image

muži / 1. liga / ročník 2016/17 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
270. 07.05.2017 16:30 Královští sokoli - Basketball Nymburk B Královští sokoli vs. Basketball Nymburk B
269. 07.05.2017 14:00 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
268. 06.05.2017 15:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketball Nymburk B Slavoj BK Litoměřice vs. Basketball Nymburk B
267. 06.05.2017 17:30 Královští sokoli - BK Lokomotiva Plzeň Královští sokoli vs. BK Lokomotiva  Plzeň
266. 23.04.2017 17:00 BK Lokomotiva Plzeň - SKB Zlín BK Lokomotiva  Plzeň vs. SKB Zlín
265. 21.04.2017 20:00 Basket Košíře - Basketball Nymburk B Basket Košíře vs. Basketball Nymburk B
264. 23.04.2017 18:00 Basketbal Olomouc - Slavoj BK Litoměřice Basketbal Olomouc vs. Slavoj BK Litoměřice
263. 23.04.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Královští sokoli Sokol Šlapanice vs. Královští sokoli
262. 21.04.2017 19:00 SKB Zlín - BK Lokomotiva Plzeň SKB Zlín vs. BK Lokomotiva  Plzeň
261. 23.04.2017 16:30 Basketball Nymburk B - Basket Košíře Basketball Nymburk B vs. Basket Košíře
260. 21.04.2017 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketbal Olomouc Slavoj BK Litoměřice vs. Basketbal Olomouc
259. 21.04.2017 20:00 Královští sokoli - Sokol Šlapanice Královští sokoli vs. Sokol Šlapanice
258. 12.04.2017 18:30 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
257. 12.04.2017 19:00 Sokol Pražský - Basket Košíře Sokol Pražský vs. Basket Košíře
256. 09.04.2017 15:00 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
255. 09.04.2017 16:00 Basket Košíře - Sokol Pražský Basket Košíře vs. Sokol Pražský
254. 09.04.2017 18:00 Basketbal Olomouc - SK UP Olomouc Basketbal Olomouc vs. SK UP Olomouc
253. 09.04.2017 16:30 Sokol Šlapanice - BK Opava "B" Sokol Šlapanice vs. BK Opava
252. 07.04.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
251. 07.04.2017 19:30 Sokol Pražský - Basket Košíře Sokol Pražský vs. Basket Košíře
250. 07.04.2017 19:00 SK UP Olomouc - Basketbal Olomouc SK UP Olomouc vs. Basketbal Olomouc
249. 07.04.2017 19:00 BK Opava "B" - Sokol Šlapanice BK Opava
248. 23.04.2017 15:30 BC Vysočina - BC Nový Jičín BC Vysočina vs. BC Nový Jičín
247. 21.04.2017 19:30 GBA - TJ Start Havířov GBA vs. TJ Start Havířov
246. 20.04.2017 19:00 Sokol Písek Sršni - BCM Orli Prostějov Sokol Písek Sršni vs. BCM Orli Prostějov
245. 21.04.2017 19:30 USK Praha B - Snakes Ostrava USK Praha B vs. Snakes Ostrava
244. 07.04.2017 19:30 TJ Start Havířov - BC Vysočina TJ Start Havířov vs. BC Vysočina
243. 09.04.2017 16:00 BC Nový Jičín - GBA BC Nový Jičín vs. GBA
242. 18.03.2017 18:30 Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
241. 19.04.2017 18:30 USK Praha B - BCM Orli Prostějov USK Praha B vs. BCM Orli Prostějov
240. 02.04.2017 17:00 GBA - Snakes Ostrava GBA vs. Snakes Ostrava
239. 02.04.2017 15:30 BC Vysočina - BCM Orli Prostějov BC Vysočina vs. BCM Orli Prostějov
238. 02.04.2017 15:30 Sokol Písek Sršni - TJ Start Havířov Sokol Písek Sršni vs. TJ Start Havířov
237. 02.04.2017 16:00 BC Nový Jičín - USK Praha B BC Nový Jičín vs. USK Praha B
236. 24.03.2017 19:30 BC Vysočina - Snakes Ostrava BC Vysočina vs. Snakes Ostrava
235. 26.03.2017 18:00 BCM Orli Prostějov - GBA BCM Orli Prostějov vs. GBA
234. 26.03.2017 16:00 BC Nový Jičín - Sokol Písek Sršni BC Nový Jičín vs. Sokol Písek Sršni
233. 24.03.2017 19:30 TJ Start Havířov - USK Praha B TJ Start Havířov vs. USK Praha B
232. 19.03.2017 16:00 BC Nový Jičín - BC Vysočina BC Nový Jičín vs. BC Vysočina
231. 17.03.2017 19:30 TJ Start Havířov - GBA TJ Start Havířov vs. GBA
230. 19.03.2017 11:00 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek Sršni BCM Orli Prostějov vs. Sokol Písek Sršni
229. 19.03.2017 17:00 Snakes Ostrava - USK Praha B Snakes Ostrava vs. USK Praha B
228. 10.03.2017 19:30 BC Vysočina - TJ Start Havířov BC Vysočina vs. TJ Start Havířov
227. 12.03.2017 17:00 GBA - BC Nový Jičín GBA vs. BC Nový Jičín
226. 12.03.2017 15:30 Sokol Písek Sršni - Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. Snakes Ostrava
225. 12.03.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - USK Praha B BCM Orli Prostějov vs. USK Praha B
224. 05.03.2017 17:00 Snakes Ostrava - GBA Snakes Ostrava vs. GBA
223. 05.03.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - BC Vysočina BCM Orli Prostějov vs. BC Vysočina
222. 03.03.2017 19:30 TJ Start Havířov - Sokol Písek Sršni TJ Start Havířov vs. Sokol Písek Sršni
221. 03.03.2017 20:00 USK Praha B - BC Nový Jičín USK Praha B vs. BC Nový Jičín
220. 24.02.2017 19:00 Snakes Ostrava - BC Vysočina Snakes Ostrava vs. BC Vysočina
219. 26.02.2017 17:00 GBA - BCM Orli Prostějov GBA vs. BCM Orli Prostějov
218. 26.02.2017 15:30 Sokol Písek Sršni - BC Nový Jičín Sokol Písek Sršni vs. BC Nový Jičín
217. 24.02.2017 20:00 USK Praha B - TJ Start Havířov USK Praha B vs. TJ Start Havířov
216. 02.04.2017 16:30 Sokol Šlapanice - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Šlapanice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
215. 31.03.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Basket Košíře BK Synthesia Pardubice vs. Basket Košíře
214. 31.03.2017 19:00 Basketbal Olomouc - Sokol Pražský Basketbal Olomouc vs. Sokol Pražský
213. 23.03.2017 19:30 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
212. 24.03.2017 20:00 Basket Košíře - Basketbal Olomouc Basket Košíře vs. Basketbal Olomouc
211. 24.03.2017 19:30 Sokol Pražský - Sokol Šlapanice Sokol Pražský vs. Sokol Šlapanice
210. 17.03.2017 19:00 Basketbal Olomouc - BK Lokomotiva Plzeň Basketbal Olomouc vs. BK Lokomotiva  Plzeň
209. 19.03.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Basket Košíře Sokol Šlapanice vs. Basket Košíře
208. 17.03.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Pražský BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Pražský
207. 10.03.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Šlapanice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Šlapanice
206. 10.03.2017 20:00 Basket Košíře - BK Synthesia Pardubice Basket Košíře vs. BK Synthesia Pardubice
205. 10.03.2017 19:30 Sokol Pražský - Basketbal Olomouc Sokol Pražský vs. Basketbal Olomouc
204. 03.03.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
203. 03.03.2017 19:00 Basketbal Olomouc - Basket Košíře Basketbal Olomouc vs. Basket Košíře
202. 05.03.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Sokol Pražský Sokol Šlapanice vs. Sokol Pražský
201. 24.02.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basketbal Olomouc BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basketbal Olomouc
200. 24.02.2017 20:00 Basket Košíře - Sokol Šlapanice Basket Košíře vs. Sokol Šlapanice
199. 24.02.2017 19:30 Sokol Pražský - BK Synthesia Pardubice Sokol Pražský vs. BK Synthesia Pardubice
198. 02.04.2017 15:00 SKB Zlín - Slavoj BK Litoměřice SKB Zlín vs. Slavoj BK Litoměřice
197. 12.03.2017 10:00 SK UP Olomouc - Basketball Nymburk B SK UP Olomouc vs. Basketball Nymburk B
196. 31.03.2017 19:00 BK Opava "B" - Královští sokoli BK Opava
195. 26.03.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - SK UP Olomouc Slavoj BK Litoměřice vs. SK UP Olomouc
194. 26.03.2017 17:00 Basketball Nymburk B - BK Opava "B" Basketball Nymburk B vs. BK Opava
193. 24.03.2017 20:00 Královští sokoli - SKB Zlín Královští sokoli vs. SKB Zlín
192. 17.03.2017 20:15 BK Opava "B" - Slavoj BK Litoměřice BK Opava
191. 19.03.2017 15:00 SKB Zlín - Basketball Nymburk B SKB Zlín vs. Basketball Nymburk B
190. 17.03.2017 19:00 SK UP Olomouc - Královští sokoli SK UP Olomouc vs. Královští sokoli
189. 12.03.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - SKB Zlín Slavoj BK Litoměřice vs. SKB Zlín
188. 31.03.2017 19:00 Basketball Nymburk B - SK UP Olomouc Basketball Nymburk B vs. SK UP Olomouc
187. 12.03.2017 16:00 Královští sokoli - BK Opava "B" Královští sokoli vs. BK Opava
186. 03.03.2017 19:00 SK UP Olomouc - Slavoj BK Litoměřice SK UP Olomouc vs. Slavoj BK Litoměřice
185. 03.03.2017 19:00 BK Opava "B" - Basketball Nymburk B BK Opava
184. 05.03.2017 15:15 SKB Zlín - Královští sokoli SKB Zlín vs. Královští sokoli
183. 26.02.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Opava "B" Slavoj BK Litoměřice vs. BK Opava
182. 26.02.2017 16:30 Basketball Nymburk B - SKB Zlín Basketball Nymburk B vs. SKB Zlín
181. 26.02.2017 17:30 Královští sokoli - SK UP Olomouc Královští sokoli vs. SK UP Olomouc
180. 12.02.2017 16:30 Sokol Šlapanice - SKB Zlín Sokol Šlapanice vs. SKB Zlín
179. 08.02.2017 20:00 SK UP Olomouc - BCM Orli Prostějov SK UP Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
178. 12.02.2017 17:00 Snakes Ostrava - TJ Start Havířov Snakes Ostrava vs. TJ Start Havířov
177. 10.02.2017 19:00 BK Opava "B" - BK Synthesia Pardubice BK Opava
176. 12.02.2017 16:00 BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc BC Nový Jičín vs. Basketbal Olomouc
175. 02.02.2017 19:00 Basketbal Olomouc - BK Opava "B" Basketbal Olomouc vs. BK Opava
174. 03.02.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava BK Synthesia Pardubice vs. Snakes Ostrava
173. 03.02.2017 19:30 TJ Start Havířov - SK UP Olomouc TJ Start Havířov vs. SK UP Olomouc
172. 03.02.2017 19:30 BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice BCM Orli Prostějov vs. Sokol Šlapanice
171. 05.02.2017 15:00 SKB Zlín - BC Nový Jičín SKB Zlín vs. BC Nový Jičín
170. 29.01.2017 15:00 SKB Zlín - BCM Orli Prostějov SKB Zlín vs. BCM Orli Prostějov
169. 29.01.2017 16:30 Sokol Šlapanice - TJ Start Havířov Sokol Šlapanice vs. TJ Start Havířov
168. 27.01.2017 18:30 SK UP Olomouc - BK Synthesia Pardubice SK UP Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
167. 27.01.2017 19:00 Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc Snakes Ostrava vs. Basketbal Olomouc
166. 29.01.2017 16:00 BC Nový Jičín - BK Opava "B" BC Nový Jičín vs. BK Opava
165. 20.01.2017 19:00 BK Opava "B" - Snakes Ostrava BK Opava
164. 20.01.2017 19:00 Basketbal Olomouc - SK UP Olomouc Basketbal Olomouc vs. SK UP Olomouc
163. 20.01.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Šlapanice
162. 20.01.2017 19:30 TJ Start Havířov - SKB Zlín TJ Start Havířov vs. SKB Zlín
161. 22.01.2017 18:00 BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín BCM Orli Prostějov vs. BC Nový Jičín
160. 13.01.2017 19:30 BCM Orli Prostějov - TJ Start Havířov BCM Orli Prostějov vs. TJ Start Havířov
159. 15.01.2017 15:00 SKB Zlín - BK Synthesia Pardubice SKB Zlín vs. BK Synthesia Pardubice
158. 15.01.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc Sokol Šlapanice vs. Basketbal Olomouc
157. 13.01.2017 18:30 SK UP Olomouc - BK Opava "B" SK UP Olomouc vs. BK Opava
156. 15.01.2017 16:00 BC Nový Jičín - Snakes Ostrava BC Nový Jičín vs. Snakes Ostrava
155. 08.01.2017 18:00 Snakes Ostrava - SK UP Olomouc Snakes Ostrava vs. SK UP Olomouc
154. 06.01.2017 19:00 BK Opava "B" - Sokol Šlapanice BK Opava
153. 06.01.2017 19:00 Basketbal Olomouc - SKB Zlín Basketbal Olomouc vs. SKB Zlín
152. 06.01.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov BK Synthesia Pardubice vs. BCM Orli Prostějov
151. 06.01.2017 19:30 TJ Start Havířov - BC Nový Jičín TJ Start Havířov vs. BC Nový Jičín
150. 16.12.2016 19:30 TJ Start Havířov - BK Synthesia Pardubice TJ Start Havířov vs. BK Synthesia Pardubice
149. 06.12.2016 18:30 BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc BCM Orli Prostějov vs. Basketbal Olomouc
148. 18.12.2016 15:00 SKB Zlín - BK Opava "B" SKB Zlín vs. BK Opava
147. 18.12.2016 16:30 Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava Sokol Šlapanice vs. Snakes Ostrava
146. 18.12.2016 16:00 BC Nový Jičín - SK UP Olomouc BC Nový Jičín vs. SK UP Olomouc
145. 09.12.2016 18:30 SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice SK UP Olomouc vs. Sokol Šlapanice
144. 11.12.2016 17:00 Snakes Ostrava - SKB Zlín Snakes Ostrava vs. SKB Zlín
143. 09.12.2016 19:00 BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov BK Opava
142. 09.12.2016 19:00 Basketbal Olomouc - TJ Start Havířov Basketbal Olomouc vs. TJ Start Havířov
141. 09.12.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín BK Synthesia Pardubice vs. BC Nový Jičín
140. 02.12.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. Basketbal Olomouc
139. 02.12.2016 19:30 TJ Start Havířov - BK Opava "B" TJ Start Havířov vs. BK Opava
138. 02.12.2016 19:30 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov vs. Snakes Ostrava
137. 04.12.2016 15:00 SKB Zlín - SK UP Olomouc SKB Zlín vs. SK UP Olomouc
136. 04.12.2016 16:00 BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice BC Nový Jičín vs. Sokol Šlapanice
135. 27.11.2016 15:15 SKB Zlín - Sokol Šlapanice SKB Zlín vs. Sokol Šlapanice
134. 27.11.2016 16:00 BCM Orli Prostějov - SK UP Olomouc BCM Orli Prostějov vs. SK UP Olomouc
133. 25.11.2016 19:30 TJ Start Havířov - Snakes Ostrava TJ Start Havířov vs. Snakes Ostrava
132. 25.11.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - BK Opava "B" BK Synthesia Pardubice vs. BK Opava
131. 25.11.2016 19:00 Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín Basketbal Olomouc vs. BC Nový Jičín
130. 18.11.2016 19:00 BK Opava "B" - Basketbal Olomouc BK Opava
129. 20.11.2016 17:00 Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice Snakes Ostrava vs. BK Synthesia Pardubice
128. 18.11.2016 18:30 SK UP Olomouc - TJ Start Havířov SK UP Olomouc vs. TJ Start Havířov
127. 20.11.2016 16:30 Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov Sokol Šlapanice vs. BCM Orli Prostějov
126. 20.11.2016 16:00 BC Nový Jičín - SKB Zlín BC Nový Jičín vs. SKB Zlín
125. 11.11.2016 19:30 BCM Orli Prostějov - SKB Zlín BCM Orli Prostějov vs. SKB Zlín
124. 11.11.2016 19:30 TJ Start Havířov - Sokol Šlapanice TJ Start Havířov vs. Sokol Šlapanice
123. 11.11.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - SK UP Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. SK UP Olomouc
122. 11.11.2016 19:00 Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava Basketbal Olomouc vs. Snakes Ostrava
121. 11.11.2016 19:00 BK Opava "B" - BC Nový Jičín BK Opava
120. 06.11.2016 17:00 Snakes Ostrava - BK Opava "B" Snakes Ostrava vs. BK Opava
119. 04.11.2016 18:30 SK UP Olomouc - Basketbal Olomouc SK UP Olomouc vs. Basketbal Olomouc
118. 06.11.2016 16:30 Sokol Šlapanice - BK Synthesia Pardubice Sokol Šlapanice vs. BK Synthesia Pardubice
117. 06.11.2016 15:00 SKB Zlín - TJ Start Havířov SKB Zlín vs. TJ Start Havířov
116. 06.11.2016 16:00 BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov BC Nový Jičín vs. BCM Orli Prostějov
115. 28.10.2016 19:30 TJ Start Havířov - BCM Orli Prostějov TJ Start Havířov vs. BCM Orli Prostějov
114. 28.10.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - SKB Zlín BK Synthesia Pardubice vs. SKB Zlín
113. 30.10.2016 18:00 Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice Basketbal Olomouc vs. Sokol Šlapanice
112. 25.10.2016 19:30 BK Opava "B" - SK UP Olomouc BK Opava
111. 30.10.2016 17:00 Snakes Ostrava - BC Nový Jičín Snakes Ostrava vs. BC Nový Jičín
110. 21.10.2016 18:30 SK UP Olomouc - Snakes Ostrava SK UP Olomouc vs. Snakes Ostrava
109. 23.10.2016 16:30 Sokol Šlapanice - BK Opava "B" Sokol Šlapanice vs. BK Opava
108. 23.10.2016 17:00 SKB Zlín - Basketbal Olomouc SKB Zlín vs. Basketbal Olomouc
107. 21.10.2016 19:30 BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice BCM Orli Prostějov vs. BK Synthesia Pardubice
106. 22.10.2016 17:00 BC Nový Jičín - TJ Start Havířov BC Nový Jičín vs. TJ Start Havířov
105. 14.10.2016 20:00 BK Synthesia Pardubice - TJ Start Havířov BK Synthesia Pardubice vs. TJ Start Havířov
104. 14.10.2016 19:00 Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov Basketbal Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
103. 14.10.2016 19:00 BK Opava "B" - SKB Zlín BK Opava
102. 16.10.2016 17:00 Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice Snakes Ostrava vs. Sokol Šlapanice
101. 14.10.2016 18:30 SK UP Olomouc - BC Nový Jičín SK UP Olomouc vs. BC Nový Jičín
100. 09.10.2016 16:30 Sokol Šlapanice - SK UP Olomouc Sokol Šlapanice vs. SK UP Olomouc
99. 09.10.2016 15:00 SKB Zlín - Snakes Ostrava SKB Zlín vs. Snakes Ostrava
98. 07.10.2016 19:30 BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" BCM Orli Prostějov vs. BK Opava
97. 07.10.2016 19:30 TJ Start Havířov - Basketbal Olomouc TJ Start Havířov vs. Basketbal Olomouc
96. 09.10.2016 16:00 BC Nový Jičín - BK Synthesia Pardubice BC Nový Jičín vs. BK Synthesia Pardubice
95. 30.09.2016 20:00 Basketbal Olomouc - BK Synthesia Pardubice Basketbal Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
94. 30.09.2016 19:00 BK Opava "B" - TJ Start Havířov BK Opava
93. 02.10.2016 17:00 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov Snakes Ostrava vs. BCM Orli Prostějov
92. 30.09.2016 18:30 SK UP Olomouc - SKB Zlín SK UP Olomouc vs. SKB Zlín
91. 02.10.2016 16:30 Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín Sokol Šlapanice vs. BC Nový Jičín
90. 12.02.2017 14:30 Sokol Pražský - Sokol Písek Sršni Sokol Pražský vs. Sokol Písek Sršni
89. 12.02.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - GBA Slavoj BK Litoměřice vs. GBA
88. 10.02.2017 20:00 USK Praha B - Královští sokoli USK Praha B vs. Královští sokoli
87. 10.02.2017 20:00 Basket Košíře - BC Vysočina Basket Košíře vs. BC Vysočina
86. 12.02.2017 17:00 Basketball Nymburk B - BK Lokomotiva Plzeň Basketball Nymburk B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
85. 03.02.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basket Košíře BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basket Košíře
84. 05.02.2017 15:30 BC Vysočina - USK Praha B BC Vysočina vs. USK Praha B
83. 05.02.2017 17:00 Královští sokoli - Slavoj BK Litoměřice Královští sokoli vs. Slavoj BK Litoměřice
82. 03.02.2017 19:30 GBA - Sokol Pražský GBA vs. Sokol Pražský
81. 05.02.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - Basketball Nymburk B Sokol Písek Sršni vs. Basketball Nymburk B
80. 07.02.2017 19:00 Sokol Písek Sršni - GBA Sokol Písek Sršni vs. GBA
79. 27.01.2017 19:30 Sokol Pražský - Královští sokoli Sokol Pražský vs. Královští sokoli
78. 29.01.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BC Vysočina Slavoj BK Litoměřice vs. BC Vysočina
77. 27.01.2017 20:00 USK Praha B - BK Lokomotiva Plzeň USK Praha B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
76. 29.01.2017 15:00 Basketball Nymburk B - Basket Košíře Basketball Nymburk B vs. Basket Košíře
75. 20.01.2017 20:00 Basket Košíře - USK Praha B Basket Košíře vs. USK Praha B
74. 20.01.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
73. 22.01.2017 15:30 BC Vysočina - Sokol Pražský BC Vysočina vs. Sokol Pražský
72. 22.01.2017 17:00 Královští sokoli - Sokol Písek Sršni Královští sokoli vs. Sokol Písek Sršni
71. 20.01.2017 19:30 GBA - Basketball Nymburk B GBA vs. Basketball Nymburk B
70. 15.01.2017 17:00 GBA - Královští sokoli GBA vs. Královští sokoli
69. 13.01.2017 19:00 Sokol Písek Sršni - BC Vysočina Sokol Písek Sršni vs. BC Vysočina
68. 13.01.2017 19:30 Sokol Pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
67. 15.01.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Basket Košíře Slavoj BK Litoměřice vs. Basket Košíře
66. 06.02.2017 20:00 Basketball Nymburk B - USK Praha B Basketball Nymburk B vs. USK Praha B
65. 06.01.2017 20:00 USK Praha B - Slavoj BK Litoměřice USK Praha B vs. Slavoj BK Litoměřice
64. 06.01.2017 20:00 Basket Košíře - Sokol Pražský Basket Košíře vs. Sokol Pražský
63. 06.01.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Písek Sršni
62. 08.01.2017 15:30 BC Vysočina - GBA BC Vysočina vs. GBA
61. 08.01.2017 18:00 Královští sokoli - Basketball Nymburk B Královští sokoli vs. Basketball Nymburk B
60. 17.12.2016 18:00 Královští sokoli - BC Vysočina Královští sokoli vs. BC Vysočina
59. 01.02.2017 18:30 GBA - BK Lokomotiva Plzeň GBA vs. BK Lokomotiva  Plzeň
58. 14.10.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - Basket Košíře Sokol Písek Sršni vs. Basket Košíře
57. 16.12.2016 18:30 Sokol Pražský - USK Praha B Sokol Pražský vs. USK Praha B
56. 18.12.2016 15:00 Basketball Nymburk B - Slavoj BK Litoměřice Basketball Nymburk B vs. Slavoj BK Litoměřice
55. 11.12.2016 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Pražský Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Pražský
54. 09.12.2016 20:00 USK Praha B - Sokol Písek Sršni USK Praha B vs. Sokol Písek Sršni
53. 11.12.2016 16:00 Basket Košíře - GBA Basket Košíře vs. GBA
52. 09.12.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Královští sokoli BK Lokomotiva  Plzeň vs. Královští sokoli
51. 09.12.2016 19:30 BC Vysočina - Basketball Nymburk B BC Vysočina vs. Basketball Nymburk B
50. 02.12.2016 19:30 BC Vysočina - BK Lokomotiva Plzeň BC Vysočina vs. BK Lokomotiva  Plzeň
49. 04.12.2016 17:00 Královští sokoli - Basket Košíře Královští sokoli vs. Basket Košíře
48. 04.12.2016 18:00 GBA - USK Praha B GBA vs. USK Praha B
47. 02.12.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - Slavoj BK Litoměřice Sokol Písek Sršni vs. Slavoj BK Litoměřice
46. 04.12.2016 16:00 Basketball Nymburk B - Sokol Pražský Basketball Nymburk B vs. Sokol Pražský
45. 25.11.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - Sokol Pražský Sokol Písek Sršni vs. Sokol Pražský
44. 25.11.2016 19:30 GBA - Slavoj BK Litoměřice GBA vs. Slavoj BK Litoměřice
43. 27.11.2016 17:00 Královští sokoli - USK Praha B Královští sokoli vs. USK Praha B
42. 27.11.2016 15:30 BC Vysočina - Basket Košíře BC Vysočina vs. Basket Košíře
41. 25.11.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basketball Nymburk B BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basketball Nymburk B
40. 18.11.2016 20:00 Basket Košíře - BK Lokomotiva Plzeň Basket Košíře vs. BK Lokomotiva  Plzeň
39. 18.11.2016 20:00 USK Praha B - BC Vysočina USK Praha B vs. BC Vysočina
38. 20.11.2016 17:00 Slavoj BK Litoměřice - Královští sokoli Slavoj BK Litoměřice vs. Královští sokoli
37. 18.11.2016 19:30 Sokol Pražský - GBA Sokol Pražský vs. GBA
36. 20.11.2016 16:30 Basketball Nymburk B - Sokol Písek Sršni Basketball Nymburk B vs. Sokol Písek Sršni
35. 13.11.2016 17:00 GBA - Sokol Písek Sršni GBA vs. Sokol Písek Sršni
34. 13.11.2016 19:00 Královští sokoli - Sokol Pražský Královští sokoli vs. Sokol Pražský
33. 13.11.2016 15:30 BC Vysočina - Slavoj BK Litoměřice BC Vysočina vs. Slavoj BK Litoměřice
32. 11.11.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - USK Praha B BK Lokomotiva  Plzeň vs. USK Praha B
31. 11.11.2016 20:00 Basket Košíře - Basketball Nymburk B Basket Košíře vs. Basketball Nymburk B
30. 04.11.2016 20:00 USK Praha B - Basket Košíře USK Praha B vs. Basket Košíře
29. 06.11.2016 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň Slavoj BK Litoměřice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
28. 04.11.2016 19:30 Sokol Pražský - BC Vysočina Sokol Pražský vs. BC Vysočina
27. 04.11.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - Královští sokoli Sokol Písek Sršni vs. Královští sokoli
26. 04.11.2016 18:00 Basketball Nymburk B - GBA Basketball Nymburk B vs. GBA
25. 30.10.2016 17:00 Královští sokoli - GBA Královští sokoli vs. GBA
24. 30.10.2016 15:30 BC Vysočina - Sokol Písek Sršni BC Vysočina vs. Sokol Písek Sršni
23. 28.10.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Pražský
22. 27.10.2016 20:00 Basket Košíře - Slavoj BK Litoměřice Basket Košíře vs. Slavoj BK Litoměřice
21. 27.10.2016 20:00 USK Praha B - Basketball Nymburk B USK Praha B vs. Basketball Nymburk B
20. 23.10.2016 16:00 Slavoj BK Litoměřice - USK Praha B Slavoj BK Litoměřice vs. USK Praha B
19. 21.10.2016 19:30 Sokol Pražský - Basket Košíře Sokol Pražský vs. Basket Košíře
18. 21.10.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Písek Sršni vs. BK Lokomotiva  Plzeň
17. 23.10.2016 17:00 GBA - BC Vysočina GBA vs. BC Vysočina
16. 21.10.2016 19:30 Basketball Nymburk B - Královští sokoli Basketball Nymburk B vs. Královští sokoli
15. 16.10.2016 15:30 BC Vysočina - Královští sokoli BC Vysočina vs. Královští sokoli
14. 13.10.2016 19:30 BK Lokomotiva Plzeň - GBA BK Lokomotiva  Plzeň vs. GBA
13. 16.12.2016 20:00 Basket Košíře - Sokol Písek Sršni Basket Košíře vs. Sokol Písek Sršni
12. 14.10.2016 20:00 USK Praha B - Sokol Pražský USK Praha B vs. Sokol Pražský
11. 16.10.2016 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketball Nymburk B Slavoj BK Litoměřice vs. Basketball Nymburk B
10. 07.10.2016 19:30 Sokol Pražský - Slavoj BK Litoměřice Sokol Pražský vs. Slavoj BK Litoměřice
9. 07.10.2016 19:00 Sokol Písek Sršni - USK Praha B Sokol Písek Sršni vs. USK Praha B
8. 09.10.2016 17:00 GBA - Basket Košíře GBA vs. Basket Košíře
7. 09.10.2016 17:00 Královští sokoli - BK Lokomotiva Plzeň Královští sokoli vs. BK Lokomotiva  Plzeň
6. 09.10.2016 17:00 Basketball Nymburk B - BC Vysočina Basketball Nymburk B vs. BC Vysočina
5. 30.09.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina BK Lokomotiva  Plzeň vs. BC Vysočina
4. 30.09.2016 20:00 Basket Košíře - Královští sokoli Basket Košíře vs. Královští sokoli
3. 30.09.2016 20:00 USK Praha B - GBA USK Praha B vs. GBA
2. 02.10.2016 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Písek Sršni Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Písek Sršni
1. 30.09.2016 19:30 Sokol Pražský - Basketball Nymburk B Sokol Pražský vs. Basketball Nymburk B

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry