image

ženy / ŽBL / ročník 2016/17 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
178. 26.04.2017 17:00 ZVVZ USK Praha - Sokol ZVUS Hradec Králové ZVVZ USK Praha vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
177. 23.04.2017 14:00 ZVVZ USK Praha - Sokol ZVUS Hradec Králové ZVVZ USK Praha vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
176. 20.04.2017 18:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - ZVVZ USK Praha Sokol ZVUS Hradec Králové vs. ZVVZ USK Praha
174. 19.04.2017 18:30 DSK Basketball Nymburk - KP Brno DSK Basketball Nymburk vs. KP Brno
173. 15.04.2017 15:30 KP Brno - DSK Basketball Nymburk KP Brno vs. DSK Basketball Nymburk
172. 13.04.2017 18:30 DSK Basketball Nymburk - KP Brno DSK Basketball Nymburk vs. KP Brno
171. 11.04.2017 17:30 KP Brno - DSK Basketball Nymburk KP Brno vs. DSK Basketball Nymburk
170. 04.04.2017 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - KP Brno Sokol ZVUS Hradec Králové vs. KP Brno
169. 04.04.2017 18:00 ZVVZ USK Praha - DSK Basketball Nymburk ZVVZ USK Praha vs. DSK Basketball Nymburk
168. 01.04.2017 15:30 KP Brno - Sokol ZVUS Hradec Králové KP Brno vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
167. 01.04.2017 13:00 DSK Basketball Nymburk - ZVVZ USK Praha DSK Basketball Nymburk vs. ZVVZ USK Praha
166. 29.03.2017 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - KP Brno Sokol ZVUS Hradec Králové vs. KP Brno
165. 29.03.2017 18:00 ZVVZ USK Praha - DSK Basketball Nymburk ZVVZ USK Praha vs. DSK Basketball Nymburk
164. 19.04.2017 18:00 U19 Chance - Technic Brno U19 Chance vs. Technic Brno
163. 26.03.2017 16:00 Slovanka MB - SBŠ Ostrava Slovanka MB vs. SBŠ Ostrava
162. 12.04.2017 19:30 SBŠ Ostrava - U19 Chance SBŠ Ostrava vs. U19 Chance
161. 12.04.2017 18:30 Technic Brno - Slovanka MB Technic Brno vs. Slovanka MB
160. 07.04.2017 19:30 Technic Brno - SBŠ Ostrava Technic Brno vs. SBŠ Ostrava
159. 09.04.2017 17:00 Slovanka MB - U19 Chance Slovanka MB vs. U19 Chance
158. 26.03.2017 17:00 Technic Brno - U19 Chance Technic Brno vs. U19 Chance
157. 22.03.2017 19:00 SBŠ Ostrava - Slovanka MB SBŠ Ostrava vs. Slovanka MB
156. 18.03.2017 17:00 U19 Chance - SBŠ Ostrava U19 Chance vs. SBŠ Ostrava
155. 19.03.2017 17:00 Slovanka MB - Technic Brno Slovanka MB vs. Technic Brno
154. 24.03.2017 16:30 SBŠ Ostrava - Technic Brno SBŠ Ostrava vs. Technic Brno
153. 12.03.2017 18:00 U19 Chance - Slovanka MB U19 Chance vs. Slovanka MB
148. 23.03.2017 16:30 BLK Slavia Praha - DSK Basketball Nymburk BLK Slavia Praha vs. DSK Basketball Nymburk
144. 21.03.2017 19:00 DSK Basketball Nymburk - BLK Slavia Praha DSK Basketball Nymburk vs. BLK Slavia Praha
143. 21.03.2017 17:30 KP Brno - BK Handicap Brno KP Brno vs. BK Handicap Brno
142. 22.03.2017 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Lokomotiva Trutnov Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BK Lokomotiva Trutnov
141. 24.03.2017 17:00 ZVVZ USK Praha - BA Karlovy Vary ZVVZ USK Praha vs. BA Karlovy Vary
140. 19.03.2017 19:45 BLK Slavia Praha - DSK Basketball Nymburk BLK Slavia Praha vs. DSK Basketball Nymburk
139. 18.03.2017 17:00 BK Handicap Brno - KP Brno BK Handicap Brno vs. KP Brno
138. 17.03.2017 18:00 BK Lokomotiva Trutnov - Sokol ZVUS Hradec Králové BK Lokomotiva Trutnov vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
137. 22.03.2017 17:30 BA Karlovy Vary - ZVVZ USK Praha BA Karlovy Vary vs. ZVVZ USK Praha
136. 15.03.2017 18:30 DSK Basketball Nymburk - BLK Slavia Praha DSK Basketball Nymburk vs. BLK Slavia Praha
135. 16.03.2017 17:30 KP Brno - BK Handicap Brno KP Brno vs. BK Handicap Brno
134. 15.03.2017 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Lokomotiva Trutnov Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BK Lokomotiva Trutnov
133. 19.03.2017 17:00 ZVVZ USK Praha - BA Karlovy Vary ZVVZ USK Praha vs. BA Karlovy Vary
132. 04.03.2017 15:30 KP Brno - SBŠ Ostrava KP Brno vs. SBŠ Ostrava
131. 03.03.2017 18:00 BK Handicap Brno - BK Lokomotiva Trutnov BK Handicap Brno vs. BK Lokomotiva Trutnov
130. 03.03.2017 18:00 BLK Slavia Praha - ZVVZ USK Praha BLK Slavia Praha vs. ZVVZ USK Praha
129. 04.03.2017 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - Technic Brno Sokol ZVUS Hradec Králové vs. Technic Brno
128. 04.03.2017 17:00 Slovanka MB - U19 Chance Slovanka MB vs. U19 Chance
127. 04.03.2017 13:00 DSK Basketball Nymburk - BA Karlovy Vary DSK Basketball Nymburk vs. BA Karlovy Vary
126. 19.02.2017 17:30 BA Karlovy Vary - Slovanka MB BA Karlovy Vary vs. Slovanka MB
125. 12.01.2017 18:00 U19 Chance - Sokol ZVUS Hradec Králové U19 Chance vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
124. 19.02.2017 17:00 Technic Brno - ZVVZ USK Praha Technic Brno vs. ZVVZ USK Praha
123. 18.02.2017 17:00 BLK Slavia Praha - BK Handicap Brno BLK Slavia Praha vs. BK Handicap Brno
122. 18.02.2017 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - KP Brno BK Lokomotiva Trutnov vs. KP Brno
121. 26.02.2017 15:00 SBŠ Ostrava - DSK Basketball Nymburk SBŠ Ostrava vs. DSK Basketball Nymburk
120. 12.02.2017 18:00 SBŠ Ostrava - BK Lokomotiva Trutnov SBŠ Ostrava vs. BK Lokomotiva Trutnov
119. 11.02.2017 16:30 KP Brno - BLK Slavia Praha KP Brno vs. BLK Slavia Praha
118. 10.02.2017 17:00 BK Handicap Brno - Technic Brno BK Handicap Brno vs. Technic Brno
117. 11.02.2017 17:00 ZVVZ USK Praha - U19 Chance ZVVZ USK Praha vs. U19 Chance
116. 11.02.2017 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - BA Karlovy Vary Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BA Karlovy Vary
115. 12.02.2017 17:00 Slovanka MB - DSK Basketball Nymburk Slovanka MB vs. DSK Basketball Nymburk
114. 05.02.2017 17:00 Slovanka MB - Sokol ZVUS Hradec Králové Slovanka MB vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
113. 05.02.2017 17:30 BA Karlovy Vary - ZVVZ USK Praha BA Karlovy Vary vs. ZVVZ USK Praha
112. 03.02.2017 15:30 U19 Chance - BK Handicap Brno U19 Chance vs. BK Handicap Brno
111. 03.02.2017 20:00 Technic Brno - KP Brno Technic Brno vs. KP Brno
110. 04.02.2017 17:00 BLK Slavia Praha - SBŠ Ostrava BLK Slavia Praha vs. SBŠ Ostrava
109. 05.02.2017 17:00 DSK Basketball Nymburk - BK Lokomotiva Trutnov DSK Basketball Nymburk vs. BK Lokomotiva Trutnov
108. 22.01.2017 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - BLK Slavia Praha BK Lokomotiva Trutnov vs. BLK Slavia Praha
107. 20.01.2017 17:15 SBŠ Ostrava - Technic Brno SBŠ Ostrava vs. Technic Brno
106. 20.01.2017 18:15 KP Brno - U19 Chance KP Brno vs. U19 Chance
105. 21.01.2017 17:00 BK Handicap Brno - BA Karlovy Vary BK Handicap Brno vs. BA Karlovy Vary
104. 20.01.2017 17:30 Slovanka MB - ZVVZ USK Praha Slovanka MB vs. ZVVZ USK Praha
103. 22.01.2017 13:00 DSK Basketball Nymburk - Sokol ZVUS Hradec Králové DSK Basketball Nymburk vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
102. 14.01.2017 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - ZVVZ USK Praha Sokol ZVUS Hradec Králové vs. ZVVZ USK Praha
101. 15.01.2017 17:00 Slovanka MB - BK Handicap Brno Slovanka MB vs. BK Handicap Brno
100. 29.01.2017 15:30 BA Karlovy Vary - KP Brno BA Karlovy Vary vs. KP Brno
99. 15.01.2017 18:00 U19 Chance - SBŠ Ostrava U19 Chance vs. SBŠ Ostrava
98. 15.01.2017 17:00 Technic Brno - BK Lokomotiva Trutnov Technic Brno vs. BK Lokomotiva Trutnov
97. 14.01.2017 17:00 BLK Slavia Praha - DSK Basketball Nymburk BLK Slavia Praha vs. DSK Basketball Nymburk
96. 07.01.2017 17:00 BLK Slavia Praha - Technic Brno BLK Slavia Praha vs. Technic Brno
95. 25.01.2017 17:30 BK Lokomotiva Trutnov - U19 Chance BK Lokomotiva Trutnov vs. U19 Chance
94. 08.01.2017 14:45 SBŠ Ostrava - BA Karlovy Vary SBŠ Ostrava vs. BA Karlovy Vary
93. 07.01.2017 16:30 KP Brno - Slovanka MB KP Brno vs. Slovanka MB
92. 07.01.2017 17:00 BK Handicap Brno - Sokol ZVUS Hradec Králové BK Handicap Brno vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
91. 07.01.2017 13:00 DSK Basketball Nymburk - ZVVZ USK Praha DSK Basketball Nymburk vs. ZVVZ USK Praha
90. 17.12.2016 17:00 BK Handicap Brno - ZVVZ USK Praha BK Handicap Brno vs. ZVVZ USK Praha
89. 17.12.2016 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - KP Brno Sokol ZVUS Hradec Králové vs. KP Brno
88. 17.12.2016 16:00 Slovanka MB - SBŠ Ostrava Slovanka MB vs. SBŠ Ostrava
87. 16.12.2016 17:30 BA Karlovy Vary - BK Lokomotiva Trutnov BA Karlovy Vary vs. BK Lokomotiva Trutnov
86. 18.12.2016 16:30 U19 Chance - BLK Slavia Praha U19 Chance vs. BLK Slavia Praha
85. 17.12.2016 17:00 Technic Brno - DSK Basketball Nymburk Technic Brno vs. DSK Basketball Nymburk
84. 11.12.2016 17:00 Technic Brno - U19 Chance Technic Brno vs. U19 Chance
83. 07.12.2016 17:00 BLK Slavia Praha - BA Karlovy Vary BLK Slavia Praha vs. BA Karlovy Vary
82. 10.12.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - Slovanka MB BK Lokomotiva Trutnov vs. Slovanka MB
81. 11.12.2016 15:00 SBŠ Ostrava - Sokol ZVUS Hradec Králové SBŠ Ostrava vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
80. 01.03.2017 17:30 KP Brno - ZVVZ USK Praha KP Brno vs. ZVVZ USK Praha
79. 11.12.2016 15:00 DSK Basketball Nymburk - BK Handicap Brno DSK Basketball Nymburk vs. BK Handicap Brno
78. 03.12.2016 17:00 BK Handicap Brno - KP Brno BK Handicap Brno vs. KP Brno
77. 04.12.2016 15:00 SBŠ Ostrava - ZVVZ USK Praha SBŠ Ostrava vs. ZVVZ USK Praha
76. 03.12.2016 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Lokomotiva Trutnov Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BK Lokomotiva Trutnov
75. 04.12.2016 17:00 Slovanka MB - BLK Slavia Praha Slovanka MB vs. BLK Slavia Praha
74. 02.12.2016 17:30 BA Karlovy Vary - Technic Brno BA Karlovy Vary vs. Technic Brno
73. 03.12.2016 13:00 DSK Basketball Nymburk - U19 Chance DSK Basketball Nymburk vs. U19 Chance
72. 27.11.2016 16:30 U19 Chance - BA Karlovy Vary U19 Chance vs. BA Karlovy Vary
71. 27.11.2016 17:00 Technic Brno - Slovanka MB Technic Brno vs. Slovanka MB
70. 26.11.2016 17:00 BLK Slavia Praha - Sokol ZVUS Hradec Králové BLK Slavia Praha vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
69. 27.11.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - BK Lokomotiva Trutnov ZVVZ USK Praha vs. BK Lokomotiva Trutnov
68. 27.11.2016 15:00 SBŠ Ostrava - BK Handicap Brno SBŠ Ostrava vs. BK Handicap Brno
67. 27.11.2016 15:00 DSK Basketball Nymburk - KP Brno DSK Basketball Nymburk vs. KP Brno
66. 13.11.2016 15:00 SBŠ Ostrava - KP Brno SBŠ Ostrava vs. KP Brno
65. 09.11.2016 18:00 BK Lokomotiva Trutnov - BK Handicap Brno BK Lokomotiva Trutnov vs. BK Handicap Brno
64. 12.11.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - BLK Slavia Praha ZVVZ USK Praha vs. BLK Slavia Praha
63. 13.11.2016 17:00 Technic Brno - Sokol ZVUS Hradec Králové Technic Brno vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
62. 13.11.2016 16:30 U19 Chance - Slovanka MB U19 Chance vs. Slovanka MB
61. 13.11.2016 17:30 BA Karlovy Vary - DSK Basketball Nymburk BA Karlovy Vary vs. DSK Basketball Nymburk
60. 06.11.2016 17:00 Slovanka MB - BA Karlovy Vary Slovanka MB vs. BA Karlovy Vary
59. 04.11.2016 18:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - U19 Chance Sokol ZVUS Hradec Králové vs. U19 Chance
58. 05.11.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - Technic Brno ZVVZ USK Praha vs. Technic Brno
57. 05.11.2016 17:00 BK Handicap Brno - BLK Slavia Praha BK Handicap Brno vs. BLK Slavia Praha
56. 05.11.2016 16:30 KP Brno - BK Lokomotiva Trutnov KP Brno vs. BK Lokomotiva Trutnov
55. 05.11.2016 13:00 DSK Basketball Nymburk - SBŠ Ostrava DSK Basketball Nymburk vs. SBŠ Ostrava
54. 28.10.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - SBŠ Ostrava BK Lokomotiva Trutnov vs. SBŠ Ostrava
53. 29.10.2016 17:00 BLK Slavia Praha - KP Brno BLK Slavia Praha vs. KP Brno
52. 30.10.2016 15:00 Technic Brno - BK Handicap Brno Technic Brno vs. BK Handicap Brno
51. 30.10.2016 16:30 U19 Chance - ZVVZ USK Praha U19 Chance vs. ZVVZ USK Praha
50. 28.10.2016 17:30 BA Karlovy Vary - Sokol ZVUS Hradec Králové BA Karlovy Vary vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
49. 29.10.2016 17:00 DSK Basketball Nymburk - Slovanka MB DSK Basketball Nymburk vs. Slovanka MB
48. 22.10.2016 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - Slovanka MB Sokol ZVUS Hradec Králové vs. Slovanka MB
47. 22.10.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - BA Karlovy Vary ZVVZ USK Praha vs. BA Karlovy Vary
46. 22.10.2016 17:00 BK Handicap Brno - U19 Chance BK Handicap Brno vs. U19 Chance
45. 22.10.2016 16:30 KP Brno - Technic Brno KP Brno vs. Technic Brno
44. 23.10.2016 15:00 SBŠ Ostrava - BLK Slavia Praha SBŠ Ostrava vs. BLK Slavia Praha
43. 22.10.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - DSK Basketball Nymburk BK Lokomotiva Trutnov vs. DSK Basketball Nymburk
42. 19.10.2016 17:00 BLK Slavia Praha - BK Lokomotiva Trutnov BLK Slavia Praha vs. BK Lokomotiva Trutnov
41. 19.10.2016 19:00 Technic Brno - SBŠ Ostrava Technic Brno vs. SBŠ Ostrava
40. 19.10.2016 18:00 U19 Chance - KP Brno U19 Chance vs. KP Brno
39. 19.10.2016 17:30 BA Karlovy Vary - BK Handicap Brno BA Karlovy Vary vs. BK Handicap Brno
38. 19.10.2016 19:00 ZVVZ USK Praha - Slovanka MB ZVVZ USK Praha vs. Slovanka MB
37. 19.10.2016 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - DSK Basketball Nymburk Sokol ZVUS Hradec Králové vs. DSK Basketball Nymburk
36. 15.10.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - Sokol ZVUS Hradec Králové ZVVZ USK Praha vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
35. 15.10.2016 17:00 BK Handicap Brno - Slovanka MB BK Handicap Brno vs. Slovanka MB
34. 15.10.2016 17:00 KP Brno - BA Karlovy Vary KP Brno vs. BA Karlovy Vary
33. 16.10.2016 17:00 SBŠ Ostrava - U19 Chance SBŠ Ostrava vs. U19 Chance
32. 15.10.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - Technic Brno BK Lokomotiva Trutnov vs. Technic Brno
31. 15.10.2016 18:00 DSK Basketball Nymburk - BLK Slavia Praha DSK Basketball Nymburk vs. BLK Slavia Praha
30. 12.10.2016 19:00 Technic Brno - BLK Slavia Praha Technic Brno vs. BLK Slavia Praha
29. 12.10.2016 18:00 U19 Chance - BK Lokomotiva Trutnov U19 Chance vs. BK Lokomotiva Trutnov
28. 12.10.2016 17:30 BA Karlovy Vary - SBŠ Ostrava BA Karlovy Vary vs. SBŠ Ostrava
27. 07.12.2016 18:00 Slovanka MB - KP Brno Slovanka MB vs. KP Brno
26. 12.10.2016 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - BK Handicap Brno Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BK Handicap Brno
25. 12.10.2016 18:00 ZVVZ USK Praha - DSK Basketball Nymburk ZVVZ USK Praha vs. DSK Basketball Nymburk
24. 09.10.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - BK Handicap Brno ZVVZ USK Praha vs. BK Handicap Brno
23. 09.10.2016 14:00 KP Brno - Sokol ZVUS Hradec Králové KP Brno vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
22. 09.10.2016 15:00 SBŠ Ostrava - Slovanka MB SBŠ Ostrava vs. Slovanka MB
21. 08.10.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - BA Karlovy Vary BK Lokomotiva Trutnov vs. BA Karlovy Vary
20. 08.10.2016 17:00 BLK Slavia Praha - U19 Chance BLK Slavia Praha vs. U19 Chance
19. 08.10.2016 13:00 DSK Basketball Nymburk - Technic Brno DSK Basketball Nymburk vs. Technic Brno
18. 05.10.2016 18:00 U19 Chance - Technic Brno U19 Chance vs. Technic Brno
17. 05.10.2016 17:30 BA Karlovy Vary - BLK Slavia Praha BA Karlovy Vary vs. BLK Slavia Praha
16. 05.10.2016 18:00 Slovanka MB - BK Lokomotiva Trutnov Slovanka MB vs. BK Lokomotiva Trutnov
15. 05.10.2016 18:30 Sokol ZVUS Hradec Králové - SBŠ Ostrava Sokol ZVUS Hradec Králové vs. SBŠ Ostrava
14. 11.12.2016 16:00 ZVVZ USK Praha - KP Brno ZVVZ USK Praha vs. KP Brno
13. 05.10.2016 18:00 BK Handicap Brno - DSK Basketball Nymburk BK Handicap Brno vs. DSK Basketball Nymburk
12. 01.10.2016 17:00 KP Brno - BK Handicap Brno KP Brno vs. BK Handicap Brno
11. 02.10.2016 17:00 ZVVZ USK Praha - SBŠ Ostrava ZVVZ USK Praha vs. SBŠ Ostrava
10. 30.09.2016 17:30 BK Lokomotiva Trutnov - Sokol ZVUS Hradec Králové BK Lokomotiva Trutnov vs. Sokol ZVUS Hradec Králové
9. 01.10.2016 17:00 BLK Slavia Praha - Slovanka MB BLK Slavia Praha vs. Slovanka MB
8. 02.10.2016 17:00 Technic Brno - BA Karlovy Vary Technic Brno vs. BA Karlovy Vary
7. 01.10.2016 11:00 U19 Chance - DSK Basketball Nymburk U19 Chance vs. DSK Basketball Nymburk
6. 23.09.2016 17:30 BA Karlovy Vary - U19 Chance BA Karlovy Vary vs. U19 Chance
5. 25.09.2016 17:00 Slovanka MB - Technic Brno Slovanka MB vs. Technic Brno
4. 24.09.2016 16:00 Sokol ZVUS Hradec Králové - BLK Slavia Praha Sokol ZVUS Hradec Králové vs. BLK Slavia Praha
3. 28.09.2016 17:00 BK Lokomotiva Trutnov - ZVVZ USK Praha BK Lokomotiva Trutnov vs. ZVVZ USK Praha
2. 24.09.2016 17:00 BK Handicap Brno - SBŠ Ostrava BK Handicap Brno vs. SBŠ Ostrava
1. 21.09.2016 17:30 KP Brno - DSK Basketball Nymburk KP Brno vs. DSK Basketball Nymburk

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry