image

muži / 1. liga / ročník 2017/18 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
180. 04.02.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín Sokol Šlapanice vs. BC Nový Jičín
179. 02.02.2018 19:00 SK UP Olomouc - Basketbal Olomouc SK UP Olomouc vs. Basketbal Olomouc
178. 04.02.2018 17:00 Snakes Ostrava - SKB Zlín Snakes Ostrava vs. SKB Zlín
177. 02.02.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov BK Synthesia Pardubice vs. BCM Orli Prostějov
176. 04.02.2018 18:00 Královští sokoli - BK Opava "B" Královští sokoli vs. BK Opava
175. 28.01.2018 15:00 BK Opava "B" - BK Synthesia Pardubice BK Opava
174. 28.01.2018 16:00 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov vs. Snakes Ostrava
173. 28.01.2018 15:00 SKB Zlín - SK UP Olomouc SKB Zlín vs. SK UP Olomouc
172. 26.01.2018 00:00 Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice Basketbal Olomouc vs. Sokol Šlapanice
171. 28.01.2018 16:00 BC Nový Jičín - Královští sokoli BC Nový Jičín vs. Královští sokoli
170. 21.01.2018 16:00 BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc BC Nový Jičín vs. Basketbal Olomouc
169. 21.01.2018 16:30 Sokol Šlapanice - SKB Zlín Sokol Šlapanice vs. SKB Zlín
168. 19.01.2018 19:00 SK UP Olomouc - BCM Orli Prostějov SK UP Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
167. 21.01.2018 17:00 Snakes Ostrava - BK Opava "B" Snakes Ostrava vs. BK Opava
166. 21.01.2018 18:00 Královští sokoli - BK Synthesia Pardubice Královští sokoli vs. BK Synthesia Pardubice
165. 11.01.2018 17:00 BK Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava BK Synthesia Pardubice vs. Snakes Ostrava
164. 14.01.2018 17:00 BK Opava "B" - SK UP Olomouc BK Opava
163. 14.01.2018 16:00 BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice BCM Orli Prostějov vs. Sokol Šlapanice
162. 14.01.2018 15:00 SKB Zlín - BC Nový Jičín SKB Zlín vs. BC Nový Jičín
161. 12.01.2018 00:00 Basketbal Olomouc - Královští sokoli Basketbal Olomouc vs. Královští sokoli
160. 05.01.2018 00:00 Basketbal Olomouc - SKB Zlín Basketbal Olomouc vs. SKB Zlín
159. 07.01.2018 16:00 BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov BC Nový Jičín vs. BCM Orli Prostějov
158. 07.01.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BK Opava "B" Sokol Šlapanice vs. BK Opava
157. 05.01.2018 19:00 SK UP Olomouc - BK Synthesia Pardubice SK UP Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
156. 07.01.2018 18:00 Královští sokoli - Snakes Ostrava Královští sokoli vs. Snakes Ostrava
155. 17.12.2017 17:00 Snakes Ostrava - SK UP Olomouc Snakes Ostrava vs. SK UP Olomouc
154. 15.12.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Šlapanice
153. 14.12.2017 19:00 BK Opava "B" - BC Nový Jičín BK Opava
152. 17.12.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc BCM Orli Prostějov vs. Basketbal Olomouc
151. 17.12.2017 17:00 SKB Zlín - Královští sokoli SKB Zlín vs. Královští sokoli
150. 10.12.2017 17:00 SKB Zlín - BCM Orli Prostějov SKB Zlín vs. BCM Orli Prostějov
149. 08.12.2017 19:00 Basketbal Olomouc - BK Opava "B" Basketbal Olomouc vs. BK Opava
148. 10.12.2017 16:00 BC Nový Jičín - BK Synthesia Pardubice BC Nový Jičín vs. BK Synthesia Pardubice
147. 10.12.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava Sokol Šlapanice vs. Snakes Ostrava
146. 08.12.2017 19:00 Královští sokoli - SK UP Olomouc Královští sokoli vs. SK UP Olomouc
145. 01.12.2017 19:00 SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice SK UP Olomouc vs. Sokol Šlapanice
144. 03.12.2017 17:00 Snakes Ostrava - BC Nový Jičín Snakes Ostrava vs. BC Nový Jičín
143. 01.12.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. Basketbal Olomouc
142. 01.12.2017 19:00 BK Opava "B" - SKB Zlín BK Opava
141. 03.12.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - Královští sokoli BCM Orli Prostějov vs. Královští sokoli
140. 22.09.2017 19:00 BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" BCM Orli Prostějov vs. BK Opava
139. 26.11.2017 17:00 SKB Zlín - BK Synthesia Pardubice SKB Zlín vs. BK Synthesia Pardubice
138. 24.11.2017 19:00 Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava Basketbal Olomouc vs. Snakes Ostrava
137. 26.11.2017 16:00 BC Nový Jičín - SK UP Olomouc BC Nový Jičín vs. SK UP Olomouc
136. 26.11.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Královští sokoli Sokol Šlapanice vs. Královští sokoli
135. 19.11.2017 16:00 BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice BC Nový Jičín vs. Sokol Šlapanice
134. 17.11.2017 19:00 Basketbal Olomouc - SK UP Olomouc Basketbal Olomouc vs. SK UP Olomouc
133. 17.11.2017 19:00 SKB Zlín - Snakes Ostrava SKB Zlín vs. Snakes Ostrava
132. 07.11.2017 20:00 BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice BCM Orli Prostějov vs. BK Synthesia Pardubice
131. 19.11.2017 15:00 BK Opava "B" - Královští sokoli BK Opava
130. 10.11.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - BK Opava "B" BK Synthesia Pardubice vs. BK Opava
129. 12.11.2017 17:00 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov Snakes Ostrava vs. BCM Orli Prostějov
128. 10.11.2017 19:00 SK UP Olomouc - SKB Zlín SK UP Olomouc vs. SKB Zlín
127. 12.11.2017 16:30 Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc Sokol Šlapanice vs. Basketbal Olomouc
126. 12.11.2017 17:00 Královští sokoli - BC Nový Jičín Královští sokoli vs. BC Nový Jičín
125. 03.11.2017 19:00 Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín Basketbal Olomouc vs. BC Nový Jičín
124. 05.11.2017 17:00 SKB Zlín - Sokol Šlapanice SKB Zlín vs. Sokol Šlapanice
123. 05.11.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - SK UP Olomouc BCM Orli Prostějov vs. SK UP Olomouc
122. 05.11.2017 15:00 BK Opava "B" - Snakes Ostrava BK Opava
121. 03.11.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - Královští sokoli BK Synthesia Pardubice vs. Královští sokoli
120. 29.10.2017 17:00 Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice Snakes Ostrava vs. BK Synthesia Pardubice
119. 27.10.2017 19:00 SK UP Olomouc - BK Opava "B" SK UP Olomouc vs. BK Opava
118. 29.10.2017 16:30 Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov Sokol Šlapanice vs. BCM Orli Prostějov
117. 29.10.2017 16:00 BC Nový Jičín - SKB Zlín BC Nový Jičín vs. SKB Zlín
116. 29.10.2017 17:00 Královští sokoli - Basketbal Olomouc Královští sokoli vs. Basketbal Olomouc
115. 22.10.2017 17:00 SKB Zlín - Basketbal Olomouc SKB Zlín vs. Basketbal Olomouc
114. 22.10.2017 16:30 BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín BCM Orli Prostějov vs. BC Nový Jičín
113. 22.10.2017 15:00 BK Opava "B" - Sokol Šlapanice BK Opava
112. 20.10.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - SK UP Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. SK UP Olomouc
111. 22.10.2017 17:00 Snakes Ostrava - Královští sokoli Snakes Ostrava vs. Královští sokoli
110. 13.10.2017 19:00 SK UP Olomouc - Snakes Ostrava SK UP Olomouc vs. Snakes Ostrava
109. 15.10.2017 16:30 Sokol Šlapanice - BK Synthesia Pardubice Sokol Šlapanice vs. BK Synthesia Pardubice
108. 15.10.2017 16:00 BC Nový Jičín - BK Opava "B" BC Nový Jičín vs. BK Opava
107. 13.10.2017 19:00 Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov Basketbal Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
106. 15.10.2017 17:00 Královští sokoli - SKB Zlín Královští sokoli vs. SKB Zlín
105. 08.10.2017 16:00 BCM Orli Prostějov - SKB Zlín BCM Orli Prostějov vs. SKB Zlín
104. 08.10.2017 17:00 BK Opava "B" - Basketbal Olomouc BK Opava
103. 06.10.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín BK Synthesia Pardubice vs. BC Nový Jičín
102. 08.10.2017 17:00 Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice Snakes Ostrava vs. Sokol Šlapanice
101. 06.10.2017 19:00 SK UP Olomouc - Královští sokoli SK UP Olomouc vs. Královští sokoli
100. 01.10.2017 16:30 Sokol Šlapanice - SK UP Olomouc Sokol Šlapanice vs. SK UP Olomouc
99. 01.10.2017 16:00 BC Nový Jičín - Snakes Ostrava BC Nový Jičín vs. Snakes Ostrava
98. 01.10.2017 15:00 Basketbal Olomouc - BK Synthesia Pardubice Basketbal Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
97. 01.10.2017 15:00 SKB Zlín - BK Opava "B" SKB Zlín vs. BK Opava
96. 01.10.2017 17:00 Královští sokoli - BCM Orli Prostějov Královští sokoli vs. BCM Orli Prostějov
95. 26.11.2017 17:30 BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov BK Opava
94. 22.09.2017 20:00 BK Synthesia Pardubice - SKB Zlín BK Synthesia Pardubice vs. SKB Zlín
93. 24.09.2017 17:00 Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc Snakes Ostrava vs. Basketbal Olomouc
92. 22.09.2017 19:00 SK UP Olomouc - BC Nový Jičín SK UP Olomouc vs. BC Nový Jičín
91. 24.09.2017 17:00 Královští sokoli - Sokol Šlapanice Královští sokoli vs. Sokol Šlapanice
90. 02.02.2018 19:30 Sokol Pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
89. 04.02.2018 17:00 GBA - Basket Košíře GBA vs. Basket Košíře
88. 04.02.2018 16:00 Sokol Žižkov - Basketball Nymburk B Sokol Žižkov vs. Basketball Nymburk B
87. 19.11.2017 15:30 BC Vysočina - Sokol Písek Sršni BC Vysočina vs. Sokol Písek Sršni
86. 04.02.2018 16:00 Slavoj BK Litoměřice - USK Praha B Slavoj BK Litoměřice vs. USK Praha B
85. 26.01.2018 20:00 USK Praha B - BC Vysočina USK Praha B vs. BC Vysočina
84. 28.01.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - Sokol Žižkov Sokol Písek Sršni vs. Sokol Žižkov
83. 26.01.2018 19:00 Basketball Nymburk B - GBA Basketball Nymburk B vs. GBA
82. 26.01.2018 20:00 Basket Košíře - Sokol Pražský Basket Košíře vs. Sokol Pražský
81. 26.01.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
80. 19.01.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basket Košíře BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basket Košíře
79. 19.01.2018 19:30 Sokol Pražský - Basketball Nymburk B Sokol Pražský vs. Basketball Nymburk B
78. 01.11.2017 19:30 GBA - Sokol Písek Sršni GBA vs. Sokol Písek Sršni
77. 21.01.2018 16:00 Sokol Žižkov - USK Praha B Sokol Žižkov vs. USK Praha B
76. 21.01.2018 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BC Vysočina Slavoj BK Litoměřice vs. BC Vysočina
75. 14.01.2018 15:30 BC Vysočina - Sokol Žižkov BC Vysočina vs. Sokol Žižkov
74. 12.01.2018 20:00 USK Praha B - GBA USK Praha B vs. GBA
73. 14.01.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - Sokol Pražský Sokol Písek Sršni vs. Sokol Pražský
72. 14.01.2018 16:00 Basketball Nymburk B - BK Lokomotiva Plzeň Basketball Nymburk B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
71. 12.01.2018 20:00 Basket Košíře - Slavoj BK Litoměřice Basket Košíře vs. Slavoj BK Litoměřice
70. 05.01.2018 20:00 Basket Košíře - Basketball Nymburk B Basket Košíře vs. Basketball Nymburk B
69. 22.10.2017 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Písek Sršni
68. 05.01.2018 19:30 Sokol Pražský - USK Praha B Sokol Pražský vs. USK Praha B
67. 07.01.2018 17:00 GBA - BC Vysočina GBA vs. BC Vysočina
66. 07.01.2018 17:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Žižkov Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Žižkov
65. 10.01.2018 00:00 Sokol Žižkov - GBA Sokol Žižkov vs. GBA
64. 17.12.2017 15:30 BC Vysočina - Sokol Pražský BC Vysočina vs. Sokol Pražský
63. 16.12.2017 19:00 USK Praha B - BK Lokomotiva Plzeň USK Praha B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
62. 17.12.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - Basket Košíře Sokol Písek Sršni vs. Basket Košíře
61. 17.12.2017 16:30 Basketball Nymburk B - Slavoj BK Litoměřice Basketball Nymburk B vs. Slavoj BK Litoměřice
60. 08.10.2017 17:30 Basketball Nymburk B - Sokol Písek Sršni Basketball Nymburk B vs. Sokol Písek Sršni
59. 08.12.2017 20:00 Basket Košíře - USK Praha B Basket Košíře vs. USK Praha B
58. 08.12.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina BK Lokomotiva  Plzeň vs. BC Vysočina
57. 08.12.2017 19:30 Sokol Pražský - Sokol Žižkov Sokol Pražský vs. Sokol Žižkov
56. 07.12.2017 19:30 Slavoj BK Litoměřice - GBA Slavoj BK Litoměřice vs. GBA
55. 01.12.2017 19:30 GBA - Sokol Pražský GBA vs. Sokol Pražský
54. 10.12.2017 17:00 Sokol Žižkov - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Žižkov vs. BK Lokomotiva  Plzeň
53. 01.10.2017 15:30 BC Vysočina - Basket Košíře BC Vysočina vs. Basket Košíře
52. 29.09.2017 20:00 USK Praha B - Basketball Nymburk B USK Praha B vs. Basketball Nymburk B
51. 03.12.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - Slavoj BK Litoměřice Sokol Písek Sršni vs. Slavoj BK Litoměřice
50. 26.11.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - USK Praha B Sokol Písek Sršni vs. USK Praha B
49. 26.11.2017 16:30 Basketball Nymburk B - BC Vysočina Basketball Nymburk B vs. BC Vysočina
48. 24.11.2017 20:00 Basket Košíře - Sokol Žižkov Basket Košíře vs. Sokol Žižkov
47. 24.11.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - GBA BK Lokomotiva  Plzeň vs. GBA
46. 26.11.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Pražský Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Pražský
45. 17.11.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Pražský
44. 16.11.2017 20:00 Basket Košíře - GBA Basket Košíře vs. GBA
43. 19.11.2017 15:00 Basketball Nymburk B - Sokol Žižkov Basketball Nymburk B vs. Sokol Žižkov
42. 04.02.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - BC Vysočina Sokol Písek Sršni vs. BC Vysočina
41. 17.11.2017 20:00 USK Praha B - Slavoj BK Litoměřice USK Praha B vs. Slavoj BK Litoměřice
40. 12.11.2017 15:30 BC Vysočina - USK Praha B BC Vysočina vs. USK Praha B
39. 12.11.2017 16:00 Sokol Žižkov - Sokol Písek Sršni Sokol Žižkov vs. Sokol Písek Sršni
38. 12.11.2017 18:00 GBA - Basketball Nymburk B GBA vs. Basketball Nymburk B
37. 10.11.2017 19:30 Sokol Pražský - Basket Košíře Sokol Pražský vs. Basket Košíře
36. 12.11.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň Slavoj BK Litoměřice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
35. 03.11.2017 20:00 Basket Košíře - BK Lokomotiva Plzeň Basket Košíře vs. BK Lokomotiva  Plzeň
34. 12.01.2018 19:30 Basketball Nymburk B - Sokol Pražský Basketball Nymburk B vs. Sokol Pražský
33. 21.01.2018 18:00 Sokol Písek Sršni - GBA Sokol Písek Sršni vs. GBA
32. 30.11.-1 00:00 USK Praha B - Sokol Žižkov USK Praha B vs. Sokol Žižkov
31. 05.11.2017 15:30 BC Vysočina - Slavoj BK Litoměřice BC Vysočina vs. Slavoj BK Litoměřice
30. 29.10.2017 16:00 Sokol Žižkov - BC Vysočina Sokol Žižkov vs. BC Vysočina
29. 29.10.2017 17:00 GBA - USK Praha B GBA vs. USK Praha B
28. 27.10.2017 19:30 Sokol Pražský - Sokol Písek Sršni Sokol Pražský vs. Sokol Písek Sršni
27. 27.10.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basketball Nymburk B BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basketball Nymburk B
26. 26.10.2017 19:30 Slavoj BK Litoměřice - Basket Košíře Slavoj BK Litoměřice vs. Basket Košíře
25. 22.10.2017 16:00 Basketball Nymburk B - Basket Košíře Basketball Nymburk B vs. Basket Košíře
24. 07.01.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Písek Sršni vs. BK Lokomotiva  Plzeň
23. 20.10.2017 20:00 USK Praha B - Sokol Pražský USK Praha B vs. Sokol Pražský
22. 20.10.2017 19:00 BC Vysočina - GBA BC Vysočina vs. GBA
21. 22.10.2017 16:00 Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice Sokol Žižkov vs. Slavoj BK Litoměřice
20. 15.10.2017 18:00 GBA - Sokol Žižkov GBA vs. Sokol Žižkov
19. 13.10.2017 19:30 Sokol Pražský - BC Vysočina Sokol Pražský vs. BC Vysočina
18. 13.10.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - USK Praha B BK Lokomotiva  Plzeň vs. USK Praha B
17. 13.10.2017 20:00 Basket Košíře - Sokol Písek Sršni Basket Košíře vs. Sokol Písek Sršni
16. 15.10.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketball Nymburk B Slavoj BK Litoměřice vs. Basketball Nymburk B
15. 10.12.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - Basketball Nymburk B Sokol Písek Sršni vs. Basketball Nymburk B
14. 06.10.2017 20:00 USK Praha B - Basket Košíře USK Praha B vs. Basket Košíře
13. 08.10.2017 15:30 BC Vysočina - BK Lokomotiva Plzeň BC Vysočina vs. BK Lokomotiva  Plzeň
12. 08.10.2017 15:00 Sokol Žižkov - Sokol Pražský Sokol Žižkov vs. Sokol Pražský
11. 06.10.2017 19:30 GBA - Slavoj BK Litoměřice GBA vs. Slavoj BK Litoměřice
10. 29.09.2017 19:30 Sokol Pražský - GBA Sokol Pražský vs. GBA
9. 29.09.2017 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Žižkov BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Žižkov
8. 01.12.2017 20:00 Basket Košíře - BC Vysočina Basket Košíře vs. BC Vysočina
7. 03.12.2017 16:00 Basketball Nymburk B - USK Praha B Basketball Nymburk B vs. USK Praha B
6. 01.10.2017 16:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Písek Sršni Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Písek Sršni
5. 22.09.2017 19:00 USK Praha B - Sokol Písek Sršni USK Praha B vs. Sokol Písek Sršni
4. 24.09.2017 15:30 BC Vysočina - Basketball Nymburk B BC Vysočina vs. Basketball Nymburk B
3. 24.09.2017 15:00 Sokol Žižkov - Basket Košíře Sokol Žižkov vs. Basket Košíře
2. 22.09.2017 19:30 GBA - BK Lokomotiva Plzeň GBA vs. BK Lokomotiva  Plzeň
1. 22.09.2017 19:30 Sokol Pražský - Slavoj BK Litoměřice Sokol Pražský vs. Slavoj BK Litoměřice

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry