image

aktuální utkání - 21.01.2017


muži, Kooperativa NBL , Základní část , 20. kolo
115. ČEZ Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy 17:00 historie
118. USK Praha - BK JIP Pardubice 17:30 historie
116. BK Opava - Orli Prostějov 18:00 historie
117. BK ARMEX Děčín - GEOSAN Kolín 18:00 historie
119. Lions J. Hradec - SLUNETA Ústí nad Labem 18:00 historie
ženy, ŽBL , Základní část , 18. kolo
105. Handicap Brno - BA K. Vary 17:00 historie
muži, 2. liga , skupina A , 15. kolo
90. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 16:00 historie
85. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 17:00 historie
86. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Beroun 17:00 historie
89. BC Benešov - BK Klatovy 17:00 historie
87. BK Kladno - BC Slaný 18:00 historie
88. Sokol Žižkov - Thermia K. Vary 20:00 historie
muži, 2. liga , skupina B , 15. kolo
218. Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 13:30 historie
220. Lions J. Hradec B - Loko Trutnov 15:00 historie
219. Sokol Písek B - BK Vysoká n.L. 17:00 historie
221. Sokol Vyšehrad - Sokol Darren Chrudim 17:40 historie
222. Wolves Radotín - BK Přelouč 19:00 historie
217. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 19:30 historie
muži, 2. liga , skupina C , 15. kolo
349. VŠB Ostrava - Spartak Uh. Brod 15:30 historie
352. Renocar Podolí - BVK Holice 16:15 historie
353. TJ Šumperk - BK Hladnov 16:30 historie
354. Basketbal Svitavy - Sokol Karviná 16:30 historie
350. KK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 17:00 historie
351. BK Žďár n. S. - Tesla Pardubice 20:00 historie
junioři U19, nadregionální soutěž , skupina C , 7. kolo
19097. BK Vyškov - BK Krnov 11:00 historie
19098. BK Vyškov - BK Krnov 12:30 historie
kadeti U17, extraliga , základní část , 15. kolo
85. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha (86:51) (25:17 47:24 66:43)
89. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava (42:80) (12:15 28:38 36:56)
90. Sokol Písek - NH Ostrava (82:58) (28:13 49:33 68:49)
87. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice (60:72) (26:22 36:34 46:54)
kadeti U17, liga , finálová skupina , 1. kolo
171. USK Praha B - BK Opava 14:00 historie
170. BA 2006´Roudnice n. L. - SAM BŠM Brno 17:00 historie
169. Královští Sokoli - Sokol Vyšehrad 19:00 historie
kadeti U17, liga , play-out A , 1. kolo
200. Lions J. Hradec - Tigers Č. Budějovice (69:47) (13:15 30:33 51:36)
199. BK Klatovy - BSK - Jižní Supi 19:00 historie
kadeti U17, liga , play-out B , 1. kolo
219. Sluneta Ústí n. L. - BA Nymburk B 15:00 historie
220. Sj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov (66:62) (14:21 34:38 49:51)
kadeti U17, liga , play-out C , 1. kolo
251. BC Nový Jičín - Jiskra Kyjov 11:00 historie
249. SK UP-BCM Olomouc - BK Pardubice B 14:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina A , 8. kolo
22. BK Sokolov - BK Chomutov 15:00 historie
24. BK Loko Plzeň B - ŠSK Slaný 17:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina B , 13. kolo
333. BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L. (77:50) (29:8 47:25 61:38)
335. BC Kolín - Slovan Varnsdorf (118:44) (34:3 53:12 86:25)
334. Kostelec n.Č.L. - Kondoři Liberec B 16:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina C , 8. kolo
241. Spartak Rychnov n.K. - Basketbal TJ Svitavy historie
242. Spartak Rychnov n.K. - Basketbal TJ Svitavy historie
247. BC Vysočina - Sokol Vysoké Mýto 13:00 historie
248. BC Vysočina - Sokol Vysoké Mýto 15:00 historie
žáci U15, nadregionální soutěž , skupina F , 10. kolo
15421. SAM Brno B - BK TJ DDM Uh. Brod (73:79) (28:21 44:47 55:69)
15422. SAM Brno B - BK TJ DDM Uh. Brod (67:58) (19:15 35:28 46:36)
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. A , 4. kolo
258. Sj. BK Litoměřice - Jižní Supi (78:67) (17:15 38:22 54:41)
256. USK Praha - BA Nymburk (53:67) (12:21 26:34 36:51)
255. BŠ - Tygři Praha - Synthesia Pardubice (74:72) (19:21 38:29 63:48)
257. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 16:30 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 4. kolo
312. NH Ostrava - BK Opava 13:00 historie
314. BC Vysočina - Tygři JBC Brno 17:00 historie
311. BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 18:00 historie
313. BK Pelhřimov - SAM BŠM Brno 19:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. A , 4. kolo
363. Lokomotiva Plzeň - BK Mariánské Lázně 19:15 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. B , 6. kolo
396. BA Sparta Praha - BK Horejsek Děčín A (59:81) (26:15 31:44 39:63)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. B , 7. kolo
398. BA Sparta Praha - BK Horejsek Děčín B 16:30 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. C , 4. kolo
422. Baskeťáci Josefov - SŠB Pardubice (65:56) (18:13 35:25 52:36)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. C , 8. kolo
432. BC Kolín - Sokol Vyšehrad (38:141) (2:51 16:83 26:117)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. D , 4. kolo
453. BK Snakes Ostrava B - SKB Zlín 16:00 historie
452. BK Hladnov - BC Nový Jičín 17:00 historie
ženy, 2. liga , skupina A , 14. kolo
60. BK Klatovy - Slovan Varnsdorf 14:00 historie
juniorky U19, extraliga , základní část , 15. kolo
89. BK Žďár n. S. - BK Strakonice (65:51) (20:16 31:24 48:40)
85. Basket Slovanka - OP Prostějov (55:56) (16:19 33:35 47:41)
87. KP Brno - Loko Trutnov (65:74) (11:17 30:39 41:58)
90. USK Praha - BA Sparta Praha (88:55) (19:11 53:24 71:39)
86. B. Jablonec n. N. - SBŠ Ostrava 18:00 historie
88. SŠMH Handicap Brno - Sokol ZVUS H. Králové 19:00 historie
juniorky U19, liga , finálová skupina , 1. kolo
141. Slovan Litoměřice - Slavia Praha (50:52) (10:12 26:31 35:44)
142. DBaK - Studánka Pardubice 17:00 historie
143. Sokol Nusle - BK Havířov 18:00 historie
juniorky U19, liga , play-out A , 1. kolo
173. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 17:30 historie
juniorky U19, liga , play-out C , 1. kolo
221. SBŠ Ostrava B - BK Příbor (51:56) (17:18 25:26 41:36)
juniorky U19, nadregionální soutěž , skupina A , 15. kolo
19596. BC Xtreme Tigers - Sokol Nusle B 10:00 historie
19598. BK Horejsek Děčín - ŠBK Sadská (68:57) (17:19 34:30 53:45)
19597. ASPV Zákupy - PORG Basket 17:30 historie
juniorky U19, nadregionální soutěž , skupina B , 8. kolo
19545. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nová Paka 15:00 historie
19546. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nová Paka 17:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Extraliga , 3. kolo
184. Studánka Pardubice - BK Havířov 12:00 historie
182. Sokol ZVUS H. Králové - BA K. Vary (74:36) (13:8 30:12 60:23)
181. SŠMH Handicap Brno - Sokol Kladno (70:44) (14:16 22:34 30:57)
185. Basket Slovanka - HB Basket Praha 16:30 historie
186. USK Praha - BKj. Kralupy n.V. 18:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. A , 4. kolo
279. Loko Trutnov - BA Sparta 10:30 historie
280. Biž. Jablonec n. N. - Slovan Litoměřice 12:30 historie
277. BK Strakonice - DBaK (71:24) (22:4 33:14 53:14)
278. BK Klatovy - Levhartice Chomutov 16:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. B , 4. kolo
336. KP Brno - Panter Javorník 15:30 historie
334. Sokol Nusle - Jiskra Kyjov 16:00 historie
333. Basket Říčany - OSK Olomouc 19:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina C , 8. kolo
197. BK TJ Spartak DDM Uherský Brod - OP Prostějov 08:45 historie
198. BK TJ Spartak DDM Uherský Brod - OP Prostějov 10:15 historie
199. BK Vyškov - SŠMH Handicap Brno B 14:30 historie
200. BK Vyškov - SŠMH Handicap Brno B 16:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina B2 , 1. kolo
240. Basketbalová škola - Tygři Praha - Tigers Č. Budějovice 13:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina A2 , 1. kolo
259. TJ Sokol Kladno B - USK Praha B 10:00 historie
260. BC Slaný - BCM Sokolov 14:00 historie

18.01. -- 19.01. -- 20.01. -- 21.01. -- 22.01. -- 23.01. -- 24.01.

zobrazit jen KNBL a ŽBL

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto BariéryKonto Bariéry