image
Období
muži, Kooperativa NBL, Play off
220. BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem 25.04.2018 18:00 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play off čtvrtfinále
7. kolo, zápas č. 220

datum: 25.04.2018 18:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

muži, Kooperativa NBL, Play out
229. USK Praha - Fio banka J. Hradec 25.04.2018 18:00 Volejník P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play out
4. kolo, zápas č. 229

datum: 25.04.2018 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Pavel Volejník

228. mmcité+ Brno - NH Ostrava 25.04.2018 20:00 Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play out
4. kolo, zápas č. 228

datum: 25.04.2018 20:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:



komisař: Petr Andrle

230. USK Praha - mmcité+ Brno 28.04.2018 18:00 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play out
5. kolo, zápas č. 230

datum: 28.04.2018 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

231. Fio banka J. Hradec - NH Ostrava 28.04.2018 18:00 Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play out
5. kolo, zápas č. 231

datum: 28.04.2018 18:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:



komisař: Robert Paulík

232. mmcité+ Brno - Fio banka J. Hradec 05.05.2018 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Play out
6. kolo, zápas č. 232

datum: 05.05.2018 18:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:




ženy, ŽBL, Play out
136. U19 Chance - SBŠ Ostrava 25.04.2018 17:45 Jeřáb J., Peterková L., Ulrych L. Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play out
2. kolo, zápas č. 136

datum: 25.04.2018 17:45

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Lucie Peterková
Lukáš Ulrych

komisař: Petr Buršík

144. SBŠ Ostrava - U19 Chance 02.05.2018 19:00 Večeřa P., Kubiš M., Kovář J. Štěnička D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play out
6. kolo, zápas č. 144

datum: 02.05.2018 19:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Michal Kubiš
Jan Kovář

komisař: Dušan Štěnička

ženy, ŽBL, Play off
179. Sokol Nilfisk H. Králové - DSK Basketball Nymburk 24.04.2018 17:30 Jedlička J., Komprs M., Zatloukal O. Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off o 3. místo
2. kolo, zápas č. 179

datum: 24.04.2018 17:30

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiří Jedlička
Michal Komprs
Ondřej Zatloukal

komisař: Roman Šikner

173. ZVVZ USK Praha - KP Brno 25.04.2018 18:00 Lukeš V., Salvetr R., Linhart T. Opava J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off finále
1. kolo, zápas č. 173

datum: 25.04.2018 18:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Václav Lukeš
Rudolf Salvetr
Tomáš Linhart

komisař: Josef Opava

180. DSK Basketball Nymburk - Sokol Nilfisk H. Králové 26.04.2018 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off o 3. místo
3. kolo, zápas č. 180

datum: 26.04.2018 18:30

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:




181. Sokol Nilfisk H. Králové - DSK Basketball Nymburk 28.04.2018 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off o 3. místo
4. kolo, zápas č. 181

datum: 28.04.2018 16:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




174. KP Brno - ZVVZ USK Praha 29.04.2018 18:00 Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off finále
2. kolo, zápas č. 174

datum: 29.04.2018 18:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



komisař: Petr Reichl

182. DSK Basketball Nymburk - Sokol Nilfisk H. Králové 01.05.2018 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off o 3. místo
5. kolo, zápas č. 182

datum: 01.05.2018 13:00

místo: ,

rozhodčí:




175. ZVVZ USK Praha - KP Brno 02.05.2018 17:00 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off finále
3. kolo, zápas č. 175

datum: 02.05.2018 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

176. KP Brno - ZVVZ USK Praha 04.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off finále
4. kolo, zápas č. 176

datum: 04.05.2018

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




177. ZVVZ USK Praha - KP Brno 06.05.2018 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Play off finále
5. kolo, zápas č. 177

datum: 06.05.2018 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




muži, 1. liga, Play Off
271. SKB Zlín - BC Vysočina 27.04.2018 Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Play Off semifinále
2. kolo, zápas č. 271

datum: 27.04.2018

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Valoušek

270. Sokol Písek - Královští sokoli 27.04.2018 19:00 Opava J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Play Off semifinále
2. kolo, zápas č. 270

datum: 27.04.2018 19:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



komisař: Josef Opava

272. Královští sokoli - Sokol Písek 29.04.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Play Off semifinále
3. kolo, zápas č. 272

datum: 29.04.2018

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:




273. BC Vysočina - SKB Zlín 29.04.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Play Off semifinále
3. kolo, zápas č. 273

datum: 29.04.2018

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:




muži, 2. liga, play-off
412. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Vyšehrad 28.04.2018 12:30 Bohata P., Výborný D. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
1. kolo, zápas č. 412

datum: 28.04.2018 12:30

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pavel Bohata
Dominik Výborný

komisař: Rudolf Výborný

411. SKB Rokycany - BK Krnov 28.04.2018 16:00 Kejklíček R., Kovačovič M. Opava J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
1. kolo, zápas č. 411

datum: 28.04.2018 16:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Matej Kovačovič

komisař: Josef Opava

416. BA LYNX Liberec - BK Žďár n. S. 28.04.2018 16:00 Šmůla M., Slanina V. Milata R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
2. kolo, zápas č. 416

datum: 28.04.2018 16:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Marek Šmůla
Vladimír Slanina

komisař: Rostislav Milata

415. Sokol Vyšehrad - AŠ Mladá Boleslav 29.04.2018 11:00 Salvetr R., Smetana J. Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
2. kolo, zápas č. 415

datum: 29.04.2018 11:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Rudolf Salvetr
Jiří Smetana

komisař: Petr Buršík

414. BK Krnov - SKB Rokycany 29.04.2018 15:00 Mrázek M., Kapl A. Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
2. kolo, zápas č. 414

datum: 29.04.2018 15:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Michal Mrázek
Antonín Kapl

komisař: Renáta Kašparová

419. BK Žďár n. S. - BA LYNX Liberec 01.05.2018 10:00 Süss J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
3. kolo, zápas č. 419

datum: 01.05.2018 10:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



komisař: Jiří Süss

417. SKB Rokycany - BK Krnov 01.05.2018 16:00 Ticháček A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
3. kolo, zápas č. 417

datum: 01.05.2018 16:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:



komisař: Antonín Ticháček

418. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Vyšehrad 01.05.2018 19:00 Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
play-off
3. kolo, zápas č. 418

datum: 01.05.2018 19:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



komisař: Roman Šikner

junioři U19, extraliga, play-off
164. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 25.04.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 164

datum: 25.04.2018 15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



junioři U19, extraliga, play-out
138. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 23.04.2018 18:30 Neuman L., Hendrych J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-out
3. kolo, zápas č. 138

datum: 23.04.2018 18:30

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Jan Hendrych

141. Sokol pražský - Kondoři Liberec 05.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-out
5. kolo, zápas č. 141

datum: 05.05.2018

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



142. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 05.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-out
5. kolo, zápas č. 142

datum: 05.05.2018

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:



143. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 06.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-out
6. kolo, zápas č. 143

datum: 06.05.2018

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:



144. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 06.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
play-out
6. kolo, zápas č. 144

datum: 06.05.2018

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



kadeti U17, extraliga, play-off
154. BA Nymburk - USK Praha 26.04.2018 19:15 Znamínko P., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 154

datum: 26.04.2018 19:15

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Petr Znamínko
Dominik Výborný

155. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 27.04.2018 17:30 Hartig L., Kubíček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 155

datum: 27.04.2018 17:30

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Jiří Kubíček

153. Kondoři Liberec - Sokol Písek 28.04.2018 Hartig L., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 153

datum: 28.04.2018

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Michal Kult

159. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 28.04.2018 11:00 Kovář J., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 159

datum: 28.04.2018 11:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jan Kovář
Dominik Štancl

156. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 28.04.2018 17:00 Musil J., Kocián M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 156

datum: 28.04.2018 17:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Musil
Michal Kocián

157. Kondoři Liberec - Sokol Písek 29.04.2018 Šmůla M., Slanina V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 157

datum: 29.04.2018

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Marek Šmůla
Vladimír Slanina

160. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 29.04.2018 10:00 Kejklíček R., Kovačovič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 160

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Matej Kovačovič

158. BA Nymburk - USK Praha 29.04.2018 19:00 Bohata P., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 158

datum: 29.04.2018 19:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pavel Bohata
Jan Hejnic

162. USK Praha - BA Nymburk 01.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 162

datum: 01.05.2018

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



163. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 01.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 163

datum: 01.05.2018

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



164. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 01.05.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 164

datum: 01.05.2018

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



161. Sokol Písek - Kondoři Liberec 01.05.2018 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 161

datum: 01.05.2018 18:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



kadeti U17, extraliga, play-out
137. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 28.04.2018 16:00 Zatloukal O., Siegfried J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-out
3. kolo, zápas č. 137

datum: 28.04.2018 16:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jiří Siegfried

138. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 28.04.2018 17:00 Renc J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-out
3. kolo, zápas č. 138

datum: 28.04.2018 17:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Renc
Ondřej Svejkovský

139. SAM Brno - NH Ostrava 29.04.2018 10:00 Zatloukal O., Siegfried J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-out
4. kolo, zápas č. 139

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jiří Siegfried

140. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 29.04.2018 12:30 Renc J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
play-out
4. kolo, zápas č. 140

datum: 29.04.2018 12:30

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Renc
Ondřej Svejkovský

kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina B
17363. BKj Kralupy (MS) - BK Loko Plzeň B 28.04.2018 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17363

datum: 28.04.2018 19:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17366. BK Loko Plzeň B - SKB Strakonice 29.04.2018 09:30 Šrámková S., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
18. kolo, zápas č. 17366

datum: 29.04.2018 09:30

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Sandra Šrámková
Lukáš Kalabza

17361. TJ Klášterec - ŠSK Slaný 29.04.2018 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17361

datum: 29.04.2018 16:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina C
17109. Basketbal TJ Svitavy - BK Přelouč 28.04.2018 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 17109

datum: 28.04.2018 10:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:



17110. Basketbal TJ Svitavy - BK Přelouč 28.04.2018 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 17110

datum: 28.04.2018 12:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:



17111. BVK Holice - Tesla Pardubice 28.04.2018 13:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 17111

datum: 28.04.2018 13:45

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



17112. BVK Holice - Tesla Pardubice 28.04.2018 15:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
14. kolo, zápas č. 17112

datum: 28.04.2018 15:45

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina A1
17379. BA 2006´Roudnice n. L. B - Baník Most 28.04.2018 10:00 Lahovská B., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A1
6. kolo, zápas č. 17379

datum: 28.04.2018 10:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Barbora Lahovská
Vladimír Kesler

17370. Baník Most - BA 2006´Roudnice n. L. B 29.04.2018 10:00 Tesař M., Chojnacká A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A1
1. kolo, zápas č. 17370

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Michal Tesař
Anna Chojnacká

kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina A2
17386. BK Horejsek Děčín - BK Teplice 28.04.2018 13:30 Kout J., Josefus O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A2
6. kolo, zápas č. 17386

datum: 28.04.2018 13:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jan Kout
Ondřej Josefus

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina E
15217. Maják Vyškov - Jiskra Kyjov 28.04.2018 Zachar D., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15217

datum: 28.04.2018

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Dominik Zachar
Martin Račanský

15218. Maják Vyškov - Jiskra Kyjov 28.04.2018 Račanský M., Zachar D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15218

datum: 28.04.2018

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Martin Račanský
Dominik Zachar

15219. BK TJ DDM Uh. Brod - SAM Brno B 28.04.2018 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15219

datum: 28.04.2018 09:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



15223. TBS Přerov - Tygři JBC Brno B 28.04.2018 09:00 Doležal V., Sokolovský L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15223

datum: 28.04.2018 09:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský

15224. TBS Přerov - Tygři JBC Brno B 28.04.2018 10:30 Sokolovský L., Doležal V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15224

datum: 28.04.2018 10:30

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal

15220. BK TJ DDM Uh. Brod - SAM Brno B 28.04.2018 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15220

datum: 28.04.2018 10:45

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



15221. SKB Zlín - BK Velké Meziříčí 29.04.2018 09:30 Mikšík M., Kotala D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15221

datum: 29.04.2018 09:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Milan Mikšík
Dominik Kotala

15222. SKB Zlín - BK Velké Meziříčí 29.04.2018 11:30 Kotala D., Mikšík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 15222

datum: 29.04.2018 11:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dominik Kotala
Milan Mikšík

mladší žáci U14, žákovská liga, MČR skupina A
589. BK Snakes Ostrava - BA Nymburk 26.04.2018 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
1. kolo, zápas č. 589

datum: 26.04.2018 09:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



590. Sokol Písek - Kondoři Liberec 26.04.2018 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
1. kolo, zápas č. 590

datum: 26.04.2018 11:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



591. BA Nymburk - Kondoři Liberec 26.04.2018 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
2. kolo, zápas č. 591

datum: 26.04.2018 17:15

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



592. BK Snakes Ostrava - Sokol Písek 26.04.2018 19:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
2. kolo, zápas č. 592

datum: 26.04.2018 19:15

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



593. Sokol Písek - BA Nymburk 27.04.2018 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
3. kolo, zápas č. 593

datum: 27.04.2018 13:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



594. Kondoři Liberec - BK Snakes Ostrava 27.04.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina A
3. kolo, zápas č. 594

datum: 27.04.2018 15:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, MČR skupina B
595. Sokol Pražský - BK Horejsek Děčín 26.04.2018 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
1. kolo, zápas č. 595

datum: 26.04.2018 13:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



596. SAM BŠM Brno - BK Příbor 26.04.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
1. kolo, zápas č. 596

datum: 26.04.2018 15:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



597. BK Horejsek Děčín - BK Příbor 27.04.2018 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
2. kolo, zápas č. 597

datum: 27.04.2018 09:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



598. Sokol Pražský - SAM BŠM Brno 27.04.2018 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
2. kolo, zápas č. 598

datum: 27.04.2018 11:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



599. SAM BŠM Brno - BK Horejsek Děčín 27.04.2018 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
3. kolo, zápas č. 599

datum: 27.04.2018 17:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



600. BK Příbor - Sokol Pražský 27.04.2018 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR skupina B
3. kolo, zápas č. 600

datum: 27.04.2018 19:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, MČR o 1. - 4. místo
601. - 28.04.2018 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo semifinále
1. kolo, zápas č. 601

datum: 28.04.2018 14:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



602. - 28.04.2018 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo semifinále
1. kolo, zápas č. 602

datum: 28.04.2018 16:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



603. - 29.04.2018 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo o 3. místo
1. kolo, zápas č. 603

datum: 29.04.2018 12:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



604. - 29.04.2018 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo finále
1. kolo, zápas č. 604

datum: 29.04.2018 14:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, MČR o 5. - 8. místo
605. - 28.04.2018 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo osmifinále
1. kolo, zápas č. 605

datum: 28.04.2018 10:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



606. - 28.04.2018 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo osmifinále
1. kolo, zápas č. 606

datum: 28.04.2018 12:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



607. - 29.04.2018 08:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo o 7.-8. místo
1. kolo, zápas č. 607

datum: 29.04.2018 08:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



608. - 29.04.2018 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo o 5.-6. místo
1. kolo, zápas č. 608

datum: 29.04.2018 10:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



ženy, 1. liga, play-off
169. Sokol Pečky - USK Praha B 28.04.2018 17:00 Barták D., Kubíček J. Vávra P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
3. kolo, zápas č. 169

datum: 28.04.2018 17:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Dominik Barták
Jiří Kubíček

komisař: Petr Vávra

170. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N. 28.04.2018 17:00 Vošahlík M., Smetana J. Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
3. kolo, zápas č. 170

datum: 28.04.2018 17:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Jiří Smetana

komisař: Otakar Beneš

172. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N. 29.04.2018 09:00 Kučírek M., Hendrych J. Lukeš L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
4. kolo, zápas č. 172

datum: 29.04.2018 09:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Martin Kučírek
Jan Hendrych

komisař: Libor Lukeš

171. Sokol Pečky - USK Praha B 29.04.2018 10:00 Hartig L., Mareš J. Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
4. kolo, zápas č. 171

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Jan Mareš

komisař: Jiří Kukla

174. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle 01.05.2018 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
5. kolo, zápas č. 174

datum: 01.05.2018 10:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




173. USK Praha B - Sokol Pečky 01.05.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
play-off semifinále
5. kolo, zápas č. 173

datum: 01.05.2018 15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




ženy, 2. liga, skupina A2
148. DBaK - BC Benešov 24.04.2018 19:15 Renc J., Slanina V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A2
12. kolo, zápas č. 148

datum: 24.04.2018 19:15

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jan Renc
Vladimír Slanina

142. HB Basket - DBaK 27.04.2018 18:45 Smetana J., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A2
9. kolo, zápas č. 142

datum: 27.04.2018 18:45

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jiří Smetana
Václav Ježek

144. Slovan Litoměřice - DBaK 29.04.2018 12:00 Kejklíček R., Kovačovič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A2
10. kolo, zápas č. 144

datum: 29.04.2018 12:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Matej Kovačovič

147. HB Basket - Slovan Litoměřice 06.05.2018 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A2
12. kolo, zápas č. 147

datum: 06.05.2018 10:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



136. Slovan Litoměřice - HB Basket 06.05.2018 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A2
5. kolo, zápas č. 136

datum: 06.05.2018 12:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



juniorky U19, liga, play-out C
251. SKB Tišnov - OSK Olomouc 24.04.2018 18:00 Večeřa P., Melichárek I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
7. kolo, zápas č. 251

datum: 24.04.2018 18:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Ivo Melichárek

kadetky U17, extraliga, play-out
142. KP Brno - BK Strakonice 28.04.2018 15:00 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
play-out
5. kolo, zápas č. 142

datum: 28.04.2018 15:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák


141. BK Havířov - Levhartice Chomutov 28.04.2018 16:00 Opletal P., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
play-out
5. kolo, zápas č. 141

datum: 28.04.2018 16:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Petr Opletal
Natálie Karabínová


144. BK Havířov - BK Strakonice 29.04.2018 10:00 Opletal P., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
play-out
6. kolo, zápas č. 144

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Petr Opletal
Natálie Karabínová


143. KP Brno - Levhartice Chomutov 29.04.2018 10:30 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
play-out
6. kolo, zápas č. 143

datum: 29.04.2018 10:30

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák


kadetky U17, extraliga, Mistrovství ČR
165. Basket Slovanka - Loko Trutnov 28.04.2018 15:00 Ulrych L., Křičková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
Mistrovství ČR semifinále
1. kolo, zápas č. 165

datum: 28.04.2018 15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Lenka Křičková


166. USK Praha - Žabiny Brno 28.04.2018 17:45 Petrák J., Melichárek I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
Mistrovství ČR semifinále
1. kolo, zápas č. 166

datum: 28.04.2018 17:45

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jakub Petrák
Ivo Melichárek


167. - 29.04.2018 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
Mistrovství ČR o 3. místo
1. kolo, zápas č. 167

datum: 29.04.2018 09:30

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




168. - 29.04.2018 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
Mistrovství ČR finále
1. kolo, zápas č. 168

datum: 29.04.2018 12:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




kadetky U17, nadregionální soutěž, skupina D
40. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava C 23.04.2018 18:15 Posker J., Nevřela T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 40

datum: 23.04.2018 18:15

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jan Posker
Tomáš Nevřela

33. SK Bruntál - Basket Ostrava 25.04.2018 18:00 Janovský M., Jedličková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 33

datum: 25.04.2018 18:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Martin Janovský
Kateřina Jedličková

41. SK Bruntál - BK Frýdek-Místek 28.04.2018 17:00 Janovský M., Jedličková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 41

datum: 28.04.2018 17:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Martin Janovský
Kateřina Jedličková

17630. Panter Javorník - SKB Zlín 29.04.2018
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17630

datum: 29.04.2018

místo: ,

rozhodčí:



42. Krnov - BK Příbor 29.04.2018 10:00 Kavan J., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 42

datum: 29.04.2018 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Jakub Kremser

starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina D
123. Sokol Kobylí - Maják Vyškov 28.04.2018 09:00 Čada F., Dokoupil T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 123

datum: 28.04.2018 09:00

místo: ZŠ Kobylí, Kobylí

rozhodčí:
Filip Čada
Tomáš Dokoupil

129. Sokol Lanžhot - KP Brno Šlapanice 28.04.2018 09:00 Ratajský R., Vybíral M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 129

datum: 28.04.2018 09:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Roman Ratajský
Michal Vybíral

131. BK Žabiny Brno B - BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 28.04.2018 09:00 Bráblík J., Marek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 131

datum: 28.04.2018 09:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Bráblík
Vojtěch Marek

124. Sokol Kobylí - Maják Vyškov 28.04.2018 11:00 Dokoupil T., Čada F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 124

datum: 28.04.2018 11:00

místo: ZŠ Kobylí, Kobylí

rozhodčí:
Tomáš Dokoupil
Filip Čada

130. Sokol Lanžhot - KP Brno Šlapanice 28.04.2018 11:00 Vybíral M., Ratajský R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 130

datum: 28.04.2018 11:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Michal Vybíral
Roman Ratajský

132. BK Žabiny Brno B - BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 28.04.2018 11:00 Marek V., Bráblík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 132

datum: 28.04.2018 11:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vojtěch Marek
Jan Bráblík

mladší žákyně U14, žákovská liga, MČR skupina A
535. BA Sparta Praha - SBŠ Ostrava 26.04.2018 09:00 Barták M., Tax T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
1. kolo, zápas č. 535

datum: 26.04.2018 09:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Matěj Barták
Tomáš Tax

536. Žabiny Brno - USK Praha 26.04.2018 11:00 Havlíček P., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
1. kolo, zápas č. 536

datum: 26.04.2018 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Petr Havlíček
Petr Mynarčík

537. SBŠ Ostrava - USK Praha 26.04.2018 17:30 Peterková L., Kocurek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
2. kolo, zápas č. 537

datum: 26.04.2018 17:30

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Lucie Peterková
Ondřej Kocurek

538. BA Sparta Praha - Žabiny Brno 26.04.2018 19:30 Kocurek O., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
2. kolo, zápas č. 538

datum: 26.04.2018 19:30

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Ondřej Kocurek
Petr Mynarčík

539. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 27.04.2018 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
3. kolo, zápas č. 539

datum: 27.04.2018 13:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



540. USK Praha - BA Sparta Praha 27.04.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina A
3. kolo, zápas č. 540

datum: 27.04.2018 15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, MČR skupina B
541. Sokol Nilfisk H. Králové - SLUNETA Ústí nad Labem 26.04.2018 13:00 Peterková L., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
1. kolo, zápas č. 541

datum: 26.04.2018 13:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Lucie Peterková
Matěj Barták

542. BK Strakonice - KP Brno 26.04.2018 15:00 Tax T., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
1. kolo, zápas č. 542

datum: 26.04.2018 15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Tomáš Tax
Petr Havlíček

543. SLUNETA Ústí nad Labem - KP Brno 27.04.2018 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
2. kolo, zápas č. 543

datum: 27.04.2018 09:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



544. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Strakonice 27.04.2018 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
2. kolo, zápas č. 544

datum: 27.04.2018 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



545. BK Strakonice - SLUNETA Ústí nad Labem 27.04.2018 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
3. kolo, zápas č. 545

datum: 27.04.2018 17:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



546. KP Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 27.04.2018 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR skupina B
3. kolo, zápas č. 546

datum: 27.04.2018 19:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, MČR o 1. - 4. místo
547. - 28.04.2018 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo semifinále
1. kolo, zápas č. 547

datum: 28.04.2018 14:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



548. - 28.04.2018 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo semifinále
1. kolo, zápas č. 548

datum: 28.04.2018 16:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



549. - 29.04.2018 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo o 3. místo
1. kolo, zápas č. 549

datum: 29.04.2018 13:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



550. - 29.04.2018 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 1. - 4. místo finále
1. kolo, zápas č. 550

datum: 29.04.2018 15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, MČR o 5. - 8. místo
551. - 28.04.2018 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo osmifinále
1. kolo, zápas č. 551

datum: 28.04.2018 10:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



552. - 28.04.2018 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo osmifinále
1. kolo, zápas č. 552

datum: 28.04.2018 12:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



553. - 29.04.2018 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo o 7.-8. místo
1. kolo, zápas č. 553

datum: 29.04.2018 09:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



554. - 29.04.2018 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
MČR o 5. - 8. místo o 5.-6. místo
1. kolo, zápas č. 554

datum: 29.04.2018 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry