image
Období
junioři U19, kvalifikace o ligu, 2. kolo
13. BA Roudnice n.L. - BC Nový Jičín 03.06.2017 14:00 Rosenberger T., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 13

datum: 03.06.2017 14:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata

14. Sokol Karviná - Brandýs n.L. 03.06.2017 14:00 Dombrovský F., Příchodský L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 14

datum: 03.06.2017 14:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Filip Dombrovský
Lukáš Příchodský

15. Slovan Varnsdorf - ŠSK Slaný 03.06.2017 17:00 Poživil J., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 15

datum: 03.06.2017 17:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Tomáš Mašek

16. BC Nový Jičín - BA Roudnice n.L. 04.06.2017 10:00 Kocurek O., Pörner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 16

datum: 04.06.2017 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ondřej Kocurek
Marek Pörner

18. ŠSK Slaný - Slovan Varnsdorf 04.06.2017 11:00 Kovačovič M., Perlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 18

datum: 04.06.2017 11:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Michal Perlík

17. Brandýs n.L. - Sokol Karviná 04.06.2017 12:00 Pokorný Š., Zámostný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 17

datum: 04.06.2017 12:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Jindřich Zámostný

kadeti U17, kvalifikace o extraligu, o extraligu 17/18
3. BA 2006´Roudnice n. L. - BA Sparta Praha 27.05.2017 09:00 Komprs M., Vyplel D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o extraligu
o extraligu 17/18
2. kolo, zápas č. 3

datum: 27.05.2017 09:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Komprs
David Vyplel

4. SAM BŠM Brno - NH Ostrava 27.05.2017 11:15 Komprs M., Vyplel D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o extraligu
o extraligu 17/18
2. kolo, zápas č. 4

datum: 27.05.2017 11:15

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Komprs
David Vyplel

5. NH Ostrava - BA 2006´Roudnice n. L. 27.05.2017 15:15 Kapaňa L., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o extraligu
o extraligu 17/18
3. kolo, zápas č. 5

datum: 27.05.2017 15:15

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Jan Hecl

6. SAM BŠM Brno - BA Sparta Praha 27.05.2017 17:30 Kapaňa L., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o extraligu
o extraligu 17/18
3. kolo, zápas č. 6

datum: 27.05.2017 17:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Jan Hecl

kadeti U17, kvalifikace o ligu, skupina A
1. BC Kolín - BK Teplice 27.05.2017 09:30 Jeřáb J., Kec J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.05.2017 09:30

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Jakub Kec

2. Tigers Č. Budějovice - BKj Kralupy 27.05.2017 11:30 Jeřáb J., Kec J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.05.2017 11:30

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Jakub Kec

3. BKj Kralupy - BC Kolín 27.05.2017 16:00 Pokorný Š., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
2. kolo, zápas č. 3

datum: 27.05.2017 16:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Matěj Barták

4. BK Teplice - Tigers Č. Budějovice 27.05.2017 18:00 Pokorný Š., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 27.05.2017 18:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Matěj Barták

5. BK Teplice - BKj Kralupy 28.05.2017 09:00 Blahout P., Málek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
3. kolo, zápas č. 5

datum: 28.05.2017 09:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Petr Blahout
Jan Málek

6. Tigers Č. Budějovice - BC Kolín 28.05.2017 11:00 Blahout P., Málek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina A
3. kolo, zápas č. 6

datum: 28.05.2017 11:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Petr Blahout
Jan Málek

kadeti U17, kvalifikace o ligu, skupina B
7. BC Vysočina - Sp. Uh. Brod 27.05.2017 09:30 Nejezchleb P., Kovář J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 7

datum: 27.05.2017 09:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
Jan Kovář

8. Slovan Varnsdorf - Žďár nad Sáz. 27.05.2017 11:30 Nejezchleb P., Kovář J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 8

datum: 27.05.2017 11:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
Jan Kovář

9. Žďár nad Sáz. - BC Vysočina 27.05.2017 16:00 Scholze M., Barták D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
2. kolo, zápas č. 9

datum: 27.05.2017 16:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Michal Scholze
Dominik Barták

10. Sp. Uh. Brod - Slovan Varnsdorf 27.05.2017 18:00 Scholze M., Barták D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.05.2017 18:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Michal Scholze
Dominik Barták

11. Sp. Uh. Brod - Žďár nad Sáz. 28.05.2017 10:00 Karafiát K., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 28.05.2017 10:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kamil Karafiát
Václav Dolejš

12. Slovan Varnsdorf - BC Vysočina 28.05.2017 12:00 Karafiát K., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 28.05.2017 12:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kamil Karafiát
Václav Dolejš

kadeti U17, kvalifikace o ligu, skupina C
13. SKB Zlín - Sokol Karviná 27.05.2017 09:00 Mrázek M., Bešina Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 13

datum: 27.05.2017 09:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Michal Mrázek
Štefan Bešina

14. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 27.05.2017 13:30 Večeřa P., Menšík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 14

datum: 27.05.2017 13:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Jan Menšík

15. SK Žabovřesky - SKB Zlín 27.05.2017 18:00 Večeřa P., Menšík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 15

datum: 27.05.2017 18:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Jan Menšík

kadeti U17, kvalifikace o ligu, skupina D
16. Slavia Kroměříž - BK Hladnov 27.05.2017 09:00 Kapl A., Doležal V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 16

datum: 27.05.2017 09:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Antonín Kapl
Vratislav Doležal

17. SAM BŠM Brno B - Start Havířov 27.05.2017 11:45 Kapl A., Doležal V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 17

datum: 27.05.2017 11:45

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Antonín Kapl
Vratislav Doležal

18. Start Havířov - Slavia Kroměříž 27.05.2017 16:00 Kubiš M., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
2. kolo, zápas č. 18

datum: 27.05.2017 16:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Michal Kubiš
Václav Dolejš

19. BK Hladnov - SAM BŠM Brno B 27.05.2017 17:45 Kubiš M., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
2. kolo, zápas č. 19

datum: 27.05.2017 17:45

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Michal Kubiš
Václav Dolejš

20. BK Hladnov - Start Havířov 28.05.2017 09:30 Vyplel D., Novák P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
3. kolo, zápas č. 20

datum: 28.05.2017 09:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
David Vyplel
Petr Novák

21. SAM BŠM Brno B - Slavia Kroměříž 28.05.2017 11:30 Vyplel D., Novák P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, kvalifikace o ligu
skupina D
3. kolo, zápas č. 21

datum: 28.05.2017 11:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
David Vyplel
Petr Novák

žáci U15, kvalifikace o ligu, skupina A
1. BK Klatovy - BK Kralupy 03.06.2017 08:30 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.06.2017 08:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

2. Sokol Písek - SŠB Pardubice 03.06.2017 11:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.06.2017 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

3. BK Kralupy - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 03.06.2017 13:30 Blahout P., Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 03.06.2017 13:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Blahout
Lukáš Ulrych

4. SŠB Pardubice - BK Klatovy 03.06.2017 16:00 Ulrych L., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 03.06.2017 16:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Matěj Záruba

5. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - Sokol Písek 03.06.2017 18:30 Blahout P., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.06.2017 18:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Blahout
Matěj Záruba

6. BK Kralupy - SŠB Pardubice 04.06.2017 08:30 Blahout P., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.06.2017 08:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Blahout
Matěj Záruba

7. Baskeťáci TJ Sokol Josefov - BK Klatovy 04.06.2017 11:00 Ulrych L., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 7

datum: 04.06.2017 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Matěj Záruba

8. Sokol Písek - BK Kralupy 04.06.2017 13:30 Blahout P., Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 8

datum: 04.06.2017 13:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Blahout
Lukáš Ulrych

9. SŠB Pardubice - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 04.06.2017 16:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 9

datum: 04.06.2017 16:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

10. BK Klatovy - Sokol Písek 04.06.2017 18:30 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 10

datum: 04.06.2017 18:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

žáci U15, kvalifikace o ligu, skupina B
11. Kondoři Liberec - BK Beroun 03.06.2017 10:30 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 11

datum: 03.06.2017 10:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom

12. BA Roudnice n.L. - Thermia K. Vary 03.06.2017 12:30 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 12

datum: 03.06.2017 12:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom

13. BK Beroun - Basket Poděbrady 03.06.2017 14:30 Barták M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 13

datum: 03.06.2017 14:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá

14. Thermia K. Vary - Kondoři Liberec 03.06.2017 17:30 Renc J., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 14

datum: 03.06.2017 17:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jan Renc
Zuzana Kotrbatá

15. Basket Poděbrady - BA Roudnice n.L. 03.06.2017 19:30 Barták M., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 15

datum: 03.06.2017 19:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Matěj Barták
Jan Renc

16. BK Beroun - Thermia K. Vary 04.06.2017 09:00 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 16

datum: 04.06.2017 09:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom

17. Basket Poděbrady - Kondoři Liberec 04.06.2017 11:00 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 17

datum: 04.06.2017 11:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom

18. BA Roudnice n.L. - BK Beroun 04.06.2017 14:00 Barták M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 18

datum: 04.06.2017 14:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá

19. Thermia K. Vary - Basket Poděbrady 04.06.2017 16:00 Renc J., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 19

datum: 04.06.2017 16:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jan Renc
Zuzana Kotrbatá

20. Kondoři Liberec - BA Roudnice n.L. 04.06.2017 18:00 Barták M., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 20

datum: 04.06.2017 18:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Matěj Barták
Jan Renc

žáci U15, kvalifikace o ligu, skupina C
21. Lokomotiva Plzeň - BK Horejsek Děčín 03.06.2017 08:30 Musil J., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 21

datum: 03.06.2017 08:30

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Musil
Jan Lejčko

22. BK SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 03.06.2017 11:00 Musil J., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 22

datum: 03.06.2017 11:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Musil
Jan Lejčko

23. BA Tygři Louny - Lokomotiva Plzeň 03.06.2017 17:00 Jodl J., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 23

datum: 03.06.2017 17:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jiří Jodl
Václav Ježek

24. BK Horejsek Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 03.06.2017 19:30 Jodl J., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 24

datum: 03.06.2017 19:30

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jiří Jodl
Václav Ježek

25. BK Horejsek Děčín - BA Tygři Louny 04.06.2017 09:00 Musil J., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 25

datum: 04.06.2017 09:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Musil
Jan Lejčko

26. BK SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Plzeň 04.06.2017 11:30 Musil J., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 26

datum: 04.06.2017 11:30

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jan Musil
Jan Lejčko

žáci U15, kvalifikace o ligu, skupina D
27. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 03.06.2017 10:00 Opletal P., Jakubík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 27

datum: 03.06.2017 10:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Petr Opletal
Petr Jakubík

28. Sokol Vyšehrad - BK Příbor 03.06.2017 12:00 Opletal P., Jakubík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 28

datum: 03.06.2017 12:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Petr Opletal
Petr Jakubík

29. BK Příbor - BCM Orli Prostějov 03.06.2017 15:00 Hendrych J., Toboláková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
2. kolo, zápas č. 29

datum: 03.06.2017 15:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jan Hendrych
Barbora Toboláková

30. SKB Zlín - Sokol Vyšehrad 03.06.2017 17:00 Hendrych J., Toboláková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
2. kolo, zápas č. 30

datum: 03.06.2017 17:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jan Hendrych
Barbora Toboláková

31. SKB Zlín - BK Příbor 04.06.2017 09:00 Opletal P., Jakubík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
3. kolo, zápas č. 31

datum: 04.06.2017 09:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Petr Opletal
Petr Jakubík

32. Sokol Vyšehrad - BCM Orli Prostějov 04.06.2017 11:00 Opletal P., Jakubík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina D
3. kolo, zápas č. 32

datum: 04.06.2017 11:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Petr Opletal
Petr Jakubík

žáci U15, kvalifikace o ligu, skupina E
33. BA Sparta - TJ Start Havířov 03.06.2017 10:00 Šupej M., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
1. kolo, zápas č. 33

datum: 03.06.2017 10:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Michal Šupej
Daniel Holeš

34. Sokol H. Králové 2 - BC Nový Jičín 03.06.2017 12:00 Šupej M., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
1. kolo, zápas č. 34

datum: 03.06.2017 12:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Michal Šupej
Daniel Holeš

35. BC Nový Jičín - BA Sparta 03.06.2017 16:30 Výborný D., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
2. kolo, zápas č. 35

datum: 03.06.2017 16:30

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dominik Výborný
Jan Hejnic

36. TJ Start Havířov - Sokol H. Králové 2 03.06.2017 18:30 Výborný D., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
2. kolo, zápas č. 36

datum: 03.06.2017 18:30

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dominik Výborný
Jan Hejnic

37. TJ Start Havířov - BC Nový Jičín 04.06.2017 10:00 Šupej M., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
3. kolo, zápas č. 37

datum: 04.06.2017 10:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Michal Šupej
Daniel Holeš

38. Sokol H. Králové 2 - BA Sparta 04.06.2017 12:00 Šupej M., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, kvalifikace o ligu
skupina E
3. kolo, zápas č. 38

datum: 04.06.2017 12:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Michal Šupej
Daniel Holeš

juniorky U19, kvalifikace o extraligu, o extraligu 17/18
2. Slovan Litoměřice - BK Strakonice 27.05.2017 10:00 Blahout P., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o extraligu
o extraligu 17/18
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.05.2017 10:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Petr Blahout
Matěj Záruba


juniorky U19, kvalifikace o ligu, skupina A
1. Levhartice Chomutov - Aritma Praha 27.05.2017 10:00 Neuman L., Šmíd P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.05.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Pavel Šmíd

2. Aritma Praha - BK Klatovy 27.05.2017 15:00 Hendrych J., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.05.2017 15:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Jan Hendrych
Daniel Rom

3. BK Klatovy - Levhartice Chomutov 27.05.2017 18:00 Hendrych J., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 27.05.2017 18:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Jan Hendrych
Daniel Rom

juniorky U19, kvalifikace o ligu, skupina B
4. BKj. Kralupy n.V. - BC Kolín 27.05.2017 08:30 Buršík M., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 27.05.2017 08:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Martin Buršík
Jan Lejčko

5. BC Kolín - Lokomotiva Liberec 27.05.2017 13:00 Anton K., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 5

datum: 27.05.2017 13:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Karel Anton
Pavel Bohata

6. Lokomotiva Liberec - BKj. Kralupy n.V. 27.05.2017 16:00 Anton K., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 6

datum: 27.05.2017 16:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Karel Anton
Pavel Bohata

juniorky U19, kvalifikace o ligu, skupina C
7. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 27.05.2017 10:00 Novák P., Nehoda P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 7

datum: 27.05.2017 10:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petr Novák
Pavel Nehoda

8. OSK Olomouc - Basket Ostrava 27.05.2017 12:15 Novák P., Nehoda P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 8

datum: 27.05.2017 12:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petr Novák
Pavel Nehoda

9. Basket Ostrava - Jiskra Kyjov 27.05.2017 16:45 Mikšík M., Jelínek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 9

datum: 27.05.2017 16:45

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Milan Mikšík
Jan Jelínek

10. SKB Tišnov - OSK Olomouc 27.05.2017 19:00 Mikšík M., Jelínek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.05.2017 19:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Milan Mikšík
Jan Jelínek

11. SKB Tišnov - Basket Ostrava 28.05.2017 10:00 Mikšík M., Toboláková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 11

datum: 28.05.2017 10:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Milan Mikšík
Barbora Toboláková

12. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 28.05.2017 12:15 Mikšík M., Toboláková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 12

datum: 28.05.2017 12:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Milan Mikšík
Barbora Toboláková

kadetky U17, kvalifikace o ligu, 2. kolo
17. BK Frýdek-Místek - BC Vysočina 03.06.2017 15:30 Hlobil J., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 17

datum: 03.06.2017 15:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Jan Hlobil
Natálie Karabínová

16. Pastelka MB - USK Praha B 03.06.2017 17:00 Baudyš P., Lukeš P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 16

datum: 03.06.2017 17:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Petr Baudyš
Petr Lukeš

18. USK Praha B - Pastelka MB 04.06.2017 10:00 Výborný D., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 18

datum: 04.06.2017 10:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Dominik Výborný
Jan Hejnic

19. BC Vysočina - BK Frýdek-Místek 04.06.2017 12:00 Večeřa P., Veis M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 19

datum: 04.06.2017 12:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Martin Veis

starší žákyně U15, kvalifikace o ligu, skupina A
1. BA K. Vary - Basketbalová škola - Tygři Praha 27.05.2017 09:00 Kovačovič M., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.05.2017 09:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Jan Renc

2. Slovan Litoměřice - BK Prosek 27.05.2017 11:00 Kovačovič M., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.05.2017 11:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Jan Renc

3. Basketbalová škola - Tygři Praha - Sluneta Ústí n.L. 27.05.2017 13:15 Smetana J., Eisner P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 27.05.2017 13:15

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jiří Smetana
Petr Eisner

4. BK Prosek - BA K. Vary 27.05.2017 15:30 Smetana J., Eisner P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 27.05.2017 15:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jiří Smetana
Petr Eisner

5. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 27.05.2017 17:45 Kejklíček R., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 27.05.2017 17:45

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Miloslav Jon

6. Basketbalová škola - Tygři Praha - BK Prosek 28.05.2017 08:00 Kejklíček R., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.05.2017 08:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Miloslav Jon

7. Sluneta Ústí n.L. - BA K. Vary 28.05.2017 10:00 Kejklíček R., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 7

datum: 28.05.2017 10:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Miloslav Jon

8. Slovan Litoměřice - Basketbalová škola - Tygři Praha 28.05.2017 12:15 Smetana J., Jodl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 8

datum: 28.05.2017 12:15

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jiří Smetana
Jiří Jodl

9. BK Prosek - Sluneta Ústí n.L. 28.05.2017 14:30 Smetana J., Jodl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 9

datum: 28.05.2017 14:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jiří Smetana
Jiří Jodl

10. BA K. Vary - Slovan Litoměřice 28.05.2017 16:45 Hendrych J., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 10

datum: 28.05.2017 16:45

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jan Hendrych
Daniel Rom

starší žákyně U15, kvalifikace o ligu, skupina B
11. USK Praha - Lokomotiva Liberec 27.05.2017 09:00 Šupej M., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 11

datum: 27.05.2017 09:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Michal Šupej
Karel Křenek

12. Basket Říčany - BK Horejsek Děčín 27.05.2017 11:00 Šupej M., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 12

datum: 27.05.2017 11:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Michal Šupej
Karel Křenek

13. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n. L. 27.05.2017 13:00 Buršík M., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 13

datum: 27.05.2017 13:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Martin Buršík
Jan Lejčko

14. BK Horejsek Děčín - USK Praha 27.05.2017 15:00 Šmůla M., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 14

datum: 27.05.2017 15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Marek Šmůla
Petr Šmůla

15. BK Brandýs n. L. - Basket Říčany 27.05.2017 17:00 Šmůla M., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 15

datum: 27.05.2017 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Marek Šmůla
Petr Šmůla

16. Lokomotiva Liberec - BK Horejsek Děčín 28.05.2017 09:00 Buršík M., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 16

datum: 28.05.2017 09:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Martin Buršík
Jan Lejčko

17. BK Brandýs n. L. - USK Praha 28.05.2017 11:00 Buršík M., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 17

datum: 28.05.2017 11:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Martin Buršík
Jan Lejčko

18. Basket Říčany - Lokomotiva Liberec 28.05.2017 13:00 Barták M., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 18

datum: 28.05.2017 13:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Matěj Barták
Jan Renc

19. BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L. 28.05.2017 15:00 Šupej M., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 19

datum: 28.05.2017 15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Michal Šupej
Lukáš Balog

20. USK Praha - Basket Říčany 28.05.2017 17:00 Šupej M., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina B
1. kolo, zápas č. 20

datum: 28.05.2017 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Michal Šupej
Lukáš Balog

starší žákyně U15, kvalifikace o ligu, skupina C
21. Sokol Kladno - Slovan Varnsdorf 27.05.2017 09:00 Slanina V., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 21

datum: 27.05.2017 09:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá

22. Pastelka MB - Basket Poděbrady 27.05.2017 11:30 Slanina V., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
1. kolo, zápas č. 22

datum: 27.05.2017 11:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá

23. Basket Poděbrady - Sokol Kladno 27.05.2017 16:00 Kocián M., Zámostný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 23

datum: 27.05.2017 16:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Michal Kocián
Jindřich Zámostný

24. Slovan Varnsdorf - Pastelka MB 27.05.2017 18:30 Kocián M., Zámostný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
2. kolo, zápas č. 24

datum: 27.05.2017 18:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Michal Kocián
Jindřich Zámostný

25. Slovan Varnsdorf - Basket Poděbrady 28.05.2017 09:00 Slanina V., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 25

datum: 28.05.2017 09:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá

26. Pastelka MB - Sokol Kladno 28.05.2017 11:30 Slanina V., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina C
3. kolo, zápas č. 26

datum: 28.05.2017 11:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá

starší žákyně U15, kvalifikace o ligu, skupina D
27. Studánka Pardubice - Basket Ostrava 27.05.2017 09:30 Svoboda M., Kubíček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 27

datum: 27.05.2017 09:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Martin Svoboda
Jiří Kubíček

28. BK Frýdek-Místek - Havířov 27.05.2017 11:30 Svoboda M., Kubíček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 28

datum: 27.05.2017 11:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Martin Svoboda
Jiří Kubíček

29. Basket Ostrava - Loko Trutnov 27.05.2017 13:30 Blahout P., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 29

datum: 27.05.2017 13:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Petr Blahout
Matěj Záruba

30. Havířov - Studánka Pardubice 27.05.2017 15:30 Brandejs T., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 30

datum: 27.05.2017 15:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Vladislav Trmač

31. Loko Trutnov - BK Frýdek-Místek 27.05.2017 17:30 Brandejs T., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 31

datum: 27.05.2017 17:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Vladislav Trmač

32. Basket Ostrava - Havířov 28.05.2017 09:00 Svoboda M., Kubíček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 32

datum: 28.05.2017 09:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Martin Svoboda
Jiří Kubíček

33. Loko Trutnov - Studánka Pardubice 28.05.2017 11:00 Svoboda M., Kubíček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 33

datum: 28.05.2017 11:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Martin Svoboda
Jiří Kubíček

34. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 28.05.2017 13:00 Kovačovič M., Perlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 34

datum: 28.05.2017 13:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Michal Perlík

35. Havířov - Loko Trutnov 28.05.2017 15:00 Brandejs T., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 35

datum: 28.05.2017 15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Vladislav Trmač

36. Studánka Pardubice - BK Frýdek-Místek 28.05.2017 17:00 Brandejs T., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina D
1. kolo, zápas č. 36

datum: 28.05.2017 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Vladislav Trmač

starší žákyně U15, kvalifikace o ligu, skupina E
37. BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov 27.05.2017 09:30 Vošahlík M., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
1. kolo, zápas č. 37

datum: 27.05.2017 09:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Vratislav Novák

38. OP Prostějov - BK Ústí nad Orlicí 27.05.2017 11:30 Vošahlík M., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
1. kolo, zápas č. 38

datum: 27.05.2017 11:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Vratislav Novák

39. BK Ústí nad Orlicí - BK Sojky Pelhřimov 27.05.2017 16:00 Csöllei P., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
2. kolo, zápas č. 39

datum: 27.05.2017 16:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Petr Havlíček

40. SKB Tišnov - OP Prostějov 27.05.2017 18:00 Csöllei P., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
2. kolo, zápas č. 40

datum: 27.05.2017 18:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Petr Havlíček

41. SKB Tišnov - BK Ústí nad Orlicí 28.05.2017 09:00 Csöllei P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
3. kolo, zápas č. 41

datum: 28.05.2017 09:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Vratislav Novák

42. OP Prostějov - BK Sojky Pelhřimov 28.05.2017 11:00 Csöllei P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
skupina E
3. kolo, zápas č. 42

datum: 28.05.2017 11:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Vratislav Novák

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry