image
Období
muži, Kooperativa NBL, Základní část
6. mmcité+ Brno - GEOSAN Kolín 02.10.2017 17:00 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2017 17:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

1. USK Praha - Olomoucko 04.10.2017 18:00 Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2017 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Petr Andrle

2. BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 04.10.2017 18:00 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2017 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

4. BK Opava - Fio banka J. Hradec 04.10.2017 18:00 Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2017 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Latík

5. BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem 04.10.2017 18:00 Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 04.10.2017 18:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



komisař: Robert Paulík

3. ČEZ Basketball Nymburk - NH Ostrava 04.10.2017 18:30 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2017 18:30

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

11. DEKSTONE Tuři Svitavy - ČEZ Basketball Nymburk 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:




7. Olomoucko - GEOSAN Kolín 07.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 17:30

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:




10. NH Ostrava - BK Opava 07.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:




9. Fio banka J. Hradec - BK JIP Pardubice 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017 18:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:




12. USK Praha - BK ARMEX Děčín 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




8. SLUNETA Ústí nad Labem - mmcité+ Brno 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:




muži, Český pohár, základní část
10. Sokol Písek B - Sokol Kbely 27.09.2017 19:30 Peterková L., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2017 19:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Lucie Peterková
Petr Havlíček

14. BK Lipník - VŠB Ostrava 27.09.2017 19:30 Hecl J., Siegfried J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 14

datum: 27.09.2017 19:30

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Jan Hecl
Jiří Siegfried

12. BVK Holice - Fio banka J. Hradec B 28.09.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



5. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice 28.09.2017 16:00 Eisner P., Kouba D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2017 16:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Petr Eisner
Dalibor Kouba

15. BK Krnov - BK Hladnov 28.09.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 15

datum: 28.09.2017 16:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:



6. BK Mariánské Lázně - SKB Rokycany 28.09.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2017 17:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



9. Sokol Kutná Hora - BK Kladno 28.09.2017 17:00 Kovář J., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2017 17:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Jan Kovář
Dominik Štancl

13. Tesla Pardubice - BK Přelouč 28.09.2017 17:00 Znamínko P., Kuřitka P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 13

datum: 28.09.2017 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Petr Znamínko
Pavel Kuřitka

16. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Karviná 28.09.2017 17:00 Výborný D., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 16

datum: 28.09.2017 17:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Dominik Výborný
Martin Svoboda

11. Basket Poděbrady - BC Benešov 28.09.2017 18:30 Hošek J., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2017 18:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jan Hošek
Petr Šmůla

7. BA LYNX Liberec - Slavoj BK Litoměřice "B" 28.09.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2017 19:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:



8. Stavební fakulta A - BK Klatovy 28.09.2017 19:15 Vondráček M., Kučera V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Český pohár
základní část 2. kolo
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2017 19:15

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Marek Vondráček
Vít Kučera

ženy, ŽBL, Základní část
7. BLK Slavia Praha - KP Brno 27.09.2017 17:00 Lukeš V., Kučírek M., Lukeš P. Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 27.09.2017 17:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Václav Lukeš
Martin Kučírek
Petr Lukeš

komisař: Otakar Beneš

8. Slovanka MB - Žabiny Brno 27.09.2017 18:00 Vávrová V., Linhart T., Zikánová T. Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 27.09.2017 18:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Tomáš Linhart
Tereza Zikánová

komisař: Roman Šikner

12. ZVVZ USK Praha - BA K. Vary 27.09.2017 18:00 Kec J., Perlík M., Scholzová M. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 27.09.2017 18:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jakub Kec
Michal Perlík
Michaela Scholzová

komisař: Rudolf Výborný

9. Hradec Králové - Loko Trutnov 27.09.2017 18:30 Hruša P., Scholze M., Baudyš P. Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 27.09.2017 18:30

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Petr Hruša
Michal Scholze
Petr Baudyš

komisař: Petr Andrle

10. Technic Brno - SBŠ Ostrava 27.09.2017 19:00 Kapaňa L., Kubiš M., Zatloukal O. Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2017 19:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
Ondřej Zatloukal

komisař: Petr Reichl

11. DSK Basketball Nymburk - U19 Chance 27.09.2017 19:00 Jeřáb J., Kučera V., Musil J. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 27.09.2017 19:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Vít Kučera
Jan Musil

komisař: Zdeněk Ringsmuth

17. Žabiny Brno - Hradec Králové 30.09.2017 16:30 Vondráček M., Holubek T., Giecek A. Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2017 16:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Adam Giecek

komisař: Robert Paulík

18. BLK Slavia Praha - Slovanka MB 30.09.2017 17:00 Baloun J., Kapaňa L., Baudyš P. Volejník P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Jan Baloun
Lukáš Kapaňa
Petr Baudyš

komisař: Pavel Volejník

15. SBŠ Ostrava - DSK Basketball Nymburk 01.10.2017 16:00 Nejezchleb P., Vyplel D., Stáňa L. Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2017 16:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
David Vyplel
Lukáš Stáňa

komisař: Zdeněk Valoušek

13. BA K. Vary - KP Brno 01.10.2017 16:30 Kučera S., Salvetr R., Vošahlík M. Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2017 16:30

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:
Stanislav Kučera
Rudolf Salvetr
Marek Vošahlík

komisař: Otakar Beneš

14. U19 Chance - ZVVZ USK Praha 01.10.2017 17:00 Hošek J., Záruba M., Peterková L. Opava J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017 17:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Hošek
Matěj Záruba
Lucie Peterková

komisař: Josef Opava

16. Loko Trutnov - Technic Brno 01.10.2017 17:00 Blahout P., Kovář J., Lukeš P. Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 01.10.2017 17:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Petr Blahout
Jan Kovář
Petr Lukeš

komisař: Pavel Hlaváček

19. KP Brno - Slovanka MB 04.10.2017 17:30 Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2017 17:30

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Valoušek

24. BA K. Vary - U19 Chance 04.10.2017 17:30 Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 04.10.2017 17:30

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:



komisař: Rudolf Výborný

23. ZVVZ USK Praha - SBŠ Ostrava 04.10.2017 18:00 Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 04.10.2017 18:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



komisař: Roman Šikner

20. Hradec Králové - BLK Slavia Praha 04.10.2017 18:30 Ticháček A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 04.10.2017 18:30

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



komisař: Antonín Ticháček

21. Technic Brno - Žabiny Brno 04.10.2017 19:00 Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 04.10.2017 19:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



komisař: Petr Reichl

22. DSK Basketball Nymburk - Loko Trutnov 05.10.2017 19:00 Opava J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 05.10.2017 19:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:



komisař: Josef Opava

28. Žabiny Brno - DSK Basketball Nymburk 07.10.2017 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 07.10.2017 16:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




29. BLK Slavia Praha - Technic Brno 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:




26. SBŠ Ostrava - BA K. Vary 08.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 08.10.2017 16:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:




25. U19 Chance - KP Brno 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 08.10.2017 17:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




27. Loko Trutnov - ZVVZ USK Praha 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 08.10.2017 17:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




30. Slovanka MB - Hradec Králové 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, ŽBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:




ženy, Český pohár, základní část
2. DBaK - Basketball Nymburk B 28.09.2017 10:00 Perlík M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, Český pohár
základní část 1. kolo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Městká sportovní hala II, Plzeň

rozhodčí:
Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá

3. SK Bruntál - Žďár nad Sáz 28.09.2017 10:00 Čarnecký M., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, Český pohár
základní část 1. kolo
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Martin Čarnecký
Jakub Kremser

1. Levhartice Chomutov - BK Klatovy 28.09.2017 12:00 Bohata P., Anton K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, Český pohár
základní část 1. kolo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2017 12:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pavel Bohata
Karel Anton

muži, 1. liga, Základní část - skupina Západ
9. BK Loko Plzeň - Sokol Žižkov 29.09.2017 19:00 Kučírek M., Eisner P. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2017 19:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Martin Kučírek
Petr Eisner

komisař: Rudolf Výborný

10. Sokol Pražský - GBA 29.09.2017 19:30 Neuman L., Bohata P. Laš L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2017 19:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Pavel Bohata

komisař: Luděk Laš

52. USK Praha B - Basketball Nymburk B 29.09.2017 20:00 Baudyš P., Kouba D. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 52

datum: 29.09.2017 20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Petr Baudyš
Dalibor Kouba

komisař: Zdeněk Ringsmuth

53. BC Vysočina - Basket Košíře 01.10.2017 15:30 Znamínko P., Pokorný Š. Ticháček A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 53

datum: 01.10.2017 15:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Petr Znamínko
Štěpán Pokorný

komisař: Antonín Ticháček

6. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 01.10.2017 16:00 Kučera V., Perlík M. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2017 16:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vít Kučera
Michal Perlík

komisař: Rudolf Výborný

11. GBA - Slavoj Litoměřice 06.10.2017 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2017 19:30

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:




14. USK Praha B - Basket Košíře 06.10.2017 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2017 20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




12. Sokol Žižkov - Sokol Pražský 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017 15:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




13. BC Vysočina - BK Loko Plzeň 08.10.2017 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 15:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:




60. Basketball Nymburk B - Sokol Písek 08.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017 16:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:




muži, 1. liga, Základní část - skupina Východ
97. SKB Zlín - BK Opava "B" 01.10.2017 15:00 Komprs M., Melichárek I. Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 97

datum: 01.10.2017 15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Michal Komprs
Ivo Melichárek

komisař: Zdeněk Latík

98. Basketbal Olomouc - Synthesia Pardubice 01.10.2017 15:00 Holubek T., Sýkora V. Mikšík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 98

datum: 01.10.2017 15:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Václav Sýkora

komisař: Milan Mikšík

99. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 01.10.2017 16:00 Čarnecký M., Kocurek O. Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 99

datum: 01.10.2017 16:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Martin Čarnecký
Ondřej Kocurek

komisař: Renáta Kašparová

100. Sokol Šlapanice - UP Olomouc 01.10.2017 16:30 Kubiš M., Hendrych J. Süss J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 100

datum: 01.10.2017 16:30

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Michal Kubiš
Jan Hendrych

komisař: Jiří Süss

96. Královští sokoli - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 17:00 Kec J., Vávrová V. Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 96

datum: 01.10.2017 17:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Jakub Kec
Veronika Vávrová

komisař: Petr Andrle

101. UP Olomouc - Královští sokoli 06.10.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 101

datum: 06.10.2017 19:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:




103. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 06.10.2017 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 103

datum: 06.10.2017 20:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:




105. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 08.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 105

datum: 08.10.2017 16:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:




102. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 102

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




104. BK Opava "B" - Basketbal Olomouc 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 104

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina A
10. BC Benešov - BK Kladno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




8. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




7. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 17:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




9. Sokol Písek B - BC Slaný 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:




11. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017 18:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




12. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017 18:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




16. BC Benešov - BC Slaný 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




15. Sokol Písek B - BK Kladno 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:




17. Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




18. BK Klatovy - Wolves Radotín 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




14. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 08.10.2017 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017 11:15

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




13. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 12:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina B
140. Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 07.10.2017

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:




141. BVK Holice - Sokol BK Chrudim 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 07.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




144. BK Brandýs n.L. - Fio banka J. Hradec B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 07.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




139. Sokol Kutná Hora - BA LYNX Liberec 07.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 07.10.2017 14:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:




143. Sokol Kbely - Tesla Pardubice 07.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 07.10.2017 16:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




142. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Přelouč 07.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 07.10.2017 17:30

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




146. Basket Poděbrady - BA LYNX Liberec 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 08.10.2017

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:




147. BVK Holice - BK Přelouč 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 08.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




150. BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 08.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




145. Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 08.10.2017 10:30

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:




149. Sokol Kbely - Fio banka J. Hradec B 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 08.10.2017 11:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




148. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 08.10.2017 13:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina C
274. SA Brno - BK Žďár n. S. 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 274

datum: 07.10.2017

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:




276. BK Hladnov - Sokol Karviná 07.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 276

datum: 07.10.2017 16:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:




275. VŠB Ostrava - Start Havířov 07.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 275

datum: 07.10.2017 17:30

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:




271. TJ Šumperk - BK Lipník 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 271

datum: 07.10.2017 18:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:




273. Slovan Černá Pole - Renocar Podolí 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 273

datum: 07.10.2017 18:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:




272. BK Krnov - KK Val. Meziříčí 07.10.2017 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 272

datum: 07.10.2017 20:30

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:




280. SA Brno - Renocar Podolí 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 280

datum: 08.10.2017

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:




278. BK Krnov - BK Lipník 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 278

datum: 08.10.2017 10:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:




281. VŠB Ostrava - Sokol Karviná 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 281

datum: 08.10.2017 10:30

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:




282. BK Hladnov - Start Havířov 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 282

datum: 08.10.2017 10:30

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:




277. TJ Šumperk - KK Val. Meziříčí 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 277

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:




279. Slovan Černá Pole - BK Žďár n. S. 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 279

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:




junioři U19, extraliga, základní část
12. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 30.09.2017 13:00 Musil J., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 30.09.2017 13:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jan Musil
Petr Šmůla

11. USK Praha - Snakes Ostrava 30.09.2017 14:00 Bohata P., Eisner P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2017 14:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pavel Bohata
Petr Eisner

10. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 30.09.2017 15:00 Vošahlík M., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2017 15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Dominik Výborný

7. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 30.09.2017 16:00 Lukeš P., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Petr Lukeš
Martin Svoboda

8. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 30.09.2017 16:15 Zatloukal O., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017 16:15

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jan Hecl

9. GBA - Sokol Písek 30.09.2017 17:00 Neuman L., Kouba D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Dalibor Kouba

13. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 01.10.2017 09:00 Kučírek M., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2017 09:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Martin Kučírek
Martin Svoboda

18. BA Nymburk - Snakes Ostrava 01.10.2017 09:00 Musil J., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 01.10.2017 09:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jan Musil
Petr Šmůla

14. SAM Brno - Kondoři Liberec 01.10.2017 09:30 Zatloukal O., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017 09:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jan Hecl

16. Sokol pražský - Sokol Písek 01.10.2017 10:00 Vošahlík M., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Dominik Výborný

17. USK Praha - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 11:00 Bohata P., Eisner P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pavel Bohata
Petr Eisner

15. GBA - BK Loko Plzeň 01.10.2017 13:00 Neuman L., Kouba D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2017 13:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Dalibor Kouba

junioři U19, liga, skupina A
6. ŠSK Slaný - GBA B 30.09.2017 15:30 Horník M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2017 15:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Michal Horník
Michael Mycak

7. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 30.09.2017 17:00 Kejklíček R., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017 17:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Jan Hejnic

8. BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín 30.09.2017 17:00 Ulrych L., Tax T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017 17:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Tomáš Tax

5. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 30.09.2017 18:00 Anton K., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017 18:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Václav Ježek

11. Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín 01.10.2017 09:30 Kejklíček R., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2017 09:30

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Jan Hejnic

9. Levharti Chomutov - GBA B 01.10.2017 10:00 Anton K., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Václav Ježek

10. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 01.10.2017 10:30 Horník M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2017 10:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Michal Horník
Michael Mycak

12. BK Brandýs n. L. - SLUNETA Ústí n. L. 01.10.2017 11:30 Ulrych L., Tax T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 01.10.2017 11:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Tomáš Tax

junioři U19, liga, skupina B
63. Tesla Pardubice - Sokol Josefov 30.09.2017 13:13 Štancl D., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 30.09.2017 13:13

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Dominik Štancl
Petr Havlíček

62. Loko Trutnov - Fio banka J. Hradec 30.09.2017 16:30 Kovář J., Frátrik J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 30.09.2017 16:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Jan Kovář
Josef Frátrik

64. SAM Brno B - BC Kolín 30.09.2017 18:15 Zatloukal O., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 30.09.2017 18:15

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jan Hecl

66. Loko Trutnov - BC Vysočina 01.10.2017 09:30 Šafařík M., Frátrik J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 01.10.2017 09:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Michal Šafařík
Josef Frátrik

65. Královští Sokoli - Fio banka J. Hradec 01.10.2017 10:00 Smelty J., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 01.10.2017 10:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiří Smelty
Vladislav Trmač

68. SAM Brno B - Sokol Josefov 01.10.2017 11:45 Zatloukal O., Hecl J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 01.10.2017 11:45

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Jan Hecl

67. Tesla Pardubice - BC Kolín 01.10.2017 17:00 Štancl D., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 01.10.2017 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Dominik Štancl
Petr Havlíček

junioři U19, liga, skupina C
118. BK Opava - SKB Zlín 30.09.2017 17:00 Opletal P., Konvička J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Petr Opletal
Jan Konvička

117. BC Nový Jičín - NH Ostrava 30.09.2017 18:00 Kocurek O., Sýkora V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 30.09.2017 18:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ondřej Kocurek
Václav Sýkora

120. Slavia Kroměříž - BK Hladnov 30.09.2017 18:00 Dostal V., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 30.09.2017 18:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář

119. Jiskra Kyjov - Snakes Ostrava B 30.09.2017 18:30 Mrázek M., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 30.09.2017 18:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Mrázek
Jakub Petrák

122. BK Opava - BC Nový Jičín 01.10.2017 10:00 Opletal P., Konvička J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Petr Opletal
Jan Konvička

124. Slavia Kroměříž - Snakes Ostrava B 01.10.2017 10:00 Dostal V., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář

123. Jiskra Kyjov - BK Hladnov 01.10.2017 11:00 Mrázek M., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 01.10.2017 11:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Mrázek
Jakub Petrák

121. NH Ostrava - SKB Zlín 01.10.2017 13:00 Kapl A., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 01.10.2017 13:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Antonín Kapl
Daniel Holeš

junioři U19, nadregionální soutěž, skupina A
19101. BA Roudnice n.L. - BK Teplice 30.09.2017 09:30 Výborný R., Šlaj J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19101

datum: 30.09.2017 09:30

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rudolf Výborný
Jiří Šlaj

19102. Slovan Varnsdorf - BK Sokolov 30.09.2017 17:00 Poživil J., Liška J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19102

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Jaroslav Liška

19103. BK Kunratice DDM P10 - BK Beroun 30.09.2017 17:15 Týř J., Šťavík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19103

datum: 30.09.2017 17:15

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jan Týř
Radek Šťavík

junioři U19, nadregionální soutěž, skupina B
19001. Sokol Vysoké Mýto - Šumperk 30.09.2017 16:30 Martiník M., Schmidt D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 19001

datum: 30.09.2017 16:30

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Matěj Martiník
David Schmidt

19002. Sokol Vysoké Mýto - Šumperk 30.09.2017 18:30 Martiník M., Schmidt D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 19002

datum: 30.09.2017 18:30

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Matěj Martiník
David Schmidt

junioři U19, nadregionální soutěž, skupina C
19043. SAM Brno C - Maják Vyškov 27.09.2017 16:30 Večeřa P., Křápek P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 19043

datum: 27.09.2017 16:30

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Petr Křápek

19044. SAM Brno C - Maják Vyškov 27.09.2017 19:00 Večeřa P., Křápek P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 19044

datum: 27.09.2017 19:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Pavel Večeřa
Petr Křápek

19041. Sokol Karviná - BK Krnov 30.09.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 19041

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:



19042. Sokol Karviná - BK Krnov 30.09.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 19042

datum: 30.09.2017 19:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:



kadeti U17, extraliga, základní část
18. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 06.10.2017 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2017 19:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



8. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



9. SAM Brno - Sokol Písek 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



11. USK Praha - Snakes Ostrava 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



10. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 07.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017 14:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:



12. Sokol Pražský - NH Ostrava 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



7. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



14. Kondoři Liberec - BA Nymburk 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



15. SAM Brno - BK Loko Plzeň 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



17. USK Praha - NH Ostrava 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



16. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:



13. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 08.10.2017 13:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 13:15

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



kadeti U17, liga, skupina A
6. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2017

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



7. Tigers Č. Budějovice - BA 2006´Roudnice n. L. 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



8. BK Klatovy - BA Sparta Praha 07.10.2017 15:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017 15:45

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



5. BSK - Jižní Supi - Levharti Chomutov 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017 17:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



10. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2017

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



11. Tigers Č. Budějovice - BA Sparta Praha 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2017

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



12. BK Klatovy - BA 2006´Roudnice n. L. 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017 09:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



9. BSK - Jižní Supi - Sluneta Ústí n. L. 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017 10:30

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



kadeti U17, liga, skupina B
63. Královští Sokoli - BC Kolín 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 07.10.2017

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:



61. BK Pelhřimov - USK Praha B 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 07.10.2017 17:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



62. BC Vysočina - BŠ Tygři Praha 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



64. TJ Sokol BK Chrudim - BA Nymburk B 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 07.10.2017 17:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



65. BK Pelhřimov - BŠ Tygři Praha 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 08.10.2017

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



67. Královští Sokoli - BA Nymburk B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 08.10.2017

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:



66. BC Vysočina - USK Praha B 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 08.10.2017 09:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



68. TJ Sokol BK Chrudim - BC Kolín 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 08.10.2017 10:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



kadeti U17, liga, skupina C
118. SAM Brno B - SKB Zlín 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 07.10.2017

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:



119. SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 07.10.2017 11:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



120. BC Nový Jičín - BK Hladnov 07.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 07.10.2017 12:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



117. Žďár nad Sáz. - Jiskra Kyjov 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



122. SAM Brno B - Jiskra Kyjov 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 08.10.2017

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:



121. Žďár nad Sáz. - SKB Zlín 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 08.10.2017 09:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



123. SK UP-BCM Olomouc - BK Hladnov 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 08.10.2017 12:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



124. BC Nový Jičín - BK Opava 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 08.10.2017 12:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina A
17225. LYNX Liberec - Kondoři Liberec B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17225

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17228. Baník Most - Sluneta Ústí n. L. B 07.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17228

datum: 07.10.2017 12:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:



17227. AŠ Mladá Boleslav - BK Teplice 07.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17227

datum: 07.10.2017 14:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17226. BK Horejsek Děčín - BA 2006´Roudnice n. L. B 07.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17226

datum: 07.10.2017 17:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



17229. Slovan Varnsdorf - BA 2006´Roudnice n. L. B 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17229

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



17230. AŠ Mladá Boleslav - Sluneta Ústí n. L. B 08.10.2017 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17230

datum: 08.10.2017 13:30

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17231. Baník Most - BK Teplice 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17231

datum: 08.10.2017 15:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina B
17303. Thermia K. Vary - BK Loko Plzeň B 28.09.2017 10:00 Ašenbrenerová I., Sládek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17303

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ingrid Ašenbrenerová
Ondřej Sládek

17304. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 28.09.2017 10:30 Šťavík R., Týř J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17304

datum: 28.09.2017 10:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Radek Šťavík
Jan Týř

17301. SKB Strakonice - BK Sokolov 28.09.2017 11:00 Koch A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17301

datum: 28.09.2017 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Augustin Koch


17302. TJ Klášterec - Sokol Bor 28.09.2017 12:00 Asztalos O., Seifert J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17302

datum: 28.09.2017 12:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Jakub Seifert

17305. BK Loko Plzeň B - ŠSK Slaný 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17305

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17306. Sokol Bor - Thermia K. Vary 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17306

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17308. BKj Kralupy (MS) - SKB Strakonice 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17308

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17307. BK Sokolov - TJ Klášterec 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17307

datum: 07.10.2017 10:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina C
17001. BVK Holice - BC Kolín B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17001

datum: 07.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



17002. BVK Holice - BC Kolín B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17002

datum: 07.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



17007. ADFORS Litomyšl - Sokol Vysoké Mýto 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17007

datum: 07.10.2017

místo: Hala TJ Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



17008. ADFORS Litomyšl - Sokol Vysoké Mýto 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17008

datum: 07.10.2017

místo: Hala TJ Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



17003. Basketbal TJ Svitavy - Tesla Pardubice 07.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17003

datum: 07.10.2017 09:00

místo: Gymnasium Svitavy, Sokolovská , Svitavy

rozhodčí:



17005. Spartak Rychnov n.K. - BK Přelouč 07.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17005

datum: 07.10.2017 09:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:



17004. Basketbal TJ Svitavy - Tesla Pardubice 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17004

datum: 07.10.2017 11:00

místo: Gymnasium Svitavy, Sokolovská , Svitavy

rozhodčí:



17006. Spartak Rychnov n.K. - BK Přelouč 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 17006

datum: 07.10.2017 11:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina D
17125. BBK Blansko - Slavia Kroměříž 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17125

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17126. BBK Blansko - Slavia Kroměříž 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17126

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



17127. SK Žabovřesky - BBK DS Brno 07.10.2017 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17127

datum: 07.10.2017 09:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



17128. SK Žabovřesky - BBK DS Brno 07.10.2017 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17128

datum: 07.10.2017 13:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



17123. Sp. DDM Uh. Brod - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17123

datum: 07.10.2017 14:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



17124. Sp. DDM Uh. Brod - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017 15:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17124

datum: 07.10.2017 15:45

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



17121. Žďár n. S. B - Loko Břeclav 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17121

datum: 08.10.2017 15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



17122. Žďár n. S. B - Loko Břeclav 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17122

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální soutěž, skupina E
4. Krnov - Start Havířov 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2017 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



5. Sokol Karviná - Snakes B 07.10.2017 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017 15:30

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



8. Snakes B - SK UP Olomouc B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



9. Start Havířov - Sokol Karviná 08.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017 14:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



žáci U15, žákovská liga, Skupina A
13. BA Sparta - BK Pelhřimov 30.09.2017 12:00 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2017 12:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom

16. BK Klatovy - BSK Modřany - Jižní supi 30.09.2017 16:00 Salvetr R., Haniš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2017 16:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Rudolf Salvetr
Martin Haniš

15. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 30.09.2017 17:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

14. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek 30.09.2017 19:00 Horník M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2017 19:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Michal Horník
Michael Mycak

17. BA Sparta - Sokol Písek 01.10.2017 09:00 Neuman L., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 01.10.2017 09:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Daniel Rom

20. BK Klatovy - Sokol Pražský 01.10.2017 09:00 Smetana J., Haniš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 01.10.2017 09:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jiří Smetana
Martin Haniš

19. Lokomotiva Plzeň - BSK Modřany - Jižní supi 01.10.2017 10:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

18. Sokol Vyšehrad - BK Pelhřimov 01.10.2017 15:30 Horník M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 01.10.2017 15:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Michal Horník
Michael Mycak

žáci U15, žákovská liga, Skupina B
69. USK Praha - Kondoři Liberec 26.09.2017 17:30 Petrák J., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 26.09.2017 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jakub Petrák
Ondřej Koc

62. Basket Poděbrady - Slavoj Litoměřice 27.09.2017 18:00 Kovačovič M., Slanina V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 27.09.2017 18:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Vladimír Slanina

71. Synthesia Pardubice - BŠ Tygři Praha 30.09.2017 13:15 Lukeš P., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 30.09.2017 13:15

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Petr Lukeš
Martin Svoboda

72. Basket Poděbrady - BA Nymburk 30.09.2017 15:00 Pokorný Š., Koudela P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 30.09.2017 15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Pavel Koudela

70. Slavoj Litoměřice - BK Horejsek Děčín 30.09.2017 16:00 Perlík M., Prchalová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Michal Perlík
Simona Prchalová

74. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 01.10.2017 10:00 Mašek T., Prchalová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tomáš Mašek
Simona Prchalová

75. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 01.10.2017 11:30 Kučírek M., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 01.10.2017 11:30

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Martin Kučírek
Martin Svoboda

76. Basket Poděbrady - BŠ Tygři Praha 01.10.2017 13:00 Scholze M., Scholzová M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 01.10.2017 13:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Michal Scholze
Michaela Scholzová

žáci U15, žákovská liga, Skupina C
126. BK Příbor - Snakes Ostrava 30.09.2017 10:00 Menšík J., Pavlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 30.09.2017 10:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Jan Menšík
Michael Pavlík

127. BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 30.09.2017 15:00 Dolejš V., Křičková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 30.09.2017 15:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Václav Dolejš
Lenka Křičková

157. BK Opava - NH Ostrava 30.09.2017 15:00 Opletal P., Konvička J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 30.09.2017 15:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Petr Opletal
Jan Konvička

128. SAM BŠM Brno - Tygři JBC Brno 30.09.2017 16:30 Vaníček M., Helis J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 30.09.2017 16:30

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Marek Vaníček
Jan Helis

130. BK Příbor - BK Opava 01.10.2017 09:30 Menšík J., Pavlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 01.10.2017 09:30

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Jan Menšík
Michael Pavlík

132. SAM BŠM Brno - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 10:00 Vaníček M., Helis J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Marek Vaníček
Jan Helis

129. NH Ostrava - Snakes Ostrava 01.10.2017 11:00 Kapl A., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Antonín Kapl
Daniel Holeš

131. BC Vysočina - Tygři JBC Brno 01.10.2017 12:00 Dolejš V., Křičková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 01.10.2017 12:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Václav Dolejš
Lenka Křičková

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina A
15321. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 30.09.2017 10:00 Tauber P., Kuncl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15321

datum: 30.09.2017 10:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Pavel Tauber
Michal Kuncl

15319. Sokol Bor - BK Baník Most 30.09.2017 11:00 Minich R., Sochor F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15319

datum: 30.09.2017 11:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Radovan Minich
Filip Sochor

15320. BK Přeštice - BK M. Lázně 30.09.2017 16:00 Karásek J., Hasák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15320

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Hala Sj. Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Jan Karásek
Miroslav Hasák

15323. BK Přeštice - Thermia K. Vary 01.10.2017 10:00 Karásek J., Hasák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15323

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Hala Sj. Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Jan Karásek
Miroslav Hasák

15322. Sokol Bor - BA Tygři Louny 01.10.2017 11:00 Minich R., Sochor F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15322

datum: 01.10.2017 11:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Radovan Minich
Filip Sochor

15324. SKB Rokycany - BK M. Lázně 01.10.2017 13:30 Kuncl M., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15324

datum: 01.10.2017 13:30

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Michal Kuncl
Jiří Mužík

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina B
5. BC Benešov B - SKB Strakonice 30.09.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017 15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



6. Fio banka J. Hradec - Tigers Č. Budějovice 30.09.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2017 15:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:



7. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 01.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2017 10:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. SKB Strakonice - BC Benešov B 01.10.2017 13:00 Koch A., Řezníková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2017 13:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Augustin Koch
Kateřina Řezníková

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina C
1525. BK Brandýs n.L. - R&J EBC Mělník 30.09.2017 15:00 Pazourek J., Matějček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 1525

datum: 30.09.2017 15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jaroslav Pazourek
Josef Matějček

1526. BK Kralupy - BK SLUNETA Ústí n.L. 30.09.2017 16:00 Turek M., Veselý J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 1526

datum: 30.09.2017 16:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Michal Turek
Jiří Veselý

1527. BK Kralupy - Horejsek Děčín B 01.10.2017 16:30 Týř J., Šťavík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 1527

datum: 01.10.2017 16:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jan Týř
Radek Šťavík

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina D
15009. Synthesia Pardubice "B" - Královští Sokoli 30.09.2017 09:00 Nývltová E., Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15009

datum: 30.09.2017 09:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Eva Nývltová
Jakub Kmošek

15010. Synthesia Pardubice "B" - Královští Sokoli 30.09.2017 11:00 Nývltová E., Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15010

datum: 30.09.2017 11:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Eva Nývltová
Jakub Kmošek

15015. TJ Sokol BK Chrudim - Baskeťáci Josefov 30.09.2017 12:30 Bergerová A., Večeřa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15015

datum: 30.09.2017 12:30

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Aneta Bergerová
Miroslav Večeřa

15016. TJ Sokol BK Chrudim - Baskeťáci Josefov 30.09.2017 14:30 Bergerová A., Večeřa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15016

datum: 30.09.2017 14:30

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Aneta Bergerová
Miroslav Večeřa

15013. SŠB Pardubice - Sokol Nová Paka 01.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15013

datum: 01.10.2017 09:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



15014. SŠB Pardubice - Sokol Nová Paka 01.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15014

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



15011. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 01.10.2017 13:00 Týfa O., Chocholoušová K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15011

datum: 01.10.2017 13:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Ondřej Týfa
Karla Chocholoušová

15012. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 01.10.2017 15:00 Chocholoušová K., Týfa O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15012

datum: 01.10.2017 15:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Karla Chocholoušová
Ondřej Týfa

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina E
15113. TBS Přerov - Maják Vyškov 27.09.2017 17:15 Doležal V., Sokolovský L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15113

datum: 27.09.2017 17:15

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský

15114. TBS Přerov - Maják Vyškov 27.09.2017 18:45 Sokolovský L., Doležal V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15114

datum: 27.09.2017 18:45

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal

15117. BK Velké Meziříčí - BK TJ DDM Uh. Brod 30.09.2017 09:00 Kočí J., Dospíšil J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15117

datum: 30.09.2017 09:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Jaroslav Kočí
Josef Dospíšil

15118. BK Velké Meziříčí - BK TJ DDM Uh. Brod 30.09.2017 11:00 Dospíšil J., Kočí J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15118

datum: 30.09.2017 11:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Josef Dospíšil
Jaroslav Kočí

15115. SKB Zlín - Tygři JBC Brno B 30.09.2017 14:00 Kraváček B., Slezák F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15115

datum: 30.09.2017 14:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Břetislav Kraváček
Filip Slezák

15119. Jiskra Kyjov - SAM Brno B 30.09.2017 14:30 Dokoupil T., Čada F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15119

datum: 30.09.2017 14:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Tomáš Dokoupil
Filip Čada

15116. SKB Zlín - Tygři JBC Brno B 30.09.2017 16:00 Slezák F., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15116

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Filip Slezák
Břetislav Kraváček

15120. Jiskra Kyjov - SAM Brno B 30.09.2017 16:30 Čada F., Dokoupil T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 15120

datum: 30.09.2017 16:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Filip Čada
Tomáš Dokoupil

žáci U15, nadregionální soutěž, skupina F
12. BK Příbor B - Basket Valmez 26.09.2017 17:30 Kavka R., Karaffová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2017 17:30

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Radim Kavka
Nikol Karaffová

16. Snakes Ostrava B - SK Bruntál 30.09.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2017

místo: ,

rozhodčí:



10. SK Bruntál - BC Nový Jičín 30.09.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2017 09:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



9. Snakes Ostrava B - BK Lipník 30.09.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017 10:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



11. TJ Start Havířov - Basketpoint F-M 30.09.2017 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2017 11:30

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



13. BK Lipník - Basket Valmez 01.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2017 10:00

místo: ISŠE, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:



14. Basketpoint F-M - BK Příbor B 01.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017 13:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



15. BC Nový Jičín - TJ Start Havířov 01.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2017 13:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



19. BK Příbor B - BC Nový Jičín 06.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
5. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2017 17:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina A
3. Fio banka J. Hradec - Medvědi Tábor 28.09.2017 10:00 Csöllei P., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Ondřej Koc

1. NBK Praha 2004 - BA Sparta Praha 28.09.2017 10:30 Blahout P., Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2017 10:30

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Petr Blahout
Lukáš Ulrych

4. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice 28.09.2017 17:00 Ježek V., Haniš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2017 17:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Václav Ježek
Martin Haniš

16. BA Sparta Praha - Lokomotiva Plzeň 07.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2017 09:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



13. BK Klatovy - Fio banka J. Hradec 07.10.2017 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2017 13:30

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



14. BK Jiskra Domažlice - Medvědi Tábor 07.10.2017 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2017 15:30

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



15. NBK Praha 2004 - Sokol Písek 07.10.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2017 19:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



18. BK Jiskra Domažlice - Fio banka J. Hradec 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017 12:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



17. BK Klatovy - Medvědi Tábor 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017 13:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



20. BA Sparta Praha - Sokol Písek 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 08.10.2017 13:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



19. NBK Praha 2004 - Lokomotiva Plzeň 08.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 08.10.2017 17:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina B
59. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský 26.09.2017 18:30 Jon M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 26.09.2017 18:30

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Miloslav Jon
Michael Mycak

57. BK Kladno - ŠSK Slaný 28.09.2017 09:00 Jon M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 28.09.2017 09:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Miloslav Jon
Michael Mycak

58. BA Tygři Louny - BK Chomutov 28.09.2017 10:00 Musil J., Kejklíček R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Jan Musil
Roman Kejklíček

68. USK Praha - BK Kladno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 68

datum: 07.10.2017

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



67. Sokol Pražský - BK Chomutov 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 67

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



66. TJ Sokol Kbely - BA Tygři Louny 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 66

datum: 07.10.2017 18:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



71. USK Praha - ŠSK Slaný 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 71

datum: 08.10.2017

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



69. TJ Sokol Kbely - BK Chomutov 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 69

datum: 08.10.2017 09:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



88. BA Tygři Louny - Sokol Pražský 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 88

datum: 08.10.2017 15:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina C
100. AŠ Mladá Boleslav - Kondoři Liberec 28.09.2017 10:00 Křenek K., Koudela P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 28.09.2017 10:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Karel Křenek
Pavel Koudela

101. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 28.09.2017 14:30 Kovačovič M., Slanina V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 28.09.2017 14:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Vladimír Slanina

102. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 28.09.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 102

datum: 28.09.2017 17:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



113. BŠ - Tygři Praha - AŠ Mladá Boleslav 07.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 113

datum: 07.10.2017 09:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



112. Sj. BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 112

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



111. Sluneta Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín 07.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 111

datum: 07.10.2017 14:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



114. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kondoři Liberec 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 114

datum: 07.10.2017 18:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



116. Sj. BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín 08.10.2017 09:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 116

datum: 08.10.2017 09:15

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



115. Sluneta Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 08.10.2017 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 115

datum: 08.10.2017 09:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



118. BA 2006´ Roudnice n.L. - AŠ Mladá Boleslav 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 118

datum: 08.10.2017 10:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



117. BŠ - Tygři Praha - Kondoři Liberec 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 117

datum: 08.10.2017 12:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina D
156. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L. 28.09.2017 13:30 Eisner P., Kouba D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 156

datum: 28.09.2017 13:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Petr Eisner
Dalibor Kouba

155. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 28.09.2017 14:00 Trmač V., Krejsa V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 155

datum: 28.09.2017 14:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Vladislav Trmač
Vojtěch Krejsa

157. Královští Sokoli - BA Nymburk 28.09.2017 15:00 Havlíček P., Krejsa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 157

datum: 28.09.2017 15:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Petr Havlíček
Pavel Krejsa

164. Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 164

datum: 07.10.2017

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



165. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Vyšehrad 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 165

datum: 07.10.2017

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



166. BVK Holice - BK Brandýs n. L. 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 166

datum: 07.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



167. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 167

datum: 08.10.2017

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



168. ADFORS Basket Litomyšl - BK Brandýs n. L. 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 168

datum: 08.10.2017

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



169. BVK Holice - Sokol Vyšehrad 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 169

datum: 08.10.2017

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina E
199. Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 26.09.2017 17:30 Melichárek I., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 199

datum: 26.09.2017 17:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Petr Mynarčík

197. Sokol Šlapanice - BK Žabovřesky 27.09.2017 17:00 Karafiát K., Vaníček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 197

datum: 27.09.2017 17:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kamil Karafiát
Marek Vaníček

198. SAM BŠM Brno - Tygři JBC Brno 28.09.2017 10:00 Kubiš M., Fanta J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 198

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Michal Kubiš
Jiří Fanta

208. BK Žabovřesky - Tygři JBC Brno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 208

datum: 07.10.2017

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



206. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 206

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



207. Sokol Šlapanice - SAM BŠM Brno 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 207

datum: 07.10.2017 18:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



211. BK Žabovřesky - SAM BŠM Brno 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 211

datum: 08.10.2017

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



210. Sokol Šlapanice - Tygři JBC Brno 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 210

datum: 08.10.2017 09:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



209. BC Vysočina - Slavia Kroměříž 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 209

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina F
239. NH Ostrava - BK Opava 28.09.2017 08:45 Menšík J., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 239

datum: 28.09.2017 08:45

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jan Menšík
Dominik Krčmář

242. BK Příbor - BC Nový Jičín 28.09.2017 09:00 Giecek A., Veselý O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 242

datum: 28.09.2017 09:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Adam Giecek
Ondřej Veselý

241. Olomouc - BCM Orli Prostějov 28.09.2017 10:00 Petrák J., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 241

datum: 28.09.2017 10:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Petrák
Robin Petrák

240. BK Snakes Frýdek-Místek - BK Snakes Ostrava 28.09.2017 17:30 Pavlík M., Holeš D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 240

datum: 28.09.2017 17:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Michael Pavlík
Daniel Holeš

253. NH Ostrava - BK Snakes Frýdek-Místek 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 253

datum: 07.10.2017

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



254. BK Opava - BK Snakes Ostrava 07.10.2017 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 254

datum: 07.10.2017 09:30

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



251. BK Příbor - Olomouc 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 251

datum: 07.10.2017 10:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



252. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 252

datum: 07.10.2017 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



257. NH Ostrava - BK Snakes Ostrava 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 257

datum: 08.10.2017

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



258. BK Opava - BK Snakes Frýdek-Místek 08.10.2017 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 258

datum: 08.10.2017 09:30

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



256. BC Nový Jičín - Olomouc 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 256

datum: 08.10.2017 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



255. BK Příbor - BCM Orli Prostějov 08.10.2017 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 255

datum: 08.10.2017 12:30

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



ženy, 1. liga, základní část
12. Studánka Pardubice - KP Brno B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




11. Sokol Pečky - Žabiny Brno B 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:




7. BK Havířov - Sokol Nusle 07.10.2017 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 17:15

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:




8. SK UP Olomouc - B. Jablonec n. N. 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017 18:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:




10. Aritma Praha - Sparta Praha 07.10.2017 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017 18:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:




9. Lokomotiva Liberec - USK Praha B 07.10.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017 19:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:




18. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




13. BK Havířov - B. Jablonec n. N. 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 09:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:




14. SK UP Olomouc - Sokol Nusle 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017 10:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:




17. Sokol Pečky - KP Brno B 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:




16. Aritma Praha - USK Praha B 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017 10:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:




15. Lokomotiva Liberec - Sparta Praha 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:




ženy, 2. liga, skupina A
5. BK Strakonice B - Pastelka MB 28.09.2017 17:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2017 17:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

8. Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



11. HB Basket Praha - BK Strakonice B 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017 15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



10. Pastelka MB - BK Klatovy 07.10.2017 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017 15:30

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



9. Junior Kralupy - DBaK 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017 17:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



14. BC Benešov - BK Strakonice B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



12. Junior Kralupy - BK Klatovy 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017 11:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



13. Pastelka MB - DBaK 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



ženy, 2. liga, skupina B
74. SK Bruntál - Žďár nad Sáz 27.09.2017 18:00 Čarnecký M., Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 74

datum: 27.09.2017 18:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Martin Čarnecký
Antonín Kapl

77. BK Příbor - Žďár nad Sáz 06.10.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 77

datum: 06.10.2017 19:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



79. Prostějov - Basket Poděbrady 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 79

datum: 07.10.2017

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



81. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 81

datum: 07.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



80. BA Sparta - SK Bruntál 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 80

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



78. Žďár nad Sáz - Basketball Nymburk B 07.10.2017 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 78

datum: 07.10.2017 19:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



83. Prostějov - Basketball Nymburk B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 83

datum: 08.10.2017

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



85. BK Brandýs n.L. - SK Bruntál 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 85

datum: 08.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



84. BA Sparta - BK Příbor 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 84

datum: 08.10.2017 09:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



82. Žďár nad Sáz - Basket Poděbrady 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 82

datum: 08.10.2017 13:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



juniorky U19, extraliga, základní část
15. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 29.09.2017 14:00 Hejnic J., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2017 14:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jan Hejnic
Zuzana Kotrbatá


9. Basket Slovanka - Studánka Pardubice 30.09.2017 11:30 Kejklíček R., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017 11:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Jan Hejnic


8. BK Strakonice - KP Brno 30.09.2017 12:00 Renc J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017 12:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Renc
Miloslav Jon


7. BA Sparta Praha - Žabiny Brno 30.09.2017 14:30 Neuman L., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017 14:30

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Daniel Rom


10. B. Jablonec n. N. - SBŠ Ostrava 30.09.2017 14:30 Kovačovič M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2017 14:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Matěj Barták


12. USK Praha - Sokol H. Králové 30.09.2017 15:00 Vávrová V., Kučera V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 30.09.2017 15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Vít Kučera


11. Sokol Nusle - Loko Trutnov 30.09.2017 18:00 Peterková L., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2017 18:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Karel Křenek


18. USK Praha - Loko Trutnov 01.10.2017 09:00 Scholze M., Scholzová M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 01.10.2017 09:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Michal Scholze
Michaela Scholzová


13. BA Sparta Praha - KP Brno 01.10.2017 11:00 Kouba D., Rom D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2017 11:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dalibor Kouba
Daniel Rom


14. BK Strakonice - Žabiny Brno 01.10.2017 11:00 Renc J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Renc
Miloslav Jon


17. Sokol Nusle - Sokol H. Králové 01.10.2017 13:00 Vondráček M., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 01.10.2017 13:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Marek Vondráček
Karel Křenek


16. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice 01.10.2017 13:30 Kovačovič M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 01.10.2017 13:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Matěj Barták


juniorky U19, liga, skupina A
6. Sokol Kladno - HB Basket 30.09.2017 15:30 Slanina V., Šmídková H.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2017 15:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Hana Šmídková

5. Levhartice Chomutov - Aritma Praha 30.09.2017 16:00 Anton K., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Václav Ježek

7. BK Klatovy - Slovan Ústí n. L. 30.09.2017 18:00 Smetana J., Haniš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017 18:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jiří Smetana
Martin Haniš

8. DBaK - Slovan Litoměřice 30.09.2017 18:30 Kotrbatá Z., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017 18:30

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský

11. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 01.10.2017 11:00 Smetana J., Haniš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jiří Smetana
Martin Haniš

10. Sokol Kladno - Aritma Praha 01.10.2017 11:30 Slanina V., Šmídková H.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2017 11:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Hana Šmídková

9. Levhartice Chomutov - HB Basket 01.10.2017 12:00 Anton K., Ježek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2017 12:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Václav Ježek

12. DBaK - Slovan Ústí n. L. 01.10.2017 13:00 Kotrbatá Z., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 01.10.2017 13:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský

juniorky U19, liga, skupina B
60. BK Žďár n. S. - BA Sparta B 28.09.2017 10:00 Melichárek I., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 60

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Václav Dolejš

61. BSK CTJ Jičín - BC Kolín 30.09.2017 10:00 Kuřitka P., Hartig L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 30.09.2017 10:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig

62. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 30.09.2017 18:30 Kovačovič M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 30.09.2017 18:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Matěj Barták

63. BK Žďár n. S. - BC Benešov 01.10.2017 10:00 Barták D., Theodor P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 63

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dominik Barták
Pavel Theodor

65. Lokomotiva Liberec - BC Kolín 01.10.2017 11:30 Kovačovič M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 01.10.2017 11:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Matěj Barták

64. BSK CTJ Jičín - BK Brandýs n.L. 01.10.2017 14:00 Kuřitka P., Hartig L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 64

datum: 01.10.2017 14:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig

juniorky U19, liga, skupina C
104. Jiskra Kyjov - BK Havířov 30.09.2017 12:30 Mrázek M., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 104

datum: 30.09.2017 12:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Mrázek
Jakub Petrák

103. Žabiny Brno B - BK Příbor 30.09.2017 13:30 Vyplel D., Novák P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 103

datum: 30.09.2017 13:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
David Vyplel
Petr Novák

105. SKB Tišnov - Basket Ostrava 30.09.2017 16:00 Škaroupka M., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 105

datum: 30.09.2017 16:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Petr Mynarčík

106. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 30.09.2017 16:00 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 106

datum: 30.09.2017 16:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák

107. Žabiny Brno B - BK Havířov 01.10.2017 09:00 Veis M., Novák P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 107

datum: 01.10.2017 09:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Martin Veis
Petr Novák

108. Jiskra Kyjov - BK Příbor 01.10.2017 09:00 Mrázek M., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 108

datum: 01.10.2017 09:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Mrázek
Jakub Petrák

109. SKB Tišnov - SBŠ Ostrava B 01.10.2017 10:00 Škaroupka M., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 109

datum: 01.10.2017 10:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Petr Mynarčík

110. OSK Olomouc - Basket Ostrava 01.10.2017 11:00 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 110

datum: 01.10.2017 11:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák

juniorky U19, nadregionální soutěž, skupina A
19586. BK Horejsek Děčín - ŠBK Sadská 28.09.2017 09:30 Kout J., Josefus O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19586

datum: 28.09.2017 09:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jan Kout
Ondřej Josefus

19588. Sokol D. Počernice - BKj. Kralupy n.V. 30.09.2017 10:15 Výborný D., Šmíd V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19588

datum: 30.09.2017 10:15

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Dominik Výborný
Vojtěch Šmíd

19587. Sokol Nusle B - BC Xtreme Tigers 30.09.2017 20:00 Peterková L., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19587

datum: 30.09.2017 20:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Karel Křenek

19591. Sokol D. Počernice - BC Xtreme Tigers 01.10.2017 10:15 Šupej M., Šmíd V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19591

datum: 01.10.2017 10:15

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Michal Šupej
Vojtěch Šmíd

19589. Sluneta Ústí n.L. - ŠBK Sadská 01.10.2017 11:00 Šlaj J., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19589

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jiří Šlaj
Michal Tesař

19590. Sokol Nusle B - BKj. Kralupy n.V. 01.10.2017 15:00 Vondráček M., Křenek K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19590

datum: 01.10.2017 15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Marek Vondráček
Karel Křenek

juniorky U19, nadregionální soutěž, skupina B
19505. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 30.09.2017 10:00 Krajcigr J., Duben T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 19505

datum: 30.09.2017 10:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Jan Krajcigr
Tomáš Duben

19506. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Baskeťáci TJ Sokol Josefov 30.09.2017 12:00 Duben T., Krajcigr J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 19506

datum: 30.09.2017 12:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Tomáš Duben
Jan Krajcigr

kadetky U17, extraliga, základní část
8. Studánka Pardubice - USK Praha 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




10. BK Strakonice - Loko Trutnov 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




12. Basket Slovanka - KP Brno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:




9. BA Sparta - Sokol H. Králové 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:




7. BK Havířov - HB Basket Praha 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




11. Levhartice Chomutov - Žabiny Brno 07.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017 16:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:




14. Studánka Pardubice - HB Basket Praha 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




16. BK Strakonice - Sokol H. Králové 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




18. Basket Slovanka - Žabiny Brno 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:




17. Levhartice Chomutov - KP Brno 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:




15. BA Sparta - Loko Trutnov 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:




13. BK Havířov - USK Praha 08.10.2017 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017 11:15

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




kadetky U17, liga, skupina A
6. USK Praha B - BK Klatovy 28.09.2017 19:00 Peterková L., Šmídková H.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2017 19:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Lucie Peterková
Hana Šmídková


10. USK Praha B - DBaK 05.10.2017 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2017 18:30

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:




7. Slovan Litoměřice - TJ Sokol Kladno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




5. BKj. Kralupy n.V. - DBaK 07.10.2017 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017 14:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:




8. SLUNETA Ústí n. L. - Loko Karlovy Vary 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017 15:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:




11. Slovan Litoměřice - Loko Karlovy Vary 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2017

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




12. SLUNETA Ústí n. L. - TJ Sokol Kladno 08.10.2017 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017 10:30

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:




9. BKj. Kralupy n.V. - BK Klatovy 08.10.2017 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017 13:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:




kadetky U17, liga, skupina B
61. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nusle 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 07.10.2017

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:




63. Biž. Jablonec n.N. - Basket Říčany 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 07.10.2017

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




64. BK Brandýs n.L. - BC Kolín 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 07.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




62. BK Žďár n. S. - Basket Slovanka B 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:




65. ADFORS Basket Litomyšl - Basket Slovanka B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 08.10.2017

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:




67. Biž. Jablonec n.N. - BC Kolín 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 08.10.2017

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




68. BK Brandýs n.L. - Basket Říčany 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 08.10.2017

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




66. BK Žďár n. S. - Sokol Nusle 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:




kadetky U17, liga, skupina C
119. KP Brno B - OSK Olomouc 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 07.10.2017

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




120. Jiskra Kyjov - BK Havířov B 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 07.10.2017

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




118. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 07.10.2017 15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




117. SBŠ Ostrava - BC Vysočina 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




123. KP Brno B - BK Havířov B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 08.10.2017

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




124. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 08.10.2017

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




122. SBŠ Ostrava B - BC Vysočina 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 08.10.2017 12:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




121. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno B 08.10.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 08.10.2017 14:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




kadetky U17, nadregionální soutěž, skupina A
17561. Levhartice Chomutov B - BCM Sokolov 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17561

datum: 07.10.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:



17563. ASK Lovosice - Tygřice Louny 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17563

datum: 07.10.2017 10:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:



17564. BC Wizards - BC Slaný 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17564

datum: 07.10.2017 15:00

místo: ZŠ U obory, Praha 10

rozhodčí:



17562. BA Sparta B - Aritma Praha 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17562

datum: 07.10.2017 17:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



17599. ASK Lovosice - BA Sparta B 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 17599

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální soutěž, skupina B
17503. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17503

datum: 07.10.2017

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17504. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17504

datum: 07.10.2017

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17505. TJ Sokol Stěžery - BK Přelouč 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17505

datum: 07.10.2017

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17506. TJ Sokol Stěžery - BK Přelouč 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17506

datum: 07.10.2017

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17501. Sojky Pelhřimov - Pastelka MB 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17501

datum: 07.10.2017 13:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



17502. Sojky Pelhřimov - Pastelka MB 07.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17502

datum: 07.10.2017 15:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální soutěž, skupina C
6. Basket Valmez - Hranické panterky 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



8. Maják Vyškov - OP Prostějov 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



7. MEZ Mohelnice - Sokol KP Šlapanice 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017 10:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:



5. BK Lipník n.B. - BBK Brno 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální soutěž, skupina D
3. SKB Zlín - SBŠ Ostrava C 04.10.2017 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2017 17:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



2. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 07.10.2017 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2017 18:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



1. SK Bruntál - BK Příbor 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2017

místo: ,

rozhodčí:



starší žákyně U15, žákovská liga, Skupina A
14. BK Sojky Pelhřimov - HB Basket Praha 25.09.2017 16:30 Csöllei P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 25.09.2017 16:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Vratislav Novák

13. BK Strakonice - BA Sparta 30.09.2017 15:30 Renc J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2017 15:30

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Renc
Miloslav Jon

15. DBaK - Sluneta Ústí n.L. 30.09.2017 16:00 Kotrbatá Z., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2017 16:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský

16. BA K. Vary - Levhartice Chomutov 30.09.2017 18:00 Husák T., Rychnavský C.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2017 18:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Tomáš Husák
Christian Rychnavský

17. BK Strakonice - HB Basket Praha 01.10.2017 09:00 Renc J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 01.10.2017 09:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Renc
Miloslav Jon

20. BA K. Vary - Sluneta Ústí n.L. 01.10.2017 11:00 Rychnavský C., Husák T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 01.10.2017 11:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Christian Rychnavský
Tomáš Husák

18. BK Sojky Pelhřimov - BA Sparta 01.10.2017 14:30 Csöllei P., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 01.10.2017 14:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Pavel Csöllei
Ondřej Koc

19. DBaK - Levhartice Chomutov 01.10.2017 15:00 Kotrbatá Z., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 01.10.2017 15:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský

starší žákyně U15, žákovská liga, Skupina B
75. Pastelka MB - USK Praha 25.09.2017 18:00 Výborný D., Koudela P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 25.09.2017 18:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dominik Výborný
Pavel Koudela

70. BK Brandýs n. L. - Sokol H. Králové 30.09.2017 13:00 Ulrych L., Tax T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 30.09.2017 13:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Tomáš Tax

69. Basket Říčany - Studánka Pardubice 30.09.2017 17:00 Jeřáb J., Kocián M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Michal Kocián

72. BSK TJ Jičín - USK Praha 30.09.2017 17:00 Kuřitka P., Hartig L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig

74. BK Brandýs n. L. - Studánka Pardubice 01.10.2017 09:30 Ulrych L., Tax T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 01.10.2017 09:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Tomáš Tax

76. BSK TJ Jičín - Basket Slovanka 01.10.2017 11:30 Kuřitka P., Hartig L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 01.10.2017 11:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig

73. Basket Říčany - Sokol H. Králové 01.10.2017 13:00 Kocián M., Koudela P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 01.10.2017 13:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Michal Kocián
Pavel Koudela

starší žákyně U15, žákovská liga, Skupina C
125. OSK Olomouc - KP Brno 30.09.2017 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 30.09.2017

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák

126. SKB Tišnov - Žabiny Brno 30.09.2017 13:45 Škaroupka M., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 30.09.2017 13:45

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Petr Mynarčík

127. BK Ústí nad Orlicí - BK Havířov 30.09.2017 17:00 Havlíček P., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Petr Havlíček
Dominik Štancl

128. Panter Javorník - SBŠ Ostrava 30.09.2017 18:00 Fanta J., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 30.09.2017 18:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Jiří Fanta
Linda Vildová

129. OSK Olomouc - Žabiny Brno 01.10.2017 Toboláková B., Petrák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 01.10.2017

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Barbora Toboláková
Robin Petrák

131. BK Ústí nad Orlicí - SBŠ Ostrava 01.10.2017 10:00 Krejsa P., Krejsa V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Pavel Krejsa
Vojtěch Krejsa

132. Panter Javorník - BK Havířov 01.10.2017 10:00 Fanta J., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 01.10.2017 10:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Jiří Fanta
Linda Vildová

130. SKB Tišnov - KP Brno 01.10.2017 12:00 Škaroupka M., Mynarčík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 01.10.2017 12:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Petr Mynarčík

starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina A
154. Slovan Litoměřice B - Slovan Litoměřice 29.09.2017 17:30 Ftáčková L., Lepší T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 154

datum: 29.09.2017 17:30

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lucie Ftáčková
Tereza Lepší

136. Slovan Litoměřice - BK Horejsek Děčín 30.09.2017 09:30 Rosenberger T., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 136

datum: 30.09.2017 09:30

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tomáš Rosenberger
Michal Tesař

137. BK Beroun - BA Tygřice Louny 30.09.2017 10:00 Veselý J., Turek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 137

datum: 30.09.2017 10:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Jiří Veselý
Michal Turek

138. HB Basket B - Sokol Kladno 30.09.2017 14:00 Buršík P., Růzha J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 138

datum: 30.09.2017 14:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Petr Buršík
Jan Růzha

139. Slovan Litoměřice B - BK Horejsek Děčín 01.10.2017 09:00 Kesler V., Lahovská B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 139

datum: 01.10.2017 09:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Vladimír Kesler
Barbora Lahovská

140. BK Beroun - Sokol Kladno 01.10.2017 10:00 Turek M., Veselý J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 140

datum: 01.10.2017 10:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Michal Turek
Jiří Veselý

141. HB Basket B - BA Tygřice Louny 01.10.2017 10:00 Růzha J., Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 141

datum: 01.10.2017 10:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jan Růzha
Petr Buršík

starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina B
7. Tigers Č. Budějovice - Příbram 30.09.2017 09:00 Novák V., Hána M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017 09:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Vratislav Novák
Michal Hána

8. Basketbalová škola - Tygři Praha - Tygřice Borotín 30.09.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017 14:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



9. Aritma Praha - BC Benešov 30.09.2017 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017 16:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



10. Basketbalová škola - Tygři Praha - BC Benešov 01.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2017 12:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



11. Aritma Praha - Tygřice Borotín 01.10.2017 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2017 12:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina C
192. Sokol H. Králové B - Lokomotiva Trutnov 30.09.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
8. kolo, zápas č. 192

datum: 30.09.2017

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



175. Lokomotiva Trutnov - Sokol H. Králové B 30.09.2017 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 175

datum: 30.09.2017 14:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



177. Slovan Varnsdorf - BK Prosek 30.09.2017 14:45 Liška J., Grobarčíková M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 177

datum: 30.09.2017 14:45

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jaroslav Liška
Michaela Grobarčíková

176. Lokomotiva Liberec - Basket Poděbrady 30.09.2017 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
1. kolo, zápas č. 176

datum: 30.09.2017 16:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



178. Lokomotiva Liberec - BK Prosek 01.10.2017 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 178

datum: 01.10.2017 09:30

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



179. Slovan Varnsdorf - Basket Poděbrady 01.10.2017 10:00 Hrabáková T., Bárta L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina C
2. kolo, zápas č. 179

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Tereza Hrabáková
Lukáš Bárta

starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina D
25. Maják Vyškov - KP Brno Šlapanice 30.09.2017 Slavík J., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 25

datum: 30.09.2017

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Josef Slavík
Martin Račanský

26. Maják Vyškov - KP Brno Šlapanice 30.09.2017 Račanský M., Slavík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 26

datum: 30.09.2017

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Martin Račanský
Josef Slavík

23. Sokol Lanžhot - BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 30.09.2017 09:00 Šebesta Z., Ratajský R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 23

datum: 30.09.2017 09:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Zdeněk Šebesta
Roman Ratajský

27. Sokol Kobylí - Renocar Podolí 30.09.2017 09:00 Urbánek Š., Mikulec I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 27

datum: 30.09.2017 09:00

místo: ZŠ Kobylí, Kobylí

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec

24. Sokol Lanžhot - BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 30.09.2017 11:00 Ratajský R., Šebesta Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 24

datum: 30.09.2017 11:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Roman Ratajský
Zdeněk Šebesta

28. Sokol Kobylí - Renocar Podolí 30.09.2017 11:00 Urbánek Š., Mikulec I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 28

datum: 30.09.2017 11:00

místo: ZŠ Kobylí, Kobylí

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec

21. BK Blansko - BK Žabiny Brno B 01.10.2017 09:00 Chaloupka L., Chaloupka T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 21

datum: 01.10.2017 09:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka

22. BK Blansko - BK Žabiny Brno B 01.10.2017 11:00 Chaloupka L., Chaloupka T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 22

datum: 01.10.2017 11:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Libor Chaloupka
Tomáš Chaloupka

starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina E
3. SBŠ Ostrava B - Příbor 30.09.2017 12:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2017 12:15

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



4. Basket Ostrava - Havířov 30.09.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2017 17:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



5. Basket Ostrava - Příbor 01.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 5

datum: 01.10.2017 10:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



6. SBŠ Ostrava B - OP Prostějov 01.10.2017 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2017 16:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina A
1. Nobiles Nusle - HB Basket Praha 28.09.2017 10:00 Jeřáb J., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2017 10:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Michal Bakajsa

3. BK Strakonice - BK Klatovy 28.09.2017 13:00 Havlíček P., Novák V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2017 13:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Petr Havlíček
Vratislav Novák

10. BK Strakonice - DBaK 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



11. BK Klatovy - DBaK U13 07.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017 10:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



36. Nobiles Nusle - Loko Karlovy Vary 07.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 07.10.2017 17:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:



13. BK Strakonice - DBaK U13 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



15. Loko Karlovy Vary - HB Basket Praha 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017 13:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



14. BK Klatovy - DBaK 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017 15:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina B
43. BA Sparta Praha - BKj. Kralupy n.V. 28.09.2017 10:00 Vávrová V., Provazník A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Adam Provazník

45. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 28.09.2017 10:00 Bohata P., Anton K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pavel Bohata
Karel Anton

46. Slovan Litoměřice A - Slovan Litoměřice B 28.09.2017 10:15 Slanina V., Kovačovič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 28.09.2017 10:15

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Matej Kovačovič

44. Sokol Kladno - BC Slaný 28.09.2017 11:30 Jon M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 28.09.2017 11:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Miloslav Jon
Michael Mycak

56. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí nad Labem 07.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 07.10.2017 09:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



55. Slovan Litoměřice A - Levhartice Chomutov 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 07.10.2017 11:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



57. BA Sparta Praha - Sokol Kladno 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 07.10.2017 11:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



58. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 07.10.2017 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 07.10.2017 12:30

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



62. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 08.10.2017 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 08.10.2017 09:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



59. Slovan Litoměřice A - SLUNETA Ústí nad Labem 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



60. Slovan Litoměřice B - Levhartice Chomutov 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017 12:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



61. BA Sparta Praha - BC Slaný 08.10.2017 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 08.10.2017 15:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina C
100. BK Brandýs n.L. - BK Slavoj Český Brod 28.09.2017 10:00 Kocián M., Hejnic J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 28.09.2017 10:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Michal Kocián
Jan Hejnic

99. PORG Basket - Basket Slovanka 02.10.2017 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 02.10.2017 17:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



108. Sokol H. Králové B - Loko Trutnov 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 108

datum: 07.10.2017

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



110. Basket Slovanka - BK Slavoj Český Brod 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 110

datum: 07.10.2017

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:



109. PORG Basket - BK Brandýs n.L. 07.10.2017 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 109

datum: 07.10.2017 13:30

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



111. Sokol H. Králové - Loko Trutnov 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 111

datum: 08.10.2017

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



113. Basket Slovanka - BK Brandýs n.L. 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 113

datum: 08.10.2017

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina D
141. USK Praha - BŠ Tygři Praha 28.09.2017 Peterková L., Šmídková H.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 141

datum: 28.09.2017

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Lucie Peterková
Hana Šmídková

142. ŠBK Sadská - Basket Poděbrady 28.09.2017 14:00 Theodor P., Smelty J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 142

datum: 28.09.2017 14:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Pavel Theodor
Jiří Smelty

143. BSK Jičín - B. Jablonec n. N. 28.09.2017 17:00 Hartig L., Frátrik J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 143

datum: 28.09.2017 17:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Josef Frátrik

151. USK Praha - ŠBK Sadská 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 151

datum: 07.10.2017

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



152. BŠ Tygři Praha - Basket Poděbrady 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 152

datum: 07.10.2017 11:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



150. Basketbal Sokol H. Počernice - BSK Jičín 07.10.2017 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 150

datum: 07.10.2017 16:30

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



154. USK Praha - Basket Poděbrady 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 154

datum: 08.10.2017

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



155. BŠ Tygři Praha - ŠBK Sadská 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 155

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



153. Basketbal Sokol H. Počernice - B. Jablonec n. N. 08.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 153

datum: 08.10.2017 11:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina E
183. Žabiny Brno - Žabiny Brno B 28.09.2017 08:30 Nejezchleb P., Křičková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 183

datum: 28.09.2017 08:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
Lenka Křičková

184. KP Brno - Jiskra Kyjov 28.09.2017 10:00 Dombrovský F., Helis J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 184

datum: 28.09.2017 10:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Filip Dombrovský
Jan Helis

185. SKB Tišnov - BC Vysočina 28.09.2017 10:00 Škaroupka M., Veis M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 185

datum: 28.09.2017 10:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Martin Veis

194. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 07.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 194

datum: 07.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



192. SKB Tišnov - KP Brno 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 192

datum: 07.10.2017 13:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



193. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 193

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



197. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 08.10.2017
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 197

datum: 08.10.2017

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



195. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 08.10.2017 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 195

datum: 08.10.2017 12:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



196. BC Vysočina - KP Brno 08.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 196

datum: 08.10.2017 13:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina F
227. SBŠ Ostrava - SBŠ Ostrava "B" 26.09.2017 17:00 Karabínová N., Veselý O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 227

datum: 26.09.2017 17:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Natálie Karabínová
Ondřej Veselý

226. OP Prostějov - OSK Olomouc 28.09.2017 09:00 Bešina Š., Dostal V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 226

datum: 28.09.2017 09:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Štefan Bešina
Vojtěch Dostal

225. Basket Ostrava - BK Havířov 28.09.2017 17:30 Zatloukal O., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 225

datum: 28.09.2017 17:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Linda Vildová

235. SBŠ Ostrava "B" - OSK Olomouc 07.10.2017 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 235

datum: 07.10.2017 11:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



234. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 07.10.2017 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 234

datum: 07.10.2017 13:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



236. Basket Ostrava - SK Bruntál 07.10.2017 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 236

datum: 07.10.2017 16:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



238. SBŠ Ostrava "B" - OP Prostějov 08.10.2017 08:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 238

datum: 08.10.2017 08:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



237. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 237

datum: 08.10.2017 10:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



239. BK Havířov - SK Bruntál 08.10.2017 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 239

datum: 08.10.2017 10:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry