image

ženy / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina A


tabulka
1. BK Czech coal Aldast Strakonice B 18 16 2 1332:1032 34
2. BK Skřivánek Ústí nad Labem 18 15 3 1298:1056 33
3. TJ Lokomotiva Liberec I 18 12 6 1213:1065 30
4. BaK Plzeň 18 10 8 1163:1067 28
5. BK Baník Most 18 9 9 1195:1084 27
6. Bižuterie Jablonec n.N. 18 8 10 1129:1168 26
7. BCM K.V. - Sokolov 18 7 11 1180:1241 25
8. TJ Sokol Kladno 18 7 11 1278:1272 25
9. TJ Klatovy 18 5 13 997:1283 23
10. TJ Lovochemie Lovosice 18 1 17 918:1435 19
1. kolo
1. B. Jablonec n. N. - Lokomotiva Liberec 16.10.2010 17:00 56:51 (16:14 29:26 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2010, 17:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/2.500)
Hampl Pavel (1.000/1.500)

2. BCM KV Sokolov - Sokol Kladno 16.10.2010 16:00 67:60 (14:17 30:39 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2010, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.500/3.000)
Ježek Václav (1.500/3.000)

3. BaK Plzeň - TJ Lovosice 16.10.2010 18:00 75:58 (20:15 34:31 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

4. TJ Klatovy - Baník Most 16.10.2010 18:00 63:72 (16:18 31:41 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.500/1.000)
Humhej Bohumil (2.500/1.000)

5. BK Strakonice B - Skřivánek Ústí/L. 16.10.2010 19:00 75:48 (19:8 34:23 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2010, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.500)
Polívka Petr (1.000/3.500)

2. kolo
6. BCM KV Sokolov - TJ Lovosice 17.10.2010 10:00 71:66 (19:18 33:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.10.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.500)
Ježek Václav (1.000/2.500)

7. BaK Plzeň - Sokol Kladno 17.10.2010 08:30 76:75 (13:18 32:39 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.10.2010, 08:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

8. TJ Klatovy - Skřivánek Ústí/L. 17.10.2010 11:00 72:61 (16:15 33:25 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.10.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.500/2.500)
Humhej Bohumil (2.500/2.500)

9. BK Strakonice B - Baník Most 17.10.2010 08:30 63:36 (17:7 35:11 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 17.10.2010, 08:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Polívka Petr (1.500/1.000)

3. kolo
10. Baník Most - Skřivánek Ústí/L. 30.10.2010 12:00 50:76 (16:17 26:35 41:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 30.10.2010, 12:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000)
Sedláček Ondřej (1.000/2.000)

11. Sokol Kladno - TJ Klatovy 30.10.2010 15:30 65:52 (17:15 39:28 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 30.10.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Raiman Vojtěch (2.000/1.000)

12. TJ Lovosice - BK Strakonice B 30.10.2010 16:00 61:76 (8:20 24:41 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 30.10.2010, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.500/1.500)
Sedláček Ondřej (2.500/1.500)

13. B. Jablonec n. N. - BCM KV Sokolov 30.10.2010 17:00 83:69 (13:22 35:41 62:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.10.2010, 17:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Hošek Václav (1.000/3.500)

14. Lokomotiva Liberec - BaK Plzeň 30.10.2010 18:00 64:41 (16:5 34:7 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.10.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/2.000)
Záruba Matěj (1.500/2.000)

4. kolo
15. Sokol Kladno - BK Strakonice B 31.10.2010 11:30 75:85 (14:21 36:47 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 31.10.2010, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.500/1.500)
Raiman Vojtěch (2.500/1.000)

16. TJ Lovosice - TJ Klatovy 31.10.2010 10:00 77:44 (19:13 43:17 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.500/3.500)
Sedláček Ondřej (2.500/4.000)

17. B. Jablonec n. N. - BaK Plzeň 31.10.2010 10:00 51:72 (12:18 30:38 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

18. Lokomotiva Liberec - BCM KV Sokolov 31.10.2010 10:00 77:50 (19:14 35:31 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.500)

5. kolo
19. BCM KV Sokolov - BaK Plzeň 13.11.2010 13:30 73:80 (24:21 42:41 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 13.11.2010, 13:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

20. TJ Klatovy - B. Jablonec n. N. 13.11.2010 18:00 65:51 (17:10 33:25 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 13.11.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Pospíchalová Lucie (1.000/3.000)
Havlíček Petr (2.000/2.500)

21. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 13.11.2010 19:00 72:54 (16:14 38:25 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 13.11.2010, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.500)
Tomášek Petr (1.500/2.000)

22. Baník Most - Sokol Kladno 13.11.2010 17:00 64:61 (15:14 38:25 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 13.11.2010, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/2.000)
Šlaj Jiří (1.500/2.000)

23. Skřivánek Ústí/L. - TJ Lovosice 13.11.2010 17:00 82:51 (23:7 37:18 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 13.11.2010, 17:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)

6. kolo
24. TJ Klatovy - Lokomotiva Liberec 14.11.2010 11:00 67:66 (15:17 21:26 38:37 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/1.500)
Havlíček Petr (2.000/1.500)

25. BK Strakonice B - B. Jablonec n. N. 14.11.2010 12:30 75:50 (22:11 46:21 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 25

datum: 14.11.2010, 12:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

26. Baník Most - TJ Lovosice 14.11.2010 13:00 79:63 (23:18 43:33 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 14.11.2010, 13:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

27. Skřivánek Ústí/L. - Sokol Kladno 14.11.2010 10:00 72:63 (22:15 40:30 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 14.11.2010, 10:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)

7. kolo
28. Sokol Kladno - TJ Lovosice 27.11.2010 15:30 83:59 (21:15 40:29 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 27.11.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Polívka Petr (1.500/4.000)
Tomášek Petr (1.500/4.000)

29. B. Jablonec n. N. - Baník Most 27.11.2010 17:00 69:67 (18:14 40:26 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 29

datum: 27.11.2010, 17:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Klápště Jiří (2.000/1.000)

30. Lokomotiva Liberec - Skřivánek Ústí/L. 27.11.2010 18:00 61:58 (15:16 35:24 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 30

datum: 27.11.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/4.000)
Pára Pavel (1.500/2.500)

31. BCM KV Sokolov - TJ Klatovy 27.11.2010 13:30 80:45 (9:9 28:26 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 27.11.2010, 13:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Sedláček Jiří (2.000/1.000)

32. BaK Plzeň - BK Strakonice B 27.11.2010 18:00 59:69 (21:11 34:29 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 27.11.2010, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Pospíchalová Lucie (1.500/1.000)
Porvich Lubomír (2.000/1.000)

8. kolo
33. B. Jablonec n. N. - Skřivánek Ústí/L. 28.11.2010 12:30 50:52 (11:17 27:35 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 33

datum: 28.11.2010, 12:30:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Klápště Jiří (2.000/2.000)

34. Lokomotiva Liberec - Baník Most 28.11.2010 10:00 69:64 (15:19 37:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 34

datum: 28.11.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/1.000)
Pára Pavel (1.500/1.000)

35. BCM KV Sokolov - BK Strakonice B 28.11.2010 10:00 63:65 (23:16 38:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 35

datum: 28.11.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Sedláček Jiří (2.500/1.500)

36. BaK Plzeň - TJ Klatovy 28.11.2010 08:30 91:50 (29:16 51:26 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 28.11.2010, 08:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Pospíchalová Lucie (1.500/1.000)
Porvich Lubomír (1.500/1.000)

9. kolo
37. TJ Klatovy - BK Strakonice B 11.12.2010 15:30 62:71 (8:18 21:39 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2010, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Blahout Petr (1.500/1.000)

38. Baník Most - BCM KV Sokolov 11.12.2010 17:00 93:50 (19:6 41:23 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2010, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Šmíd Pavel (1.000/2.500)

39. Skřivánek Ústí/L. - BaK Plzeň 11.12.2010 17:00 65:61 (10:9 33:28 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 39

datum: 11.12.2010, 17:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/2.500)
Raiman Vojtěch (1.500/2.500)

40. Sokol Kladno - B. Jablonec n. N. 11.12.2010 15:30 71:54 (21:9 39:23 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (2.000/2.500)

41. TJ Lovosice - Lokomotiva Liberec 11.12.2010 16:00 47:79 (16:21 30:43 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2010, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.500)
Sedláček Ondřej (1.500/1.500)

10. kolo
42. Baník Most - BaK Plzeň 12.12.2010 13:00 73:64 (17:24 32:39 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 42

datum: 12.12.2010, 13:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/4.000)
Šmíd Pavel (2.000/4.000)

43. Skřivánek Ústí/L. - BCM KV Sokolov 12.12.2010 10:00 77:75 (18:22 41:37 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 43

datum: 12.12.2010, 10:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/2.500)
Raiman Vojtěch (2.000/2.500)

44. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 12.12.2010 11:30 78:83 (11:15 35:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 44

datum: 12.12.2010, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drobný Petr (4.000/1.500)
Nesper Jindřich (4.000/1.500)

45. TJ Lovosice - B. Jablonec n. N. 12.12.2010 10:00 55:65 (14:13 31:38 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2010, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.000)
Sedláček Ondřej (1.500/1.000)

11. kolo
46. TJ Lovosice - BCM KV Sokolov 08.01.2011 16:00 51:75 (21:16 32:36 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 46

datum: 08.01.2011, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Hrnčíř Martin (1.500/1.000)

47. Sokol Kladno - BaK Plzeň 08.01.2011 14:00 66:55 (20:19 38:29 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 47

datum: 08.01.2011, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/1.500)
Ulrych Lukáš (1.500/1.500)

48. Skřivánek Ústí/L. - TJ Klatovy 08.01.2011 17:00 60:29 (23:8 34:15 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 48

datum: 08.01.2011, 17:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/2.000)

49. Baník Most - BK Strakonice B 08.01.2011 17:00 72:73 (21:13 44:31 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 49

datum: 08.01.2011, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.500/1.500)
Anton Karel (1.500/1.500)

12. kolo
50. Lokomotiva Liberec - B. Jablonec n. N. 08.01.2011 18:00 77:56 (26:20 43:27 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 50

datum: 08.01.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.500)
Lukeš Petr (1.500/4.000)

51. Sokol Kladno - BCM KV Sokolov 09.01.2011 12:00 82:80 (25:20 43:43 63:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 51

datum: 09.01.2011, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

52. TJ Lovosice - BaK Plzeň 09.01.2011 10:00 48:71 (17:20 28:27 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 52

datum: 09.01.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.500)
Hrnčíř Martin (1.500/1.500)

53. Baník Most - TJ Klatovy 09.01.2011 12:30 100:44 (27:9 51:25 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 53

datum: 09.01.2011, 12:30:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.500)
Anton Karel (1.000/1.000)

54. Skřivánek Ústí/L. - BK Strakonice B 09.01.2011 10:00 82:75 (17:14 30:33 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 54

datum: 09.01.2011, 10:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Hošek Václav (1.000/2.500)

13. kolo
55. BK Strakonice B - Sokol Kladno 22.01.2011 18:00 71:59 (16:14 33:29 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 55

datum: 22.01.2011, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Polívka Petr (1.500/4.000)
Salvetr Pavel (1.000/4.000)

56. TJ Klatovy - TJ Lovosice 02.04.2011 14:00 54:38 (18:19 32:24 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 56

datum: 02.04.2011, 14:00:00

místo: Sportovní hala BK, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500)
Jírovec Luboš (1.000/1.500)

57. BaK Plzeň - B. Jablonec n. N. 22.01.2011 18:00 66:56 (26:11 41:19 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500)
Sedláček Ondřej (1.500/1.500)

58. BCM KV Sokolov - Lokomotiva Liberec 22.01.2011 16:00 58:50 (16:13 35:25 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2011, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Porvich Lubomír (1.000/1.500)

14. kolo
59. Skřivánek Ústí/L. - Baník Most 21.01.2011 18:30 67:48 (21:9 46:17 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 59

datum: 21.01.2011, 18:30:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

60. TJ Klatovy - Sokol Kladno 23.01.2011 14:30 90:78 (29:16 55:32 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 60

datum: 23.01.2011, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.500)
Vyhnálek Jan (1.000/2.500)

61. BK Strakonice B - TJ Lovosice 26.02.2011 17:00 100:40 (26:5 42:15 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 61

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

62. BCM KV Sokolov - B. Jablonec n. N. 23.01.2011 10:00 70:64 (24:11 39:25 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 62

datum: 23.01.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Porvich Lubomír (1.000/1.500)

63. BaK Plzeň - Lokomotiva Liberec 23.01.2011 11:30 50:56 (14:17 32:27 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 63

datum: 23.01.2011, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.500)
Sedláček Ondřej (2.000/1.500)

15. kolo
64. Lokomotiva Liberec - TJ Klatovy 05.02.2011 18:00 68:49 (16:12 27:18 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 64

datum: 05.02.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.000)
Streubel David (1.500/1.000)

65. B. Jablonec n. N. - BK Strakonice B 05.02.2011 15:00 56:72 (16:24 24:39 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 65

datum: 05.02.2011, 15:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

66. TJ Lovosice - Baník Most 05.02.2011 16:00 36:87 (16:21 22:38 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 66

datum: 05.02.2011, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.500)
Šlaj Jiří (2.000/1.500)

67. Sokol Kladno - Skřivánek Ústí/L. 05.02.2011 15:30 84:94 (19:17 41:43 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 67

datum: 05.02.2011, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (3.500/1.500)
Schaffner Vojta (3.500/1.500)

16. kolo
68. BaK Plzeň - BCM KV Sokolov 05.02.2011 18:00 68:52 (14:13 33:21 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 68

datum: 05.02.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Pospíchalová Lucie (1.000/2.000)
Salvetr Pavel (1.000/2.500)

69. B. Jablonec n. N. - TJ Klatovy 06.02.2011 10:00 71:70 (24:17 41:42 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 69

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

70. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 06.02.2011 10:00 74:73 (18:21 40:41 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 70

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/2.000)
Salač Zdeněk (1.500/4.000)

71. Sokol Kladno - Baník Most 06.02.2011 10:00 70:68 (25:17 32:36 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 71

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (3.500/1.000)
Schaffner Vojta (3.500/1.000)

72. TJ Lovosice - Skřivánek Ústí/L. 06.02.2011 10:00 34:93 (0:24 16:53 22:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 72

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

17. kolo
73. Skřivánek Ústí/L. - B. Jablonec n. N. 19.02.2011 17:00 86:56 (22:12 47:29 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 73

datum: 19.02.2011, 17:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

74. Baník Most - Lokomotiva Liberec 19.02.2011 18:00 63:59 (19:13 35:31 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 74

datum: 19.02.2011, 18:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

75. BK Strakonice B - BCM KV Sokolov 19.02.2011 14:30 77:46 (14:14 38:29 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 75

datum: 19.02.2011, 14:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

76. TJ Klatovy - BaK Plzeň 19.02.2011 18:00 44:84 (9:21 23:43 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 76

datum: 19.02.2011, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000)
Hrnčíř Martin (2.000/1.000)

18. kolo
77. TJ Lovosice - Sokol Kladno 19.02.2011 10:00 56:85 (16:23 32:44 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 77

datum: 19.02.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

78. Baník Most - B. Jablonec n. N. 20.02.2011 12:00 53:59 (12:11 28:24 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 78

datum: 20.02.2011, 12:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

79. Skřivánek Ústí/L. - Lokomotiva Liberec 20.02.2011 10:00 79:45 (20:14 42:25 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 79

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: SOŠ a SOU spojů a elektrotechniky, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.500)

80. TJ Klatovy - BCM KV Sokolov 20.02.2011 11:00 56:72 (16:21 23:43 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 80

datum: 20.02.2011, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/1.000)
Hrnčíř Martin (3.000/1.000)

81. BK Strakonice B - BaK Plzeň 20.02.2011 10:00 62:54 (18:11 32:25 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 81

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/3.000)
Tomášek Petr (2.000/3.000)

19. kolo
82. BaK Plzeň - Baník Most 05.03.2011 16:00 46:40 (6:8 26:17 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 82

datum: 05.03.2011, 16:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.500/1.000)
Drápal Jakub (2.500/1.000)

83. BCM KV Sokolov - Skřivánek Ústí/L. 05.03.2011 19:00 77:81 (15:25 42:42 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 83

datum: 05.03.2011, 19:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

84. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 05.03.2011 18:00 72:59 (23:10 45:24 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 84

datum: 05.03.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/2.000)
Klápště Jiří (1.500/2.000)

85. B. Jablonec n. N. - TJ Lovosice 05.03.2011 15:00 108:33 (19:10 45:13 79:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 85

datum: 05.03.2011, 15:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Salač Zdeněk (1.000/2.000)

20. kolo
86. BK Strakonice B - TJ Klatovy 06.03.2011 11:00 78:41 (21:7 40:16 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 86

datum: 06.03.2011, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

87. BCM KV Sokolov - Baník Most 06.03.2011 11:00 52:66 (19:14 32:32 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 87

datum: 06.03.2011, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/1.000)
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)

88. BaK Plzeň - Skřivánek Ústí/L. 06.03.2011 11:30 50:65 (10:21 26:35 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 88

datum: 06.03.2011, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (3.500/1.000)
Drápal Jakub (3.500/1.500)

89. B. Jablonec n. N. - Sokol Kladno 06.03.2011 10:00 74:64 (28:17 49:32 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 89

datum: 06.03.2011, 10:00:00

místo: hala SOŠOŘ, Podhorská 54, Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Salač Zdeněk (1.000/4.000)

90. Lokomotiva Liberec - TJ Lovosice 06.03.2011 10:00 108:45 (28:6 50:18 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 90

datum: 06.03.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Klápště Jiří (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Čeps,a.s.

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Mondo

Mondoworldwidemondoworldwide

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MF Dnes

Jako jedno z mála českých médií má oddělení věnující se výhradně investigativní žurnalistice, jako jediný celostátní deník má ovšem také redakci nejen v Praze, ale ve všech krajských městech.DNES

iDnes

Zpravodajský portál iDNES.cz je zpravodajská jednička na českém internetu, přinesl první zpravodajství uživatelům internetu 12. ledna 1998. Dnes navštíví zpravodajský portál iDNES.cz měsíčně více než 3,8 milionu čtenářů.Idnes.cz

Basketmag

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Mattoni NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Česká pošta

Česká pošta, s.p., je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky a se zhruba 33 tisíci zaměstnanců největší českou firmou podle počtu zaměstnanců.Česká pošta

Auto Jarov

Největší obchodní dům automobilů v ČR (VW, Škoda, Audi, Seat)Auto Jarov

České dráhy

České dráhy jsou největším českým železničním přepravcem s více než 170letou tradicí. Zabývají se železniční osobní dopravou a železniční nákladní dopravou.České dráhy

Perskindol

Kvalitní produkty Perskindol vyvinuté ve spolupráci se zkušenými švýcarskými odborníky z profesionálního sportu, slouží k regeneraci svalů a kloubů před, během i po zátěži.Perskindol

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních.Marienbad

Firotour

Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990.FiroTour

Sport Bohemia

SportBohemia je reklamní a marketingová agentura, která produkuje řadu televizních pořadů, přenosů, záznamů, reportáží, TV dokumentů atd. Jsme Váš partner ve světě sportu!SportBohemia

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

FIBA Europe

FIBA Europe je řídícím orgánem pro basketbal v Evropě, který je zodpovědný za řízení a rozvoj basketbalu. Zabývá se podporou, dohledem a řízením mezinárodních soutěží na klubové a reprezentační úrovni.Fiba Europe

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK