image

juniorky U19 / dorostenecká liga / ročník 2011/12 / skupina B


tabulka
1. SK UP Olomouc 22 20 2 1873:1199 42
2. BC Kolín 22 20 2 1602:1243 42
3. Kara Trutnov B 22 17 5 1765:1368 39
4. BK Příbor 22 14 8 1472:1409 36
5. BK Žďár nad Sázavou 22 14 8 1280:1114 36
6. TJ Slavoj Bruntál 22 10 12 1233:1301 32
7. BC Benešov 22 10 12 1336:1454 32
8. SBŠ Ostrava B 22 8 14 1473:1543 30
9. BK Pelhřimov 22 7 15 1328:1474 29
10. BK Velké Meziříčí 22 7 15 1109:1403 29
11. SŠB Pardubice 22 4 18 1038:1375 26
12. BK Pliska Studánka Pardubice B 22 1 21 1076:1702 23
1. kolo
157. Kara Trutnov B - BC Kolín 10.12.2011 09:30 77:70 (14:17 25:39 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 157

datum: 10.12.2011, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/3.000)
Šafář Petr (1.000/2.000)

158. BC Benešov - BK Pelhřimov 10.12.2011 15:00 89:67 (15:21 38:40 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 158

datum: 10.12.2011, 15:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Lébl Martin (3.000/1.000)

159. Stud. Pardubice B - SŠB Pardubice 10.12.2011 17:00 54:61 (18:7 27:20 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 159

datum: 10.12.2011, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/2.000)
Zítko Tomáš (2.000/2.000)

160. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 10.12.2011 18:45 71:86 (24:26 34:46 52:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 160

datum: 10.12.2011, 18:45:00

místo: ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les, Ostrava-Bělský les

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.000)

161. Slavoj Bruntál - SK UP Olomouc 29.01.2012 10:00 57:83 (15:15 24:37 42:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 161

datum: 29.01.2012, 10:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.000)
Kubiš Michal (2.000/1.000)

162. BK Žďár n. S. - BK Velké Meziříčí 10.12.2011 16:00 68:41 (17:12 33:27 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 162

datum: 10.12.2011, 16:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.500/1.000)
Kučírek Martin (1.500/1.000)

2. kolo
163. Kara Trutnov B - BK Žďár n. S. 01.10.2011 14:30 52:58 (10:18 22:30 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 163

datum: 01.10.2011, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.000)
Šafář Petr (1.500/1.000)

164. BC Kolín - BK Velké Meziříčí 01.10.2011 16:00 78:58 (24:14 45:25 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 164

datum: 01.10.2011, 16:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Rozman Jiří (1.000/1.000)

165. BK Pelhřimov - Slavoj Bruntál 01.10.2011 17:00 62:56 (18:14 34:24 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 165

datum: 01.10.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (3.000/3.000)
Ubr Pavel (3.000/3.500)

166. BC Benešov - SK UP Olomouc 01.10.2011 13:00 43:88 (10:20 14:43 29:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 166

datum: 01.10.2011, 13:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Linhart Tomáš (2.500/2.000)

167. Stud. Pardubice B - SBŠ Ostrava B 01.10.2011 13:00 71:105 (17:27 30:60 48:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 167

datum: 01.10.2011, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500)
Raiman Vojtěch (1.000/1.500)

168. SŠB Pardubice - BK Příbor 01.10.2011 17:00 43:58 (11:15 17:32 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 168

datum: 01.10.2011, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/3.000)

3. kolo
169. Kara Trutnov B - BK Velké Meziříčí 02.10.2011 11:15 101:36 (26:5 54:12 82:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 169

datum: 02.10.2011, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/2.000)
Šafář Petr (1.000/2.000)

170. BC Kolín - BK Žďár n. S. 02.10.2011 10:00 73:37 (18:18 42:27 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 170

datum: 02.10.2011, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Rozman Jiří (1.500/1.500)

171. BK Pelhřimov - SK UP Olomouc 30.09.2011 18:00 46:91 (12:28 24:49 37:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 171

datum: 30.09.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (3.500/1.000)
Ubr Pavel (3.500/1.000)

172. BC Benešov - Slavoj Bruntál 02.10.2011 11:30 54:57 (12:16 26:26 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 172

datum: 02.10.2011, 11:30:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/3.000)
Linhart Tomáš (2.500/3.000)

173. Stud. Pardubice B - BK Příbor 02.10.2011 12:30 57:70 (14:15 22:29 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 173

datum: 02.10.2011, 12:30:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500)
Raiman Vojtěch (1.000/1.500)

174. SŠB Pardubice - SBŠ Ostrava B 02.10.2011 14:30 41:46 (4:6 18:22 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 174

datum: 02.10.2011, 14:30:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

4. kolo
175. BK Žďár n. S. - SBŠ Ostrava B 15.10.2011 17:00 39:43 (4:14 10:22 27:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 175

datum: 15.10.2011, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (1.000/1.500)
Macela Martin (1.000/1.500)

176. BK Velké Meziříčí - BK Příbor 15.10.2011 15:00 61:74 (14:20 29:45 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 176

datum: 15.10.2011, 15:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.500)
Malčík Štěpán (1.500/1.500)

177. Slavoj Bruntál - Stud. Pardubice B 15.10.2011 17:00 62:42 (12:17 30:25 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 177

datum: 15.10.2011, 17:00:00

místo: Hala Slavoj , Bruntál

rozhodčí:
Eflerová Kateřina (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

178. SK UP Olomouc - SŠB Pardubice 15.10.2011 14:00 82:29 (22:9 48:10 62:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 178

datum: 15.10.2011, 14:00:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Doležal Vratislav (1.000/1.500)

179. Kara Trutnov B - BK Pelhřimov 15.10.2011 14:30 75:58 (23:9 40:25 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 179

datum: 15.10.2011, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

180. BC Kolín - BC Benešov 15.10.2011 10:00 83:67 (12:15 42:35 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 180

datum: 15.10.2011, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Černý Jan (1.500/2.000)
Scholze Michal (1.500/2.000)

5. kolo
181. BK Žďár n. S. - BK Příbor 16.10.2011 12:00 54:50 (23:11 36:26 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 181

datum: 16.10.2011, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (1.000/2.500)
Macela Martin (1.500/2.500)

182. BK Velké Meziříčí - SBŠ Ostrava B 16.10.2011 10:00 63:47 (21:9 43:27 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 182

datum: 16.10.2011, 10:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/1.500)
Sehnal Jiří (1.500/1.500)

183. Slavoj Bruntál - SŠB Pardubice 16.10.2011 09:00 48:30 (10:7 20:16 34:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 183

datum: 16.10.2011, 09:00:00

místo: Hala Slavoj , Bruntál

rozhodčí:
Eflerová Kateřina (1.000/1.500)
Opršal Martin (1.000/1.500)

184. SK UP Olomouc - Stud. Pardubice B 14.10.2011 17:15 100:33 (26:6 53:13 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 184

datum: 14.10.2011, 17:15:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

185. Kara Trutnov B - BC Benešov 16.10.2011 11:15 71:57 (12:14 28:30 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 185

datum: 16.10.2011, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)

186. BC Kolín - BK Pelhřimov 16.10.2011 11:00 73:38 (22:13 41:21 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 186

datum: 16.10.2011, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Černý Jan (2.000/1.000)
Scholze Michal (2.000/1.000)

6. kolo
187. BK Pelhřimov - BK Žďár n. S. 28.10.2011 17:00 66:68 (13:17 30:35 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 187

datum: 28.10.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Havlíček Petr (4.000/4.000)
Solař Tomáš (4.000/3.000)

188. BC Benešov - BK Velké Meziříčí 24.09.2011 14:00 69:48 (21:11 44:20 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 188

datum: 24.09.2011, 14:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.500)
Jeřáb Jan (1.000/1.500)

189. Stud. Pardubice B - Kara Trutnov B 29.10.2011 12:00 44:116 (13:27 22:55 34:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 189

datum: 29.10.2011, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

190. SŠB Pardubice - BC Kolín 29.10.2011 16:30 49:75 (10:13 23:45 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 190

datum: 29.10.2011, 16:30:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

191. SBŠ Ostrava B - Slavoj Bruntál 29.10.2011 15:30 56:65 (13:12 25:37 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 191

datum: 29.10.2011, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les, Ostrava-Bělský les

rozhodčí:
Baďura Ota (2.000/1.000)
Pavela Mikuláš (2.000/1.000)

192. BK Příbor - SK UP Olomouc 27.10.2011 17:30 57:81 (10:15 28:34 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 192

datum: 27.10.2011, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.500)

7. kolo
193. BK Pelhřimov - BK Velké Meziříčí 30.10.2011 10:00 76:65 (13:19 37:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 193

datum: 30.10.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/4.000)
Pokorný Štěpán (1.000/4.000)

194. BC Benešov - BK Žďár n. S. 25.09.2011 11:00 62:58 (17:22 28:29 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 194

datum: 25.09.2011, 11:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/2.500)
Jeřáb Jan (1.000/1.500)

195. Stud. Pardubice B - BC Kolín 30.10.2011 13:00 57:86 (11:25 29:47 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 195

datum: 30.10.2011, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

196. SŠB Pardubice - Kara Trutnov B 30.10.2011 09:00 46:82 (12:17 21:38 34:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 196

datum: 30.10.2011, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

197. SBŠ Ostrava B - SK UP Olomouc 30.10.2011 14:00 86:101 (31:24 45:57 67:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 197

datum: 30.10.2011, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les, Ostrava-Bělský les

rozhodčí:
Baďura Ota (2.000/1.000)
Pavela Mikuláš (2.000/1.000)

198. BK Příbor - Slavoj Bruntál 30.10.2011 10:00 63:51 (25:19 39:29 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 198

datum: 30.10.2011, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.000)

8. kolo
199. BK Žďár n. S. - Slavoj Bruntál 12.11.2011 16:30 67:38 (19:7 33:18 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 199

datum: 12.11.2011, 16:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Škaroupka Michal (2.500/1.500)
Rozman Jiří (2.500/1.500)

200. BK Velké Meziříčí - SK UP Olomouc 11.11.2011 18:00 37:93 (10:25 19:47 33:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 200

datum: 11.11.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.000)
Anton Matěj (1.500/1.000)

201. Kara Trutnov B - SBŠ Ostrava B 12.11.2011 14:30 78:64 (17:17 34:38 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 201

datum: 12.11.2011, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.000/1.500)
Lukeš Petr (1.000/1.500)

202. BC Kolín - BK Příbor 12.11.2011 13:00 72:55 (17:12 33:24 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 202

datum: 12.11.2011, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Sedláček Ondřej (1.000/1.500)
Sejrek Daniel (1.000/1.500)

203. BK Pelhřimov - Stud. Pardubice B 12.11.2011 17:00 75:36 (21:6 43:12 58:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 203

datum: 12.11.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.000/2.000)
Solař Tomáš (1.000/2.000)

204. BC Benešov - SŠB Pardubice 12.11.2011 13:00 56:50 (17:14 28:27 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 204

datum: 12.11.2011, 13:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000)
Bernáth Lukáš (2.500/2.000)

9. kolo
205. BK Žďár n. S. - SK UP Olomouc 13.11.2011 10:00 51:78 (16:22 27:43 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 205

datum: 13.11.2011, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Škaroupka Michal (3.000/1.000)
Rozman Jiří (3.000/1.000)

206. BK Velké Meziříčí - Slavoj Bruntál 13.11.2011 11:30 28:59 (12:14 16:35 22:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 206

datum: 13.11.2011, 11:30:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/1.500)
Anton Matěj (1.500/1.500)

207. Kara Trutnov B - BK Příbor 13.11.2011 11:15 77:49 (16:6 34:23 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 207

datum: 13.11.2011, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.000/1.500)
Lukeš Petr (1.000/1.500)

208. BC Kolín - SBŠ Ostrava B 13.11.2011 10:00 69:51 (20:12 48:20 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 208

datum: 13.11.2011, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Sedláček Ondřej (1.000/2.000)
Sejrek Daniel (1.000/2.000)

209. BK Pelhřimov - SŠB Pardubice 13.11.2011 10:00 73:41 (19:7 34:14 50:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 209

datum: 13.11.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.000/1.000)
Solař Tomáš (1.000/1.000)

210. BC Benešov - Stud. Pardubice B 05.12.2011 18:45 67:55 (12:12 26:26 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 210

datum: 05.12.2011, 18:45:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.000)
Sedláček Ondřej (1.500/1.000)

10. kolo
211. Stud. Pardubice B - BK Žďár n. S. 26.11.2011 15:00 46:61 (8:19 17:30 31:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 211

datum: 26.11.2011, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.500/1.000)

212. SŠB Pardubice - BK Velké Meziříčí 26.11.2011 17:00 53:54 (10:16 23:27 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 212

datum: 26.11.2011, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500)
Zítko Tomáš (1.000/1.500)

213. SBŠ Ostrava B - BK Pelhřimov 26.11.2011 15:00 81:48 (19:17 37:25 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 213

datum: 26.11.2011, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.500/2.000)
Kocfelda Jiří (1.500/1.000)

214. BK Příbor - BC Benešov 26.11.2011 16:00 83:70 (24:17 39:32 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 214

datum: 26.11.2011, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (2.000/4.000)
Stančíková Lucie (2.000/4.000)

215. Slavoj Bruntál - Kara Trutnov B 26.11.2011 17:00 67:78 (17:13 35:31 47:41 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 215

datum: 26.11.2011, 17:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/3.000)
Eflerová Kateřina (2.500/3.500)

216. SK UP Olomouc - BC Kolín 26.11.2011 14:00 81:90 (16:14 39:26 54:47 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 216

datum: 26.11.2011, 14:00:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Remenec Ondřej (1.500/1.000)

11. kolo
217. Stud. Pardubice B - BK Velké Meziříčí 27.11.2011 11:00 39:52 (7:12 14:28 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 217

datum: 27.11.2011, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

218. SŠB Pardubice - BK Žďár n. S. 27.11.2011 15:00 36:57 (8:20 18:36 27:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 218

datum: 27.11.2011, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Šafář Petr (1.000/1.500)

219. SBŠ Ostrava B - BC Benešov 27.11.2011 11:00 87:77 (18:26 39:44 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 219

datum: 27.11.2011, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.500/1.000)
Kocfelda Jiří (1.500/1.000)

220. BK Příbor - BK Pelhřimov 27.11.2011 10:00 79:67 (20:10 39:31 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 220

datum: 27.11.2011, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.500/2.000)
Stančíková Lucie (1.500/1.000)

221. Slavoj Bruntál - BC Kolín 27.11.2011 09:00 47:60 (13:20 23:35 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 221

datum: 27.11.2011, 09:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Eflerová Kateřina (2.000/1.500)

222. SK UP Olomouc - Kara Trutnov B 27.11.2011 08:30 80:76 (22:21 43:32 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 222

datum: 27.11.2011, 08:30:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Remenec Ondřej (1.000/2.000)

12. kolo
223. BC Kolín - Kara Trutnov B 11.12.2011 13:00 76:66 (19:12 31:30 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 223

datum: 11.12.2011, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/2.000)
Sejrek Daniel (3.000/2.000)

224. BK Pelhřimov - BC Benešov 11.12.2011 10:00 78:67 (21:19 43:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 224

datum: 11.12.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.000/1.500)
Dolejš Václav (2.000/2.000)

225. SŠB Pardubice - Stud. Pardubice B 11.12.2011 11:00 73:38 (15:7 40:14 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 225

datum: 11.12.2011, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Scholze Michal (1.000/2.500)

226. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 11.12.2011 10:00 56:55 (10:23 21:31 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 226

datum: 11.12.2011, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.500)
Sýkora Václav (1.500/2.000)

227. SK UP Olomouc - Slavoj Bruntál 28.01.2012 13:30 102:42 (29:8 56:16 81:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 227

datum: 28.01.2012, 13:30:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.000)
Kulíšek Martin (1.000/1.000)

228. BK Velké Meziříčí - BK Žďár n. S. 11.12.2011 10:00 34:64 (4:19 15:40 25:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 228

datum: 11.12.2011, 10:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Anton Matěj (3.000/4.000)
Rozman Jiří (3.500/4.000)

13. kolo
229. BK Velké Meziříčí - Kara Trutnov B 07.01.2012 16:30 67:69 (21:16 37:40 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 229

datum: 07.01.2012, 16:30:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Dolejš Václav (3.500/2.000)
Spáčil Jan (3.500/2.000)

230. BK Žďár n. S. - BC Kolín 12.02.2012 12:00 43:52 (11:12 21:25 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 230

datum: 12.02.2012, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Anton Matěj (2.500/1.500)
Malčík Štěpán (2.000/1.500)

231. SK UP Olomouc - BK Pelhřimov 07.01.2012 14:00 84:47 (24:20 41:31 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 231

datum: 07.01.2012, 14:00:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/3.000)
Junek Karel (1.000/1.500)

232. Slavoj Bruntál - BC Benešov 07.01.2012 17:00 62:56 (9:11 27:24 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 232

datum: 07.01.2012, 17:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Eflerová Kateřina (4.000/2.000)
Herjecká Erika (4.000/2.500)

233. BK Příbor - Stud. Pardubice B 07.01.2012 16:00 108:45 (26:11 51:18 87:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 233

datum: 07.01.2012, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/2.000)

234. SBŠ Ostrava B - SŠB Pardubice 07.01.2012 15:00 81:70 (27:18 42:32 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 234

datum: 07.01.2012, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/2.000)
Sanetříková Lenka (1.500/2.000)

14. kolo
235. BK Žďár n. S. - Kara Trutnov B 08.01.2012 09:00 65:67 (16:19 29:40 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 235

datum: 08.01.2012, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000)
Macela Martin (3.500/2.000)

236. BK Velké Meziříčí - BC Kolín 10.02.2012 18:00 43:59 (10:21 22:29 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 236

datum: 10.02.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Komprs Michal (3.000/4.000)
Švancarová Lucie (3.000/3.000)

237. Slavoj Bruntál - BK Pelhřimov 08.01.2012 09:00 57:55 (15:10 22:29 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 237

datum: 08.01.2012, 09:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Eflerová Kateřina (3.000/3.000)
Herjecká Erika (2.000/1.500)

238. SK UP Olomouc - BC Benešov 08.01.2012 08:30 99:40 (35:7 52:16 81:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 238

datum: 08.01.2012, 08:30:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Junek Karel (1.000/1.000)

239. SBŠ Ostrava B - Stud. Pardubice B 08.01.2012 12:00 83:89 (28:14 50:41 70:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 239

datum: 08.01.2012, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/3.000)
Pavela Mikuláš (1.000/3.000)

240. BK Příbor - SŠB Pardubice 08.01.2012 10:00 75:52 (16:15 37:28 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 240

datum: 08.01.2012, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/2.000)

15. kolo
241. BK Příbor - BK Žďár n. S. 21.01.2012 17:00 52:44 (12:13 27:22 32:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 241

datum: 21.01.2012, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.500)
Sanetříková Lenka (1.000/3.500)

242. SBŠ Ostrava B - BK Velké Meziříčí 21.01.2012 17:00 84:67 (30:14 53:26 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 242

datum: 21.01.2012, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.000)

243. SŠB Pardubice - Slavoj Bruntál 21.01.2012 12:00 53:42 (12:4 27:20 39:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 243

datum: 21.01.2012, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Zítko Tomáš (1.500/1.000)

244. Stud. Pardubice B - SK UP Olomouc 21.01.2012 18:00 72:76 (24:24 33:44 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 244

datum: 21.01.2012, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500)
Zítko Tomáš (1.500/1.500)

245. BC Benešov - Kara Trutnov B 21.01.2012 16:00 67:59 (12:23 23:31 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 245

datum: 21.01.2012, 16:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/4.000)
Jeřáb Jan (1.000/4.000)

246. BK Pelhřimov - BC Kolín 21.01.2012 14:00 67:76 (18:19 31:37 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 246

datum: 21.01.2012, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.500/1.000)
Solař Tomáš (1.500/1.000)

16. kolo
247. SBŠ Ostrava B - BK Žďár n. S. 22.01.2012 13:00 47:70 (15:22 27:42 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 247

datum: 22.01.2012, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les, Ostrava-Bělský les

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000)
Pavela Mikuláš (1.000/2.000)

248. BK Příbor - BK Velké Meziříčí 22.01.2012 10:00 59:49 (12:8 26:22 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 248

datum: 22.01.2012, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.000)
Sanetříková Lenka (1.500/1.000)

249. Stud. Pardubice B - Slavoj Bruntál 22.01.2012 11:00 47:79 (10:12 24:34 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 249

datum: 22.01.2012, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Zítko Tomáš (2.000/1.000)

250. SŠB Pardubice - SK UP Olomouc 22.01.2012 13:00 33:70 (12:13 20:30 26:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 250

datum: 22.01.2012, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500)
Zítko Tomáš (1.500/1.500)

251. BK Pelhřimov - Kara Trutnov B 22.01.2012 11:00 96:94 (34:29 55:49 84:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 251

datum: 22.01.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.500/3.000)
Solař Tomáš (1.500/3.000)

252. BC Benešov - BC Kolín 22.01.2012 14:30 61:66 (14:20 30:37 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 252

datum: 22.01.2012, 14:30:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Jeřáb Jan (1.500/1.000)

17. kolo
253. BK Velké Meziříčí - BK Pelhřimov 04.02.2012 16:30 43:35 (8:5 17:14 28:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 253

datum: 04.02.2012, 16:30:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.000/1.000)
Spáčil Jan (1.000/1.000)

254. BK Žďár n. S. - BC Benešov 04.02.2012 15:00 81:31 (14:11 33:22 59:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 254

datum: 04.02.2012, 15:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/4.000)
Dvořák Vladimír (1.000/3.000)

255. BC Kolín - Stud. Pardubice B 04.02.2012 10:00 72:33 (14:7 34:13 52:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 255

datum: 04.02.2012, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

256. Kara Trutnov B - SŠB Pardubice 04.02.2012 17:00 80:59 (19:16 42:35 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 256

datum: 04.02.2012, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Klápště Jiří (1.000/1.500)

257. SK UP Olomouc - SBŠ Ostrava B 04.02.2012 13:30 85:53 (19:19 36:36 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 257

datum: 04.02.2012, 13:30:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

258. Slavoj Bruntál - BK Příbor 04.02.2012 17:00 72:57 (21:19 36:30 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 258

datum: 04.02.2012, 17:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

18. kolo
259. BK Žďár n. S. - BK Pelhřimov 23.02.2012 17:00 66:55 (14:15 31:27 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 259

datum: 23.02.2012, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Zítko Tomáš (2.000/1.000)
Solař Tomáš (2.000/1.000)

260. BK Velké Meziříčí - BC Benešov 05.02.2012 10:00 45:52 (14:11 25:20 33:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 260

datum: 05.02.2012, 10:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.000/1.500)
Spáčil Jan (1.000/2.000)

261. Kara Trutnov B - Stud. Pardubice B 05.02.2012 09:00 90:46 (21:4 43:22 77:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 261

datum: 05.02.2012, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.000/1.000)
Klápště Jiří (1.000/1.000)

262. BC Kolín - SŠB Pardubice 05.02.2012 09:00 91:49 (19:16 48:27 68:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 262

datum: 05.02.2012, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.000/2.000)
Kučera Vít (1.000/2.000)

263. Slavoj Bruntál - SBŠ Ostrava B 05.02.2012 09:00 83:56 (14:11 38:25 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 263

datum: 05.02.2012, 09:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/2.000)
Děrda Rostislav (1.500/2.000)

264. SK UP Olomouc - BK Příbor 05.02.2012 08:30 97:59 (27:12 46:24 77:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 264

datum: 05.02.2012, 08:30:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

19. kolo
265. SK UP Olomouc - BK Žďár n. S. 18.02.2012 14:00 71:45 (22:12 34:23 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 265

datum: 18.02.2012, 14:00:00

místo: Sportovní hala UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Janovský Martin (1.500/1.000)
Čarnecký Martin (1.500/1.000)

266. Slavoj Bruntál - BK Velké Meziříčí 25.02.2012 14:00 46:48 (12:12 23:23 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 266

datum: 25.02.2012, 14:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Janovský Martin (1.000/1.000)

267. BK Příbor - Kara Trutnov B 18.02.2012 17:30 83:96 (17:24 39:50 57:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 267

datum: 18.02.2012, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.000/1.500)
Stančík Robin (2.000/1.500)

268. SBŠ Ostrava B - BC Kolín 18.02.2012 15:15 71:74 (22:20 45:36 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 268

datum: 18.02.2012, 15:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kulíšek Martin (2.500/1.000)
Machač Michal (2.500/1.000)

269. SŠB Pardubice - BK Pelhřimov 18.02.2012 15:00 47:31 (4:8 17:13 36:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 269

datum: 18.02.2012, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

270. Stud. Pardubice B - BC Benešov 18.02.2012 19:00 48:64 (9:11 15:24 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 270

datum: 18.02.2012, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.500)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.500)

20. kolo
271. Slavoj Bruntál - BK Žďár n. S. 19.02.2012 09:00 40:50 (13:16 29:30 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 271

datum: 19.02.2012, 09:00:00

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:
Eflerová Kateřina (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.500)

272. SK UP Olomouc - BK Velké Meziříčí 29.02.2012 17:20 90:49 (25:15 47:27 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 272

datum: 29.02.2012, 17:20:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

273. SBŠ Ostrava B - Kara Trutnov B 19.02.2012 12:00 71:82 (17:29 33:50 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 273

datum: 19.02.2012, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kulíšek Martin (2.000/1.500)
Machač Michal (2.000/2.000)

274. BK Příbor - BC Kolín 19.02.2012 10:00 58:78 (17:17 33:38 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 274

datum: 19.02.2012, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Dombrovský Filip (3.500/2.000)
Stančík Robin (3.500/2.000)

275. Stud. Pardubice B - BK Pelhřimov 19.02.2012 11:00 35:68 (9:19 17:42 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 275

datum: 19.02.2012, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

276. SŠB Pardubice - BC Benešov 19.02.2012 15:00 44:61 (4:17 16:24 23:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 276

datum: 19.02.2012, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.500/3.500)
Mareš Roman (1.500/4.000)

21. kolo
277. BK Velké Meziříčí - Stud. Pardubice B 03.03.2012 16:30 64:46 (12:17 36:31 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 277

datum: 03.03.2012, 16:30:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Anton Matěj (1.500/2.000)
Karafiát Kamil (1.000/2.000)

278. BK Žďár n. S. - SŠB Pardubice 03.03.2012 12:00 64:37 (16:11 33:22 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 278

datum: 03.03.2012, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Trbušek Pavel (1.000/1.500)
Spáčil Jan (1.000/1.500)

279. BC Benešov - SBŠ Ostrava B 03.03.2012 17:00 61:54 (12:14 27:25 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 279

datum: 03.03.2012, 17:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Jírovec Luboš (2.000/1.500)
Tomášek Petr (2.000/1.500)

280. BK Pelhřimov - BK Příbor 03.03.2012 17:00 52:70 (10:12 24:20 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 280

datum: 03.03.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (1.500/1.500)
Solař Tomáš (1.500/1.500)

281. BC Kolín - Slavoj Bruntál 04.03.2012 10:00 66:53 (17:13 38:23 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 281

datum: 04.03.2012, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Macela Martin (1.000/1.000)

282. Kara Trutnov B - SK UP Olomouc 22.02.2012 17:30 91:59 (21:14 40:38 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 282

datum: 22.02.2012, 17:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.500)
Lukeš Petr (1.000/1.500)

22. kolo
283. BK Žďár n. S. - Stud. Pardubice B 04.03.2012 13:00 70:43 (14:9 35:19 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 283

datum: 04.03.2012, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Kučírek Martin (2.000/2.000)

284. BK Velké Meziříčí - SŠB Pardubice 04.03.2012 10:00 57:42 (20:8 34:20 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 284

datum: 04.03.2012, 10:00:00

místo: ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Anton Matěj (1.000/1.000)
Karafiát Kamil (1.000/1.000)

285. BK Pelhřimov - SBŠ Ostrava B 04.03.2012 10:00 68:81 (25:14 38:35 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 285

datum: 04.03.2012, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Pelhřimov

rozhodčí:
Martinčič Jakub (2.000/1.500)
Solař Tomáš (3.000/1.500)

286. BC Benešov - BK Příbor 04.03.2012 14:00 65:71 (18:14 31:36 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 286

datum: 04.03.2012, 14:00:00

místo: Dukelská 1818, Benešov

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500/1.500)
Smetana Jiří (1.500/1.500)

287. Kara Trutnov B - Slavoj Bruntál 04.03.2012 14:30 88:50 (21:13 42:27 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 287

datum: 04.03.2012, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Hampl Pavel (1.500/1.000)

288. BC Kolín - SK UP Olomouc 24.02.2012 19:00 63:82 (15:23 24:49 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, juniorky U19, dorostenecká liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 288

datum: 24.02.2012, 19:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Večeřa Jan (2.000/1.000)
Veselý Tomáš (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Kooperativawww.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. Tipsportwww.tipsport.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. Nikewww.nike.cz

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. Mattoniwww.mattoni.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MF Dnes

Jako jedno z mála českých médií má oddělení věnující se výhradně investigativní žurnalistice, jako jediný celostátní deník má ovšem také redakci nejen v Praze, ale ve všech krajských městech.DNES

iDnes

Zpravodajský portál iDNES.cz je zpravodajská jednička na českém internetu, přinesl první zpravodajství uživatelům internetu 12. ledna 1998. Dnes navštíví zpravodajský portál iDNES.cz měsíčně více než 3,8 milionu čtenářů.Idnes.cz

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Mattoni NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Auto Jarov

Největší obchodní dům automobilů v ČR (VW, Škoda, Audi, Seat)Auto Jarov

mondoworldwide

Mondoworldwide mondoworldwide

Perskindol

Kvalitní produkty Perskindol vyvinuté ve spolupráci se zkušenými švýcarskými odborníky z profesionálního sportu, slouží k regeneraci svalů a kloubů před, během i po zátěži.Perskindol

Česká pošta

Česká pošta, s.p., je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky a se zhruba 33 tisíci zaměstnanců největší českou firmou podle počtu zaměstnanců.Česká pošta

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních.Marienbad

České dráhy

České dráhy jsou největším českým železničním přepravcem s více než 170letou tradicí. Zabývají se železniční osobní dopravou a železniční nákladní dopravou.České dráhy

Sport Bohemia

SportBohemia je reklamní a marketingová agentura, která produkuje řadu televizních pořadů, přenosů, záznamů, reportáží, TV dokumentů atd. Jsme Váš partner ve světě sportu!SportBohemia

Firotour

Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990.FiroTour

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

FIBA Europe

FIBA Europe je řídícím orgánem pro basketbal v Evropě, který je zodpovědný za řízení a rozvoj basketbalu. Zabývá se podporou, dohledem a řízením mezinárodních soutěží na klubové a reprezentační úrovni.Fiba Europe

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK