image

junioři U19 / extraliga / ročník 2016/17 / základní část


tabulka
1. USK Praha 22 20 2 1907:1253 42
2. BA Nymburk 22 20 2 1746:1330 42
3. BK Snakes Ostrava 22 17 5 1927:1570 39
4. GBA 22 17 5 1817:1298 38
5. BK Synthesia Pardubice 22 15 7 1736:1568 37
6. Sokol Písek Sršni 22 10 12 1588:1639 32
7. BCM Orli Prostějov 22 10 12 1509:1481 32
8. SAM BŠM Brno 22 9 13 1640:1681 31
9. Levharti Chomutov 22 7 15 1554:1714 29
10. Sokol pražský 22 5 17 1347:1517 27
11. BC Vysočina 22 1 21 1095:2038 23
12. BK Lokomotiva Plzeň 22 1 21 1112:1889 23
1. kolo
1. USK Praha - GBA 01.03.2017 16:00 77:62 (27:20 45:31 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.03.2017, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

2. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 14.12.2016 17:30 73:67 (23:17 32:38 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2016, 17:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Dombrovský Filip (1.000/2.500)

3. BK Loko Plzeň - Levharti Chomutov 17.12.2016 16:45 43:62 (12:10 24:24 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.12.2016, 16:45:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Šmůla Marek (2.000/1.000)

4. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 08.12.2016 19:00 71:76 (21:17 33:29 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2016, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Lukeš Petr (2.500/1.000)

5. Sokol Písek - Sokol pražský 21.12.2016 18:00 78:76 (25:19 45:31 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 21.12.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000)
Peterková Lucie (1.000/2.500)

6. BC Vysočina - SAM BŠM Brno 13.12.2016 19:00 52:89 (10:25 27:49 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.12.2016, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

2. kolo
7. USK Praha - BC Vysočina 08.10.2016 12:30 105:25 (18:8 50:13 77:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2016, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

8. GBA - SAM BŠM Brno 08.10.2016 16:00 105:70 (39:17 67:30 86:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

9. Snakes Ostrava - Sokol Písek 08.10.2016 17:00 102:52 (19:23 48:31 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2016, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

10. BCM Orli Prostějov - Sokol pražský 08.10.2016 19:00 59:45 (13:13 27:21 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2016, 19:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

11. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 08.10.2016 19:00 41:93 (10:28 25:48 37:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2016, 19:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.500)

12. Levharti Chomutov - BA Nymburk 08.10.2016 17:30 66:87 (19:28 37:49 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2016, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

3. kolo
13. USK Praha - SAM BŠM Brno 09.10.2016 10:30 86:56 (27:15 48:30 67:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2016, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Baudyš Petr (1.000/1.000)

14. GBA - BC Vysočina 09.10.2016 11:30 108:26 (28:7 58:15 87:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2016, 11:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

15. Snakes Ostrava - Sokol pražský 07.10.2016 17:30 81:57 (25:18 43:30 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2016, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

16. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 09.10.2016 10:30 55:71 (14:19 33:29 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2016, 10:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

17. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 09.10.2016 10:00 50:87 (11:23 22:47 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.500/1.000)

18. Levharti Chomutov - Synthesia Pardubice 09.10.2016 13:00 76:80 (17:34 33:50 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2016, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Šmůla Petr (2.000/1.500)

4. kolo
19. BC Vysočina - Synthesia Pardubice 22.10.2016 17:00 64:97 (18:23 32:50 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2016, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

20. SAM BŠM Brno - BA Nymburk 22.10.2016 14:00 78:89 (24:25 47:46 63:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/2.500)
Vyplel David (1.500/2.500)

21. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 22.10.2016 18:00 95:61 (30:11 52:30 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

22. Sokol pražský - Levharti Chomutov 22.10.2016 14:30 65:79 (18:22 38:39 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2016, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.500/1.000)

23. USK Praha - Snakes Ostrava 22.10.2016 14:00 68:62 (20:13 38:24 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

24. GBA - BCM Orli Prostějov 22.10.2016 16:00 90:39 (22:16 51:23 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2016, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
25. BC Vysočina - BA Nymburk 23.10.2016 10:00 52:91 (17:29 30:61 38:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

26. SAM BŠM Brno - Synthesia Pardubice 23.10.2016 10:00 68:73 (13:13 26:26 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)
Válek Jakub (2.000/1.500)

27. Sokol Písek - Levharti Chomutov 23.10.2016 11:00 100:71 (25:11 45:29 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Šmůla Marek (1.500/3.500)

28. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 23.10.2016 09:30 85:55 (23:20 48:28 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/2.000)
Scholzová Michaela (2.000/2.000)

29. USK Praha - BCM Orli Prostějov 23.10.2016 11:00 78:49 (18:14 40:27 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2016, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.500)

30. GBA - Snakes Ostrava 23.10.2016 12:00 113:71 (29:19 54:39 77:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2016, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

6. kolo
31. Snakes Ostrava - BC Vysočina 05.11.2016 18:15 122:54 (40:15 66:26 90:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2016, 18:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

32. BCM Orli Prostějov - SAM BŠM Brno 01.11.2016 18:30 73:62 (17:9 33:33 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 01.11.2016, 18:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

33. USK Praha - BK Loko Plzeň 05.11.2016 12:00 90:30 (25:10 48:20 75:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2016, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

34. Levharti Chomutov - GBA 05.11.2016 17:00 61:85 (12:22 25:42 46:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

35. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 05.11.2016 15:00 87:71 (21:17 50:33 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

36. BA Nymburk - Sokol pražský 05.11.2016 15:15 86:51 (18:10 40:22 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 05.11.2016, 15:15:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

7. kolo
37. Snakes Ostrava - SAM BŠM Brno 06.11.2016 14:00 107:74 (26:21 52:40 81:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 06.11.2016, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

38. BCM Orli Prostějov - BC Vysočina 06.11.2016 12:00 83:55 (19:13 44:29 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 06.11.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

39. BK Loko Plzeň - GBA 06.11.2016 09:30 32:71 (4:16 17:35 19:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 06.11.2016, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.500/1.000)

40. Levharti Chomutov - USK Praha 06.11.2016 10:00 57:91 (14:19 29:45 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

41. Synthesia Pardubice - Sokol pražský 06.11.2016 10:00 66:57 (20:20 37:30 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.500/3.000)

42. BA Nymburk - Sokol Písek 06.11.2016 10:00 85:47 (25:12 44:22 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

8. kolo
43. BC Vysočina - Sokol Písek 19.11.2016 15:00 61:96 (15:32 23:61 42:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

44. SAM BŠM Brno - Sokol pražský 19.11.2016 17:00 68:67 (14:12 28:30 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.500)
Válek Jakub (1.500/1.500)

45. USK Praha - Synthesia Pardubice 19.11.2016 13:00 68:59 (20:19 42:33 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2016, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

46. GBA - BA Nymburk 19.11.2016 16:00 78:81 (15:19 30:41 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.11.2016, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

47. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 19.11.2016 17:00 108:51 (31:13 60:28 88:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 19.11.2016, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

48. BCM Orli Prostějov - Levharti Chomutov 19.11.2016 15:00 88:57 (20:13 33:28 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.11.2016, 15:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.500/1.000)

9. kolo
49. BC Vysočina - Sokol pražský 20.11.2016 10:00 51:84 (8:24 23:52 42:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (1.000/1.000)

50. SAM BŠM Brno - Sokol Písek 20.11.2016 09:30 82:71 (18:17 39:39 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 20.11.2016, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

51. USK Praha - BA Nymburk 18.01.2017 19:00 90:43 (25:19 42:29 70:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.01.2017, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

52. GBA - Synthesia Pardubice 20.11.2016 10:00 87:92 (25:21 42:41 66:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

53. Snakes Ostrava - Levharti Chomutov 20.11.2016 09:00 123:64 (33:15 65:32 100:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 20.11.2016, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Sýkora Václav (1.000/1.500)

54. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 20.11.2016 09:30 63:40 (18:15 29:22 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 20.11.2016, 09:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.500/1.000)

10. kolo
55. BK Loko Plzeň - BC Vysočina 03.12.2016 15:00 77:63 (13:14 38:34 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 03.12.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

56. Levharti Chomutov - SAM BŠM Brno 03.12.2016 17:00 71:74 (15:15 36:37 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Hendrych Jan (2.000/1.000)

57. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 03.12.2016 14:00 74:87 (17:21 40:44 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kovář Jan (1.000/1.000)

58. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 03.12.2016 16:00 68:40 (20:13 34:22 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 03.12.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.500)
Scholzová Michaela (1.000/1.500)

59. Sokol Písek - USK Praha 03.12.2016 17:00 72:86 (17:21 34:43 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

60. Sokol pražský - GBA 03.12.2016 14:00 36:48 (10:14 24:29 28:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 03.12.2016, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

11. kolo
61. BK Loko Plzeň - SAM BŠM Brno 04.12.2016 10:00 70:86 (19:24 42:50 53:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

62. Levharti Chomutov - BC Vysočina 04.12.2016 10:00 96:51 (26:10 50:27 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

63. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 04.12.2016 10:00 71:70 (13:16 32:41 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500)
Kučera Vít (2.000/1.500)

64. BA Nymburk - Snakes Ostrava 04.12.2016 09:30 93:67 (23:21 45:37 74:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 04.12.2016, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/3.500)
Scholzová Michaela (1.000/1.500)

*65. Sokol Písek - GBA 04.12.2016 10:00 20:0 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

66. Sokol pražský - USK Praha 04.12.2016 10:00 41:73 (9:18 26:36 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 04.12.2016, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

12. kolo
67. GBA - USK Praha 11.01.2017 13:00 83:68 (35:23 54:39 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.01.2017, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

68. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 13.12.2016 18:30 72:88 (16:24 33:39 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.12.2016, 18:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000)
Kovář Jan (2.500/2.000)

69. Levharti Chomutov - BK Loko Plzeň 18.12.2016 10:00 88:49 (24:5 51:19 70:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 18.12.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

70. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 14.12.2016 18:30 71:52 (23:12 35:24 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.12.2016, 18:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000)
Kejklíček Roman (1.000/2.000)

71. Sokol pražský - Sokol Písek 14.12.2016 18:45 62:71 (12:19 32:39 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.12.2016, 18:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Výborný Dominik (2.500/1.000)

72. SAM BŠM Brno - BC Vysočina 15.12.2016 19:00 92:40 (22:13 44:25 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2016, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

13. kolo
73. SAM BŠM Brno - USK Praha 14.01.2017 12:30 73:92 (11:19 29:46 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 14.01.2017, 12:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500)
Válek Jakub (1.500/1.500)

74. BC Vysočina - GBA 14.01.2017 17:00 40:125 (9:39 19:71 30:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 14.01.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

75. Sokol pražský - Snakes Ostrava 14.01.2017 16:00 63:83 (20:22 34:42 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 14.01.2017, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Eisner Petr (1.500/1.000)

76. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 14.01.2017 12:30 78:79 (23:19 41:39 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 14.01.2017, 12:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

77. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 14.01.2017 13:00 107:51 (27:6 57:19 84:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 14.01.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.000)

78. Synthesia Pardubice - Levharti Chomutov 14.01.2017 13:00 92:69 (36:9 56:34 80:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 14.01.2017, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

14. kolo
79. BC Vysočina - USK Praha 15.01.2017 10:00 45:101 (7:28 10:46 28:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

80. SAM BŠM Brno - GBA 15.01.2017 09:00 72:93 (15:30 37:47 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 15.01.2017, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

81. Sokol Písek - Snakes Ostrava 15.01.2017 09:30 91:103 (12:31 37:58 65:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 15.01.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

82. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 15.01.2017 09:30 49:61 (14:11 27:26 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 15.01.2017, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.500)
Bohata Pavel (1.500/1.500)

83. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 15.01.2017 08:45 91:66 (26:22 49:37 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 15.01.2017, 08:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Šmůla Marek (2.000/1.000)

84. BA Nymburk - Levharti Chomutov 15.01.2017 09:30 94:60 (22:7 50:24 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 15.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.000)

15. kolo
85. BA Nymburk - BC Vysočina 28.01.2017 13:00 90:37 (27:12 47:20 74:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 28.01.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

86. Synthesia Pardubice - SAM BŠM Brno 28.01.2017 12:45 70:69 (12:20 23:40 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 28.01.2017, 12:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.500/1.000)

87. Levharti Chomutov - Sokol Písek 28.01.2017 14:00 98:70 (19:27 41:46 68:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 28.01.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

88. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 28.01.2017 14:00 39:66 (8:21 23:34 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 28.01.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.500/1.000)

89. BCM Orli Prostějov - USK Praha 28.01.2017 12:00 64:79 (20:24 39:43 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.01.2017, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

90. Snakes Ostrava - GBA 08.02.2017 17:30 76:92 (23:28 47:48 58:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 08.02.2017, 17:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)

16. kolo
91. Synthesia Pardubice - BC Vysočina 29.01.2017 10:00 93:60 (14:17 37:33 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

92. BA Nymburk - SAM BŠM Brno 27.01.2017 19:00 77:63 (17:20 39:40 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 27.01.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

93. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 29.01.2017 09:30 59:90 (13:30 24:42 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 29.01.2017, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

94. Levharti Chomutov - Sokol pražský 29.01.2017 10:30 73:77 (16:24 38:32 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 29.01.2017, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

95. Snakes Ostrava - USK Praha 29.01.2017 12:30 87:84 (26:22 45:43 69:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 29.01.2017, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Čarnecký Martin (1.000/1.500)

96. BCM Orli Prostějov - GBA 07.02.2017 18:00 68:80 (17:23 40:41 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2017, 18:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.500/1.000)
Novák Petr (2.500/1.000)

17. kolo
97. SAM BŠM Brno - Snakes Ostrava 11.02.2017 14:00 88:92 (20:29 34:51 64:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 11.02.2017, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.000/1.000)

98. BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 11.02.2017 17:00 (48:104) (12:20 25:51 35:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

99. GBA - BK Loko Plzeň 11.02.2017 16:00 86:48 (30:13 57:24 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

100. USK Praha - Levharti Chomutov 22.02.2017 18:30 (89:64) (20:18 45:31 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 22.02.2017, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

101. Sokol pražský - Synthesia Pardubice 11.02.2017 14:30 70:78 (14:24 23:37 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 11.02.2017, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (3.500/2.500)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.500)

102. Sokol Písek - BA Nymburk 11.02.2017 16:00 51:72 (12:19 23:35 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

18. kolo
103. BC Vysočina - Snakes Ostrava 12.02.2017 10:00 (49:80) (13:32 19:55 33:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

104. SAM BŠM Brno - BCM Orli Prostějov 12.02.2017 11:45 75:87 (24:27 37:43 52:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 12.02.2017, 11:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Karafiát Kamil (1.000/1.500)

105. BK Loko Plzeň - USK Praha 08.03.2017 17:15 35:92 (16:24 19:48 33:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.03.2017, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.500)
Hendrych Jan (2.000/3.000)

106. GBA - Levharti Chomutov 10.02.2017 18:30 87:61 (22:12 47:27 68:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 10.02.2017, 18:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

107. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 12.02.2017 09:30 57:83 (16:28 31:45 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 12.02.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.500)

108. Sokol pražský - BA Nymburk 12.02.2017 12:00 67:80 (20:22 41:51 50:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 12.02.2017, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (4.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000)

19. kolo
109. Sokol pražský - BC Vysočina 25.02.2017 14:30 70:38 (18:9 34:18 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 25.02.2017, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

110. Sokol Písek - SAM BŠM Brno 25.02.2017 13:00 92:73 (20:19 45:43 75:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 25.02.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/3.000)
Jon Miloslav (2.000/3.000)

111. BA Nymburk - USK Praha 25.02.2017 15:00 58:85 (16:26 29:51 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 25.02.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Scholze Michal (2.000/1.000)

112. Synthesia Pardubice - GBA 20.02.2017 19:45 67:86 (21:22 40:36 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 20.02.2017, 19:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

113. Levharti Chomutov - Snakes Ostrava 25.02.2017 14:00 64:77 (18:21 34:47 45:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 25.02.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

114. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 25.02.2017 11:00 56:99 (11:23 25:51 38:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 25.02.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Bernáth Lukáš (1.500/1.000)

20. kolo
115. Sokol Písek - BC Vysočina 26.02.2017 09:30 102:53 (30:16 52:27 80:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 26.02.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

116. Sokol pražský - SAM BŠM Brno 26.02.2017 09:30 66:67 (11:19 35:34 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 26.02.2017, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

117. Synthesia Pardubice - USK Praha 07.03.2017 19:45 108:113 (21:13 39:42 64:56 80:80 90:90 108:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 07.03.2017, 19:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

118. BA Nymburk - GBA 26.02.2017 10:00 67:56 (13:17 31:27 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Scholze Michal (1.000/1.000)

119. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 26.02.2017 10:00 58:103 (16:21 23:53 42:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kučera Vít (1.000/1.000)

120. Levharti Chomutov - BCM Orli Prostějov 24.02.2017 19:00 77:64 (15:14 41:29 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.02.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/4.000)
Hendrych Jan (1.500/1.500)

21. kolo
121. SAM BŠM Brno - BK Loko Plzeň 11.03.2017 13:00 85:41 (24:9 41:22 69:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 11.03.2017, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)

122. BC Vysočina - Levharti Chomutov 11.03.2017 17:00 52:73 (15:22 25:39 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 11.03.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

123. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 11.03.2017 14:00 67:77 (16:18 36:31 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 11.03.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500)
Válek Jakub (1.000/2.000)

124. Snakes Ostrava - BA Nymburk 11.03.2017 18:00 60:80 (20:24 39:43 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 11.03.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000)
Kocurek Ondřej (1.000/2.000)

125. GBA - Sokol Písek 04.03.2017 19:00 80:61 (14:19 27:30 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 04.03.2017, 19:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

126. USK Praha - Sokol pražský 11.03.2017 12:00 81:28 (19:9 42:18 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 11.03.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.000)

22. kolo
127. BC Vysočina - BK Loko Plzeň 12.03.2017 10:00 79:60 (17:9 35:22 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.500)

128. SAM BŠM Brno - Levharti Chomutov 12.03.2017 09:00 76:67 (21:16 35:36 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.500/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)

129. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 12.03.2017 09:00 75:62 (21:14 43:22 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000)
Kocurek Ondřej (1.000/2.500)

130. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 10.03.2017 14:00 58:64 (9:12 26:31 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 10.03.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000)
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)

131. USK Praha - Sokol Písek 12.03.2017 12:00 111:52 (35:13 55:25 89:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 12.03.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (2.000/1.000)

132. GBA - Sokol pražský 02.03.2017 19:00 102:65 (33:14 57:30 84:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 02.03.2017, 19:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry