image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2016/17 / základní část


tabulka
1. BA Nymburk 18 18 0 1545:1003 36
2. BK Synthesia Pardubice 18 13 5 1396:1172 31
3. USK Praha 16 14 2 1153:800 30
4. BK Snakes Ostrava 18 12 6 1339:1129 30
5. Sokol Pražský 18 11 7 1257:1117 29
6. Sokol Písek Sršni 18 11 7 1344:1218 29
7. BCM Orli Prostějov 18 6 12 1119:1160 24
8. BK Kondoři Liberec 17 7 10 1167:1231 24
9. Slavoj BK Litoměřice 18 6 12 1215:1332 24
10. BK Lokomotiva Plzeň 17 6 11 1005:1291 23
11. BK NH Ostrava 18 2 16 1129:1501 20
12. BA Sparta Praha 18 0 18 835:1550 18
1. kolo
1. Snakes Ostrava - NH Ostrava 10.12.2016 10:00 87:60 (23:20 45:28 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.12.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

2. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 11.12.2016 10:00 88:52 (26:7 42:25 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

3. USK Praha - Sokol Pražský 10.12.2016 13:30 65:57 (19:13 34:23 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.12.2016, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

4. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 10.12.2016 15:00 88:79 (22:20 43:37 56:52 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šupej Michal (2.000/2.000)
Křenek Karel (1.500/3.000)

5. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 10.12.2016 12:30 76:84 (20:25 47:41 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.12.2016, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (3.000/2.500)
Kubíček Jiří (3.000/2.500)

6. BA Sparta Praha - BA Nymburk 09.12.2016 16:00 50:85 (12:24 19:48 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.12.2016, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

2. kolo
7. Snakes Ostrava - BA Sparta Praha 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. NH Ostrava - BA Nymburk 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. USK Praha - Kondoři Liberec 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 18.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 18.03.2017, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
13. Snakes Ostrava - BA Nymburk 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. NH Ostrava - BA Sparta Praha 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. USK Praha - Slavoj Litoměřice 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 19.03.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 19.03.2017, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 15.10.2016 13:00 38:73 (11:11 21:32 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 15.10.2016, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

20. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 15.10.2016 10:30 108:48 (26:20 63:26 82:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2016, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Strnadová Michaela (2.000/1.000)

21. Synthesia Pardubice - USK Praha 15.10.2016 12:45 45:65 (10:19 26:37 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 15.10.2016, 12:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

22. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 15.10.2016 12:00 46:64 (11:21 26:38 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

23. Snakes Ostrava - Sokol Písek 15.10.2016 15:00 99:59 (24:12 41:36 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 15.10.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

24. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 15.10.2016 16:00 83:89 (28:26 48:55 68:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 15.10.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

5. kolo
25. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice 16.10.2016 09:00 54:92 (18:24 35:55 45:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 16.10.2016, 09:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

26. BA Nymburk - Kondoři Liberec 16.10.2016 10:00 83:60 (24:12 50:23 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.500)
Strnadová Michaela (2.000/1.500)

27. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 16.10.2016 09:30 73:54 (15:20 31:33 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (3.000/2.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

28. BCM Orli Prostějov - USK Praha 16.10.2016 12:00 53:65 (12:11 25:33 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 16.10.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

29. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 16.10.2016 10:00 78:51 (22:8 43:24 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Pörner Marek (1.000/1.000)

30. NH Ostrava - Sokol Písek 16.10.2016 10:00 64:89 (12:16 29:47 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 16.10.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

6. kolo
31. Sokol Písek - BA Sparta Praha 29.10.2016 13:30 102:46 (35:9 61:14 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 29.10.2016, 13:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (3.000/1.000)
Zámostný Jindřich (3.000/1.000)

32. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 29.10.2016 11:00 54:84 (17:10 33:36 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 29.10.2016, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/3.000)

33. USK Praha - Snakes Ostrava 29.10.2016 15:30 76:49 (24:15 41:27 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 29.10.2016, 15:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

34. Sokol Pražský - NH Ostrava 29.10.2016 15:00 79:51 (22:19 38:40 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 29.10.2016, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

35. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 29.10.2016 17:00 68:93 (9:21 30:43 51:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 29.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (2.000/1.000)

36. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 29.10.2016 13:00 78:63 (27:19 44:35 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 29.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.500)

7. kolo
37. Sokol Písek - BA Nymburk 28.10.2016 18:00 51:100 (15:27 22:45 41:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2016, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.500)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

38. BK Loko Plzeň - BA Sparta Praha 30.10.2016 10:00 83:44 (22:11 45:26 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)

39. USK Praha - NH Ostrava 30.10.2016 10:00 93:53 (28:16 53:29 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

40. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 30.10.2016 10:00 70:58 (18:18 39:35 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/2.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

41. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 30.10.2016 12:00 65:56 (11:13 28:28 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 30.10.2016, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

42. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 30.10.2016 13:00 64:90 (10:20 38:58 55:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 30.10.2016, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.500)

8. kolo
43. BA Sparta Praha - Synthesia Pardubice 12.11.2016 13:00 48:73 (4:18 20:40 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 12.11.2016, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

44. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 12.11.2016 15:30 78:62 (20:12 37:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 12.11.2016, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Kočovský Dominik (2.000/1.000)

45. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 12.11.2016 16:00 76:58 (20:9 36:27 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.11.2016, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pavlík Michael (4.000/4.000)
Cikánek Ondřej (1.000/2.500)

46. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 26.10.2016 12:00 61:81 (13:20 26:46 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 26.10.2016, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000)
Holubek Tomáš (1.000/1.000)

47. Sokol Písek - USK Praha 18.11.2016 16:30 70:64 (21:18 39:33 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2016, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/3.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

48. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 12.11.2016 17:00 42:77 (14:23 22:38 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.11.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
49. BA Sparta Praha - BCM Orli Prostějov 13.11.2016 09:00 27:79 (4:21 13:40 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 13.11.2016, 09:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

50. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.11.2016 12:00 85:52 (22:20 46:36 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 13.11.2016, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Kočovský Dominik (2.000/1.000)

51. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 25.10.2016 19:00 79:64 (20:22 47:32 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.10.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.500)

52. NH Ostrava - Kondoři Liberec 13.11.2016 10:00 81:63 (23:18 38:39 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavlík Michael (2.500/4.000)
Cikánek Ondřej (1.000/2.500)

53. Sokol Písek - Sokol Pražský 13.11.2016 10:00 96:68 (22:16 41:34 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500)

54. BK Loko Plzeň - USK Praha 15.11.2016 17:15 45:75 (15:18 30:30 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 15.11.2016, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

10. kolo
55. USK Praha - BA Sparta Praha 26.11.2016 14:00 95:23 (26:9 53:11 71:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

56. Sokol Pražský - BA Nymburk 26.11.2016 17:00 68:70 (23:18 32:36 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2016, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.500)
Holeš Daniel (3.000/1.500)

57. Sokol Písek - Kondoři Liberec 26.11.2016 16:00 79:52 (15:13 37:23 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 26.11.2016, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

58. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 26.11.2016 13:30 76:69 (17:9 35:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2016, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/3.000)
Jodl Jiří (1.000/3.000)

59. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 26.11.2016 15:30 78:73 (15:15 28:39 53:58 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 26.11.2016, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/2.000)
Tax Tomáš (2.500/2.000)

60. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 26.11.2016 14:00 85:71 (14:16 40:36 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 26.11.2016, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

11. kolo
61. USK Praha - BA Nymburk 27.11.2016 14:00 65:72 (15:15 27:25 36:38 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.11.2016, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.500)

62. Sokol Pražský - BA Sparta Praha 30.11.2016 17:30 73:48 (16:12 37:22 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 30.11.2016, 17:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

63. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 27.11.2016 10:00 66:78 (15:24 25:47 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Jodl Jiří (1.000/1.500)

64. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 27.11.2016 11:00 88:65 (17:24 38:37 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 27.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.500)

65. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 27.11.2016 10:00 88:73 (24:17 45:32 67:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/3.500)
Tax Tomáš (2.500/3.000)

66. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 27.11.2016 10:00 52:80 (15:25 30:40 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (3.000/3.000)
Jakubík Petr (3.000/1.000)

12. kolo
67. NH Ostrava - Snakes Ostrava 11.12.2016 10:00 54:110 (16:21 29:41 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/3.000)

68. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 10.12.2016 17:00 79:62 (17:19 31:38 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.000)
Slanina Vladimír (1.000/3.500)

69. Sokol Pražský - USK Praha 11.12.2016 09:30 57:58 (13:12 30:32 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2016, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

70. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 11.12.2016 09:45 68:50 (17:17 36:34 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2016, 09:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/1.500)

71. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 11.12.2016 12:00 54:92 (21:32 30:54 38:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2016, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal (2.000/2.500)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

72. BA Nymburk - BA Sparta Praha 22.11.2016 18:00 118:46 (43:11 66:25 88:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 22.11.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

13. kolo
73. BA Nymburk - Snakes Ostrava 07.01.2017 15:00 73:48 (13:4 27:13 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.000)

74. BA Sparta Praha - NH Ostrava 07.01.2017 15:30 51:70 (18:17 30:45 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.01.2017, 15:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

75. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 07.01.2017 15:00 50:65 (14:23 32:32 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Nehoda Pavel (2.000/1.000)

76. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 07.01.2017 13:00 96:55 (26:9 58:21 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.01.2017, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.000)

77. Slavoj Litoměřice - USK Praha 11.01.2017 18:30 61:82 (17:21 28:40 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2017, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.000)
Šlaj Jiří (2.500/1.000)

78. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 07.01.2017 16:30 75:81 (10:28 27:48 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.01.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Strnadová Michaela (3.000/1.500)
Theodor Pavel (2.000/1.500)

14. kolo
79. BA Sparta Praha - Snakes Ostrava 08.01.2017 08:30 53:80 (9:19 28:39 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 08.01.2017, 08:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

80. BA Nymburk - NH Ostrava 08.01.2017 09:30 108:49 (31:8 52:23 84:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 08.01.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000)
Tax Tomáš (2.000/2.000)

81. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 08.01.2017 09:00 90:80 (19:17 47:36 75:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 08.01.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Barták Matěj (2.000/1.000)

82. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 08.01.2017 10:00 80:44 (18:13 43:21 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 08.01.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.500/1.000)

83. Kondoři Liberec - USK Praha 09.03.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 09.03.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 08.01.2017 13:00 56:68 (18:14 29:35 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 08.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

15. kolo
85. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 21.01.2017 13:00 86:51 (25:17 47:24 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 21.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

86. Kondoři Liberec - BA Nymburk 20.01.2017 18:30 62:83 (15:23 39:42 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 20.01.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

87. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 21.01.2017 16:00 60:72 (26:22 36:34 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500)
Šlaj Jiří (2.000/1.500)

88. USK Praha - BCM Orli Prostějov 16.01.2017 15:00 76:44 (21:8 29:18 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 16.01.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

89. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 21.01.2017 14:45 42:80 (12:15 28:38 36:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 21.01.2017, 14:45:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

90. Sokol Písek - NH Ostrava 21.01.2017 15:00 82:58 (28:13 49:33 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 21.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

16. kolo
91. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 22.01.2017 13:00 96:59 (27:8 54:20 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

92. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 22.01.2017 13:00 67:93 (22:23 35:44 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 22.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/2.000)
Šmíd Pavel (2.000/2.000)

93. USK Praha - Synthesia Pardubice 22.02.2017 16:30 62:45 (14:10 33:21 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 22.02.2017, 16:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/2.000)

94. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 22.01.2017 11:00 66:53 (17:19 40:29 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Tesárek Vojtěch (1.000/1.500)

95. Sokol Písek - Snakes Ostrava 22.01.2017 09:00 80:75 (20:20 32:47 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 22.01.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/4.000)
Treml Radek (1.000/3.000)

96. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 22.01.2017 10:30 75:48 (22:8 36:22 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.01.2017, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Karásek Jan (1.000/1.500)

17. kolo
97. BA Nymburk - Sokol Písek 02.02.2017 18:30 70:64 (14:17 31:38 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 02.02.2017, 18:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

98. BA Sparta Praha - BK Loko Plzeň 04.02.2017 12:00 66:73 (14:18 27:43 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 04.02.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

99. NH Ostrava - USK Praha 04.02.2017 16:00 37:85 (7:14 14:39 25:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 04.02.2017, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (4.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

100. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 04.02.2017 17:00 80:69 (12:12 25:32 39:42 58:58 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (2.500/2.000)
Pavlík Michael (2.500/2.000)

101. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 04.02.2017 14:00 59:70 (19:19 35:30 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 04.02.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000)
Petrák Robin (2.000/1.000)

102. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 04.02.2017 14:15 85:60 (18:14 37:33 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 04.02.2017, 14:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

18. kolo
103. BA Sparta Praha - Sokol Písek 01.02.2017 16:15 48:88 (5:17 17:45 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 01.02.2017, 16:15:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

104. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 03.02.2017 13:00 93:34 (33:5 50:12 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

105. Snakes Ostrava - USK Praha 05.02.2017 09:30 45:61 (10:12 21:26 33:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 05.02.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

106. NH Ostrava - Sokol Pražský 05.02.2017 10:00 72:84 (22:20 39:43 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

107. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 05.02.2017 09:30 71:55 (17:16 35:32 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 05.02.2017, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

108. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 05.02.2017 12:00 69:50 (11:10 36:23 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 05.02.2017, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/3.500)
Petrák Robin (1.500/3.000)

19. kolo
109. BCM Orli Prostějov - BA Sparta Praha 18.02.2017 14:00 74:34 (19:8 38:18 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 18.02.2017, 14:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/---)
Šmíd Pavel (1.500/---)

110. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 18.02.2017 16:00 67:83 (18:15 37:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 18.02.2017, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

111. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 18.02.2017 15:00 58:59 (16:7 31:24 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 18.02.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

112. Kondoři Liberec - NH Ostrava 18.02.2017 15:30 83:76 (22:26 41:48 60:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 18.02.2017, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.500)
Rom Daniel (1.000/3.500)

113. Sokol Pražský - Sokol Písek 18.02.2017 12:15 72:57 (14:22 27:31 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 18.02.2017, 12:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/---)
Křenek Karel (2.000/---)

114. USK Praha - BK Loko Plzeň 01.03.2017 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 01.03.2017, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (---/---)
Scholze Michal (---/---)

20. kolo
115. Synthesia Pardubice - BA Sparta Praha 15.02.2017 17:00 110:49 (25:6 48:16 81:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 15.02.2017, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

116. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 14.02.2017 18:15 56:59 (11:17 31:38 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 14.02.2017, 18:15:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (2.000/1.000)

117. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 19.02.2017 11:00 71:83 (19:21 40:36 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 19.02.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

118. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 19.02.2017 12:00 69:68 (12:18 33:37 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.500)

119. USK Praha - Sokol Písek 19.02.2017 12:00 66:44 (17:12 36:25 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/---)

120. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 16.02.2017 18:45 90:45 (23:14 52:28 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 16.02.2017, 18:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

21. kolo
121. BA Nymburk - USK Praha 04.03.2017 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 04.03.2017, 13:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (---/---)
Černý Jan (---/---)

122. BA Sparta Praha - Sokol Pražský 04.03.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 04.03.2017, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Bohata Pavel (---/---)

123. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 04.03.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 04.03.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Musil Jan (---/---)
Sejrek Daniel (---/---)

124. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 04.03.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 04.03.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (---/---)
Renc Jan (---/---)

125. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 04.03.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 04.03.2017, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (---/---)
Menšík Jan (---/---)

126. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.03.2017 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 04.03.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (---/---)
Cikánek Ondřej (---/---)

22. kolo
127. BA Sparta Praha - USK Praha 05.03.2017 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.03.2017, 09:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Bohata Pavel (---/---)

128. BA Nymburk - Sokol Pražský 01.03.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.03.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (---/---)
Výborný Dominik (---/---)

129. Kondoři Liberec - Sokol Písek 15.03.2017 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 15.03.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 05.03.2017 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.03.2017, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (---/---)
Renc Jan (---/---)

131. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 05.03.2017 08:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.03.2017, 08:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (---/---)
Cikánek Ondřej (---/---)

132. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 05.03.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.03.2017, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavlík Michael (---/---)
Opršal Martin (---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto BariéryKonto Bariéry