image

muži / Oblasti / ročník 2016/17 / Krajský přebor mužů 1. třídy / Krajský přebor mužů I.třídy


tabulka
1. BC Kolín B 16 13 3 1074:898 29
2. BC Real Réma Nymburk 16 13 3 1194:946 29
3. AŠ Mladá Boleslav B 16 12 4 1139:903 28
4. BK R&J EBC Mělník 16 7 9 979:1012 23
5. BC Benešov B 16 7 9 995:1038 23
6. BK Beroun B 16 6 10 1061:1201 22
7. Basketbal Pečky 16 6 10 1049:1191 22
8. BK Příbram 2000"A" 16 5 11 1186:1229 21
9. BK Český Brod 16 3 13 893:1152 18
1. kolo
1. R&J EBC Mělník - BC Benešov B 01.10.2016 17:30 77:53 (20:17 44:34 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

2. BC Real Réma - BK Český Brod 01.10.2016 19:00 101:46 (22:11 53:24 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Timko Viktor
Zachara Jakub

3. BC Kolín B - Basketbal Pečky 01.10.2016 12:00 75:71 (24:11 36:26 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2016, 12:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Mareš Jan
Velda Pavel

4. BK Beroun B - AŠ Mladá Boleslav B 01.10.2016 13:00 62:99 (16:24 32:49 49:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2016, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Turek Michal
Veselý Jiří

2. kolo
5. BC Real Réma - Basketbal Pečky 02.10.2016 16:30 91:67 (27:18 42:41 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
2. kolo, zápas č. 5

datum: 02.10.2016, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Frána Petr
Zachara Jakub

6. BC Kolín B - BK Český Brod 02.10.2016 10:00 70:32 (16:4 36:12 54:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
2. kolo, zápas č. 6

datum: 02.10.2016, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Mareš Jan
Velda Pavel

7. BK Příbram"A" - AŠ Mladá Boleslav B 02.10.2016 11:00 59:93 (13:22 28:54 40:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
2. kolo, zápas č. 7

datum: 02.10.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Turek Michal
Veselý Jiří

3. kolo
8. BK Český Brod - BK Beroun B 08.01.2017 11:00 75:59 (16:14 32:26 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
3. kolo, zápas č. 8

datum: 08.01.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Šťavík Radek
Mareš Jan

9. Basketbal Pečky - BK Příbram"A" 15.10.2016 16:00 94:87 (20:14 43:41 70:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.10.2016, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Mareš Jan
Zachara Jakub

10. R&J EBC Mělník - BC Real Réma 15.10.2016 17:30 67:81 (20:17 40:39 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2016, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Timko Viktor

11. BC Benešov B - BC Kolín B 15.10.2016 11:00 42:65 (13:13 20:34 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2016, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Jon Miloslav

4. kolo
12. BK Český Brod - BK Příbram"A" 07.01.2017 18:00 64:72 (16:14 29:33 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
4. kolo, zápas č. 12

datum: 07.01.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Mareš Jan
Šťavík Radek

13. Basketbal Pečky - BK Beroun B 16.10.2016 15:00 65:82 (16:21 29:39 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
4. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2016, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Zachara Jakub
Mareš Jan

14. R&J EBC Mělník - BC Kolín B 16.10.2016 09:30 49:53 (15:14 27:27 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
4. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Timko Viktor
Veselý Jiří

15. BC Benešov B - BC Real Réma 16.10.2016 13:00 63:79 (17:22 30:38 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
4. kolo, zápas č. 15

datum: 16.10.2016, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Turek Michal
Frána Petr

5. kolo
16. BC Real Réma - BC Kolín B 21.01.2017 16:00 52:63 (11:16 30:31 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
5. kolo, zápas č. 16

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Velda Pavel
Zachara Jakub

17. BK Beroun B - R&J EBC Mělník 29.10.2016 14:00 80:42 (14:12 34:18 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
5. kolo, zápas č. 17

datum: 29.10.2016, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Balog Lukáš
Turek Michal

18. BK Příbram"A" - BC Benešov B 29.10.2016 19:00 70:71 (26:19 36:34 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
5. kolo, zápas č. 18

datum: 29.10.2016, 19:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Bukovský Michal
Veselý Jiří

19. AŠ Mladá Boleslav B - BK Český Brod 29.10.2016 16:00 68:45 (20:16 40:25 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
5. kolo, zápas č. 19

datum: 29.10.2016, 16:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

6. kolo
20. BK Beroun B - BC Benešov B 30.10.2016 14:45 63:66 (11:20 32:33 43:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
6. kolo, zápas č. 20

datum: 30.10.2016, 14:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Turek Michal
Balog Lukáš

21. BK Příbram"A" - R&J EBC Mělník 30.10.2016 11:00 61:66 (15:13 35:27 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
6. kolo, zápas č. 21

datum: 30.10.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Veselý Jiří
Bukovský Michal

22. AŠ Mladá Boleslav B - Basketbal Pečky 30.10.2016 10:00 71:41 (17:5 35:15 52:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
6. kolo, zápas č. 22

datum: 30.10.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Timko Viktor
Šťavík Radek

7. kolo
23. BK Český Brod - Basketbal Pečky 12.11.2016 19:00 49:54 (10:15 27:32 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
7. kolo, zápas č. 23

datum: 12.11.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Mareš Jan
Timko Viktor

24. R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav B 12.11.2016 18:00 52:59 (6:12 16:27 31:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
7. kolo, zápas č. 24

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šťavík Radek
Veselý Jiří

25. BC Real Réma - BK Beroun B 12.11.2016 18:00 79:36 (23:9 37:15 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
7. kolo, zápas č. 25

datum: 12.11.2016, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

26. BC Kolín B - BK Příbram"A" 12.11.2016 12:00 91:61 (26:10 44:26 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
7. kolo, zápas č. 26

datum: 12.11.2016, 12:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel
Zachara Jakub

8. kolo
27. BC Benešov B - AŠ Mladá Boleslav B 13.11.2016 15:00 46:77 (17:16 26:43 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
8. kolo, zápas č. 27

datum: 13.11.2016, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

28. BC Real Réma - BK Příbram"A" 13.11.2016 15:00 92:76 (24:20 53:41 72:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
8. kolo, zápas č. 28

datum: 13.11.2016, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Bukovský Michal
Balog Lukáš

29. BC Kolín B - BK Beroun B 13.11.2016 10:00 85:60 (28:17 52:41 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
8. kolo, zápas č. 29

datum: 13.11.2016, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Zachara Jakub
Velda Pavel

9. kolo
30. BK Beroun B - BK Příbram"A" 26.11.2016 14:15 81:80 (18:23 39:44 54:60 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
9. kolo, zápas č. 30

datum: 26.11.2016, 14:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Frána Petr
Veselý Jiří

31. AŠ Mladá Boleslav B - BC Real Réma 02.12.2016 20:00 53:58 (13:11 31:27 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
9. kolo, zápas č. 31

datum: 02.12.2016, 20:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Znamínko Petr
Pokorný Štěpán

32. BK Český Brod - R&J EBC Mělník 26.11.2016 19:00 72:79 (22:17 43:37 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
9. kolo, zápas č. 32

datum: 26.11.2016, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Mareš Jan
Zachara Jakub

33. Basketbal Pečky - BC Benešov B 26.11.2016 18:00 83:75 (18:14 41:27 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
9. kolo, zápas č. 33

datum: 26.11.2016, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Bukovský Michal
Licari Emanuele

10. kolo
34. AŠ Mladá Boleslav B - BC Kolín B 27.11.2016 10:00 69:54 (16:18 41:33 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
10. kolo, zápas č. 34

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

35. BK Český Brod - BC Benešov B 27.11.2016 11:30 86:87 (12:17 34:32 55:50 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
10. kolo, zápas č. 35

datum: 27.11.2016, 11:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Zachara Jakub
Mareš Jan

36. Basketbal Pečky - R&J EBC Mělník 27.11.2016 10:00 78:69 (16:17 37:37 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
10. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Licari Emanuele
Bukovský Michal

11. kolo
37. Basketbal Pečky - BC Real Réma 10.12.2016 17:00 66:70 (17:9 34:25 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
11. kolo, zápas č. 37

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Málek Jan
Veselý Jiří

38. BK Český Brod - BC Kolín B 14.01.2017 18:00 76:51 (17:16 39:30 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
11. kolo, zápas č. 38

datum: 14.01.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Benda Tomáš
Zachara Jakub

39. AŠ Mladá Boleslav B - BK Příbram"A" 10.12.2016 17:00 89:56 (30:13 52:22 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
11. kolo, zápas č. 39

datum: 10.12.2016, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Timko Viktor
Zachara Jakub

12. kolo
40. BC Benešov B - R&J EBC Mělník 11.12.2016 10:45 53:47 (8:14 19:20 28:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
12. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2016, 10:45:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Frána Petr
Licari Emanuele

41. BK Český Brod - BC Real Réma 24.01.2017 19:30 49:80 (9:15 20:38 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
12. kolo, zápas č. 41

datum: 24.01.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Hejnic Jan
Křenek Karel

42. Basketbal Pečky - BC Kolín B 11.12.2016 10:00 49:61 (16:15 33:29 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
12. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2016, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Mareš Jan
Veselý Jiří

43. AŠ Mladá Boleslav B - BK Beroun B 11.12.2016 13:30 74:53 (24:13 37:27 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
12. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2016, 13:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

13. kolo
44. BK Příbram"A" - BK Český Brod 16.10.2016 11:00 107:45 (18:6 47:17 67:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
13. kolo, zápas č. 44

datum: 16.10.2016, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Bukovský Michal
Šťavík Radek

45. BK Beroun B - Basketbal Pečky 07.01.2017 18:00 77:82 (24:23 47:40 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
13. kolo, zápas č. 45

datum: 07.01.2017, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

46. BC Kolín B - R&J EBC Mělník 07.01.2017 15:00 67:40 (23:9 40:22 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
13. kolo, zápas č. 46

datum: 07.01.2017, 15:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš
Timko Viktor

47. BC Real Réma - BC Benešov B 07.01.2017 17:00 67:39 (9:6 31:16 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
13. kolo, zápas č. 47

datum: 07.01.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Zachara Jakub
Veselý Jiří

14. kolo
48. BK Beroun B - BK Český Brod 15.10.2016 19:00 70:53 (11:12 27:27 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
14. kolo, zápas č. 48

datum: 15.10.2016, 19:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Turek Michal

49. BK Příbram"A" - Basketbal Pečky 08.01.2017 11:00 88:53 (23:13 45:32 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
14. kolo, zápas č. 49

datum: 08.01.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Bukovský Michal
Balog Lukáš

50. BC Real Réma - R&J EBC Mělník 08.01.2017 15:00 79:46 (28:10 44:24 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
14. kolo, zápas č. 50

datum: 08.01.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Veselý Jiří
Benda Tomáš

51. BC Kolín B - BC Benešov B 08.01.2017 11:00 (61:50) (11:6 29:26 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
14. kolo, zápas č. 51

datum: 08.01.2017, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Zachara Jakub
Timko Viktor

15. kolo
52. BC Benešov B - BK Beroun B 21.01.2017 19:00 94:49 (23:16 44:23 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
15. kolo, zápas č. 52

datum: 21.01.2017, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kučera Vít

53. R&J EBC Mělník - BK Příbram"A" 21.01.2017 17:30 92:84 (18:20 47:33 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
15. kolo, zápas č. 53

datum: 21.01.2017, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Mareš Jan
Bukovský Michal

54. Basketbal Pečky - AŠ Mladá Boleslav B 21.01.2017 16:00 59:79 (11:16 30:36 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
15. kolo, zápas č. 54

datum: 21.01.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Hartig Lukáš
Licari Emanuele

16. kolo
55. BC Kolín B - BC Real Réma 22.01.2017 11:00 65:46 (18:17 31:30 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
16. kolo, zápas č. 55

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Velda Pavel
Hartig Lukáš

56. R&J EBC Mělník - BK Beroun B 22.01.2017 10:30 101:65 (38:13 56:22 81:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
16. kolo, zápas č. 56

datum: 22.01.2017, 10:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šťavík Radek
Mareš Jan

57. BC Benešov B - BK Příbram"A" 22.01.2017 12:00 59:62 (14:18 32:32 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
16. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2017, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šupej Michal
Veselý Jiří

58. BK Český Brod - AŠ Mladá Boleslav B 22.01.2017 11:00 80:73 (14:12 37:35 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
16. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Zachara Jakub
Licari Emanuele

17. kolo
59. AŠ Mladá Boleslav B - BC Benešov B 04.02.2017 17:30 54:43 (10:13 23:23 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
17. kolo, zápas č. 59

datum: 04.02.2017, 17:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš
Poživil Jaroslav

60. BK Příbram"A" - BC Real Réma 04.02.2017 17:00 78:88 (19:21 47:43 60:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
17. kolo, zápas č. 60

datum: 04.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Balog Lukáš
Veselý Jiří

61. BK Beroun B - BC Kolín B 04.02.2017 15:00 65:77 (20:7 37:35 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
17. kolo, zápas č. 61

datum: 04.02.2017, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Velda Pavel

18. kolo
62. Basketbal Pečky - BK Český Brod 05.02.2017 10:00 80:67 (13:11 35:34 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
18. kolo, zápas č. 62

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Hartig Lukáš
Licari Emanuele

63. AŠ Mladá Boleslav B - R&J EBC Mělník 05.02.2017 12:30 64:55 (17:12 35:23 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
18. kolo, zápas č. 63

datum: 05.02.2017, 12:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Mašek Tomáš

64. BK Beroun B - BC Real Réma 05.02.2017 09:30 78:57 (21:15 44:29 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
18. kolo, zápas č. 64

datum: 05.02.2017, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Velda Pavel
Šťavík Radek

65. BK Příbram"A" - BC Kolín B 05.02.2017 11:00 73:70 (10:20 32:31 45:49 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
18. kolo, zápas č. 65

datum: 05.02.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Veselý Jiří
Balog Lukáš

19. kolo
66. BC Kolín B - AŠ Mladá Boleslav B 18.02.2017 13:00 66:63 (15:21 34:32 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
19. kolo, zápas č. 66

datum: 18.02.2017, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš
Bukovský Michal

67. BC Benešov B - BK Český Brod 11.02.2017 19:00 81:54 (21:13 42:21 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
19. kolo, zápas č. 67

datum: 11.02.2017, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Málek Jan
Velda Pavel

68. R&J EBC Mělník - Basketbal Pečky 18.02.2017 18:30 77:63 (18:16 38:28 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
19. kolo, zápas č. 68

datum: 18.02.2017, 18:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Balog Lukáš
Velda Pavel

20. kolo
69. BK Příbram"A" - BK Beroun B 19.02.2017 12:00 72:81 (18:24 35:43 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
20. kolo, zápas č. 69

datum: 19.02.2017, 12:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Šťavík Radek
Zachara Jakub

70. BC Real Réma - AŠ Mladá Boleslav B 19.02.2017 16:00 74:54 (21:14 39:23 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
20. kolo, zápas č. 70

datum: 19.02.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Bukovský Michal
Benda Tomáš

71. R&J EBC Mělník - BK Český Brod 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
20. kolo, zápas č. 71

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



72. BC Benešov B - Basketbal Pečky 19.02.2017 16:00 73:44 (16:9 37:25 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, muži, Oblasti
Krajský přebor mužů 1. třídy Krajský přebor mužů I.třídy
20. kolo, zápas č. 72

datum: 19.02.2017, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Zachara Jakub
Šťavík Radek

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry