image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2016/17 / skupina A


tabulka
1. BK Sokolov (MS) 24 24 0 2055:1044 48
2. BK Teplice (MS) 24 17 7 1688:1392 41
3. TJ Thermia Karlovy Vary 24 16 8 1912:1396 40
4. BK Baník Most 24 13 11 1219:1239 37
5. BA Tygři Louny 24 9 15 1389:1707 33
6. BK Kladno (MS) 24 4 20 1142:1768 28
7. TJ Klášterec nad Ohří (MS) 24 1 23 1077:1936 25
1. kolo
15291. BK Sokolov - Thermia K. Vary 24.10.2016 17:30 79:57 (28:7 42:23 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15291

datum: 24.10.2016, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Růžička Jan

15292. TJ Klášterec n.O. - BA Tygři Louny 28.10.2016 14:00 71:97 (19:19 34:45 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15292

datum: 28.10.2016, 14:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Kroček Jiří

15293. BK Baník Most - BK Teplice 19.10.2016 17:00 50:86 (16:20 25:50 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 15293

datum: 19.10.2016, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

2. kolo
15294. BK Sokolov - BK Baník Most 31.10.2016 17:15 61:29 (14:6 29:11 51:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15294

datum: 31.10.2016, 17:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Růžička Jan

15295. Thermia K. Vary - BK Teplice 02.12.2016 18:00 81:89 (18:29 41:56 61:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15295

datum: 02.12.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš
Neudert Rudolf

15296. BA Tygři Louny - BK Kladno 24.09.2016 11:30 63:50 (12:13 30:27 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 15296

datum: 24.09.2016, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan
Machálek Jan

3. kolo
15297. BK Sokolov - BK Teplice 07.12.2016 17:15 58:54 (19:18 28:24 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15297

datum: 07.12.2016, 17:15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Fiala Petr

15298. Thermia K. Vary - BK Baník Most 04.11.2016 18:00 61:37 (17:8 30:16 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15298

datum: 04.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15299. TJ Klášterec n.O. - BK Kladno 25.09.2016 17:00 44:56 (11:13 21:21 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 15299

datum: 25.09.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

4. kolo
15300. BK Kladno - Thermia K. Vary 08.10.2016 16:00 32:88 (6:29 16:45 26:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15300

datum: 08.10.2016, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



15301. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 08.10.2016 11:00 72:57 (16:12 42:22 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15301

datum: 08.10.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

15302. BK Teplice - BA Tygři Louny 08.10.2016 18:00 95:66 (24:17 55:31 81:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 15302

datum: 08.10.2016, 18:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Krob Vlastimil


5. kolo
15303. BK Baník Most - BA Tygři Louny 09.10.2016 10:00 77:68 (16:11 24:30 40:51 63:63 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15303

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15304. BK Kladno - BK Sokolov 07.10.2016 17:00 53:102 (11:27 22:54 45:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15304

datum: 07.10.2016, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr
Reitzová Patricie Anna

15305. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 09.10.2016 10:00 102:36 (20:9 50:18 72:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 15305

datum: 09.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Jan
Turek Tomáš

6. kolo
15306. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 22.10.2016 15:00 101:21 (21:6 52:8 79:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15306

datum: 22.10.2016, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

15307. Thermia K. Vary - BA Tygři Louny 23.10.2016 12:00 127:30 (29:10 59:13 91:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15307

datum: 23.10.2016, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Vokáč Jan

15308. BK Teplice - BK Kladno 22.10.2016 10:00 67:41 (16:9 30:18 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 15308

datum: 22.10.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Krob Vlastimil

7. kolo
15309. BK Sokolov - BA Tygři Louny 23.10.2016 08:45 94:60 (20:13 43:23 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15309

datum: 23.10.2016, 08:45:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

15310. Thermia K. Vary - TJ Klášterec n.O. 23.10.2016 09:30 106:53 (25:12 48:29 82:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15310

datum: 23.10.2016, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vokáč Jan
Rychnavský Christian

15311. BK Baník Most - BK Kladno 23.10.2016 10:00 66:44 (18:8 38:23 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 15311

datum: 23.10.2016, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Doksanský Milan

8. kolo
15312. Thermia K. Vary - BK Sokolov 15.11.2016 18:00 78:93 (20:20 40:44 56:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15312

datum: 15.11.2016, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš
Růžička Jan

15313. BA Tygři Louny - TJ Klášterec n.O. 16.11.2016 19:00 61:31 (19:4 41:11 58:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15313

datum: 16.11.2016, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Asztalos Ondřej

15314. BK Teplice - BK Baník Most 15.11.2016 16:15 78:17 (10:7 29:8 52:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 15314

datum: 15.11.2016, 16:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Hendrych Jan

9. kolo
15315. BK Teplice - BK Sokolov 05.11.2016 17:30 51:55 (6:9 24:35 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15315

datum: 05.11.2016, 17:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Linka Michael
Ďurana Antonín

15316. BK Baník Most - Thermia K. Vary 05.11.2016 15:00 87:49 (16:13 41:23 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15316

datum: 05.11.2016, 15:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Šedivý Jan
Chojnacká Anna

15317. BK Kladno - TJ Klášterec n.O. 05.11.2016 14:00 64:43 (14:9 30:21 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 15317

datum: 05.11.2016, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



10. kolo
15318. BK Baník Most - BK Sokolov 06.11.2016 11:00 38:47 (11:17 17:36 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15318

datum: 06.11.2016, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15319. BK Teplice - Thermia K. Vary 06.11.2016 10:00 81:54 (24:16 48:28 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15319

datum: 06.11.2016, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Kroček Jiří

15320. BK Kladno - BA Tygři Louny 06.11.2016 09:00 49:71 (4:15 18:40 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 15320

datum: 06.11.2016, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vážný Jakub
Veselý Jiří

11. kolo
15321. BK Sokolov - BK Kladno 19.11.2016 13:00 67:40 (20:5 35:18 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15321

datum: 19.11.2016, 13:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Brus Lukáš

15322. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 19.11.2016 10:00 30:42 (2:8 8:27 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15322

datum: 19.11.2016, 10:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15323. BA Tygři Louny - BK Teplice 23.11.2016 19:20 40:70 (10:12 21:36 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 15323

datum: 23.11.2016, 19:20:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



12. kolo
15324. Thermia K. Vary - BK Kladno 20.11.2016 10:00 87:55 (27:7 43:16 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15324

datum: 20.11.2016, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Svojanovský Daniel

15325. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 20.11.2016 16:00 25:109 (5:28 9:59 82:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15325

datum: 20.11.2016, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

15326. BA Tygři Louny - BK Baník Most 14.11.2016 19:00 45:51 (10:16 21:28 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 15326

datum: 14.11.2016, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Hendrych Jan

13. kolo
15327. BK Kladno - BK Baník Most 03.12.2016 18:30 29:61 (6:21 6:39 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15327

datum: 03.12.2016, 18:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Jiřík Filip

15328. TJ Klášterec n.O. - Thermia K. Vary 03.12.2016 16:00 40:108 (10:18 20:54 30:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15328

datum: 03.12.2016, 16:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Doksanský Milan
Chojnacká Anna

15329. BA Tygři Louny - BK Sokolov 28.11.2016 19:00 45:97 (11:20 17:43 29:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 15329

datum: 28.11.2016, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Hendrych Jan

14. kolo
15330. BK Kladno - BK Teplice 04.12.2016 11:30 41:99 (9:32 22:55 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15330

datum: 04.12.2016, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Jiřík Filip

15331. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 04.12.2016 17:00 11:99 (6:29 8:54 10:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15331

datum: 04.12.2016, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Hendrych Jan

15332. BA Tygři Louny - Thermia K. Vary 04.12.2016 10:30 46:103 (10:18 24:47 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 15332

datum: 04.12.2016, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Asztalos Ondřej

15. kolo
15549. BA Tygři Louny - BK Sokolov 20.02.2017 19:00 73:86 (19:23 37:44 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15549

datum: 20.02.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan
Kroček Jiří

15550. TJ Klášterec n.O. - Thermia K. Vary 18.01.2017 15:30 56:80 (8:20 24:42 40:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15550

datum: 18.01.2017, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Hendrych Jan

15551. BK Kladno - BK Baník Most 14.01.2017 16:30 45:56 (10:16 20:28 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 15551

datum: 14.01.2017, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



16. kolo
15552. TJ Klášterec n.O. - BK Sokolov 15.01.2017 17:00 47:65 (12:16 21:42 35:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15552

datum: 15.01.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Kroček Jiří
Nesper Jindřich

15553. BA Tygři Louny - Thermia K. Vary 23.01.2017 19:00 67:41 (16:3 34:10 53:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15553

datum: 23.01.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan
Krob Vlastimil

15554. BK Kladno - BK Teplice 15.01.2017 12:30 49:52 (19:14 28:26 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 15554

datum: 15.01.2017, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



17. kolo
15555. BK Sokolov - BK Teplice 06.03.2017 19:00 112:41 (28:8 49:24 83:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15555

datum: 06.03.2017, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Fiala Petr

15556. Thermia K. Vary - BK Baník Most 28.01.2017 17:00 35:31 (3:6 13:12 26:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15556

datum: 28.01.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15557. TJ Klášterec n.O. - BK Kladno 28.01.2017 19:00 82:62 (18:14 38:25 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 15557

datum: 28.01.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Hovorka Petr


18. kolo
15558. BK Sokolov - BK Baník Most 25.01.2017 17:00 62:41 (15:13 28:15 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15558

datum: 25.01.2017, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

15559. Thermia K. Vary - BK Teplice 29.01.2017 10:00 111:57 (23:19 45:32 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15559

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Doubek Matěj

15560. BA Tygři Louny - BK Kladno 29.01.2017 10:00 66:37 (17:7 30:18 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 15560

datum: 29.01.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil


19. kolo
15561. BK Kladno - Thermia K. Vary 11.02.2017 16:00 57:107 (20:28 28:55 45:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15561

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jiřík Filip
Pazourek Jaroslav

15562. BK Baník Most - TJ Klášterec n.O. 08.02.2017 17:00 54:35 (15:7 23:19 46:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15562

datum: 08.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15563. BK Teplice - BA Tygři Louny 09.02.2017 19:20 73:38 (16:9 35:19 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 15563

datum: 09.02.2017, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Asztalos Ondřej

20. kolo
15564. BK Kladno - BK Sokolov 12.02.2017 14:30 42:79 (8:19 16:45 26:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15564

datum: 12.02.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

15565. BK Baník Most - BA Tygři Louny 07.02.2017 17:45 54:45 (12:9 21:28 26:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15565

datum: 07.02.2017, 17:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

15566. BK Teplice - TJ Klášterec n.O. 05.02.2017 10:00 105:56 (22:14 45:28 66:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 15566

datum: 05.02.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kout Jan
Tesař Michal

21. kolo
15567. BK Sokolov - Thermia K. Vary 20.03.2017 17:30 82:60 (29:12 45:33 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15567

datum: 20.03.2017, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Neudert Rudolf

15568. TJ Klášterec n.O. - BA Tygři Louny 25.02.2017 15:00 49:70 (8:26 21:40 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15568

datum: 25.02.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Blašková Martina
Horsáková Natálie

15569. BK Baník Most - BK Teplice 22.02.2017 17:00 46:51 (19:10 31:23 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
21. kolo, zápas č. 15569

datum: 22.02.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Chojnacká Anna

22. kolo
15570. BK Sokolov - TJ Klášterec n.O. 10.03.2017 16:00 94:29 (23:12 46:19 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15570

datum: 10.03.2017, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vokáč Jan
Růžička Jan

15571. Thermia K. Vary - BA Tygři Louny 11.03.2017 15:30 87:47 (22:9 41:15 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15571

datum: 11.03.2017, 15:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Husák Tomáš

15572. BK Teplice - BK Kladno 11.03.2017 15:00 73:56 (18:12 40:25 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
22. kolo, zápas č. 15572

datum: 11.03.2017, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří
Asztalos Ondřej

23. kolo
15573. BK Sokolov - BA Tygři Louny 04.03.2017 10:30 115:28 (33:4 49:19 83:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15573

datum: 04.03.2017, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Růžička Jan

15574. Thermia K. Vary - TJ Klášterec n.O. 12.03.2017 12:00 104:54 (23:16 45:28 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15574

datum: 12.03.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Vokáč Jan
Doubek Matěj

15575. BK Baník Most - BK Kladno 12.03.2017 14:00 53:57 (6:10 27:26 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
23. kolo, zápas č. 15575

datum: 12.03.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Krob Vlastimil

24. kolo
15576. BK Kladno - BA Tygři Louny 25.03.2017 16:00 53:74 (17:20 30:36 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15576

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

15577. BK Teplice - Thermia K. Vary 25.03.2017 10:00 51:75 (8:16 20:30 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15577

datum: 25.03.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

15578. BK Baník Most - BK Sokolov 04.04.2017 17:00 27:105 (9:34 11:64 18:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
24. kolo, zápas č. 15578

datum: 04.04.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Pešek Lukáš

25. kolo
15579. BK Kladno - TJ Klášterec n.O. 26.03.2017 10:00 71:48 (12:18 40:20 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15579

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Timko Viktor

15580. BK Baník Most - Thermia K. Vary 21.03.2017 17:45 50:58 (12:10 25:25 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15580

datum: 21.03.2017, 17:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Rom Daniel

15581. BK Teplice - BK Sokolov 23.03.2017 19:20 40:95 (18:26 25:52 34:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
25. kolo, zápas č. 15581

datum: 23.03.2017, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

26. kolo
15582. BK Sokolov - BK Kladno 24.04.2017 18:00 119:25 (30:0 57:7 92:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15582

datum: 24.04.2017, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

15583. BA Tygři Louny - BK Baník Most 10.04.2017 19:00 31:54 (7:15 11:28 19:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15583

datum: 10.04.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Šlaj Jiří

15584. TJ Klášterec n.O. - BK Teplice 26.04.2017 15:30 59:61 (17:5 32:33 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
26. kolo, zápas č. 15584

datum: 26.04.2017, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

27. kolo
15585. Thermia K. Vary - BK Kladno 30.04.2017 10:00 101:34 (33:8 57:18 75:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15585

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Veselá Lucie
Husák Tomáš

15586. TJ Klášterec n.O. - BK Baník Most 22.03.2017 15:30 36:55 (8:9 14:19 21:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15586

datum: 22.03.2017, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Doubek Matěj
Nesper Jindřich

15587. BA Tygři Louny - BK Teplice 03.04.2017 19:00 60:79 (16:18 32:41 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
27. kolo, zápas č. 15587

datum: 03.04.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Šedivý Jan
Krob Vlastimil

28. kolo
15588. Thermia K. Vary - BK Sokolov 24.03.2017 17:30 54:88 (14:25 25:48 31:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15588

datum: 24.03.2017, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Doubek Matěj
Neudert Rudolf

15589. BA Tygři Louny - TJ Klášterec n.O. 22.04.2017 09:30 98:64 (17:10 40:27 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15589

datum: 22.04.2017, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kroček Jiří
Doksanský Milan

15590. BK Teplice - BK Baník Most 27.01.2017 17:00 24:71 (6:11 14:24 21:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina A
28. kolo, zápas č. 15590

datum: 27.01.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Doksanský Milan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry