image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2016/17 / Extraliga


tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 22 20 2 1893:1296 42
2. BK Kondoři Liberec 22 15 7 1591:1404 37
3. Sokol Pražský 22 14 8 1628:1416 36
4. SAM BŠM Brno 22 13 9 1580:1413 35
5. BK Lions Jindřichův Hradec 22 12 10 1434:1607 34
6. BK Snakes Ostrava 22 11 11 1451:1474 33
7. BK Opava 22 11 11 1510:1482 33
8. BCM Orli Prostějov 22 10 12 1466:1504 32
9. USK Praha 22 10 12 1406:1429 32
10. BK Lokomotiva Plzeň 22 7 15 1285:1545 29
11. BK Klatovy 22 6 16 1380:1553 28
12. Slavoj BK Litoměřice 22 3 19 1203:1704 25
1. kolo
169. Sokol Pražský - USK Praha 14.01.2017 14:00 82:77 (19:30 32:54 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 169

datum: 14.01.2017, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

170. Slavoj Litoměřice - Lions J. Hradec 24.01.2017 17:00 63:68 (20:17 25:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 170

datum: 24.01.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

171. BCM Orli Prostějov - BK Klatovy 14.01.2017 13:00 69:62 (14:13 34:37 50:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 171

datum: 14.01.2017, 13:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

172. SAM BŠM Brno - Lokomotiva Plzeň 14.01.2017 15:30 78:56 (24:14 55:21 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 172

datum: 14.01.2017, 15:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

173. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 14.01.2017 15:00 94:67 (32:16 57:28 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 173

datum: 14.01.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)

174. Synthesia Pardubice - BK Opava 14.01.2017 15:30 83:64 (17:15 37:34 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 174

datum: 14.01.2017, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.500)

2. kolo
175. Sokol Pražský - Lions J. Hradec 09.01.2017 17:15 78:50 (16:15 46:33 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 175

datum: 09.01.2017, 17:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Buršík Martin (1.000/1.500)

176. Slavoj Litoměřice - USK Praha 15.01.2017 13:00 70:67 (13:22 33:36 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 176

datum: 15.01.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

177. BCM Orli Prostějov - Lokomotiva Plzeň 15.01.2017 10:00 63:53 (20:14 35:24 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 177

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

178. SAM BŠM Brno - BK Klatovy 15.01.2017 09:30 70:65 (21:18 41:35 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 178

datum: 15.01.2017, 09:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

179. Kondoři Liberec - BK Opava 15.01.2017 10:00 82:72 (24:12 44:34 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 179

datum: 15.01.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.500)

180. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 15.01.2017 10:30 89:70 (24:13 50:30 76:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 180

datum: 15.01.2017, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

3. kolo
181. USK Praha - Snakes Ostrava 25.03.2017 14:00 65:45 (20:6 32:18 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 181

datum: 25.03.2017, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

182. Lions J. Hradec - BK Opava 25.03.2017 16:00 80:72 (21:17 41:38 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 182

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Novák Václav (1.500/1.500)

183. BK Klatovy - Kondoři Liberec 26.03.2017 11:00 49:75 (10:22 25:43 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 183

datum: 26.03.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Buršík Martin (3.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.500/1.000)

184. Lokomotiva Plzeň - Synthesia Pardubice 26.03.2017 10:00 53:105 (10:36 24:57 42:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 184

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)

185. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 28.01.2017 16:00 68:77 (9:11 22:29 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 185

datum: 28.01.2017, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.500)
Kocián Michal (2.000/1.500)

186. Slavoj Litoměřice - SAM BŠM Brno 28.01.2017 15:00 49:75 (17:16 24:36 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 186

datum: 28.01.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

4. kolo
187. USK Praha - BK Opava 26.03.2017 10:00 62:72 (21:12 29:31 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 187

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)

188. Lions J. Hradec - Snakes Ostrava 26.03.2017 09:00 80:75 (23:19 38:40 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 188

datum: 26.03.2017, 09:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Novák Václav (1.500/1.000)

189. BK Klatovy - Synthesia Pardubice 25.03.2017 17:00 57:86 (15:27 25:52 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 189

datum: 25.03.2017, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/1.000)

190. Lokomotiva Plzeň - Kondoři Liberec 25.03.2017 16:30 61:60 (11:14 27:29 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 190

datum: 25.03.2017, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000)
Karásek Jan (1.000/2.000)

191. Sokol Pražský - SAM BŠM Brno 29.01.2017 10:30 78:76 (24:18 38:39 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 191

datum: 29.01.2017, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.500/2.000)
Kocián Michal (2.000/2.000)

192. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 29.01.2017 09:00 36:70 (9:16 22:36 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 192

datum: 29.01.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

5. kolo
193. BCM Orli Prostějov - USK Praha 11.02.2017 14:00 68:65 (16:18 31:36 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 193

datum: 11.02.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.500/1.000)

194. SAM BŠM Brno - Lions J. Hradec 11.02.2017 15:30 79:76 (28:24 50:43 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 194

datum: 11.02.2017, 15:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/4.000)
Dostal Vojtěch (2.000/4.000)

195. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 11.02.2017 16:00 78:76 (18:19 40:39 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 195

datum: 11.02.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

196. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 11.02.2017 15:00 94:49 (22:21 49:29 78:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 196

datum: 11.02.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

197. Snakes Ostrava - BK Klatovy 11.02.2017 17:00 83:65 (22:13 44:35 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 197

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

198. BK Opava - Lokomotiva Plzeň 11.02.2017 17:00 57:51 (16:11 34:25 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 198

datum: 11.02.2017, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

6. kolo
199. BCM Orli Prostějov - Lions J. Hradec 12.02.2017 10:00 88:77 (17:11 39:35 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 199

datum: 12.02.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.500/1.000)

200. SAM BŠM Brno - USK Praha 12.02.2017 12:30 58:75 (22:20 31:35 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 200

datum: 12.02.2017, 12:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (2.000/1.000)

201. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 12.02.2017 10:30 79:48 (29:10 47:27 68:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 201

datum: 12.02.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

202. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 12.02.2017 13:30 61:60 (20:12 38:28 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 202

datum: 12.02.2017, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/4.000)
Výborný Dominik (2.000/4.000)

203. Snakes Ostrava - Lokomotiva Plzeň 12.02.2017 09:30 81:55 (32:7 45:24 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 203

datum: 12.02.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.000/1.000)

204. BK Opava - BK Klatovy 12.02.2017 09:00 73:48 (19:18 30:30 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 204

datum: 12.02.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.500/1.000)

7. kolo
205. USK Praha - BK Klatovy 25.02.2017 12:00 71:65 (12:11 24:32 38:46 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 205

datum: 25.02.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

206. Lions J. Hradec - Lokomotiva Plzeň 25.02.2017 17:00 78:58 (21:19 37:29 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 206

datum: 25.02.2017, 17:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Renc Jan (1.500/1.000)

207. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 25.02.2017 16:45 80:59 (27:11 43:26 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 207

datum: 25.02.2017, 16:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

208. Slavoj Litoměřice - BK Opava 25.02.2017 17:00 77:74 (18:24 42:40 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 208

datum: 25.02.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

209. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 25.02.2017 14:00 73:90 (17:22 36:42 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 209

datum: 25.02.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.500)
Hecl Jan (1.500/1.500)

210. SAM BŠM Brno - Synthesia Pardubice 25.02.2017 12:00 73:81 (19:19 31:38 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 210

datum: 25.02.2017, 12:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/2.000)

8. kolo
211. USK Praha - Lokomotiva Plzeň 26.02.2017 11:00 70:41 (28:10 43:17 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 211

datum: 26.02.2017, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

212. Lions J. Hradec - BK Klatovy 26.02.2017 09:00 67:57 (22:14 35:26 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 212

datum: 26.02.2017, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.000)
Renc Jan (1.500/2.000)

213. Sokol Pražský - BK Opava 26.02.2017 11:30 69:46 (19:11 34:21 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 213

datum: 26.02.2017, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.500)

214. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 26.02.2017 09:00 63:84 (13:17 38:35 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 214

datum: 26.02.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

215. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 26.02.2017 10:00 45:88 (11:30 25:50 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 215

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.500)
Kubiš Michal (1.500/2.500)

216. SAM BŠM Brno - Kondoři Liberec 26.02.2017 09:30 72:71 (21:25 38:43 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 216

datum: 26.02.2017, 09:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/2.000)
Dostal Vojtěch (3.000/3.000)

9. kolo
217. Lions J. Hradec - Sokol Pražský 11.03.2017 10:30 60:74 (16:27 26:48 39:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 217

datum: 11.03.2017, 10:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.500)

218. USK Praha - Slavoj Litoměřice 11.03.2017 14:00 73:72 (17:22 29:42 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 218

datum: 11.03.2017, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/1.000)

219. Lokomotiva Plzeň - BCM Orli Prostějov 11.03.2017 18:00 75:63 (22:9 37:19 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 219

datum: 11.03.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala Lokomotiva Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

220. BK Klatovy - SAM BŠM Brno 11.03.2017 10:00 67:78 (13:12 32:34 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 220

datum: 11.03.2017, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500)
Bílek Martin (1.500/1.500)

221. BK Opava - Kondoři Liberec 11.03.2017 17:00 64:53 (20:15 43:28 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 221

datum: 11.03.2017, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/2.000)
Giecek Adam (1.500/2.000)

222. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 11.03.2017 16:00 63:61 (9:20 27:35 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 222

datum: 11.03.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Kocurek Ondřej (1.500/1.000)

10. kolo
223. USK Praha - Sokol Pražský 12.03.2017 10:00 58:54 (16:19 18:33 36:41 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 223

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šupej Michal (1.000/2.000)

224. Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 12.03.2017 11:30 73:47 (24:17 42:31 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 224

datum: 12.03.2017, 11:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

225. BK Klatovy - BCM Orli Prostějov 12.03.2017 10:00 62:55 (20:18 42:28 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 225

datum: 12.03.2017, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500)
Karásek Jan (1.000/1.500)

226. Lokomotiva Plzeň - SAM BŠM Brno 10.03.2017 15:00 59:68 (19:12 29:34 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 226

datum: 10.03.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500)
Jodl Jiří (1.000/1.500)

227. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 12.03.2017 09:00 49:55 (9:9 24:28 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 227

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)
Pavlík Michael (1.000/2.000)

228. BK Opava - Synthesia Pardubice 12.03.2017 09:00 84:86 (19:20 41:43 55:60 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 228

datum: 12.03.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.500/1.000)

11. kolo
229. BK Opava - USK Praha 03.03.2017 15:00 63:68 (12:14 29:33 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 229

datum: 03.03.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

230. Snakes Ostrava - Lions J. Hradec 28.01.2017 15:30 69:79 (20:23 39:41 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 230

datum: 28.01.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/1.500)
Hecl Jan (1.500/1.500)

231. Synthesia Pardubice - BK Klatovy 03.03.2017 17:30 95:34 (34:10 54:16 79:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 231

datum: 03.03.2017, 17:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

232. Kondoři Liberec - Lokomotiva Plzeň 05.04.2017 17:15 85:59 (24:19 44:30 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 232

datum: 05.04.2017, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kučírek Martin (1.000/1.000)

233. SAM BŠM Brno - Sokol Pražský 25.03.2017 17:00 74:53 (23:11 38:26 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 233

datum: 25.03.2017, 17:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

234. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 25.03.2017 14:00 55:58 (20:8 36:25 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 234

datum: 25.03.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

12. kolo
235. Snakes Ostrava - USK Praha 23.03.2017 18:00 (55:48) (12:13 24:26 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 235

datum: 23.03.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)

236. BK Opava - Lions J. Hradec 29.01.2017 09:30 91:53 (22:15 43:32 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 236

datum: 29.01.2017, 09:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Opršal Martin (1.500/1.500)

237. Kondoři Liberec - BK Klatovy 30.03.2017 17:15 84:52 (22:11 44:26 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 237

datum: 30.03.2017, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/4.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

238. Synthesia Pardubice - Lokomotiva Plzeň 28.02.2017 17:00 96:61 (24:17 45:29 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 238

datum: 28.02.2017, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Štancl Dominik (1.500/1.000)

239. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 26.03.2017 10:00 62:79 (19:27 31:41 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 239

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (3.000/2.000)
Opletal Petr (3.000/2.000)

240. SAM BŠM Brno - Slavoj Litoměřice 26.03.2017 10:00 80:39 (22:9 38:21 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 240

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

13. kolo
241. Lions J. Hradec - BCM Orli Prostějov 08.04.2017 15:30 73:67 (21:18 38:33 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 241

datum: 08.04.2017, 15:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500)
Záruba Matěj (1.000/1.500)

242. USK Praha - SAM BŠM Brno 08.04.2017 13:30 62:87 (18:22 39:44 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 242

datum: 08.04.2017, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

243. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 08.04.2017 16:00 58:79 (10:13 32:33 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 243

datum: 08.04.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zikánová Tereza (2.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

244. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 08.04.2017 17:00 56:66 (11:16 33:28 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 244

datum: 08.04.2017, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.500)
Rom Daniel (2.500/1.500)

245. Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava 08.04.2017 17:30 52:54 (9:14 31:28 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 245

datum: 08.04.2017, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

246. BK Klatovy - BK Opava 08.04.2017 14:30 62:81 (17:23 27:37 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 246

datum: 08.04.2017, 14:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.500)

14. kolo
247. USK Praha - BCM Orli Prostějov 09.04.2017 10:30 50:70 (15:20 34:33 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 247

datum: 09.04.2017, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.500)

248. Lions J. Hradec - SAM BŠM Brno 09.04.2017 09:30 74:85 (16:21 31:46 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 248

datum: 09.04.2017, 09:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

249. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 09.04.2017 10:00 62:79 (16:23 33:46 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 249

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000)
Rom Daniel (2.000/1.000)

250. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 09.04.2017 10:00 50:103 (21:24 27:51 38:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 250

datum: 09.04.2017, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zikánová Tereza (2.000/1.500)
Kouba Dalibor (1.000/1.500)

251. BK Klatovy - Snakes Ostrava 09.04.2017 09:00 73:42 (18:5 36:17 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 251

datum: 09.04.2017, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

252. Lokomotiva Plzeň - BK Opava 09.04.2017 11:45 69:66 (18:16 35:37 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 252

datum: 09.04.2017, 11:45:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.500)

15. kolo
253. Lokomotiva Plzeň - USK Praha 29.04.2017 16:30 77:58 (22:12 41:30 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 253

datum: 29.04.2017, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

254. BK Klatovy - Lions J. Hradec 29.04.2017 16:00 67:68 (17:16 32:42 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 254

datum: 29.04.2017, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (3.500/1.000)
Ježek Václav (3.500/2.000)

255. BK Opava - Sokol Pražský 29.04.2017 16:00 90:77 (23:16 49:36 74:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 255

datum: 29.04.2017, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Cikánek Ondřej (1.500/1.000)

256. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 29.04.2017 19:00 73:46 (22:8 35:24 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 256

datum: 29.04.2017, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)
Menšík Jan (1.500/1.000)

257. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 29.04.2017 15:00 79:73 (14:24 38:36 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 257

datum: 29.04.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.000)
Kubíček Jiří (1.000/2.000)

258. Kondoři Liberec - SAM BŠM Brno 29.04.2017 14:00 72:67 (24:18 42:31 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 258

datum: 29.04.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/2.500)
Lejčko Jan (2.000/2.500)

16. kolo
259. BK Klatovy - USK Praha 30.04.2017 10:00 74:55 (17:13 40:25 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 259

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (2.000/1.000)
Ježek Václav (2.000/1.000)

260. Lokomotiva Plzeň - Lions J. Hradec 30.04.2017 10:00 44:58 (12:10 21:21 31:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 260

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/2.000)

261. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 30.04.2017 08:30 72:75 (13:13 29:31 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 261

datum: 30.04.2017, 08:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/2.000)
Menšík Jan (2.000/1.500)

262. BK Opava - Slavoj Litoměřice 30.04.2017 10:00 87:60 (27:19 50:31 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 262

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Cikánek Ondřej (1.000/1.000)
Opršal Martin (1.500/1.000)

263. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 30.04.2017 11:00 80:63 (18:14 38:27 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 263

datum: 30.04.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/2.000)
Lejčko Jan (2.000/2.000)

264. Synthesia Pardubice - SAM BŠM Brno 30.04.2017 10:00 84:72 (16:14 41:27 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 264

datum: 30.04.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500)
Kubíček Jiří (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry