image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2017/18 / Skupina B


tabulka
1. BA Sparta Praha 14 14 0 1402:449 28
2. SLUNETA Ústí nad Labem 14 11 3 1231:646 25
3. Levhartice Chomutov 14 10 4 980:791 24
4. TJ Slovan Litoměřice A 14 9 5 1031:671 23
5. TJ Slovan Litoměřice B 14 6 8 763:803 20
6. BC Slaný 14 4 10 581:1083 18
7. Sokol Kladno 14 1 13 366:1163 15
8. BK Kralupy junior 14 1 13 390:1138 15
1. kolo
43. BA Sparta Praha - BKj. Kralupy n.V. 28.09.2017 10:00 98:15 (28:2 69:2 84:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Provazník Adam (1.000/1.000)

44. Sokol Kladno - BC Slaný 28.09.2017 11:30 26:59 (9:12 12:29 20:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 28.09.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.500)

45. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 28.09.2017 10:00 69:52 (22:4 32:34 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

46. Slovan Litoměřice A - Slovan Litoměřice B 28.09.2017 10:15 75:46 (22:7 39:23 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 28.09.2017, 10:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

2. kolo
47. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice A 23.09.2017 12:00 77:49 (20:8 36:24 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

48. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice B 23.09.2017 15:00 31:83 (7:15 17:27 21:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 23.09.2017, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Zikánová Tereza (1.000/1.000)

49. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 23.09.2017 14:30 26:111 (7:29 15:62 26:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 49

datum: 23.09.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

50. BC Slaný - SLUNETA Ústí nad Labem 23.09.2017 10:00 30:94 (12:28 14:58 19:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 50

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

3. kolo
51. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice B 24.09.2017 14:30 91:37 (22:8 51:15 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 24.09.2017, 14:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

52. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice A 21.09.2017 16:30 23:99 (4:32 10:51 18:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 52

datum: 21.09.2017, 16:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

53. Sokol Kladno - SLUNETA Ústí nad Labem 24.09.2017 11:30 14:170 (0:45 2:97 10:132)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 53

datum: 24.09.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

54. BC Slaný - Levhartice Chomutov 24.09.2017 10:00 36:99 (8:27 13:50 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 54

datum: 24.09.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

4. kolo
55. Slovan Litoměřice A - Levhartice Chomutov 07.10.2017 11:00 62:61 (14:15 37:32 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/3.000)
Hošek Václav (1.500/3.000)

56. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí nad Labem 07.10.2017 09:00 51:93 (11:21 26:49 36:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Hošek Václav (1.500/1.000)

57. BA Sparta Praha - Sokol Kladno 07.10.2017 11:00 115:7 (33:2 55:2 91:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.000/1.000)
Buršík Petr (1.000/1.000)

58. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 07.10.2017 12:30 31:50 (7:11 16:17 19:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 07.10.2017, 12:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

5. kolo
59. Slovan Litoměřice A - SLUNETA Ústí nad Labem 08.10.2017 09:00 57:64 (18:11 32:30 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Kroček Jiří (3.000/2.000)

60. Slovan Litoměřice B - Levhartice Chomutov 08.10.2017 11:00 54:82 (8:19 30:36 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

61. BA Sparta Praha - BC Slaný 08.10.2017 15:00 121:21 (34:2 72:9 101:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/1.000)

62. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 08.10.2017 09:00 45:39 (9:14 27:27 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

6. kolo
63. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice A 21.10.2017 15:30 14:105 (5:30 5:56 8:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 63

datum: 21.10.2017, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

64. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 21.10.2017 10:00 37:54 (9:13 17:35 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.500/1.000)

65. Levhartice Chomutov - BA Sparta Praha 21.10.2017 15:00 30:75 (8:16 13:34 23:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 65

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

66. SLUNETA Ústí nad Labem - BKj. Kralupy n.V. 21.10.2017 10:00 93:28 (21:7 51:10 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 66

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Bár Jakub (1.000/1.000)

7. kolo
67. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice B 22.10.2017 11:30 32:54 (2:7 10:23 19:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 22.10.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

68. BC Slaný - Slovan Litoměřice A 22.10.2017 13:00 14:115 (2:35 4:64 10:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 22.10.2017, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

69. Levhartice Chomutov - BKj. Kralupy n.V. 22.10.2017 12:00 88:23 (26:4 54:12 69:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 69

datum: 22.10.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

70. SLUNETA Ústí nad Labem - BA Sparta Praha 22.10.2017 10:00 90:92 (27:22 43:41 59:65 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 70

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/3.000)
Tesař Michal (1.000/3.000)

8. kolo
71. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta Praha 17.11.2017 14:00 20:107 (7:31 7:55 13:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 17.11.2017, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

72. BC Slaný - Sokol Kladno 17.11.2017 11:00 65:38 (12:12 28:20 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

73. SLUNETA Ústí nad Labem - Levhartice Chomutov 17.11.2017 11:00 113:35 (25:11 50:22 83:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

74. Slovan Litoměřice B - Slovan Litoměřice A 24.11.2017 15:30 43:54 (9:14 18:27 27:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 24.11.2017, 15:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

9. kolo
75. Slovan Litoměřice B - BA Sparta Praha 04.11.2017 10:00 24:81 (2:28 6:46 12:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 75

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

76. Slovan Litoměřice A - BKj. Kralupy n.V. 05.11.2017 11:00 114:20 (34:0 62:4 86:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

77. SLUNETA Ústí nad Labem - Sokol Kladno 04.11.2017 10:00 81:30 (20:3 37:10 62:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

78. Levhartice Chomutov - BC Slaný 04.11.2017 12:00 103:55 (27:13 45:33 75:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

10. kolo
79. Slovan Litoměřice A - BA Sparta Praha 04.11.2017 12:00 47:100 (8:25 18:58 31:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

80. Slovan Litoměřice B - BKj. Kralupy n.V. 05.11.2017 09:00 77:29 (22:8 34:18 55:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

81. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 05.11.2017 11:00 78:20 (33:4 55:8 67:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 81

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

82. SLUNETA Ústí nad Labem - BC Slaný 05.11.2017 10:00 97:36 (24:5 62:14 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Ftáčková Lucie (1.000/2.000)

11. kolo
83. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice A 18.11.2017 15:00 85:49 (21:11 39:24 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 83

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/3.000)
Kroček Jiří (1.000/3.000)

84. Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice B 18.11.2017 10:00 71:55 (22:7 40:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 84

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/4.000)
Seifert Jakub (1.000/3.000)

85. BC Slaný - BA Sparta Praha 18.11.2017 10:00 24:103 (9:36 9:73 13:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/2.000)
Týř Jan (1.000/1.500)

86. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 18.11.2017 12:00 59:31 (9:2 21:9 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 86

datum: 18.11.2017, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Růzha Jan (1.000/1.000)
Vávra Petr (1.000/1.000)

12. kolo
87. Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice A 19.11.2017 10:00 51:46 (16:11 34:19 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 87

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

88. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice B 19.11.2017 11:00 67:51 (15:8 39:18 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 88

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)
Nesper Jindřich (3.500/1.000)

89. Sokol Kladno - BA Sparta Praha 19.11.2017 11:30 12:118 (6:29 8:65 12:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/2.000)
Veselý Jiří (1.000/2.000)

90. BC Slaný - BKj. Kralupy n.V. 19.11.2017 10:00 70:40 (13:15 24:29 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

13. kolo
91. Slovan Litoměřice B - Sokol Kladno 02.12.2017 10:00 58:26 (13:8 39:12 48:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

92. Slovan Litoměřice A - BC Slaný 02.12.2017 12:00 86:50 (31:12 48:20 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

93. BKj. Kralupy n.V. - Levhartice Chomutov 02.12.2017 16:00 36:77 (15:27 22:32 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

94. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 02.12.2017 11:00 86:48 (25:9 44:16 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 02.12.2017, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

14. kolo
95. Slovan Litoměřice A - Sokol Kladno 03.12.2017 11:15 73:23 (14:8 37:11 56:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 03.12.2017, 11:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/3.000)
Kroček Jiří (1.000/3.000)

96. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 03.12.2017 13:15 76:34 (16:7 45:16 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 03.12.2017, 13:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/2.500)

97. BA Sparta Praha - Levhartice Chomutov 03.12.2017 11:00 138:25 (29:15 67:19 105:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

98. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí nad Labem 03.12.2017 08:30 18:84 (0:23 3:51 12:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 03.12.2017, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Reitzová Patricie Anna (1.000/1.000)
Marečková Eliška (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry