image

muži / 1. liga / ročník 2017/18 / Základní část - skupina Západ


tabulka
1. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0:0 0
2. BK Lokomotiva Plzeň 0 0 0 0:0 0
3. Basket Košíře 0 0 0 0:0 0
4. Basketball Nymburk B 0 0 0 0:0 0
5. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0:0 0
6. USK Praha B 0 0 0 0:0 0
7. BC Vysočina 0 0 0 0:0 0
8. Sokol Žižkov 0 0 0 0:0 0
9. GBA 0 0 0 0:0 0
10. Sokol Pražský 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 22.09.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 22.09.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---)
Hendrych Jan (---)

komisař: Šikner Roman

2. GBA - BK Loko Plzeň 22.09.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 22.09.2017, 19:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (---)
Kejklíček Roman (---)

komisař: Výborný Rudolf

3. Sokol Žižkov - Basket Košíře 24.09.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (---)
Vošahlík Marek (---)

komisař: Opava Josef

4. BC Vysočina - Basketball Nymburk B 24.09.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jeřáb Jan (---)
Šmůla Petr (---)

komisař: Süss Jiří

5. USK Praha B - Sokol Písek 22.09.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 5

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (---)
Šafařík Michal (---)

komisař: Beneš Otakar

2. kolo
6. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 01.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučera Vít (---)
Perlík Michal (---)

komisař: Výborný Rudolf

7. Basketball Nymburk B - USK Praha B 01.12.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 7

datum: 01.12.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


8. Basket Košíře - BC Vysočina 01.12.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


9. BK Loko Plzeň - Sokol Žižkov 29.09.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Eisner Petr (---)

komisař: Výborný Rudolf

10. Sokol Pražský - GBA 29.09.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (---)
Bohata Pavel (---)

komisař: Laš Luděk

3. kolo
11. GBA - Slavoj Litoměřice 06.10.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


12. Sokol Žižkov - Sokol Pražský 08.10.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


13. BC Vysočina - BK Loko Plzeň 08.10.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


14. USK Praha B - Basket Košíře 06.10.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


15. Sokol Písek - Basketball Nymburk B 10.12.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


4. kolo
16. Slavoj Litoměřice - Basketball Nymburk B 15.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


17. Basket Košíře - Sokol Písek 13.10.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 17

datum: 13.10.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


18. BK Loko Plzeň - USK Praha B 13.10.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 18

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


19. Sokol Pražský - BC Vysočina 13.10.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


20. GBA - Sokol Žižkov 15.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2017, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


5. kolo
21. Sokol Žižkov - Slavoj Litoměřice 22.10.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


22. BC Vysočina - GBA 20.10.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2017, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


23. USK Praha B - Sokol Pražský 20.10.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


24. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 22.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


25. Basketball Nymburk B - Basket Košíře 22.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


6. kolo
26. Slavoj Litoměřice - Basket Košíře 29.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 26

datum: 29.10.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


27. BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B 27.10.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 27

datum: 27.10.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


28. Sokol Pražský - Sokol Písek 27.10.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 28

datum: 27.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


29. GBA - USK Praha B 29.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 29

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


30. Sokol Žižkov - BC Vysočina 29.10.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 30

datum: 29.10.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


7. kolo
31. BC Vysočina - Slavoj Litoměřice 05.11.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


32. USK Praha B - Sokol Žižkov 03.11.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


33. Sokol Písek - GBA 05.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 33

datum: 05.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


34. Basketball Nymburk B - Sokol Pražský 03.11.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


35. Basket Košíře - BK Loko Plzeň 03.11.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


8. kolo
36. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 12.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


37. Sokol Pražský - Basket Košíře 10.11.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 37

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


38. GBA - Basketball Nymburk B 12.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 38

datum: 12.11.2017, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


39. Sokol Žižkov - Sokol Písek 12.11.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 39

datum: 12.11.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


40. BC Vysočina - USK Praha B 12.11.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 40

datum: 12.11.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


9. kolo
41. USK Praha B - Slavoj Litoměřice 17.11.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 41

datum: 17.11.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


42. Sokol Písek - BC Vysočina 19.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 42

datum: 19.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


43. Basketball Nymburk B - Sokol Žižkov 17.11.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


44. Basket Košíře - GBA 17.11.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


45. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 17.11.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


10. kolo
46. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 26.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 46

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


47. BK Loko Plzeň - GBA 24.11.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


48. Basket Košíře - Sokol Žižkov 24.11.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


49. Basketball Nymburk B - BC Vysočina 26.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 49

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


50. Sokol Písek - USK Praha B 26.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 50

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


11. kolo
51. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 03.12.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


52. USK Praha B - Basketball Nymburk B 29.09.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 52

datum: 29.09.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (---)
Kouba Dalibor (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

53. BC Vysočina - Basket Košíře 01.10.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 53

datum: 01.10.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Znamínko Petr (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Ticháček Antonín

54. Sokol Žižkov - BK Loko Plzeň 03.12.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 54

datum: 03.12.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


55. GBA - Sokol Pražský 01.12.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2017, 19:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


12. kolo
56. Slavoj Litoměřice - GBA 10.12.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 56

datum: 10.12.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


57. Sokol Pražský - Sokol Žižkov 08.12.2017 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


58. BK Loko Plzeň - BC Vysočina 08.12.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


59. Basket Košíře - USK Praha B 08.12.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2017, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


60. Basketball Nymburk B - Sokol Písek 08.10.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


13. kolo
61. Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice 17.12.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 61

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


62. Sokol Písek - Basket Košíře 17.12.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 62

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


63. USK Praha B - BK Loko Plzeň 15.12.2017 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


64. BC Vysočina - Sokol Pražský 17.12.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 64

datum: 17.12.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


65. Sokol Žižkov - GBA 17.12.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 65

datum: 17.12.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


14. kolo
66. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov 07.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 66

datum: 07.01.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


67. GBA - BC Vysočina 07.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2018, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


68. Sokol Pražský - USK Praha B 05.01.2018 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 68

datum: 05.01.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


69. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 05.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 69

datum: 05.01.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


70. Basket Košíře - Basketball Nymburk B 05.01.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 70

datum: 05.01.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


15. kolo
71. Basket Košíře - Slavoj Litoměřice 12.01.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 71

datum: 12.01.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


72. Basketball Nymburk B - BK Loko Plzeň 12.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 72

datum: 12.01.2018, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


73. Sokol Písek - Sokol Pražský 14.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 73

datum: 14.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


74. USK Praha B - GBA 12.01.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


75. BC Vysočina - Sokol Žižkov 14.01.2018 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 75

datum: 14.01.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


16. kolo
76. Slavoj Litoměřice - BC Vysočina 21.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


77. Sokol Žižkov - USK Praha B 21.01.2018 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 77

datum: 21.01.2018, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


78. GBA - Sokol Písek 21.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 78

datum: 21.01.2018, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


79. Sokol Pražský - Basketball Nymburk B 19.01.2018 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


80. BK Loko Plzeň - Basket Košíře 19.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


17. kolo
81. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 26.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


82. Basket Košíře - Sokol Pražský 26.01.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 82

datum: 26.01.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


83. Basketball Nymburk B - GBA 26.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 83

datum: 26.01.2018, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


84. Sokol Písek - Sokol Žižkov 28.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 84

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


85. USK Praha B - BC Vysočina 26.01.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 85

datum: 26.01.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


18. kolo
86. Slavoj Litoměřice - USK Praha B 04.02.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 86

datum: 04.02.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


87. BC Vysočina - Sokol Písek 04.02.2018 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 87

datum: 04.02.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
(---)
(---)


88. Sokol Žižkov - Basketball Nymburk B 04.02.2018 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2018, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


89. GBA - Basket Košíře 04.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 89

datum: 04.02.2018, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


90. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 02.02.2018 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry