image

muži / 1. liga / ročník 2017/18 / Základní část - skupina Východ


tabulka
1. Královští sokoli 15 14 1 1391:1034 29
2. BCM Orli Prostějov 16 8 8 1292:1214 24
3. BC Nový Jičín 15 9 6 1095:1108 24
4. Basketbal Olomouc 15 8 7 1263:1258 23
5. SKB Zlín 15 8 7 1223:1276 23
6. Snakes Ostrava 15 7 8 1146:1134 22
7. BK Opava "B" 15 7 8 1214:1229 22
8. Sokol Šlapanice 15 6 9 1202:1227 21
9. BK Synthesia Pardubice 14 6 8 1075:1079 20
10. SK UP Olomouc 15 2 13 1037:1379 17
1. kolo
91. Královští sokoli - Sokol Šlapanice 24.09.2017 17:00 74:59 (13:16 38:30 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 91

datum: 24.09.2017, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Zatloukal Ondřej (7.000)

komisař: Macela Miroslav

92. UP Olomouc - BC Nový Jičín 22.09.2017 19:00 75:96 (20:20 39:54 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 92

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.000)
Škaroupka Michal (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

93. Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc 24.09.2017 17:00 87:66 (27:19 53:33 75:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 93

datum: 24.09.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (8.500)
Novák Petr (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

94. Synthesia Pardubice - SKB Zlín 22.09.2017 20:00 75:84 (11:20 35:45 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 94

datum: 22.09.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Musil Jan (7.000)

komisař: Hlaváček Pavel

95. BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov 26.11.2017 17:30 91:73 (25:18 46:43 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 95

datum: 26.11.2017, 17:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.000)
Hecl Jan (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

2. kolo
96. Královští sokoli - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 17:00 89:73 (26:15 52:38 73:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 96

datum: 01.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Kec Jakub (7.000)
Vávrová Veronika (7.500)

komisař: Andrle Petr

97. SKB Zlín - BK Opava "B" 01.10.2017 15:00 105:97 (26:18 50:38 69:61 89:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 97

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (6.500)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

98. Basketbal Olomouc - Synthesia Pardubice 01.10.2017 15:00 84:79 (15:21 33:46 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 98

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Sýkora Václav (7.500)

komisař: Mikšík Milan

99. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 01.10.2017 16:00 74:87 (17:26 38:43 48:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 99

datum: 01.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.500)
Kocurek Ondřej (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

100. Sokol Šlapanice - UP Olomouc 01.10.2017 16:30 88:77 (27:17 45:26 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 100

datum: 01.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Süss Jiří

3. kolo
101. UP Olomouc - Královští sokoli 06.10.2017 19:00 55:104 (13:20 26:47 39:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 101

datum: 06.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.000)
Novák Petr (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

102. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 08.10.2017 17:00 62:72 (13:16 22:36 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 102

datum: 08.10.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Sýkora Václav (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

103. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 06.10.2017 20:00 102:59 (24:12 53:26 80:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 103

datum: 06.10.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Macela Miroslav

104. BK Opava "B" - Basketbal Olomouc 08.10.2017 17:00 88:77 (26:19 44:38 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 104

datum: 08.10.2017, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (7.500)
Vyplel David (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

105. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 08.10.2017 16:00 102:70 (18:18 44:40 75:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 105

datum: 08.10.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Jedlička Jiří (8.000)
Dombrovský Filip (6.500)

komisař: Süss Jiří

4. kolo
106. Královští sokoli - SKB Zlín 15.10.2017 17:00 104:61 (28:20 42:37 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 106

datum: 15.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Perlík Michal (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

107. Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov 13.10.2017 19:00 89:84 (20:20 43:39 73:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 107

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

108. BC Nový Jičín - BK Opava "B" 15.10.2017 16:00 79:68 (26:22 40:32 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 108

datum: 15.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Kocurek Ondřej (6.000)

komisař: Kašparová Renáta

109. Sokol Šlapanice - Synthesia Pardubice 15.10.2017 16:30 86:76 (29:13 51:31 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 109

datum: 15.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.500)
Škaroupka Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

110. UP Olomouc - Snakes Ostrava 13.10.2017 19:00 80:97 (22:16 46:46 67:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 110

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Kovář Jan (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

5. kolo
111. Snakes Ostrava - Královští sokoli 22.10.2017 17:00 66:82 (16:22 34:40 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 111

datum: 22.10.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (6.000)
Novák Petr (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

112. Synthesia Pardubice - UP Olomouc 20.10.2017 20:00 87:72 (20:25 47:43 72:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 112

datum: 20.10.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Scholzová Michaela (7.000)

komisař: Laš Luděk

113. BK Opava "B" - Sokol Šlapanice 22.10.2017 15:00 86:103 (21:22 48:52 68:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 113

datum: 22.10.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (6.000)
Giecek Adam (6.000)

komisař: Sládek Oldřich

114. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 22.10.2017 16:30 64:76 (23:16 39:37 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 114

datum: 22.10.2017, 16:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Škaroupka Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

115. SKB Zlín - Basketbal Olomouc 22.10.2017 17:00 77:70 (14:21 34:42 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 115

datum: 22.10.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Dombrovský Filip (6.000)

komisař: Reichl Petr

6. kolo
116. Královští sokoli - Basketbal Olomouc 29.10.2017 17:00 104:68 (34:15 56:28 89:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 116

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.000)
Šmůla Petr (7.000)

komisař: Lukeš Libor

117. BC Nový Jičín - SKB Zlín 29.10.2017 16:00 68:86 (20:19 40:43 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 117

datum: 29.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (6.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

118. Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov 29.10.2017 16:30 66:73 (19:17 42:39 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 118

datum: 29.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Melichárek Ivo (7.500)

komisař: Paulík Robert

119. UP Olomouc - BK Opava "B" 27.10.2017 19:00 77:90 (25:22 47:38 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 119

datum: 27.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

120. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 29.10.2017 17:00 95:71 (26:24 54:52 77:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 120

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Štěnička Dušan

7. kolo
121. Synthesia Pardubice - Královští sokoli 03.11.2017 20:00 62:80 (12:26 20:45 44:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 121

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (7.500)
Šmůla Marek (7.000)

komisař: Macela Miroslav

122. BK Opava "B" - Snakes Ostrava 05.11.2017 15:00 91:78 (30:28 47:49 69:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 122

datum: 05.11.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.000)
Kocurek Ondřej (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

123. BCM Orli Prostějov - UP Olomouc 05.11.2017 16:00 89:50 (27:15 58:24 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 123

datum: 05.11.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Novák Petr (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

124. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 05.11.2017 17:00 94:85 (26:19 44:43 71:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 124

datum: 05.11.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (6.500)
Sýkora Václav (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

125. Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín 03.11.2017 19:00 97:70 (19:21 47:48 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 125

datum: 03.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (8.000)
Večeřa Pavel (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

8. kolo
126. Královští sokoli - BC Nový Jičín 12.11.2017 17:00 84:61 (23:8 44:21 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 126

datum: 12.11.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Šafařík Michal (8.000)
Lukeš Petr (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

127. Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc 12.11.2017 16:30 75:81 (15:20 35:40 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 127

datum: 12.11.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Kubiš Michal (7.000)

komisař: Mikšík Milan

128. UP Olomouc - SKB Zlín 10.11.2017 19:00 66:86 (13:25 28:39 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 128

datum: 10.11.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Stáňa Lukáš (6.000)

komisař: Reichl Petr

129. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 12.11.2017 17:00 76:84 (18:14 34:39 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 129

datum: 12.11.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Čarnecký Martin (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

130. Synthesia Pardubice - BK Opava "B" 10.11.2017 20:00 72:70 (20:19 35:37 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 130

datum: 10.11.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Znamínko Petr (7.500)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Lukeš Libor

9. kolo
131. BK Opava "B" - Královští sokoli 19.11.2017 15:00 75:69 (19:20 36:36 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 131

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Vyplel David (7.000)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

132. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 07.11.2017 20:00 54:76 (10:23 27:33 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 132

datum: 07.11.2017, 20:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

133. SKB Zlín - Snakes Ostrava 17.11.2017 19:00 82:67 (25:13 54:30 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 133

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

134. Basketbal Olomouc - UP Olomouc 17.11.2017 19:00 93:85 (20:21 36:45 68:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 134

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

135. BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 19.11.2017 16:00 90:74 (22:21 43:37 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 135

datum: 19.11.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Hecl Jan (8.000)

komisař: Štěnička Dušan

10. kolo
136. Sokol Šlapanice - Královští sokoli 26.11.2017 16:30 82:93 (23:21 42:48 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 136

datum: 26.11.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Novák Petr (7.000)

komisař: Süss Jiří

137. BC Nový Jičín - UP Olomouc 26.11.2017 16:00 90:67 (17:22 33:44 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 137

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Kocurek Ondřej (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

138. Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava 24.11.2017 19:00 89:95 (27:27 50:53 71:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 138

datum: 24.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kovář Jan (7.000)
Stáňa Lukáš (7.000)

komisař: Mikšík Milan

139. SKB Zlín - Synthesia Pardubice 26.11.2017 17:00 93:79 (27:16 47:40 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 139

datum: 26.11.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

140. BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" 22.09.2017 19:00 89:66 (20:8 43:30 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 140

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

11. kolo
141. BCM Orli Prostějov - Královští sokoli 03.12.2017 16:00 81:88 (15:26 31:54 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 141

datum: 03.12.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.000)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Mikšík Milan

142. BK Opava "B" - SKB Zlín 01.12.2017 19:00 77:63 (21:22 43:38 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 142

datum: 01.12.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Sýkora Václav (5.500)

komisař: Sládek Oldřich

143. Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc 01.12.2017 20:00 83:88 (29:20 49:46 68:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 143

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Zikánová Tereza (7.000)

komisař: Zachara Ivan

*144. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 03.12.2017 17:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 144

datum: 03.12.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Štěnička Dušan

145. UP Olomouc - Sokol Šlapanice 01.12.2017 19:00 71:97 (19:21 37:49 51:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 145

datum: 01.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Škaroupka Michal (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

12. kolo
146. Královští sokoli - UP Olomouc 08.12.2017 19:00 111:57 (26:10 48:35 80:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 146

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Kovář Jan (7.500)

komisař: Lukeš Libor

147. Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 10.12.2017 16:30 76:96 (24:26 46:46 60:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 147

datum: 10.12.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Süss Jiří

148. BC Nový Jičín - Synthesia Pardubice 10.12.2017 16:00 71:50 (18:13 34:22 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 148

datum: 10.12.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

149. Basketbal Olomouc - BK Opava "B" 08.12.2017 19:00 104:71 (28:20 55:37 79:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 149

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Novák Petr (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

150. SKB Zlín - BCM Orli Prostějov 10.12.2017 17:00 76:81 (19:12 28:35 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 150

datum: 10.12.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (6.500)
Kocurek Ondřej (5.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

13. kolo
151. SKB Zlín - Královští sokoli 17.12.2017 17:00 80:102 (22:29 47:47 59:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 151

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Süss Jiří

152. BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc 17.12.2017 16:00 101:70 (26:15 56:38 78:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 152

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Vyplel David (7.000)

komisař: Mikšík Milan

153. BK Opava "B" - BC Nový Jičín 14.12.2017 19:00 90:68 (26:18 48:32 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 153

datum: 14.12.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (6.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

154. Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice 15.12.2017 20:00 83:77 (20:19 35:38 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 154

datum: 15.12.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (8.000)
Scholzová Michaela (8.000)

komisař: Laš Luděk

155. Snakes Ostrava - UP Olomouc 17.12.2017 17:00 100:41 (26:10 53:18 74:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 155

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

14. kolo
156. Královští sokoli - Snakes Ostrava 07.01.2018 18:00 126:74 (33:14 62:33 99:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 156

datum: 07.01.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Škaroupka Michal (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Lukeš Libor

157. UP Olomouc - Synthesia Pardubice 26.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 157

datum: 26.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (---)
Sýkora Václav (---)

komisař: Sládek Oldřich

158. Sokol Šlapanice - BK Opava "B" 07.01.2018 16:30 91:84 (16:21 45:40 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 158

datum: 07.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Čarnecký Martin (6.500)
Novák Petr (7.000)

komisař: Süss Jiří

159. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 07.01.2018 16:00 77:76 (30:18 43:39 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 159

datum: 07.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Štěnička Dušan

160. Basketbal Olomouc - SKB Zlín 05.01.2018 19:00 107:78 (27:23 48:45 76:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 160

datum: 05.01.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

15. kolo
161. Basketbal Olomouc - Královští sokoli 14.01.2018 17:30 80:81 (22:26 44:49 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 161

datum: 14.01.2018, 17:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Večeřa Pavel (7.000)

komisař: Štěnička Dušan

162. SKB Zlín - BC Nový Jičín 14.01.2018 17:00 88:96 (20:19 36:39 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 162

datum: 14.01.2018, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Zatloukal Ondřej (7.500)

komisař: Latík Zdeněk

163. BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice 14.01.2018 14:00 87:71 (23:16 48:32 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 163

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

164. BK Opava "B" - UP Olomouc 14.01.2018 17:00 70:81 (23:16 42:37 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 164

datum: 14.01.2018, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.500)
Stáňa Lukáš (8.500)

komisař: Sládek Oldřich

165. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 11.01.2018 17:00 80:66 (25:20 52:36 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 165

datum: 11.01.2018, 17:00:00

místo: hala VOŠ a SŠT, Česká Třebová

rozhodčí:
Hruša Petr (8.500)
Kovář Jan (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

16. kolo
166. Královští sokoli - Synthesia Pardubice 21.01.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 166

datum: 21.01.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kučera Vít (---)
Vošahlík Marek (---)

komisař: Lukeš Libor

167. Snakes Ostrava - BK Opava "B" 21.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 167

datum: 21.01.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Valoušek Zdeněk

168. UP Olomouc - BCM Orli Prostějov 19.01.2018 19:00 (83:81) (33:26 45:41 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 168

datum: 19.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (---)
Kocurek Ondřej (---)

komisař: Sládek Oldřich

169. Sokol Šlapanice - SKB Zlín 21.01.2018 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 169

datum: 21.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kovář Jan (---)
Škaroupka Michal (---)

komisař: Mikšík Milan

170. BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc 21.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 170

datum: 21.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (---)
Giecek Adam (---)

komisař: Štěnička Dušan

17. kolo
171. BC Nový Jičín - Královští sokoli 28.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 171

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Kašparová Renáta

172. Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice 28.01.2018 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 172

datum: 28.01.2018, 17:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Dombrovský Filip (---)

komisař: Štěnička Dušan

173. SKB Zlín - UP Olomouc 28.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 173

datum: 28.01.2018, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Süss Jiří

174. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 28.01.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 174

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (---)
Stáňa Lukáš (---)

komisař: Sládek Oldřich

175. BK Opava "B" - Synthesia Pardubice 24.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 175

datum: 24.01.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Válek Jakub (---)
Novák Petr (---)

komisař: Valoušek Zdeněk

18. kolo
176. Královští sokoli - BK Opava "B" 04.02.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 176

datum: 04.02.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---)
(---)

komisař: Lukeš Libor

177. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 02.02.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 177

datum: 02.02.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---)
(---)

komisař: Kukla Jiří

178. Snakes Ostrava - SKB Zlín 04.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 178

datum: 04.02.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---)
(---)

komisař: Štěnička Dušan

179. UP Olomouc - Basketbal Olomouc 02.02.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 179

datum: 02.02.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---)
(---)

komisař: Valoušek Zdeněk

180. Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 04.02.2018 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 180

datum: 04.02.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
(---)
(---)

komisař: Mikšík Milan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry