image

muži / 2. liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. Sokol Vyšehrad 0 0 0 0:0 0
2. BK Kladno 0 0 0 0:0 0
3. BK Mariánské Lázně 0 0 0 0:0 0
4. BK Klatovy 0 0 0 0:0 0
5. BC Benešov 0 0 0 0:0 0
6. Slavoj BK Litoměřice "B" 0 0 0 0:0 0
7. SKB Rokycany 0 0 0 0:0 0
8. BC Slaný 0 0 0 0:0 0
9. BK Wolves Radotín 0 0 0 0:0 0
10. Basketbal Jiskra Domažlice 0 0 0 0:0 0
11. Sokol Písek Sršni B 0 0 0 0:0 0
12. SLUNETA USK Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 16.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.12.2017, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. Sokol Písek B - BC Benešov 16.12.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 16.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad 16.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.12.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. BC Slaný - BK Kladno 16.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. SKB Rokycany - BK Mariánské Lázně 16.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.12.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
7. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 07.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 07.10.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. Sokol Písek B - BC Slaný 07.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. BC Benešov - BK Kladno 07.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 07.10.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 07.10.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. kolo
13. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 08.10.2017 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 08.10.2017 11:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 11:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. Sokol Písek B - BK Kladno 08.10.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. BC Benešov - BC Slaný 08.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 08.10.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. BK Klatovy - Wolves Radotín 08.10.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
19. SKB Rokycany - Wolves Radotín 21.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. BK Mariánské Lázně - Sokol Vyšehrad 21.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. BC Slaný - Jiskra Domažlice 21.10.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. BK Kladno - BK Klatovy 21.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 21.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


24. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 21.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
25. SKB Rokycany - Sokol Vyšehrad 22.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


26. BK Mariánské Lázně - Wolves Radotín 22.10.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


27. BC Slaný - BK Klatovy 22.10.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


28. BK Kladno - Jiskra Domažlice 22.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


29. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 22.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 22.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
31. Sokol Písek B - SKB Rokycany 04.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. BC Benešov - BK Mariánské Lázně 04.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


33. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 04.11.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 04.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. Wolves Radotín - BC Slaný 04.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 04.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
37. Sokol Písek B - BK Mariánské Lázně 05.11.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. BC Benešov - SKB Rokycany 05.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.11.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 05.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


41. Wolves Radotín - BK Kladno 05.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. Sokol Vyšehrad - BC Slaný 05.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
43. SKB Rokycany - BC Slaný 18.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. BK Mariánské Lázně - BK Kladno 18.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


45. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 18.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Vyšehrad 18.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 18.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. BC Benešov - BK Klatovy 18.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
49. SKB Rokycany - BK Kladno 19.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. BK Mariánské Lázně - BC Slaný 19.11.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 19.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 19.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


53. Sokol Písek B - BK Klatovy 19.11.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. BC Benešov - Jiskra Domažlice 19.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
55. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 02.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 02.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


57. Wolves Radotín - Sokol Písek B 02.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 02.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 02.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 02.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
61. Jiskra Domažlice - BK Mariánské Lázně 03.12.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


62. BK Klatovy - SKB Rokycany 03.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. Wolves Radotín - BC Benešov 03.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B 03.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


65. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 03.12.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n.L. 03.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 17.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 17.12.2017, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. BC Benešov - Sokol Písek B 17.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2017, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


69. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 17.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 17.12.2017, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 17.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 17.12.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


71. BK Kladno - BC Slaný 17.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 17.12.2017, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


72. BK Mariánské Lázně - SKB Rokycany 17.12.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
73. BK Mariánské Lázně - Sluneta USK Ústí n.L. 13.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


74. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


75. BK Kladno - Sokol Písek B 13.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.01.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


76. BC Slaný - BC Benešov 13.01.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


77. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice 13.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. Wolves Radotín - BK Klatovy 13.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
79. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 14.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 14.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. BK Mariánské Lázně - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.01.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


81. BC Slaný - Sokol Písek B 14.01.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. BK Kladno - BC Benešov 14.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 14.01.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 14.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 14.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 14.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 14.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
85. Sokol Vyšehrad - SKB Rokycany 27.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 27.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. Wolves Radotín - BK Mariánské Lázně 27.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. BK Klatovy - BC Slaný 27.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Jiskra Domažlice - BK Kladno 27.01.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 27.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 27.01.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 27.01.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
91. Wolves Radotín - SKB Rokycany 28.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 28.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Sokol Vyšehrad - BK Mariánské Lázně 28.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 28.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


93. Jiskra Domažlice - BC Slaný 28.01.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. BK Klatovy - BK Kladno 28.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 28.01.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 28.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 28.01.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. BK Mariánské Lázně - Sokol Písek B 10.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. SKB Rokycany - BC Benešov 10.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 10.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 10.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. BK Kladno - Wolves Radotín 10.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 10.02.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. BC Slaný - Sokol Vyšehrad 10.02.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. SKB Rokycany - Sokol Písek B 11.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 11.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. BK Mariánské Lázně - BC Benešov 11.02.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 11.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.02.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 11.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 11.02.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. BC Slaný - Wolves Radotín 11.02.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 11.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 11.02.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. BK Kladno - SKB Rokycany 24.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 24.02.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. BC Slaný - BK Mariánské Lázně 24.02.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Sokol Vyšehrad - Sluneta USK Ústí n.L. 24.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 24.02.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 24.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 24.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. BK Klatovy - Sokol Písek B 24.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 24.02.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Jiskra Domažlice - BC Benešov 24.02.2018 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. BC Slaný - SKB Rokycany 25.02.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. BK Kladno - BK Mariánské Lázně 25.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 25.02.2018, 00:00:00

místo: SH Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 25.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Sokol Vyšehrad - Slavoj BK Litoměřice "B" 25.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 25.02.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 25.02.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. BK Klatovy - BC Benešov 25.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice 10.03.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. SKB Rokycany - BK Klatovy 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. BC Benešov - Wolves Radotín 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 10.03.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
127. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 11.03.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. Sokol Písek B - Wolves Radotín 11.03.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. BC Benešov - Sokol Vyšehrad 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry