image

junioři U19 / extraliga / ročník 2017/18 / základní část


tabulka
1. GBA 8 6 2 695:512 14
2. USK Praha 7 7 0 574:398 14
3. BK Snakes Ostrava 8 6 2 699:564 14
4. BCM Orli Prostějov 8 4 4 601:523 12
5. BA Nymburk 7 5 2 583:524 12
6. BK Synthesia Pardubice 7 5 2 536:503 12
7. Sokol Písek Sršni 8 4 4 586:660 12
8. SAM Brno 7 4 3 551:531 11
9. Sokol pražský 8 3 5 608:604 11
10. Slavoj BK Litoměřice 8 1 7 497:638 9
11. BK Kondoři Liberec 8 1 7 498:649 9
12. BK Lokomotiva Plzeň 8 0 8 380:702 8
1. kolo
1. Synthesia Pardubice - SAM Brno 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. GBA - Sokol pražský 09.12.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. USK Praha - BA Nymburk 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 07.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.12.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 09.12.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
7. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 30.09.2017 16:00 76:56 (23:19 42:35 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

8. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 30.09.2017 16:15 84:59 (31:13 45:32 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017, 16:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

9. GBA - Sokol Písek 30.09.2017 17:00 79:71 (24:20 47:30 59:50 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (3.000/1.000)
Kouba Dalibor (3.000/1.000)

10. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 30.09.2017 15:00 82:45 (22:12 45:22 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

11. USK Praha - Snakes Ostrava 30.09.2017 14:00 94:59 (26:9 44:33 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2017, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

12. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 30.09.2017 13:00 78:70 (17:13 35:33 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 30.09.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

3. kolo
13. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 01.10.2017 09:00 68:63 (20:10 34:29 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 01.10.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Svoboda Martin (2.000/1.000)

14. SAM Brno - Kondoři Liberec 01.10.2017 09:30 87:64 (23:22 46:35 71:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Hecl Jan (1.000/2.000)

15. GBA - BK Loko Plzeň 01.10.2017 13:00 107:56 (26:13 54:24 85:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.000)
Kouba Dalibor (2.000/1.000)

16. Sokol pražský - Sokol Písek 01.10.2017 10:00 97:99 (24:31 44:45 72:62 88:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 01.10.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.500)

17. USK Praha - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 11:00 76:63 (17:11 32:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 01.10.2017, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Eisner Petr (1.500/1.500)

18. BA Nymburk - Snakes Ostrava 01.10.2017 09:00 77:76 (24:19 52:35 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 01.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

4. kolo
19. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 14.10.2017 17:00 74:91 (12:22 26:46 50:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 14.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Renc Jan (2.000/1.000)

20. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 14.10.2017 15:00 62:85 (15:23 38:39 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 14.10.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

21. USK Praha - Sokol Písek 11.10.2017 19:30 93:64 (30:15 47:35 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 11.10.2017, 19:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

22. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 14.10.2017 18:00 69:106 (11:23 29:41 43:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 14.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.500/1.000)

23. Synthesia Pardubice - GBA 14.10.2017 16:00 87:83 (20:16 39:46 53:66 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 14.10.2017, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Dombrovský Filip (2.000/1.000)

24. SAM Brno - Sokol pražský 14.10.2017 16:00 92:90 (20:19 42:40 67:63 85:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 14.10.2017, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

5. kolo
25. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 15.10.2017 12:00 68:89 (13:21 30:43 45:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 15.10.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.000)
Renc Jan (2.000/1.500)

26. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 15.10.2017 09:00 68:96 (21:17 34:48 55:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

27. BA Nymburk - Sokol Písek 15.10.2017 09:30 66:76 (20:17 43:43 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 15.10.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

28. BK Loko Plzeň - USK Praha 15.10.2017 10:00 42:91 (11:21 22:47 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.500/1.000)

29. Synthesia Pardubice - Sokol pražský 15.10.2017 10:00 88:68 (29:13 41:30 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/1.000)

30. SAM Brno - GBA 15.10.2017 09:00 60:82 (22:19 32:41 44:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

6. kolo
31. GBA - Kondoři Liberec 28.10.2017 16:00 81:45 (26:12 47:24 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 28.10.2017, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

32. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 28.10.2017 14:00 76:53 (26:21 47:31 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 28.10.2017, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

33. USK Praha - Synthesia Pardubice 17.11.2017 14:00 78:64 (22:16 39:32 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 17.11.2017, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500)
Záruba Matěj (1.000/1.500)

34. BA Nymburk - Synthesia Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Snakes Ostrava - Sokol Písek 28.10.2017 19:00 123:65 (29:11 62:32 102:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 28.10.2017, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

36. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 28.10.2017 14:00 73:46 (19:9 41:19 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 28.10.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500)
Hecl Jan (1.000/1.500)

7. kolo
37. GBA - Slavoj Litoměřice 29.10.2017 12:00 115:55 (24:18 55:32 87:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

38. Sokol pražský - Kondoři Liberec 29.10.2017 10:00 83:50 (27:11 50:25 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/3.000)
Svoboda Martin (1.000/2.000)

39. USK Praha - SAM Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BA Nymburk - SAM Brno 29.10.2017 11:30 83:79 (16:19 40:41 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 29.10.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000)
Renc Jan (2.000/1.000)

41. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 29.10.2017 09:00 87:39 (14:11 39:25 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 29.10.2017, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

42. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 29.10.2017 10:00 80:38 (36:13 56:23 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

8. kolo
43. Kondoři Liberec - Sokol Písek 11.11.2017 15:00 58:89 (16:22 27:43 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 11.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Petrák Jakub (1.500/1.000)

44. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 11.11.2017 18:00 73:30 (14:7 32:16 52:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 11.11.2017, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Šmůla Marek (1.000/1.500)

45. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 11.11.2017 18:00 74:83 (8:19 31:44 48:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 11.11.2017, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Mareš Jan (2.000/1.000)

46. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 11.11.2017 15:00 76:69 (22:16 48:36 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 11.11.2017, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Vyplel David (1.000/1.000)

47. GBA - USK Praha 11.11.2017 16:00 65:68 (13:15 26:34 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.11.2017, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

48. Sokol pražský - BA Nymburk 11.11.2017 15:00 71:103 (14:28 33:49 56:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 11.11.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
49. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 12.11.2017 10:00 83:53 (24:16 43:32 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.500)
Petrák Jakub (1.500/1.500)

50. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 12.11.2017 13:30 64:84 (18:14 34:37 49:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 12.11.2017, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

51. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 12.11.2017 10:30 79:72 (24:14 41:34 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 12.11.2017, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/2.000)
Mareš Jan (2.000/2.000)

52. SAM Brno - Snakes Ostrava 12.11.2017 09:00 73:84 (25:24 49:40 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000)
Vyplel David (1.500/1.000)

53. GBA - BA Nymburk 12.11.2017 11:00 83:70 (19:18 41:35 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 12.11.2017, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.500)
Hendrych Jan (1.000/2.500)

54. Sokol pražský - USK Praha 12.11.2017 09:00 41:74 (15:22 25:45 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
55. USK Praha - Kondoři Liberec 25.11.2017 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---)
Csöllei Pavel (---/---)

56. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 25.11.2017 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 25.11.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholzová Michaela (---/---)
Výborný Dominik (---/---)

57. Snakes Ostrava - GBA 25.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 25.11.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (---/---)
Nehoda Pavel (---/---)

58. BCM Orli Prostějov - Sokol pražský 25.11.2017 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 25.11.2017, 14:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---)
Giecek Adam (---/---)

59. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK Loko Plzeň - SAM Brno 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. USK Praha - Slavoj Litoměřice 26.11.2017 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 26.11.2017, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---)
Csöllei Pavel (---/---)

62. BA Nymburk - Kondoři Liberec 26.11.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 26.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jeřáb Jan (---/---)
Výborný Dominik (---/---)

63. Snakes Ostrava - Sokol pražský 26.11.2017 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 26.11.2017, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (---/---)
Nehoda Pavel (---/---)

64. BCM Orli Prostějov - GBA 26.11.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 26.11.2017, 09:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---)
Sýkora Václav (---/---)

65. Sokol Písek - SAM Brno 18.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 18.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 18.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 18.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. SAM Brno - Synthesia Pardubice 10.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.12.2017, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Sokol pražský - GBA 08.12.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.12.2017, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. BA Nymburk - USK Praha 10.12.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.12.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 09.12.2017 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 10.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.12.2017, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 10.12.2017 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.12.2017, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Kondoři Liberec - SAM Brno 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Loko Plzeň - GBA 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. Sokol Písek - Sokol pražský 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. BCM Orli Prostějov - USK Praha 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. Snakes Ostrava - BA Nymburk 20.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 20.01.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Sokol Písek - GBA 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Snakes Ostrava - USK Praha 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 21.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 21.01.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 03.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 03.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 03.02.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. Sokol Písek - BA Nymburk 03.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 03.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. USK Praha - BK Loko Plzeň 03.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.02.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. Sokol pražský - Synthesia Pardubice 03.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 03.02.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. GBA - SAM Brno 03.02.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 03.02.2018, 16:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 04.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 04.02.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 04.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 04.02.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. Sokol Písek - USK Praha 04.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 04.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 04.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 04.02.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. GBA - Synthesia Pardubice 04.02.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 04.02.2018, 10:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. Sokol pražský - SAM Brno 04.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 04.02.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. Slavoj Litoměřice - GBA 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. Kondoři Liberec - Sokol pražský 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. SAM Brno - USK Praha 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 17.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 17.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. Kondoři Liberec - GBA 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. Synthesia Pardubice - USK Praha 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. SAM Brno - BA Nymburk 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. Sokol Písek - Snakes Ostrava 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 18.02.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 18.02.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Snakes Ostrava - SAM Brno 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. BA Nymburk - GBA 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. USK Praha - Sokol pražský 03.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 03.03.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. Sokol Písek - Kondoři Liberec 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. USK Praha - GBA 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. BA Nymburk - Sokol pražský 04.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 04.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Slavoj Litoměřice - USK Praha 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. Kondoři Liberec - BA Nymburk 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. Sokol pražský - Snakes Ostrava 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. GBA - BCM Orli Prostějov 17.03.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 17.03.2018, 17:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. SAM Brno - Sokol Písek 25.11.2017 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 25.11.2017, 18:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (---/---)
Mrázek Michal (---/---)

126. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 25.11.2017 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 25.11.2017, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Perlík Michal (---/---)
Šmůla Petr (---/---)

22. kolo
127. Kondoři Liberec - USK Praha 18.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 18.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 18.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 18.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. GBA - Snakes Ostrava 18.03.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 18.03.2018, 10:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 18.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 18.03.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 26.11.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 26.11.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Perlík Michal (---/---)
Šmůla Petr (---/---)

132. SAM Brno - BK Loko Plzeň 26.11.2017 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 26.11.2017, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (---/---)
Mrázek Michal (---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry