image

junioři U19 / liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. BK Horejsek Děčín 0 0 0 0:0 0
2. GBA B 0 0 0 0:0 0
3. BK Brandýs nad Labem 0 0 0 0:0 0
4. ŠSK Slaný 0 0 0 0:0 0
5. Sokol Vyšehrad 0 0 0 0:0 0
6. SLUNETA Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Žižkov 0 0 0 0:0 0
8. Levharti Chomutov 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Levharti Chomutov - ŠSK Slaný 11.11.2017 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.11.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Sokol Žižkov - BK Brandýs n. L. 11.11.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. SLUNETA Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín 08.11.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.11.2017, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Sokol Vyšehrad - GBA B 11.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.11.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 30.09.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Ježek Václav (---/---)

6. ŠSK Slaný - GBA B 30.09.2017 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2017, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Horník Michal (---/---)
Mycak Michael (---/---)

7. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 30.09.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman (---/---)
Hejnic Jan (---/---)

8. BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín 30.09.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (---/---)
Tax Tomáš (---/---)

3. kolo
9. Levharti Chomutov - GBA B 01.10.2017 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 01.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Ježek Václav (---/---)

10. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 01.10.2017 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 01.10.2017, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Horník Michal (---/---)
Mycak Michael (---/---)

11. Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín 01.10.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 01.10.2017, 09:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman (---/---)
Hejnic Jan (---/---)

12. BK Brandýs n. L. - SLUNETA Ústí n. L. 01.10.2017 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 01.10.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (---/---)
Tax Tomáš (---/---)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 14.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 14.10.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. GBA B - BK Horejsek Děčín 14.10.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 14.10.2017, 19:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 14.10.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 14.10.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 14.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 14.10.2017, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - BK Horejsek Děčín 15.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 15.10.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. GBA B - SLUNETA Ústí n. L. 15.10.2017 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 15.10.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. Levharti Chomutov - BK Brandýs n. L. 15.10.2017 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 15.10.2017, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. ŠSK Slaný - Sokol Žižkov 15.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2017, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 28.10.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 28.10.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK Brandýs n. L. - GBA B 28.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 28.10.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov 28.10.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 28.10.2017, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BK Horejsek Děčín - ŠSK Slaný 28.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 28.10.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. Sokol Žižkov - GBA B 29.10.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 29.10.2017, 09:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad 29.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 29.10.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. SLUNETA Ústí n. L. - ŠSK Slaný 29.10.2017 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 29.10.2017, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. BK Horejsek Děčín - Levharti Chomutov 29.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 29.10.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. ŠSK Slaný - Levharti Chomutov 12.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 12.11.2017, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov 12.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 12.11.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 12.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. GBA B - Sokol Vyšehrad 12.11.2017 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 12.11.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. GBA B - Levharti Chomutov 25.11.2017 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 25.11.2017, 19:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný 25.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 25.11.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. BK Horejsek Děčín - Sokol Žižkov 25.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 25.11.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n. L. 25.11.2017 14:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 25.11.2017, 14:15:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 26.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 26.11.2017, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. GBA B - ŠSK Slaný 26.11.2017 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 26.11.2017, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 26.11.2017 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 26.11.2017, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L. 26.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 26.11.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. BK Horejsek Děčín - Sokol Vyšehrad 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. SLUNETA Ústí n. L. - GBA B 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. BK Brandýs n. L. - Levharti Chomutov 09.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 09.12.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Sokol Žižkov - ŠSK Slaný 09.12.2017 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 10.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 10.12.2017, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. BK Horejsek Děčín - GBA B 10.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 10.12.2017, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Sokol Žižkov - Levharti Chomutov 10.12.2017 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 10.12.2017, 09:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný 10.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.12.2017, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. GBA B - Sokol Žižkov 06.01.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 06.01.2018, 19:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L. 06.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 06.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. ŠSK Slaný - SLUNETA Ústí n. L. 06.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 06.01.2018, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín 06.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 06.01.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 07.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 07.01.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. GBA B - BK Brandýs n. L. 07.01.2018 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 07.01.2018, 12:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L. 07.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 07.01.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. ŠSK Slaný - BK Horejsek Děčín 07.01.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 07.01.2018, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Nike

NIKE
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. www.athleteps.eu

Mattoni

MATTONI
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. www.mattoni.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Handicap

Firma, založená v roce 1990, zabývající se vývojem a výrobou ortopedických pomůcek, při které spolupracují s předními odborníky v oboru.Handicap

Nilfisk

Nilfisk
Nilfisk patří k předním světovým výrobcům profesionálních čistících zařízení. Nilfisk

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry