image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2017/18 / základní část


tabulka
1. Sokol Písek Sršni 16 15 1 1492:940 31
2. USK Praha 16 14 2 1262:970 30
3. Sokol Pražský 16 13 3 1205:945 29
4. Slavoj BK Litoměřice 16 11 5 1166:1064 27
5. BA Nymburk 16 7 9 1120:1151 23
6. BCM Orli Prostějov 16 7 9 1111:1182 23
7. BK Snakes Ostrava 15 7 8 1061:1027 22
8. BK Kondoři Liberec 16 6 10 1149:1280 22
9. BK Synthesia Pardubice 14 7 7 1065:1048 21
10. SAM Brno 16 4 12 1014:1218 20
11. BK NH Ostrava 15 3 12 988:1247 18
12. BK Lokomotiva Plzeň 16 0 16 787:1348 16
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 13.01.2018 17:00 88:49 (18:13 45:27 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.500)

2. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 13.01.2018 15:00 73:66 (25:18 37:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.01.2018, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/2.000)
Škaroupka Michal (1.500/1.500)

3. USK Praha - Sokol Pražský 06.01.2018 12:00 54:58 (9:10 24:23 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.01.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Zikánová Tereza (1.000/1.500)

4. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.01.2018 15:30 74:61 (20:16 39:34 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.01.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 13.01.2018 16:00 119:35 (31:12 71:24 97:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

6. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.01.2018 12:00 73:61 (20:16 35:36 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.01.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.000)

2. kolo
7. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 07.10.2017 17:00 74:67 (18:16 42:29 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

8. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 07.10.2017 14:00 84:75 (21:15 45:41 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

9. SAM Brno - Sokol Písek 07.10.2017 14:00 60:90 (16:25 30:42 48:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000)
Petrák Robin (1.500/1.000)

10. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 07.10.2017 14:00 73:47 (20:12 40:30 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)

11. USK Praha - Snakes Ostrava 07.10.2017 14:30 84:72 (12:21 33:37 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/4.000)
Koudela Pavel (1.000/3.000)

12. Sokol Pražský - NH Ostrava 07.10.2017 15:00 78:57 (29:8 47:22 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 08.10.2017 13:15 81:60 (17:22 39:41 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 13:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

14. Kondoři Liberec - BA Nymburk 08.10.2017 10:00 81:76 (22:20 40:39 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

15. SAM Brno - BK Loko Plzeň 08.10.2017 11:15 86:39 (25:7 46:19 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

16. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 08.10.2017 10:00 60:89 (10:29 20:57 33:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)

17. USK Praha - NH Ostrava 08.10.2017 10:00 104:63 (26:15 55:35 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

18. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 06.10.2017 19:30 59:38 (19:7 33:23 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

4. kolo
19. BA Nymburk - Snakes Ostrava 21.10.2017 14:00 59:78 (15:22 30:40 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

20. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 21.10.2017 15:00 88:68 (24:13 46:30 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael (2.500/1.000)
Krejsa Pavel (2.500/1.000)

21. USK Praha - Sokol Písek 21.10.2017 17:00 82:74 (24:12 39:32 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/2.000)

22. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 21.10.2017 17:00 41:74 (10:26 19:45 30:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Timko Viktor (1.500/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 21.10.2017 17:00 81:45 (28:12 46:18 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

24. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 21.10.2017 15:00 79:84 (21:17 36:42 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Frátrik Josef (3.000/1.000)

5. kolo
25. BA Nymburk - NH Ostrava 22.10.2017 09:30 79:59 (24:18 43:36 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

26. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 22.10.2017 10:00 68:65 (23:15 33:33 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael (3.000/3.000)
Krejsa Pavel (3.500/3.000)

27. Sokol Pražský - Sokol Písek 22.10.2017 10:00 56:59 (17:8 29:21 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)

28. BK Loko Plzeň - USK Praha 22.10.2017 09:00 52:65 (12:16 31:31 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000)
Novák Vratislav (1.500/1.500)

29. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 22.10.2017 09:30 86:60 (22:12 38:30 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

30. Kondoři Liberec - SAM Brno 22.10.2017 10:30 76:66 (27:20 43:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500)
Tax Tomáš (1.500/2.000)

6. kolo
31. SAM Brno - BA Nymburk 04.11.2017 13:30 79:77 (26:18 50:41 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

32. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 04.11.2017 14:00 67:79 (14:18 41:48 57:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/2.500)

33. Slavoj Litoměřice - USK Praha 06.11.2017 17:30 54:74 (13:17 32:28 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2017, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Rom Daniel (3.500/1.000)

34. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 04.11.2017 15:00 92:69 (29:16 48:39 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500)
Mycak Michael (2.000/1.500)

35. Snakes Ostrava - Sokol Písek 04.11.2017 14:30 58:92 (22:18 33:48 44:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

36. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 04.11.2017 17:00 76:72 (14:22 33:39 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500)
Nováková Bára (1.000/1.500)

7. kolo
37. SAM Brno - Synthesia Pardubice 05.11.2017 11:15 68:108 (14:27 35:44 49:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.500)

38. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 05.11.2017 11:00 70:79 (12:25 38:37 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

39. Kondoři Liberec - USK Praha 05.11.2017 11:00 56:98 (7:30 22:52 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Horník Michal (1.500/1.000)

40. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 05.11.2017 10:00 78:57 (24:21 49:29 71:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/2.000)
Mycak Michael (2.000/3.000)

41. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 05.11.2017 09:30 68:43 (23:9 34:18 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500)
Veselý Ondřej (1.000/1.500)

42. NH Ostrava - Sokol Písek 05.11.2017 09:00 63:118 (12:34 32:67 46:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

8. kolo
43. BA Nymburk - Sokol Písek 18.11.2017 15:00 54:82 (20:26 29:47 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

44. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 18.11.2017 18:00 102:43 (21:15 45:25 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Koudela Martin (1.500/1.000)

45. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 18.11.2017 17:00 88:72 (20:19 44:36 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

46. Kondoři Liberec - NH Ostrava 18.11.2017 15:00 70:100 (26:20 41:49 55:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

47. SAM Brno - USK Praha 18.11.2017 13:30 59:75 (16:25 29:40 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

48. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 18.11.2017 14:00 69:72 (25:17 38:45 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500)
Vildová Linda (3.000/2.000)

9. kolo
49. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 19.11.2017 09:30 79:63 (24:12 34:24 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Kocián Michal (1.000/2.000)

50. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 19.11.2017 10:00 68:117 (25:32 45:68 63:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/1.000)
Koudela Martin (1.500/1.000)

51. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 19.11.2017 09:30 93:64 (22:18 44:28 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

52. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 19.11.2017 11:30 61:81 (19:23 26:42 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)

53. SAM Brno - Sokol Pražský 19.11.2017 11:15 56:68 (16:15 31:35 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.500)
Vaníček Marek (1.000/1.500)

54. BCM Orli Prostějov - USK Praha 19.11.2017 11:00 73:81 (12:14 32:38 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/2.500)
Vildová Linda (2.500/3.500)

10. kolo
55. USK Praha - BA Nymburk 22.11.2017 15:00 75:63 (27:12 42:25 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 22.11.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

56. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 02.12.2017 18:00 92:68 (15:18 45:32 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Rom Daniel (1.500/1.500)

57. Snakes Ostrava - SAM Brno 02.12.2017 15:30 78:44 (16:16 39:23 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Krčmář Dominik (1.000/1.500)

58. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 02.12.2017 12:00 65:66 (20:19 37:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.500)

59. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 02.12.2017 16:00 88:49 (19:7 44:22 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

60. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 02.12.2017 17:00 59:79 (19:26 30:44 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500)
Šmůla Marek (1.500/1.500)

11. kolo
61. USK Praha - Synthesia Pardubice 31.01.2018 15:00 68:62 (22:12 31:25 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 31.01.2018, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej (3.000/1.000)
Lahoda Radek (3.000/1.000)

62. Sokol Pražský - BA Nymburk 03.12.2017 11:30 83:57 (22:17 38:34 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Rom Daniel (2.000/1.000)

63. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 03.12.2017 10:00 66:70 (17:21 33:40 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (3.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

64. NH Ostrava - SAM Brno 03.12.2017 09:00 75:64 (21:19 41:34 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/2.000)

65. Sokol Písek - Kondoři Liberec 03.12.2017 09:30 90:53 (25:19 53:33 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

66. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 03.12.2017 10:00 70:74 (23:24 34:41 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

12. kolo
67. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 14.01.2018 10:00 70:76 (23:19 39:45 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000)
Šmídková Hana (2.000/1.000)

68. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 14.01.2018 10:00 77:54 (25:9 43:31 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

69. Sokol Pražský - USK Praha 07.01.2018 11:30 66:71 (14:21 35:32 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2018, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000)
Šmídková Hana (1.500/1.000)

70. NH Ostrava - Snakes Ostrava 14.01.2018 11:00 63:79 (15:17 33:39 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 14.01.2018 11:15 46:117 (12:32 27:58 37:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.01.2018, 11:15:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500)

72. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 14.01.2018 15:00 68:60 (15:13 37:26 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)

13. kolo
73. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 27.01.2018 12:30 63:72 (21:18 38:31 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 27.01.2018, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/2.000)
Mycak Michael (2.000/2.500)

74. BA Nymburk - Kondoři Liberec 27.01.2018 13:30 79:71 (14:11 40:33 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 27.01.2018, 13:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

75. BK Loko Plzeň - SAM Brno 27.01.2018 18:30 60:76 (13:16 22:32 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 27.01.2018, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Timko Viktor (2.000/1.000)

76. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 27.01.2018 16:00 102:55 (27:14 51:26 89:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.500)

77. NH Ostrava - USK Praha 27.01.2018 14:30 43:100 (16:21 21:46 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 27.01.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

78. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 27.01.2018 17:00 80:85 (20:25 37:40 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

14. kolo
79. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 28.01.2018 11:30 67:51 (22:8 36:19 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 28.01.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

80. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 28.01.2018 12:00 95:90 (21:18 41:47 66:59 80:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2018, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/2.000)
Mycak Michael (2.000/2.000)

81. Sokol Písek - SAM Brno 28.01.2018 11:00 94:56 (29:14 50:27 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Výborný Dominik (1.500/1.000)

82. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 28.01.2018 09:30 61:91 (6:23 24:46 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 28.01.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000)
Timko Viktor (1.500/1.500)

83. Snakes Ostrava - USK Praha 28.01.2018 10:15 69:80 (15:28 38:47 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 28.01.2018, 10:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (3.000/1.000)
Kavan Jonáš (3.000/1.000)

84. NH Ostrava - Sokol Pražský 28.01.2018 10:00 58:81 (21:25 35:43 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

15. kolo
85. NH Ostrava - BA Nymburk 10.02.2018 18:00 73:81 (19:17 30:42 42:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)
Pavlík Michael (2.000/1.000)

86. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 21.02.2018 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 21.02.2018, 18:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (---/---)
Kremser Jakub (---/---)

87. Sokol Písek - Sokol Pražský 10.02.2018 17:00 81:75 (18:21 33:42 49:53 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/3.500)
Novák Vratislav (3.000/4.000)

88. USK Praha - BK Loko Plzeň 10.02.2018 19:00 81:26 (24:7 34:18 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 10.02.2018, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (---/1.500)
Menšík Richard (---/1.500)

89. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 10.02.2018 19:00 71:66 (9:16 30:27 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 10.02.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000)
Dolejš Václav (1.500/1.000)

90. SAM Brno - Kondoři Liberec 10.02.2018 14:15 62:78 (20:20 36:41 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 10.02.2018, 14:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.500)
Krčmář Dominik (1.500/1.500)

16. kolo
91. Snakes Ostrava - BA Nymburk 11.02.2018 09:30 83:70 (11:22 33:39 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 11.02.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000)
Kremser Jakub (2.000/1.000)

92. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 01.03.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 01.03.2018, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. Sokol Písek - USK Praha 11.02.2018 11:30 80:70 (19:19 42:35 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/---)
Novák Vratislav (2.500/---)

94. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 11.02.2018 10:30 88:30 (22:3 45:15 71:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 11.02.2018, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.500)
Koc Ondřej (1.000/1.500)

95. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 11.02.2018 09:45 66:76 (24:28 44:48 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 11.02.2018, 09:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

96. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 11.02.2018 12:00 59:83 (17:24 31:39 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.500)
Dolejš Václav (2.000/1.500)

17. kolo
97. Synthesia Pardubice - SAM Brno 24.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lejčko Jan (---/---)
Kotrbatá Zuzana (---/---)

98. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 24.02.2018 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 24.02.2018, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (---/---)
Šmídková Hana (---/---)

99. USK Praha - Kondoři Liberec 24.02.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 24.02.2018, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (---/---)
Koudela Martin (---/---)

100. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 24.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Nesper Jindřich (---/---)

101. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 24.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (---/---)
Lahoda Radek (---/---)

102. Sokol Písek - NH Ostrava 24.02.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (---/---)
Tax Tomáš (---/---)

18. kolo
103. BA Nymburk - SAM Brno 25.02.2018 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (---/---)
Šmídková Hana (---/---)

104. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 25.02.2018 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2018, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lejčko Jan (---/---)
Kotrbatá Zuzana (---/---)

105. USK Praha - Slavoj Litoměřice 25.02.2018 12:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 25.02.2018, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (---/---)
Koudela Martin (---/---)

106. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 25.02.2018 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Horník Michal (---/---)
Ďurana Antonín (---/---)

107. Sokol Písek - Snakes Ostrava 25.02.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (---/---)
Tax Tomáš (---/---)

108. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 25.02.2018 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (---/---)
Lahoda Radek (---/---)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. Sokol Pražský - SAM Brno 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. USK Praha - BCM Orli Prostějov 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. Sokol Písek - BA Nymburk 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. NH Ostrava - Kondoři Liberec 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. USK Praha - SAM Brno 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 11.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 11.03.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Synthesia Pardubice - USK Praha 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. BA Nymburk - Sokol Pražský 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. SAM Brno - NH Ostrava 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. Kondoři Liberec - Sokol Písek 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. BA Nymburk - USK Praha 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. SAM Brno - Snakes Ostrava 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

APS

APS
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

Crestyl

Skupina Crestyl patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů (Podbaba, Barrandov Hills nebo 4Blok ve Vršovicích).Crestyl

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry