image

muži / Oblasti / ročník 2017/18 / Oblastní přebor I / Základní část


tabulka
1. SK Žabovřesky A 20 16 4 1602:1212 36
2. TJ Třebíč A 20 16 4 1580:1374 36
3. Jiskra Kyjov A 20 15 5 1463:1285 35
4. BCS Husovice A 20 12 8 1521:1406 32
5. Spartak Uherský Brod A 20 11 9 1365:1255 31
6. BK Žďár nad Sázavou B 20 10 10 1412:1427 30
7. Tesla Brno 20 10 10 1290:1364 30
8. Sokol Šlapanice B 20 8 12 1270:1421 28
9. ASK Blansko 20 7 13 1370:1457 27
10. BC VYSOČINA B 20 4 16 1154:1428 24
11. SKB Brno Černovice A 20 1 19 1094:1492 19
1. kolo
1. Sp. Uherský Brod A - Jiskra Kyjov A 07.10.2017 18:30 57:49 (20:14 27:30 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Doležal Vratislav ()

2. SK Žabovřesky A - Sok. Šlapanice B 30.09.2017 19:00 79:50 (22:11 43:24 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2017, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Holubek Tomáš ()
Giecek Adam ()

3. SKB Černovice A - BCS Husovice A 06.10.2017 18:10 50:93 (17:33 31:55 44:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2017, 18:10:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Jansa Martin ()

4. BC VYSOČINA B - BK Žďár n/Sáz.B 30.09.2017 17:00 56:63 (7:17 23:39 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Dolejš Václav ()

5. TJ Třebíč A - Tesla Brno 30.09.2017 17:00 64:55 (12:12 32:21 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

2. kolo
6. Sp. Uherský Brod A - ASK Blansko 14.10.2017 18:30 90:62 (27:25 43:44 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Dokoupil Tomáš ()

7. SK Žabovřesky A - TJ Třebíč A 14.10.2017 18:00 81:57 (28:12 46:26 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2017, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Jansa Martin ()

8. Sok. Šlapanice B - Tesla Brno 14.10.2017 17:00 78:69 (16:24 37:36 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Sekáč Martin ()

9. SKB Černovice A - BC VYSOČINA B 14.10.2017 18:00 63:81 (17:27 35:47 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Buryšek Zdeněk ()

10. BCS Husovice A - BK Žďár n/Sáz.B 14.10.2017 18:15 60:66 (18:14 37:34 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2017, 18:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel ()
Mrázek Michal ()

3. kolo
11. Jiskra Kyjov A - ASK Blansko 15.10.2017 12:00 76:71 (21:14 32:33 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Jakubík Petr ()

12. SK Žabovřesky A - Tesla Brno 13.10.2017 19:45 74:49 (16:8 35:17 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Mynarčík Petr ()

13. Sok. Šlapanice B - TJ Třebíč A 15.10.2017 10:00 76:58 (19:8 40:28 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bělouch Jiří ()

14. SKB Černovice A - BK Žďár n/Sáz.B 15.10.2017 10:00 58:69 (18:21 39:32 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bilíček Aleš ()

15. BCS Husovice A - BC VYSOČINA B 15.10.2017 13:30 71:45 (15:5 34:20 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Buryšek Zdeněk ()

4. kolo
16. ASK Blansko - BC VYSOČINA B 28.10.2017 17:30 68:61 (16:9 30:21 43:35 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.10.2017, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

17. TJ Třebíč A - SKB Černovice A 28.10.2017 18:00 100:60 (22:16 46:34 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 17

datum: 28.10.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Novotný Tomáš ()

18. Tesla Brno - BCS Husovice A 31.10.2017 18:55 69:58 (22:20 35:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 18

datum: 31.10.2017, 18:55:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Mynarčík Petr ()

19. Sp. Uherský Brod A - SK Žabovřesky A 28.10.2017 18:30 38:74 (16:12 18:31 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 28.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Doležal Vratislav ()

20. Jiskra Kyjov A - Sok. Šlapanice B 28.10.2017 19:00 80:44 (14:16 43:31 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 28.10.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin ()
Dostal Vojtěch ()

5. kolo
21. ASK Blansko - BK Žďár n/Sáz.B 27.10.2017 19:30 79:66 (25:17 44:35 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2017, 19:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Horký Radim ()

22. TJ Třebíč A - BCS Husovice A 29.10.2017 10:00 96:83 (23:17 45:36 73:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bilíček Aleš ()

23. Tesla Brno - SKB Černovice A 29.10.2017 11:00 93:52 (23:14 52:25 77:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2017, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Buryšek Zdeněk ()

24. Sp. Uherský Brod A - Sok. Šlapanice B 29.10.2017 10:00 84:47 (12:14 38:21 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

25. Jiskra Kyjov A - SK Žabovřesky A 29.10.2017 12:00 74:66 (15:20 40:33 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin ()
Dostal Vojtěch ()

6. kolo
26. SK Žabovřesky A - ASK Blansko 10.11.2017 19:45 91:68 (31:16 50:38 65:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 26

datum: 10.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

27. SKB Černovice A - Sp. Uherský Brod A 11.11.2017 17:00 52:77 (15:15 29:42 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 27

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

28. BCS Husovice A - Jiskra Kyjov A 11.11.2017 17:30 72:57 (23:19 44:32 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 28

datum: 11.11.2017, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David ()
Večeřa Pavel ()

29. BC VYSOČINA B - TJ Třebíč A 11.11.2017 17:00 60:69 (12:20 23:31 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 29

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

30. BK Žďár n/Sáz.B - Tesla Brno 11.11.2017 17:00 95:64 (25:14 47:25 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 30

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Novotný Tomáš ()

7. kolo
31. Sok. Šlapanice B - ASK Blansko 12.11.2017 10:00 73:61 (12:12 24:25 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Buryšek Zdeněk ()

32. SKB Černovice A - Jiskra Kyjov A 17.12.2017 10:00 78:102 (15:30 33:51 56:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 32

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Sehnal Jiří ()

33. BCS Husovice A - Sp. Uherský Brod A 12.11.2017 13:30 84:80 (15:14 26:30 44:44 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Melichárek Ivo ()

34. BC VYSOČINA B - Tesla Brno 12.11.2017 10:00 59:67 (15:10 27:34 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

35. BK Žďár n/Sáz.B - TJ Třebíč A 12.11.2017 10:00 88:97 (24:30 38:44 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bilíček Aleš ()

8. kolo
36. ASK Blansko - TJ Třebíč A 25.11.2017 17:30 73:92 (12:16 35:38 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 25.11.2017, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Horký Radim ()

37. Sp. Uherský Brod A - BC VYSOČINA B 25.11.2017 18:00 74:43 (17:8 37:21 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 37

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Latík Zdeněk ()

38. Jiskra Kyjov A - BK Žďár n/Sáz.B 25.11.2017 18:30 72:70 (18:19 31:43 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 38

datum: 25.11.2017, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Urbánek Štěpán ()

39. SK Žabovřesky A - SKB Černovice A 25.11.2017 18:00 81:62 (18:8 47:34 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 39

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Theodor Pavel ()

40. Sok. Šlapanice B - BCS Husovice A 25.11.2017 18:00 75:78 (16:17 37:35 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 40

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Dombrovský Filip ()
Novotný Tomáš ()

9. kolo
41. ASK Blansko - Tesla Brno 24.11.2017 20:00 70:57 (21:15 37:31 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 41

datum: 24.11.2017, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bráblík Jan ()

42. Sp. Uherský Brod A - BK Žďár n/Sáz.B 26.11.2017 10:00 89:54 (23:8 40:19 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 42

datum: 26.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

43. Jiskra Kyjov A - BC VYSOČINA B 26.11.2017 12:45 80:52 (19:19 47:28 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2017, 12:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Dokoupil Tomáš ()

44. SK Žabovřesky A - BCS Husovice A 24.11.2017 19:45 73:52 (20:17 44:33 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Mynarčík Petr ()

45. Sok. Šlapanice B - SKB Černovice A 26.11.2017 10:00 84:58 (17:22 41:35 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Bilíček Aleš ()

10. kolo
46. SKB Černovice A - ASK Blansko 01.12.2017 18:10 64:62 (14:15 33:25 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 46

datum: 01.12.2017, 18:10:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

47. BC VYSOČINA B - SK Žabovřesky A 09.12.2017 17:00 49:71 (14:19 26:35 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Veis Martin ()

48. BK Žďár n/Sáz.B - Sok. Šlapanice B 09.12.2017 17:00 83:53 (30:15 52:27 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

49. TJ Třebíč A - Sp. Uherský Brod A 09.12.2017 18:00 96:62 (34:16 65:40 81:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 49

datum: 09.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Horký Radim ()

50. Tesla Brno - Jiskra Kyjov A 09.12.2017 17:00 85:75 (27:15 40:32 54:51 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Novotný Tomáš ()

11. kolo
51. BCS Husovice A - ASK Blansko 06.12.2017 19:50 88:70 (27:18 45:33 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 51

datum: 06.12.2017, 19:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Palacio Puente Pablo ()

52. BC VYSOČINA B - Sok. Šlapanice B 10.12.2017 10:00 61:79 (20:14 37:37 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Veis Martin ()
Havlíček Petr ()

53. BK Žďár n/Sáz.B - SK Žabovřesky A 10.12.2017 12:30 75:101 (12:34 35:55 53:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 53

datum: 10.12.2017, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Palacio Puente Pablo ()

54. TJ Třebíč A - Jiskra Kyjov A 10.12.2017 10:00 78:71 (21:19 41:37 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 54

datum: 10.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Sehnal Jiří ()

55. Tesla Brno - Sp. Uherský Brod A 06.01.2018 17:00 66:57 (12:17 25:30 39:39 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 55

datum: 06.01.2018, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

12. kolo
56. Jiskra Kyjov A - Sp. Uherský Brod A 01.10.2017 13:00 73:63 (20:19 43:36 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 56

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub ()
Mrázek Michal ()

57. Sok. Šlapanice B - SK Žabovřesky A 01.10.2017 10:00 50:82 (13:16 23:38 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 57

datum: 01.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Novotný Tomáš ()

58. BCS Husovice A - SKB Černovice A 04.10.2017 20:50 90:78 (23:30 50:38 65:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 58

datum: 04.10.2017, 20:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Urbánek Štěpán ()

59. BK Žďár n/Sáz.B - BC VYSOČINA B 01.10.2017 12:00 58:59 (16:20 26:33 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 59

datum: 01.10.2017, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Barták Dominik ()
Theodor Pavel ()

60. Tesla Brno - TJ Třebíč A 01.10.2017 11:00 67:58 (17:14 26:30 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 60

datum: 01.10.2017, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

13. kolo
61. ASK Blansko - Jiskra Kyjov A 06.01.2018 17:30 75:83 (21:18 43:45 60:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 61

datum: 06.01.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

62. Tesla Brno - SK Žabovřesky A 11.01.2018 20:30 50:76 (14:21 25:39 37:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 62

datum: 11.01.2018, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

63. TJ Třebíč A - Sok. Šlapanice B 06.01.2018 18:00 89:74 (31:15 45:29 67:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 63

datum: 06.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Novotný Tomáš ()

64. BK Žďár n/Sáz.B - SKB Černovice A 06.01.2018 17:00 75:64 (20:13 35:29 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 64

datum: 06.01.2018, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

65. BC VYSOČINA B - BCS Husovice A 06.01.2018 15:00 68:90 (15:23 43:46 60:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 65

datum: 06.01.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Veis Martin ()

14. kolo
66. ASK Blansko - Sp. Uherský Brod A 07.01.2018 10:30 75:46 (22:22 41:33 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 66

datum: 07.01.2018, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim ()
Hofman Radim ()

67. TJ Třebíč A - SK Žabovřesky A 07.01.2018 10:00 72:65 (20:23 34:36 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Sehnal Jiří ()

68. Tesla Brno - Sok. Šlapanice B 07.01.2018 11:00 52:48 (21:18 38:31 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 68

datum: 07.01.2018, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Dombrovský Filip ()

69. BC VYSOČINA B - SKB Černovice A 07.01.2018 10:00 59:49 (24:11 31:27 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Slezák Jiří ()

70. BK Žďár n/Sáz.B - BCS Husovice A 23.02.2018 20:00 79:65 (29:9 40:30 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 70

datum: 23.02.2018, 20:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

15. kolo
71. BK Žďár n/Sáz.B - ASK Blansko 20.01.2018 17:00 72:59 (20:13 30:27 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 71

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Janík Karel ()

72. BCS Husovice A - TJ Třebíč A 20.01.2018 17:00 75:87 (23:26 35:46 59:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 72

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Palacio Puente Pablo ()

73. SKB Černovice A - Tesla Brno 28.02.2018 20:15 66:70 (16:16 26:31 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 73

datum: 28.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Kubeš Michal ()

74. Sok. Šlapanice B - Sp. Uherský Brod A 20.01.2018 17:00 74:60 (29:16 46:27 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 74

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Jansa Martin ()

75. SK Žabovřesky A - Jiskra Kyjov A 20.01.2018 14:00 60:76 (16:24 31:43 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

16. kolo
76. BC VYSOČINA B - ASK Blansko 21.01.2018 10:00 58:64 (12:15 24:24 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

77. SKB Černovice A - TJ Třebíč A 17.02.2018 17:00 64:78 (16:20 29:39 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 77

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

78. BCS Husovice A - Tesla Brno 31.01.2018 19:45 90:65 (25:16 55:32 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 78

datum: 31.01.2018, 19:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

79. SK Žabovřesky A - Sp. Uherský Brod A 21.01.2018 10:00 84:75 (17:9 39:24 28:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Hofman Radim ()

80. Sok. Šlapanice B - Jiskra Kyjov A 21.01.2018 10:00 72:82 (28:23 43:33 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

17. kolo
81. ASK Blansko - Sok. Šlapanice B 03.02.2018 17:30 88:66 (20:14 41:22 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 81

datum: 03.02.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bělouch Jiří ()

82. Jiskra Kyjov A - SKB Černovice A 03.02.2018 18:15 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 82

datum: 03.02.2018, 18:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Urbánek Štěpán ()

83. Sp. Uherský Brod A - BCS Husovice A 02.02.2018 19:30 85:61 (13:11 34:33 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 83

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Toboláková Barbora ()
Dokoupil Tomáš ()

84. Tesla Brno - BC VYSOČINA B 03.02.2018 17:00 58:71 (15:10 24:29 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 84

datum: 03.02.2018, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Jansa Martin ()

85. TJ Třebíč A - BK Žďár n/Sáz.B 03.02.2018 18:00 88:69 (21:19 51:41 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Buryšek Zdeněk ()

18. kolo
86. ASK Blansko - SK Žabovřesky A 02.02.2018 20:00 64:81 (13:12 30:38 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2018, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Vaníček Marek ()

87. Sp. Uherský Brod A - SKB Černovice A 04.02.2018 09:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 87

datum: 04.02.2018, 09:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

88. Jiskra Kyjov A - BCS Husovice A 04.02.2018 11:00 75:63 (13:20 29:31 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Mikšík Milan ()

89. TJ Třebíč A - BC VYSOČINA B 04.02.2018 10:00 80:37 (20:11 43:22 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 89

datum: 04.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Bělouch Jiří ()

90. Tesla Brno - BK Žďár n/Sáz.B 04.02.2018 11:00 67:56 (13:12 31:29 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 90

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Račanský Martin ()

19. kolo
91. Tesla Brno - ASK Blansko 13.02.2018 19:00 66:61 (19:14 33:25 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2018, 19:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

92. BK Žďár n/Sáz.B - Sp. Uherský Brod A 17.02.2018 17:00 77:71 (13:24 27:37 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 92

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Jakubík Petr ()

93. BC VYSOČINA B - Jiskra Kyjov A 17.02.2018 17:00 66:76 (13:14 32:38 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 93

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Palacio Puente Pablo ()

94. BCS Husovice A - SK Žabovřesky A 14.02.2018 19:45 85:66 (26:23 50:38 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 94

datum: 14.02.2018, 19:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

95. SKB Černovice A - Sok. Šlapanice B 14.02.2018 20:15 62:79 (15:20 24:50 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 95

datum: 14.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Sehnal Jiří ()

20. kolo
96. TJ Třebíč A - ASK Blansko 18.02.2018 10:00 83:59 (17:14 39:35 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 96

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

97. BC VYSOČINA B - Sp. Uherský Brod A 18.02.2018 10:00 63:79 (16:20 31:38 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 97

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Jakubík Petr ()

98. BK Žďár n/Sáz.B - Jiskra Kyjov A 18.02.2018 10:00 75:89 (18:23 34:40 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 98

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Sehnal Jiří ()

99. SKB Černovice A - SK Žabovřesky A 18.02.2018 10:00 55:93 (13:19 33:53 44:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 99

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

100. BCS Husovice A - Sok. Šlapanice B 18.02.2018 12:00 78:47 (21:24 42:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 100

datum: 18.02.2018, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

21. kolo
101. ASK Blansko - BCS Husovice A 03.03.2018 17:30 75:85 (20:24 39:40 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 101

datum: 03.03.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

102. Sok. Šlapanice B - BC VYSOČINA B 03.03.2018 18:00 65:61 (14:14 29:27 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 102

datum: 03.03.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

103. SK Žabovřesky A - BK Žďár n/Sáz.B 03.03.2018 13:30 100:66 (31:19 54:33 73:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 103

datum: 03.03.2018, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Sekáč Martin ()

104. Jiskra Kyjov A - TJ Třebíč A 03.03.2018 18:45 69:74 (12:16 24:30 41:43 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 104

datum: 03.03.2018, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Dokoupil Tomáš ()

105. Sp. Uherský Brod A - Tesla Brno 03.03.2018 17:00 72:57 (14:13 30:33 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 105

datum: 03.03.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Hudec Filip ()

22. kolo
106. ASK Blansko - SKB Černovice A 02.03.2018 20:00 66:59 (15:9 29:32 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 106

datum: 02.03.2018, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

107. SK Žabovřesky A - BC VYSOČINA B 04.03.2018 10:30 104:45 (36:15 61:26 84:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2018, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bilíček Jan ()
Sehnal Jiří ()

108. Sok. Šlapanice B - BK Žďár n/Sáz.B 04.03.2018 10:00 (36:56) (8:11 20:26 32:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 108

datum: 04.03.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Palacio Puente Pablo ()

109. Sp. Uherský Brod A - TJ Třebíč A 04.03.2018 10:30 86:64 (19:14 40:30 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 109

datum: 04.03.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

110. Jiskra Kyjov A - Tesla Brno 04.03.2018 12:00 84:64 (32:16 55:32 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 110

datum: 04.03.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Urbánek Štěpán ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry