image

muži / Oblasti / ročník 2017/18 / Oblastní přebor III / základní


tabulka
1. TJ Třebíč B 12 10 2 896:700 22
2. Jiskra Kyjov B 12 7 5 769:673 19
3. TJ Spartak Hluk 12 7 5 762:736 19
4. INMEDIAS Mikulov 12 7 5 704:629 18
5. BK Vyškov B 12 5 7 693:826 17
6. SK Slavičín 12 4 8 625:723 16
7. Sokol Bystřice nad Pern. 12 2 10 682:844 14
1. kolo
1. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 21.10.2017 18:00 59:51 (14:13 30:23 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Juránek Zdeněk

2. Jiskra Kyjov B - Vyškov B 21.10.2017 19:30 87:47 (22:17 45:25 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.10.2017, 19:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Čada Filip

3. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč B 21.10.2017 18:00 69:81 (17:21 33:46 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kubeš Michal
Palacio Puente Pablo

2. kolo
4. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 04.11.2017 18:00 67:35 (15:6 34:12 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 4

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Ratajský Roman
Buryšek Zdeněk

5. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern. 04.11.2017 19:00 64:44 (19:19 29:28 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 5

datum: 04.11.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

6. Vyškov B - TJ Třebíč B 04.11.2017 17:00 73:84 (19:24 38:44 54:60 73:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
2. kolo, zápas č. 6

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Slavík Josef

3. kolo
7. Spartak Hluk - SK Slavičín 05.11.2017 10:00 69:63 (11:13 25:33 46:47 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 7

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Hudec Filip
Kotala Dominik

8. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč B 05.11.2017 13:00 75:47 (22:14 44:24 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 8

datum: 05.11.2017, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal
Dolejš Václav

9. Vyškov B - Sokol Bystřice nad Pern. 05.11.2017 10:00 69:55 (15:11 32:26 50:42 69:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
3. kolo, zápas č. 9

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

4. kolo
10. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 18.11.2017 18:30 68:43 (13:7 27:25 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
4. kolo, zápas č. 10

datum: 18.11.2017, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kotala Dominik

11. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 18.11.2017 18:00 59:47 (18:12 34:20 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
4. kolo, zápas č. 11

datum: 18.11.2017, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Ratajský Roman

12. Spartak Hluk - Vyškov B 18.11.2017 17:00 97:46 (23:11 46:28 66:32 97:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
4. kolo, zápas č. 12

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

5. kolo
13. SK Slavičín - TJ Třebíč B 19.11.2017 09:00 67:51 (17:18 33:30 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 13

datum: 19.11.2017, 09:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kotala Dominik

14. INMEDIAS Mikulov - Vyškov B 19.11.2017 10:30 79:41 (22:7 36:24 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 14

datum: 19.11.2017, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Kubeš Michal

15. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 19.11.2017 10:00 60:76 (2:21 26:43 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
5. kolo, zápas č. 15

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

6. kolo
16. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 02.12.2017 18:15 89:49 (24:12 42:23 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 16

datum: 02.12.2017, 18:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

17. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 02.12.2017 16:30 53:81 (15:25 24:50 40:67 53:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 17

datum: 02.12.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

18. TJ Třebíč B - Spartak Hluk 02.12.2017 17:00 67:45 (15:7 28:22 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
6. kolo, zápas č. 18

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Janík Karel

7. kolo
19. Vyškov B - SK Slavičín 03.12.2017 09:00 61:51 (17:14 35:28 50:38 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 19

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Palacio Puente Pablo
Sekáč Martin

20. Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk 03.12.2017 10:30 57:76 (15:23 33:41 43:59 57:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 20

datum: 03.12.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

21. TJ Třebíč B - INMEDIAS Mikulov 03.12.2017 10:00 99:57 (32:8 50:17 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
7. kolo, zápas č. 21

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Janík Karel
Juránek Zdeněk

8. kolo
22. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov 16.12.2017 17:00 66:59 (20:13 36:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 22

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

23. Vyškov B - Jiskra Kyjov B 16.12.2017 16:00 66:57 (24:9 33:24 49:35 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 23

datum: 16.12.2017, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

24. TJ Třebíč B - Sokol Bystřice nad Pern. 09.03.2018 18:30 64:50 (15:10 30:23 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
8. kolo, zápas č. 24

datum: 09.03.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Janík Karel

9. kolo
25. SK Slavičín - Spartak Hluk 13.01.2018 18:30 51:55 (9:12 23:31 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 25

datum: 13.01.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Slezák Filip

26. TJ Třebíč B - Jiskra Kyjov B 13.01.2018 17:00 83:39 (18:8 36:25 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 26

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Plánka Jakub
Juránek Zdeněk

27. Sokol Bystřice nad Pern. - Vyškov B 20.01.2018 16:00 72:60 (21:15 40:31 63:44 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
9. kolo, zápas č. 27

datum: 20.01.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

10. kolo
28. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 14.01.2018 09:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
10. kolo, zápas č. 28

datum: 14.01.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

29. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 14.01.2018 10:30 60:78 (14:21 30:40 43:58 60:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
10. kolo, zápas č. 29

datum: 14.01.2018, 10:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Sekáč Martin
Palacio Puente Pablo

30. TJ Třebíč B - Vyškov B 10.02.2018 17:00 74:49 (23:12 39:25 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
10. kolo, zápas č. 30

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Janík Karel

11. kolo
31. TJ Třebíč B - SK Slavičín 10.03.2018 17:00 96:55 (21:15 44:27 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 31

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Janík Karel

32. Vyškov B - INMEDIAS Mikulov 27.01.2018 16:00 64:57 (16:12 37:21 43:40 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 32

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

33. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 27.01.2018 18:30 45:51 (10:14 22:23 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
11. kolo, zápas č. 33

datum: 27.01.2018, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan
Čada Filip

12. kolo
34. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 14.04.2018 16:00 61:55 (20:13 36:35 50:46 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 34

datum: 14.04.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

35. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 28.01.2018 10:00 41:62 (14:22 19:34 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 35

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Dokoupil Tomáš

36. Vyškov B - Spartak Hluk 28.01.2018 10:00 57:47 (9:18 28:24 42:33 57:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
12. kolo, zápas č. 36

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Hudec Filip

13. kolo
37. SK Slavičín - Vyškov B 24.02.2018 18:30 66:60 (11:18 36:34 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
13. kolo, zápas č. 37

datum: 24.02.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

38. Spartak Hluk - Sokol Bystřice nad Pern. 10.02.2018 17:00 79:77 (21:23 42:34 65:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
13. kolo, zápas č. 38

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

39. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč B 24.02.2018 18:00 55:71 (14:21 29:38 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
13. kolo, zápas č. 39

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

14. kolo
40. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 25.02.2018 09:30 45:71 (9:23 21:38 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 40

datum: 25.02.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

41. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 23.02.2018 18:30 69:41 (15:12 32:22 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 41

datum: 23.02.2018, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Ratajský Roman
Juránek Zdeněk

42. Spartak Hluk - TJ Třebíč B 09.02.2018 20:30 66:79 (13:17 21:39 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor III základní
14. kolo, zápas č. 42

datum: 09.02.2018, 20:30:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry