image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. BA 2006´ Roudnice n.L. 10 10 0 785:522 20
2. BK Sokolov 10 7 3 664:616 17
3. BK Beroun 10 6 4 726:661 16
4. TJ Slovan Varnsdorf 10 4 6 718:714 14
5. BK Teplice 10 3 7 676:700 13
6. BK Kunratice DDM P10 10 0 10 444:800 10
1. kolo
19101. BA Roudnice n.L. - BK Teplice 30.09.2017 09:30 76:47 (25:10 42:22 61:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19101

datum: 30.09.2017, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Šlaj Jiří

19102. Slovan Varnsdorf - BK Sokolov 30.09.2017 17:00 55:66 (12:12 26:29 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19102

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Liška Jaroslav

19103. BK Kunratice DDM P10 - BK Beroun 30.09.2017 17:15 51:78 (11:16 26:32 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 19103

datum: 30.09.2017, 17:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Jan
Šťavík Radek

2. kolo
19104. BK Teplice - BK Beroun 14.10.2017 16:15 77:76 (25:16 43:38 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19104

datum: 14.10.2017, 16:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Šlaj Jiří

19105. BK Sokolov - BK Kunratice DDM P10 14.10.2017 10:30 53:38 (7:8 21:19 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19105

datum: 14.10.2017, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

19106. BA Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 14.10.2017 15:00 77:45 (23:10 42:21 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 19106

datum: 14.10.2017, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman
Matějček Josef

3. kolo
19107. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 28.10.2017 17:00 90:64 (29:16 52:33 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19107

datum: 28.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Martinovská Michaela

19108. BK Kunratice DDM P10 - BA Roudnice n.L. 28.10.2017 19:00 47:63 (12:12 27:31 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19108

datum: 28.10.2017, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Strnad Pavel
Matějček Josef

19109. BK Beroun - BK Sokolov 28.10.2017 13:00 75:67 (20:17 36:38 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 19109

datum: 28.10.2017, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Vávra Petr

4. kolo
19110. BK Teplice - BK Sokolov 11.11.2017 15:00 70:80 (17:18 36:39 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 19110

datum: 11.11.2017, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Linka Michael
Asztalos Ondřej

19111. BA Roudnice n.L. - BK Beroun 11.11.2017 09:00 60:41 (12:17 20:21 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 19111

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19112. Slovan Varnsdorf - BK Kunratice DDM P10 12.11.2017 16:00 72:56 (12:17 29:27 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 19112

datum: 12.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Boček Martin

5. kolo
19113. BK Kunratice DDM P10 - BK Teplice 25.11.2017 19:00 46:79 (6:21 19:44 28:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 19113

datum: 25.11.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Laš Luděk
Pazourek Jaroslav

19114. BK Beroun - Slovan Varnsdorf 25.11.2017 12:00 95:67 (32:20 60:38 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 19114

datum: 25.11.2017, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Koudela Martin

19115. BK Sokolov - BA Roudnice n.L. 25.11.2017 10:30 63:80 (20:26 32:42 44:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 19115

datum: 25.11.2017, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Husák Tomáš
Neudert Rudolf

6. kolo
19116. BK Teplice - BA Roudnice n.L. 11.01.2018 19:30 46:89 (9:27 23:43 35:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 19116

datum: 11.01.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Hendrych Jan

19117. BK Sokolov - Slovan Varnsdorf 09.12.2017 16:00 75:73 (25:24 39:37 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 19117

datum: 09.12.2017, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Fiala Petr

19118. BK Beroun - BK Kunratice DDM P10 09.12.2017 15:00 82:44 (29:13 49:25 73:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 19118

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Křenek Karel
Koudela Pavel

7. kolo
19119. BK Beroun - BK Teplice 06.01.2018 11:00 69:67 (16:18 32:31 49:48 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 19119

datum: 06.01.2018, 11:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bukovský Michal
Moravcová Lucie

19120. BK Kunratice DDM P10 - BK Sokolov 06.01.2018 14:00 37:66 (15:20 23:31 27:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 19120

datum: 06.01.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Málek Jan
Dub Michal

19121. Slovan Varnsdorf - BA Roudnice n.L. 06.01.2018 19:30 72:90 (18:19 31:49 55:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 19121

datum: 06.01.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Sutr David

8. kolo
19122. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 20.01.2018 16:30 71:75 (23:19 40:41 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 19122

datum: 20.01.2018, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19123. BA Roudnice n.L. - BK Kunratice DDM P10 20.01.2018 18:30 108:43 (29:16 54:27 76:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 19123

datum: 20.01.2018, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Šlaj Jiří

19124. BK Sokolov - BK Beroun 20.01.2018 10:30 83:66 (17:25 33:47 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 19124

datum: 20.01.2018, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Neudert Rudolf

9. kolo
19125. BK Sokolov - BK Teplice 31.01.2018 17:30 64:56 (16:13 30:32 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 19125

datum: 31.01.2018, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Neudert Rudolf

19126. BK Beroun - BA Roudnice n.L. 04.02.2018 15:30 71:76 (22:14 36:35 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 19126

datum: 04.02.2018, 15:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Málek Jan
Šťavík Radek

19127. BK Kunratice DDM P10 - Slovan Varnsdorf 03.02.2018 14:00 47:100 (16:25 24:48 35:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 19127

datum: 03.02.2018, 14:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Laš Luděk
Tejček Tomáš

10. kolo
19128. BK Teplice - BK Kunratice DDM P10 17.02.2018 13:00 99:35 (24:8 45:24 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 19128

datum: 17.02.2018, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Tesař Michal
Asztalos Ondřej

19129. Slovan Varnsdorf - BK Beroun 18.02.2018 10:00 69:73 (10:22 30:37 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 19129

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Martinovská Michaela

19130. BA Roudnice n.L. - BK Sokolov 17.02.2018 16:00 66:47 (16:11 40:23 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, junioři U19, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 19130

datum: 17.02.2018, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Týř Jan
Moravcová Lucie

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry