image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina B


tabulka
1. BK Sokolov 16 16 0 1433:777 32
2. Thermia Karlovy Vary 16 11 5 1428:997 27
3. ŠSK Slaný 16 10 6 1373:871 26
4. BK Kralupy junior 16 10 6 1121:901 26
5. SKB Strakonice (MS) 16 8 8 1070:922 24
6. BK Brandýs n. Labem 16 8 8 1029:997 24
7. BK Lokomotiva Plzeň B 16 7 9 1132:1017 23
8. TJ Klášterec nad Ohří 16 1 15 562:1485 17
9. TJ Sokol Bor 16 1 15 511:1692 16
1. kolo
17297. BK Brandýs n. L. - Thermia K. Vary 23.09.2017 16:00 60:56 (13:18 23:32 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17297

datum: 23.09.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Perlík Michal

17298. BK Loko Plzeň B - TJ Klášterec 23.09.2017 19:00 94:28 (20:7 46:16 71:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17298

datum: 23.09.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Kuncl Michal

17299. Sokol Bor - SKB Strakonice 23.09.2017 11:00 28:112 (6:28 11:47 22:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17299

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Malán Daniel

17300. BK Sokolov - BKj Kralupy 23.09.2017 10:30 72:46 (20:8 41:17 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
1. kolo, zápas č. 17300

datum: 23.09.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Brus Lukáš

2. kolo
17301. SKB Strakonice - BK Sokolov 28.09.2017 11:00 56:79 (20:20 35:41 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17301

datum: 28.09.2017, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Melichar Jan

*17302. TJ Klášterec - Sokol Bor 28.09.2017 12:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17302

datum: 28.09.2017, 12:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Seifert Jakub

17303. Thermia K. Vary - BK Loko Plzeň B 28.09.2017 10:00 81:70 (28:16 46:31 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17303

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Sládek Ondřej

17304. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 28.09.2017 10:30 54:60 (14:11 32:26 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
2. kolo, zápas č. 17304

datum: 28.09.2017, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Veselý Jiří

3. kolo
17305. BK Loko Plzeň B - ŠSK Slaný 07.10.2017 18:00 59:75 (28:22 39:36 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17305

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Lukáš

17306. Sokol Bor - Thermia K. Vary 07.10.2017 13:00 6:176 (2:42 4:78 6:133)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17306

datum: 07.10.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Malán Daniel

17307. BK Sokolov - TJ Klášterec 07.10.2017 10:00 110:31 (24:8 53:12 80:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17307

datum: 07.10.2017, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Růžička Jan

17308. BKj Kralupy - SKB Strakonice 24.11.2017 18:30 37:45 (4:10 9:20 18:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
3. kolo, zápas č. 17308

datum: 24.11.2017, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Veselý Jiří

4. kolo
17309. TJ Klášterec - BKj Kralupy 22.10.2017 16:00 25:112 (8:27 10:52 21:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 17309

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Seifert Jakub
Sedláček Jan František

17310. Thermia K. Vary - BK Sokolov 19.10.2017 18:30 64:106 (15:25 33:47 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 17310

datum: 19.10.2017, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Husák Tomáš

17311. ŠSK Slaný - Sokol Bor 21.10.2017 16:00 161:16 (46:2 81:9 124:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 17311

datum: 21.10.2017, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Veselý Jiří

17312. BK Brandýs n. L. - BK Loko Plzeň B 21.10.2017 18:00 75:72 (28:16 38:25 48:42 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
4. kolo, zápas č. 17312

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Benda Tomáš
Vyhlídal Michal

5. kolo
17313. Sokol Bor - BK Brandýs n. L. 04.11.2017 11:00 46:100 (6:29 19:54 33:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 17313

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Malán Daniel

17314. BK Sokolov - ŠSK Slaný 04.11.2017 16:00 76:60 (26:12 44:29 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 17314

datum: 04.11.2017, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Skořepa Petr

17315. BKj Kralupy - Thermia K. Vary 04.11.2017 15:00 78:53 (24:15 46:37 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 17315

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

17316. SKB Strakonice - TJ Klášterec 04.11.2017 17:00 70:41 (16:6 38:15 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
5. kolo, zápas č. 17316

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal
Novák Václav

6. kolo
17317. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 17.11.2017 10:00 74:54 (18:14 43:28 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 17317

datum: 17.11.2017, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš
Rychnavský Christian

17318. ŠSK Slaný - BKj Kralupy 17.11.2017 13:00 62:65 (16:20 36:30 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 17318

datum: 17.11.2017, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Pazourek Jaroslav

17319. BK Brandýs n. L. - BK Sokolov 17.11.2017 15:30 60:84 (9:20 26:49 33:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 17319

datum: 17.11.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Šupej Michal

17320. BK Loko Plzeň B - Sokol Bor 17.11.2017 12:30 101:36 (20:14 43:20 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
6. kolo, zápas č. 17320

datum: 17.11.2017, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Bílek Martin
Kalabza Lukáš

7. kolo
17321. BK Loko Plzeň B - BK Sokolov 18.11.2017 13:30 51:82 (17:24 34:45 42:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 17321

datum: 18.11.2017, 13:30:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Tauber Pavel

17322. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 18.11.2017 10:00 51:62 (21:15 35:22 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 17322

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

17323. SKB Strakonice - ŠSK Slaný 18.11.2017 17:00 50:73 (10:25 20:41 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 17323

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Janda Petr

17324. TJ Klášterec - Thermia K. Vary 15.11.2017 15:30 45:90 (16:20 22:46 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
7. kolo, zápas č. 17324

datum: 15.11.2017, 15:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

8. kolo
17325. ŠSK Slaný - TJ Klášterec 02.12.2017 12:00 102:28 (23:6 51:14 76:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 17325

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Vyhlídal Michal

17326. BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice 02.12.2017 14:00 56:53 (8:19 24:29 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 17326

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Velda Pavel
Strnad Pavel

17327. BK Loko Plzeň B - BKj Kralupy 02.12.2017 19:15 86:87 (20:13 42:41 51:62 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 17327

datum: 02.12.2017, 19:15:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Lukáš

17328. Sokol Bor - BK Sokolov 02.12.2017 10:00 43:87 (11:19 16:36 30:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
8. kolo, zápas č. 17328

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Malán Daniel

9. kolo
17329. BKj Kralupy - Sokol Bor 16.12.2017 15:00 67:36 (14:9 24:18 52:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 17329

datum: 16.12.2017, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Týř Jan

17330. SKB Strakonice - BK Loko Plzeň B 16.12.2017 16:00 51:60 (15:12 26:29 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 17330

datum: 16.12.2017, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Janda Petr

17331. TJ Klášterec - BK Brandýs n. L. 11.02.2018 18:00 42:67 (7:14 18:37 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 17331

datum: 11.02.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Horsáková Natálie
Sedláček Jan František

17332. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 25.11.2017 17:00 81:64 (18:17 39:31 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
9. kolo, zápas č. 17332

datum: 25.11.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sládek Ondřej
Růžička Jan

10. kolo
17333. Thermia K. Vary - BK Brandýs n. L. 13.01.2018 17:00 74:51 (25:11 37:20 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 17333

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hovorka Petr
Husák Tomáš

17334. TJ Klášterec - BK Loko Plzeň B 13.01.2018 16:30 39:107 (15:18 25:45 27:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 17334

datum: 13.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

17335. SKB Strakonice - Sokol Bor 13.01.2018 15:00 95:42 (20:9 42:17 65:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 17335

datum: 13.01.2018, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Melichar Jan
Janda Petr

17336. BKj Kralupy - BK Sokolov 13.01.2018 16:00 44:78 (9:22 25:50 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
10. kolo, zápas č. 17336

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Šmíd Vojtěch

11. kolo
17337. BK Sokolov - SKB Strakonice 27.01.2018 17:00 67:54 (16:10 32:24 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 17337

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Husák Tomáš

17338. Sokol Bor - TJ Klášterec 27.01.2018 10:00 68:51 (15:20 34:29 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 17338

datum: 27.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Sochor Filip

17339. BK Loko Plzeň B - Thermia K. Vary 11.02.2018 10:00 68:63 (21:18 30:35 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 17339

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Lukáš

17340. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný 27.01.2018 15:00 42:69 (16:15 23:39 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
11. kolo, zápas č. 17340

datum: 27.01.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Vávra Petr

12. kolo
17341. ŠSK Slaný - BK Loko Plzeň B 10.02.2018 16:00 78:67 (20:12 39:31 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 17341

datum: 10.02.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Benda Tomáš
Týř Jan

17342. Thermia K. Vary - Sokol Bor 15.10.2017 10:00 166:34 (35:4 69:15 118:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 17342

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr


17343. TJ Klášterec - BK Sokolov 10.02.2018 16:30 28:139 (5:29 7:69 18:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 17343

datum: 10.02.2018, 16:30:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Horsáková Natálie
Sedláček Jan František

17344. SKB Strakonice - BKj Kralupy 10.02.2018 18:00 80:52 (18:9 40:23 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
12. kolo, zápas č. 17344

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Janda Petr

13. kolo
17345. BKj Kralupy - TJ Klášterec 24.02.2018 18:30 102:34 (27:6 46:15 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 17345

datum: 24.02.2018, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Moravcová Lucie

17346. BK Sokolov - Thermia K. Vary 21.02.2018 17:30 91:45 (24:14 46:25 70:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 17346

datum: 21.02.2018, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Neudert Rudolf

17347. Sokol Bor - ŠSK Slaný 24.02.2018 10:00 27:165 (6:38 12:80 20:125)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 17347

datum: 24.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Malán Daniel

17348. BK Loko Plzeň B - BK Brandýs n. L. 09.03.2018 18:30 90:51 (20:14 44:31 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
13. kolo, zápas č. 17348

datum: 09.03.2018, 18:30:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Kuncl Michal
Tauber Pavel

14. kolo
17349. BK Brandýs n. L. - Sokol Bor 10.03.2018 10:00 116:30 (31:10 67:23 95:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 17349

datum: 10.03.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Šmíd Vojtěch

17350. ŠSK Slaný - BK Sokolov 10.03.2018 15:30 71:76 (13:16 33:39 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 17350

datum: 10.03.2018, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Růzha Jan
Zachara Jakub

17351. Thermia K. Vary - BKj Kralupy 10.03.2018 15:30 94:88 (17:22 34:42 56:57 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 17351

datum: 10.03.2018, 15:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Neudert Rudolf

17352. TJ Klášterec - SKB Strakonice 10.03.2018 15:00 42:88 (8:18 18:36 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
14. kolo, zápas č. 17352

datum: 10.03.2018, 15:00:00

místo: Sportovní víceúčelová hala, Kadaň

rozhodčí:
Kroček Jiří
Krob Vlastimil

15. kolo
17353. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 24.03.2018 17:30 60:86 (8:26 30:46 41:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
15. kolo, zápas č. 17353

datum: 24.03.2018, 17:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej
Novák Vratislav

17354. BKj Kralupy - ŠSK Slaný 24.03.2018 18:30 44:76 (7:21 24:39 30:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
15. kolo, zápas č. 17354

datum: 24.03.2018, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Reitzová Patricie Anna
Vyhlídal Michal

17355. BK Sokolov - BK Brandýs n. L. 24.03.2018 10:00 87:45 (24:8 46:31 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
15. kolo, zápas č. 17355

datum: 24.03.2018, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Brus Lukáš

17356. Sokol Bor - BK Loko Plzeň B 24.03.2018 10:00 47:58 (10:16 24:29 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
15. kolo, zápas č. 17356

datum: 24.03.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

16. kolo
17357. BK Sokolov - BK Loko Plzeň B 25.03.2018 10:30 91:44 (29:19 49:21 76:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
16. kolo, zápas č. 17357

datum: 25.03.2018, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brus Lukáš
Svojanovský Daniel

17358. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 14.04.2018 18:30 66:55 (16:14 34:26 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
16. kolo, zápas č. 17358

datum: 14.04.2018, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vávra Petr

17359. ŠSK Slaný - SKB Strakonice 14.04.2018 16:30 75:63 (12:14 31:25 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
16. kolo, zápas č. 17359

datum: 14.04.2018, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Dub Michal

17360. Thermia K. Vary - TJ Klášterec 05.04.2018 18:30 136:36 (41:11 76:27 110:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
16. kolo, zápas č. 17360

datum: 05.04.2018, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Ašenbrenerová Ingrid

17. kolo
17361. TJ Klášterec - ŠSK Slaný 29.04.2018 16:00 28:102 (6:29 8:60 20:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17361

datum: 29.04.2018, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Kadaň

rozhodčí:
Sedláček Jan František
Hušek Daniel

17362. SKB Strakonice - BK Brandýs n. L. 21.04.2018 16:00 68:42 (19:12 32:24 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17362

datum: 21.04.2018, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Janda Petr
Koch Augustin

17363. BKj Kralupy - BK Loko Plzeň B 28.04.2018 19:00 62:37 (19:6 24:15 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17363

datum: 28.04.2018, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Machálek Jan


17364. BK Sokolov - Sokol Bor 23.02.2018 17:30 108:35 (36:4 61:13 91:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
17. kolo, zápas č. 17364

datum: 23.02.2018, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brus Lukáš
Svojanovský Daniel

18. kolo
17365. Sokol Bor - BKj Kralupy 13.04.2018 18:00 17:109 (6:17 6:46 13:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
18. kolo, zápas č. 17365

datum: 13.04.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Bor, Bor

rozhodčí:
Minich Radovan
Sochor Filip

17366. BK Loko Plzeň B - SKB Strakonice 29.04.2018 09:30 68:71 (19:18 34:29 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
18. kolo, zápas č. 17366

datum: 29.04.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní , Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Bílek Martin

17367. BK Brandýs n. L. - TJ Klášterec 06.05.2018 15:00 98:44 (40:14 71:28 89:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
18. kolo, zápas č. 17367

datum: 06.05.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Nesvadba Miloš

17368. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary 21.04.2018 10:00 86:89 (22:17 42:46 67:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina B
18. kolo, zápas č. 17368

datum: 21.04.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Strnad Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry