image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina E


tabulka
1. SK UP BCM Olomouc B 12 8 4 801:773 20
2. TJ Start Havířov 11 6 5 816:752 17
3. BK Krnov 10 6 4 702:598 16
4. TJ Sokol Karviná 12 4 8 785:865 16
5. Snakes Ostrava B 9 3 6 512:628 12
1. kolo
1. SK UP Olomouc B - Krnov 23.09.2017 10:00 60:53 (17:7 28:23 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Vildová Linda

3. Snakes B - Start Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



2. kolo
4. Krnov - Start Havířov 07.10.2017 10:00 (72:46) (18:10 40:23 61:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Janovský Martin

5. Sokol Karviná - Snakes B 07.10.2017 15:30 (83:62) (17:20 34:29 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

3. kolo
8. Snakes B - SK UP Olomouc B 08.10.2017 10:00 (68:59) (18:11 38:29 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

9. Start Havířov - Sokol Karviná 08.10.2017 14:00 (92:81) (28:29 47:57 69:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017, 14:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

4. kolo
10. Krnov - Sokol Karviná 21.10.2017 10:00 (84:47) (24:11 44:19 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
4. kolo, zápas č. 10

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

11. SK UP Olomouc B - Start Havířov 21.10.2017 10:00 (67:49) (14:10 17:25 16:6 20:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
4. kolo, zápas č. 11

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Štefan
Petrák Robin

5. kolo
13. Snakes B - Krnov 04.11.2017 16:30 (43:80) (4:18 19:32 31:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
5. kolo, zápas č. 13

datum: 04.11.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Pospíšil Zdeněk

15. Sokol Karviná - SK UP Olomouc B 04.11.2017 15:30 (73:61) (13:13 35:29 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
5. kolo, zápas č. 15

datum: 04.11.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

6. kolo
16. Krnov - SK UP Olomouc B 05.11.2017 09:30 (68:69) (22:18 41:37 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
6. kolo, zápas č. 16

datum: 05.11.2017, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Kavan Jonáš

18. Start Havířov - Snakes B 05.11.2017 08:30 (97:49) (25:12 46:28 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
6. kolo, zápas č. 18

datum: 05.11.2017, 08:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Suder Lubor

7. kolo
19. Start Havířov - Krnov 18.11.2017 15:00 (57:73) (9:14 24:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
7. kolo, zápas č. 19

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Suder Lubor

20. Snakes B - Sokol Karviná 18.11.2017 14:00 (48:58) (2:11 18:27 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
7. kolo, zápas č. 20

datum: 18.11.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

8. kolo
23. SK UP Olomouc B - Snakes B 02.12.2017 10:00 (69:54) (11:14 32:27 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
8. kolo, zápas č. 23

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Fanta Jiří

24. Sokol Karviná - Start Havířov 02.12.2017 15:30 (61:87) (16:18 30:46 46:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
8. kolo, zápas č. 24

datum: 02.12.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Kocurek Ondřej

9. kolo
25. Sokol Karviná - Krnov 03.12.2017 08:45 (76:79) (13:22 34:51 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
9. kolo, zápas č. 25

datum: 03.12.2017, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Kocurek Ondřej

26. Start Havířov - SK UP Olomouc B 03.12.2017 09:00 (95:68) (26:14 44:37 74:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
9. kolo, zápas č. 26

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Suder Lubor

10. kolo
28. Krnov - Snakes B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
10. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



30. SK UP Olomouc B - Sokol Karviná 14.12.2017 18:40 (74:54) (21:13 38:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
10. kolo, zápas č. 30

datum: 14.12.2017, 18:40:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Vildová Linda

11. kolo
31. SK UP Olomouc B - Krnov 13.01.2018 10:00 (58:51) (22:11 35:25 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
11. kolo, zápas č. 31

datum: 13.01.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Zachar Dominik

33. Snakes B - Start Havířov 13.01.2018 09:30 (67:61) (18:15 31:33 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
11. kolo, zápas č. 33

datum: 13.01.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Holaň Dominik

12. kolo
34. Krnov - Start Havířov 27.01.2018 16:00 (83:72) (24:18 40:37 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
12. kolo, zápas č. 34

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Šuláková Pavlína

35. Sokol Karviná - Snakes B 27.01.2018 15:30 (51:59) (12:11 17:30 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
12. kolo, zápas č. 35

datum: 27.01.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

13. kolo
38. SK UP Olomouc B - Snakes B 28.01.2018 14:00 (70:62) (15:18 35:32 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
13. kolo, zápas č. 38

datum: 28.01.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Fanta Jiří

39. Start Havířov - Sokol Karviná 28.01.2018 08:30 (83:62) (18:13 41:25 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
13. kolo, zápas č. 39

datum: 28.01.2018, 08:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

14. kolo
40. Krnov - Sokol Karviná 10.02.2018 09:30 (59:70) (19:22 32:34 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 40

datum: 10.02.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

41. SK UP Olomouc B - Start Havířov 10.02.2018 10:00 (69:77) (10:16 29:30 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
14. kolo, zápas č. 41

datum: 10.02.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín
Fanta Jiří

15. kolo
43. Snakes B - Krnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
15. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



45. Sokol Karviná - SK UP Olomouc B 18.02.2018 10:30 (69:77) (14:12 32:36 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
15. kolo, zápas č. 45

datum: 18.02.2018, 10:30:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Smelty Jiří
Polke Petr

16. kolo
46. Krnov - SK UP Olomouc B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
16. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



48. Start Havířov - Snakes B 25.02.2018 08:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
16. kolo, zápas č. 48

datum: 25.02.2018, 08:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kraus Jiří
Suder Lubor

17. kolo
49. Start Havířov - Krnov 10.03.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
17. kolo, zápas č. 49

datum: 10.03.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



50. Snakes B - Sokol Karviná 10.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
17. kolo, zápas č. 50

datum: 10.03.2018, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



18. kolo
53. SK UP Olomouc B - Snakes B 24.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
18. kolo, zápas č. 53

datum: 24.03.2018, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



54. Sokol Karviná - Start Havířov 24.03.2018 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
18. kolo, zápas č. 54

datum: 24.03.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



19. kolo
55. Sokol Karviná - Krnov 25.03.2018 08:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
19. kolo, zápas č. 55

datum: 25.03.2018, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



56. Start Havířov - SK UP Olomouc B 25.03.2018 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
19. kolo, zápas č. 56

datum: 25.03.2018, 11:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



20. kolo
58. Krnov - Snakes B 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
20. kolo, zápas č. 58

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



60. SK UP Olomouc B - Sokol Karviná 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina E
20. kolo, zápas č. 60

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry