image

Muži / Oblasti / ročník 2017/18 / muži - Oblastní přebor, základní část / muži - Oblastní přebor, základní část


tabulka
1. BK Děčín juniorka 12 11 1 867:740 23
2. BK REAL Roudnice n.L. 12 10 2 866:705 22
3. ASK Lovosice 12 8 4 942:772 20
4. BK Česká Lípa 12 6 6 859:797 18
5. BK Děčín Křešice 12 4 8 729:894 16
6. Skřivánek Ústí n.L. 12 2 10 691:878 14
7. BA 2006 Roudnice n.L. 12 1 11 731:899 13
1. kolo
1. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín Křešice 29.09.2017 19:45 84:58 (23:14 45:30 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2017, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

2. Skřivánek - BK REAL Roudnice n.L. 29.09.2017 18:30 73:76 (21:17 36:35 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

3. BK Děčín juniorka - BK Česká Lípa 28.09.2017 17:00 58:57 (14:8 26:23 40:38 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2017, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.500)

2. kolo
4. BK REAL Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 06.10.2017 19:30 72:63 (18:15 39:33 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

5. BK Děčín Křešice - Skřivánek 06.10.2017 20:00 81:63 (11:9 27:25 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2017, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

6. ASK Lovosice - BA 2006 Roudnice n.L. 06.10.2017 19:30 71:58 (18:14 34:31 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Kesler Vladimír (1.500/1.000)

3. kolo
7. Skřivánek - ASK Lovosice 20.10.2017 18:30 53:74 (13:22 27:37 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 7

datum: 20.10.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

8. BK Česká Lípa - BK Děčín Křešice 20.10.2017 19:30 58:67 (16:14 29:25 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 8

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000)
Linka Michael (2.000/1.000)

9. BK Děčín juniorka - BK REAL Roudnice n.L. 20.10.2017 19:30 57:72 (19:21 34:39 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

4. kolo
10. BK Děčín Křešice - BK Děčín juniorka 27.10.2017 19:00 51:76 (11:19 31:46 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 10

datum: 27.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

11. ASK Lovosice - BK Česká Lípa 27.10.2017 19:30 83:61 (28:9 37:32 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 11

datum: 27.10.2017, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

12. BA 2006 Roudnice n.L. - Skřivánek 27.10.2017 19:45 57:77 (21:21 41:38 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
4. kolo, zápas č. 12

datum: 27.10.2017, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

5. kolo
13. BK Česká Lípa - BA 2006 Roudnice n.L. 11.11.2017 19:30 80:75 (17:17 35:36 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 13

datum: 11.11.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Bárta Lukáš (1.000/1.000)

14. BK Děčín juniorka - ASK Lovosice 10.11.2017 19:30 77:67 (20:13 42:32 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 14

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

15. BK REAL Roudnice n.L. - BK Děčín Křešice 03.11.2017 19:45 83:54 (27:14 42:30 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
5. kolo, zápas č. 15

datum: 03.11.2017, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

6. kolo
16. ASK Lovosice - BK REAL Roudnice n.L. 17.11.2017 19:30 65:68 (12:24 30:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 16

datum: 17.11.2017, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Výborný Rudolf (---/1.000)
Hendrych Jan (---/1.000)

17. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 17.11.2017 19:00 82:83 (28:10 52:30 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 17

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.500)

18. Skřivánek - BK Česká Lípa 17.11.2017 18:30 61:71 (23:11 34:27 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
6. kolo, zápas č. 18

datum: 17.11.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

7. kolo
19. BK Děčín juniorka - Skřivánek 01.12.2017 20:00 74:45 (16:12 31:30 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 19

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

20. BK REAL Roudnice n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 01.12.2017 19:45 57:28 (17:8 28:23 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 20

datum: 01.12.2017, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (3.000/1.000)

21. BK Děčín Křešice - ASK Lovosice 01.12.2017 20:00 60:89 (22:24 34:39 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
7. kolo, zápas č. 21

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

8. kolo
22. BK Děčín Křešice - BA 2006 Roudnice n.L. 08.12.2017 20:00 68:55 (16:9 28:20 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 22

datum: 08.12.2017, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

23. BK REAL Roudnice n.L. - Skřivánek 08.12.2017 19:45 90:46 (22:13 55:27 73:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 23

datum: 08.12.2017, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

24. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 08.12.2017 19:30 63:73 (21:14 40:30 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
8. kolo, zápas č. 24

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Velda Pavel (1.500/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

9. kolo
25. BK Česká Lípa - BK REAL Roudnice n.L. 05.01.2018 19:30 63:47 (11:10 27:23 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 25

datum: 05.01.2018, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (1.500/1.000)

26. Skřivánek - BK Děčín Křešice 15.12.2017 18:30 64:81 (12:18 36:35 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 26

datum: 15.12.2017, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

27. BA 2006 Roudnice n.L. - ASK Lovosice 05.01.2018 19:45 62:108 (12:29 31:52 45:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
9. kolo, zápas č. 27

datum: 05.01.2018, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

10. kolo
28. ASK Lovosice - Skřivánek 12.01.2018 19:30 75:39 (19:14 38:27 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 28

datum: 12.01.2018, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

29. BK Děčín Křešice - BK Česká Lípa 12.01.2018 20:00 56:85 (14:14 36:34 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 29

datum: 12.01.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/1.500)

30. BK REAL Roudnice n.L. - BK Děčín juniorka 12.01.2018 19:45 (79:80) (19:18 37:32 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
10. kolo, zápas č. 30

datum: 12.01.2018, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

11. kolo
31. BK Děčín juniorka - BK Děčín Křešice 26.01.2018 19:30 81:53 (16:17 38:28 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 31

datum: 26.01.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

32. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 26.01.2018 19:30 84:89 (27:15 42:43 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 32

datum: 26.01.2018, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/---)
Liška Jaroslav (1.500/---)

33. Skřivánek - BA 2006 Roudnice n.L. 26.01.2018 18:30 67:48 (14:15 28:29 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
11. kolo, zápas č. 33

datum: 26.01.2018, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

12. kolo
34. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Česká Lípa 02.02.2018 19:45 60:87 (19:26 28:36 44:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 34

datum: 02.02.2018, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Matějček Josef (1.000/1.500)

35. ASK Lovosice - BK Děčín juniorka 02.02.2018 19:30 69:78 (24:14 46:38 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 35

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000)

36. BK Děčín Křešice - BK REAL Roudnice n.L. 02.02.2018 20:00 47:66 (6:20 18:37 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
12. kolo, zápas č. 36

datum: 02.02.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

13. kolo
37. BK REAL Roudnice n.L. - ASK Lovosice 09.02.2018 19:45 79:62 (20:15 47:34 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 37

datum: 09.02.2018, 19:45:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

38. BK Děčín juniorka - BA 2006 Roudnice n.L. 16.02.2018 19:00 66:55 (21:5 31:24 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 38

datum: 16.02.2018, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Bachmanová Simona (1.500/1.000)

39. BK Česká Lípa - Skřivánek 16.02.2018 19:30 87:56 (22:19 43:34 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
13. kolo, zápas č. 39

datum: 16.02.2018, 19:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

14. kolo
40. Skřivánek - BK Děčín juniorka 23.02.2018 18:30 47:64 (6:21 22:33 33:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 40

datum: 23.02.2018, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

41. BA 2006 Roudnice n.L. - BK REAL Roudnice n.L. 20.02.2018 19:30 67:77 (19:20 38:44 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 41

datum: 20.02.2018, 19:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

42. ASK Lovosice - BK Děčín Křešice 23.02.2018 19:30 90:53 (22:11 41:23 73:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor, základní část muži - Oblastní přebor, základní část
14. kolo, zápas č. 42

datum: 23.02.2018, 19:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (---/1.000)
Bohata Pavel (---/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry