image

muži / Oblasti / ročník 2017/18 / Městský přebor II / Základní část


tabulka
1. SK Žabovřesky B 15 14 1 1048:776 29
2. MIMSA Wolves 16 11 5 1031:921 27
3. Sokol Židlochovice 15 9 6 808:832 24
4. Aniston Basketball Tišnov 14 9 5 861:848 23
5. TJ Kamenka 16 7 9 856:867 23
6. Sokol Juliánov 16 7 9 923:992 23
7. BK B4N Brno 16 6 10 916:956 22
8. Slezi Basket "B" 16 4 12 912:987 20
9. Sokol Šlapanice C 16 3 13 825:1001 19
1. kolo
1. Aniston Tišnov - MIMSA Wolves 06.10.2017 20:30 54:77 (11:16 26:42 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2017, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka
Bráblík Jan

2. Sokol Juliánov - Kamenka 10.10.2017 20:15 51:46 (10:15 26:29 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Novotný Tomáš

3. Slezi Basket "B" - Sokol Židlochovice 10.10.2017 20:15 78:56 (23:16 47:33 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.10.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Sekáč Martin

4. SK Žabovřesky B - Sok Šlapanice C 12.10.2017 19:45 66:31 (11:6 35:12 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.10.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Ščudla Jiří

2. kolo
5. Sokol Židlochovice - SK Žabovřesky B 18.10.2017 20:00 34:84 (11:17 22:44 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 18.10.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Vaníček Marek

6. Kamenka - Slezi Basket "B" 17.10.2017 19:45 67:51 (22:15 39:33 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.10.2017, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Ščudla Jiří

7. MIMSA Wolves - Sokol Juliánov 20.10.2017 19:30 61:55 (13:7 31:17 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

8. BK B4N Brno - Aniston Tišnov 18.10.2017 20:15 (52:60) (8:11 29:23 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.10.2017, 20:15:00

místo: Sportovní hala VUT, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Slezák Jiří

3. kolo
9. Sokol Juliánov - BK B4N Brno 21.11.2017 20:15 52:61 (15:16 28:24 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 21.11.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Čada Filip

10. Slezi Basket "B" - MIMSA Wolves 23.10.2017 19:45 43:59 (14:16 23:22 30:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2017, 19:45:00

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

11. SK Žabovřesky B - Kamenka 14.12.2017 19:45 59:44 (19:9 30:15 46:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 14.12.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Křápek Petr

12. Sokol Židlochovice - Sok Šlapanice C 25.10.2017 20:00 70:57 (15:10 33:26 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 25.10.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Ščudla Jiří

4. kolo
13. Kamenka - Sok Šlapanice C 31.10.2017 19:45 52:32 (14:7 29:14 40:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 31.10.2017, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Janík Karel

14. MIMSA Wolves - SK Žabovřesky B 03.11.2017 19:45 46:53 (15:17 27:34 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.11.2017, 19:45:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil
Vaníček Marek

15. BK B4N Brno - Slezi Basket "B" 01.11.2017 20:15 45:60 (9:8 23:26 29:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 01.11.2017, 20:15:00

místo: Sportovní hala VUT, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

16. Aniston Tišnov - Sokol Juliánov 03.11.2017 20:40 64:73 (14:13 30:23 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 03.11.2017, 20:40:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr
Slezák Jiří

5. kolo
17. Slezi Basket "B" - Aniston Tišnov 19.12.2017 20:15 58:69 (23:12 36:31 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 19.12.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Ščudla Jiří

18. SK Žabovřesky B - BK B4N Brno 09.11.2017 19:45 65:54 (11:15 20:7 15:18 19:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 09.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Palacio Puente Pablo
Mynarčík Petr

19. Sok Šlapanice C - MIMSA Wolves 10.11.2017 20:30 53:56 (17:15 33:27 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 10.11.2017, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Slezák Jiří

20. Sokol Židlochovice - Kamenka 08.11.2017 20:00 47:56 (13:17 25:28 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 08.11.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Vaníček Marek

6. kolo
21. MIMSA Wolves - Sokol Židlochovice 22.11.2017 20:30 83:33 (13:12 35:25 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 22.11.2017, 20:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Zachar Dominik

22. BK B4N Brno - Sok Šlapanice C 15.11.2017 20:15 (47:37) (7:7 19:17 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 15.11.2017, 20:15:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Palacio Puente Pablo

23. Aniston Tišnov - SK Žabovřesky B 17.11.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2017, 00:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:



24. Sokol Juliánov - Slezi Basket "B" 14.11.2017 20:15 (55:54) (14:18 24:31 36:44 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Dospíšil Josef

7. kolo
25. SK Žabovřesky B - Sokol Juliánov 30.11.2017 19:45 79:45 (13:14 37:29 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 30.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Palacio Puente Pablo

26. Sok Šlapanice C - Aniston Tišnov 01.12.2017 20:30 65:86 (15:21 33:44 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 26

datum: 01.12.2017, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Dospíšil Josef

27. Sokol Židlochovice - BK B4N Brno 29.11.2017 20:00 66:55 (22:7 34:20 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 29.11.2017, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Ščudla Jiří

28. Kamenka - MIMSA Wolves 28.11.2017 19:45 56:71 (18:22 27:35 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2017, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Janík Karel

8. kolo
29. BK B4N Brno - Kamenka 06.12.2017 20:15 (49:64) (16:12 32:24 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 06.12.2017, 20:15:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Ščudla Jiří

30. Aniston Tišnov - Sokol Židlochovice 04.12.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 04.12.2017, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



31. Sokol Juliánov - Sok Šlapanice C 05.12.2017 20:15 68:41 (14:13 37:18 57:25 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 05.12.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Ščudla Jiří

32. Slezi Basket "B" - SK Žabovřesky B 05.12.2017 20:15 58:67 (16:20 34:41 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 32

datum: 05.12.2017, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

9. kolo
33. Sok Šlapanice C - Slezi Basket "B" 12.01.2018 20:30 71:60 (22:12 44:31 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.01.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kubeš Michal
Křápek Petr

34. Sokol Židlochovice - Sokol Juliánov 10.01.2018 20:00 60:52 (18:16 38:30 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 10.01.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Ščudla Jiří

35. Kamenka - Aniston Tišnov 30.01.2018 19:45 58:74 (13:16 30:34 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 35

datum: 30.01.2018, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Sehnal Jiří

36. MIMSA Wolves - BK B4N Brno 23.03.2018 20:00 73:68 (15:13 32:30 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 23.03.2018, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal
Slezák Jiří

10. kolo
37. MIMSA Wolves - Aniston Tišnov 19.01.2018 20:00 56:63 (13:17 31:32 39:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 19.01.2018, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Ščudla Jiří

38. Kamenka - Sokol Juliánov 16.01.2018 19:45 49:62 (10:23 25:34 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 38

datum: 16.01.2018, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Chaloupka Libor

39. Sokol Židlochovice - Slezi Basket "B" 17.01.2018 20:00 58:50 (15:11 32:23 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.01.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Vaníček Marek

40. Sok Šlapanice C - SK Žabovřesky B 19.01.2018 20:30 (61:74) (15:21 34:33 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 40

datum: 19.01.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Marek Vojtěch

11. kolo
41. SK Žabovřesky B - Sokol Židlochovice 25.01.2018 19:45 63:52 (17:7 34:23 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 41

datum: 25.01.2018, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Sekáč Martin

42. Slezi Basket "B" - Kamenka 23.01.2018 20:15 (55:72) (16:17 30:38 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 42

datum: 23.01.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Palacio Puente Pablo

43. Sokol Juliánov - MIMSA Wolves 27.02.2018 20:15 54:48 (11:12 24:21 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 43

datum: 27.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sehnal Jiří

44. Aniston Tišnov - BK B4N Brno 23.05.2018 18:45 (38:76) (8:18 20:40 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 44

datum: 23.05.2018, 18:45:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Kapounek Petr

12. kolo
45. BK B4N Brno - Sokol Juliánov 14.02.2018 20:15 56:62 (12:7 27:27 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 45

datum: 14.02.2018, 20:15:00

místo: Sportovní hala VUT, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Chaloupka Libor

46. MIMSA Wolves - Slezi Basket "B" 19.03.2018 20:00 63:46 (19:12 34:17 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 46

datum: 19.03.2018, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal
Janík Karel

47. Kamenka - SK Žabovřesky B 13.02.2018 19:45 57:63 (15:11 30:29 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 47

datum: 13.02.2018, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Janík Karel

48. Sok Šlapanice C - Sokol Židlochovice 16.02.2018 20:30 40:62 (12:21 20:38 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 48

datum: 16.02.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Sehnal Jiří

13. kolo
49. Sok Šlapanice C - Kamenka 23.02.2018 20:30 34:46 (9:9 21:19 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 49

datum: 23.02.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

50. SK Žabovřesky B - MIMSA Wolves 22.02.2018 19:45 79:43 (18:11 43:18 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 50

datum: 22.02.2018, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Palacio Puente Pablo

51. Slezi Basket "B" - BK B4N Brno 20.02.2018 20:15 59:68 (12:18 30:28 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 51

datum: 20.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Bráblík Jan

52. Sokol Juliánov - Aniston Tišnov 20.02.2018 20:15 68:80 (15:15 26:34 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 52

datum: 20.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Čada Filip

14. kolo
53. Aniston Tišnov - Slezi Basket "B" 25.04.2018 19:00 73:61 (16:15 35:30 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 53

datum: 25.04.2018, 19:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Marek Vojtěch

54. BK B4N Brno - SK Žabovřesky B 28.02.2018 20:15 66:61 (14:12 35:31 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 54

datum: 28.02.2018, 20:15:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Čada Filip

55. MIMSA Wolves - Sok Šlapanice C 13.04.2018 20:00 74:65 (27:18 41:32 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 55

datum: 13.04.2018, 20:00:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Bráblík Jan

56. Kamenka - Sokol Židlochovice 27.02.2018 19:45 44:51 (13:14 15:24 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 56

datum: 27.02.2018, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Marek Vojtěch

15. kolo
57. Sokol Židlochovice - MIMSA Wolves 07.03.2018 20:00 71:73 (22:22 36:45 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 57

datum: 07.03.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Ščudla Jiří

58. Sok Šlapanice C - BK B4N Brno 09.03.2018 20:30 62:45 (16:10 16:11 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 58

datum: 09.03.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Novotný Tomáš

59. SK Žabovřesky B - Aniston Tišnov 08.03.2018 19:45 79:68 (15:20 40:32 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 59

datum: 08.03.2018, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Křápek Petr

60. Slezi Basket "B" - Sokol Juliánov 06.03.2018 20:15 66:48 (19:12 30:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 60

datum: 06.03.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

16. kolo
61. Sokol Juliánov - SK Žabovřesky B 13.03.2018 20:15 63:80 (18:15 40:35 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 61

datum: 13.03.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Marek Vojtěch

62. Aniston Tišnov - Sok Šlapanice C 04.05.2018 20:00 74:56 (16:11 33:15 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 62

datum: 04.05.2018, 20:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Křápek Petr

63. BK B4N Brno - Sokol Židlochovice 14.03.2018 20:15 (44:61) (11:14 24:27 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 63

datum: 14.03.2018, 20:15:00

místo: Sportovní hala VUT, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Zachar Dominik

64. MIMSA Wolves - Kamenka 16.03.2018 20:00 67:41 (22:15 42:26 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 64

datum: 16.03.2018, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Janík Karel

17. kolo
65. Kamenka - BK B4N Brno 20.03.2018 19:45 55:43 (10:14 22:28 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 65

datum: 20.03.2018, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

66. Sokol Židlochovice - Aniston Tišnov 21.03.2018 20:00 20:0 (00:00 00:00 00:00)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 66

datum: 21.03.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Ščudla Jiří

67. Sok Šlapanice C - Sokol Juliánov 23.03.2018 20:30 80:62 (13:17 36:29 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 67

datum: 23.03.2018, 20:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Marek Vojtěch

68. SK Žabovřesky B - Slezi Basket "B" 22.03.2018 19:45 76:54 (20:15 44:25 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 68

datum: 22.03.2018, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Bráblík Jan

18. kolo
69. Slezi Basket "B" - Sok Šlapanice C 10.04.2018 20:15 59:40 (14:15 28:26 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 69

datum: 10.04.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Křápek Petr

70. Sokol Juliánov - Sokol Židlochovice 27.03.2018 20:15 53:67 (13:16 21:31 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 70

datum: 27.03.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Urbánek Štěpán

71. Aniston Tišnov - Kamenka 06.04.2018 20:30 58:49 (16:11 33:28 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 71

datum: 06.04.2018, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Bráblík Jan
Marek Vojtěch

72. BK B4N Brno - MIMSA Wolves 11.04.2018 20:15 (87:81) (15:24 38:42 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 72

datum: 11.04.2018, 20:15:00

místo: Sportovní hala VUT, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry