image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"


tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16 16 0 1449:247 32
2. Basket Pastelka MB U11G(mix) 16 13 3 1081:365 29
3. Pandy Čelákovice U11G(mix) 16 13 3 989:493 29
4. BC Benešov U11G 16 10 6 627:594 26
5. BK Studánka Pardubice U11G 16 7 9 735:716 23
6. TJ Sokol Kladno U11G 16 7 9 622:814 23
7. TJ Sokol Pečky U11G(mix) 16 3 13 421:1151 19
8. BC Slaný U11G 16 3 13 483:908 19
9. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 16 0 16 206:1325 16
1. kolo
1. BK Studánka Pardubice U11G - BC Benešov U11G 24.09.2017 10:30 39:62 (7:13 21:35 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.09.2017, 10:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka
Nývltová Markéta

2. BK Brandýs - Pandy Čelákovice U11G(mix) 24.09.2017 09:00 12:98 (3:19 11:45 12:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr
Marečková Eliška

3. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 24.09.2017 09:00 24:82 (12:20 14:44 24:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Timko Viktor
Dub Michal

4. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Slaný U11G 23.09.2017 09:00 74:13 (18:2 30:9 52:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 4

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

2. kolo
5. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 30.09.2017 09:00 14:78 (2:24 6:42 10:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



6. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 01.10.2017 12:30 108:15 (24:7 54:7 78:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2017, 12:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

7. BC Benešov U11G - BK Brandýs 30.09.2017 09:00 49:14 (12:4 32:5 36:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 7

datum: 30.09.2017, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Tejček Tomáš

8. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Studánka Pardubice U11G 30.09.2017 09:00 93:16 (16:6 42:6 68:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 8

datum: 30.09.2017, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

3. kolo
9. BK Brandýs - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 14.10.2017 09:00 7:109 (0:38 4:62 6:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

10. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BC Benešov U11G 14.10.2017 09:00 23:83 (5:5 12:34 18:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Strnad Pavel
Růzha Jan

11. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 14.10.2017 13:00 32:33 (11:6 17:14 27:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2017, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Buršík Petr
Moravcová Lucie

12. Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G 14.10.2017 09:30 20:39 (4:10 11:25 15:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2017, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



4. kolo
13. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Slaný U11G 27.11.2017 16:30 68:11 (5:2 32:6 47:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 13

datum: 27.11.2017, 16:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Vávra Petr
Marečková Eliška

14. BC Benešov U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 28.10.2017 10:00 27:63 (4:17 6:33 15:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 14

datum: 28.10.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Bočková Lenka

15. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 20.10.2017 16:00 118:8 (26:0 61:0 91:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2017, 16:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel


16. BK Studánka Pardubice U11G - BK Brandýs 29.10.2017 10:00 89:17 (12:4 39:6 59:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 16

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka
Bergerová Aneta

5. kolo
17. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 11.11.2017 09:00 18:63 (5:13 7:29 11:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 17

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tejček Tomáš


18. Basket Pastelka MB U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.11.2017 09:00 21:47 (4:13 10:28 19:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šupej Michal
Vávra Petr

19. Slaný U11G - BC Benešov U11G 11.11.2017 09:30 13:44 (1:9 5:22 7:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 19

datum: 11.11.2017, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef


20. TJ Sokol Kladno U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 11.11.2017 09:00 34:53 (16:12 18:19 32:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 20

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch
Machálek Jan

6. kolo
21. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.11.2017 12:00 43:27 (12:7 18:15 33:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 21

datum: 25.11.2017, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Buršík Petr

22. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Slaný U11G 25.11.2017 15:00 100:16 (30:3 56:6 75:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 22

datum: 25.11.2017, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávra Petr
Moravcová Lucie

23. BK Studánka Pardubice U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.11.2017 11:00 29:49 (5:10 18:24 25:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 23

datum: 25.11.2017, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš
Bartoňová Pavlína

24. BK Brandýs - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 25.11.2017 09:00 27:31 (7:6 14:18 21:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 24

datum: 25.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Pazourek Jaroslav

7. kolo
25. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Brandýs 09.12.2017 09:00 108:11 (30:0 56:2 72:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 25

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šupej Michal
Tejček Tomáš

26. Slaný U11G - BK Studánka Pardubice U11G 09.12.2017 09:30 22:47 (8:4 12:19 15:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 26

datum: 09.12.2017, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Málek Jan

27. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 10.03.2018 09:00 10:111 (0:30 2:58 4:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 27

datum: 10.03.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



28. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BC Benešov U11G 09.12.2017 13:30 47:28 (9:14 21:20 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 28

datum: 09.12.2017, 13:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Týř Jan
Šťavík Radek

8. kolo
29. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.12.2017 09:00 72:18 (9:4 31:10 50:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 29

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

30. BK Studánka Pardubice U11G - TJ Sokol Kladno U11G 17.12.2017 10:00 29:32 (9:6 10:15 27:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 30

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína
Chocholoušová Karla

31. BK Brandýs - Slaný U11G 17.12.2017 13:00 7:76 (2:18 3:37 5:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 31

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie Anna
Marečková Eliška

32. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 16.12.2017 12:30 12:103 (4:26 6:44 10:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 32

datum: 16.12.2017, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Strnad Pavel
Moravcová Lucie

9. kolo
33. Slaný U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 06.01.2018 09:30 48:41 (11:12 20:18 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 33

datum: 06.01.2018, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



34. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs 06.01.2018 09:00 78:6 (14:2 34:2 48:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 34

datum: 06.01.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



35. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 07.01.2018 09:00 45:41 (7:10 23:14 29:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 35

datum: 07.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



36. BC Benešov U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 06.01.2018 14:00 9:88 (2:18 5:46 7:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 36

datum: 06.01.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



10. kolo
37. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G 14.01.2018 09:00 44:24 (18:6 29:18 35:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 37

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



38. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Brandýs 14.01.2018 09:30 86:14 (8:8 36:12 62:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 38

datum: 14.01.2018, 09:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



39. TJ Sokol Kladno U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.02.2018 09:00 76:29 (17:11 46:17 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 39

datum: 04.02.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



40. Slaný U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 14.01.2018 08:30 6:81 (1:22 3:37 4:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 40

datum: 14.01.2018, 08:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



11. kolo
41. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 05.04.2018 15:30 68:12 (19:0 39:2 52:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 41

datum: 05.04.2018, 15:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



42. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 20.01.2018 09:00 25:72 (5:20 7:38 19:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 42

datum: 20.01.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



43. BK Brandýs - BC Benešov U11G 20.01.2018 10:00 12:70 (2:20 2:38 10:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 43

datum: 20.01.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



44. BK Studánka Pardubice U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 26.01.2018 16:30 15:105 (4:34 6:59 10:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 44

datum: 26.01.2018, 16:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína


12. kolo
45. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs 15.04.2018 09:00 54:24 (17:8 29:14 40:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 45

datum: 15.04.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



46. BC Benešov U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.03.2018 09:00 44:20 (12:8 20:9 40:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 46

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



47. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 03.02.2018 10:30 36:72 (12:19 25:36 30:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 47

datum: 03.02.2018, 10:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



48. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G 03.02.2018 13:00 36:34 (6:4 17:13 24:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 48

datum: 03.02.2018, 13:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



13. kolo
49. Slaný U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.02.2018 09:30 13:79 (7:18 9:35 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 49

datum: 17.02.2018, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



50. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BC Benešov U11G 17.02.2018 10:00 51:16 (15:8 31:8 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 50

datum: 17.02.2018, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



51. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 17.02.2018 09:00 12:130 (0:36 3:68 6:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 51

datum: 17.02.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



52. BK Brandýs - BK Studánka Pardubice U11G 17.02.2018 09:00 7:119 (5:25 5:61 7:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 52

datum: 17.02.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



14. kolo
53. BK Studánka Pardubice U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 03.03.2018 11:00 66:26 (14:2 32:8 50:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 53

datum: 03.03.2018, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína
Halíková Barbora

54. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 21.02.2018 15:30 56:39 (8:7 30:18 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 54

datum: 21.02.2018, 15:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



55. BC Benešov U11G - Slaný U11G 04.02.2018 09:30 49:23 (14:5 29:7 32:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 55

datum: 04.02.2018, 09:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



56. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 02.12.2017 10:00 94:35 (15:6 39:13 57:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Šupej Michal
Nesvadba Miloš

15. kolo
57. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G 15.04.2018 15:00 23:39 (11:11 15:13 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15. kolo, zápas č. 57

datum: 15.04.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



58. Slaný U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.03.2018 09:30 8:108 (4:23 6:61 6:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15. kolo, zápas č. 58

datum: 11.03.2018, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



59. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 14.04.2018 09:00 86:27 (23:6 40:10 67:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15. kolo, zápas č. 59

datum: 14.04.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



60. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Brandýs 17.03.2018 09:00 64:22 (24:0 31:3 54:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15. kolo, zápas č. 60

datum: 17.03.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



16. kolo
61. BK Brandýs - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.03.2018 09:00 6:88 (2:29 2:50 6:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16. kolo, zápas č. 61

datum: 25.03.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



62. BK Studánka Pardubice U11G - Slaný U11G 24.03.2018 11:00 66:21 (10:8 23:11 44:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16. kolo, zápas č. 62

datum: 24.03.2018, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



63. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.03.2018 09:00 138:4 (31:2 68:2 96:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16. kolo, zápas č. 63

datum: 25.03.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



64. BC Benešov U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 25.03.2018 08:30 17:58 (2:16 8:32 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16. kolo, zápas č. 64

datum: 25.03.2018, 08:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17. kolo
65. Pandy Čelákovice U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 08.04.2018 11:30 37:51 (8:17 21:32 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17. kolo, zápas č. 65

datum: 08.04.2018, 11:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



66. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G 08.04.2018 14:00 32:44 (4:7 11:24 17:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17. kolo, zápas č. 66

datum: 08.04.2018, 14:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



67. Slaný U11G - BK Brandýs 08.04.2018 09:30 118:16 (32:6 61:8 93:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17. kolo, zápas č. 67

datum: 08.04.2018, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



68. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 08.04.2018 09:00 68:20 (24:0 36:6 63:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17. kolo, zápas č. 68

datum: 08.04.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



18. kolo
69. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Slaný U11G 14.04.2018 09:30 53:41 (1:12 19:23 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
18. kolo, zápas č. 69

datum: 14.04.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



70. BK Brandýs - TJ Sokol Kladno U11G 14.04.2018 09:00 4:88 (2:20 4:39 4:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
18. kolo, zápas č. 70

datum: 14.04.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



71. BK Studánka Pardubice U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 15.04.2018 11:00 21:57 (8:15 10:31 19:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
18. kolo, zápas č. 71

datum: 15.04.2018, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



72. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Benešov U11G 06.04.2018 15:30 69:3 (15:0 42:0 56:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
18. kolo, zápas č. 72

datum: 06.04.2018, 15:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry