image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"


tabulka
1. Basket Pastelka MB U11G(mix) 12 11 1 629:251 23
2. Pandy Čelákovice U11G(mix) 13 8 5 548:369 21
3. BC Benešov U11G 12 8 4 389:287 20
4. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 10 9 1 588:209 19
5. TJ Sokol Kladno U11G 10 6 4 378:315 16
6. BK Studánka Pardubice U11G 11 4 7 407:463 15
7. TJ Sokol Pečky U11G(mix) 11 3 8 318:582 14
8. BC Slaný U11G 12 2 10 277:588 14
9. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 11 0 11 186:656 11
1. kolo
73. BK Studánka Pardubice U11G - BC Benešov U11G 24.09.2017 12:30 35:55 (4:17 9:33 19:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 73

datum: 24.09.2017, 12:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Holubová Anežka

74. BK Brandýs - Pandy Čelákovice U11G(mix) 24.09.2017 10:45 15:62 (3:7 5:29 7:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 74

datum: 24.09.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Vávra Petr

75. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 24.09.2017 11:00 29:54 (8:14 15:36 19:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 75

datum: 24.09.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Dub Michal
Timko Viktor

76. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Slaný U11G 23.09.2017 11:00 81:10 (19:5 40:5 67:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 76

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

2. kolo
77. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 30.09.2017 11:00 18:48 (8:8 8:24 14:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 77

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



78. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 01.10.2017 14:15 80:26 (16:6 40:8 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 78

datum: 01.10.2017, 14:15:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

79. BC Benešov U11G - BK Brandýs 30.09.2017 11:00 48:9 (20:0 28:2 46:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 79

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Martínek Karel

80. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Studánka Pardubice U11G 30.09.2017 11:00 70:22 (21:3 35:8 49:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 80

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

3. kolo
81. BK Brandýs - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 14.10.2017 10:45 8:83 (2:18 6:41 6:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 81

datum: 14.10.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Dub Michal

82. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BC Benešov U11G 14.10.2017 11:00 22:62 (6:21 8:34 18:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 82

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Růzha Jan
Strnad Pavel

83. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 14.10.2017 15:00 37:21 (6:4 20:9 27:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 83

datum: 14.10.2017, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Buršík Petr

84. Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G 14.10.2017 11:30 23:54 (5:10 12:25 16:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 84

datum: 14.10.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



4. kolo
85. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Slaný U11G 27.11.2017 18:30 20:43 (2:14 11:17 11:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 85

datum: 27.11.2017, 18:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Marečková Eliška
Vávra Petr

86. BC Benešov U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 28.10.2017 12:00 11:33 (4:10 7:22 9:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 86

datum: 28.10.2017, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Martínek Karel

87. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 20.10.2017 17:30 53:17 (12:6 26:8 45:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 87

datum: 20.10.2017, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel


88. BK Studánka Pardubice U11G - BK Brandýs 29.10.2017 12:00 83:39 (11:13 31:25 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 88

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bergerová Aneta
Holubová Anežka

5. kolo
89. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 11.11.2017 11:00 49:26 (14:7 22:13 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 89

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tejček Tomáš


90. Basket Pastelka MB U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.11.2017 11:00 41:35 (13:9 26:13 32:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 90

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Šupej Michal

91. Slaný U11G - BC Benešov U11G 11.11.2017 11:30 17:38 (4:9 6:20 11:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 91

datum: 11.11.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef


92. TJ Sokol Kladno U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 11.11.2017 11:00 22:52 (4:12 11:26 16:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 92

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch
Machálek Jan

6. kolo
93. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.11.2017 14:00 29:24 (7:2 15:6 16:14 20:20 22:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 93

datum: 25.11.2017, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

94. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Slaný U11G 25.11.2017 16:30 68:13 (24:0 34:2 58:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 94

datum: 25.11.2017, 16:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávra Petr
Moravcová Lucie

95. BK Studánka Pardubice U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.11.2017 13:00 20:50 (4:14 6:36 14:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 95

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš


96. BK Brandýs - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 25.11.2017 10:45 22:43 (10:6 12:21 18:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 96

datum: 25.11.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Pazourek Jaroslav

7. kolo
97. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Brandýs 09.12.2017 11:00 101:16 (28:4 52:7 74:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 97

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šupej Michal
Tejček Tomáš

98. Slaný U11G - BK Studánka Pardubice U11G 09.12.2017 11:30 36:72 (2:24 7:45 22:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 98

datum: 09.12.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Málek Jan
Veselý Jiří

99. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 10.03.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 99

datum: 10.03.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



100. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BC Benešov U11G 09.12.2017 15:00 20:23 (6:4 10:14 14:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 100

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Týř Jan
Šťavík Radek

8. kolo
101. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.12.2017 11:00 39:36 (18:8 24:12 24:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 101

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

102. BK Studánka Pardubice U11G - TJ Sokol Kladno U11G 17.12.2017 12:00 33:38 (11:8 22:17 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 102

datum: 17.12.2017, 12:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Bartoňová Pavlína

103. BK Brandýs - Slaný U11G 17.12.2017 15:00 18:47 (4:13 9:23 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 103

datum: 17.12.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Reitzová Patricie Anna

104. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 16.12.2017 14:30 21:67 (6:12 9:30 13:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 104

datum: 16.12.2017, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Strnad Pavel

9. kolo
105. Slaný U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 06.01.2018 11:30 31:37 (10:11 13:17 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 105

datum: 06.01.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



106. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs 06.01.2018 11:00 37:15 (10:5 24:9 30:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 106

datum: 06.01.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



107. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 07.01.2018 11:00 33:28 (10:9 18:18 26:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 107

datum: 07.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



108. BC Benešov U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 06.01.2018 16:00 4:44 (0:11 0:21 2:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 108

datum: 06.01.2018, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



10. kolo
109. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G 14.01.2018 11:00 24:30 (4:18 10:21 15:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 109

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



110. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Brandýs 14.01.2018 11:00 54:19 (6:6 20:12 36:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 110

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



111. TJ Sokol Kladno U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.02.2018 11:00 46:27 (4:2 22:14 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 111

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



112. Slaný U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 14.01.2018 10:15 8:68 (2:22 4:40 6:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 112

datum: 14.01.2018, 10:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



11. kolo
113. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 113

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



114. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 20.01.2018 11:00 (24:57) (10:16 16:24 16:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 114

datum: 20.01.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



115. BK Brandýs - BC Benešov U11G 20.01.2018 12:00 (17:46) (6:4 10:22 17:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 115

datum: 20.01.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



116. BK Studánka Pardubice U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 26.01.2018 18:30 (6:61) (2:12 4:25 4:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 116

datum: 26.01.2018, 18:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína


12. kolo
117. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 117

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



118. BC Benešov U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.03.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 118

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



119. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 03.02.2018 12:30 (24:40) (5:8 11:20 22:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 119

datum: 03.02.2018, 12:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



120. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G 03.02.2018 15:00 (49:20) (15:2 23:9 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 120

datum: 03.02.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



13. kolo
121. Slaný U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.02.2018 11:30 (17:50) (4:16 6:30 14:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 121

datum: 17.02.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



122. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BC Benešov U11G 17.02.2018 12:00 (24:16) (6:4 12:4 17:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 122

datum: 17.02.2018, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



123. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 17.02.2018 11:00 (23:84) (2:18 10:36 10:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 123

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



124. BK Brandýs - BK Studánka Pardubice U11G 17.02.2018 11:00 (8:52) (0:22 2:30 2:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 124

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



14. kolo
125. BK Studánka Pardubice U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 03.03.2018 12:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 125

datum: 03.03.2018, 12:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



126. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 21.02.2018 17:00 (51:39) (6:18 14:29 30:38 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 126

datum: 21.02.2018, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



127. BC Benešov U11G - Slaný U11G 04.02.2018 11:30 (33:12) (4:2 12:6 21:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 127

datum: 04.02.2018, 11:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



128. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 02.12.2017 11:30 39:36 (7:7 12:16 20:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 128

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Šupej Michal
Nesvadba Miloš

15. kolo
129. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 129

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



130. Slaný U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.03.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 130

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



131. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 131

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



132. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Brandýs 17.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 132

datum: 17.03.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



16. kolo
133. BK Brandýs - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 133

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



134. BK Studánka Pardubice U11G - Slaný U11G 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 134

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



135. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 135

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



136. BC Benešov U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 25.03.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 136

datum: 25.03.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17. kolo
137. Pandy Čelákovice U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 08.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 137

datum: 08.04.2018, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



138. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G 08.04.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 138

datum: 08.04.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



139. Slaný U11G - BK Brandýs 08.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 139

datum: 08.04.2018, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



140. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 08.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 140

datum: 08.04.2018, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



18. kolo
141. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Slaný U11G 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 141

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



142. BK Brandýs - TJ Sokol Kladno U11G 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 142

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



143. BK Studánka Pardubice U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 143

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



144. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Benešov U11G 14.04.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 144

datum: 14.04.2018, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry