image

kadeti U17 / liga / ročník 2018/19 / skupina A


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 0 0 0 0:0 0
2. BA 2006´Roudnice n. L. 0 0 0 0:0 0
3. Sokol Vyšehrad 0 0 0 0:0 0
4. USK Praha B 0 0 0 0:0 0
5. BA Sparta Praha 0 0 0 0:0 0
6. BK Sluneta Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
7. BK Klatovy 0 0 0 0:0 0
8. BSK Modřany - Jižní Supi 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BSK - Jižní Supi - USK Praha B 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. BA Sparta Praha - BA 2006´Roudnice n. L. 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. BSK - Jižní Supi - BA Sparta Praha 06.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2018, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. USK Praha B - BA 2006´Roudnice n. L. 06.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 06.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 06.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. BSK - Jižní Supi - BA 2006´Roudnice n. L. 07.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2018, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. USK Praha B - BA Sparta Praha 07.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. BK Klatovy - Levharti Chomutov 07.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 07.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. BA 2006´Roudnice n. L. - Levharti Chomutov 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. BSK - Jižní Supi - BK Klatovy 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. USK Praha B - Sokol Vyšehrad 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
17. BA Sparta Praha - Levharti Chomutov 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. BA 2006´Roudnice n. L. - Sluneta Ústí n. L. 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. BSK - Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. USK Praha B - BK Klatovy 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BK Klatovy - BA Sparta Praha 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. Sokol Vyšehrad - BA 2006´Roudnice n. L. 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Sluneta Ústí n. L. - BSK - Jižní Supi 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Levharti Chomutov - USK Praha B 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. BK Klatovy - BA 2006´Roudnice n. L. 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha B 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Levharti Chomutov - BSK - Jižní Supi 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. USK Praha B - BSK - Jižní Supi 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA 2006´Roudnice n. L. - BA Sparta Praha 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. BA 2006´Roudnice n. L. - BSK - Jižní Supi 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BA Sparta Praha - USK Praha B 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Levharti Chomutov - BK Klatovy 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. BA Sparta Praha - BSK - Jižní Supi 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BA 2006´Roudnice n. L. - USK Praha B 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. Levharti Chomutov - BA Sparta Praha 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´Roudnice n. L. 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Sokol Vyšehrad - BSK - Jižní Supi 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. BK Klatovy - USK Praha B 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Levharti Chomutov - BA 2006´Roudnice n. L. 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. BK Klatovy - BSK - Jižní Supi 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. BA 2006´Roudnice n. L. - BK Klatovy 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. USK Praha B - Sluneta Ústí n. L. 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. BSK - Jižní Supi - Levharti Chomutov 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. BA Sparta Praha - BK Klatovy 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BA 2006´Roudnice n. L. - Sokol Vyšehrad 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ a SOU, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. BSK - Jižní Supi - Sluneta Ústí n. L. 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. USK Praha B - Levharti Chomutov 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry