image

SH Morenda, Brno



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: Jihomoravské basketbalové centrum
  • Uživatel: Jihomoravké basketbalové centrum

  • Adresa: Vídeňská 9, Brno, PSČ 639 00
  • GPS: 16.59610170E 49.18439480N
  • Telefon: 734 235 743
  • E-mail: vrnak.cus@gmail.com

  • Rozměry basketbalového hřiště: 28.0 × 15.0 m
  • Rozměry haly: 35,2 × 17,6 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ne

Doplňující informace

  • Lajnování:bílé
  • Konstrukce košíků:zavěšená na zadní stěně, pevná
  • Basketbalová deska:sklo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pružné, trubičkové
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Osvětlení:
  • Šatny hráčů:lavice, skříňky (uzamykatelné), sprchy, WC na chodbě - 4 šatny
  • Šatny rozhodčích:stolek, věšáky, židle, sprcha, umyvadlo, WC na chodbě
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:- šatny prošly kompletní rekonstrukcí, rekonstrukce ozvučení i osvětlení, nová tabule časomíry -
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:262
  • Počet míst k stání:100
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:plastové
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno muži
BASKET Brno U23 muži
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno muži
BASKET Brno junioři U19
Tygři Brno B junioři U19
Tygři Brno junioři U19
Tygři Brno B kadeti U17
Tygři Brno kadeti U17
Tygři JBC Brno C kadeti U17
BASKET Brno kadeti U17
Tygři Brno mladší minižákyně U12
Tygři Brno nejmladší minižáci U11
Tygři Brno starší minižáci U13
Tygři Brno mladší minižáci U12
Tygři JBC Brno přípravky U10
datum čas kat. soutěž utkání
04.02.2023 14:00 mladší minižákyně U12 OP mladší minižákyně U12 Tygři Brno Žabiny Brno
04.02.2023 15:30 mladší minižákyně U12 OP mladší minižákyně U12 Žabiny Brno Tygři Brno
11.02.2023 08:00 přípravky U10 Přípravky U10 Tygři JBC Brno SK Renocar Podolí
11.02.2023 09:15 přípravky U10 Přípravky U10 Sokol Šlapanice BK Spartak Uherský Brod
11.02.2023 10:30 přípravky U10 Přípravky U10 Tygři JBC Brno Sokol Šlapanice
11.02.2023 11:45 přípravky U10 Přípravky U10 SK Renocar Podolí BK Spartak Uherský Brod
11.02.2023 13:00 přípravky U10 Přípravky U10 Tygři JBC Brno BK Spartak Uherský Brod
11.02.2023 14:15 přípravky U10 Přípravky U10 SK Renocar Podolí Sokol Šlapanice
11.02.2023 16:30 kadeti U17 extraliga BASKET Brno USK Praha
11.02.2023 18:30 mladší žáci U14 žákovská liga Tygři Brno BA Nymburk
12.02.2023 09:00 kadeti U17 extraliga BASKET Brno Tygři Praha
12.02.2023 11:00 mladší žáci U14 žákovská liga Tygři Brno BK VIVIDBOOKS Pardubice
12.02.2023 13:30 mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 Tygři Brno BK Skokani A
12.02.2023 15:30 mladší minižáci U12 OP mladší minižáci U12 BK Skokani A Tygři Brno
12.02.2023 18:00 muži 1. liga BASKET Brno U23 Sokol Písek Sršni
12.02.2023 20:00 muži Jihomoravská liga Slovan Černá Pole C T.J. Sokol Podolí A
18.02.2023 junioři U19 extraliga BASKET Brno Sokol Písek Sršni
18.02.2023 nejmladší minižákyně U11 OP nejmladší minižákyně U11 Tygři Brno Žabiny Brno
18.02.2023 nejmladší minižákyně U11 OP nejmladší minižákyně U11 Žabiny Brno Vlčata Žďár
18.02.2023 nejmladší minižákyně U11 OP nejmladší minižákyně U11 Tygři Brno Vlčata Žďár