image

Sokol pražský, Praha 2



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: Sokol Pražský
  • Uživatel: Sokol Pražský

  • Adresa: Žitná 42, Praha 2, PSČ 120 00
  • GPS: 14.42848990E 50.07707820N
  • Telefon: 221 965 311
  • E-mail: -

  • Rozměry basketbalového hřiště: 29,1 × 18,5 m
  • Rozměry haly: 25,01 × 14,91 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ne

Doplňující informace

  • Lajnování:není barevně odlišeno vymezené území a barevně odlišena vnější část hřiště
  • Konstrukce košíků:pevná, ukotvená do stěny
  • Basketbalová deska:sklo
  • Obroučka:pružné
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:nově vybudované, včetně soc. zařízení a sprch, problém je v um
  • Šatny rozhodčích:se sprchou mimo cest diváků a hráčů jsou dostatečné
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:rozměry hřiště jsou atypické a proti rozpisu soutěže (25 x 15), proto doporučujeme: 1/ přelajnova
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:300
  • Kapacita laviček:první řada tribuny
  • Druh laviček:dřevo
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
Sokol Pražský muži
SP Basket muži
Sokol Pražský muži
Sokol Pražský B muži
SP Basket muži
Sokol Pražský mladší žáci U14
TJ Sokol Pražský starší minižáci U13
Sokol pražský junioři U19
Sokol Pražský kadeti U17
Sokol Pražský žáci U15
TJ Sokol Pražský mladší minižáci U12
TJ Sokol Pražský nejmladší minižáci U11
datum čas kat. soutěž utkání
29.01.2023 10:00 nejmladší minižáci U11 Přebor Tygři Praha TJ Sokol Pražský
29.01.2023 12:00 nejmladší minižáci U11 Přebor BA Radotín Tygři Praha
29.01.2023 14:00 nejmladší minižáci U11 Přebor TJ Sokol Pražský BA Radotín
30.01.2023 17:00 starší minižáci U13 Přebor TJ Sokol Pražský TJ Sokol Dubeč
30.01.2023 20:10 muži Přebor B Sokol Pražský B Sokol Kbely B
11.02.2023 17:30 kadeti U17 extraliga Sokol Pražský BC Vysočina
12.02.2023 12:00 kadeti U17 extraliga Sokol Pražský BK VIVIDBOOKS Pardubice
18.02.2023 junioři U19 extraliga Sokol pražský GBA Sojky Pelhřimov
19.02.2023 junioři U19 extraliga Sokol pražský BK VIVIDBOOKS Pardubice
19.02.2023 žáci U15 žákovská liga Sokol Pražský SLUNETA Ústí nad Labem
20.02.2023 20:10 muži Přebor B Sokol Pražský B Danube Mavericks
27.02.2023 žáci U15 žákovská liga Sokol Pražský Válečníci Děčín
04.03.2023 muži 2. liga Sokol Pražský Slavoj BK Litoměřice B
05.03.2023 muži 2. liga Sokol Pražský BK Brandýs nad Labem
05.03.2023 mladší žáci U14 žákovská liga Sokol Pražský Tygři Praha
11.03.2023 junioři U19 extraliga Sokol pražský BASKET Brno
11.03.2023 žáci U15 žákovská liga Sokol Pražský BK Brandýs nad Labem
12.03.2023 junioři U19 extraliga Sokol pražský Tygři Brno
12.03.2023 žáci U15 žákovská liga Sokol Pražský BA Sparta
20.03.2023 20:10 muži Přebor B Sokol Pražský B Meteor TLC A