image

Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh



Obecné informace

  • Třída: Třída D
  • Provozovatel: SG Dany a Emila Zátopkových
  • Uživatel: SBŠ Ostrava, Snakes Ostrava

  • Adresa: Plzeňská 2627/16, Ostrava 3-Zábřeh, PSČ 730 00
  • GPS: 18.24637300E 49.79176140N
  • Telefon: 775 559 650
  • E-mail: sg@sportgym-ostrava.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 35,85 × 16,6 m
  • Rozměry haly: 28 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:bílé
  • Konstrukce košíků:otočná
  • Basketbalová deska:sklo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pružné, nejsou trubičkové
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:tři
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:lavičky, věšáky vč. soc. zařízení -6 sprch, WC celkem 4 šatny
  • Šatny rozhodčích:křesla, stolek, skříňka, sprcha
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:Nedostatkem stále zůstává šířka hřiště a tím zhoršené podmínky vhazování míče do hry (podhled tribun
  • Náhradní časomíra:1
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:200
  • Kapacita laviček:12
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
Snakes Ostrava muži
Snakes Ostrava muži
SBŠ Ostrava juniorky U19
SBŠ Ostrava kadetky U17
SBŠ Ostrava B kadetky U17
SBŠ Ostrava starší žákyně U15
SBŠ Ostrava U13 mladší žákyně U14
SBŠ Ostrava U14 mladší žákyně U14
SBŠ Ostrava U12 starší minižákyně U13
SBŠ Ostrava U13 starší minižákyně U13
SBŠ Ostrava U13 starší minižákyně U13
BK Snakes Ostrava junioři U19
SBŠ Ostrava U12 mladší minižákyně U12
SBŠ Ostrava U11 mladší minižákyně U12
SBŠ Ostrava nejmladší minižákyně U11
SBŠ Ostrava Jih nejmladší minižákyně U11
SBŠ Ostrava MOaP/Slezská nejmladší minižákyně U10
SBŠ Ostrava Jih nejmladší minižákyně U10
SBŠ Ostrava Poruba nejmladší minižákyně U10
datum čas kat. soutěž utkání
03.12.2022 10:00 junioři U19 extraliga BK Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov
03.12.2022 12:00 mladší minižákyně U12 Oblastní přebor mladších minižákyň U12 SBŠ Ostrava U11 BK Mohelnice
03.12.2022 13:30 mladší minižákyně U12 Oblastní přebor mladších minižákyň U12 SBŠ Ostrava U11 BK Mohelnice
03.12.2022 15:00 mladší minižákyně U12 Kvalifikace o postup na NF mladších minižákyň U12 SBŠ Ostrava U12 BK Havířov
04.12.2022 10:00 junioři U19 extraliga BK Snakes Ostrava BK Opava
10.12.2022 11:00 nejmladší minižákyně U11 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 SBŠ Ostrava Jih Basket Ostrava
10.12.2022 12:30 nejmladší minižákyně U11 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 SBŠ Ostrava Jih Basket Ostrava
10.12.2022 14:45 starší žákyně U15 žákovská liga SBŠ Ostrava BK Frýdek-Místek
10.12.2022 17:00 juniorky U19 extraliga SBŠ Ostrava Žabiny Brno
11.12.2022 09:00 juniorky U19 extraliga SBŠ Ostrava K2 Prostějov
11.12.2022 11:00 nejmladší minižákyně U10 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 SBŠ Ostrava MOaP/Slezská SBŠ Ostrava Poruba
11.12.2022 13:00 nejmladší minižákyně U10 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 SBŠ Ostrava Jih SBŠ Ostrava MOaP/Slezská
11.12.2022 15:00 nejmladší minižákyně U10 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 SBŠ Ostrava Poruba SBŠ Ostrava Jih
11.12.2022 17:00 muži 1. liga Snakes Ostrava Basketbal Olomouc
05.01.2023 16:30 kadetky U17 extraliga SBŠ Ostrava Basket Ostrava
08.01.2023 17:00 muži 1. liga Snakes Ostrava BC Vysočina
14.01.2023 nejmladší minižákyně U11 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 SBŠ Ostrava Jih SBŠ Třinec
14.01.2023 nejmladší minižákyně U11 Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 SBŠ Ostrava Jih SBŠ Třinec
21.01.2023 kadetky U17 extraliga SBŠ Ostrava Sokol Hradec Králové
22.01.2023 kadetky U17 extraliga SBŠ Ostrava BK Loko Trutnov