image

ZŠ Dvorského, Ostrava



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: ZŠ Dvorského
  • Uživatel: Snakes Ostrava

  • Adresa: B. Dvorského 1, Ostrava, PSČ 730 00
  • GPS: 18.24744730E 49.78026500N
  • Telefon: 603 114 383
  • E-mail: snakes@razdva.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 29,45 × 17,5 m
  • Rozměry haly: 28 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:bílá
  • Konstrukce košíků:pevná upevnění do zdi
  • Basketbalová deska:sklo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pružné
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:jeden
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:lavičky, věšáky, sprchy (6), umyvadla, WC na chodbě celkem 6 š
  • Šatny rozhodčích:sedací souprava, stolek, sprcha, WC na chodbě
  • Výsledky:Kontrola byla provedena na základě koncepce rozvoje basketbalový hal v ČR tak, aby od sezóny 2015/20
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:120
  • Kapacita laviček:12
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
BK Snakes Ostrava C muži
BK Snakes Ostrava B muži
BK Snakes Ostrava mladší žáci U14
BK Snakes Ostrava starší minižáci U13
BK Snakes Ostrava starší minižáci U13
BK Snakes Ostrava B junioři U19
BK Snakes Ostrava kadeti U17
BK Snakes Ostrava žáci U15
BK Snakes Ostrava mladší minižáci U12
BK Snakes Ostrava mladší minižáci U12
BK Snakes Ostrava nejmladší minižáci U11
BK Snakes Hrabůvka nejmladší minižáci U11
BK Snakes Poruba nejmladší minižáci U11
BK Snakes Hrabůvka-modří nejmladší minižáci U10
BK Snakes Hrabůvka-žlutí nejmladší minižáci U10
datum čas kat. soutěž utkání
21.01.2022 20:40 muži Severomoravská liga mužů - 1.třída BK Snakes Ostrava B BK Krnov
22.01.2022 08:30 nejmladší minižáci U10 Oblastní přebor BK Snakes Hrabůvka-žlutí BK Snakes Poruba
22.01.2022 10:00 nejmladší minižáci U10 Oblastní přebor BK Snakes Hrabůvka-žlutí BK Snakes Poruba
22.01.2022 12:00 junioři U19 nadregionální liga BK Snakes Ostrava B BK Lipník n.B.
24.01.2022 18:30 junioři U19 nadregionální liga BK Snakes Ostrava B SK Bruntál
26.01.2022 20:45 muži Severomoravská liga mužů - 1.třída BK Snakes Ostrava B BK Hladnov Ostrava
28.01.2022 20:40 muži Severomoravská liga mužů - 1.třída BK Snakes Ostrava B TJ Slavoj Český Těšín
29.01.2022 nejmladší minižáci U11 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 BK Snakes Ostrava BK NH Ostrava
29.01.2022 nejmladší minižáci U11 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 BK NH Ostrava Basketpoint Frýdek-Místek
29.01.2022 nejmladší minižáci U11 Kvalifikace o postup na NF nejmladších minižáků U11 Basketpoint Frýdek-Místek BK Snakes Ostrava
29.01.2022 08:30 nejmladší minižáci U11 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 BK Snakes Hrabůvka Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
29.01.2022 10:00 nejmladší minižáci U11 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 BK Snakes Hrabůvka Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
29.01.2022 12:00 junioři U19 nadregionální liga BK Snakes Ostrava B BC Nový Jičín
29.01.2022 13:45 nejmladší minižáci U11 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 BK Snakes Poruba BK Příbor
29.01.2022 15:15 nejmladší minižáci U11 Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 BK Snakes Poruba BK Příbor
29.01.2022 17:00 starší minižáci U13 Oblastní přebor starších minižáků U13 BK Snakes Ostrava BK Opava
29.01.2022 18:30 starší minižáci U13 Oblastní přebor starších minižáků U13 BK Snakes Ostrava BK Opava
05.02.2022 muži Severomoravská liga mužů - 2.třída BK Snakes Ostrava C BK Odry
05.02.2022 nejmladší minižáci U10 Oblastní přebor BK Snakes Hrabůvka-modří Basketpoint Frýdek-Místek "M"
05.02.2022 nejmladší minižáci U10 Oblastní přebor BK Snakes Hrabůvka-modří Basketpoint Frýdek-Místek "M"