image

TJ Sokol Žižkov I., Praha 3



Obecné informace

  • Třída: Třída D
  • Provozovatel: TJ Sokol Žižkov I.
  • Uživatel: Sokol Žižkov-basketbal, volejbal

  • Adresa: Koněvova 19, Praha 3, PSČ 13000
  • GPS: 14.45585830E 50.08766620N
  • Telefon: 222 586 283
  • E-mail: sokolzizkov1@tiscali.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 26,51 × 17,28 m
  • Rozměry haly: 24,33 × 15,1 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ne

Doplňující informace

  • Lajnování:lajnování hřiště nesplňuje požadavek na minimální
  • Konstrukce košíků:zavěšena na konstrukci balkónu
  • Basketbalová deska:dřevo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pevné
  • Náhradní obroučka:ano
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:12 šaten pod samostatným uzamčením s věšáky a skříňkami, muži 7 sprchových hlavic, ženy 5 sprchových
  • Šatny rozhodčích:) samostatná místnost se stolem a židlemi, věšáky, sprchy samostatné po uzamčením, běžně nevyuží
  • Místnost VIP:1
  • Náhradní časomíra:1
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Počet míst k sezení:50
  • Počet míst k stání:100
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
Sokol Žižkov E muži
Žižkov Falcons B muži
Žižkov Falcons B muži
Sokol Žižkov C - TESLA muži
Sokol Žižkov D muži
Sokol Žižkov mladší žáci U14
TJ Sokol Smíchov mladší žáci U14
Sokol Žižkov junioři U19
Sokol Žižkov B junioři U19
Sokol Žižkov junioři U19
Sokol Žižkov B kadeti U17
Sokol Žižkov kadeti U17
Sokol Žižkov C kadeti U17
Sokol Žižkov žáci U15
datum čas kat. soutěž utkání
04.10.2022 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E TJ Podolí Praha 4
05.10.2022 17:35 žáci U15 Přebor Sokol Žižkov USK Praha C
06.10.2022 17:35 kadeti U17 Přebor Sokol Žižkov C Fenix Modřany
07.10.2022 20:35 muži Přebor A Žižkov Falcons B Stavební fakulta A
08.10.2022 11:30 mladší minižáci U12 Přebor Tygři Praha TJ Sokol Dubeč
08.10.2022 13:00 mladší minižáci U12 Přebor Sokol Kbely Tygři Praha
09.10.2022 12:00 mladší minižáci U12 Přebor Velká Ohrada Sokol Kbely
09.10.2022 13:30 mladší minižáci U12 Přebor TJ Sokol Dubeč Sokol Kbely
09.10.2022 15:00 mladší minižáci U12 Přebor Velká Ohrada TJ Sokol Dubeč
09.10.2022 16:30 mladší minižáci U12 Přebor Tygři Praha Velká Ohrada
11.10.2022 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E Sokol Kbely D
14.10.2022 20:35 muži Přebor B Sokol Žižkov D Danube Mavericks
19.10.2022 17:35 žáci U15 Přebor Sokol Žižkov PORG Basket
20.10.2022 17:35 kadeti U17 Přebor Sokol Žižkov C S. Horní Počernice
20.10.2022 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA Stavební fakulta A
21.10.2022 20:35 muži Přebor A Žižkov Falcons B BA Sparta A
25.10.2022 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E Kačeři B
28.10.2022 20:35 muži Přebor B Sokol Žižkov D Slovan Bohnice A
03.11.2022 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA BA Sparta A
04.11.2022 20:35 muži Přebor A Žižkov Falcons B Fenix Modřany A