image

TJ Sokol Žižkov I., Praha 3



Obecné informace

  • Třída: Třída D
  • Provozovatel: TJ Sokol Žižkov I.
  • Uživatel: Sokol Žižkov-basketbal, volejbal

  • Adresa: Koněvova 19, Praha 3, PSČ 13000
  • GPS: 14.45585830E 50.08766620N
  • Telefon: 222 586 283
  • E-mail: sokolzizkov1@tiscali.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 26,51 × 17,28 m
  • Rozměry haly: 24,33 × 15,1 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ne

Doplňující informace

  • Lajnování:lajnování hřiště nesplňuje požadavek na minimální
  • Konstrukce košíků:zavěšena na konstrukci balkónu
  • Basketbalová deska:dřevo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pevné
  • Náhradní obroučka:ano
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:12 šaten pod samostatným uzamčením s věšáky a skříňkami, muži 7 sprchových hlavic, ženy 5 sprchových
  • Šatny rozhodčích:) samostatná místnost se stolem a židlemi, věšáky, sprchy samostatné po uzamčením, běžně nevyuží
  • Místnost VIP:1
  • Náhradní časomíra:1
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Počet míst k sezení:50
  • Počet míst k stání:100
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
Sokol Žižkov C - TESLA muži
Sokol Žižkov D muži
Sokol Žižkov E muži
Žižkov Falcons B muži
Žižkov Falcons B muži
TJ Sokol Smíchov mladší žáci U14
Sokol Žižkov mladší žáci U14
Sokol Žižkov junioři U19
Sokol Žižkov B junioři U19
Sokol Žižkov junioři U19
Sokol Žižkov B kadeti U17
Sokol Žižkov kadeti U17
Sokol Žižkov C kadeti U17
Sokol Žižkov žáci U15
datum čas kat. soutěž utkání
02.02.2023 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA VŠTJ Medicina A
14.02.2023 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E Spoje Praha
17.02.2023 20:35 muži Přebor B Sokol Žižkov D Meteor TLC A
18.02.2023 11:00 junioři U19 nadregionální liga Sokol Žižkov BŠ Tygři Praha C
19.02.2023 13:00 junioři U19 nadregionální liga Sokol Žižkov SKB Strakonice
23.02.2023 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA TJ ČSA
24.02.2023 20:35 muži Přebor A Žižkov Falcons B TJ HÁJE - JM A
28.02.2023 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E VSK MFF UK B
03.03.2023 20:35 muži Přebor B Sokol Žižkov D CTS Basket
04.03.2023 kadeti U17 celostátní liga Sokol Žižkov BK Levharti Chomutov
05.03.2023 kadeti U17 celostátní liga Sokol Žižkov BA Tygři Louny
09.03.2023 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA TJ HÁJE - JM A
10.03.2023 20:35 muži Přebor A Žižkov Falcons B TJ ČZU Praha
18.03.2023 kadeti U17 nadregionální liga Sokol Žižkov B BK Kralupy junior
18.03.2023 kadeti U17 celostátní liga Sokol Žižkov Slavoj BK Litoměřice
19.03.2023 kadeti U17 nadregionální liga Sokol Žižkov B Tygři Praha B
19.03.2023 kadeti U17 celostátní liga Sokol Žižkov BA 2006´Roudnice n. L.
21.03.2023 20:35 muži 2.třída B Sokol Žižkov E VŠTJ Medicina B
24.03.2023 20:35 muži Přebor B Sokol Žižkov D Jižní Supi
30.03.2023 20:40 muži Přebor A Sokol Žižkov C - TESLA TJ ČZU Praha