image

hala UJEP, Ústí nad Labem



Obecné informace

  • Třída: Třída D
  • Provozovatel: ÚJEP Ústí n.L.
  • Uživatel: BK Ústí n.L.

  • Adresa: Klíšská 129/979, Ústí nad Labem, PSČ 40001
  • GPS: 14.01373670E 50.66608100N
  • Telefon: 774 481 668
  • E-mail: antoninpistecky@seznam.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 29,4 × 17,4 m
  • Rozměry haly: 26 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ne

Doplňující informace

  • Lajnování:: (chybí vybarvení hřiště kruhu a vymezeného území, úze
  • Basketbalová deska:sklo
  • Obroučka:pružné
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:tři
  • Ukazatel 24s:na stěně pod koši 2x
  • Šatny hráčů:4 šatny, 3x sprchy - společné
  • Šatny rozhodčích:4 šatny, 3x sprchy - společné
  • Výsledky: 1/ upravit správnou vzdálenost čáry3 m hodů - T: do zahájení soutěže 2/ doplnit čáru území sto
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k stání:100
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
SLUNETA USK Ústí nad Labem muži
SLUNETA USK Ústí nad Labem muži
SLUNETA Ústí nad Labem mladší žáci U14
SLUNETA Ústí nad Labem kadeti U17
SLUNETA Ústí nad Labem B kadeti U17
SLUNETA Ústí nad Labem žáci U15
SLUNETA Ústí n.L. mladší minižáci U12
SLUNETA Ústí n.L. mladší minižáci U12
datum čas kat. soutěž utkání
08.10.2022 09:30 mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B SLUNETA Ústí n.L. BK Teplice
08.10.2022 11:15 mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B BK Teplice Válečníci Děčín B
08.10.2022 13:00 mladší minižáci U12 mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B Válečníci Děčín B SLUNETA Ústí n.L.
15.10.2022 10:30 junioři U19 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Tygři Praha B
15.10.2022 15:00 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem Tygři Praha
16.10.2022 10:00 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem Sokol Vyšehrad
16.10.2022 14:30 junioři U19 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Sokol Vyšehrad
22.10.2022 muži 2. liga SLUNETA USK Ústí nad Labem Slavoj BK Litoměřice B
22.10.2022 kadeti U17 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Sokol Písek Sršni B
22.10.2022 mladší žáci U14 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem Válečníci Děčín
23.10.2022 muži 2. liga SLUNETA USK Ústí nad Labem BK Brandýs nad Labem
23.10.2022 kadeti U17 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem TJ Sokol Kbely
05.11.2022 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem BA Lynx Liberec
06.11.2022 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem BK Brandýs nad Labem
12.11.2022 kadeti U17 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Slavoj BK Litoměřice
19.11.2022 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem Slavoj BK Litoměřice
20.11.2022 žáci U15 žákovská liga SLUNETA Ústí nad Labem BA Tygři Louny
26.11.2022 muži 2. liga SLUNETA USK Ústí nad Labem BVK Holice
27.11.2022 muži 2. liga SLUNETA USK Ústí nad Labem BK NAPOS Vysoká n. L.
10.12.2022 kadeti U17 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem BA 2006´Roudnice n. L.