image

SH Benešov, Benešov



Obecné informace

  • Třída: Třída B
  • Provozovatel: ZŠ Dukelská
  • Uživatel: BC Benešov

  • Adresa: Dukelská 1818, Benešov, PSČ 256 01
  • GPS: 14.68243630E 49.78305160N
  • Telefon: 737 523 719
  • E-mail: tvanek@post.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 28 × 15 m
  • Rozměry haly: 36,4 × 24 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:ano
  • Konstrukce košíků:konstrukce zavěšena ze stěn, s možností manipulace
  • Basketbalová deska:sklo
  • Obroučka:pružné, trubičkové
  • Náhradní obroučka:ano
  • Zvukové signály:jeden
  • Ukazatel 24s:nad košem 2x
  • Osvětlení:800
  • Šatny hráčů:8 vybavené se sprchami po dvojicích
  • Šatny rozhodčích:odpovídá, včetně WC a sprchy (problém cesta rozhodčích na hřiště)
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:vyřešit cestu rozhodčích na hřiště, tak aby se nepotkávali s hráči
  • Náhradní časomíra:1
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:300
  • Počet míst k stání:200
  • Kapacita laviček:12
  • Druh laviček:plastové
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
BC Benešov muži
BC Benešov muži
BC Benešov B muži
BC Benešov ženy
BC Benešov B ženy
BC Benešov U19G juniorky U19
BC Benešov kadetky U17
BC Benešov kadetky U17
BC Benešov starší žákyně U15
BC Benešov U13B starší minižáci U13
BC Benešov U13G starší minižákyně U13
BC Benešov junioři U19
BC Benešov kadeti U17
BC Benešov žáci U15
BC Benešov U12G mladší minižákyně U12
BC Benešov U11B nejmladší minižáci U11
BC Benešov U11G nejmladší minižákyně U11
datum čas kat. soutěž utkání
01.10.2022 08:30 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Benešov U13G TJ Sokol Kladno U13G
01.10.2022 10:15 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms)
01.10.2022 12:00 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms)
01.10.2022 13:45 starší minižáci U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 BC Benešov U13B Basket Poděbrady U13B (ms)
01.10.2022 15:30 starší minižáci U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 BC Benešov U13B Basket Poděbrady U13B (ms)
01.10.2022 17:30 starší žákyně U15 nadregionální liga BC Benešov ŠSK Příbram
01.10.2022 19:30 muži Středočeská basketbalová liga mužů BC Benešov B BK R&J EBC Mělník
02.10.2022 09:00 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Benešov U13G BC Slaný U13G
02.10.2022 11:00 starší žákyně U15 nadregionální liga BC Benešov SKB Rokycany
02.10.2022 13:00 muži Středočeská basketbalová liga mužů BC Benešov B BK Kralupy-Junior muži
04.10.2022 19:00 ženy 2. liga BC Benešov ŠKO-ENERGO MB
08.10.2022 13:30 ženy Středočeská basketbalová liga žen BC Benešov B BK Brandýs nad Labem, z.s. B
08.10.2022 15:30 kadeti U17 nadregionální liga BC Benešov BK Medvědi Tábor
08.10.2022 17:30 kadetky U17 celostátní liga BC Benešov BSK Continental TJ Jičín
09.10.2022 10:00 kadetky U17 celostátní liga BC Benešov Bižuterie Jablonec n.N.
09.10.2022 13:00 ženy Středočeská basketbalová liga žen BK Pelhřimov (ms) BK Slavoj Český Brod
15.10.2022 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Benešov U13G HB Basket U13G(ms)
15.10.2022 juniorky U19 nadregionální liga BC Benešov U19G SKB Česká Třebová
15.10.2022 nejmladší minižáci U11 Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B BC Benešov U11B BC Kolín U11B (ms)
15.10.2022 žáci U15 nadregionální liga BC Benešov TJ Třebíč