image

Víceúčelová sportovní hala , Slaný



Obecné informace

  • Třída: Třída D
  • Provozovatel: VSH s.r.o.
  • Uživatel: BC Slaný

  • Adresa: Lacinova 1720, Slaný, PSČ 27401
  • GPS: 14.06892170E 50.22578110N
  • Telefon: 312 522 611
  • E-mail: vsh@slany.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 29,5 × 17 m
  • Rozměry haly: 26 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:špatně provedena čára přes středový kruh
  • Konstrukce košíků:pevná
  • Basketbalová deska:sklo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pružné
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:tři
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:4x, se sprchama, WC na chodbě
  • Šatny rozhodčích:dobré se sprchou a WC
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky: 1/ Do konce kalendářního roku 2017 upravit půlící čáru ve středovém kruhu podle pravidel bas
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k stání:150
  • Kapacita laviček:7
  • Druh laviček:dřevo
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
ŠSK při 3. ZŠ Slaný muži
BC Slaný ženy
BC Slaný juniorky U19
BC Slaný juniorky U19
BC Slaný starší žákyně U15
BC Slaný mladší žákyně U14
BC Slaný U13G starší minižákyně U13
ŠSK Slaný junioři U19
BC Slaný U12G mladší minižákyně U12
BC Slaný U12G(kv) mladší minižákyně U12
BC Slaný U11G nejmladší minižákyně U11
datum čas kat. soutěž utkání
02.10.2021 10:00 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Slaný U13G BŠ Tygři Praha U13G(ms)
02.10.2021 12:00 juniorky U19 nadregionální liga BC Slaný BK Baník Most
02.10.2021 14:15 junioři U19 nadregionální liga ŠSK Slaný AŠ Mladá Boleslav
03.10.2021 09:30 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Slaný U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
03.10.2021 11:30 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Slaný U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
03.10.2021 13:00 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Slaný U13G ŠSK Příbram U13G
03.10.2021 15:00 junioři U19 nadregionální liga ŠSK Slaný BA LYNX Liberec
09.10.2021 10:00 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BC Slaný U12G Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
09.10.2021 12:00 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BC Slaný U12G Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
09.10.2021 14:00 mladší žákyně U14 žákovská liga BC Slaný SLUNETA Ústí nad Labem
10.10.2021 10:00 mladší žákyně U14 žákovská liga BC Slaný TJ Slovan Litoměřice
16.10.2021 10:00 starší žákyně U15 žákovská liga BC Slaný Basket Slovanka
23.10.2021 ženy 2. liga BC Slaný ŠKO-ENERGO MB
23.10.2021 mladší žákyně U14 žákovská liga BC Slaný BK Levhartice Chomutov
24.10.2021 ženy 2. liga BC Slaný TJ Lokomotiva Liberec I
06.11.2021 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Slaný U13G Basket Slovanka U13G(ms)
06.11.2021 juniorky U19 nadregionální liga BC Slaný BŠ Tygři Praha B
07.11.2021 starší minižákyně U13 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 BC Slaný U13G BK HB Basket U13G(ms)
07.11.2021 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Slaný U11G BC Benešov U11G
07.11.2021 nejmladší minižákyně U11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BC Slaný U11G BC Benešov U11G