image

SH UP Olomouc, Olomouc



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: UP Olomouc
  • Uživatel: SK UP Olomouc

  • Adresa: U Sportovní haly 2, Olomouc, PSČ 772 00
  • GPS: 17.25009110E 49.60282800N
  • Telefon: 585 631 312
  • E-mail: skup@upol.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 40,5 × 24,1 m
  • Rozměry haly: 28 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:naní barevně vyznačen prostor autu a vymezeného území
  • Konstrukce košíků:závěsná, sklopná
  • Basketbalová deska:sklo
  • Náhradní deska:ano
  • Obroučka:pružné, trubičkové
  • Náhradní obroučka:ano
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Osvětlení:850
  • Šatny hráčů:6 + 1 pro rozhodčí, celkem 2 sprchy, 3 šatny mají 1 společnou sprchu
  • Šatny rozhodčích:1 pro rozhodčí
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:Hala je způsobilá pro soutěže řízené ČBF dospělých a mládežnických kategorií. Pro odehrání nejvyšší
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:1000
  • Počet míst k stání:1000
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:dřevo
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
SK UP Olomouc B ženy
SK UP BCM Olomouc B kadeti U17
datum čas kat. soutěž utkání
06.11.2021 08:15 nejmladší minižáci U11 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc B*6x10 BK Lipník MIX+3x10
06.11.2021 09:00 žáci U15 nadregionální liga SK UP Olomouc SK Bruntál
06.11.2021 09:30 nejmladší minižáci U11 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc B*6x10 BK Lipník MIX+3x10
06.11.2021 12:00 žáci U15 žákovská liga SKUP-BCM Olomouc Basketpoint Frýdek-Místek
13.11.2021 ženy Severomoravská liga žen SK UP Olomouc B BK Lipník nad Bečvou
13.11.2021 09:00 mladší minižáci U12 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TBS Přerov MIX +1*09
13.11.2021 10:30 mladší minižáci U12 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TBS Přerov MIX +1*09
13.11.2021 11:00 mladší žáci U14 žákovská liga SKUP-BCM Olomouc BC Nový Jičín
13.11.2021 13:00 kadeti U17 celostátní liga SK UP-BCM Olomouc TJ Slavia Kroměříž
14.11.2021 09:00 mladší žáci U14 žákovská liga SKUP-BCM Olomouc Basketpoint Frýdek-Místek
20.11.2021 12:00 žáci U15 žákovská liga SKUP-BCM Olomouc BK Mohelnice
21.11.2021 09:00 žáci U15 žákovská liga SKUP-BCM Olomouc BK Opava
27.11.2021 08:30 nejmladší minižáci U10 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TBS Přerov /MIX/
27.11.2021 09:45 nejmladší minižáci U10 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TBS Přerov /MIX/
27.11.2021 11:00 starší minižáci U13 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
27.11.2021 12:30 starší minižáci U13 Středomoravský přebor SK UP BCM Olomouc TJ Slavia Kroměříž MIX +3x08
27.11.2021 14:00 kadeti U17 nadregionální liga SK UP BCM Olomouc B Basket Kohouti
27.11.2021 16:00 kadeti U17 nadregionální liga SK UP BCM Olomouc B Basket Kohouti
27.11.2021 17:15 ženy 2. liga SK UP Olomouc Basketball Nymburk
27.11.2021 19:00 muži 2. liga SK UP Olomouc TJ Sokol Karviná