image

Sportovní hala, Český Brod



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: TJ Slavoj Český Brod o.s.
  • Uživatel: BK Slavoj Český Brod

  • Adresa: Komenského 516, Český Brod, PSČ 282 01
  • GPS: 14.85706290E 50.07415730N
  • Telefon: 321 622 015
  • E-mail: info@tjslavojcb.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 26 × 14 m
  • Rozměry haly: 29,5 × 15,5 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:bez závad
  • Konstrukce košíků:kovová na stěnách
  • Basketbalová deska:plexisklo
  • Obroučka:pružné
  • Zvukové signály:tři
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:8x sprchy
  • Šatny rozhodčích:jedna ze šaten hráčů – doplnit stůl
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:1/ Doplnit vybavení haly nosítky. 2/ Do prvního mistrovského utkání doplnit terče osobních chyb hráč
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:100
  • Počet míst k stání:150
  • Kapacita laviček:11
  • Druh laviček:dřevo
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
BK Český Brod muži
Basket Slovanka B kadetky U17
Basket Říčany starší žákyně U15
BS Český Brod starší žákyně U15
TJ Slavoj Český Brod mladší žáci U14
BK Český Brod kadeti U17
BK Slavoj Český Brod U12B mladší minižáci U12
BK Český Brod U12G(ms) mladší minižákyně U12
datum čas kat. soutěž utkání
29.01.2022 15:00 starší žákyně U15 nadregionální liga BS Český Brod Basket Říčany
01.02.2022 17:45 kadeti U17 nadregionální liga BK Český Brod BA 2006´Roudnice n. L.
05.02.2022 12:00 ženy 2. liga BS Český Brod Basketball Nymburk
05.02.2022 14:00 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BK Český Brod U12G(ms) BC Slaný U12G
05.02.2022 15:15 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BK Český Brod U12G(ms) BC Slaný U12G
05.02.2022 16:30 muži Středočeská basketbalová liga mužů BK Český Brod BK Brandýs nad Labem, o.s. B
06.02.2022 09:00 ženy 2. liga BS Český Brod Basket Poděbrady
19.02.2022 16:00 kadeti U17 nadregionální liga BK Český Brod Válečníci Děčín B
20.02.2022 10:00 kadeti U17 nadregionální liga BK Český Brod BK Teplice
20.02.2022 12:00 mladší žáci U14 žákovská liga TJ Slavoj Český Brod TJ Sokol Kbely
26.02.2022 09:00 mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BK Slavoj Český Brod U12B BK R&J EBC Mělník U12B
26.02.2022 11:00 mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BK Slavoj Český Brod U12B BK R&J EBC Mělník U12B
06.03.2022 14:00 starší žákyně U15 nadregionální liga BS Český Brod BC Vysočina
12.03.2022 17:00 ženy 2. liga BS Český Brod Basket Ostrava
13.03.2022 09:00 ženy 2. liga BS Český Brod SBŠ Ostrava B
26.03.2022 kadetky U17 celostátní liga Basket Slovanka B BC Kolín
27.03.2022 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BK Český Brod U12G(ms) BK Studánka Pardubice U12G(MS)
27.03.2022 mladší minižákyně U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BK Český Brod U12G(ms) BK Studánka Pardubice U12G(MS)
27.03.2022 kadetky U17 celostátní liga Basket Slovanka B BK Studánka Pardubice
02.04.2022 15:00 starší žákyně U15 nadregionální liga BS Český Brod AŠ Mladá Boleslav(ms)