image

ARMEX Sportcentrum, Děčín 1



Obecné informace

  • Třída: Třída A
  • Provozovatel: BK Děčín s.r.o.
  • Uživatel: BK Děčín s.r.o.

  • Adresa: Maroldova 2, Děčín 1, PSČ 40501
  • GPS: 14.21672670E 50.78167340N
  • Telefon: 412 511 210
  • E-mail: houser@bkdecin.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 28.0 × 15.0 m
  • Rozměry haly: 35,6 × 19 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:bez závad
  • Basketbalová deska:sklo
  • Obroučka:pružné
  • Pokrytí:1
  • Zvukové signály:dva
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Osvětlení:1000
  • Šatny hráčů:dobré, dostatečný počet, rozhodčí mimo dostupnost diváků i týmů
  • Šatny rozhodčích:dostatek - v části určené pro mládež ve staré tribuně byly v r.2014 rekonstruovány a další proběhne
  • Místnost VIP:1
  • Výsledky:Největším nedostatkem haly je omezení výhledu diváků a snímacího úhlu pro TV přenosy z důvodu středo
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Píšťalka:1
  • Počet míst k sezení:907
  • Počet míst k stání:140
  • Kapacita laviček:15
  • Druh laviček:plastové
  • Odpočinková místnost:1
Družstva
BK Děčín juniorka muži
Válečníci Děčín muži
BK ARMEX Děčín muži
Válečníci Děčín muži
Válečnice Děčín juniorky U19
Válečnice Děčín juniorky U19
Válečnice Děčín kadetky U17
Válečníci Děčín mladší žáci U14
Válečníci Děčín starší minižáci U13
Válečnice Děčín starší minižákyně U13
Válečníci Děčín junioři U19
Válečníci Děčín junioři U19
Válečníci Děčín B junioři U19
Válečníci Děčín kadeti U17
Válečníci Děčín B kadeti U17
Válečníci Děčín kadeti U17
Válečníci Děčín žáci U15
Válečníci Děčín B žáci U15
Válečníci Děčín Muži
Válečníci Děčín mladší minižáci U12
Válečníci Děčín mladší minižáci U12
Válečníci Děčín B nejmladší minižáci U11
Válečnice Děčín mladší minižákyně U12
datum čas kat. soutěž utkání
28.09.2021 19:00 muži Český pohár Válečníci Děčín Sluneta Ústí nad Labem
01.10.2021 19:30 muži muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka BK Teplice B
02.10.2021 09:15 žáci U15 nadregionální liga Válečníci Děčín B BA 2006´ Roudnice n.L.
02.10.2021 13:30 junioři U19 nadregionální liga Válečníci Děčín B BŠ Tygři Praha C
02.10.2021 18:00 muži Kooperativa NBL BK ARMEX Děčín Basket Brno
02.10.2021 20:30 junioři U19 celostátní liga Válečníci Děčín BK Levharti Chomutov
03.10.2021 10:00 junioři U19 celostátní liga Válečníci Děčín BA Sparta Praha
03.10.2021 12:00 žáci U15 nadregionální liga Válečníci Děčín B BK Kralupy Junior
03.10.2021 14:00 junioři U19 nadregionální liga Válečníci Děčín B BA Tygři Louny
07.10.2021 18:30 žáci U15 žákovská liga Válečníci Děčín BK Kladno
08.10.2021 18:00 Muži muži - Severočeská liga Válečníci Děčín BK Baník Most A
08.10.2021 20:00 muži muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka Skřivánci Ústí n.L.
09.10.2021 13:00 kadetky U17 celostátní liga Válečnice Děčín Sokol Nusle
09.10.2021 18:00 muži Kooperativa NBL BK ARMEX Děčín Královští sokoli
10.10.2021 10:00 mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Válečnice Děčín TJ Slovan Litoměřice
10.10.2021 12:00 mladší minižákyně U12 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Válečnice Děčín TJ Slovan Litoměřice
10.10.2021 14:00 kadetky U17 celostátní liga Válečnice Děčín USK Praha B
13.10.2021 18:00 muži Kooperativa NBL BK ARMEX Děčín USK Praha
17.10.2021 žáci U15 žákovská liga Válečníci Děčín Tygři Praha
23.10.2021 muži 2. liga Válečníci Děčín SKB Rokycany