image

SPŠ spojů , Ústí nad Labem



Obecné informace

  • Třída: Třída C
  • Provozovatel: SPŠ Ústí n.L.
  • Uživatel: Sluneta a Slovan Ústí n.l.

  • Adresa: Výstupní 3219/2, Ústí nad Labem, PSČ 400 11
  • GPS: 14.04848940E 50.67246250N
  • Telefon: 728 125 100
  • E-mail: alena.jalamudisova@seznam.cz

  • Rozměry basketbalového hřiště: 32,2 × 19,5 m
  • Rozměry haly: 28 × 15 m

  • Parkování diváků: Ano
  • Parkování autobusů: Ano

Doplňující informace

  • Lajnování:upravit vhazovací čáru
  • Basketbalová deska:plexisklo
  • Obroučka:pružné
  • Zvukové signály:tři
  • Ukazatel 24s:nad koši 2x
  • Šatny hráčů:4 šatny, 4 sprchy
  • Šatny rozhodčích:4 šatny, 4 sprchy
  • Výsledky: 1/ upravit čáry vhazování T: do zahájení soutěž
  • Indikátor chyb:1
  • Stopky:1
  • Počet míst k sezení:150
  • Počet míst k stání:50
  • Kapacita laviček:14
  • Druh laviček:dřevo
Družstva
Skřivánci Ústí n.L. muži
Sluneta Ústí nad Labem ženy
BK Sluneta Ústí n.L. ženy
SLUNETA Ústí nad Labem juniorky U19
SLUNETA Ústí nad Labem juniorky U19
SLUNETA Ústí nad Labem B juniorky U19
datum čas kat. soutěž utkání
24.09.2021 18:30 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem ŠKO-ENERGO MB
01.10.2021 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BA 2006 Roudnice n.L.
22.10.2021 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BK Teplice B
23.10.2021 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem DBaK
24.10.2021 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem BK Klatovy
28.10.2021 ženy Renomia Český pohár žen BK Sluneta Ústí n.L. BK Levhartice Chomutov B
05.11.2021 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BK Česká Lípa
06.11.2021 juniorky U19 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem TJ Slovan Litoměřice
14.11.2021 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem Tigers Basketball České Budějovice
26.11.2021 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BK Děčín Křešice
12.12.2021 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem Slovan Litoměřice
17.12.2021 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BK Baník Most B
18.12.2021 juniorky U19 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Sokol Kladno
19.12.2021 juniorky U19 celostátní liga SLUNETA Ústí nad Labem Tygři Praha
08.01.2022 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem TJ Lokomotiva Liberec I
22.01.2022 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem BK Strakonice B
23.01.2022 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem SKB Strakonice
28.01.2022 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BK Děčín juniorka
04.03.2022 18:30 muži muži - Oblastní přebor Skřivánci Ústí n.L. BA Louny
12.03.2022 ženy 2. liga Sluneta Ústí nad Labem BK Levhartice Chomutov B