image

junioři U19 / extraliga / ročník 2016/17 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
164. 19.04.2017 18:00 BC Vysočina - Levharti Chomutov BC Vysočina vs. Levharti Chomutov
163. 26.04.2017 18:00 Sokol pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
162. 25.04.2017 18:30 BC Vysočina - BK Lokomotiva Plzeň BC Vysočina vs. BK Lokomotiva  Plzeň
161. 27.04.2017 19:00 Sokol pražský - Levharti Chomutov Sokol pražský vs. Levharti Chomutov
160. 09.04.2017 11:00 Levharti Chomutov - Sokol pražský Levharti Chomutov vs. Sokol pražský
159. 09.04.2017 09:30 BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina BK Lokomotiva  Plzeň vs. BC Vysočina
158. 08.04.2017 18:00 Levharti Chomutov - BC Vysočina Levharti Chomutov vs. BC Vysočina
157. 08.04.2017 15:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol pražský
156. 25.03.2017 10:00 Levharti Chomutov - BK Lokomotiva Plzeň Levharti Chomutov vs. BK Lokomotiva  Plzeň
155. 26.03.2017 15:00 Sokol pražský - BC Vysočina Sokol pražský vs. BC Vysočina
154. 24.03.2017 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - Levharti Chomutov BK Lokomotiva  Plzeň vs. Levharti Chomutov
153. 25.03.2017 15:00 BC Vysočina - Sokol pražský BC Vysočina vs. Sokol pražský
150. 01.05.2017 14:00 USK Praha - BK Snakes Ostrava USK Praha vs. BK Snakes Ostrava
149. 01.05.2017 11:30 GBA - BA Nymburk GBA vs. BA Nymburk
148. 30.04.2017 18:00 BA Nymburk - BK Snakes Ostrava BA Nymburk vs. BK Snakes Ostrava
147. 30.04.2017 15:30 USK Praha - GBA USK Praha vs. GBA
146. 09.04.2017 10:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
144. 08.04.2017 16:00 BK Synthesia Pardubice - GBA BK Synthesia Pardubice vs. GBA
143. 08.04.2017 18:00 Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. BK Snakes Ostrava
142. 08.04.2017 15:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
141. 08.04.2017 14:30 SAM BŠM Brno - USK Praha SAM BŠM Brno vs. USK Praha
140. 25.03.2017 13:30 GBA - BK Synthesia Pardubice GBA vs. BK Synthesia Pardubice
139. 26.03.2017 11:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
138. 26.03.2017 11:00 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
137. 01.04.2017 11:30 USK Praha - SAM BŠM Brno USK Praha vs. SAM BŠM Brno
136. 24.03.2017 19:00 GBA - BK Synthesia Pardubice GBA vs. BK Synthesia Pardubice
135. 25.03.2017 17:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
134. 25.03.2017 11:00 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
133. 31.03.2017 17:00 USK Praha - SAM BŠM Brno USK Praha vs. SAM BŠM Brno
132. 02.03.2017 19:00 GBA - Sokol pražský GBA vs. Sokol pražský
131. 12.03.2017 12:00 USK Praha - Sokol Písek Sršni USK Praha vs. Sokol Písek Sršni
130. 10.03.2017 14:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
129. 12.03.2017 09:00 BK Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice BK Snakes Ostrava vs. BK Synthesia Pardubice
128. 12.03.2017 09:00 SAM BŠM Brno - Levharti Chomutov SAM BŠM Brno vs. Levharti Chomutov
127. 12.03.2017 10:00 BC Vysočina - BK Lokomotiva Plzeň BC Vysočina vs. BK Lokomotiva  Plzeň
126. 11.03.2017 12:00 USK Praha - Sokol pražský USK Praha vs. Sokol pražský
125. 04.03.2017 19:00 GBA - Sokol Písek Sršni GBA vs. Sokol Písek Sršni
124. 11.03.2017 18:00 BK Snakes Ostrava - BA Nymburk BK Snakes Ostrava vs. BA Nymburk
123. 11.03.2017 14:00 BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice BCM Orli Prostějov vs. BK Synthesia Pardubice
122. 11.03.2017 17:00 BC Vysočina - Levharti Chomutov BC Vysočina vs. Levharti Chomutov
121. 11.03.2017 13:00 SAM BŠM Brno - BK Lokomotiva Plzeň SAM BŠM Brno vs. BK Lokomotiva  Plzeň
120. 24.02.2017 19:00 Levharti Chomutov - BCM Orli Prostějov Levharti Chomutov vs. BCM Orli Prostějov
119. 26.02.2017 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Snakes Ostrava BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Snakes Ostrava
118. 26.02.2017 10:00 BA Nymburk - GBA BA Nymburk vs. GBA
117. 07.03.2017 19:45 BK Synthesia Pardubice - USK Praha BK Synthesia Pardubice vs. USK Praha
116. 26.02.2017 09:30 Sokol pražský - SAM BŠM Brno Sokol pražský vs. SAM BŠM Brno
115. 26.02.2017 09:30 Sokol Písek Sršni - BC Vysočina Sokol Písek Sršni vs. BC Vysočina
114. 25.02.2017 11:00 BK Lokomotiva Plzeň - BCM Orli Prostějov BK Lokomotiva  Plzeň vs. BCM Orli Prostějov
113. 25.02.2017 14:00 Levharti Chomutov - BK Snakes Ostrava Levharti Chomutov vs. BK Snakes Ostrava
112. 20.02.2017 19:45 BK Synthesia Pardubice - GBA BK Synthesia Pardubice vs. GBA
111. 25.02.2017 15:00 BA Nymburk - USK Praha BA Nymburk vs. USK Praha
110. 25.02.2017 13:00 Sokol Písek Sršni - SAM BŠM Brno Sokol Písek Sršni vs. SAM BŠM Brno
109. 25.02.2017 14:30 Sokol pražský - BC Vysočina Sokol pražský vs. BC Vysočina
108. 12.02.2017 12:00 Sokol pražský - BA Nymburk Sokol pražský vs. BA Nymburk
107. 12.02.2017 09:30 Sokol Písek Sršni - BK Synthesia Pardubice Sokol Písek Sršni vs. BK Synthesia Pardubice
106. 10.02.2017 18:30 GBA - Levharti Chomutov GBA vs. Levharti Chomutov
105. 08.03.2017 17:15 BK Lokomotiva Plzeň - USK Praha BK Lokomotiva  Plzeň vs. USK Praha
104. 12.02.2017 11:45 SAM BŠM Brno - BCM Orli Prostějov SAM BŠM Brno vs. BCM Orli Prostějov
103. 12.02.2017 10:00 BC Vysočina - BK Snakes Ostrava BC Vysočina vs. BK Snakes Ostrava
102. 11.02.2017 16:00 Sokol Písek Sršni - BA Nymburk Sokol Písek Sršni vs. BA Nymburk
101. 11.02.2017 14:30 Sokol pražský - BK Synthesia Pardubice Sokol pražský vs. BK Synthesia Pardubice
100. 22.02.2017 18:30 USK Praha - Levharti Chomutov USK Praha vs. Levharti Chomutov
99. 11.02.2017 16:00 GBA - BK Lokomotiva Plzeň GBA vs. BK Lokomotiva  Plzeň
98. 11.02.2017 17:00 BC Vysočina - BCM Orli Prostějov BC Vysočina vs. BCM Orli Prostějov
97. 11.02.2017 14:00 SAM BŠM Brno - BK Snakes Ostrava SAM BŠM Brno vs. BK Snakes Ostrava
96. 07.02.2017 18:00 BCM Orli Prostějov - GBA BCM Orli Prostějov vs. GBA
95. 29.01.2017 12:30 BK Snakes Ostrava - USK Praha BK Snakes Ostrava vs. USK Praha
94. 29.01.2017 10:30 Levharti Chomutov - Sokol pražský Levharti Chomutov vs. Sokol pražský
93. 29.01.2017 09:30 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Písek Sršni
92. 27.01.2017 19:00 BA Nymburk - SAM BŠM Brno BA Nymburk vs. SAM BŠM Brno
91. 29.01.2017 10:00 BK Synthesia Pardubice - BC Vysočina BK Synthesia Pardubice vs. BC Vysočina
90. 08.02.2017 17:30 BK Snakes Ostrava - GBA BK Snakes Ostrava vs. GBA
89. 28.01.2017 12:00 BCM Orli Prostějov - USK Praha BCM Orli Prostějov vs. USK Praha
88. 28.01.2017 14:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol pražský
87. 28.01.2017 14:00 Levharti Chomutov - Sokol Písek Sršni Levharti Chomutov vs. Sokol Písek Sršni
86. 28.01.2017 12:45 BK Synthesia Pardubice - SAM BŠM Brno BK Synthesia Pardubice vs. SAM BŠM Brno
85. 28.01.2017 13:00 BA Nymburk - BC Vysočina BA Nymburk vs. BC Vysočina
84. 15.01.2017 09:30 BA Nymburk - Levharti Chomutov BA Nymburk vs. Levharti Chomutov
83. 15.01.2017 08:45 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
82. 15.01.2017 09:30 Sokol pražský - BCM Orli Prostějov Sokol pražský vs. BCM Orli Prostějov
81. 15.01.2017 09:30 Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. BK Snakes Ostrava
80. 15.01.2017 09:00 SAM BŠM Brno - GBA SAM BŠM Brno vs. GBA
79. 15.01.2017 10:00 BC Vysočina - USK Praha BC Vysočina vs. USK Praha
78. 14.01.2017 13:00 BK Synthesia Pardubice - Levharti Chomutov BK Synthesia Pardubice vs. Levharti Chomutov
77. 14.01.2017 13:00 BA Nymburk - BK Lokomotiva Plzeň BA Nymburk vs. BK Lokomotiva  Plzeň
76. 14.01.2017 12:30 Sokol Písek Sršni - BCM Orli Prostějov Sokol Písek Sršni vs. BCM Orli Prostějov
75. 14.01.2017 16:00 Sokol pražský - BK Snakes Ostrava Sokol pražský vs. BK Snakes Ostrava
74. 14.01.2017 17:00 BC Vysočina - GBA BC Vysočina vs. GBA
73. 14.01.2017 12:30 SAM BŠM Brno - USK Praha SAM BŠM Brno vs. USK Praha
72. 15.12.2016 19:00 SAM BŠM Brno - BC Vysočina SAM BŠM Brno vs. BC Vysočina
71. 14.12.2016 18:45 Sokol pražský - Sokol Písek Sršni Sokol pražský vs. Sokol Písek Sršni
70. 14.12.2016 18:30 BA Nymburk - BK Synthesia Pardubice BA Nymburk vs. BK Synthesia Pardubice
69. 18.12.2016 10:00 Levharti Chomutov - BK Lokomotiva Plzeň Levharti Chomutov vs. BK Lokomotiva  Plzeň
68. 13.12.2016 18:30 BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov vs. BK Snakes Ostrava
67. 11.01.2017 13:00 GBA - USK Praha GBA vs. USK Praha
66. 04.12.2016 10:00 Sokol pražský - USK Praha Sokol pražský vs. USK Praha
65. 04.12.2016 10:00 Sokol Písek Sršni - GBA Sokol Písek Sršni vs. GBA
64. 04.12.2016 09:30 BA Nymburk - BK Snakes Ostrava BA Nymburk vs. BK Snakes Ostrava
63. 04.12.2016 10:00 BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov BK Synthesia Pardubice vs. BCM Orli Prostějov
62. 04.12.2016 10:00 Levharti Chomutov - BC Vysočina Levharti Chomutov vs. BC Vysočina
61. 04.12.2016 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - SAM BŠM Brno BK Lokomotiva  Plzeň vs. SAM BŠM Brno
60. 03.12.2016 14:00 Sokol pražský - GBA Sokol pražský vs. GBA
59. 03.12.2016 17:00 Sokol Písek Sršni - USK Praha Sokol Písek Sršni vs. USK Praha
58. 03.12.2016 16:00 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
57. 03.12.2016 14:00 BK Synthesia Pardubice - BK Snakes Ostrava BK Synthesia Pardubice vs. BK Snakes Ostrava
56. 03.12.2016 17:00 Levharti Chomutov - SAM BŠM Brno Levharti Chomutov vs. SAM BŠM Brno
55. 03.12.2016 15:00 BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina BK Lokomotiva  Plzeň vs. BC Vysočina
54. 20.11.2016 09:30 BCM Orli Prostějov - BK Lokomotiva Plzeň BCM Orli Prostějov vs. BK Lokomotiva  Plzeň
53. 20.11.2016 09:00 BK Snakes Ostrava - Levharti Chomutov BK Snakes Ostrava vs. Levharti Chomutov
52. 20.11.2016 10:00 GBA - BK Synthesia Pardubice GBA vs. BK Synthesia Pardubice
51. 18.01.2017 19:00 USK Praha - BA Nymburk USK Praha vs. BA Nymburk
50. 20.11.2016 09:30 SAM BŠM Brno - Sokol Písek Sršni SAM BŠM Brno vs. Sokol Písek Sršni
49. 20.11.2016 10:00 BC Vysočina - Sokol pražský BC Vysočina vs. Sokol pražský
48. 19.11.2016 15:00 BCM Orli Prostějov - Levharti Chomutov BCM Orli Prostějov vs. Levharti Chomutov
47. 19.11.2016 17:00 BK Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň BK Snakes Ostrava vs. BK Lokomotiva  Plzeň
46. 19.11.2016 16:00 GBA - BA Nymburk GBA vs. BA Nymburk
45. 19.11.2016 13:00 USK Praha - BK Synthesia Pardubice USK Praha vs. BK Synthesia Pardubice
44. 19.11.2016 17:00 SAM BŠM Brno - Sokol pražský SAM BŠM Brno vs. Sokol pražský
43. 19.11.2016 15:00 BC Vysočina - Sokol Písek Sršni BC Vysočina vs. Sokol Písek Sršni
42. 06.11.2016 10:00 BA Nymburk - Sokol Písek Sršni BA Nymburk vs. Sokol Písek Sršni
41. 06.11.2016 10:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol pražský BK Synthesia Pardubice vs. Sokol pražský
40. 06.11.2016 10:00 Levharti Chomutov - USK Praha Levharti Chomutov vs. USK Praha
39. 06.11.2016 09:30 BK Lokomotiva Plzeň - GBA BK Lokomotiva  Plzeň vs. GBA
38. 06.11.2016 12:00 BCM Orli Prostějov - BC Vysočina BCM Orli Prostějov vs. BC Vysočina
37. 06.11.2016 14:00 BK Snakes Ostrava - SAM BŠM Brno BK Snakes Ostrava vs. SAM BŠM Brno
36. 05.11.2016 15:15 BA Nymburk - Sokol pražský BA Nymburk vs. Sokol pražský
35. 05.11.2016 15:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Písek Sršni BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Písek Sršni
34. 05.11.2016 17:00 Levharti Chomutov - GBA Levharti Chomutov vs. GBA
33. 05.11.2016 12:00 USK Praha - BK Lokomotiva Plzeň USK Praha vs. BK Lokomotiva  Plzeň
32. 01.11.2016 18:30 BCM Orli Prostějov - SAM BŠM Brno BCM Orli Prostějov vs. SAM BŠM Brno
31. 05.11.2016 18:15 BK Snakes Ostrava - BC Vysočina BK Snakes Ostrava vs. BC Vysočina
30. 23.10.2016 12:00 GBA - BK Snakes Ostrava GBA vs. BK Snakes Ostrava
29. 23.10.2016 11:00 USK Praha - BCM Orli Prostějov USK Praha vs. BCM Orli Prostějov
28. 23.10.2016 09:30 Sokol pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
27. 23.10.2016 11:00 Sokol Písek Sršni - Levharti Chomutov Sokol Písek Sršni vs. Levharti Chomutov
26. 23.10.2016 10:00 SAM BŠM Brno - BK Synthesia Pardubice SAM BŠM Brno vs. BK Synthesia Pardubice
25. 23.10.2016 10:00 BC Vysočina - BA Nymburk BC Vysočina vs. BA Nymburk
24. 22.10.2016 16:00 GBA - BCM Orli Prostějov GBA vs. BCM Orli Prostějov
23. 22.10.2016 14:00 USK Praha - BK Snakes Ostrava USK Praha vs. BK Snakes Ostrava
22. 22.10.2016 14:30 Sokol pražský - Levharti Chomutov Sokol pražský vs. Levharti Chomutov
21. 22.10.2016 18:00 Sokol Písek Sršni - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Písek Sršni vs. BK Lokomotiva  Plzeň
20. 22.10.2016 14:00 SAM BŠM Brno - BA Nymburk SAM BŠM Brno vs. BA Nymburk
19. 22.10.2016 17:00 BC Vysočina - BK Synthesia Pardubice BC Vysočina vs. BK Synthesia Pardubice
18. 09.10.2016 13:00 Levharti Chomutov - BK Synthesia Pardubice Levharti Chomutov vs. BK Synthesia Pardubice
17. 09.10.2016 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - BA Nymburk BK Lokomotiva  Plzeň vs. BA Nymburk
16. 09.10.2016 10:30 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek Sršni BCM Orli Prostějov vs. Sokol Písek Sršni
15. 07.10.2016 17:30 BK Snakes Ostrava - Sokol pražský BK Snakes Ostrava vs. Sokol pražský
14. 09.10.2016 11:30 GBA - BC Vysočina GBA vs. BC Vysočina
13. 09.10.2016 10:30 USK Praha - SAM BŠM Brno USK Praha vs. SAM BŠM Brno
12. 08.10.2016 17:30 Levharti Chomutov - BA Nymburk Levharti Chomutov vs. BA Nymburk
11. 08.10.2016 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
10. 08.10.2016 19:00 BCM Orli Prostějov - Sokol pražský BCM Orli Prostějov vs. Sokol pražský
9. 08.10.2016 17:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
8. 08.10.2016 16:00 GBA - SAM BŠM Brno GBA vs. SAM BŠM Brno
7. 08.10.2016 12:30 USK Praha - BC Vysočina USK Praha vs. BC Vysočina
6. 13.12.2016 19:00 BC Vysočina - SAM BŠM Brno BC Vysočina vs. SAM BŠM Brno
5. 21.12.2016 18:00 Sokol Písek Sršni - Sokol pražský Sokol Písek Sršni vs. Sokol pražský
4. 08.12.2016 19:00 BK Synthesia Pardubice - BA Nymburk BK Synthesia Pardubice vs. BA Nymburk
3. 17.12.2016 16:45 BK Lokomotiva Plzeň - Levharti Chomutov BK Lokomotiva  Plzeň vs. Levharti Chomutov
2. 14.12.2016 17:30 BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov BK Snakes Ostrava vs. BCM Orli Prostějov
1. 01.03.2017 16:00 USK Praha - GBA USK Praha vs. GBA

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry