image

muži / Kooperativa NBL / ročník 2018/19 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
270. 01.06.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ČEZ Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
269. 30.05.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - ČEZ Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk
268. 28.05.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ČEZ Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
267. 26.05.2019 17:15 BK ARMEX Děčín - ČEZ Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk
266. 24.05.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ČEZ Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
265. 27.05.2019 00:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Olomoucko
264. 25.05.2019 18:00 BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Olomoucko vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
263. 23.05.2019 00:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Olomoucko
260. 17.05.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
258. 14.05.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
257. 13.05.2019 18:00 BK Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ČEZ Basketball Nymburk
256. 12.05.2019 18:00 BK Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ČEZ Basketball Nymburk
255. 11.05.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
254. 10.05.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
253. 09.05.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK Olomoucko ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Olomoucko
252. 08.05.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK Olomoucko ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Olomoucko
251. 07.05.2019 19:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
250. 06.05.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
249. 12.05.2019 17:00 Kingspan Královští sokoli - GBA Europe Kingspan Královští sokoli vs. GBA Europe
248. 11.05.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Kingspan Královští sokoli Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Kingspan Královští sokoli
247. 10.05.2019 20:00 GBA Europe - Basket Fio banka Jindřichův Hradec GBA Europe vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
243. 02.05.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
239. 30.04.2019 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
238. 29.04.2019 18:20 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
235. 28.04.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
234. 26.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA  Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
233. 26.04.2019 18:00 USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk USK Praha vs. ČEZ Basketball Nymburk
232. 25.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA  Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
231. 25.04.2019 18:00 USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk USK Praha vs. ČEZ Basketball Nymburk
230. 24.04.2019 18:00 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
229. 25.04.2019 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
228. 23.04.2019 18:00 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
227. 24.04.2019 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
226. 22.04.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
225. 22.04.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - USK Praha ČEZ Basketball Nymburk vs. USK Praha
224. 21.04.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
223. 21.04.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - USK Praha ČEZ Basketball Nymburk vs. USK Praha
222. 20.04.2019 18:00 BK Olomoucko - BK JIP Pardubice BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
221. 21.04.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
220. 19.04.2019 18:00 BK Olomoucko - BK JIP Pardubice BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
219. 20.04.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
218. 16.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BC GEOSAN Kolín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BC GEOSAN Kolín
216. 14.04.2019 15:00 BC GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
215. 14.04.2019 18:00 USK Praha - egoé Basket Brno USK Praha vs. egoé Basket Brno
214. 12.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BC GEOSAN Kolín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BC GEOSAN Kolín
213. 12.04.2019 19:30 egoé Basket Brno - USK Praha egoé Basket Brno vs. USK Praha
212. 10.04.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín Kingspan Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín
211. 10.04.2019 18:00 NH Ostrava - USK Praha NH Ostrava vs. USK Praha
210. 06.04.2019 18:00 USK Praha - Kingspan Královští sokoli USK Praha vs. Kingspan Královští sokoli
209. 06.04.2019 18:00 BC GEOSAN Kolín - NH Ostrava BC GEOSAN Kolín vs. NH Ostrava
208. 03.04.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - USK Praha BC GEOSAN Kolín vs. USK Praha
207. 03.04.2019 17:30 NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli NH Ostrava vs. Kingspan Královští sokoli
206. 30.03.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli BC GEOSAN Kolín vs. Kingspan Královští sokoli
205. 30.03.2019 17:30 USK Praha - NH Ostrava USK Praha vs. NH Ostrava
204. 23.03.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - USK Praha Kingspan Královští sokoli vs. USK Praha
203. 23.03.2019 17:30 NH Ostrava - BC GEOSAN Kolín NH Ostrava vs. BC GEOSAN Kolín
202. 20.03.2019 18:00 USK Praha - BC GEOSAN Kolín USK Praha vs. BC GEOSAN Kolín
201. 20.03.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - NH Ostrava Kingspan Královští sokoli vs. NH Ostrava
200. 16.03.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín Kingspan Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín
199. 16.03.2019 17:30 NH Ostrava - USK Praha NH Ostrava vs. USK Praha
198. 13.03.2019 18:00 USK Praha - Kingspan Královští sokoli USK Praha vs. Kingspan Královští sokoli
197. 13.03.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - NH Ostrava BC GEOSAN Kolín vs. NH Ostrava
196. 09.03.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - USK Praha BC GEOSAN Kolín vs. USK Praha
195. 09.03.2019 17:30 NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli NH Ostrava vs. Kingspan Královští sokoli
194. 02.03.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli BC GEOSAN Kolín vs. Kingspan Královští sokoli
193. 02.03.2019 17:30 USK Praha - NH Ostrava USK Praha vs. NH Ostrava
192. 13.02.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - USK Praha Kingspan Královští sokoli vs. USK Praha
191. 13.02.2019 17:30 NH Ostrava - BC GEOSAN Kolín NH Ostrava vs. BC GEOSAN Kolín
190. 08.02.2019 17:30 USK Praha - BC GEOSAN Kolín USK Praha vs. BC GEOSAN Kolín
189. 06.02.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - NH Ostrava Kingspan Královští sokoli vs. NH Ostrava
188. 10.04.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice BK ARMEX Děčín vs. BK JIP Pardubice
187. 10.04.2019 20:00 egoé Basket Brno - ČEZ Basketball Nymburk egoé Basket Brno vs. ČEZ Basketball Nymburk
186. 10.04.2019 18:00 BK Opava - BK Olomoucko BK Opava vs. BK Olomoucko
185. 10.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA  Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
184. 06.04.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Opava
183. 06.04.2019 18:00 BK Olomoucko - egoé Basket Brno BK Olomoucko vs. egoé Basket Brno
182. 06.04.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ČEZ Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
181. 06.04.2019 18:00 BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem BK JIP Pardubice vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
180. 03.04.2019 18:00 BK JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk BK JIP Pardubice vs. ČEZ Basketball Nymburk
179. 03.04.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko BK ARMEX Děčín vs. BK Olomoucko
178. 03.04.2019 20:00 egoé Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy egoé Basket Brno vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
177. 03.04.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Opava
176. 30.03.2019 18:00 BK Opava - egoé Basket Brno BK Opava vs. egoé Basket Brno
175. 30.03.2019 19:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
174. 30.03.2019 18:00 BK Olomoucko - BK JIP Pardubice BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
173. 30.03.2019 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem ČEZ Basketball Nymburk vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
172. 27.03.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK Olomoucko ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Olomoucko
171. 27.03.2019 18:00 BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy BK JIP Pardubice vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
170. 27.03.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
169. 27.03.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - egoé Basket Brno SLUNETA  Ústí nad Labem vs. egoé Basket Brno
168. 23.03.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - egoé Basket Brno BK ARMEX Děčín vs. egoé Basket Brno
167. 23.03.2019 18:00 BK Opava - BK JIP Pardubice BK Opava vs. BK JIP Pardubice
166. 23.03.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - ČEZ Basketball Nymburk DEKSTONE Tuři Svitavy vs. ČEZ Basketball Nymburk
165. 23.03.2019 18:00 BK Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem BK Olomoucko vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
164. 20.03.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Olomoucko
163. 20.03.2019 18:00 BK Opava - ČEZ Basketball Nymburk BK Opava vs. ČEZ Basketball Nymburk
162. 20.03.2019 18:00 BK JIP Pardubice - egoé Basket Brno BK JIP Pardubice vs. egoé Basket Brno
161. 20.03.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
160. 15.03.2019 17:00 BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín BK JIP Pardubice vs. BK ARMEX Děčín
159. 16.03.2019 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - egoé Basket Brno ČEZ Basketball Nymburk vs. egoé Basket Brno
158. 16.03.2019 18:00 BK Olomoucko - BK Opava BK Olomoucko vs. BK Opava
157. 16.03.2019 19:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
156. 13.03.2019 18:00 BK Opava - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Opava vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
155. 13.03.2019 20:00 egoé Basket Brno - BK Olomoucko egoé Basket Brno vs. BK Olomoucko
154. 12.03.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - ČEZ Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk
153. 13.03.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK JIP Pardubice
152. 10.03.2019 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice ČEZ Basketball Nymburk vs. BK JIP Pardubice
151. 09.03.2019 18:00 BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín BK Olomoucko vs. BK ARMEX Děčín
150. 09.03.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - egoé Basket Brno DEKSTONE Tuři Svitavy vs. egoé Basket Brno
149. 09.03.2019 18:30 BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem BK Opava vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
148. 06.03.2019 20:00 egoé Basket Brno - BK Opava egoé Basket Brno vs. BK Opava
147. 06.03.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
146. 06.03.2019 18:00 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
145. 06.03.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA  Ústí nad Labem vs. ČEZ Basketball Nymburk
144. 02.03.2019 18:00 BK Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ČEZ Basketball Nymburk
143. 02.03.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK JIP Pardubice
142. 02.03.2019 16:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
141. 02.03.2019 19:00 egoé Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem egoé Basket Brno vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
140. 13.02.2019 20:00 egoé Basket Brno - BK ARMEX Děčín egoé Basket Brno vs. BK ARMEX Děčín
139. 13.02.2019 18:00 BK JIP Pardubice - BK Opava BK JIP Pardubice vs. BK Opava
138. 13.02.2019 18:30 ČEZ Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy ČEZ Basketball Nymburk vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
137. 13.02.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Olomoucko
136. 06.02.2019 18:00 BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Olomoucko vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
135. 28.02.2019 18:30 ČEZ Basketball Nymburk - BK Opava ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Opava
134. 06.02.2019 20:00 egoé Basket Brno - BK JIP Pardubice egoé Basket Brno vs. BK JIP Pardubice
133. 06.02.2019 17:00 BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem BK ARMEX Děčín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
132. 02.02.2019 18:00 BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Olomoucko vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
131. 02.02.2019 18:00 egoé Basket Brno - Kingspan Královští sokoli egoé Basket Brno vs. Kingspan Královští sokoli
130. 02.02.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem BK ARMEX Děčín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
129. 02.02.2019 18:00 USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk USK Praha vs. ČEZ Basketball Nymburk
128. 02.02.2019 18:00 BK JIP Pardubice - BC GEOSAN Kolín BK JIP Pardubice vs. BC GEOSAN Kolín
127. 02.02.2019 18:00 NH Ostrava - BK Opava NH Ostrava vs. BK Opava
126. 26.01.2019 18:00 BK Opava - BK JIP Pardubice BK Opava vs. BK JIP Pardubice
125. 26.01.2019 18:00 BC GEOSAN Kolín - USK Praha BC GEOSAN Kolín vs. USK Praha
124. 26.01.2019 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ČEZ Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
123. 26.01.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - egoé Basket Brno SLUNETA  Ústí nad Labem vs. egoé Basket Brno
122. 26.01.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - BK Olomoucko Kingspan Královští sokoli vs. BK Olomoucko
121. 26.01.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - NH Ostrava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. NH Ostrava
120. 19.01.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - Kingspan Královští sokoli DEKSTONE Tuři Svitavy vs. Kingspan Královští sokoli
119. 19.01.2019 18:00 BK Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem BK Olomoucko vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
118. 19.01.2019 19:00 egoé Basket Brno - ČEZ Basketball Nymburk egoé Basket Brno vs. ČEZ Basketball Nymburk
117. 19.01.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín BK ARMEX Děčín vs. BC GEOSAN Kolín
116. 19.01.2019 17:30 USK Praha - BK Opava USK Praha vs. BK Opava
115. 19.01.2019 17:30 NH Ostrava - BK JIP Pardubice NH Ostrava vs. BK JIP Pardubice
114. 12.01.2019 17:30 USK Praha - BK JIP Pardubice USK Praha vs. BK JIP Pardubice
113. 12.01.2019 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
112. 12.01.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - egoé Basket Brno BC GEOSAN Kolín vs. egoé Basket Brno
111. 12.01.2019 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK Olomoucko ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Olomoucko
110. 13.01.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA  Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
109. 23.01.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - NH Ostrava Kingspan Královští sokoli vs. NH Ostrava
108. 09.01.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem Kingspan Královští sokoli vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
107. 10.01.2019 20:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - ČEZ Basketball Nymburk DEKSTONE Tuři Svitavy vs. ČEZ Basketball Nymburk
106. 09.01.2019 18:00 BK Olomoucko - BC GEOSAN Kolín BK Olomoucko vs. BC GEOSAN Kolín
105. 10.01.2019 20:00 egoé Basket Brno - BK Opava egoé Basket Brno vs. BK Opava
104. 09.01.2019 17:00 BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice BK ARMEX Děčín vs. BK JIP Pardubice
103. 09.01.2019 17:30 NH Ostrava - USK Praha NH Ostrava vs. USK Praha
102. 05.01.2019 17:30 USK Praha - BK ARMEX Děčín USK Praha vs. BK ARMEX Děčín
101. 05.01.2019 17:00 BK JIP Pardubice - egoé Basket Brno BK JIP Pardubice vs. egoé Basket Brno
100. 05.01.2019 18:00 BK Opava - BK Olomoucko BK Opava vs. BK Olomoucko
99. 05.01.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - DEKSTONE Tuři Svitavy BC GEOSAN Kolín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
98. 04.01.2019 18:00 ČEZ Basketball Nymburk - Kingspan Královští sokoli ČEZ Basketball Nymburk vs. Kingspan Královští sokoli
97. 06.01.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. NH Ostrava
96. 29.12.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - ČEZ Basketball Nymburk SLUNETA  Ústí nad Labem vs. ČEZ Basketball Nymburk
95. 29.12.2018 18:00 Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín Kingspan Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín
94. 28.12.2018 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Opava
93. 29.12.2018 18:00 BK Olomoucko - BK JIP Pardubice BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
92. 29.12.2018 19:00 egoé Basket Brno - USK Praha egoé Basket Brno vs. USK Praha
91. 29.12.2018 17:30 NH Ostrava - BK ARMEX Děčín NH Ostrava vs. BK ARMEX Děčín
90. 20.12.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - egoé Basket Brno BK ARMEX Děčín vs. egoé Basket Brno
89. 22.12.2018 17:30 USK Praha - BK Olomoucko USK Praha vs. BK Olomoucko
88. 22.12.2018 18:20 BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy BK JIP Pardubice vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
87. 22.12.2018 18:00 Kingspan Královští sokoli - BK Opava Kingspan Královští sokoli vs. BK Opava
86. 22.12.2018 16:45 BC GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
85. 31.01.2019 18:30 ČEZ Basketball Nymburk - NH Ostrava ČEZ Basketball Nymburk vs. NH Ostrava
84. 15.12.2018 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - BC GEOSAN Kolín ČEZ Basketball Nymburk vs. BC GEOSAN Kolín
83. 16.12.2018 17:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Opava
82. 15.12.2018 18:00 Kingspan Královští sokoli - BK JIP Pardubice Kingspan Královští sokoli vs. BK JIP Pardubice
81. 15.12.2018 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - USK Praha DEKSTONE Tuři Svitavy vs. USK Praha
80. 15.12.2018 16:00 BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín BK Olomoucko vs. BK ARMEX Děčín
79. 15.12.2018 17:30 NH Ostrava - egoé Basket Brno NH Ostrava vs. egoé Basket Brno
78. 12.12.2018 20:00 egoé Basket Brno - BK Olomoucko egoé Basket Brno vs. BK Olomoucko
77. 12.12.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
76. 12.12.2018 18:00 USK Praha - Kingspan Královští sokoli USK Praha vs. Kingspan Královští sokoli
75. 12.12.2018 18:00 BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem BK JIP Pardubice vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
74. 06.12.2018 18:00 BK Opava - ČEZ Basketball Nymburk BK Opava vs. ČEZ Basketball Nymburk
73. 12.12.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - NH Ostrava BC GEOSAN Kolín vs. NH Ostrava
72. 08.12.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK Opava BC GEOSAN Kolín vs. BK Opava
71. 08.12.2018 16:30 BK JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk BK JIP Pardubice vs. ČEZ Basketball Nymburk
70. 09.12.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha SLUNETA  Ústí nad Labem vs. USK Praha
69. 24.11.2018 19:00 Kingspan Královští sokoli - BK ARMEX Děčín Kingspan Královští sokoli vs. BK ARMEX Děčín
68. 09.12.2018 19:00 egoé Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy egoé Basket Brno vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
67. 08.12.2018 17:30 NH Ostrava - BK Olomoucko NH Ostrava vs. BK Olomoucko
66. 21.11.2018 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Olomoucko
65. 21.11.2018 18:00 Kingspan Královští sokoli - egoé Basket Brno Kingspan Královští sokoli vs. egoé Basket Brno
64. 21.11.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
63. 22.11.2018 10:00 ČEZ Basketball Nymburk - USK Praha ČEZ Basketball Nymburk vs. USK Praha
62. 19.11.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK JIP Pardubice BC GEOSAN Kolín vs. BK JIP Pardubice
61. 22.11.2018 18:00 BK Opava - NH Ostrava BK Opava vs. NH Ostrava
60. 17.11.2018 17:00 BK JIP Pardubice - BK Opava BK JIP Pardubice vs. BK Opava
59. 17.11.2018 17:30 USK Praha - BC GEOSAN Kolín USK Praha vs. BC GEOSAN Kolín
58. 17.11.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - ČEZ Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk
57. 17.11.2018 19:00 egoé Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem egoé Basket Brno vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
56. 16.11.2018 18:00 BK Olomoucko - Kingspan Královští sokoli BK Olomoucko vs. Kingspan Královští sokoli
55. 17.11.2018 17:30 NH Ostrava - DEKSTONE Tuři Svitavy NH Ostrava vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
54. 07.11.2018 18:00 Kingspan Královští sokoli - DEKSTONE Tuři Svitavy Kingspan Královští sokoli vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
53. 11.11.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Olomoucko
52. 10.11.2018 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - egoé Basket Brno ČEZ Basketball Nymburk vs. egoé Basket Brno
51. 10.11.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín BC GEOSAN Kolín vs. BK ARMEX Děčín
50. 10.11.2018 18:00 BK Opava - USK Praha BK Opava vs. USK Praha
49. 10.11.2018 17:00 BK JIP Pardubice - NH Ostrava BK JIP Pardubice vs. NH Ostrava
48. 03.11.2018 17:00 BK JIP Pardubice - USK Praha BK JIP Pardubice vs. USK Praha
47. 03.11.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
46. 03.11.2018 19:00 egoé Basket Brno - BC GEOSAN Kolín egoé Basket Brno vs. BC GEOSAN Kolín
45. 03.11.2018 18:00 BK Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ČEZ Basketball Nymburk
44. 03.11.2018 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
43. 03.11.2018 17:30 NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli NH Ostrava vs. Kingspan Královští sokoli
42. 31.10.2018 18:20 SLUNETA Ústí nad Labem - Kingspan Královští sokoli SLUNETA  Ústí nad Labem vs. Kingspan Královští sokoli
41. 18.10.2018 18:30 ČEZ Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy ČEZ Basketball Nymburk vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
40. 31.10.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK Olomoucko BC GEOSAN Kolín vs. BK Olomoucko
39. 08.11.2018 18:00 BK Opava - egoé Basket Brno BK Opava vs. egoé Basket Brno
38. 22.10.2018 18:00 BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín BK JIP Pardubice vs. BK ARMEX Děčín
37. 31.10.2018 18:00 USK Praha - NH Ostrava USK Praha vs. NH Ostrava
36. 27.10.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - USK Praha BK ARMEX Děčín vs. USK Praha
35. 27.10.2018 19:00 egoé Basket Brno - BK JIP Pardubice egoé Basket Brno vs. BK JIP Pardubice
34. 27.10.2018 18:00 BK Olomoucko - BK Opava BK Olomoucko vs. BK Opava
33. 27.10.2018 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BC GEOSAN Kolín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BC GEOSAN Kolín
32. 27.10.2018 19:00 Kingspan Královští sokoli - ČEZ Basketball Nymburk Kingspan Královští sokoli vs. ČEZ Basketball Nymburk
31. 27.10.2018 17:30 NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem NH Ostrava vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
30. 20.10.2018 17:00 ČEZ Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem ČEZ Basketball Nymburk vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
29. 20.10.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli BC GEOSAN Kolín vs. Kingspan Královští sokoli
28. 20.10.2018 18:00 BK Opava - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Opava vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
27. 20.10.2018 17:00 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
26. 20.10.2018 17:30 USK Praha - egoé Basket Brno USK Praha vs. egoé Basket Brno
25. 20.10.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - NH Ostrava BK ARMEX Děčín vs. NH Ostrava
24. 14.10.2018 18:00 egoé Basket Brno - BK ARMEX Děčín egoé Basket Brno vs. BK ARMEX Děčín
23. 13.10.2018 18:20 BK Olomoucko - USK Praha BK Olomoucko vs. USK Praha
22. 13.10.2018 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK JIP Pardubice
21. 13.10.2018 18:00 BK Opava - Kingspan Královští sokoli BK Opava vs. Kingspan Královští sokoli
20. 14.10.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BC GEOSAN Kolín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BC GEOSAN Kolín
19. 13.10.2018 17:30 NH Ostrava - ČEZ Basketball Nymburk NH Ostrava vs. ČEZ Basketball Nymburk
18. 06.10.2018 17:45 BC GEOSAN Kolín - ČEZ Basketball Nymburk BC GEOSAN Kolín vs. ČEZ Basketball Nymburk
17. 06.10.2018 18:00 BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem BK Opava vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
16. 06.10.2018 17:00 BK JIP Pardubice - Kingspan Královští sokoli BK JIP Pardubice vs. Kingspan Královští sokoli
15. 06.10.2018 17:30 USK Praha - DEKSTONE Tuři Svitavy USK Praha vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
14. 06.10.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko BK ARMEX Děčín vs. BK Olomoucko
13. 06.10.2018 19:00 egoé Basket Brno - NH Ostrava egoé Basket Brno vs. NH Ostrava
12. 03.10.2018 18:00 BK Olomoucko - egoé Basket Brno BK Olomoucko vs. egoé Basket Brno
11. 03.10.2018 18:20 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
10. 03.10.2018 19:00 Kingspan Královští sokoli - USK Praha Kingspan Královští sokoli vs. USK Praha
9. 26.09.2018 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK JIP Pardubice
8. 03.10.2018 18:30 ČEZ Basketball Nymburk - BK Opava ČEZ Basketball Nymburk vs. BK Opava
7. 03.10.2018 17:30 NH Ostrava - BC GEOSAN Kolín NH Ostrava vs. BC GEOSAN Kolín
6. 30.09.2018 18:00 BK Opava - BC GEOSAN Kolín BK Opava vs. BC GEOSAN Kolín
5. 17.01.2019 19:00 ČEZ Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice ČEZ Basketball Nymburk vs. BK JIP Pardubice
4. 30.09.2018 17:30 USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem USK Praha vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
3. 30.09.2018 18:00 BK ARMEX Děčín - Kingspan Královští sokoli BK ARMEX Děčín vs. Kingspan Královští sokoli
2. 30.09.2018 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - egoé Basket Brno DEKSTONE Tuři Svitavy vs. egoé Basket Brno
1. 30.09.2018 18:00 BK Olomoucko - NH Ostrava BK Olomoucko vs. NH Ostrava

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR