image

muži / 1. liga / ročník 2018/19 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
274. 28.04.2019 18:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - GBA Europe Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. GBA Europe
273. 26.04.2019 20:00 GBA Europe - Basket Fio banka Jindřichův Hradec GBA Europe vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
272. 28.04.2019 18:00 Basketbal Olomouc - Sokol Písek Sršni Basketbal Olomouc vs. Sokol Písek Sršni
271. 26.04.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - Basketbal Olomouc Sokol Písek Sršni vs. Basketbal Olomouc
270. 17.04.2019 19:00 Basketbal Olomouc - GBA Europe Basketbal Olomouc vs. GBA Europe
268. 14.04.2019 19:00 GBA Europe - Basketbal Olomouc GBA Europe vs. Basketbal Olomouc
267. 14.04.2019 17:00 Sokol Písek Sršni - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Sokol Písek Sršni vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
266. 12.04.2019 19:00 Basketbal Olomouc - GBA Europe Basketbal Olomouc vs. GBA Europe
265. 12.04.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Písek Sršni Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Sokol Písek Sršni
262. 07.04.2019 18:00 GBA Europe - Slavoj BK Litoměřice GBA Europe vs. Slavoj BK Litoměřice
261. 07.04.2019 15:30 BC Vysočina - Basketbal Olomouc BC Vysočina vs. Basketbal Olomouc
260. 05.04.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - GBA Europe Slavoj BK Litoměřice vs. GBA Europe
259. 05.04.2019 19:30 SKB Zlín - Sokol Písek Sršni SKB Zlín vs. Sokol Písek Sršni
258. 05.04.2019 19:00 Basketbal Olomouc - BC Vysočina Basketbal Olomouc vs. BC Vysočina
257. 05.04.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - BK Lokomotiva Plzeň Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. BK Lokomotiva  Plzeň
256. 31.03.2019 18:00 GBA Europe - Slavoj BK Litoměřice GBA Europe vs. Slavoj BK Litoměřice
255. 31.03.2019 17:00 Sokol Písek Sršni - SKB Zlín Sokol Písek Sršni vs. SKB Zlín
254. 31.03.2019 15:30 BC Vysočina - Basketbal Olomouc BC Vysočina vs. Basketbal Olomouc
253. 31.03.2019 17:30 BK Lokomotiva Plzeň - Basket Fio banka Jindřichův Hradec BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
252. 29.03.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - GBA Europe Slavoj BK Litoměřice vs. GBA Europe
251. 29.03.2019 19:30 SKB Zlín - Sokol Písek Sršni SKB Zlín vs. Sokol Písek Sršni
250. 29.03.2019 19:00 Basketbal Olomouc - BC Vysočina Basketbal Olomouc vs. BC Vysočina
249. 29.03.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - BK Lokomotiva Plzeň Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. BK Lokomotiva  Plzeň
248. 05.04.2019 19:00 BK Opava "B" - Basket Košíře BK Opava
247. 05.04.2019 19:00 Basketball Nymburk B - SK UP Olomouc Basketball Nymburk B vs. SK UP Olomouc
246. 07.04.2019 17:30 Sokol Šlapanice - Sokol Vyšehrad Sokol Šlapanice vs. Sokol Vyšehrad
245. 05.04.2019 19:00 BC Nový Jičín - Sokol Pražský BC Nový Jičín vs. Sokol Pražský
244. 29.03.2019 19:00 Sokol Pražský - SK UP Olomouc Sokol Pražský vs. SK UP Olomouc
243. 24.03.2019 18:00 BC Nový Jičín - Basketball Nymburk B BC Nový Jičín vs. Basketball Nymburk B
242. 29.03.2019 20:00 Basket Košíře - Sokol Šlapanice Basket Košíře vs. Sokol Šlapanice
241. 29.03.2019 16:00 BK Opava "B" - Sokol Vyšehrad BK Opava
240. 14.03.2019 18:00 BK Opava "B" - Basketball Nymburk B BK Opava
239. 15.03.2019 20:00 Basket Košíře - BC Nový Jičín Basket Košíře vs. BC Nový Jičín
238. 15.03.2019 19:15 Sokol Šlapanice - Sokol Pražský Sokol Šlapanice vs. Sokol Pražský
237. 15.03.2019 19:00 Sokol Vyšehrad - SK UP Olomouc Sokol Vyšehrad vs. SK UP Olomouc
236. 10.03.2019 17:30 Basketball Nymburk B - Sokol Šlapanice Basketball Nymburk B vs. Sokol Šlapanice
235. 16.02.2019 19:30 SK UP Olomouc - Basket Košíře SK UP Olomouc vs. Basket Košíře
234. 08.03.2019 18:00 Sokol Pražský - BK Opava "B" Sokol Pražský vs. BK Opava
233. 10.03.2019 16:00 BC Nový Jičín - Sokol Vyšehrad BC Nový Jičín vs. Sokol Vyšehrad
232. 01.03.2019 20:00 Basket Košíře - BK Opava "B" Basket Košíře vs. BK Opava
231. 01.03.2019 19:00 SK UP Olomouc - Basketball Nymburk B SK UP Olomouc vs. Basketball Nymburk B
230. 01.03.2019 19:00 Sokol Vyšehrad - Sokol Šlapanice Sokol Vyšehrad vs. Sokol Šlapanice
229. 01.03.2019 19:30 Sokol Pražský - BC Nový Jičín Sokol Pražský vs. BC Nový Jičín
228. 22.02.2019 17:45 SK UP Olomouc - Sokol Pražský SK UP Olomouc vs. Sokol Pražský
227. 24.02.2019 17:30 Basketball Nymburk B - BC Nový Jičín Basketball Nymburk B vs. BC Nový Jičín
226. 24.02.2019 16:30 Sokol Šlapanice - Basket Košíře Sokol Šlapanice vs. Basket Košíře
225. 22.02.2019 18:00 Sokol Vyšehrad - BK Opava "B" Sokol Vyšehrad vs. BK Opava
224. 21.03.2019 19:00 Basketball Nymburk B - BK Opava "B" Basketball Nymburk B vs. BK Opava
223. 17.02.2019 16:00 BC Nový Jičín - Basket Košíře BC Nový Jičín vs. Basket Košíře
222. 30.03.2019 12:00 Sokol Pražský - Sokol Šlapanice Sokol Pražský vs. Sokol Šlapanice
221. 15.02.2019 19:00 SK UP Olomouc - Sokol Vyšehrad SK UP Olomouc vs. Sokol Vyšehrad
220. 26.02.2019 19:00 Sokol Šlapanice - Basketball Nymburk B Sokol Šlapanice vs. Basketball Nymburk B
219. 16.03.2019 19:00 Basket Košíře - SK UP Olomouc Basket Košíře vs. SK UP Olomouc
218. 10.03.2019 15:00 BK Opava "B" - Sokol Pražský BK Opava
217. 08.02.2019 19:00 Sokol Vyšehrad - BC Nový Jičín Sokol Vyšehrad vs. BC Nový Jičín
216. 17.03.2019 17:00 Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
215. 15.03.2019 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BC Vysočina BK Lokomotiva  Plzeň vs. BC Vysočina
214. 14.03.2019 19:45 BK Synthesia Pardubice - GBA Europe BK Synthesia Pardubice vs. GBA Europe
213. 10.03.2019 15:30 BC Vysočina - GBA Europe BC Vysočina vs. GBA Europe
212. 08.03.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - BK Synthesia Pardubice Sokol Písek Sršni vs. BK Synthesia Pardubice
211. 08.03.2019 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava BK Lokomotiva  Plzeň vs. Snakes Ostrava
210. 01.03.2019 20:00 GBA Europe - Snakes Ostrava GBA Europe vs. Snakes Ostrava
209. 03.03.2019 15:30 BC Vysočina - Sokol Písek Sršni BC Vysočina vs. Sokol Písek Sršni
208. 01.03.2019 20:00 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
207. 22.02.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. Snakes Ostrava
206. 24.02.2019 15:30 BC Vysočina - BK Lokomotiva Plzeň BC Vysočina vs. BK Lokomotiva  Plzeň
205. 12.03.2019 20:00 GBA Europe - BK Synthesia Pardubice GBA Europe vs. BK Synthesia Pardubice
204. 17.02.2019 17:30 Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň Snakes Ostrava vs. BK Lokomotiva  Plzeň
203. 15.02.2019 20:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Písek Sršni BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Písek Sršni
202. 17.02.2019 18:30 GBA Europe - BC Vysočina GBA Europe vs. BC Vysočina
201. 10.02.2019 17:00 Snakes Ostrava - GBA Europe Snakes Ostrava vs. GBA Europe
200. 08.02.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - BC Vysočina Sokol Písek Sršni vs. BC Vysočina
199. 08.02.2019 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
198. 17.03.2019 17:00 BCM Orli Prostějov - Slavoj BK Litoměřice BCM Orli Prostějov vs. Slavoj BK Litoměřice
197. 17.03.2019 16:00 SKB Zlín - Basket Fio banka Jindřichův Hradec SKB Zlín vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
196. 14.03.2019 19:00 USK Praha B - Basketbal Olomouc USK Praha B vs. Basketbal Olomouc
195. 08.03.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - BCM Orli Prostějov Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. BCM Orli Prostějov
194. 10.03.2019 18:00 Basketbal Olomouc - Slavoj BK Litoměřice Basketbal Olomouc vs. Slavoj BK Litoměřice
193. 08.03.2019 19:00 SKB Zlín - USK Praha B SKB Zlín vs. USK Praha B
192. 01.03.2019 20:00 USK Praha B - BCM Orli Prostějov USK Praha B vs. BCM Orli Prostějov
191. 01.03.2019 19:00 Basketbal Olomouc - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Basketbal Olomouc vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
190. 01.03.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - SKB Zlín Slavoj BK Litoměřice vs. SKB Zlín
189. 22.02.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - BCM Orli Prostějov Slavoj BK Litoměřice vs. BCM Orli Prostějov
188. 22.02.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - SKB Zlín Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. SKB Zlín
187. 26.02.2019 20:00 Basketbal Olomouc - USK Praha B Basketbal Olomouc vs. USK Praha B
186. 14.02.2019 18:00 BCM Orli Prostějov - Basket Fio banka Jindřichův Hradec BCM Orli Prostějov vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
185. 15.02.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketbal Olomouc Slavoj BK Litoměřice vs. Basketbal Olomouc
184. 15.02.2019 19:00 USK Praha B - SKB Zlín USK Praha B vs. SKB Zlín
183. 06.02.2019 15:00 BCM Orli Prostějov - USK Praha B BCM Orli Prostějov vs. USK Praha B
182. 08.02.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Basketbal Olomouc Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Basketbal Olomouc
181. 08.02.2019 19:00 SKB Zlín - Slavoj BK Litoměřice SKB Zlín vs. Slavoj BK Litoměřice
180. 03.02.2019 16:30 Sokol Šlapanice - BK Synthesia Pardubice Sokol Šlapanice vs. BK Synthesia Pardubice
179. 01.02.2019 19:00 SK UP Olomouc - BCM Orli Prostějov SK UP Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
178. 01.02.2019 19:00 BC Nový Jičín - SKB Zlín BC Nový Jičín vs. SKB Zlín
177. 03.02.2019 15:30 BC Vysočina - Basketbal Olomouc BC Vysočina vs. Basketbal Olomouc
176. 01.02.2019 19:00 BK Opava "B" - Snakes Ostrava BK Opava
175. 27.01.2019 17:00 Snakes Ostrava - BC Vysočina Snakes Ostrava vs. BC Vysočina
174. 25.01.2019 19:00 Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín Basketbal Olomouc vs. BC Nový Jičín
173. 27.01.2019 15:30 SKB Zlín - SK UP Olomouc SKB Zlín vs. SK UP Olomouc
172. 27.01.2019 16:30 BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice BCM Orli Prostějov vs. Sokol Šlapanice
171. 25.01.2019 20:00 BK Synthesia Pardubice - BK Opava "B" BK Synthesia Pardubice vs. BK Opava
170. 22.01.2019 19:00 BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov BK Synthesia Pardubice vs. BCM Orli Prostějov
169. 20.01.2019 16:30 Sokol Šlapanice - SKB Zlín Sokol Šlapanice vs. SKB Zlín
168. 18.01.2019 19:00 SK UP Olomouc - Basketbal Olomouc SK UP Olomouc vs. Basketbal Olomouc
167. 20.01.2019 16:00 BC Nový Jičín - Snakes Ostrava BC Nový Jičín vs. Snakes Ostrava
166. 18.01.2019 19:00 BK Opava "B" - BC Vysočina BK Opava
165. 13.01.2019 15:30 BC Vysočina - BC Nový Jičín BC Vysočina vs. BC Nový Jičín
164. 13.01.2019 17:00 Snakes Ostrava - SK UP Olomouc Snakes Ostrava vs. SK UP Olomouc
163. 11.01.2019 19:00 Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice Basketbal Olomouc vs. Sokol Šlapanice
162. 11.01.2019 19:00 SKB Zlín - BK Synthesia Pardubice SKB Zlín vs. BK Synthesia Pardubice
161. 13.01.2019 16:30 BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" BCM Orli Prostějov vs. BK Opava
160. 06.01.2019 16:30 BCM Orli Prostějov - SKB Zlín BCM Orli Prostějov vs. SKB Zlín
159. 04.01.2019 20:00 BK Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. Basketbal Olomouc
158. 06.01.2019 16:30 Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava Sokol Šlapanice vs. Snakes Ostrava
157. 04.01.2019 19:00 SK UP Olomouc - BC Vysočina SK UP Olomouc vs. BC Vysočina
156. 06.01.2019 16:00 BK Opava "B" - BC Nový Jičín BK Opava
155. 16.12.2018 16:00 BC Nový Jičín - SK UP Olomouc BC Nový Jičín vs. SK UP Olomouc
154. 16.12.2018 15:30 BC Vysočina - Sokol Šlapanice BC Vysočina vs. Sokol Šlapanice
153. 16.12.2018 17:00 Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice Snakes Ostrava vs. BK Synthesia Pardubice
152. 14.12.2018 19:00 Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov Basketbal Olomouc vs. BCM Orli Prostějov
151. 16.12.2018 15:00 SKB Zlín - BK Opava "B" SKB Zlín vs. BK Opava
150. 07.12.2018 19:00 SKB Zlín - Basketbal Olomouc SKB Zlín vs. Basketbal Olomouc
149. 09.12.2018 16:00 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov vs. Snakes Ostrava
148. 07.12.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - BC Vysočina BK Synthesia Pardubice vs. BC Vysočina
147. 09.12.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín Sokol Šlapanice vs. BC Nový Jičín
146. 09.12.2018 16:00 BK Opava "B" - SK UP Olomouc BK Opava
145. 30.11.2018 19:00 SK UP Olomouc - Sokol Šlapanice SK UP Olomouc vs. Sokol Šlapanice
144. 30.09.2018 16:00 BC Nový Jičín - BK Synthesia Pardubice BC Nový Jičín vs. BK Synthesia Pardubice
143. 02.12.2018 15:30 BC Vysočina - BCM Orli Prostějov BC Vysočina vs. BCM Orli Prostějov
142. 02.12.2018 17:00 Snakes Ostrava - SKB Zlín Snakes Ostrava vs. SKB Zlín
141. 29.11.2018 19:00 Basketbal Olomouc - BK Opava "B" Basketbal Olomouc vs. BK Opava
140. 23.11.2018 19:00 Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava Basketbal Olomouc vs. Snakes Ostrava
139. 23.11.2018 19:00 SKB Zlín - BC Vysočina SKB Zlín vs. BC Vysočina
138. 23.11.2018 19:00 BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín BCM Orli Prostějov vs. BC Nový Jičín
137. 23.11.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - SK UP Olomouc BK Synthesia Pardubice vs. SK UP Olomouc
136. 25.11.2018 14:30 BK Opava "B" - Sokol Šlapanice BK Opava
135. 14.12.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Šlapanice
134. 18.11.2018 16:30 BCM Orli Prostějov - SK UP Olomouc BCM Orli Prostějov vs. SK UP Olomouc
133. 18.11.2018 15:00 SKB Zlín - BC Nový Jičín SKB Zlín vs. BC Nový Jičín
132. 18.11.2018 18:00 Basketbal Olomouc - BC Vysočina Basketbal Olomouc vs. BC Vysočina
131. 18.11.2018 17:00 Snakes Ostrava - BK Opava "B" Snakes Ostrava vs. BK Opava
130. 11.11.2018 15:30 BC Vysočina - Snakes Ostrava BC Vysočina vs. Snakes Ostrava
129. 11.11.2018 16:00 BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc BC Nový Jičín vs. Basketbal Olomouc
128. 09.11.2018 19:00 SK UP Olomouc - SKB Zlín SK UP Olomouc vs. SKB Zlín
127. 11.11.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov Sokol Šlapanice vs. BCM Orli Prostějov
126. 09.11.2018 19:00 BK Opava "B" - BK Synthesia Pardubice BK Opava
125. 02.11.2018 19:00 BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice BCM Orli Prostějov vs. BK Synthesia Pardubice
124. 04.11.2018 15:00 SKB Zlín - Sokol Šlapanice SKB Zlín vs. Sokol Šlapanice
123. 04.11.2018 18:00 Basketbal Olomouc - SK UP Olomouc Basketbal Olomouc vs. SK UP Olomouc
122. 04.11.2018 17:00 Snakes Ostrava - BC Nový Jičín Snakes Ostrava vs. BC Nový Jičín
121. 04.11.2018 15:30 BC Vysočina - BK Opava "B" BC Vysočina vs. BK Opava
120. 28.10.2018 16:00 BC Nový Jičín - BC Vysočina BC Nový Jičín vs. BC Vysočina
119. 26.10.2018 19:00 SK UP Olomouc - Snakes Ostrava SK UP Olomouc vs. Snakes Ostrava
118. 28.10.2018 16:30 Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc Sokol Šlapanice vs. Basketbal Olomouc
117. 26.10.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - SKB Zlín BK Synthesia Pardubice vs. SKB Zlín
116. 26.10.2018 19:00 BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov BK Opava
115. 21.10.2018 15:00 SKB Zlín - BCM Orli Prostějov SKB Zlín vs. BCM Orli Prostějov
114. 19.10.2018 19:00 Basketbal Olomouc - BK Synthesia Pardubice Basketbal Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
113. 21.10.2018 17:00 Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice Snakes Ostrava vs. Sokol Šlapanice
112. 21.10.2018 15:30 BC Vysočina - SK UP Olomouc BC Vysočina vs. SK UP Olomouc
111. 21.10.2018 16:00 BC Nový Jičín - BK Opava "B" BC Nový Jičín vs. BK Opava
110. 12.10.2018 19:00 SK UP Olomouc - BC Nový Jičín SK UP Olomouc vs. BC Nový Jičín
109. 14.10.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BC Vysočina Sokol Šlapanice vs. BC Vysočina
108. 12.10.2018 20:00 BK Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava BK Synthesia Pardubice vs. Snakes Ostrava
107. 14.10.2018 18:00 BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc BCM Orli Prostějov vs. Basketbal Olomouc
106. 12.10.2018 19:00 BK Opava "B" - SKB Zlín BK Opava
105. 07.10.2018 18:00 Basketbal Olomouc - SKB Zlín Basketbal Olomouc vs. SKB Zlín
104. 07.10.2018 17:00 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov Snakes Ostrava vs. BCM Orli Prostějov
103. 07.10.2018 15:30 BC Vysočina - BK Synthesia Pardubice BC Vysočina vs. BK Synthesia Pardubice
102. 07.10.2018 16:00 BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice BC Nový Jičín vs. Sokol Šlapanice
101. 05.10.2018 19:00 SK UP Olomouc - BK Opava "B" SK UP Olomouc vs. BK Opava
100. 30.09.2018 16:30 Sokol Šlapanice - SK UP Olomouc Sokol Šlapanice vs. SK UP Olomouc
99. 30.11.2018 20:30 BK Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín BK Synthesia Pardubice vs. BC Nový Jičín
98. 28.09.2018 19:00 BCM Orli Prostějov - BC Vysočina BCM Orli Prostějov vs. BC Vysočina
97. 30.09.2018 15:00 SKB Zlín - Snakes Ostrava SKB Zlín vs. Snakes Ostrava
96. 28.09.2018 19:00 BK Opava "B" - Basketbal Olomouc BK Opava
95. 23.09.2018 17:00 Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc Snakes Ostrava vs. Basketbal Olomouc
94. 23.09.2018 15:30 BC Vysočina - SKB Zlín BC Vysočina vs. SKB Zlín
93. 23.09.2018 16:00 BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov BC Nový Jičín vs. BCM Orli Prostějov
92. 21.09.2018 19:00 SK UP Olomouc - BK Synthesia Pardubice SK UP Olomouc vs. BK Synthesia Pardubice
91. 23.09.2018 16:30 Sokol Šlapanice - BK Opava "B" Sokol Šlapanice vs. BK Opava
90. 01.02.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Sokol Písek Sršni vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
89. 03.02.2019 17:30 Basketball Nymburk B - Basket Košíře Basketball Nymburk B vs. Basket Košíře
88. 01.02.2019 19:00 Sokol Vyšehrad - USK Praha B Sokol Vyšehrad vs. USK Praha B
87. 03.02.2019 17:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň Slavoj BK Litoměřice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
86. 22.01.2019 20:00 Sokol Pražský - GBA Europe Sokol Pražský vs. GBA Europe
85. 25.01.2019 20:00 GBA Europe - Slavoj BK Litoměřice GBA Europe vs. Slavoj BK Litoměřice
84. 25.01.2019 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Vyšehrad
83. 25.01.2019 20:00 USK Praha B - Basketball Nymburk B USK Praha B vs. Basketball Nymburk B
82. 25.01.2019 20:00 Basket Košíře - Sokol Písek Sršni Basket Košíře vs. Sokol Písek Sršni
81. 25.01.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Pražský Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Sokol Pražský
80. 18.01.2019 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Basket Košíře Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Basket Košíře
79. 20.01.2019 16:00 Sokol Písek Sršni - USK Praha B Sokol Písek Sršni vs. USK Praha B
78. 20.01.2019 17:30 Basketball Nymburk B - BK Lokomotiva Plzeň Basketball Nymburk B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
77. 26.01.2019 18:00 Sokol Vyšehrad - GBA Europe Sokol Vyšehrad vs. GBA Europe
76. 18.01.2019 19:30 Sokol Pražský - Slavoj BK Litoměřice Sokol Pražský vs. Slavoj BK Litoměřice
75. 11.01.2019 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Vyšehrad Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Vyšehrad
74. 11.01.2019 20:00 GBA Europe - Basketball Nymburk B GBA Europe vs. Basketball Nymburk B
73. 11.01.2019 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Písek Sršni
72. 11.01.2019 20:00 USK Praha B - Basket Fio banka Jindřichův Hradec USK Praha B vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
71. 11.01.2019 20:00 Basket Košíře - Sokol Pražský Basket Košíře vs. Sokol Pražský
70. 04.01.2019 20:00 Basket Košíře - USK Praha B Basket Košíře vs. USK Praha B
69. 06.01.2019 17:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - BK Lokomotiva Plzeň Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. BK Lokomotiva  Plzeň
68. 04.01.2019 19:00 Sokol Písek Sršni - GBA Europe Sokol Písek Sršni vs. GBA Europe
67. 06.01.2019 17:30 Basketball Nymburk B - Slavoj BK Litoměřice Basketball Nymburk B vs. Slavoj BK Litoměřice
66. 04.01.2019 19:30 Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad Sokol Pražský vs. Sokol Vyšehrad
65. 14.12.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Basketball Nymburk B Sokol Vyšehrad vs. Basketball Nymburk B
64. 14.12.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Písek Sršni Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Písek Sršni
63. 14.12.2018 20:00 GBA Europe - Basket Fio banka Jindřichův Hradec GBA Europe vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
62. 14.12.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basket Košíře BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basket Košíře
61. 12.10.2018 20:00 USK Praha B - Sokol Pražský USK Praha B vs. Sokol Pražský
60. 07.12.2018 20:00 USK Praha B - BK Lokomotiva Plzeň USK Praha B vs. BK Lokomotiva  Plzeň
59. 07.12.2018 20:00 Basket Košíře - GBA Europe Basket Košíře vs. GBA Europe
58. 07.12.2018 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Slavoj BK Litoměřice Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Slavoj BK Litoměřice
57. 07.12.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - Sokol Vyšehrad Sokol Písek Sršni vs. Sokol Vyšehrad
56. 07.12.2018 19:30 Sokol Pražský - Basketball Nymburk B Sokol Pražský vs. Basketball Nymburk B
55. 02.12.2018 17:30 Basketball Nymburk B - Sokol Písek Sršni Basketball Nymburk B vs. Sokol Písek Sršni
54. 30.11.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Sokol Vyšehrad vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
53. 30.11.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Basket Košíře Slavoj BK Litoměřice vs. Basket Košíře
52. 30.11.2018 20:00 GBA Europe - USK Praha B GBA Europe vs. USK Praha B
51. 30.11.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Pražský
50. 23.11.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - GBA Europe BK Lokomotiva  Plzeň vs. GBA Europe
49. 23.11.2018 20:00 USK Praha B - Slavoj BK Litoměřice USK Praha B vs. Slavoj BK Litoměřice
48. 23.11.2018 20:00 Basket Košíře - Sokol Vyšehrad Basket Košíře vs. Sokol Vyšehrad
47. 23.11.2018 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Basketball Nymburk B Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Basketball Nymburk B
46. 23.11.2018 19:30 Sokol Pražský - Sokol Písek Sršni Sokol Pražský vs. Sokol Písek Sršni
45. 16.11.2018 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Písek Sršni Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Sokol Písek Sršni
44. 16.11.2018 20:00 Basket Košíře - Basketball Nymburk B Basket Košíře vs. Basketball Nymburk B
43. 16.11.2018 20:00 USK Praha B - Sokol Vyšehrad USK Praha B vs. Sokol Vyšehrad
42. 16.11.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
41. 16.11.2018 20:00 GBA Europe - Sokol Pražský GBA Europe vs. Sokol Pražský
40. 09.11.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - GBA Europe Slavoj BK Litoměřice vs. GBA Europe
39. 09.11.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Vyšehrad vs. BK Lokomotiva  Plzeň
38. 15.11.2018 19:00 Basketball Nymburk B - USK Praha B Basketball Nymburk B vs. USK Praha B
37. 09.11.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - Basket Košíře Sokol Písek Sršni vs. Basket Košíře
36. 09.11.2018 19:30 Sokol Pražský - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Sokol Pražský vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
35. 02.11.2018 20:00 Basket Košíře - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Basket Košíře vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
34. 02.11.2018 20:00 USK Praha B - Sokol Písek Sršni USK Praha B vs. Sokol Písek Sršni
33. 02.11.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basketball Nymburk B BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basketball Nymburk B
32. 02.11.2018 20:00 GBA Europe - Sokol Vyšehrad GBA Europe vs. Sokol Vyšehrad
31. 02.11.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Pražský Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Pražský
30. 26.10.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Slavoj BK Litoměřice Sokol Vyšehrad vs. Slavoj BK Litoměřice
29. 28.10.2018 17:00 Basketball Nymburk B - GBA Europe Basketball Nymburk B vs. GBA Europe
28. 26.10.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Písek Sršni vs. BK Lokomotiva  Plzeň
27. 28.10.2018 18:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - USK Praha B Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. USK Praha B
26. 26.10.2018 19:30 Sokol Pražský - Basket Košíře Sokol Pražský vs. Basket Košíře
25. 19.10.2018 20:00 USK Praha B - Basket Košíře USK Praha B vs. Basket Košíře
24. 19.10.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - Basket Fio banka Jindřichův Hradec BK Lokomotiva  Plzeň vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
23. 19.10.2018 20:00 GBA Europe - Sokol Písek Sršni GBA Europe vs. Sokol Písek Sršni
22. 19.10.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Basketball Nymburk B Slavoj BK Litoměřice vs. Basketball Nymburk B
21. 19.10.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský Sokol Vyšehrad vs. Sokol Pražský
20. 14.10.2018 17:00 Basketball Nymburk B - Sokol Vyšehrad Basketball Nymburk B vs. Sokol Vyšehrad
19. 12.10.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - Slavoj BK Litoměřice Sokol Písek Sršni vs. Slavoj BK Litoměřice
18. 12.10.2018 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - GBA Europe Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. GBA Europe
17. 12.10.2018 20:00 Basket Košíře - BK Lokomotiva Plzeň Basket Košíře vs. BK Lokomotiva  Plzeň
16. 29.01.2019 20:00 Sokol Pražský - USK Praha B Sokol Pražský vs. USK Praha B
15. 05.10.2018 19:00 BK Lokomotiva Plzeň - USK Praha B BK Lokomotiva  Plzeň vs. USK Praha B
14. 05.10.2018 20:00 GBA Europe - Basket Košíře GBA Europe vs. Basket Košíře
13. 05.10.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Slavoj BK Litoměřice vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
12. 05.10.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Sokol Písek Sršni Sokol Vyšehrad vs. Sokol Písek Sršni
11. 07.10.2018 17:00 Basketball Nymburk B - Sokol Pražský Basketball Nymburk B vs. Sokol Pražský
10. 17.10.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - Basketball Nymburk B Sokol Písek Sršni vs. Basketball Nymburk B
9. 28.09.2018 19:00 Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Vyšehrad Basket Fio banka Jindřichův Hradec vs. Sokol Vyšehrad
8. 28.09.2018 20:00 Basket Košíře - Slavoj BK Litoměřice Basket Košíře vs. Slavoj BK Litoměřice
7. 28.09.2018 20:00 USK Praha B - GBA Europe USK Praha B vs. GBA Europe
6. 28.09.2018 19:30 Sokol Pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
5. 21.09.2018 20:00 GBA Europe - BK Lokomotiva Plzeň GBA Europe vs. BK Lokomotiva  Plzeň
4. 21.09.2018 19:00 Slavoj BK Litoměřice - USK Praha B Slavoj BK Litoměřice vs. USK Praha B
3. 21.09.2018 19:00 Sokol Vyšehrad - Basket Košíře Sokol Vyšehrad vs. Basket Košíře
2. 23.09.2018 17:00 Basketball Nymburk B - Basket Fio banka Jindřichův Hradec Basketball Nymburk B vs. Basket Fio banka Jindřichův Hradec
1. 21.09.2018 19:00 Sokol Písek Sršni - Sokol Pražský Sokol Písek Sršni vs. Sokol Pražský

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR