image

junioři U19 / extraliga / ročník 2018/19 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
180. 05.05.2019 16:00 USK Praha - GBA Europe USK Praha vs. GBA Europe
179. 05.05.2019 13:30 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek Sršni BCM Orli Prostějov vs. Sokol Písek Sršni
178. 04.05.2019 18:00 GBA Europe - BCM Orli Prostějov GBA Europe vs. BCM Orli Prostějov
177. 04.05.2019 15:30 USK Praha - Sokol Písek Sršni USK Praha vs. Sokol Písek Sršni
176. 03.05.2019 19:00 BK Synthesia Pardubice - Slavoj BK Litoměřice BK Synthesia Pardubice vs. Slavoj BK Litoměřice
175. 05.05.2019 10:00 SAM Brno - BK Lokomotiva Plzeň SAM Brno vs. BK Lokomotiva  Plzeň
174. 04.05.2019 12:00 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
173. 04.05.2019 18:30 SAM Brno - Slavoj BK Litoměřice SAM Brno vs. Slavoj BK Litoměřice
172. 12.04.2019 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
171. 14.04.2019 10:30 Slavoj BK Litoměřice - SAM Brno Slavoj BK Litoměřice vs. SAM Brno
170. 13.04.2019 16:30 BK Lokomotiva Plzeň - SAM Brno BK Lokomotiva  Plzeň vs. SAM Brno
169. 13.04.2019 11:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Synthesia Pardubice Slavoj BK Litoměřice vs. BK Synthesia Pardubice
168. 31.03.2019 12:15 SAM Brno - BK Synthesia Pardubice SAM Brno vs. BK Synthesia Pardubice
167. 31.03.2019 12:00 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
166. 30.03.2019 18:00 BK Synthesia Pardubice - SAM Brno BK Synthesia Pardubice vs. SAM Brno
165. 30.03.2019 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň Slavoj BK Litoměřice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
163. 24.04.2019 18:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
160. 09.04.2019 11:00 Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. BK Snakes Ostrava
159. 14.04.2019 10:00 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
158. 14.04.2019 15:00 Sokol pražský - GBA Europe Sokol pražský vs. GBA Europe
156. 08.04.2019 17:00 Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. BK Snakes Ostrava
155. 13.04.2019 12:00 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
154. 13.04.2019 16:00 Sokol pražský - GBA Europe Sokol pražský vs. GBA Europe
153. 13.04.2019 15:00 BK Kondoři Liberec - USK Praha BK Kondoři Liberec vs. USK Praha
152. 29.03.2019 12:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
151. 31.03.2019 10:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
150. 31.03.2019 10:00 GBA Europe - Sokol pražský GBA Europe vs. Sokol pražský
149. 31.03.2019 12:30 USK Praha - BK Kondoři Liberec USK Praha vs. BK Kondoři Liberec
148. 28.03.2019 19:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
147. 30.03.2019 12:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
146. 30.03.2019 14:30 GBA Europe - Sokol pražský GBA Europe vs. Sokol pražský
145. 30.03.2019 14:15 USK Praha - BK Kondoři Liberec USK Praha vs. BK Kondoři Liberec
132. 17.03.2019 15:00 BK Kondoři Liberec - BA Nymburk BK Kondoři Liberec vs. BA Nymburk
131. 17.03.2019 10:00 Slavoj BK Litoměřice - USK Praha Slavoj BK Litoměřice vs. USK Praha
130. 17.03.2019 10:30 Sokol pražský - SAM Brno Sokol pražský vs. SAM Brno
129. 17.03.2019 10:00 Sokol Písek Sršni - BK Synthesia Pardubice Sokol Písek Sršni vs. BK Synthesia Pardubice
128. 17.03.2019 09:00 BK Snakes Ostrava - GBA Europe BK Snakes Ostrava vs. GBA Europe
127. 17.03.2019 10:00 BCM Orli Prostějov - BK Lokomotiva Plzeň BCM Orli Prostějov vs. BK Lokomotiva  Plzeň
126. 16.03.2019 16:00 Slavoj BK Litoměřice - BA Nymburk Slavoj BK Litoměřice vs. BA Nymburk
125. 15.03.2019 18:30 BK Kondoři Liberec - USK Praha BK Kondoři Liberec vs. USK Praha
124. 16.03.2019 17:00 Sokol Písek Sršni - SAM Brno Sokol Písek Sršni vs. SAM Brno
123. 16.03.2019 16:00 Sokol pražský - BK Synthesia Pardubice Sokol pražský vs. BK Synthesia Pardubice
122. 16.03.2019 12:00 BCM Orli Prostějov - GBA Europe BCM Orli Prostějov vs. GBA Europe
121. 16.03.2019 18:00 BK Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň BK Snakes Ostrava vs. BK Lokomotiva  Plzeň
120. 03.03.2019 11:00 GBA Europe - Sokol pražský GBA Europe vs. Sokol pražský
119. 03.03.2019 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol Písek Sršni
118. 03.03.2019 09:00 SAM Brno - BK Kondoři Liberec SAM Brno vs. BK Kondoři Liberec
117. 03.03.2019 12:00 BK Synthesia Pardubice - Slavoj BK Litoměřice BK Synthesia Pardubice vs. Slavoj BK Litoměřice
116. 03.03.2019 10:00 BA Nymburk - BK Snakes Ostrava BA Nymburk vs. BK Snakes Ostrava
115. 03.03.2019 12:00 USK Praha - BCM Orli Prostějov USK Praha vs. BCM Orli Prostějov
114. 02.03.2019 18:00 BK Lokomotiva Plzeň - Sokol pražský BK Lokomotiva  Plzeň vs. Sokol pražský
113. 02.03.2019 16:00 GBA Europe - Sokol Písek Sršni GBA Europe vs. Sokol Písek Sršni
112. 02.03.2019 16:30 BK Synthesia Pardubice - BK Kondoři Liberec BK Synthesia Pardubice vs. BK Kondoři Liberec
111. 02.03.2019 12:30 SAM Brno - Slavoj BK Litoměřice SAM Brno vs. Slavoj BK Litoměřice
110. 02.03.2019 12:30 USK Praha - BK Snakes Ostrava USK Praha vs. BK Snakes Ostrava
109. 02.03.2019 13:30 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov BA Nymburk vs. BCM Orli Prostějov
108. 17.02.2019 09:30 BA Nymburk - SAM Brno BA Nymburk vs. SAM Brno
107. 17.02.2019 12:00 USK Praha - BK Synthesia Pardubice USK Praha vs. BK Synthesia Pardubice
106. 17.02.2019 12:30 BK Kondoři Liberec - GBA Europe BK Kondoři Liberec vs. GBA Europe
105. 17.02.2019 09:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Lokomotiva Plzeň Slavoj BK Litoměřice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
104. 17.02.2019 09:00 BK Snakes Ostrava - Sokol pražský BK Snakes Ostrava vs. Sokol pražský
103. 17.02.2019 10:00 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek Sršni BCM Orli Prostějov vs. Sokol Písek Sršni
102. 16.02.2019 15:30 USK Praha - SAM Brno USK Praha vs. SAM Brno
101. 16.02.2019 12:30 BA Nymburk - BK Synthesia Pardubice BA Nymburk vs. BK Synthesia Pardubice
100. 16.02.2019 15:00 Slavoj BK Litoměřice - GBA Europe Slavoj BK Litoměřice vs. GBA Europe
99. 16.02.2019 16:30 BK Kondoři Liberec - BK Lokomotiva Plzeň BK Kondoři Liberec vs. BK Lokomotiva  Plzeň
98. 18.02.2019 10:00 BCM Orli Prostějov - Sokol pražský BCM Orli Prostějov vs. Sokol pražský
97. 16.02.2019 17:00 BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni BK Snakes Ostrava vs. Sokol Písek Sršni
96. 03.02.2019 11:00 Sokol pražský - BK Kondoři Liberec Sokol pražský vs. BK Kondoři Liberec
95. 03.02.2019 11:00 Sokol Písek Sršni - Slavoj BK Litoměřice Sokol Písek Sršni vs. Slavoj BK Litoměřice
94. 15.01.2019 20:00 GBA Europe - BA Nymburk GBA Europe vs. BA Nymburk
93. 03.02.2019 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - USK Praha BK Lokomotiva  Plzeň vs. USK Praha
92. 03.02.2019 14:00 SAM Brno - BK Snakes Ostrava SAM Brno vs. BK Snakes Ostrava
91. 03.02.2019 09:30 BK Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov BK Synthesia Pardubice vs. BCM Orli Prostějov
90. 02.02.2019 16:00 Sokol Písek Sršni - BK Kondoři Liberec Sokol Písek Sršni vs. BK Kondoři Liberec
89. 02.02.2019 17:00 Sokol pražský - Slavoj BK Litoměřice Sokol pražský vs. Slavoj BK Litoměřice
88. 30.01.2019 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - BA Nymburk BK Lokomotiva  Plzeň vs. BA Nymburk
87. 13.02.2019 13:30 GBA Europe - USK Praha GBA Europe vs. USK Praha
86. 02.02.2019 12:00 BK Synthesia Pardubice - BK Snakes Ostrava BK Synthesia Pardubice vs. BK Snakes Ostrava
85. 02.02.2019 14:00 SAM Brno - BCM Orli Prostějov SAM Brno vs. BCM Orli Prostějov
84. 20.01.2019 09:00 SAM Brno - GBA Europe SAM Brno vs. GBA Europe
83. 20.01.2019 11:00 BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň BK Synthesia Pardubice vs. BK Lokomotiva  Plzeň
82. 20.01.2019 14:00 BA Nymburk - Sokol pražský BA Nymburk vs. Sokol pražský
81. 20.01.2019 10:30 USK Praha - Sokol Písek Sršni USK Praha vs. Sokol Písek Sršni
80. 20.01.2019 09:00 BK Snakes Ostrava - BK Kondoři Liberec BK Snakes Ostrava vs. BK Kondoři Liberec
79. 20.01.2019 12:00 BCM Orli Prostějov - Slavoj BK Litoměřice BCM Orli Prostějov vs. Slavoj BK Litoměřice
78. 19.01.2019 16:00 BK Synthesia Pardubice - GBA Europe BK Synthesia Pardubice vs. GBA Europe
77. 19.01.2019 14:45 SAM Brno - BK Lokomotiva Plzeň SAM Brno vs. BK Lokomotiva  Plzeň
76. 19.01.2019 12:30 USK Praha - Sokol pražský USK Praha vs. Sokol pražský
75. 19.01.2019 15:00 BA Nymburk - Sokol Písek Sršni BA Nymburk vs. Sokol Písek Sršni
74. 19.01.2019 15:00 BCM Orli Prostějov - BK Kondoři Liberec BCM Orli Prostějov vs. BK Kondoři Liberec
73. 19.01.2019 17:00 BK Snakes Ostrava - Slavoj BK Litoměřice BK Snakes Ostrava vs. Slavoj BK Litoměřice
72. 08.12.2018 19:00 BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov BK Snakes Ostrava vs. BCM Orli Prostějov
71. 09.12.2018 10:00 BA Nymburk - USK Praha BA Nymburk vs. USK Praha
70. 09.12.2018 11:30 SAM Brno - BK Synthesia Pardubice SAM Brno vs. BK Synthesia Pardubice
69. 09.12.2018 11:00 GBA Europe - BK Lokomotiva Plzeň GBA Europe vs. BK Lokomotiva  Plzeň
68. 09.12.2018 10:30 Sokol pražský - Sokol Písek Sršni Sokol pražský vs. Sokol Písek Sršni
67. 09.12.2018 12:30 BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice BK Kondoři Liberec vs. Slavoj BK Litoměřice
66. 25.11.2018 10:00 BA Nymburk - Slavoj BK Litoměřice BA Nymburk vs. Slavoj BK Litoměřice
65. 25.11.2018 12:00 USK Praha - BK Kondoři Liberec USK Praha vs. BK Kondoři Liberec
64. 25.11.2018 09:30 SAM Brno - Sokol Písek Sršni SAM Brno vs. Sokol Písek Sršni
63. 25.11.2018 11:30 BK Synthesia Pardubice - Sokol pražský BK Synthesia Pardubice vs. Sokol pražský
62. 25.11.2018 15:00 GBA Europe - BCM Orli Prostějov GBA Europe vs. BCM Orli Prostějov
61. 25.11.2018 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Snakes Ostrava BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Snakes Ostrava
60. 24.11.2018 17:00 BA Nymburk - BK Kondoři Liberec BA Nymburk vs. BK Kondoři Liberec
59. 24.11.2018 13:30 USK Praha - Slavoj BK Litoměřice USK Praha vs. Slavoj BK Litoměřice
58. 24.11.2018 16:30 SAM Brno - Sokol pražský SAM Brno vs. Sokol pražský
57. 24.11.2018 16:30 BK Synthesia Pardubice - Sokol Písek Sršni BK Synthesia Pardubice vs. Sokol Písek Sršni
56. 24.11.2018 13:00 GBA Europe - BK Snakes Ostrava GBA Europe vs. BK Snakes Ostrava
55. 24.11.2018 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - BCM Orli Prostějov BK Lokomotiva  Plzeň vs. BCM Orli Prostějov
54. 11.11.2018 10:00 Sokol pražský - BK Lokomotiva Plzeň Sokol pražský vs. BK Lokomotiva  Plzeň
53. 11.11.2018 12:00 Sokol Písek Sršni - GBA Europe Sokol Písek Sršni vs. GBA Europe
52. 11.11.2018 11:00 BK Kondoři Liberec - BK Synthesia Pardubice BK Kondoři Liberec vs. BK Synthesia Pardubice
51. 11.11.2018 13:00 Slavoj BK Litoměřice - SAM Brno Slavoj BK Litoměřice vs. SAM Brno
50. 11.11.2018 09:00 BK Snakes Ostrava - USK Praha BK Snakes Ostrava vs. USK Praha
49. 11.11.2018 12:00 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk BCM Orli Prostějov vs. BA Nymburk
48. 10.11.2018 17:00 Sokol pražský - GBA Europe Sokol pražský vs. GBA Europe
47. 10.11.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - BK Lokomotiva Plzeň Sokol Písek Sršni vs. BK Lokomotiva  Plzeň
46. 10.11.2018 16:00 BK Kondoři Liberec - SAM Brno BK Kondoři Liberec vs. SAM Brno
45. 10.11.2018 17:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Synthesia Pardubice Slavoj BK Litoměřice vs. BK Synthesia Pardubice
44. 10.11.2018 18:00 BK Snakes Ostrava - BA Nymburk BK Snakes Ostrava vs. BA Nymburk
43. 10.11.2018 14:00 BCM Orli Prostějov - USK Praha BCM Orli Prostějov vs. USK Praha
42. 28.10.2018 11:30 SAM Brno - USK Praha SAM Brno vs. USK Praha
41. 28.10.2018 10:00 BK Synthesia Pardubice - BA Nymburk BK Synthesia Pardubice vs. BA Nymburk
40. 28.10.2018 11:00 GBA Europe - Slavoj BK Litoměřice GBA Europe vs. Slavoj BK Litoměřice
39. 28.10.2018 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Kondoři Liberec BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Kondoři Liberec
38. 28.10.2018 10:00 Sokol pražský - BCM Orli Prostějov Sokol pražský vs. BCM Orli Prostějov
37. 28.10.2018 10:00 Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava Sokol Písek Sršni vs. BK Snakes Ostrava
36. 27.10.2018 13:30 SAM Brno - BA Nymburk SAM Brno vs. BA Nymburk
35. 27.10.2018 17:00 BK Synthesia Pardubice - USK Praha BK Synthesia Pardubice vs. USK Praha
34. 27.10.2018 13:00 GBA Europe - BK Kondoři Liberec GBA Europe vs. BK Kondoři Liberec
33. 27.10.2018 18:30 BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice BK Lokomotiva  Plzeň vs. Slavoj BK Litoměřice
32. 27.10.2018 16:00 Sokol pražský - BK Snakes Ostrava Sokol pražský vs. BK Snakes Ostrava
31. 27.10.2018 16:00 Sokol Písek Sršni - BCM Orli Prostějov Sokol Písek Sršni vs. BCM Orli Prostějov
30. 14.10.2018 10:00 BK Kondoři Liberec - Sokol Písek Sršni BK Kondoři Liberec vs. Sokol Písek Sršni
29. 14.10.2018 12:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol pražský Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol pražský
28. 14.10.2018 09:30 BA Nymburk - BK Lokomotiva Plzeň BA Nymburk vs. BK Lokomotiva  Plzeň
27. 14.10.2018 11:30 USK Praha - GBA Europe USK Praha vs. GBA Europe
26. 14.10.2018 10:00 BK Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice BK Snakes Ostrava vs. BK Synthesia Pardubice
25. 14.10.2018 10:00 BCM Orli Prostějov - SAM Brno BCM Orli Prostějov vs. SAM Brno
24. 13.10.2018 17:30 BK Kondoři Liberec - Sokol pražský BK Kondoři Liberec vs. Sokol pražský
23. 13.10.2018 14:00 Slavoj BK Litoměřice - Sokol Písek Sršni Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Písek Sršni
22. 13.10.2018 15:00 BA Nymburk - GBA Europe BA Nymburk vs. GBA Europe
21. 13.10.2018 12:30 USK Praha - BK Lokomotiva Plzeň USK Praha vs. BK Lokomotiva  Plzeň
20. 13.10.2018 17:00 BK Snakes Ostrava - SAM Brno BK Snakes Ostrava vs. SAM Brno
19. 13.10.2018 14:00 BCM Orli Prostějov - BK Synthesia Pardubice BCM Orli Prostějov vs. BK Synthesia Pardubice
18. 24.10.2018 19:30 GBA Europe - BK Synthesia Pardubice GBA Europe vs. BK Synthesia Pardubice
17. 30.09.2018 10:00 BK Lokomotiva Plzeň - SAM Brno BK Lokomotiva  Plzeň vs. SAM Brno
16. 30.09.2018 12:00 Sokol pražský - USK Praha Sokol pražský vs. USK Praha
15. 10.10.2018 18:00 Sokol Písek Sršni - BA Nymburk Sokol Písek Sršni vs. BA Nymburk
14. 30.09.2018 12:30 BK Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov BK Kondoři Liberec vs. BCM Orli Prostějov
13. 30.09.2018 08:45 Slavoj BK Litoměřice - BK Snakes Ostrava Slavoj BK Litoměřice vs. BK Snakes Ostrava
12. 29.09.2018 15:30 GBA Europe - SAM Brno GBA Europe vs. SAM Brno
11. 05.12.2018 16:00 BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice BK Lokomotiva  Plzeň vs. BK Synthesia Pardubice
10. 29.09.2018 15:00 Sokol pražský - BA Nymburk Sokol pražský vs. BA Nymburk
9. 01.11.2018 16:30 Sokol Písek Sršni - USK Praha Sokol Písek Sršni vs. USK Praha
8. 29.09.2018 17:30 BK Kondoři Liberec - BK Snakes Ostrava BK Kondoři Liberec vs. BK Snakes Ostrava
7. 29.09.2018 15:00 Slavoj BK Litoměřice - BCM Orli Prostějov Slavoj BK Litoměřice vs. BCM Orli Prostějov
6. 09.12.2018 10:30 BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava BCM Orli Prostějov vs. BK Snakes Ostrava
5. 08.12.2018 12:30 USK Praha - BA Nymburk USK Praha vs. BA Nymburk
4. 08.12.2018 13:00 BK Synthesia Pardubice - SAM Brno BK Synthesia Pardubice vs. SAM Brno
3. 08.12.2018 17:00 BK Lokomotiva Plzeň - GBA Europe BK Lokomotiva  Plzeň vs. GBA Europe
2. 08.12.2018 17:00 Sokol Písek Sršni - Sokol pražský Sokol Písek Sršni vs. Sokol pražský
1. 08.12.2018 15:00 Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec Slavoj BK Litoměřice vs. BK Kondoři Liberec

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR