image

muži / Kooperativa NBL / ročník 2019/20 - Archiv zpět


číslo datum a čas domácí   hosté  
180. 07.03.2020 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
179. 08.03.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha SLUNETA  Ústí nad Labem vs. USK Praha
178. 07.03.2020 18:00 BK Olomoucko - ERA Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ERA Basketball Nymburk
177. 07.03.2020 17:30 BK JIP Pardubice - BK Opava BK JIP Pardubice vs. BK Opava
176. 04.03.2020 18:00 BK Olomoucko - BK Opava BK Olomoucko vs. BK Opava
175. 26.02.2020 17:30 USK Praha - ERA Basketball Nymburk USK Praha vs. ERA Basketball Nymburk
174. 04.03.2020 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
173. 11.03.2020 18:00 BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice BK ARMEX Děčín vs. BK JIP Pardubice
172. 01.03.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
171. 28.02.2020 18:00 ERA Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy ERA Basketball Nymburk vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
170. 29.02.2020 17:00 BK Opava - USK Praha BK Opava vs. USK Praha
169. 29.02.2020 17:30 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
168. 11.02.2020 17:30 USK Praha - BK Olomoucko USK Praha vs. BK Olomoucko
167. 11.02.2020 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Opava
166. 11.02.2020 17:30 BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ERA Basketball Nymburk
165. 11.02.2020 17:30 SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK JIP Pardubice
164. 08.02.2020 17:00 ERA Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
163. 05.02.2020 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
162. 08.02.2020 18:00 BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Olomoucko vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
161. 08.02.2020 16:30 BK JIP Pardubice - USK Praha BK JIP Pardubice vs. USK Praha
160. 01.02.2020 20:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - USK Praha DEKSTONE Tuři Svitavy vs. USK Praha
159. 15.02.2020 18:00 BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín BK Olomoucko vs. BK ARMEX Děčín
158. 02.02.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Opava
157. 01.02.2020 17:00 ERA Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice ERA Basketball Nymburk vs. BK JIP Pardubice
142. 07.03.2020 17:45 BC GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli BC GEOSAN Kolín vs. Kingspan Královští sokoli
141. 07.03.2020 17:30 NH Ostrava - mmcité1 Basket Brno NH Ostrava vs. mmcité1 Basket Brno
140. 04.03.2020 17:30 NH Ostrava - BC GEOSAN Kolín NH Ostrava vs. BC GEOSAN Kolín
139. 04.03.2020 20:00 mmcité1 Basket Brno - Kingspan Královští sokoli mmcité1 Basket Brno vs. Kingspan Královští sokoli
138. 29.02.2020 17:30 NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli NH Ostrava vs. Kingspan Královští sokoli
137. 29.02.2020 17:45 BC GEOSAN Kolín - mmcité1 Basket Brno BC GEOSAN Kolín vs. mmcité1 Basket Brno
136. 06.02.2020 19:00 Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín Kingspan Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín
135. 08.02.2020 20:00 mmcité1 Basket Brno - NH Ostrava mmcité1 Basket Brno vs. NH Ostrava
134. 01.02.2020 17:45 BC GEOSAN Kolín - NH Ostrava BC GEOSAN Kolín vs. NH Ostrava
133. 01.02.2020 18:30 Kingspan Královští sokoli - mmcité1 Basket Brno Kingspan Královští sokoli vs. mmcité1 Basket Brno
132. 29.01.2020 17:30 BC GEOSAN Kolín - DEKSTONE Tuři Svitavy BC GEOSAN Kolín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
131. 29.01.2020 17:30 BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice BK ARMEX Děčín vs. BK JIP Pardubice
130. 24.10.2019 18:00 ERA Basketball Nymburk - USK Praha ERA Basketball Nymburk vs. USK Praha
129. 29.01.2020 17:30 NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem NH Ostrava vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
128. 29.01.2020 17:30 mmcité1 Basket Brno - Kingspan Královští sokoli mmcité1 Basket Brno vs. Kingspan Královští sokoli
127. 29.01.2020 18:00 BK Opava - BK Olomoucko BK Opava vs. BK Olomoucko
126. 25.01.2020 18:00 BK Olomoucko - mmcité1 Basket Brno BK Olomoucko vs. mmcité1 Basket Brno
125. 25.01.2020 18:00 Kingspan Královští sokoli - NH Ostrava Kingspan Královští sokoli vs. NH Ostrava
124. 25.01.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk SLUNETA  Ústí nad Labem vs. ERA Basketball Nymburk
123. 25.01.2020 18:00 USK Praha - BK ARMEX Děčín USK Praha vs. BK ARMEX Děčín
122. 25.01.2020 18:00 BK JIP Pardubice - BC GEOSAN Kolín BK JIP Pardubice vs. BC GEOSAN Kolín
121. 25.01.2020 17:30 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Opava
120. 18.01.2020 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK JIP Pardubice
119. 18.01.2020 17:45 BC GEOSAN Kolín - USK Praha BC GEOSAN Kolín vs. USK Praha
118. 18.01.2020 18:00 BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem BK ARMEX Děčín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
117. 18.01.2020 17:00 ERA Basketball Nymburk - Kingspan Královští sokoli ERA Basketball Nymburk vs. Kingspan Královští sokoli
116. 18.01.2020 17:30 NH Ostrava - BK Olomoucko NH Ostrava vs. BK Olomoucko
115. 18.01.2020 18:00 BK Opava - mmcité1 Basket Brno BK Opava vs. mmcité1 Basket Brno
114. 15.01.2020 20:00 mmcité1 Basket Brno - NH Ostrava mmcité1 Basket Brno vs. NH Ostrava
113. 30.11.2019 17:00 ERA Basketball Nymburk - BK Olomoucko ERA Basketball Nymburk vs. BK Olomoucko
112. 15.01.2020 17:30 Kingspan Královští sokoli - BK ARMEX Děčín Kingspan Královští sokoli vs. BK ARMEX Děčín
111. 15.01.2020 17:30 SLUNETA Ústí nad Labem - BC GEOSAN Kolín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BC GEOSAN Kolín
110. 15.01.2020 17:30 USK Praha - DEKSTONE Tuři Svitavy USK Praha vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
109. 15.01.2020 18:00 BK JIP Pardubice - BK Opava BK JIP Pardubice vs. BK Opava
108. 11.01.2020 17:30 BK JIP Pardubice - USK Praha BK JIP Pardubice vs. USK Praha
107. 12.01.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy SLUNETA  Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
106. 11.01.2020 17:45 BC GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli BC GEOSAN Kolín vs. Kingspan Královští sokoli
105. 11.01.2020 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Olomoucko BK ARMEX Děčín vs. BK Olomoucko
104. 11.01.2020 17:00 ERA Basketball Nymburk - mmcité1 Basket Brno ERA Basketball Nymburk vs. mmcité1 Basket Brno
103. 11.01.2020 18:00 BK Opava - NH Ostrava BK Opava vs. NH Ostrava
102. 03.01.2020 17:30 NH Ostrava - ERA Basketball Nymburk NH Ostrava vs. ERA Basketball Nymburk
101. 04.01.2020 18:00 mmcité1 Basket Brno - BK ARMEX Děčín mmcité1 Basket Brno vs. BK ARMEX Děčín
100. 04.01.2020 18:00 BK Olomoucko - BC GEOSAN Kolín BK Olomoucko vs. BC GEOSAN Kolín
99. 04.01.2020 18:30 Kingspan Královští sokoli - DEKSTONE Tuři Svitavy Kingspan Královští sokoli vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
98. 05.01.2020 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK JIP Pardubice
97. 05.01.2020 17:30 USK Praha - BK Opava USK Praha vs. BK Opava
96. 29.12.2019 17:30 USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem USK Praha vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
95. 29.12.2019 17:30 BK JIP Pardubice - Kingspan Královští sokoli BK JIP Pardubice vs. Kingspan Královští sokoli
94. 29.12.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK Olomoucko
93. 29.12.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - mmcité1 Basket Brno BC GEOSAN Kolín vs. mmcité1 Basket Brno
92. 29.12.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - NH Ostrava BK ARMEX Děčín vs. NH Ostrava
91. 02.01.2020 18:00 BK Opava - ERA Basketball Nymburk BK Opava vs. ERA Basketball Nymburk
90. 20.12.2019 18:00 ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín ERA Basketball Nymburk vs. BK ARMEX Děčín
89. 21.12.2019 17:30 NH Ostrava - BC GEOSAN Kolín NH Ostrava vs. BC GEOSAN Kolín
88. 21.12.2019 18:00 mmcité1 Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy mmcité1 Basket Brno vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
87. 21.12.2019 18:00 BK Olomoucko - BK JIP Pardubice BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
86. 21.12.2019 18:30 Kingspan Královští sokoli - USK Praha Kingspan Královští sokoli vs. USK Praha
85. 22.12.2019 17:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Opava
84. 15.12.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - Kingspan Královští sokoli SLUNETA  Ústí nad Labem vs. Kingspan Královští sokoli
83. 14.12.2019 17:30 USK Praha - BK Olomoucko USK Praha vs. BK Olomoucko
82. 14.12.2019 19:00 mmcité1 Basket Brno - BK JIP Pardubice mmcité1 Basket Brno vs. BK JIP Pardubice
81. 14.12.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - NH Ostrava DEKSTONE Tuři Svitavy vs. NH Ostrava
80. 13.12.2019 10:00 ERA Basketball Nymburk - BC GEOSAN Kolín ERA Basketball Nymburk vs. BC GEOSAN Kolín
79. 14.12.2019 18:00 BK Opava - BK ARMEX Děčín BK Opava vs. BK ARMEX Děčín
78. 11.12.2019 17:30 BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín BK ARMEX Děčín vs. BC GEOSAN Kolín
77. 07.11.2019 18:00 ERA Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy ERA Basketball Nymburk vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
76. 11.12.2019 17:30 NH Ostrava - BK JIP Pardubice NH Ostrava vs. BK JIP Pardubice
75. 11.12.2019 20:00 mmcité1 Basket Brno - USK Praha mmcité1 Basket Brno vs. USK Praha
74. 11.12.2019 17:00 BK Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem BK Olomoucko vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
73. 19.11.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - BK Opava Kingspan Královští sokoli vs. BK Opava
72. 07.12.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - BK Olomoucko Kingspan Královští sokoli vs. BK Olomoucko
71. 08.12.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - mmcité1 Basket Brno SLUNETA  Ústí nad Labem vs. mmcité1 Basket Brno
70. 07.12.2019 17:30 USK Praha - NH Ostrava USK Praha vs. NH Ostrava
69. 07.12.2019 17:30 BK JIP Pardubice - ERA Basketball Nymburk BK JIP Pardubice vs. ERA Basketball Nymburk
68. 07.12.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BK ARMEX Děčín
67. 07.12.2019 18:00 BK Opava - BC GEOSAN Kolín BK Opava vs. BC GEOSAN Kolín
66. 22.11.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - BC GEOSAN Kolín DEKSTONE Tuři Svitavy vs. BC GEOSAN Kolín
65. 22.11.2019 17:30 BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín BK JIP Pardubice vs. BK ARMEX Děčín
64. 22.11.2019 17:30 USK Praha - ERA Basketball Nymburk USK Praha vs. ERA Basketball Nymburk
63. 20.11.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava SLUNETA  Ústí nad Labem vs. NH Ostrava
62. 22.11.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - mmcité1 Basket Brno Kingspan Královští sokoli vs. mmcité1 Basket Brno
61. 22.11.2019 18:00 BK Olomoucko - BK Opava BK Olomoucko vs. BK Opava
60. 16.11.2019 19:00 mmcité1 Basket Brno - BK Olomoucko mmcité1 Basket Brno vs. BK Olomoucko
59. 16.11.2019 17:30 NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli NH Ostrava vs. Kingspan Královští sokoli
58. 16.11.2019 17:00 ERA Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
57. 16.11.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - USK Praha BK ARMEX Děčín vs. USK Praha
56. 16.11.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK JIP Pardubice BC GEOSAN Kolín vs. BK JIP Pardubice
55. 16.11.2019 18:00 BK Opava - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Opava vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
54. 13.11.2019 17:30 BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy BK JIP Pardubice vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
53. 13.11.2019 17:30 USK Praha - BC GEOSAN Kolín USK Praha vs. BC GEOSAN Kolín
52. 13.11.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
51. 27.11.2019 19:00 Kingspan Královští sokoli - ERA Basketball Nymburk Kingspan Královští sokoli vs. ERA Basketball Nymburk
50. 13.11.2019 17:30 BK Olomoucko - NH Ostrava BK Olomoucko vs. NH Ostrava
49. 13.11.2019 20:00 mmcité1 Basket Brno - BK Opava mmcité1 Basket Brno vs. BK Opava
48. 09.11.2019 17:30 NH Ostrava - mmcité1 Basket Brno NH Ostrava vs. mmcité1 Basket Brno
47. 09.11.2019 18:00 BK Olomoucko - ERA Basketball Nymburk BK Olomoucko vs. ERA Basketball Nymburk
46. 09.11.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - Kingspan Královští sokoli BK ARMEX Děčín vs. Kingspan Královští sokoli
45. 09.11.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem BC GEOSAN Kolín vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
44. 09.11.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - USK Praha DEKSTONE Tuři Svitavy vs. USK Praha
43. 09.11.2019 18:00 BK Opava - BK JIP Pardubice BK Opava vs. BK JIP Pardubice
42. 02.11.2019 18:00 USK Praha - BK JIP Pardubice USK Praha vs. BK JIP Pardubice
41. 02.11.2019 17:45 DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem DEKSTONE Tuři Svitavy vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
40. 02.11.2019 17:45 Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín Kingspan Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín
39. 02.11.2019 17:30 BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín BK Olomoucko vs. BK ARMEX Děčín
38. 02.11.2019 17:30 mmcité1 Basket Brno - ERA Basketball Nymburk mmcité1 Basket Brno vs. ERA Basketball Nymburk
37. 02.11.2019 17:30 NH Ostrava - BK Opava NH Ostrava vs. BK Opava
36. 25.11.2019 18:00 ERA Basketball Nymburk - NH Ostrava ERA Basketball Nymburk vs. NH Ostrava
35. 30.10.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - mmcité1 Basket Brno BK ARMEX Děčín vs. mmcité1 Basket Brno
34. 30.10.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK Olomoucko BC GEOSAN Kolín vs. BK Olomoucko
33. 30.10.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - Kingspan Královští sokoli DEKSTONE Tuři Svitavy vs. Kingspan Královští sokoli
32. 30.10.2019 17:30 BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem BK JIP Pardubice vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
31. 30.10.2019 18:00 BK Opava - USK Praha BK Opava vs. USK Praha
30. 27.10.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha SLUNETA  Ústí nad Labem vs. USK Praha
29. 25.10.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - BK JIP Pardubice Kingspan Královští sokoli vs. BK JIP Pardubice
28. 26.10.2019 18:00 BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy BK Olomoucko vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
27. 26.10.2019 19:30 mmcité1 Basket Brno - BC GEOSAN Kolín mmcité1 Basket Brno vs. BC GEOSAN Kolín
26. 26.10.2019 17:30 NH Ostrava - BK ARMEX Děčín NH Ostrava vs. BK ARMEX Děčín
25. 26.10.2019 17:00 ERA Basketball Nymburk - BK Opava ERA Basketball Nymburk vs. BK Opava
24. 19.10.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk BK ARMEX Děčín vs. ERA Basketball Nymburk
23. 19.10.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - NH Ostrava BC GEOSAN Kolín vs. NH Ostrava
22. 19.10.2019 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - mmcité1 Basket Brno DEKSTONE Tuři Svitavy vs. mmcité1 Basket Brno
21. 19.10.2019 17:30 BK JIP Pardubice - BK Olomoucko BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
20. 19.10.2019 17:30 USK Praha - Kingspan Královští sokoli USK Praha vs. Kingspan Královští sokoli
19. 19.10.2019 18:00 BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem BK Opava vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
18. 12.10.2019 18:00 Kingspan Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem Kingspan Královští sokoli vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
17. 12.10.2019 18:00 BK Olomoucko - USK Praha BK Olomoucko vs. USK Praha
16. 12.10.2019 17:30 BK JIP Pardubice - mmcité1 Basket Brno BK JIP Pardubice vs. mmcité1 Basket Brno
15. 12.10.2019 17:30 NH Ostrava - DEKSTONE Tuři Svitavy NH Ostrava vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
14. 12.10.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk BC GEOSAN Kolín vs. ERA Basketball Nymburk
13. 12.10.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - BK Opava BK ARMEX Děčín vs. BK Opava
12. 09.10.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín BC GEOSAN Kolín vs. BK ARMEX Děčín
11. 09.10.2019 18:00 DEKSTONE Tuři Svitavy - ERA Basketball Nymburk DEKSTONE Tuři Svitavy vs. ERA Basketball Nymburk
10. 09.10.2019 17:30 BK JIP Pardubice - NH Ostrava BK JIP Pardubice vs. NH Ostrava
9. 09.10.2019 18:00 USK Praha - mmcité1 Basket Brno USK Praha vs. mmcité1 Basket Brno
8. 09.10.2019 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko SLUNETA  Ústí nad Labem vs. BK Olomoucko
7. 09.10.2019 18:00 BK Opava - Kingspan Královští sokoli BK Opava vs. Kingspan Královští sokoli
6. 05.10.2019 18:00 BK Olomoucko - Kingspan Královští sokoli BK Olomoucko vs. Kingspan Královští sokoli
5. 05.10.2019 19:00 mmcité1 Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem mmcité1 Basket Brno vs. SLUNETA  Ústí nad Labem
4. 05.10.2019 17:30 NH Ostrava - USK Praha NH Ostrava vs. USK Praha
3. 04.10.2019 18:00 ERA Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice ERA Basketball Nymburk vs. BK JIP Pardubice
2. 05.10.2019 18:00 BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy BK ARMEX Děčín vs. DEKSTONE Tuři Svitavy
1. 05.10.2019 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK Opava BC GEOSAN Kolín vs. BK Opava

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC