image

aktuální utkání - 10.03.2018


muži, Kooperativa NBL , Skupina A1 , 3. kolo
142. BK JIP Pardubice - Olomoucko 90:94 (20:20 45:46 65:76)
140. BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 72:50 (17:18 35:28 55:34)
141. BK Opava - ČEZ Basketball Nymburk 88:100 (21:18 41:49 66:84)
muži, Kooperativa NBL , Skupina A2 , 3. kolo
170. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 86:81 (18:21 33:50 52:66)
172. USK Praha - Basket Brno 76:49 (25:12 46:24 67:36)
ženy, ŽBL , Základní část , 20. kolo
120. DSK Basketball Nymburk - Teamstore Brno 114:76 (29:17 57:31 93:55)
119. ZVVZ USK Praha - Sokol Hradec Králové 75:59 (29:13 42:29 52:43)
116. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 44:85 (13:17 25:44 35:63)
muži, 2. liga , skupina A , 21. kolo
126. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 62:55 (17:14 24:19 39:35)
121. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice 80:65 (16:16 44:28 60:51)
124. Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 48:87 (11:18 17:39 31:61)
125. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 82:56 (19:9 49:23 70:40)
122. SKB Rokycany - BK Klatovy 102:75 (29:25 54:43 77:60)
123. BC Benešov - Wolves Radotín 77:69 (23:17 41:28 59:43)
muži, 2. liga , skupina B , 21. kolo
258. Sokol Kutná Hora - BK Přelouč 71:112 (16:32 32:55 52:85)
254. BA LYNX Liberec - BK Brandýs n.L. 80:74 (22:18 45:32 62:51)
253. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kbely 74:65 (15:15 40:25 56:42)
256. BVK Holice - Lions J. Hradec 75:54 (17:15 34:31 52:45)
255. BK NAPOS Vysoká n.L. - Tesla Pardubice 108:69 (28:13 61:27 86:45)
257. Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim 79:60 (21:16 48:36 58:50)
muži, 2. liga , skupina C , 21. kolo
365. KK Val. Meziříčí - VŠB Ostrava 75:52 (11:18 33:29 57:38)
366. BK Lipník - BK Hladnov 66:74 (14:24 32:31 51:53)
369. TJ Šumperk - BK Vlci Žďár 60:76 (18:23 33:47 45:68)
367. Slovan Č. Pole Brno - Sokol Karviná 97:87 (24:17 48:41 71:61)
368. BK Krnov - Renocar Podolí 63:53 (16:16 35:26 55:39)
kadeti U17, extraliga , základní část , 19. kolo
111. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 54:99 (15:26 24:51 40:81)
113. Sokol Pražský - SAM Brno 100:51 (24:9 58:20 76:39)
110. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 128:47 (37:18 82:27 110:38)
109. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 51:80 (9:20 19:39 34:55)
112. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 83:61 (14:18 41:36 69:47)
kadeti U17, liga , finálová skupina , 7. kolo
184. Žďár nad Sáz. - Levharti Chomutov 92:73 (21:17 42:31 66:48)
kadeti U17, liga , finálová skupina , 8. kolo
186. BC Kolín - BŠ Tygři Praha 83:48 (20:10 38:20 61:29)
kadeti U17, liga , play-out A , 7. kolo
215. BK Klatovy - BA 2006´Roudnice n. L. 67:62 (7:19 32:31 52:39)
kadeti U17, liga , play-out B , 7. kolo
245. BC Vysočina - TJ Sokol BK Chrudim 81:58 (17:12 41:23 57:43)
kadeti U17, liga , play-out C , 7. kolo
275. SKB Zlín - SAM Brno B 58:64 (8:23 29:47 42:57)
274. Jiskra Kyjov - SK UP-BCM Olomouc 47:72 (14:22 21:38 38:56)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina B , 14. kolo
17349. BK Brandýs n. L. - Sokol Bor 116:30 (31:10 67:23 95:25)
17352. TJ Klášterec - SKB Strakonice 42:88 (8:18 18:36 26:62)
17350. ŠSK Slaný (ms) - BK Sokolov 71:76 (13:16 33:39 53:58)
17351. Thermia K. Vary - BKj Kralupy 94:88 (17:22 34:42 56:57 76:76)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina C , 11. kolo
17085. ADFORS Litomyšl - BVK Holice 55:97 (7:28 21:50 37:77)
17086. ADFORS Litomyšl - BVK Holice 39:75 (9:22 17:44 25:60)
17083. Sokol Vysoké Mýto - Tesla Pardubice 62:51 (18:14 35:30 44:41)
17081. BK Přelouč - BC Kolín B 105:39 (27:11 58:22 78:33)
17084. Sokol Vysoké Mýto - Tesla Pardubice 65:58 (17:24 39:37 51:47)
17082. BK Přelouč - BC Kolín B 109:36 (31:4 60:16 89:23)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina D , 11. kolo
17197. SK Žabovřesky - Loko Břeclav 120:25 (32:6 59:10 86:18)
17199. BBK Blansko - Sp. DDM Uh. Brod 54:79 (7:25 22:39 35:57)
17200. BBK Blansko - Sp. DDM Uh. Brod 41:84 (10:24 12:42 31:60)
17198. SK Žabovřesky - Loko Břeclav 108:24 (21:5 46:14 75:20)
17193. Slavia Kroměříž - Žďár n. S. B 99:42 (26:8 45:22 69:30)
17194. Slavia Kroměříž - Žďár n. S. B 109:39 (14:11 52:18 82:27)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina E , 17. kolo
49. Start Havířov - Krnov 78:74 (28:15 42:42 63:58)
50. Snakes B - Sokol Karviná 72:65 (6:11 29:33 47:45)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina A2 , 1. kolo
17381. BK Teplice - BK Horejsek Děčín 68:66 (16:20 43:43 56:58)
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. A , 9. kolo
327. USK Praha - BA Sparta Praha 76:41 (25:11 42:13 64:25)
329. Fio banka J. Hradec - BK Horejsek Děčín 56:48 (14:21 24:32 41:39)
330. Sokol Písek - Kondoři Liberec 75:48 (19:11 40:18 60:39)
328. Sokol Pražský - BŠ - Tygři Praha 100:63 (24:13 48:30 66:45)
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 9. kolo
383. BK Příbor - Synthesia Pardubice 67:60 (20:4 28:22 50:39)
384. BK Snakes Ostrava - BA Nymburk 106:53 (17:19 48:36 72:44)
385. Slavia Kroměříž - BVK Holice 74:70 (17:32 39:44 63:58)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. A , 9. kolo
432. BK Klatovy - BA Tygři Louny 89:34 (22:6 46:13 65:25)
431. Medvědi Tábor - Lokomotiva Plzeň 63:79 (13:20 23:48 45:68)
433. BK Jiskra Domažlice - ŠSK Slaný 53:75 (18:11 26:35 36:52)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. B , 9. kolo
475. Sokol Vyšehrad - Sj. BK Litoměřice 52:61 (14:18 32:28 45:50)
473. BK Kladno - Slovan Varnsdorf 133:50 (38:14 72:26 124:28)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. C , 9. kolo
517. BK Brandýs n. L. - ADFORS Basket Litomyšl 25:101 (4:31 15:65 21:86)
516. TJ Sokol Kbely - BC Vysočina 73:48 (20:4 40:22 63:30)
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. D , 9. kolo
565. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 58:55 (18:10 29:32 49:46)
567. Jiskra Kyjov - NH Ostrava A 62:53 (10:12 25:20 43:28)
568. Sokol Šlapanice - BK Opava 85:55 (15:10 38:25 63:35)
ženy, 1. liga , play-off, čtvrtfinále , 1. kolo
136. Studánka Pardubice - Sokol Pečky 63:51 (18:16 37:31 46:40)
133. USK Praha - KP Brno B 79:45 (12:11 32:19 48:34)
134. B. Jablonec n. N. - Žabiny Brno B 77:62 (22:19 39:37 56:52)
135. Sokol Nusle - BK Havířov 89:47 (24:19 44:30 67:35)
ženy, 1. liga , play-out , 1. kolo
153. Aritma Praha - Lokomotiva Liberec 79:69 (22:22 42:38 64:52)
154. Sparta Praha - SK UP Olomouc 50:64 (16:20 27:39 38:50)
ženy, 2. liga , finálová skupina , 3. kolo
170. Basket Poděbrady - Levhartice Chomutov 49:68 (11:23 25:41 35:53)
172. Prostějov - Ško-Energo MB 64:72 (14:15 33:35 53:54)
171. BA Sparta - BK Strakonice B 76:37 (16:11 39:25 60:34)
169. Basketball Nymburk B - Junior Kralupy 54:55 (19:8 30:24 42:35)
ženy, 2. liga , skupina B2 , 3. kolo
154. Žďár nad Sáz - SK Bruntál 74:65 (20:19 34:42 51:48)
153. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 71:58 (19:10 28:24 44:38)
kadetky U17, extraliga , základní část , 21. kolo
125. Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk H. Králové 66:67 (14:15 32:27 48:44)
121. USK Praha - Levhartice Chomutov 72:51 (23:12 44:28 57:40)
122. HB Basket - Basket Slovanka 54:99 (17:21 31:44 43:68)
123. BK Strakonice - Žabiny Brno 69:53 (17:16 31:27 55:38)
124. BA Sparta - KP Brno 64:55 (13:20 34:31 48:42)
126. BK Havířov - Loko Trutnov 81:60 (20:13 40:31 67:47)
kadetky U17, liga , finálová skupina , 7. kolo
185. OSK Olomouc - BK Klatovy 60:55 (11:17 23:33 41:46)
184. SBŠ Ostrava - DBaK 84:67 (24:19 41:31 65:45)
kadetky U17, liga , play-out A , 7. kolo
214. Loko Karlovy Vary - Slovan Litoměřice 45:59 (10:15 24:31 34:48)
215. TJ Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n. L. 92:51 (27:14 40:29 65:39)
kadetky U17, liga , play-out B , 7. kolo
244. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nusle 61:65 (12:11 29:26 50:40)
245. Basket Říčany - BC Kolín 63:68 (14:23 26:47 37:56)
kadetky U17, liga , play-out C , 7. kolo
269. KP Brno B - SBŠ Ostrava B 57:40 (13:4 29:17 42:22 )
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina C , 12. kolo
45. BK Lipník n.B. - KP Brno Šlapanice 76:33 (24:6 43:17 55:23)
47. Maják Vyškov - BBK DS Brno 85:25 (17:12 39:18 65:23)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina D , 11. kolo
32. SKB Zlín - Krnov 74:67 (20:11 37:25 59:42)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A1 , 4. kolo
17637. ASK Lovosice - Tygřice Louny 52:55 (13:11 24:28 39:44)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A2 , 4. kolo
17650. BC Wizards - BC Slaný 43:64 (7:23 9:37 24:49)
17649. Aritma Praha - BA Sparta B (55:58) (7:14 30:28 51:45)
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina D , 12. kolo
111. Sokol Lanžhot - Sokol Kobylí 68:28 (15:6 31:16 44:28)
112. Sokol Lanžhot - Sokol Kobylí 55:28 (12:16 27:20 38:24)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 2. kolo
329. BK Havířov - Studánka Pardubice 82:76 (17:17 41:39 64:54)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 9. kolo
356. KP Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 60:95 (19:16 34:55 44:71)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. A , 9. kolo
405. Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 26:92 (8:19 8:48 17:69)
404. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 38:48 (9:11 15:20 24:32)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. B , 9. kolo
445. Basket Slovanka - Slovan Litoměřice B 41:66 (4:14 10:22 30:40)
447. BK Brandýs n.L. - PORG Basket 82:19 (13:7 38:8 65:14)
446. B. Jablonec n. N. - Nobiles Nusle 77:48 (27:9 44:23 67:30)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. C , 9. kolo
482. BŠ Tygři Praha - Basket Poděbrady 98:56 (25:12 51:23 76:40)
481. Basketbal Sokol H. Počernice - BK Slavoj Český Brod 48:71 (12:20 22:39 33:52)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. D , 3. kolo
501. SBŠ Ostrava "B" - SKB Tišnov 49:51 (9:18 24:26 35:40)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. D , 9. kolo
519. SKB Tišnov - SBŠ Ostrava "B" 68:34 (22:5 36:8 52:20)
518. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 35:60 (11:19 20:30 26:47)

07.03. -- 08.03. -- 09.03. -- 10.03. -- 11.03. -- 12.03. -- 13.03.

zobrazit jen KNBL a ŽBL

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry