image
Období
muži, Kooperativa NBL, Základní část
86. NH Ostrava - ERA Basketball Nymburk 20.10.2021 17:30 Delegováno Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 20.10.2021 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Antonín Kapl

54. BK REDSTONE Olomoucko - Basket Brno 20.10.2021 18:00 Delegováno Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 20.10.2021 18:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Večeřa

51. NH Ostrava - GBA Fio banka J. Hradec 23.10.2021 17:30 Delegováno Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 23.10.2021 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Zdeněk Ringsmuth

52. BK JIP Pardubice - USK Praha 23.10.2021 17:30 Delegováno Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 23.10.2021 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Petr Andrle

53. ERA Basketball Nymburk - Královští sokoli 23.10.2021 17:30 Delegováno Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 23.10.2021 17:30

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Hlaváček

50. BK ARMEX Děčín - GEOSAN Kolín 23.10.2021 17:45 Delegováno Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 23.10.2021 17:45

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Roman Šikner

49. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 23.10.2021 18:00 Delegováno Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Robert Paulík

61. BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 27.10.2021 18:00 Delegováno Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.10.2021 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Hlaváček

57. USK Praha - ERA Basketball Nymburk 30.10.2021 17:30 Delegováno Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.10.2021 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Zdeněk Ringsmuth

59. GEOSAN Kolín - NH Ostrava 30.10.2021 17:45 Delegováno Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.10.2021 17:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Roman Šikner

55. Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem 30.10.2021 18:00 Delegováno Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.10.2021 18:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Večeřa

56. Královští sokoli - BK REDSTONE Olomoucko 30.10.2021 18:00 Delegováno Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.10.2021 18:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Hlaváček

58. GBA Fio banka J. Hradec - BK JIP Pardubice 30.10.2021 18:00 Delegováno Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.10.2021 18:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Robert Paulík

60. BK Opava - BK ARMEX Děčín 30.10.2021 18:00 Delegováno Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.10.2021 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Antonín Kapl

62. NH Ostrava - BK Opava 02.11.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.11.2021 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:




ženy, RENOMIA ŽBL, základní část
23. BK Strakonice - Žabiny Brno 23.10.2021 17:45 Vávrová V., Hendrich P., Barták M. Smetana J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 17:45

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Pavel Hendrich
Matěj Barták

komisař: Jiří Smetana

22. Levhartice Chomutov - BLK Slavia Praha 24.10.2021 16:00 Bohata P., Musil J., Eisner P. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2021 16:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Pavel Bohata
Jan Musil
Petr Eisner

komisař: Rudolf Výborný

24. Slovanka - ZVVZ USK Praha 24.10.2021 17:00 Hartig L., Hendrich P., Svoboda M. Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 24

datum: 24.10.2021 17:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Pavel Hendrich
Martin Svoboda

komisař: Petr Buršík

21. SBŠ Ostrava - KARA Trutnov 24.10.2021 18:00 Petrák R., Křičková L., Nehoda P. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2021 18:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Robin Petrák
Lenka Křičková
Pavel Nehoda

komisař: Zdeněk Ringsmuth

27. ZVVZ USK Praha - Sokol H. Králové 30.10.2021 17:00 Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
6. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2021 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



komisař: Daniel Kurucz

29. BLK Slavia Praha - BK Strakonice 30.10.2021 17:00 Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
6. kolo, zápas č. 29

datum: 30.10.2021 17:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:



komisař: Jiří Kukla

26. KARA Trutnov - KP Brno 31.10.2021 14:30 Sládek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
6. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2021 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



komisař: Oldřich Sládek

30. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 31.10.2021 17:00 Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
6. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2021 17:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



komisař: Renáta Kašparová

ženy, Renomia Český pohár žen, Český pohár žen - XXVII. ročník
4. Sluneta Ústí n.L. - Levhartice Chomutov B 28.10.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 1. kolo
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.10.2021 09:30

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:




2. TB Č. Budějovice - DBaK 28.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 1. kolo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.10.2021 11:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




3. Basketball Nymburk - BC Benešov 28.10.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 1. kolo
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.10.2021 17:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:




5. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 28.10.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 1. kolo
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.10.2021 18:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:




muži, 1. liga, skupina ZÁPAD
118. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek 22.10.2021 19:00 Kec J., Hendrich P. Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
6. kolo, zápas č. 118

datum: 22.10.2021 19:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jakub Kec
Pavel Hendrich

komisař: Otakar Beneš

116. SP BASKET - SK Slavia Praha 22.10.2021 19:30 Pokorný Š., Kovář J. Vávra P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
6. kolo, zápas č. 116

datum: 22.10.2021 19:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Jan Kovář

komisař: Petr Vávra

119. BK Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 22.10.2021 19:30 Perlík M., Kavan J. Smetana J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
6. kolo, zápas č. 119

datum: 22.10.2021 19:30

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Michal Perlík
Jonáš Kavan

komisař: Jiří Smetana

120. USK Praha B - BK Loko Plzeň 22.10.2021 20:00 Záruba M., Hendrych J. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
6. kolo, zápas č. 120

datum: 22.10.2021 20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Matěj Záruba
Jan Hendrych

komisař: Rudolf Výborný

117. GBA Sojky Pelhřimov - Basketbal Polabí 24.10.2021 18:00 Nejezchleb P., Mynarčík P. Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
6. kolo, zápas č. 117

datum: 24.10.2021 18:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
Petr Mynarčík

komisař: Petr Reichl

121. BK Loko Plzeň - SP BASKET 29.10.2021 19:00 Smetana J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
7. kolo, zápas č. 121

datum: 29.10.2021 19:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:



komisař: Jiří Smetana

125. SK Slavia Praha - GBA Sojky Pelhřimov 29.10.2021 20:00 Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
7. kolo, zápas č. 125

datum: 29.10.2021 20:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:



komisař: Daniel Kurucz

123. Sokol Písek - BK Levharti Chomutov 31.10.2021 17:00 Peška P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
7. kolo, zápas č. 123

datum: 31.10.2021 17:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



komisař: Petr Peška

124. Basketbal Polabí - Sokol Vyšehrad 31.10.2021 17:30 Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
7. kolo, zápas č. 124

datum: 31.10.2021 17:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



komisař: Rudolf Výborný

122. Slavoj Litoměřice - USK Praha B 31.10.2021 18:00 Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
7. kolo, zápas č. 122

datum: 31.10.2021 18:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



komisař: Otakar Beneš

muži, 1. liga, skupina VÝCHOD
27. STRABAG Zlín - BC Vysočina 22.10.2021 19:00 Komprs M., Kult M. Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2021 19:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Michal Komprs
Michal Kult

komisař: Zdeněk Latík

28. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 22.10.2021 19:00 Petrák R., Nehoda P. Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2021 19:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Robin Petrák
Pavel Nehoda

komisař: Zdeněk Valoušek

26. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Basketbal Olomouc 22.10.2021 20:00 Hartig L., Svoboda M. Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2021 20:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Martin Svoboda

komisař: Pavel Hlaváček

29. BASKET Brno U23 - Tuři Svitavy 24.10.2021 15:00 Zatloukal O., Veis M. Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 29

datum: 24.10.2021 15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Martin Veis

komisař: Pavel Večeřa

30. Snakes Ostrava - Basket Opava 2010 24.10.2021 17:00 Hecl J., Sýkora V. Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 30

datum: 24.10.2021 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jan Hecl
Václav Sýkora

komisař: Renáta Kašparová

35. Basketbal Olomouc - STRABAG Zlín 27.10.2021 19:00 Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2021 19:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Latík

33. BCM Orli Prostějov - BASKET Brno U23 29.10.2021 18:00 Süss J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 33

datum: 29.10.2021 18:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



komisař: Jiří Süss

31. Basket Opava 2010 - BK VIVIDBOOKS Pardubice 29.10.2021 20:00 Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 31

datum: 29.10.2021 20:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



komisař: Jakub Kmošek

34. BC Vysočina - BC Nový Jičín 31.10.2021 15:30 Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 34

datum: 31.10.2021 15:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



komisař: Jiří Kukla

32. Tuři Svitavy - Snakes Ostrava 31.10.2021 16:00 Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 32

datum: 31.10.2021 16:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Latík

muži, 2. liga, skupina A
32. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 23.10.2021 10:00 Bohata P., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Pavel Bohata
Dominik Výborný


34. Sluneta USK Ústí n.L. - Příbram 23.10.2021 14:00 Anton K., Kout J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 23.10.2021 14:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Karel Anton
Jan Kout


35. Sokol Písek B - BC Benešov 23.10.2021 16:00 Kalabza L., Kuncl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Lukáš Kalabza
Michal Kuncl


36. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 23.10.2021 17:30 Koc O., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 23.10.2021 17:30

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Ondřej Koc
Dennis Billík


31. Slavoj BK Litoměřice B - BK Klatovy 23.10.2021 18:00 Ďurana A., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Vladimír Kesler


33. Válečníci Děčín - SKB Rokycany 23.10.2021 20:30 Mašek T., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 23.10.2021 20:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek


38. Sokol Kbely - BK Klatovy 24.10.2021 09:00 Kec J., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Jakub Kec
Dominik Výborný


39. Válečníci Děčín - Příbram 24.10.2021 09:00 Mašek T., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 24.10.2021 09:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek


40. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 24.10.2021 09:30 Anton K., Kout J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 24.10.2021 09:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Karel Anton
Jan Kout


42. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 24.10.2021 10:00 Koc O., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Ondřej Koc
Dennis Billík


37. Slavoj BK Litoměřice B - Jiskra Domažlice 24.10.2021 11:00 Ďurana A., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Vladimír Kesler


41. Sokol Písek B - Wolves Radotín 24.10.2021 11:00 Kalabza L., Kuncl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Lukáš Kalabza
Michal Kuncl


muži, 2. liga, skupina B
164. Tesla Pardubice - TJ Třebíč 23.10.2021 15:00 Dombrovský F., Zavřel M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 23.10.2021 15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel


163. Sokol BK Chrudim - BK Vlci Žďár 23.10.2021 17:00 Svoboda M., Theodor P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 23.10.2021 17:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Martin Svoboda
Pavel Theodor


166. Slavia Praha B - BVK Holice 23.10.2021 17:00 Vošahlík M., Nováková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Bára Nováková


168. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 23.10.2021 17:00 Musil J., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 23.10.2021 17:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jan Musil
Michal Horník


165. Sokol Žižkov - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.10.2021 18:00 Linhart T., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Tomáš Linhart
Jan Lejčko


167. Kolínsko-kutnohorský BK - BA LYNX Liberec 23.10.2021 18:00 Pokorný Š., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Petr Šmůla


169. Sokol BK Chrudim - TJ Třebíč 24.10.2021 10:00 Kovář J., Theodor P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 24.10.2021 10:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Jan Kovář
Pavel Theodor


170. Tesla Pardubice - BK Vlci Žďár 24.10.2021 10:00 Dombrovský F., Zavřel M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel


171. Sokol Žižkov - BVK Holice 24.10.2021 11:00 Perlík M., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 24.10.2021 11:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Michal Perlík
Jan Lejčko


172. Slavia Praha B - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.10.2021 12:00 Vošahlík M., Nováková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 24.10.2021 12:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Bára Nováková


173. Kolínsko-kutnohorský BK - AŠ Mladá Boleslav 24.10.2021 12:00 Pokorný Š., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 24.10.2021 12:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Petr Šmůla


174. BK Brandýs n.L. - BA LYNX Liberec 24.10.2021 13:30 Kovačovič M., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 24.10.2021 13:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Michal Horník


muži, 2. liga, skupina C
299. BASKET Brno B - BK Opava B 23.10.2021 16:30 Škaroupka M., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 299

datum: 23.10.2021 16:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Natálie Karabínová


297. KK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 23.10.2021 17:00 Sýkora V., Menšík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 297

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Václav Sýkora
Jan Menšík


295. Jiskra Kyjov - NH Ostrava B 23.10.2021 18:00 Krčmář D., Vaníček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 295

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Marek Vaníček


296. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 23.10.2021 18:00 Fanta J., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 296

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jiří Fanta
Ota Baďura


300. Slovan MACH1NES Č. Pole Brno - TJ Šumperk 23.10.2021 18:30 Kult M., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 300

datum: 23.10.2021 18:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Kult
Natálie Karabínová


298. UP Olomouc - Renocar Podolí 23.10.2021 19:00 Kremser J., Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 298

datum: 23.10.2021 19:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Kremser
Antonín Kapl


303. KK Val. Meziříčí - Renocar Podolí 24.10.2021 10:00 Sýkora V., Menšík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 303

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Václav Sýkora
Jan Menšík


305. BASKET Brno B - TJ Šumperk 24.10.2021 10:30 Škaroupka M., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 305

datum: 24.10.2021 10:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Michal Kult


302. Slavia Kroměříž - NH Ostrava B 24.10.2021 11:00 Fanta J., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 302

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jiří Fanta
Martin Račanský


304. UP Olomouc - SK Žabovřesky 24.10.2021 11:30 Kremser J., Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 304

datum: 24.10.2021 11:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Kremser
Antonín Kapl


306. Slovan MACH1NES Č. Pole Brno - BK Opava B 24.10.2021 12:30 Škaroupka M., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 306

datum: 24.10.2021 12:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Michal Kult


301. Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 24.10.2021 13:30 Krčmář D., Vaníček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 301

datum: 24.10.2021 13:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Marek Vaníček


274. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 30.10.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 274

datum: 30.10.2021 17:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:




279. Jiskra Kyjov - TJ Šumperk 31.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 279

datum: 31.10.2021 11:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




junioři U19, celostátní liga, skupina A
12. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 27.10.2021 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 27.10.2021 20:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:



29. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 02.11.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2021 19:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



junioři U19, celostátní liga, skupina B
59. Jižní Supi B - Sokol Vyšehrad 25.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 25.10.2021 19:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



87. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi B 27.10.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 27.10.2021 18:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



junioři U19, extraliga, skupina B
65. BASKET Brno - Sojky Pelhřimov 27.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 27.10.2021 19:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:



69. Tygři Brno - BK VIVIDBOOKS Pardubice 28.10.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 28.10.2021 15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



106. Tygři Brno - Snakes Ostrava 30.10.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 30.10.2021 15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



105. Sojky Pelhřimov - NH Ostrava 30.10.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 30.10.2021 17:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



110. Sojky Pelhřimov - Snakes Ostrava 31.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 31.10.2021 11:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



109. Tygři Brno - NH Ostrava 31.10.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 31.10.2021 12:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, skupina C
19017. ADFORS Basket Litomyšl - BK NAPOS Vysoká n. L. 28.10.2021 14:00 Martiník M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 19017

datum: 28.10.2021 14:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Matěj Martiník


19018. ADFORS Basket Litomyšl - BK NAPOS Vysoká n. L. 28.10.2021 16:00 Martiník M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 19018

datum: 28.10.2021 16:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Matěj Martiník


junioři U19, nadregionální liga, skupina E
19351. SK Bruntál - TBS Přerov 30.10.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 19351

datum: 30.10.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



19348. Krnov - Snakes Ostrava B 30.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 19348

datum: 30.10.2021 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



19350. Basket Valmez - BK Opava B 30.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 19350

datum: 30.10.2021 10:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



19349. BP Frýdek-Místek - BC Nový Jičín 30.10.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 19349

datum: 30.10.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



19347. BK Lipník n.B - NH Ostrava B 31.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 19347

datum: 31.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina A
22. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 23.10.2021 10:30 Jeřáb J., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 10:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Jan Neubauer

23. Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 23.10.2021 14:00 Hendrych J., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Hendrych
Vladislav Lunhul

24. Sluneta Ústí n. L. - BA Grizzlies Plzeň 23.10.2021 16:30 Anton K., Kout J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 16:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Karel Anton
Jan Kout

21. TJ Sokol Kbely - Tygři Louny 23.10.2021 17:00 Šenk P., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 17:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pavel Šenk
Klaudia Karwowska

26. Sokol Vyšehrad - Tygři Louny 24.10.2021 11:15 Šlaj J., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 24.10.2021 11:15

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jiří Šlaj
Lukáš Balog

28. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 24.10.2021 11:45 Anton K., Kout J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021 11:45

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Karel Anton
Jan Kout

25. TJ Sokol Kbely - Levharti Chomutov 24.10.2021 15:00 Lejčko J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021 15:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jan Lejčko
Klaudia Karwowska

27. Slavoj Litoměřice - BA Grizzlies Plzeň 24.10.2021 15:00 Hendrych J., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021 15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Hendrych
Vladislav Lunhul

kadeti U17, celostátní liga, skupina B
77. BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov 23.10.2021 15:00 Musil J., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 23.10.2021 15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jan Musil
Michal Horník

78. Basket Poděbrady - Jižní Supi 23.10.2021 15:00 Koudela M., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 23.10.2021 15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Martin Koudela
Petr Havlíček

80. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 23.10.2021 18:00 Tejček T., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Tomáš Tejček
Michal Bakajsa

108. Vlci Žďár - BVK Holice 24.10.2021 09:00 Komprs M., Krejčiřík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Michal Komprs
Jiří Krejčiřík

81. BK Brandýs n. L. - Jižní Supi 24.10.2021 11:30 Kovačovič M., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 24.10.2021 11:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Michal Horník

82. Basket Poděbrady - Sokol Žižkov 24.10.2021 14:00 Barták M., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 24.10.2021 14:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Matěj Barták
Petr Havlíček

111. Vlci Žďár - Tesla Pardubice 26.10.2021 18:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 26.10.2021 18:15

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



83. Tesla Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 02.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 02.11.2021

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina C
135. BK Příbor - BC Vysočina 23.10.2021 11:00 Veselý O., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 23.10.2021 11:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek

133. SK UP-BCM Olomouc - Tygři Brno B 23.10.2021 12:00 Válek J., Sekáč M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Válek
Martin Sekáč

136. NH Ostrava B - BASKET Brno B 23.10.2021 12:30 Nehoda P., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 23.10.2021 12:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavel Nehoda
Ondřej Chodura

134. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 23.10.2021 15:30 Fanta J., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 23.10.2021 15:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jiří Fanta
Ota Baďura

139. BK Příbor - BASKET Brno B 24.10.2021 11:00 Veselý O., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 24.10.2021 11:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek

140. NH Ostrava B - BC Vysočina 24.10.2021 11:15 Kraina T., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 24.10.2021 11:15

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tomáš Kraina
Ondřej Chodura

138. Slavia Kroměříž - Tygři Brno B 24.10.2021 13:30 Baďura O., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 24.10.2021 13:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Ota Baďura
Martin Račanský

137. SK UP-BCM Olomouc - Jiskra Kyjov 24.10.2021 13:45 Kremser J., Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 24.10.2021 13:45

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Kremser
Antonín Kapl

kadeti U17, extraliga, skupina A
26. Sokol Pražský - USK Praha 22.10.2021 17:00 Pazourek J., Reitzová P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2021 17:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jaroslav Pazourek
Patricie-Anna Reitzová

21. Válečníci Děčín - USK Praha 23.10.2021 09:00 Eisner P., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 09:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Petr Eisner
Vladislav Lunhul

22. Sokol Pražský - Tygři Praha 23.10.2021 10:00 Melichárek I., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Jan Lejčko

24. BA Sparta Praha - BK Lions J. Hradec 23.10.2021 11:00 Reitzová P., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař

23. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 23.10.2021 18:30 Josefus O., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 18:30

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský

28. BA Sparta Praha - Sokol Písek 24.10.2021 09:00 Reitzová P., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař

25. Válečníci Děčín - Tygři Praha 24.10.2021 11:00 Mašek T., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021 11:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek

27. BK Loko Plzeň - BK Lions J. Hradec 24.10.2021 13:30 Josefus O., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021 13:30

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský

kadeti U17, extraliga, skupina B
80. NH Ostrava - BA Nymburk 23.10.2021 14:30 Nehoda P., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 23.10.2021 14:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavel Nehoda
Ondřej Chodura

78. BK Opava - BASKET Brno 23.10.2021 15:00 Holubek T., Nevřela T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela

83. Snakes Ostrava - BA Nymburk 24.10.2021 09:15 Giecek A., Hudec F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 24.10.2021 09:15

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Adam Giecek
Filip Hudec

81. BCM Orli Prostějov - BASKET Brno 24.10.2021 11:00 Válek J., Sekáč M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Jakub Válek
Martin Sekáč

82. BK Opava - Tygři Brno 24.10.2021 11:00 Holubek T., Nevřela T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela

77. BCM Orli Prostějov - Tygři Brno 25.10.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 25.10.2021 18:30

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina A
17429. BA Grizzlies Plzeň B - SKB Rokycany 23.10.2021 09:30 Galajda V., Mašek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17429

datum: 23.10.2021 09:30

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Václav Galajda
Jakub Mašek

17430. BK Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 23.10.2021 10:00 Karásek J., Porvich L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17430

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Jan Karásek
Lubomír Porvich

17428. BK Beroun - BK Sokolov 23.10.2021 17:30 Buršík P., Povolný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17428

datum: 23.10.2021 17:30

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Petr Buršík
Jáchym Povolný

kadeti U17, nadregionální liga, skupina B
17354. BK Č. Brod - BC Kolín B 19.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17354

datum: 19.10.2021 19:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17357. Válečníci Děčín B - LYNX Liberec 23.10.2021 14:00 Abraham A., Fichtner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17357

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Aleš Abraham
Matyáš Fichtner

17355. Sokol Žižkov B - AŠ Mladá Boleslav 23.10.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17355

datum: 23.10.2021 15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



17356. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 23.10.2021 18:30 Asztalos O., Morávek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17356

datum: 23.10.2021 18:30

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek

17358. Sokol Žižkov B - BA 2006´Roudnice n. L. 24.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17358

datum: 24.10.2021 11:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



17360. Válečníci Děčín B - Slovan Varnsdorf 24.10.2021 15:00 Abraham A., Fichtner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17360

datum: 24.10.2021 15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Aleš Abraham
Matyáš Fichtner

17359. BK Teplice - LYNX Liberec 27.10.2021 18:00 Asztalos O., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17359

datum: 27.10.2021 18:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková

kadeti U17, nadregionální liga, skupina C
8. Sokol Písek Sršni B - BC Benešov 23.10.2021 13:45 Kalabza L., Kuncl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 8

datum: 23.10.2021 13:45

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Lukáš Kalabza
Michal Kuncl

kadeti U17, nadregionální liga, skupina D
17025. Sokol N. Paka - BC Kolín 23.10.2021 09:00 Polda T., Jarolímek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17025

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Tomáš Polda
Otto Jarolímek

17027. SK Týniště nad Orlicí - NAPOS Vysoká n. L. 23.10.2021 09:00 Brandejs T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17027

datum: 23.10.2021 09:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Marek Kohout

17029. Spartak Rychnov nad Kněžnou - Kanonýři Josefov 23.10.2021 09:00 Zima J., Dočkal P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17029

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Jan Zima
Petr Dočkal

17023. Královští Sokoli - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.10.2021 10:00 Bělka M., Beránek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17023

datum: 23.10.2021 10:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michal Bělka
Martin Beránek

17026. Sokol N. Paka - BC Kolín 23.10.2021 11:00 Jarolímek O., Polda T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17026

datum: 23.10.2021 11:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Otto Jarolímek
Tomáš Polda

17028. SK Týniště nad Orlicí - NAPOS Vysoká n. L. 23.10.2021 11:00 Brandejs T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17028

datum: 23.10.2021 11:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Marek Kohout

17030. Spartak Rychnov nad Kněžnou - Kanonýři Josefov 23.10.2021 11:00 Dočkal P., Zima J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17030

datum: 23.10.2021 11:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Petr Dočkal
Jan Zima

17024. Královští Sokoli - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.10.2021 12:00 Beránek M., Bělka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17024

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Martin Beránek
Michal Bělka

17021. BK Přelouč - SŠB Pardubice 23.10.2021 13:00 Krajcigrová A., Novotná K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17021

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Adéla Krajcigrová
Klára Novotná

17022. BK Přelouč - SŠB Pardubice 23.10.2021 15:30 Novotná K., Krajcigrová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 17022

datum: 23.10.2021 15:30

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Klára Novotná
Adéla Krajcigrová

kadeti U17, nadregionální liga, skupina E
17163. BBK Blansko - Basketbal TJ Svitavy 23.10.2021 09:00 Sehnal J., Jirků Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17163

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Jiří Sehnal
Štěpán Jirků

17165. SKB Česká Třebová - Basket Kohouti 23.10.2021 09:00 Kovář J. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17165

datum: 23.10.2021 09:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Jan Kovář


17164. BBK Blansko - Basketbal TJ Svitavy 23.10.2021 10:45 Sehnal J., Jirků Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17164

datum: 23.10.2021 10:45

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Jiří Sehnal
Štěpán Jirků

17166. SKB Česká Třebová - Basket Kohouti 23.10.2021 11:00 Němec K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17166

datum: 23.10.2021 11:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Karel Němec


17161. Renocar Podolí - TBS Přerov 24.10.2021 12:30 Jansová K., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17161

datum: 24.10.2021 12:30

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Tereza Večeřová

17162. Renocar Podolí - TBS Přerov 24.10.2021 14:30 Jansová K., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17162

datum: 24.10.2021 14:30

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Tereza Večeřová

17167. Sp. DDM Uh. Brod - SK UP Olomouc B 28.10.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17167

datum: 28.10.2021 14:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



17168. Sp. DDM Uh. Brod - SK UP Olomouc B 28.10.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17168

datum: 28.10.2021 16:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina F
17268. Krnov - BC Nový Jičín 23.10.2021 10:00 Jedličková K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
3. kolo, zápas č. 17268

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kateřina Jedličková


17270. SK Bruntál - TJ Šumperk 23.10.2021 10:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
3. kolo, zápas č. 17270

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



17267. Start Havířov - STRABAG Zlín 23.10.2021 12:30 Kraina T., Snopková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
3. kolo, zápas č. 17267

datum: 23.10.2021 12:30

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Tomáš Kraina
Barbora Snopková

17269. Snakes B - BK Opava B 23.10.2021 13:45 Pilch M., Ostráková J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
3. kolo, zápas č. 17269

datum: 23.10.2021 13:45

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Julie Valerie Ostráková

17271. Basketpoint Frýdek-Místek - BK Snakes Orlová 23.10.2021 17:00 Slovák M., Kavka R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
3. kolo, zápas č. 17271

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Marek Slovák
Radim Kavka

17274. BK Opava B - SK Bruntál 24.10.2021 09:00 Vavrečka K., Šesták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
4. kolo, zápas č. 17274

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kamil Vavrečka
Matěj Šesták

17272. STRABAG Zlín - BK Snakes Orlová 24.10.2021 09:30 Kraváček B., Kert L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
4. kolo, zápas č. 17272

datum: 24.10.2021 09:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Břetislav Kraváček
Lukáš Kert

17273. TJ Šumperk - Basketpoint Frýdek-Místek 24.10.2021 10:00 Sokolovský L., Kopřiva M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
4. kolo, zápas č. 17273

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva

17275. BC Nový Jičín - Snakes B 24.10.2021 12:00 Dolinek I., Tichý D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
4. kolo, zápas č. 17275

datum: 24.10.2021 12:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ivo Dolinek
David Tichý

17276. Start Havířov - Krnov 24.10.2021 12:30 Grobelná N., Snopková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
4. kolo, zápas č. 17276

datum: 24.10.2021 12:30

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Natálie Grobelná
Barbora Snopková

žáci U15, žákovská liga, skupina B
78. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 20.10.2021 18:45 Hendrych J., Nesper J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 20.10.2021 18:45

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Jan Hendrych
Jindřich Nesper

82. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 01.11.2021 18:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 01.11.2021 18:15

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



žáci U15, žákovská liga, skupina E
145. Snakes Ostrava - BK Opava 23.10.2021 11:45 Giecek A., Hudec F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 145

datum: 23.10.2021 11:45

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Adam Giecek
Filip Hudec

142. BC Nový Jičín - Basketpoint F-M 26.10.2021 16:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 142

datum: 26.10.2021 16:15

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



177. BK Opava - Snakes Ostrava 01.11.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 177

datum: 01.11.2021 16:30

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina A
1. Lokomotiva Plzeň - BA Sparta Praha 23.10.2021 16:00 Josefus O., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.10.2021 16:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský

2. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 23.10.2021 18:00 Pommer R., Kučírek P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Roman Pommer
Pavel Kučírek

22. BA Sparta Praha - Lokomotiva Plzeň 24.10.2021 15:00 Bendová L., Moravcová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2021 15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Linda Bendová
Lucie Moravcová

23. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 24.10.2021 16:00 Tejček T., Koudela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2021 16:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Tomáš Tejček
Martin Koudela

17. BA Sparta Praha - BK Jiskra Domažlice 30.10.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 30.10.2021 14:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



19. Lokomotiva Plzeň - BK Jiskra Domažlice 31.10.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 31.10.2021 10:30

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina B
46. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 23.10.2021 09:30 Keslerová B., Poliček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 23.10.2021 09:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Barbora Keslerová
Pavel Poliček

44. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 23.10.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 23.10.2021 13:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



45. Tygři Praha - Kelti Nové Strašecí 23.10.2021 15:00 Vošahlík M., Nováková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Bára Nováková

73. Kelti Nové Strašecí - Tygři Praha 24.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 24.10.2021 10:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:



72. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 24.10.2021 13:00 Hendrych J., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 24.10.2021 13:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Hendrych
Vladislav Lunhul

74. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 24.10.2021 13:00 Nesper J., Kočárník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 24.10.2021 13:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jindřich Nesper
Vojta Kočárník

mladší žáci U14, žákovská liga, skupina C
101. Slavoj Č. Brod - BA Nymburk 23.10.2021 09:00 Machálek J., Pavýza J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 23.10.2021 09:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Jan Machálek
Jiří Pavýza

99. USK Praha - Sokol Pražský 23.10.2021 12:00 Balog L., Šuláková P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lukáš Balog
Pavlína Šuláková

120. Sokol Pražský - USK Praha 24.10.2021 09:30 Schaffner V., Lahoda R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 120

datum: 24.10.2021 09:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vojta Schaffner
Radek Lahoda

122. BA Nymburk - Slavoj Č. Brod 24.10.2021 11:30 Vondráček M., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 122

datum: 24.10.2021 11:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Bakajsa

mladší žáci U14, žákovská liga, skupina D
141. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Královští Sokoli 23.10.2021 10:00 Kvoch J., Kolář J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 141

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Jan Kvoch
Jaroslav Kolář

163. Lions J. Hradec - BK Pelhřimov 23.10.2021 14:00 Kubeš M., Bráblík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 163

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Michal Kubeš
Jan Bráblík

143. BC Vysočina - BK Vlci Žďár 23.10.2021 16:15 Veis M., Krejčiřík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 143

datum: 23.10.2021 16:15

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Martin Veis
Jiří Krejčiřík

162. Královští Sokoli - BK VIVIDBOOKS Pardubice 24.10.2021 09:30 Brandejs T., Beran A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 162

datum: 24.10.2021 09:30

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Antonín Beran

142. BK Pelhřimov - Lions J. Hradec 24.10.2021 11:00 Kubeš M., Bráblík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 142

datum: 24.10.2021 11:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Michal Kubeš
Jan Bráblík

164. BK Vlci Žďár - BC Vysočina 24.10.2021 11:30 Dolejš V., Hynková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 164

datum: 24.10.2021 11:30

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Václav Dolejš
Klára Hynková

146. BC Kolín - BK Pelhřimov 27.10.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 146

datum: 27.10.2021 16:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina E
186. STRABAG Zlín - Slavia Kroměříž 23.10.2021 12:30 Kotala D., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 186

datum: 23.10.2021 12:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dominik Kotala
Břetislav Kraváček

184. SK Žabovřesky - Jiskra Kyjov 23.10.2021 14:00 Křičková L., Hynková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 184

datum: 23.10.2021 14:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lenka Křičková
Klára Hynková

185. Tygři Brno - BASKET Brno 23.10.2021 14:00 Škaroupka M., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 185

datum: 23.10.2021 14:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Michal Škaroupka
Michal Kult

183. BK Vyškov - BCM Orli Prostějov 23.10.2021 16:30 Mynarčík P., Dolejš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 183

datum: 23.10.2021 16:30

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Petr Mynarčík
Václav Dolejš

211. BCM Orli Prostějov - BK Vyškov 24.10.2021 09:00 Válek J., Sekáč M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 211

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Jakub Válek
Martin Sekáč

212. Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 24.10.2021 09:00 Krčmář D., Vaníček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 212

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Marek Vaníček

214. Slavia Kroměříž - STRABAG Zlín 24.10.2021 09:00 Fanta J., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 214

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Jiří Fanta
Ota Baďura

213. BASKET Brno - Tygři Brno 24.10.2021 10:00 Karafiát K., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 213

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Kamil Karafiát
Natálie Karabínová

mladší žáci U14, žákovská liga, skupina F
270. SKUP-BCM Olomouc - BK Opava 22.10.2021 17:30 Válek J., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 270

datum: 22.10.2021 17:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Jakub Válek
Linda Vildová

240. NH Ostrava - BK NH Ostrava B 23.10.2021 08:30 Jurda A., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 240

datum: 23.10.2021 08:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Aleš Jurda
Jan Posker

239. BC Nový Jičín - Basketpoint Frýdek-Místek 23.10.2021 10:00 Sýkora V., Menšík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 239

datum: 23.10.2021 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Václav Sýkora
Jan Menšík

268. BK NH Ostrava B - NH Ostrava 23.10.2021 10:15 Jurda A., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 268

datum: 23.10.2021 10:15

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Aleš Jurda
Jan Posker

242. BK Opava - SKUP-BCM Olomouc 23.10.2021 13:00 Holubek T., Nevřela T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 242

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela

241. BK Snakes Orlová - BK Snakes Ostrava 23.10.2021 16:15 Bočková L., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 241

datum: 23.10.2021 16:15

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Lenka Bočková
Michal Slovák

267. Basketpoint Frýdek-Místek - BC Nový Jičín 24.10.2021 10:00 Jurda A., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 267

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Aleš Jurda
Jan Posker

269. BK Snakes Ostrava - BK Snakes Orlová 24.10.2021 11:00 Giecek A., Hudec F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 269

datum: 24.10.2021 11:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Adam Giecek
Filip Hudec

ženy, 1. liga, základní část
31. BK Brandýs n.L. - USK Praha B 23.10.2021 11:00 Kejklíček R., Bendová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Linda Bendová


33. BA Sparta - KP Brno junior 23.10.2021 13:00 Reitzová P., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař


32. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 23.10.2021 15:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021 15:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy


35. BC Benešov - Studánka Pardubice 23.10.2021 16:00 Záruba M., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 23.10.2021 16:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Matěj Záruba
František Syrovátka


36. Sokol Nusle - BK Havířov 23.10.2021 17:00 Peterková L., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 23.10.2021 17:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Simona Jindřichová


34. Aritma Praha - Žabiny Brno B 23.10.2021 18:00 Petrák J., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák
Jakub Vampola


38. B. Jablonec n. N. - USK Praha B 24.10.2021 10:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy


40. Aritma Praha - KP Brno junior 24.10.2021 10:30 Petrák J., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 24.10.2021 10:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák
Jakub Vampola


37. BK Brandýs n.L. - Sokol Pečky 24.10.2021 11:00 Kejklíček R., Bendová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Linda Bendová


39. BA Sparta - Žabiny Brno B 24.10.2021 11:00 Reitzová P., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař


41. BC Benešov - BK Havířov 24.10.2021 12:00 Hošek J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 24.10.2021 12:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jan Hošek
František Syrovátka


42. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 24.10.2021 13:00 Peterková L., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 24.10.2021 13:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Simona Jindřichová


ženy, 2. liga, skupina A
27. Sluneta Ústí n. L. - DBaK 23.10.2021 15:00 Nesper J., Kočárník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2021 15:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jindřich Nesper
Vojta Kočárník

26. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 23.10.2021 16:00 Ďurana A., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Vladimír Kesler

29. Levhartice Chomutov B - Lokomotiva Liberec 23.10.2021 17:00 Kavan J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský

30. BC Slaný - Ško-Energo MB 23.10.2021 17:00 Vyhlídal M., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Michal Vyhlídal
Michal Dub

28. TB Č. Budějovice - BK Strakonice B 23.10.2021 19:30 Koc O., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2021 19:30

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Ondřej Koc
Dennis Billík

31. Slovan Litoměřice - DBaK 24.10.2021 09:00 Ďurana A., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Vladimír Kesler

32. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 24.10.2021 09:30 Nesper J., Kočárník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 24.10.2021 09:30

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jindřich Nesper
Vojta Kočárník

34. Levhartice Chomutov B - Ško-Energo MB 24.10.2021 11:00 Kavan J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský

33. TB Č. Budějovice - SKB Strakonice 24.10.2021 12:00 Koc O., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 33

datum: 24.10.2021 12:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Ondřej Koc
Dennis Billík

35. BC Slaný - Lokomotiva Liberec 24.10.2021 14:30 Vyhlídal M., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 35

datum: 24.10.2021 14:30

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Michal Vyhlídal
Michal Dub

ženy, 2. liga, skupina B
132. Basketball Nymburk - HB Basket 23.10.2021 13:00 Tejček T., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 132

datum: 23.10.2021 13:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tomáš Tejček
Michal Bakajsa

135. SBŠ Ostrava B - Vlčice Žďár 23.10.2021 15:00 Opletal P., Klapetek R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 135

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Petr Opletal
René Klapetek

133. Basket Poděbrady - BS Český Brod 23.10.2021 17:00 Koudela M., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 133

datum: 23.10.2021 17:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Martin Koudela
Petr Havlíček

134. Basket Ostrava - BK Litomyšl 23.10.2021 18:00 Bešina M., Přidal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 134

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Marek Bešina
Matouš Přidal

136. Basketball Nymburk - BS Český Brod 24.10.2021 09:30 Vondráček M., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 136

datum: 24.10.2021 09:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Bakajsa

139. SBŠ Ostrava B - BK Litomyšl 24.10.2021 10:00 Opletal P., Jurník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 139

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Petr Opletal
Vojtěch Jurník

137. Basket Poděbrady - HB Basket 24.10.2021 12:00 Barták M., Havlíček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 137

datum: 24.10.2021 12:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Matěj Barták
Petr Havlíček

138. Basket Ostrava - Vlčice Žďár 24.10.2021 12:00 Bešina M., Přidal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 138

datum: 24.10.2021 12:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Marek Bešina
Matouš Přidal

juniorky U19, extraliga, základní část
40. SBŠ Ostrava - BK Havířov 02.11.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 02.11.2021 19:30

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




juniorky U19, nadregionální liga, skupina B
14. Loko Liberec - SLUNETA Ústí n. L. B 24.10.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 14

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



9. SLUNETA Ústí n. L. B - BŠ Tygři Praha C 31.10.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 31.10.2021 11:30

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



kadetky U17, extraliga, základní část
31. SBŠ Ostrava - Tygři Praha 23.10.2021 13:00 Opletal P., Klapetek R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 31

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Petr Opletal
René Klapetek


27. ŠBK P-H Sadská - BA Sparta 23.10.2021 14:00 Ulrych L., Výborný D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Dominik Výborný


32. Basket Slovanka - KP Brno 23.10.2021 14:00 Šenk P., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021 14:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Pavel Šenk
Klaudia Karwowska


33. Levhartice Chomutov - Žabiny Brno 23.10.2021 15:00 Kavan J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 33

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský


29. Sokol H. Králové - USK Praha 23.10.2021 16:00 Scholzová M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2021 16:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michaela Scholzová
Michael Mycak


30. Basket Ostrava - HB Basket 23.10.2021 16:00 Giecek A., Hudec F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Adam Giecek
Filip Hudec


28. Loko Trutnov - BK Strakonice 23.10.2021 16:45 Štancl D., Menšík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2021 16:45

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Dominik Štancl
Richard Menšík


34. Loko Trutnov - USK Praha 24.10.2021 09:00 Štancl D., Menšík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2021 09:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Dominik Štancl
Richard Menšík


39. Levhartice Chomutov - KP Brno 24.10.2021 09:00 Vyhlídal M., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 39

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Michal Vyhlídal
Michal Dub


36. Basket Ostrava - Tygři Praha 24.10.2021 10:00 Bešina M., Přidal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Marek Bešina
Matouš Přidal


38. Basket Slovanka - Žabiny Brno 24.10.2021 10:00 Šenk P., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 38

datum: 24.10.2021 10:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Pavel Šenk
Klaudia Karwowska


35. Sokol H. Králové - BK Strakonice 24.10.2021 11:00 Scholze M., Scholze Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 24.10.2021 11:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michal Scholze
Štěpán Scholze


37. SBŠ Ostrava - HB Basket 24.10.2021 12:15 Opletal P., Klapetek R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2021 12:15

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Petr Opletal
René Klapetek


kadetky U17, celostátní liga, skupina A
54. Válečnice Děčín - Loko Karlovy Vary 23.10.2021 13:00 Mašek T., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 23.10.2021 13:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek


23. USK Praha B - BK Klatovy 23.10.2021 14:00 Petrák J., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 14:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák
Jakub Vampola


24. Sokol Nusle - DBaK 23.10.2021 15:00 Peterková L., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 15:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Simona Jindřichová


21. HB Basket B - Bižuterie Jablonec n.N. 23.10.2021 15:15 Hejduk J., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 15:15

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Fedor Lysov


27. USK Praha B - DBaK 24.10.2021 10:00 Jon M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá


28. Sokol Nusle - BK Klatovy 24.10.2021 11:00 Peterková L., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021 11:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lucie Peterková
Simona Jindřichová


25. HB Basket B - Válečnice Děčín 24.10.2021 12:30 Petrák J., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021 12:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák
Jakub Vampola


50. Bižuterie Jablonec n.N. - Loko Karlovy Vary 24.10.2021 12:30 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 24.10.2021 12:30

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy


kadetky U17, celostátní liga, skupina B
79. Studánka Pardubice - Sokol H. Počernice 23.10.2021 09:00 Špaček J., Mareš R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 23.10.2021 09:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jan Špaček
Roman Mareš


77. BSK TJ Jičín - BK Brandýs n.L. 23.10.2021 10:30 Hejduk J., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 23.10.2021 10:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Fedor Lysov


80. BC Kolín - Tygři Praha B 23.10.2021 16:00 Pokorný Š., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 23.10.2021 16:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Petr Šmůla


78. Sokol H. Králové B - Basket Slovanka B 23.10.2021 18:00 Scholzová M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 23.10.2021 18:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michaela Scholzová
Michael Mycak


83. Studánka Pardubice - Tygři Praha B 24.10.2021 09:00 Špaček J., Mareš R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 24.10.2021 09:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Jan Špaček
Roman Mareš


84. BC Kolín - Sokol H. Počernice 24.10.2021 10:00 Pokorný Š., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Petr Šmůla


81. BSK TJ Jičín - Basket Slovanka B 24.10.2021 11:30 Hejduk J., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 24.10.2021 11:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Fedor Lysov


82. Sokol H. Králové B - BK Brandýs n.L. 24.10.2021 13:00 Mycak M., Scholze Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 24.10.2021 13:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michael Mycak
Štěpán Scholze


kadetky U17, celostátní liga, skupina C
134. Sojky Pelhřimov - BK Havířov 23.10.2021 17:00 Kubeš M., Bráblík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 23.10.2021 17:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Michal Kubeš
Jan Bráblík


133. BC Benešov - SK Bruntál 23.10.2021 18:00 Záruba M., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Matěj Záruba
František Syrovátka


135. K2 Prostějov - KP Brno B 23.10.2021 18:00 Vildová L., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 23.10.2021 18:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Linda Vildová
Martin Račanský


136. STRABAG Zlín - Žabiny Brno B 23.10.2021 18:30 Jakubík P., Janík K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 23.10.2021 18:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petr Jakubík
Karel Janík


138. Sojky Pelhřimov - SK Bruntál 24.10.2021 09:00 Kubeš M., Bráblík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 24.10.2021 09:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Michal Kubeš
Jan Bráblík


137. BC Benešov - BK Havířov 24.10.2021 10:00 Hošek J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jan Hošek
František Syrovátka


139. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 24.10.2021 10:00 Vildová L., Kaprál L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 24.10.2021 10:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Linda Vildová
Lukáš Kaprál


140. STRABAG Zlín - KP Brno B 24.10.2021 11:30 Jakubík P., Janík K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 24.10.2021 11:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petr Jakubík
Karel Janík


kadetky U17, nadregionální liga, skupina A
220. BK Medvědi Tábor - Basket Říčany 23.10.2021 09:00 Pivovarský M., Petrisko L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 220

datum: 23.10.2021 09:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko

219. Příbram - BCM Sokolov 23.10.2021 10:00 Buršík P., Povolný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 219

datum: 23.10.2021 10:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Petr Buršík
Jáchym Povolný

221. Příbram - BK Medvědi Tábor 24.10.2021 09:00 Buršík P., Povolný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 221

datum: 24.10.2021 09:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Petr Buršík
Jáchym Povolný

kadetky U17, nadregionální liga, skupina B
120. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 23.10.2021 16:00 Asztalos O., Morávek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 120

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek

119. Loko Liberec - BK Teplice 23.10.2021 18:00 Shumskyy V., Poživil J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 119

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil

122. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 24.10.2021 10:00 Asztalos O., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 122

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková

121. Loko Liberec - Slavoj BK Litoměřice 24.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 121

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina C
19. Uherský Brod - ADFORS Basket Litomyšl 23.10.2021 11:00 Kryštof P., Antoš A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Pavel Kryštof
Adam Antoš

17. SKB Tišnov - Sokol Lanžhot 23.10.2021 12:30 Slezák J., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2021 12:30

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jiří Slezák
Martin Baron

20. Uherský Brod - ADFORS Basket Litomyšl 23.10.2021 13:00 Kryštof P., Antoš A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Pavel Kryštof
Adam Antoš

21. SKB Česká Třebová - BK Žabiny Brno C 23.10.2021 13:00 Němec K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 13:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Karel Němec


23. BK Blansko - Vlčice Žďár 23.10.2021 13:00 Frass R., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska

18. SKB Tišnov - Sokol Lanžhot 23.10.2021 14:30 Slezák J., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2021 14:30

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jiří Slezák
Martin Baron

22. SKB Česká Třebová - BK Žabiny Brno C 23.10.2021 15:00 Jelínek M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Matouš Jelínek


24. BK Blansko - Vlčice Žďár 23.10.2021 15:00 Frass R., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska

5. Uherský Brod - Vlčice Žďár 28.10.2021 10:00 Kotala D., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Dominik Kotala
Břetislav Kraváček

6. Uherský Brod - Vlčice Žďár 28.10.2021 12:00 Kraváček B., Kotala D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.10.2021 12:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Břetislav Kraváček
Dominik Kotala

kadetky U17, nadregionální liga, skupina D
180. Loko Krnov - TJ Šumperk 23.10.2021 12:00 Jedličková K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 180

datum: 23.10.2021 12:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kateřina Jedličková


181. BK Lipník - Gepardi Rožnov p/R 23.10.2021 13:00 Doležal V., Pechová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
3. kolo, zápas č. 181

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Vratislav Doležal
Aneta Pechová

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina A
2. Basket Slovanka - BA Sparta Praha 23.10.2021 09:30 Jon M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.10.2021 09:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá

3. BK Strakonice - USK Praha 23.10.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 23.10.2021 14:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



1. DBaK - Loko Karlovy Vary 23.10.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



16. Loko Karlovy Vary - DBaK 24.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



18. USK Praha - BK Strakonice 24.10.2021 12:00 Jon M., Kotrbatá Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 18

datum: 24.10.2021 12:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá

17. BA Sparta Praha - Basket Slovanka 24.10.2021 13:00 Šuláková P., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 17

datum: 24.10.2021 13:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pavlína Šuláková
Jan Neubauer

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina B
32. BC Slaný - BK Levhartice Chomutov 23.10.2021 15:00 Vyhlídal M., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Michal Vyhlídal
Michal Dub

31. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 23.10.2021 17:00 Nesper J., Kočárník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 31

datum: 23.10.2021 17:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Jindřich Nesper
Vojta Kočárník

52. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí nad Labem 24.10.2021 10:00 Hušek D., Keslerová B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 52

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Daniel Hušek
Barbora Keslerová

53. BK Levhartice Chomutov - BC Slaný 24.10.2021 13:00 Kavan J., Svejkovský  O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 53

datum: 24.10.2021 13:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina C
73. Loko Trutnov - BSK Jičín 23.10.2021 14:30 Štancl D., Menšík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 73

datum: 23.10.2021 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Dominik Štancl
Richard Menšík

75. Pandy Čelákovice - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 23.10.2021 16:00 Mrzena L., Janovský J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 75

datum: 23.10.2021 16:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Lukáš Mrzena
Jaroslav Janovský

90. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Pandy Čelákovice 24.10.2021 09:30 Veselý J., Hackl F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 90

datum: 24.10.2021 09:30

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Jiří Veselý
Filip Hackl

88. BSK Jičín - Loko Trutnov 24.10.2021 14:00 Hejduk J., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 88

datum: 24.10.2021 14:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Fedor Lysov

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina D
105. BC Vysočina - BK VLČICE Žďár 23.10.2021 14:15 Veis M., Krejčiřík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 105

datum: 23.10.2021 14:15

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Martin Veis
Jiří Krejčiřík

103. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové 23.10.2021 17:00 Dombrovský F., Zavřel M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 103

datum: 23.10.2021 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel

124. Sokol H. Králové - Studánka Pardubice 24.10.2021 09:00 Scholze M., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 124

datum: 24.10.2021 09:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michal Scholze
Michael Mycak

126. BK VLČICE Žďár - BC Vysočina 24.10.2021 09:30 Dolejš V., Hynková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 126

datum: 24.10.2021 09:30

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Václav Dolejš
Klára Hynková

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina E
147. Jiskra Kyjov - STRABAG Zlín 23.10.2021 14:00 Krčmář D., Vaníček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 147

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Marek Vaníček

146. K2 Prostějov - OSK Olomouc 23.10.2021 15:30 Vildová L., Račanský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 146

datum: 23.10.2021 15:30

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Linda Vildová
Martin Račanský

145. Žabiny Brno - Žabiny Brno B 23.10.2021 16:00 Křičková L., Hynková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 145

datum: 23.10.2021 16:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lenka Křičková
Klára Hynková

166. Žabiny Brno B - Žabiny Brno 24.10.2021 09:00 Urbánek Š., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 166

datum: 24.10.2021 09:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Zdeněk Strmiska

167. OSK Olomouc - K2 Prostějov 24.10.2021 10:00 Kapaňa L., Šuranský R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 167

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Radek Šuranský

168. STRABAG Zlín - Jiskra Kyjov 24.10.2021 13:30 Jakubík P., Janík K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 168

datum: 24.10.2021 13:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petr Jakubík
Karel Janík

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina F
187. BK Havířov - BK START Ostrava 20.10.2021 16:30 Kraina T., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 187

datum: 20.10.2021 16:30

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Tomáš Kraina
Michal Slovák

189. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 23.10.2021 10:00 Bočková L., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 189

datum: 23.10.2021 10:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Lenka Bočková
Michal Slovák

188. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 23.10.2021 14:00 Bešina M., Přidal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 188

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Marek Bešina
Matouš Přidal

210. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 24.10.2021 09:00 Veselý O., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 210

datum: 24.10.2021 09:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek

208. BK START Ostrava - BK Havířov 24.10.2021 09:45 Bočková L., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 208

datum: 24.10.2021 09:45

místo: SŠSP Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba

rozhodčí:
Lenka Bočková
Michal Slovák

209. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 24.10.2021 14:30 Klapetek R., Jurník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 209

datum: 24.10.2021 14:30

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
René Klapetek
Vojtěch Jurník