image
Období
muži, Kooperativa NBL, základní část
70. ERA Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy 31.10.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 31.10.2020 17:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:




68. BK JIP Pardubice - USK Praha 31.10.2020 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 31.10.2020 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




71. GEOSAN Kolín - Basket Brno 31.10.2020 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 31.10.2020 17:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




67. Královští sokoli - NH Ostrava 31.10.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 31.10.2020 18:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:




69. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 31.10.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 31.10.2020 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




72. BK ARMEX Děčín - Olomoucko 01.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 01.11.2020 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




22. BK JIP Pardubice - GEOSAN Kolín 04.11.2020 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 04.11.2020 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




18. BK ARMEX Děčín - Basket Brno 04.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 04.11.2020 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




76. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava 07.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.11.2020 17:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:




78. USK Praha - NH Ostrava 07.11.2020 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.11.2020 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




75. GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk 07.11.2020 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.11.2020 17:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




73. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.11.2020 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




74. Olomoucko - Basket Brno 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.11.2020 18:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:




77. SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 08.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 08.11.2020 18:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:




ženy, RENOMIA ŽBL, základní část
38. Sokol H. Králové - BK ST - U19 Chance 31.10.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
8. kolo, zápas č. 38

datum: 31.10.2020 16:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




37. Levhartice Chomutov - Slovanka 31.10.2020 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
8. kolo, zápas č. 37

datum: 31.10.2020 19:30

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:




40. Loko Trutnov - ZVVZ USK Praha 01.11.2020 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
8. kolo, zápas č. 40

datum: 01.11.2020 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




36. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 01.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 01.11.2020 17:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:




42. KP Brno - ZVVZ USK Praha 04.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2020

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




44. Sokol H. Králové - Slovanka 04.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 44

datum: 04.11.2020 17:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




45. Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 06.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 45

datum: 06.11.2020 16:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




43. BK ST - U19 Chance - BLK Slavia Praha 06.11.2020 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 43

datum: 06.11.2020 17:45

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




41. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 08.11.2020 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 41

datum: 08.11.2020 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




muži, 1. liga, Skupina ZÁPAD
39. GBA Sojky Pelhřimov - BK Levharti Chomutov 06.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina ZÁPAD
8. kolo, zápas č. 39

datum: 06.11.2020 18:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:




38. Sokol Vyšehrad - Basketbal Polabí 06.11.2020 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina ZÁPAD
8. kolo, zápas č. 38

datum: 06.11.2020 19:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:




36. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 06.11.2020 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina ZÁPAD
8. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2020 19:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:




37. USK Praha B - Slavoj Litoměřice 06.11.2020 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina ZÁPAD
8. kolo, zápas č. 37

datum: 06.11.2020 20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




40. SK Slavia Praha - Sokol Písek 06.11.2020 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina ZÁPAD
8. kolo, zápas č. 40

datum: 06.11.2020 20:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:




muži, 1. liga, Skupina VÝCHOD
127. Basketbal Olomouc - BC Vysočina 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 127

datum: 08.11.2020

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:




129. STRABAG Zlín - SA KOMFORT Brno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 129

datum: 08.11.2020

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:




128. BC Nový Jičín - BK VIVIDBOOKS Pardubice 08.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 128

datum: 08.11.2020 16:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:




126. Snakes Ostrava - GBA Lions J. Hradec 08.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 126

datum: 08.11.2020 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




130. Basket Opava 2010 - BCM Orli Prostějov 08.11.2020 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 1. liga
Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 130

datum: 08.11.2020 20:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina A
43. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.11.2020

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




44. Slavoj BK Litoměřice "B" - Tigers Č. Budějovice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.11.2020

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




45. BK Klatovy - SKB Rokycany 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 07.11.2020

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




47. Sokol Žižkov - Wolves Radotín 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.11.2020

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




48. Sokol Kbely - BC Benešov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




46. Jiskra Domažlice - Příbram 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 07.11.2020 18:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




49. Sluneta USK Ústí n.L. - Tigers Č. Budějovice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2020

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




50. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 08.11.2020

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




51. BK Klatovy - Příbram 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.11.2020

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




53. Sokol Žižkov - BC Benešov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 08.11.2020

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




54. Sokol Kbely - Wolves Radotín 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:




52. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.11.2020 10:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina B
175. Slavia Praha B - Tesla Pardubice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




176. BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




177. AŠ Mladá Boleslav - BK Vlci Žďár 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:




178. BA LYNX Liberec - TJ Třebíč 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:




179. BVK Holice - Sokol Kutná Hora 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 07.11.2020

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




180. BK NAPOS Vysoká n.L. - BC Kolín B 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 07.11.2020 18:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




181. Slavia Praha B - Sokol BK Chrudim 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




182. BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




183. AŠ Mladá Boleslav - TJ Třebíč 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:




184. BA LYNX Liberec - BK Vlci Žďár 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:




185. BVK Holice - BC Kolín B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 08.11.2020

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




186. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora 08.11.2020 13:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 08.11.2020 13:45

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina C
308. BK Opava "B" - Sokol Karviná 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 308

datum: 07.11.2020

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




309. TJ Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 309

datum: 07.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




310. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 310

datum: 07.11.2020

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:




312. UP Olomouc - Slovan Č. Pole Brno 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 312

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:




311. KK Val. Meziříčí - SA Brno 07.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 311

datum: 07.11.2020 17:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:




307. TJ Šumperk - NH Ostrava B 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 307

datum: 07.11.2020 18:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:




314. BK Opava "B" - NH Ostrava B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 314

datum: 08.11.2020

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




315. TJ Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 315

datum: 08.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




316. Slavia Kroměříž - Renocar Podolí 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 316

datum: 08.11.2020

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:




318. UP Olomouc - SA Brno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 318

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:




317. KK Val. Meziříčí - Slovan Č. Pole Brno 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 317

datum: 08.11.2020 10:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:




313. TJ Šumperk - Sokol Karviná 08.11.2020 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 313

datum: 08.11.2020 11:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:




kadeti U17, extraliga, základní část
43. Tygři Praha - Sokol Písek 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



44. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.11.2020

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



45. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Basket Brno 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 07.11.2020

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



47. USK Praha - NH Ostrava 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.11.2020

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



46. BCM Orli Prostějov - Tygři Brno 07.11.2020 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 07.11.2020 12:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



48. BA Nymburk - Snakes Ostrava 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.11.2020 18:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



49. Tygři Praha - BK Loko Plzeň 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



50. Sokol Pražský - Sokol Písek 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 08.11.2020

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



51. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Tygři Brno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.11.2020

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



53. USK Praha - Snakes Ostrava 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 08.11.2020

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



54. BA Nymburk - NH Ostrava 08.11.2020 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 08.11.2020 09:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



52. BCM Orli Prostějov - Basket Brno 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.11.2020 10:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina A
1. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.11.2020

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



2. BK Klatovy - BA Sparta Praha 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.11.2020

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



3. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.11.2020

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



4. Levharti Chomutov - Tygři Louny 07.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2020 16:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:



29. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 08.11.2020

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



30. BA Sparta Praha - BK Klatovy 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 08.11.2020

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



32. Tygři Louny - Levharti Chomutov 08.11.2020 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2020 11:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



31. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 08.11.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2020 15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina B
57. BK Lions J. Hradec - BC Vysočina 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 07.11.2020

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:



58. Tesla Pardubice - BVK Holice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 07.11.2020

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



59. BK Brandýs n. L. - Basket Poděbrady 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



60. Jižní Supi - Sokol Žižkov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 07.11.2020

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



86. BVK Holice - Tesla Pardubice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 08.11.2020

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



87. Basket Poděbrady - BK Brandýs n. L. 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 08.11.2020

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



88. Sokol Žižkov - Jižní Supi 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 08.11.2020

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



85. BC Vysočina - BK Lions J. Hradec 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 08.11.2020 10:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina C
113. Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 07.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



114. STRABAG Zlín - SK UP-BCM Olomouc 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 07.11.2020

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



115. Vlci Žďár - Tygři Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 07.11.2020

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



116. BK Příbor - BK Opava 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 07.11.2020 18:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



141. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 08.11.2020

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



142. SK UP-BCM Olomouc - STRABAG Zlín 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:



143. Tygři Brno B - Vlci Žďár 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 08.11.2020

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:



144. BK Opava - BK Příbor 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 08.11.2020

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina A
17345. BK Beroun - Thermia K. Vary 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 17345

datum: 07.11.2020

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



17346. SKB Rokycany - BK Sokolov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 17346

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:



17347. Jiskra Domažlice (MS) - BK Kladno 07.11.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 17347

datum: 07.11.2020 15:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



17348. BA Grizzlies Plzeň - ŠSK Slaný 07.11.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 17348

datum: 07.11.2020 15:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina B
17295. BK Příbram 2000 - Sršni Sokol Písek B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 17295

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



17296. Sokol Vyšehrad B - Tygři Praha B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 17296

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



17311. Tygři Praha B - Sokol Vyšehrad B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 17311

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



17310. Sršni Sokol Písek B - BK Příbram 2000 08.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 17310

datum: 08.11.2020 16:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina D
17027. SK Týniště nad Orlicí - Spartak Rychnov nad Kněžnou 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17027

datum: 07.11.2020

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:



17028. SK Týniště nad Orlicí - Spartak Rychnov nad Kněžnou 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17028

datum: 07.11.2020

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:



17029. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17029

datum: 07.11.2020

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



17030. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17030

datum: 07.11.2020

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



17031. SŠB Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17031

datum: 07.11.2020

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17032. SŠB Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17032

datum: 07.11.2020

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17025. NAPOS Vysoká n. L. - BK Bizoni Náchod 07.11.2020 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17025

datum: 07.11.2020 12:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17026. NAPOS Vysoká n. L. - BK Bizoni Náchod 07.11.2020 13:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 17026

datum: 07.11.2020 13:45

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina E
17085. TJ Třebíč - Renocar Podolí 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17085

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



17087. SAM Brno B - Basket Kohouti 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17087

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:



17089. SK Žabovřesky - Sokol Šlapanice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17089

datum: 07.11.2020

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



17086. TJ Třebíč - Renocar Podolí 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17086

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



17088. SAM Brno B - Basket Kohouti 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17088

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:



17090. SK Žabovřesky - Sokol Šlapanice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
3. kolo, zápas č. 17090

datum: 08.11.2020

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina F
17276. Sl.Kroměříž B - Basket Valmez 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
4. kolo, zápas č. 17276

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



17274. Šumperk - BK Lipník 07.11.2020 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
4. kolo, zápas č. 17274

datum: 07.11.2020 15:30

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



17275. TBS Přerov - SK UP Olomouc B 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
4. kolo, zápas č. 17275

datum: 07.11.2020 18:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina G
17252. Start Havířov - Krnov 07.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
4. kolo, zápas č. 17252

datum: 07.11.2020 10:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



17251. BC Nový Jičín - BK Opava B 07.11.2020 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
4. kolo, zápas č. 17251

datum: 07.11.2020 11:30

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina A
15132. BK Teplice - BA Roudnice n.L. 06.11.2020 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 15132

datum: 06.11.2020 17:30

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



15127. Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 09.11.2020 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15127

datum: 09.11.2020 19:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina D
15121. SŠB Pardubice - BLNP 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
5. kolo, zápas č. 15121

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



15122. SŠB Pardubice - BLNP 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
5. kolo, zápas č. 15122

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina A
33. Jižní Supi - BK Jiskra Domažlice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2020

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



34. Medvědi Tábor - BK Klatovy 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2020

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



35. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 07.11.2020

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



36. BK Beroun - Sokol Písek Sršni B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 07.11.2020

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



37. Medvědi Tábor - BK Jiskra Domažlice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 08.11.2020

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



38. Jižní Supi - BK Klatovy 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 08.11.2020

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



39. BK Beroun - Sokol Písek 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 08.11.2020

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



40. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 08.11.2020

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina B
92. BŠ Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



89. BA Tygři Louny - BA Sparta Praha 07.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 07.11.2020 10:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



91. BK Kladno - BK Teplice 07.11.2020 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 07.11.2020 13:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



90. BK Levharti Chomutov - USK Praha 07.11.2020 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 07.11.2020 14:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:



95. BŠ Tygři Praha - BK Teplice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



94. BA Tygři Louny - USK Praha 08.11.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 08.11.2020 09:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



96. BK Kladno - Sluneta Ústí n. L. 08.11.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 08.11.2020 09:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



93. BK Levharti Chomutov - BA Sparta Praha 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 08.11.2020 10:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina C
137. Sj. BK Litoměřice - Válečníci Děčín 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 137

datum: 07.11.2020

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



138. BK Brandýs n. L. - TJ Sokol Kbely 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 138

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



139. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 139

datum: 07.11.2020

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



140. BA 2006´ Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 140

datum: 08.11.2020

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



141. Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 141

datum: 08.11.2020

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



142. BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 142

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina D
179. BK Pelhřimov - BK VIVIDBOOKS Pardubice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 179

datum: 07.11.2020

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



180. BC Vysočina - Královští Sokoli 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 180

datum: 07.11.2020

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



181. Basket Poděbrady - Basketbal TJ Svitavy 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 181

datum: 07.11.2020

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



183. BK Pelhřimov - Královští Sokoli 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 183

datum: 08.11.2020

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



182. BC Vysočina - BK VIVIDBOOKS Pardubice 08.11.2020 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 182

datum: 08.11.2020 12:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



184. BA Nymburk - Basketbal TJ Svitavy 08.11.2020 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 184

datum: 08.11.2020 13:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina E
221. Tygři JBC Brno - Jiskra Kyjov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 221

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



222. SAM Brno - Slavia Kroměříž 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 222

datum: 07.11.2020

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:



223. STRABAG Zlín - BK Mohelnice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 223

datum: 07.11.2020

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



224. SAM Brno - Jiskra Kyjov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 224

datum: 08.11.2020

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:



225. Tygři JBC Brno - Slavia Kroměříž 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 225

datum: 08.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



226. STRABAG Zlín - BCM Orli Prostějov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 226

datum: 08.11.2020

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



210. Jiskra Kyjov - BCM Orli Prostějov 09.11.2020 18:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 210

datum: 09.11.2020 18:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, Skupina F
271. BK Snakes Ostrava B - Basketpoint Frýdek-Místek 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 271

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



272. BK Snakes Ostrava - TJ Start Havířov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 272

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



273. Olomouc - NH Ostrava 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 273

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



274. BC Nový Jičín - BK Opava 07.11.2020 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 274

datum: 07.11.2020 09:30

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



275. BK Snakes Ostrava - Basketpoint Frýdek-Místek 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 275

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



276. BK Snakes Ostrava B - TJ Start Havířov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 276

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



278. Olomouc - BK Opava 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 278

datum: 08.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



277. BC Nový Jičín - NH Ostrava 08.11.2020 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 277

datum: 08.11.2020 09:30

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



ženy, 1. liga, základní část
44. BK Brandýs n.L. - BA Sparta 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




45. USK Praha - KP Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 07.11.2020

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




46. Sokol Pečky - Žabiny Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 07.11.2020

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:




48. Studánka Pardubice - BC Benešov 07.11.2020 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.11.2020 13:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




47. BK Havířov - Sokol Nusle 07.11.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.11.2020 15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




43. B. Jablonec n. N. - Aritma Praha 07.11.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.11.2020 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




50. BK Brandýs n.L. - Aritma Praha 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




51. USK Praha - Žabiny Brno B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.11.2020

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




52. Sokol Pečky - KP Brno B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.11.2020

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:




49. B. Jablonec n. N. - BA Sparta 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2020 10:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




53. BK Havířov - BC Benešov 08.11.2020 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 08.11.2020 11:15

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




54. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 08.11.2020 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 08.11.2020 13:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




ženy, 2. liga, skupina A
23. HB Basket - DBaK 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 23

datum: 07.11.2020

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:



24. Black Cats - Slovan Litoměřice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 24

datum: 07.11.2020

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



25. SKB Strakonice - Lokomotiva Liberec 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 07.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



26. BK Strakonice B - Ško-Energo MB 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 07.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



27. Black Cats - Levhartice Chomutov B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 27

datum: 08.11.2020

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



28. SKB Strakonice - Ško-Energo MB 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 28

datum: 08.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



29. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 08.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



ženy, 2. liga, skupina B
92. Basket Poděbrady - BK Litomyšl 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 92

datum: 07.11.2020

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



91. BK Příbor SBŠ - Basket Ostrava 07.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 91

datum: 07.11.2020 16:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



93. Basketball Nymburk - Vlčice Žďár 07.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 93

datum: 07.11.2020 16:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



94. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 94

datum: 08.11.2020

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



95. Basketball Nymburk - BK Litomyšl 08.11.2020 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 95

datum: 08.11.2020 11:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



kadetky U17, extraliga, základní část
50. Sokol H. Králové - BK Strakonice 06.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 06.11.2020

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




44. Sokol H. Králové - BA Sparta 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.11.2020

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




45. USK Praha - KP Brno 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 07.11.2020

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




46. Basket Slovanka - Žabiny Brno 07.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 07.11.2020 10:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:




48. SBŠ Ostrava - HB Basket 07.11.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.11.2020 15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




43. Loko Trutnov - BK Strakonice 07.11.2020 16:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.11.2020 16:45

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




47. BK Havířov - Levhartice Chomutov 07.11.2020 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.11.2020 17:15

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




51. USK Praha - Žabiny Brno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.11.2020

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




49. Loko Trutnov - BA Sparta 08.11.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2020 09:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




53. BK Havířov - HB Basket 08.11.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 08.11.2020 09:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




52. Basket Slovanka - KP Brno 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.11.2020 10:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:




54. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 08.11.2020 10:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina A
1. Loko Karlovy Vary - DBaK 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.11.2020

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:




2. HB Basket B - Sokol Nusle 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.11.2020

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:




3. TJ Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.11.2020

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:




4. BA Sparta B - Tygři Praha 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2020

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:




29. DBaK - Loko Karlovy Vary 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:




30. Sokol Nusle - HB Basket B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 08.11.2020

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:




31. BKj. Kralupy n.V. - TJ Sokol Kladno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2020

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:




32. Tygři Praha - BA Sparta B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina B
57. USK Praha B - Basket Slovanka B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 07.11.2020

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




59. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 07.11.2020

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




60. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 07.11.2020

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:




58. Basket Severočesko - Válečnice Děčín 07.11.2020 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 07.11.2020 14:30

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




85. Basket Slovanka B - USK Praha B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:




87. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 08.11.2020

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:




88. BK Brandýs n.L. - ŠBK P-H Sadská 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




86. Válečnice Děčín - Basket Severočesko 08.11.2020 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 08.11.2020 13:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina C
114. Basket Ostrava - KP Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 07.11.2020

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:




115. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 07.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




116. Studánka Pardubice - K2 Prostějov 07.11.2020 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 07.11.2020 11:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




142. KP Brno B - Basket Ostrava 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 08.11.2020

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:




143. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 08.11.2020

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




144. K2 Prostějov - Studánka Pardubice 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 08.11.2020

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:




kadetky U17, nadregionální liga, Skupina A
200. Tygři Praha "B" - Baník Most 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 200

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



202. DBaK B - ASK Lovosice 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 202

datum: 07.11.2020

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



201. BC Slaný - Tygřice Louny 07.11.2020 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 201

datum: 07.11.2020 18:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



203. Tygři Praha "B" - Tygřice Louny 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 203

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



205. BK M. Lázně - ASK Lovosice 08.11.2020 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 205

datum: 08.11.2020 11:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



204. BC Slaný - Baník Most 08.11.2020 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 204

datum: 08.11.2020 13:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, Skupina C
19. Renocar Podolí - BK Žabiny Brno C 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
4. kolo, zápas č. 19

datum: 07.11.2020

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:



23. Vlčice Žďár - SKB Tišnov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
4. kolo, zápas č. 23

datum: 07.11.2020

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



20. Renocar Podolí - BK Žabiny Brno C 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
4. kolo, zápas č. 20

datum: 08.11.2020

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:



24. Vlčice Žďár - SKB Tišnov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
4. kolo, zápas č. 24

datum: 08.11.2020

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, Skupina D
112. STRABAG Zlín - Basket Valmez 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 112

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



111. Přerov - BK Lipník n.B. 07.11.2020 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
4. kolo, zápas č. 111

datum: 07.11.2020 16:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, Skupina E
91. SK Bruntál - Gepardi Rožnov p/R 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 91

datum: 07.11.2020

místo: hala TJ Slavoj, Bruntál

rozhodčí:



230. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 230

datum: 07.11.2020

místo: ,

rozhodčí:



92. BK Příbor - Basket Ostrava B 07.11.2020 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
4. kolo, zápas č. 92

datum: 07.11.2020 14:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, Skupina B
12. Tatran Kraslice - Sokol Kladno 07.11.2020 15:00 Veselá L., Koranda V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 12

datum: 07.11.2020 15:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Lucie Veselá
Vladimír Koranda

mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina A
25. BC Benešov - BK Klatovy 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 07.11.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



26. BK Strakonice - DBaK 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 07.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



27. BŠ Tygři Praha - BA Sparta Praha 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



28. BK Strakonice - BK Klatovy 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 08.11.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



29. BC Benešov - DBaK 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 08.11.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



30. BŠ Tygři Praha - BK Beroun 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina B
67. HB Basket Praha B - Loko Karlovy Vary 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 67

datum: 07.11.2020

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:



68. BC Slaný - BK Levhartice Chomutov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 68

datum: 07.11.2020

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



69. SLUNETA Ústí nad Labem - HB Basket 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 69

datum: 07.11.2020

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



70. BC Slaný - Loko Karlovy Vary 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 70

datum: 08.11.2020

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



71. HB Basket Praha B - BK Levhartice Chomutov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 71

datum: 08.11.2020

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:



72. Slovan Litoměřice - HB Basket 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 72

datum: 08.11.2020

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina C
109. Pandy Čelákovice - USK Praha 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 109

datum: 07.11.2020

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



110. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Basket Slovanka 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 110

datum: 07.11.2020

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



111. Pastelka MB - ASK Lovosice 07.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 111

datum: 07.11.2020 10:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



112. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - USK Praha 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 112

datum: 08.11.2020

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



113. Pandy Čelákovice - Basket Slovanka 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 113

datum: 08.11.2020

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



114. Pastelka MB - Slavoj BK Litoměřice 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 114

datum: 08.11.2020 10:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina D
152. BSK Jičín - TJ Sokol Pečky 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 152

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



153. BK Studánka Pardubice B - Basket Severočesko 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 153

datum: 07.11.2020

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



151. Loko Trutnov - BC Kolín 07.11.2020 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 151

datum: 07.11.2020 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



154. BSK Jičín - BC Kolín 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 154

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



156. Studánka Pardubice - Basket Severočesko 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 156

datum: 08.11.2020

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



155. Loko Trutnov - TJ Sokol Pečky 08.11.2020 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 155

datum: 08.11.2020 11:15

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina E
193. K2 Prostějov - Sokol H. Králové 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 193

datum: 07.11.2020

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



194. KP Brno - Žabiny Brno 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 194

datum: 07.11.2020

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



195. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 195

datum: 07.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



197. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 197

datum: 08.11.2020

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



198. KP Brno - Žabiny Brno B 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 198

datum: 08.11.2020

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



196. SKB Tišnov - Sokol H. Králové 08.11.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 196

datum: 08.11.2020 10:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, Skupina F
235. Basket Ostrava - BK Havířov 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 235

datum: 07.11.2020

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



237. OSK Olomouc - SK Bruntál 07.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 237

datum: 07.11.2020

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



236. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 07.11.2020 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 236

datum: 07.11.2020 12:30

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



239. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 239

datum: 08.11.2020

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



240. OSK Olomouc - Loko Krnov 08.11.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 240

datum: 08.11.2020

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



238. SBŠ Ostrava - BK Havířov 08.11.2020 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 238

datum: 08.11.2020 12:30

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC