image
Období
muži, Kooperativa NBL, základní část
66. BK JIP Pardubice - NH Ostrava 03.12.2020 17:30 Kučírek M., Salvetr R., Záruba M. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2020 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Matěj Záruba

komisař: Zdeněk Ringsmuth

61. Olomoucko - Královští sokoli 03.12.2020 18:00 Kec J., Jedlička J., Dombrovský F. Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2020 18:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Jakub Kec
Jiří Jedlička
Filip Dombrovský

komisař: Petr Andrle

63. Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy 03.12.2020 18:00 Hruša P., Vošahlík M., Kapaňa L. Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2020 18:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Petr Hruša
Marek Vošahlík
Lukáš Kapaňa

komisař: Robert Paulík

70. ERA Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy 05.12.2020 17:00 Delegováno Volejník P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 05.12.2020 17:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Volejník

67. Královští sokoli - NH Ostrava 05.12.2020 18:15 Delegováno Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 05.12.2020 18:15

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Petr Andrle

69. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 05.12.2020 18:15 Delegováno Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 05.12.2020 18:15

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Zdeněk Latík

71. GEOSAN Kolín - Basket Brno 05.12.2020 18:15 Delegováno Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 05.12.2020 18:15

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Hlaváček

72. BK ARMEX Děčín - Olomoucko 05.12.2020 18:15 Delegováno Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 05.12.2020 18:15

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Roman Šikner

68. BK JIP Pardubice - USK Praha 05.12.2020 18:40 Delegováno Macela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 05.12.2020 18:40

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Miroslav Macela

73. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 09.12.2020 18:30 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 09.12.2020 18:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

76. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava 09.12.2020 18:30 Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 09.12.2020 18:30

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:



komisař: Petr Andrle

77. SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 09.12.2020 18:30 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 09.12.2020 18:30

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

78. USK Praha - NH Ostrava 09.12.2020 18:30 Macela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 09.12.2020 18:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Miroslav Macela

75. GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk 09.12.2020 18:45 Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 09.12.2020 18:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



komisař: Roman Šikner

74. Olomoucko - Basket Brno 09.12.2020 19:00 Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 09.12.2020 19:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



komisař: Robert Paulík

84. Basket Brno - BK ARMEX Děčín 12.12.2020 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.12.2020

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

83. ERA Basketball Nymburk - Olomoucko 12.12.2020 17:00 Volejník P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.12.2020 17:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:



komisař: Pavel Volejník

80. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 12.12.2020 17:30 Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.12.2020 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



komisař: Robert Paulík

79. Královští sokoli - USK Praha 12.12.2020 18:00 Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.12.2020 18:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



komisař: Roman Šikner

82. BK Opava - GEOSAN Kolín 12.12.2020 18:00 Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.12.2020 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Latík

81. BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy 13.12.2020 Macela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.12.2020

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



komisař: Miroslav Macela

35. USK Praha - GEOSAN Kolín 16.12.2020 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 16.12.2020 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:




18. BK ARMEX Děčín - Basket Brno 16.12.2020 18:00 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.12.2020 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

ženy, RENOMIA ŽBL, základní část
25. BK ST - U19 Chance - Slovanka 04.12.2020 17:00 Hošek J., Svoboda M., Kavan J. Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.12.2020 17:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jan Hošek
Martin Svoboda
Jonáš Kavan

komisař: Daniel Kurucz

44. Sokol H. Králové - Slovanka 05.12.2020 15:00 Komprs M., Křičková L., Renc J. Sládek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 44

datum: 05.12.2020 15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michal Komprs
Lenka Křičková
Jan Renc

komisař: Oldřich Sládek

43. BK ST - U19 Chance - BLK Slavia Praha 05.12.2020 16:00 Záruba M., Neuman L., Bohata P. Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 43

datum: 05.12.2020 16:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Matěj Záruba
Ladislav Neuman
Pavel Bohata

komisař: Petr Buršík

45. Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 05.12.2020 16:00 Hošek J., Musil J., Nehoda P. Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
9. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2020 16:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Nehoda

komisař: Petr Reichl

73. KP Brno - Levhartice Chomutov 06.12.2020 12:00 Vávrová V., Výborný D., Bohata P. Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
15. kolo, zápas č. 73

datum: 06.12.2020 12:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Dominik Výborný
Pavel Bohata

komisař: Pavel Večeřa

48. Slovanka - BLK Slavia Praha 09.12.2020 Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



komisař: Daniel Kurucz

46. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 09.12.2020 14:30 Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 46

datum: 09.12.2020 14:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Valoušek

47. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 09.12.2020 17:00 Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2020 17:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



komisař: Pavel Večeřa

49. BK ST - U19 Chance - ZVVZ USK Praha 09.12.2020 17:45 Peška P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 49

datum: 09.12.2020 17:45

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



komisař: Petr Peška

50. KP Brno - Loko Trutnov 09.12.2020 18:00 Süss J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2020 18:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



komisař: Jiří Süss

52. Loko Trutnov - BK ST - U19 Chance 11.12.2020 18:00 Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 52

datum: 11.12.2020 18:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



komisař: Jiří Kukla

51. KP Brno - SBŠ Ostrava 12.12.2020 Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 51

datum: 12.12.2020

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:



komisař: Petr Reichl

54. BLK Slavia Praha - Žabiny Brno 12.12.2020 Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 54

datum: 12.12.2020

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:



komisař: Rudolf Výborný

55. Sokol H. Králové - Levhartice Chomutov 12.12.2020 15:00 Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 55

datum: 12.12.2020 15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



komisař: Renáta Kašparová

53. ZVVZ USK Praha - Slovanka 12.12.2020 17:00 Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 53

datum: 12.12.2020 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:



komisař: Otakar Beneš

9. Žabiny Brno - BLK Slavia Praha 16.12.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 16.12.2020 17:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




junioři U19, nadregionální liga, Skupina A
19199. Thermia K. Vary (MS) - Tigers Č. Budějovice 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19199

datum: 12.12.2020

místo: KV aréna, Karlovy Vary

rozhodčí:



19200. BK Sokolov - SKB Rokycany (MS) 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19200

datum: 12.12.2020

místo: Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



19202. BK Medvědi Tábor - BK Klatovy 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19202

datum: 12.12.2020

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



19201. BK Mariánské Lázně - BK Přeštice 12.12.2020 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19201

datum: 12.12.2020 17:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, Skupina B
33. Válečníci Děčín B - Jižní Supi B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



34. Baník Most - BC Benešov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



35. BK Teplice - R&J EBC Mělník 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



36. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



37. Baník Most - Jižní Supi B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



38. Válečníci Děčín B - BC Benešov 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



39. BKj Kralupy - R&J EBC Mělník 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



40. BK Teplice - BK Brandýs n. L. 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, Skupina E
19161. Opava B - Krnov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19161

datum: 12.12.2020

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



19162. NH Ostrava B - Snakes Ostrava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19162

datum: 12.12.2020

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



19163. BK Lipník n.B - SK Bruntál 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
5. kolo, zápas č. 19163

datum: 12.12.2020

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina A
15113. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15113

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15114. BA Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15114

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15115. BK Beroun - BK Kralupy 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15115

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15116. kelti Nové Strašecí - BK Sokolov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15116

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15141. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15141

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15142. BA Tygři Louny - BA Roudnice n.L. 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15142

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15143. BK Kralupy - BK Beroun 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15143

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



15144. BK Sokolov - kelti Nové Strašecí 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15144

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina B
49. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 12.12.2020

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



50. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



51. BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 12.12.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



52. BC Kolín - Slovan Varnsdorf 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 12.12.2020

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



53. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



54. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 13.12.2020

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



55. BC Kolín - Válečníci Děčín B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 13.12.2020

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



56. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 13.12.2020

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina C
15318. SKB Strakonice - BK Pelhřimov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
13. kolo, zápas č. 15318

datum: 12.12.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



15319. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
13. kolo, zápas č. 15319

datum: 12.12.2020

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



15317. Kaplice Grizzlies - BK Velké Meziříčí 12.12.2020 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
13. kolo, zápas č. 15317

datum: 12.12.2020 15:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:



15321. Sokol Vyšehrad - BK Pelhřimov 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
14. kolo, zápas č. 15321

datum: 13.12.2020

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



15322. SKB Strakonice - BC Benešov 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
14. kolo, zápas č. 15322

datum: 13.12.2020

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



15320. Kaplice Grizzlies - BC Vysočina 13.12.2020 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
14. kolo, zápas č. 15320

datum: 13.12.2020 11:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina G
15209. Sokol Karviná - NH Ostrava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
11. kolo, zápas č. 15209

datum: 12.12.2020

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



15210. BK Snakes Orlová - BK Opava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
11. kolo, zápas č. 15210

datum: 12.12.2020

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:



15211. BK Příbor - SK Bruntál 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
11. kolo, zápas č. 15211

datum: 12.12.2020

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



15212. Basketpoint F-M - BK Krnov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
11. kolo, zápas č. 15212

datum: 12.12.2020

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



15217. BK Příbor - Sokol Karviná 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
13. kolo, zápas č. 15217

datum: 12.12.2020

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



15218. Basketpoint F-M - BK Snakes Orlová 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
13. kolo, zápas č. 15218

datum: 12.12.2020

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



15219. SK Bruntál - NH Ostrava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
13. kolo, zápas č. 15219

datum: 12.12.2020

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



15220. BK Krnov - BK Opava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
13. kolo, zápas č. 15220

datum: 12.12.2020

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



15213. BK Opava B - Sokol Karviná 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
12. kolo, zápas č. 15213

datum: 13.12.2020

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



15215. BK Příbor - BK Krnov 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
12. kolo, zápas č. 15215

datum: 13.12.2020

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



15216. Basketpoint F-M - SK Bruntál 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
12. kolo, zápas č. 15216

datum: 13.12.2020

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



15221. BK Příbor - BK Snakes Orlová 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
14. kolo, zápas č. 15221

datum: 13.12.2020

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



15222. Basketpoint F-M - Sokol Karviná 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
14. kolo, zápas č. 15222

datum: 13.12.2020

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:



15223. SK Bruntál - BK Opava B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
14. kolo, zápas č. 15223

datum: 13.12.2020

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



15224. BK Krnov - NH Ostrava B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina G
14. kolo, zápas č. 15224

datum: 13.12.2020

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, Skupina A
19566. Válečnice Děčín - Sokol Nusle B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19566

datum: 12.12.2020

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19567. Loko Liberec - BŠ Tygři Praha 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19567

datum: 12.12.2020

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19568. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19568

datum: 13.12.2020

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



19569. Loko Liberec - Sokol Nusle B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19569

datum: 13.12.2020

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19570. Válečnice Děčín - BŠ Tygři Praha 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19570

datum: 13.12.2020

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, Skupina C
19613. BBK DS Brno - BK Příbor 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
5. kolo, zápas č. 19613

datum: 12.12.2020

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:



19615. SBŠ Ostrava B - Uherský Brod 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
5. kolo, zápas č. 19615

datum: 12.12.2020

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



19614. KP Šlapanice - Lokomotiva Krnov 12.12.2020 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
5. kolo, zápas č. 19614

datum: 12.12.2020 10:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, Skupina A
121. BC Kolín - BK Sojky Pelhřimov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 121

datum: 12.12.2020

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



122. BC Benešov - USK Praha B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 122

datum: 12.12.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



123. BC Benešov B - Příbram 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 123

datum: 12.12.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



124. BC Kolín - Tigers Č. Budějovice 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 124

datum: 13.12.2020

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



125. BC Benešov B - USK Praha B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 125

datum: 13.12.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



126. BC Benešov - Příbram 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 126

datum: 13.12.2020

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, Skupina C
44. Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
1. kolo, zápas č. 44

datum: 12.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



65. Válečnice Děčín - Slovan Varnsdorf 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
8. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2020

místo: ,

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, Skupina E
247. Bruntál - SBŠ Ostrava B 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 247

datum: 12.12.2020

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



248. Basket Ostrava B - Lokomotiva Krnov 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 248

datum: 12.12.2020

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



249. Panter Javorník - Basket Valmez 12.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
13. kolo, zápas č. 249

datum: 12.12.2020

místo: Sportovní hala ZŠ, Javorník

rozhodčí:



250. Lokomotiva Krnov - SBŠ Ostrava B 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 250

datum: 13.12.2020

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



251. Basket Ostrava B - Bruntál 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 251

datum: 13.12.2020

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



252. Panter Javorník - SKB Zlín 13.12.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina E
14. kolo, zápas č. 252

datum: 13.12.2020

místo: Sportovní hala ZŠ, Javorník

rozhodčí:



HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC