image
Období
muži, Kooperativa NBL, Základní část
89. GEOSAN Kolín - Královští sokoli 02.12.2021 17:45 Hruša P., Kec J., Dombrovský F. Macela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 02.12.2021 17:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Petr Hruša
Jakub Kec
Filip Dombrovský

komisař: Miroslav Macela

85. SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 02.12.2021 18:00 Kučírek M., Pokorný Š., Bohata P. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 02.12.2021 18:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
Pavel Bohata

komisař: Zdeněk Ringsmuth

87. BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 02.12.2021 18:00 Vyklický R., Záruba M., Ulrych L. Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.12.2021 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Robert Vyklický
Matěj Záruba
Lukáš Ulrych

komisař: Pavel Hlaváček

90. GBA Fio banka J. Hradec - USK Praha 02.12.2021 19:00 Matějek I., Kurz V., Zatloukal O. Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.12.2021 19:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Ondřej Zatloukal

komisař: Robert Paulík

96. ERA Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice 04.12.2021 17:00 Delegováno Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 04.12.2021 17:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Petr Andrle

92. USK Praha - GEOSAN Kolín 05.12.2021 17:30 Delegováno Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 05.12.2021 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Zdeněk Ringsmuth

91. SLUNETA Ústí nad Labem - GBA Fio banka J. Hradec 05.12.2021 18:00 Delegováno Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 05.12.2021 18:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Roman Šikner

93. Královští sokoli - BK Opava 05.12.2021 18:00 Delegováno Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 05.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Antonín Kapl

94. Basket Brno - BK ARMEX Děčín 05.12.2021 18:00 Delegováno Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 05.12.2021 18:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Pavel Večeřa

95. BK REDSTONE Olomoucko - NH Ostrava 05.12.2021 18:00 Delegováno Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2021 18:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Zdeněk Latík

63. BK JIP Pardubice - GEOSAN Kolín 08.12.2021 17:30 Delegováno Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 08.12.2021 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Roman Šikner

88. BK Opava - Basket Brno 08.12.2021 18:00 Delegováno Paulík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 08.12.2021 18:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno

komisař: Robert Paulík

97. SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk 09.12.2021 18:00 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 09.12.2021 18:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

98. BK JIP Pardubice - BK REDSTONE Olomoucko 11.12.2021 17:30 Macela M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2021 17:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



komisař: Miroslav Macela

99. NH Ostrava - Basket Brno 11.12.2021 17:30 Kapl A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



komisař: Antonín Kapl

101. USK Praha - BK Opava 11.12.2021 17:30 Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 11.12.2021 17:30

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Pavel Hlaváček

102. GEOSAN Kolín - GBA Fio banka J. Hradec 11.12.2021 17:45 Večeřa P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.12.2021 17:45

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



komisař: Pavel Večeřa

100. Královští sokoli - BK ARMEX Děčín 11.12.2021 18:00 Andrle P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:



komisař: Petr Andrle

110. ERA Basketball Nymburk - Basket Brno 13.12.2021 18:00 Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 13.12.2021 18:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Ringsmuth

muži, Český pohár, Český pohár mužů - XXIX. ročník
29. Sokol Žižkov - GBA Fio banka J. Hradec 07.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Český pohár
Český pohár mužů - XXIX. ročník 3. kolo
3. kolo, zápas č. 29

datum: 07.12.2021 19:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:




31. Slavoj Litoměřice - BK ARMEX Děčín 13.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Český pohár
Český pohár mužů - XXIX. ročník 3. kolo
3. kolo, zápas č. 31

datum: 13.12.2021 19:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




ženy, RENOMIA ŽBL, základní část
49. Sokol H. Králové - Levhartice Chomutov 03.12.2021 18:30 Vávrová V., Hecl J., Karabínová N. Šikner R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2021 18:30

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Veronika Vávrová
Jan Hecl
Natálie Karabínová

komisař: Roman Šikner

47. ZVVZ USK Praha - BLK Slavia Praha 04.12.2021 17:00 Kurz V., Křičková L., Renc J. Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 47

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vlastimil Kurz
Lenka Křičková
Jan Renc

komisař: Rudolf Výborný

48. SBŠ Ostrava - KP Brno 07.12.2021 17:30 Nejezchleb P., Zatloukal O., Nehoda P. Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
10. kolo, zápas č. 48

datum: 07.12.2021 17:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda

komisař: Renáta Kašparová

52. BK Strakonice - Sokol H. Králové 10.12.2021 18:00 Smetana J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2021 18:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



komisař: Jiří Smetana

53. Levhartice Chomutov - KP Brno 10.12.2021 19:30 Beneš O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 53

datum: 10.12.2021 19:30

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:



komisař: Otakar Beneš

55. BLK Slavia Praha - Žabiny Brno 11.12.2021 19:30 Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 55

datum: 11.12.2021 19:30

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:



komisař: Jiří Kukla

51. Slovanka - KARA Trutnov 12.12.2021 17:00 Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 51

datum: 12.12.2021 17:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



komisař: Petr Buršík

54. SBŠ Ostrava - ZVVZ USK Praha 12.12.2021 17:00 Valoušek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
11. kolo, zápas č. 54

datum: 12.12.2021 17:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Valoušek

25. Sokol H. Králové - KP Brno 15.12.2021 18:30 Hošek J., Hecl J., Kovář J. Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, ŽBL
RENOMIA ŽBL základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 15.12.2021 18:30

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jan Hošek
Jan Hecl
Jan Kovář

komisař: Jiří Kukla

ženy, Renomia Český pohár žen, Český pohár žen - XXVII. ročník
11. BK Brandýs n.L. - Sokol Nusle 09.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 3. kolo
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.12.2021 19:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




12. BK Havířov - Slovanka 16.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Český pohár
Renomia Český pohár žen Český pohár žen - XXVII. ročník 3. kolo
3. kolo, zápas č. 12

datum: 16.12.2021 16:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




muži, 1. liga, skupina ZÁPAD
147. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 03.12.2021 19:00 Pokorný Š., Barták M. Ringsmuth Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
12. kolo, zápas č. 147

datum: 03.12.2021 19:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Matěj Barták

komisař: Zdeněk Ringsmuth

146. SP BASKET - BK Levharti Chomutov 03.12.2021 19:30 Hošek J., Pazourek J. Smetana J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
12. kolo, zápas č. 146

datum: 03.12.2021 19:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jan Hošek
Jaroslav Pazourek

komisař: Jiří Smetana

149. SK Slavia Praha - Slavoj Litoměřice 03.12.2021 20:00 Scholze M., Perlík M. Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
12. kolo, zápas č. 149

datum: 03.12.2021 20:00

místo: Hala Slavie Eden, Praha 10

rozhodčí:
Michal Scholze
Michal Perlík

komisař: Daniel Kurucz

150. Basketbal Polabí - Sokol Písek 05.12.2021 17:30 Ulrych L., Svoboda M. Vávra P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
12. kolo, zápas č. 150

datum: 05.12.2021 17:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Martin Svoboda

komisař: Petr Vávra

148. GBA Sojky Pelhřimov - BK Loko Plzeň 05.12.2021 18:00 Musil J., Kejklíček R. Peška P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
12. kolo, zápas č. 148

datum: 05.12.2021 18:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Jan Musil
Roman Kejklíček

komisař: Petr Peška

144. USK Praha B - GBA Sojky Pelhřimov 08.12.2021 19:00 Kurucz D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
11. kolo, zápas č. 144

datum: 08.12.2021 19:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Daniel Kurucz

153. Slavoj Litoměřice - GBA Sojky Pelhřimov 10.12.2021 19:00 Výborný R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
13. kolo, zápas č. 153

datum: 10.12.2021 19:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



komisař: Rudolf Výborný

154. BK Loko Plzeň - Sokol Vyšehrad 10.12.2021 19:00 Buršík P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
13. kolo, zápas č. 154

datum: 10.12.2021 19:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:



komisař: Petr Buršík

155. USK Praha B - BK Levharti Chomutov 10.12.2021 20:00 Kukla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
13. kolo, zápas č. 155

datum: 10.12.2021 20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



komisař: Jiří Kukla

152. Sokol Písek - SK Slavia Praha 12.12.2021 17:00 Peška P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
13. kolo, zápas č. 152

datum: 12.12.2021 17:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



komisař: Petr Peška

151. Basketbal Polabí - SP BASKET 12.12.2021 17:30 Vávra P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina ZÁPAD
13. kolo, zápas č. 151

datum: 12.12.2021 17:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



komisař: Petr Vávra

muži, 1. liga, skupina VÝCHOD
57. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 03.12.2021 19:00 Petrák R., Kremser J. Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
12. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2021 19:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Robin Petrák
Jakub Kremser

komisař: Renáta Kašparová

59. Basketbal Olomouc - Tuři Svitavy 03.12.2021 19:00 Kapaňa L., Sýkora V. Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
12. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2021 19:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Václav Sýkora

komisař: Jakub Kmošek

60. BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 03.12.2021 19:30 Šafařík M., Mynarčík P. Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
12. kolo, zápas č. 60

datum: 03.12.2021 19:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Michal Šafařík
Petr Mynarčík

komisař: Petr Reichl

56. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BASKET Brno U23 03.12.2021 20:00 Melichárek I., Barták D. Hlaváček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
12. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2021 20:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Dominik Barták

komisař: Pavel Hlaváček

50. BCM Orli Prostějov - Tuři Svitavy 07.12.2021 18:30 Süss J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
10. kolo, zápas č. 50

datum: 07.12.2021 18:30

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



komisař: Jiří Süss

62. BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc 10.12.2021 18:00 Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
13. kolo, zápas č. 62

datum: 10.12.2021 18:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



komisař: Zdeněk Latík

64. Basket Opava 2010 - BC Nový Jičín 10.12.2021 20:00 Kašparová R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
13. kolo, zápas č. 64

datum: 10.12.2021 20:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



komisař: Renáta Kašparová

61. BC Vysočina - BK VIVIDBOOKS Pardubice 12.12.2021 15:30 Reichl P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
13. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2021 15:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



komisař: Petr Reichl

63. Tuři Svitavy - STRABAG Zlín 12.12.2021 16:00 Sládek O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
13. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2021 16:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:



komisař: Oldřich Sládek

65. Snakes Ostrava - BASKET Brno U23 12.12.2021 17:00 Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 1. liga
skupina VÝCHOD
13. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2021 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



komisař: Jakub Kmošek

muži, 2. liga, skupina A
38. Sokol Kbely - BK Klatovy 03.12.2021 19:15 Kavan J., Renc J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2021 19:15

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Jan Renc


69. Sluneta USK Ústí n.L. - Válečníci Děčín 07.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.12.2021 18:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:




3. Válečníci Děčín - Sluneta USK Ústí n.L. 09.12.2021 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.12.2021 20:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:




5. BC Benešov - Wolves Radotín 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




6. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 11.12.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:




4. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:




68. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice B 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:




1. SKB Rokycany - Příbram 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:




67. Příbram - SKB Rokycany 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.12.2021

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:




70. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2021 11:30

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:




2. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Kbely 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:




72. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 12.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2021 14:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:




71. Wolves Radotín - BC Benešov 12.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina B
201. Slavia Praha B - Sokol Žižkov 06.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 06.12.2021 19:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:




199. BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L. 07.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 07.12.2021 19:30

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:




135. Sokol Žižkov - Slavia Praha B 08.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 08.12.2021 19:30

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:




200. Tesla Pardubice - Sokol BK Chrudim 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 11.12.2021

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:




136. Kolínsko-kutnohorský BK - BK Brandýs n.L. 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 11.12.2021 13:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




133. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 11.12.2021 18:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:




137. BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:




138. BK Vlci Žďár - TJ Třebíč 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:




134. Sokol BK Chrudim - Tesla Pardubice 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 12.12.2021 09:30

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:




204. TJ Třebíč - BK Vlci Žďár 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:




203. AŠ Mladá Boleslav - BA LYNX Liberec 12.12.2021 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 12.12.2021 11:15

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:




202. BK Brandýs n.L. - Kolínsko-kutnohorský BK 12.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 12.12.2021 13:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




muži, 2. liga, skupina C
268. BASKET Brno B - Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 268

datum: 11.12.2021

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




265. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 265

datum: 11.12.2021 16:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




267. KK Val. Meziříčí - UP Olomouc 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 267

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:




269. BK Opava B - TJ Šumperk 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 269

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:




266. Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 266

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:




270. NH Ostrava B - Sokol Karviná 11.12.2021 19:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 270

datum: 11.12.2021 19:45

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:




334. Slovan MACH1NES Č. Pole Brno - BASKET Brno B 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 334

datum: 12.12.2021

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:




331. Renocar Podolí - SK Žabovřesky 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 331

datum: 12.12.2021 10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:




333. UP Olomouc - KK Val. Meziříčí 12.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 333

datum: 12.12.2021 10:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:




332. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 332

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:




335. TJ Šumperk - BK Opava B 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 335

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:




336. Sokol Karviná - NH Ostrava B 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 336

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:




junioři U19, celostátní liga, skupina A
44. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 04.12.2021 09:00 Vondráček M., Vyhlídal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021 09:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Vyhlídal

41. BK Klatovy - Tygři Praha 04.12.2021 15:00 Billík D., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2021 15:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavel Podhůrský

42. Sokol Žižkov - Tygři Praha B 04.12.2021 17:00 Melichárek I., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021 17:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Jakub Petrák

43. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L. 04.12.2021 17:30 Anton K., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021 17:30

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Michael Mycak

47. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 05.12.2021 09:00 Vondráček M., Vyhlídal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2021 09:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Vyhlídal

45. Sokol Žižkov - Tygři Praha 05.12.2021 10:00 Melichárek I., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2021 10:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Jakub Petrák

48. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 05.12.2021 10:00 Anton K., Mycak M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Karel Anton
Michael Mycak

46. BK Klatovy - Tygři Praha B 05.12.2021 11:00 Billík D., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 05.12.2021 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavel Podhůrský

junioři U19, celostátní liga, skupina B
100. Královští Sokoli - Tesla Pardubice 04.12.2021 13:30 Kapl A., Scholze Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 04.12.2021 13:30

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Antonín Kapl
Štěpán Scholze

98. Jižní Supi B - BC Vysočina 04.12.2021 15:00 Kejklíček R., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 04.12.2021 15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Miloslav Jon

99. Basket Poděbrady - BASKET Brno B 04.12.2021 15:00 Hejduk J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 04.12.2021 15:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska

97. Sokol Vyšehrad - GBA Sojky Pelhřimov B 04.12.2021 15:30 Pokorný Š., Tejček T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 04.12.2021 15:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Tomáš Tejček

102. Sokol Vyšehrad - BC Vysočina 05.12.2021 10:00 Lunhul V., Tejček T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vladislav Lunhul
Tomáš Tejček

101. Jižní Supi B - GBA Sojky Pelhřimov B 05.12.2021 12:30 Hendrych J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 05.12.2021 12:30

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jan Hendrych
Miloslav Jon

104. Basket Poděbrady - Tesla Pardubice 05.12.2021 12:30 Hejduk J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 05.12.2021 12:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska

103. Královští Sokoli - BASKET Brno B 05.12.2021 13:00 Kapl A., Scholze Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 05.12.2021 13:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Antonín Kapl
Štěpán Scholze

junioři U19, celostátní liga, skupina C
155. BK Hladnov - STRABAG Zlín 04.12.2021 12:00 Klapetek R., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 04.12.2021 12:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
René Klapetek
Vojtěch Ščurek

154. BK Příbor - Tygři Brno B 04.12.2021 16:00 Giecek A., Kraina T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 04.12.2021 16:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Adam Giecek
Tomáš Kraina

156. BK Opava - Slavia Kroměříž 04.12.2021 17:00 Hudec F., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 04.12.2021 17:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Filip Hudec
Ota Baďura

160. BK Hladnov - Slavia Kroměříž 05.12.2021 09:30 Klapetek R., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 05.12.2021 09:30

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
René Klapetek
Vojtěch Ščurek

157. BK Příbor - Jiskra Kyjov 05.12.2021 10:00 Giecek A., Kraina T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 05.12.2021 10:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Adam Giecek
Tomáš Kraina

159. BK Opava - STRABAG Zlín 05.12.2021 11:00 Hudec F., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Filip Hudec
Ota Baďura

junioři U19, extraliga, skupina A
42. Jižní Supi - Sokol Písek 04.12.2021 12:30 Hendrych J., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021 12:30

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek

43. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 04.12.2021 13:00 Bohata P., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021 13:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pavel Bohata
Tomáš Mašek

44. USK Praha - BK Loko Plzeň 04.12.2021 14:00 Eisner P., Ďurana A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021 14:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Petr Eisner
Antonín Ďurana

41. BA Nymburk - GBA Lions J. Hradec 04.12.2021 18:00 Záruba M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2021 18:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Matěj Záruba
Matěj Barták

45. Jižní Supi - GBA Lions J. Hradec 05.12.2021 10:00 Hendrych J., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2021 10:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek

48. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 05.12.2021 10:00 Bohata P., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pavel Bohata
Tomáš Mašek

46. BA Nymburk - Sokol Písek 05.12.2021 11:30 Záruba M., Barták M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 05.12.2021 11:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Matěj Záruba
Matěj Barták

47. USK Praha - Sokol pražský 05.12.2021 12:00 Eisner P., Ďurana A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2021 12:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Petr Eisner
Antonín Ďurana

50. GBA Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 09.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2021 17:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:



junioři U19, extraliga, skupina B
98. BK VIVIDBOOKS Pardubice - GBA Sojky Pelhřimov 04.12.2021 15:00 Blahout P., Nováková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Petr Blahout
Bára Nováková

97. BVK Holice - Tygři Brno 04.12.2021 17:00 Hartig L., Svoboda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Martin Svoboda

99. Snakes Ostrava - BASKET Brno 04.12.2021 17:00 Petrák R., Sýkora V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 04.12.2021 17:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Robin Petrák
Václav Sýkora

100. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.12.2021 17:15 Hecl J., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 04.12.2021 17:15

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jan Hecl
Jakub Kremser

102. BVK Holice - GBA Sojky Pelhřimov 05.12.2021 10:00 Šafařík M., Kovář J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 05.12.2021 10:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Michal Šafařík
Jan Kovář

104. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 05.12.2021 10:00 Petrák R., Sýkora V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Robin Petrák
Václav Sýkora

103. NH Ostrava - BASKET Brno 05.12.2021 10:15 Hecl J., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 05.12.2021 10:15

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jan Hecl
Jakub Kremser

101. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Tygři Brno 05.12.2021 11:00 Výborný D., Nováková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Dominik Výborný
Bára Nováková

95. BK VIVIDBOOKS Pardubice - NH Ostrava 07.12.2021 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 07.12.2021 17:45

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



91. BVK Holice - NH Ostrava 12.12.2021 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 12.12.2021 15:30

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



87. BVK Holice - BK VIVIDBOOKS Pardubice 14.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 14.12.2021 19:30

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



59. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BVK Holice 15.12.2021 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 15.12.2021 17:45

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, skupina A
19436. BK Přeštice - BK Mariánské Lázně 04.12.2021 10:00 Karásek J., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19436

datum: 04.12.2021 10:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Jan Karásek
Jiří Mužík

19433. Tigers Č. Budějovice - BK Jiskra Domažlice 04.12.2021 11:00 Opava J., Šlehofer M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19433

datum: 04.12.2021 11:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Josef Opava
Martin Šlehofer

19434. BK Sokolov - SKB Rokycany 04.12.2021 17:00 Fiala P., Heřman M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19434

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Petr Fiala
Matěj Heřman

19463. BK Medvědi Tábor - BC Benešov 10.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19463

datum: 10.12.2021 18:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, skupina B
19147. BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav 04.12.2021 10:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19147

datum: 04.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



19203. R&J EBC Mělník - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2021 10:00 Velda P., Tejček T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19203

datum: 04.12.2021 10:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Pavel Velda
Tomáš Tejček

19146. BA Tygři Louny - BŠ Tygři Praha C 04.12.2021 11:00 Vondráčková S. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19146

datum: 04.12.2021 11:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Sabina Vondráčková


19145. Baník Most - Válečníci Děčín B 04.12.2021 12:00 Šeferová N. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19145

datum: 04.12.2021 12:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nicole Šeferová


19149. BK Kladno - ŠSK Slaný 04.12.2021 13:00 Frána P., Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19149

datum: 04.12.2021 13:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Petr Frána
Jan Machálek

19201. BŠ Tygři Praha C - BA Tygři Louny 05.12.2021 12:00 Balog L., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19201

datum: 05.12.2021 12:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lukáš Balog
Radomír Kohout

19204. ŠSK Slaný - BK Kladno 05.12.2021 12:15 Velda P., Nesvadba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19204

datum: 05.12.2021 12:15

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pavel Velda
Miloš Nesvadba

19202. AŠ Mladá Boleslav - BA LYNX Liberec 05.12.2021 13:00 Veselý J., Hackl F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19202

datum: 05.12.2021 13:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jiří Veselý
Filip Hackl

19148. BA 2006 Roudnice n.L. - R&J EBC Mělník 05.12.2021 15:00 Morávek T., Kundert M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19148

datum: 05.12.2021 15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Tomáš Morávek
Mattias Kundert

19200. Válečníci Děčín B - Baník Most 05.12.2021 17:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19200

datum: 05.12.2021 17:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy

junioři U19, nadregionální liga, skupina C
19041. BK NAPOS Vysoká n. L. - SŠB Pardubice 04.12.2021 12:30 Brandejs T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19041

datum: 04.12.2021 12:30

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Marek Kohout

19042. BK NAPOS Vysoká n. L. - SŠB Pardubice 04.12.2021 14:15 Kohout M., Brandejs T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19042

datum: 04.12.2021 14:15

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Marek Kohout
Tomáš Brandejs

19047. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 05.12.2021 09:30 Jiříček P., Frintová B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19047

datum: 05.12.2021 09:30

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Petr Jiříček
Bára Frintová

19048. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 05.12.2021 11:30 Frintová B., Jiříček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19048

datum: 05.12.2021 11:30

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Bára Frintová
Petr Jiříček

19045. ADFORS Basket Litomyšl - Basketbal TJ Svitavy 05.12.2021 14:00 Schmidt D., Táborský Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19045

datum: 05.12.2021 14:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
David Schmidt
Zdeněk Táborský

19046. ADFORS Basket Litomyšl - Basketbal TJ Svitavy 05.12.2021 16:00 Táborský Z., Schmidt D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 19046

datum: 05.12.2021 16:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Zdeněk Táborský
David Schmidt

junioři U19, nadregionální liga, skupina D
19291. Basket Kohouti - TJ Znojmo 04.12.2021 08:30 Urbánek Š., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 19291

datum: 04.12.2021 08:30

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová

19292. TJ Znojmo - TJ Spartak Uherský Brod 04.12.2021 10:00 Večeřová T., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 19292

datum: 04.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek

19293. Basket Kohouti - TJ Spartak Uherský Brod 04.12.2021 11:30 Urbánek Š., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 19293

datum: 04.12.2021 11:30

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová

19297. SK Renocar Podolí - SAM Brno 04.12.2021 13:00 Vaníček M., Jansová K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 19297

datum: 04.12.2021 13:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Marek Vaníček
Kristýna Jansová

19298. SAM Brno - SK Renocar Podolí 04.12.2021 15:00 Vaníček M., Jansová K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 19298

datum: 04.12.2021 15:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Marek Vaníček
Kristýna Jansová

19294. Loko Břeclav - SK Žabovřesky 05.12.2021 09:00 Urbánek Š., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 19294

datum: 05.12.2021 09:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová

19295. SK Žabovřesky - BK Vyškov 05.12.2021 11:00 Večeřová T., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 19295

datum: 05.12.2021 11:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek

19296. Loko Břeclav - BK Vyškov 05.12.2021 13:00 Urbánek Š., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 19296

datum: 05.12.2021 13:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová

junioři U19, nadregionální liga, skupina E
19363. BC Nový Jičín - TBS Přerov 04.12.2021 10:00 Slovák M., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 19363

datum: 04.12.2021 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Miroslav Slovák
Marek Slovák

19364. Snakes Ostrava B - SK Bruntál 04.12.2021 13:00 Slovák M., Križanová J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 19364

datum: 04.12.2021 13:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Michal Slovák
Johana Križanová

19362. NH Ostrava B - BK Opava B 04.12.2021 19:00 Hecl J., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 19362

datum: 04.12.2021 19:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jan Hecl
Jakub Kremser

19365. BK Lipník n.B - Basket Valmez 05.12.2021 10:00 Dolinek I., Tichý D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 19365

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Ivo Dolinek
David Tichý

kadeti U17, celostátní liga, skupina A
41. Sluneta Ústí n. L. - Tygři Louny 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



44. TJ Sokol Kbely - BA Grizzlies Plzeň 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2021 09:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



42. Slavoj Litoměřice - Levharti Chomutov 11.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021 13:30

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



43. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 11.12.2021 16:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021 16:45

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



46. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.12.2021

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



47. TJ Sokol Kbely - BK Klatovy 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.12.2021 09:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



45. Slavoj Litoměřice - Tygři Louny 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



48. Sokol Vyšehrad - BA Grizzlies Plzeň 12.12.2021 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2021 10:45

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina B
98. Tesla Pardubice - Jižní Supi 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2021

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



99. Basket Poděbrady - Vlci Žďár 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021 10:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



100. BK Brandýs n. L. - ADFORS Basket Litomyšl 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021 11:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



97. BVK Holice - Sokol Žižkov 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



101. Tesla Pardubice - Sokol Žižkov 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 12.12.2021

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



103. BK Brandýs n. L. - Vlci Žďár 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 12.12.2021 11:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



104. Basket Poděbrady - ADFORS Basket Litomyšl 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 12.12.2021 12:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



102. BVK Holice - Jižní Supi 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 12.12.2021 13:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



93. Sokol Žižkov - Vlci Žďár 16.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 16.12.2021 18:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



59. Tesla Pardubice - BVK Holice 16.12.2021 18:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 16.12.2021 18:45

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



kadeti U17, celostátní liga, skupina C
156. SK UP-BCM Olomouc - BASKET Brno B 11.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 11.12.2021 11:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



154. BK Příbor - Jiskra Kyjov 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 11.12.2021 13:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



153. NH Ostrava B - Tygři Brno B 11.12.2021 14:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 11.12.2021 14:15

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



155. Slavia Kroměříž - BC Vysočina 11.12.2021 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 11.12.2021 15:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



158. NH Ostrava B - Jiskra Kyjov 12.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 12.12.2021 10:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



157. BK Příbor - Tygři Brno B 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 12.12.2021 12:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:



159. SK UP-BCM Olomouc - BC Vysočina 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 12.12.2021 13:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



160. Slavia Kroměříž - BASKET Brno B 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 12.12.2021 13:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



121. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 14.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 14.12.2021 17:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



kadeti U17, extraliga, skupina A
2. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 07.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.12.2021 19:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



1. Sokol Písek - BK Lions J. Hradec 08.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2021 17:30

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



32. Tygři Praha - USK Praha 09.12.2021 18:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 09.12.2021 18:40

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



41. BA Sparta Praha - USK Praha 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



44. Válečníci Děčín - BK Lions J. Hradec 11.12.2021 13:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2021 13:15

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



43. Sokol Pražský - Sokol Písek 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



42. BK Loko Plzeň - Tygři Praha 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:



46. BA Sparta Praha - Tygři Praha 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.12.2021

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



47. Válečníci Děčín - Sokol Písek 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.12.2021 10:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



48. Sokol Pražský - BK Lions J. Hradec 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



45. BK Loko Plzeň - USK Praha 12.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2021 13:30

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:



30. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 14.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.12.2021 18:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



kadeti U17, extraliga, skupina B
57. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk 03.12.2021 15:30 Hartig L., Theodor P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2021 15:30

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Pavel Theodor

92. Snakes Ostrava - BK Opava 09.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 09.12.2021 18:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



97. NH Ostrava - Tygři Brno 11.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 11.12.2021 12:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



99. BK Opava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



100. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



98. Snakes Ostrava - BASKET Brno 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2021 16:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



102. NH Ostrava - BASKET Brno 12.12.2021 08:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 12.12.2021 08:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



101. Snakes Ostrava - Tygři Brno 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 12.12.2021 09:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



104. BK Opava - BA Nymburk 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



103. BCM Orli Prostějov - BK VIVIDBOOKS Pardubice 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 12.12.2021 11:30

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina A
17462. BK Beroun - Kelti Nové Strašecí 07.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17462

datum: 07.12.2021 17:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



17440. BK Sokolov - Thermia K. Vary 08.12.2021 19:00 Skořepa P., Kinka R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17440

datum: 08.12.2021 19:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Petr Skořepa
Roman Kinka

17439. Tygři Louny B - SKB Rokycany 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17439

datum: 11.12.2021 13:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



17441. Kelti Nové Strašecí - BK Jiskra Domažlice 11.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17441

datum: 11.12.2021 13:30

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:



17442. BK Beroun - BA Grizzlies Plzeň B 11.12.2021 13:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17442

datum: 11.12.2021 13:45

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina B
17362. AŠ Mladá Boleslav - BK Teplice 10.12.2021 18:00 Velda P., Nesvadba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 17362

datum: 10.12.2021 18:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pavel Velda
Miloš Nesvadba

17378. BC Kolín B - LYNX Liberec 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 17378

datum: 11.12.2021 11:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



17376. AŠ Mladá Boleslav - BA 2006´Roudnice n. L. 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 17376

datum: 11.12.2021 14:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17379. Sokol Žižkov B - BK Teplice 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 17379

datum: 11.12.2021 15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



17377. BK Č. Brod - Slovan Varnsdorf 11.12.2021 15:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 17377

datum: 11.12.2021 15:45

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17381. BC Kolín B - Slovan Varnsdorf 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 17381

datum: 12.12.2021

místo: ,

rozhodčí:



17380. BK Č. Brod - LYNX Liberec 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 17380

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17382. Sokol Žižkov B - Válečníci Děčín B 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 17382

datum: 12.12.2021 11:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina C
16. BC Benešov - Kaplice Grizzlies 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 16

datum: 11.12.2021

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



18. Lions J. Hradec B - Sokol Písek Sršni B 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 18

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina D
17051. BC Kolín - Kanonýři Josefov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17051

datum: 11.12.2021

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



17052. BC Kolín - Kanonýři Josefov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17052

datum: 11.12.2021

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



17057. BK Bizoni Náchod - Sokol N. Paka 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17057

datum: 11.12.2021

místo: ,

rozhodčí:



17058. BK Bizoni Náchod - Sokol N. Paka 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17058

datum: 11.12.2021

místo: ,

rozhodčí:



17053. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Spartak Rychnov nad Kněžnou 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17053

datum: 11.12.2021 10:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:



17054. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Spartak Rychnov nad Kněžnou 11.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17054

datum: 11.12.2021 12:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:



17055. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17055

datum: 11.12.2021 15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17056. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17056

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17059. BK Přelouč - Královští Sokoli 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17059

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



17060. BK Přelouč - Královští Sokoli 12.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 17060

datum: 12.12.2021 14:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina E
17185. Renocar Podolí - Basket Kohouti 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17185

datum: 11.12.2021 09:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:



17187. Basketbal TJ Svitavy - SK UP Olomouc B 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17187

datum: 11.12.2021 09:00

místo: Gymnasium Svitavy, Sokolovská , Svitavy

rozhodčí:



17191. BBK Blansko - SKB Česká Třebová 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17191

datum: 11.12.2021 09:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



17192. BBK Blansko - SKB Česká Třebová 11.12.2021 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17192

datum: 11.12.2021 10:45

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:



17186. Renocar Podolí - Basket Kohouti 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17186

datum: 11.12.2021 11:00

místo: ,

rozhodčí:



17188. Basketbal TJ Svitavy - SK UP Olomouc B 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17188

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Gymnasium Svitavy, Sokolovská , Svitavy

rozhodčí:



17190. TBS Přerov - Sp. DDM Uh. Brod 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17190

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



17189. TBS Přerov - Sp. DDM Uh. Brod 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17189

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina F
17288. SK Bruntál - Krnov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17288

datum: 11.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



17289. Basketpoint Frýdek-Místek - Start Havířov 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17289

datum: 11.12.2021 09:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



17290. BK Snakes Orlová - BC Nový Jičín 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17290

datum: 11.12.2021 10:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:



17291. TJ Šumperk - BK Opava B 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17291

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



17287. Snakes B - STRABAG Zlín 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17287

datum: 11.12.2021 18:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



17292. STRABAG Zlín - BK Opava B 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17292

datum: 12.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



17294. Start Havířov - BK Snakes Orlová 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17294

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



17293. BC Nový Jičín - TJ Šumperk 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17293

datum: 12.12.2021 12:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



17295. Krnov - Basketpoint Frýdek-Místek 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17295

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



17296. Snakes B - SK Bruntál 12.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17296

datum: 12.12.2021 14:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



žáci U15, žákovská liga, skupina A
37. BK Jiskra Domažlice - Sokol Písek 04.12.2021 15:00 Galajda V., Porvich L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Václav Galajda
Lubomír Porvich

39. USK Praha - BK Beroun 04.12.2021 16:00 Balog L., Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2021 16:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lukáš Balog
Pavel Týř

40. BK Klatovy - Sokol Písek 05.12.2021 09:00 Billík D., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 05.12.2021 09:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavel Podhůrský

42. Jižní Supi - BK Beroun 05.12.2021 15:00 Pazourek J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 05.12.2021 15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Jaroslav Pazourek
Miloslav Jon

žáci U15, žákovská liga, skupina B
77. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 02.12.2021 18:00 Hendrych J., Anton K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 02.12.2021 18:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Hendrych
Karel Anton

93. TJ Sokol Kbely - BK Levharti Chomutov 04.12.2021 10:00 Petrák J., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 04.12.2021 10:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jakub Petrák
Michal Bakajsa

91. BK Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 04.12.2021 10:30 Lejčko J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 04.12.2021 10:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jan Lejčko
František Syrovátka

94. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 04.12.2021 16:00 Bakajsa M., Schaffner V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 04.12.2021 16:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Michal Bakajsa
Vojta Schaffner

68. Válečníci Děčín - Tygři Praha 04.12.2021 19:00 Tesař M., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 04.12.2021 19:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Michal Tesař
Vladislav Lunhul

96. BK Kladno - Válečníci Děčín 05.12.2021 10:00 Lejčko J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jan Lejčko
František Syrovátka

97. Sokol Pražský - BK Levharti Chomutov 05.12.2021 11:30 Šenk P., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 05.12.2021 11:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pavel Šenk
Michal Bakajsa

95. Tygři Praha - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2021 13:00 Renc J., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2021 13:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jan Renc
Simona Jindřichová

98. TJ Sokol Kbely - Slavoj Litoměřice 05.12.2021 14:00 Kavan J., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 05.12.2021 14:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Michal Dub

71. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský 07.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 07.12.2021 18:30

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



89. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 08.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 08.12.2021 17:30

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



85. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 09.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 09.12.2021 18:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



žáci U15, žákovská liga, skupina C
116. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Brandýs n.L. 02.12.2021 18:30 Barták D., Špaček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 116

datum: 02.12.2021 18:30

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Dominik Barták
Jan Špaček

133. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk 03.12.2021 17:15 Hartig L., Theodor P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 133

datum: 03.12.2021 17:15

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukáš Hartig
Pavel Theodor

136. BK Brandýs n.L. - SŠB Pardubice 04.12.2021 09:00 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 136

datum: 04.12.2021 09:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

135. BA Nymburk - Královští Sokoli 04.12.2021 11:00 Hejduk J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 135

datum: 04.12.2021 11:00

místo: Hala Bios - COP, Nymburk

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska

137. Sokol Vyšehrad - BK VIVIDBOOKS Pardubice 04.12.2021 18:00 Pokorný Š., Tejček T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 137

datum: 04.12.2021 18:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Štěpán Pokorný
Tomáš Tejček

138. Basket Poděbrady - Královští Sokoli 05.12.2021 10:30 Karwowska K., Poláček V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 138

datum: 05.12.2021 10:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Klaudia Karwowska
Vojtěch Poláček

139. Sokol Vyšehrad - SŠB Pardubice 05.12.2021 12:30 Lunhul V., Tejček T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 139

datum: 05.12.2021 12:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vladislav Lunhul
Tomáš Tejček

140. BK Brandýs n.L. - BK VIVIDBOOKS Pardubice 05.12.2021 15:00 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 140

datum: 05.12.2021 15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

132. SŠB Pardubice - Basket Poděbrady 09.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 132

datum: 09.12.2021 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



žáci U15, žákovská liga, skupina D
190. Basketbal TJ Svitavy - BASKET Brno 04.12.2021 16:00 Špaček J., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 190

datum: 04.12.2021 16:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Jan Špaček
Dominik Štancl

189. SK Žabovřesky - Tygři Brno 04.12.2021 17:00 Mynarčík P., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 189

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petr Mynarčík
Michal Kult

194. SK Žabovřesky - BASKET Brno 05.12.2021 08:30 Křičková L., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 194

datum: 05.12.2021 08:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lenka Křičková
Michal Kult

195. STRABAG Zlín - BC Vysočina 05.12.2021 11:15 Bráblík J., Zavřel M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 195

datum: 05.12.2021 11:15

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Jan Bráblík
Maxmilian Zavřel

193. Basketbal TJ Svitavy - Tygři Brno 05.12.2021 15:00 Špaček J., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 193

datum: 05.12.2021 15:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Jan Špaček
Dominik Štancl

žáci U15, žákovská liga, skupina E
178. BK Mohelnice - NH Ostrava 02.12.2021 17:00 Kapl A., Trmač V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 178

datum: 02.12.2021 17:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Antonín Kapl
Vladislav Trmač

148. Basketpoint F-M - BCM Orli Prostějov 02.12.2021 18:00 Rusz O., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 148

datum: 02.12.2021 18:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek

191. NH Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 04.12.2021 12:00 Nevřela T., Jurník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 191

datum: 04.12.2021 12:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Tomáš Nevřela
Vojtěch Jurník

189. BK Mohelnice - BC Nový Jičín 04.12.2021 14:30 Krčmář D., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 189

datum: 04.12.2021 14:30

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Linda Vildová

190. BK Opava - Basketpoint F-M 04.12.2021 15:00 Hudec F., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 190

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Filip Hudec
Ota Baďura

192. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.12.2021 15:00 Križanová J., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 192

datum: 04.12.2021 15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Johana Križanová
Michal Slovák

196. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 05.12.2021 08:00 Hecl J., Kremser J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 196

datum: 05.12.2021 08:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jan Hecl
Jakub Kremser

193. BK Opava - BC Nový Jičín 05.12.2021 09:00 Hudec F., Baďura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 193

datum: 05.12.2021 09:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Filip Hudec
Ota Baďura

194. BK Mohelnice - Basketpoint F-M 05.12.2021 11:00 Krčmář D., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 194

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Obchodní akademie, Mohelnice

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Linda Vildová

195. Snakes Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 05.12.2021 12:30 Križanová J., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 195

datum: 05.12.2021 12:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Johana Križanová
Michal Slovák

žáci U15, nadregionální liga, skupina A
15375. SKB Rokycany - BA Tygři Louny 04.12.2021 13:30 Tauber P., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15375

datum: 04.12.2021 13:30

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Pavel Tauber
Jiří Mužík

15377. BK Sokolov - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2021 15:00 Heřman M., Fiala P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15377

datum: 04.12.2021 15:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Matěj Heřman
Petr Fiala

15378. BK M. Lázně - BK Kralupy 04.12.2021 15:00 Ašenbrenerová I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15378

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Ingrid Ašenbrenerová


15376. Válečníci Děčín B - BK Teplice 04.12.2021 17:00 Tesař M., Lunhul V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15376

datum: 04.12.2021 17:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Michal Tesař
Vladislav Lunhul

15381. BK M. Lázně - BA 2006 Roudnice n.L. 05.12.2021 10:00 Hošťálek J., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15381

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Jan Hošťálek
Jiří Mužík

15382. BK Sokolov - BK Kralupy 05.12.2021 10:00 Čabala T., Kinka R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15382

datum: 05.12.2021 10:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Tadeáš Čabala
Roman Kinka

15380. SKB Rokycany - BK Teplice 05.12.2021 10:30 Buňka ml. J., Roučka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15380

datum: 05.12.2021 10:30

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jiří Buňka ml.
Michal Roučka

15379. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 05.12.2021 15:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15379

datum: 05.12.2021 15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy

15355. BK Sokolov - BK M. Lázně 08.12.2021 17:00 Skořepa P., Velická  K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15355

datum: 08.12.2021 17:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Petr Skořepa
Karolína Velická

15327. BK M. Lázně - BK Sokolov 13.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15327

datum: 13.12.2021 17:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, skupina B
15033. Sokol Nová Paka - BK Vysoká nad Labem 05.12.2021 13:00 Brandejs T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15033

datum: 05.12.2021 13:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Marek Kohout

15034. Sokol Nová Paka - BK Vysoká nad Labem 05.12.2021 15:00 Kohout M., Brandejs T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15034

datum: 05.12.2021 15:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Marek Kohout
Tomáš Brandejs

15031. TJ Turnov - BA Lynx Liberec 05.12.2021 15:30 Roubiček T. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15031

datum: 05.12.2021 15:30

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:
Tomáš Roubiček


15032. TJ Turnov - BA Lynx Liberec 05.12.2021 17:30 Roubiček T. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15032

datum: 05.12.2021 17:30

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:
Tomáš Roubiček


15027. BK Vysoká nad Labem - TJ Turnov 11.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15027

datum: 11.12.2021 12:30

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



15028. BK Vysoká nad Labem - TJ Turnov 11.12.2021 14:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15028

datum: 11.12.2021 14:15

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, skupina C
15207. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Kaplice Grizzlies 04.12.2021 Dubnová L., Krajcigrová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15207

datum: 04.12.2021

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová

15208. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Kaplice Grizzlies 04.12.2021 Krajcigrová A., Dubnová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15208

datum: 04.12.2021

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová

15211. BK Medvědi Tábor - SKB Tišnov 04.12.2021 09:30 Dvořák S., Kratochvílová D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15211

datum: 04.12.2021 09:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Stanislav Dvořák
Diana Kratochvílová

15209. BK Velké Meziříčí - BBK Blansko 04.12.2021 10:00 Kazda P., Friedl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15209

datum: 04.12.2021 10:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Petr Kazda
Miroslav Friedl

15212. BK Medvědi Tábor - SKB Tišnov 04.12.2021 11:30 Kratochvílová D., Dvořák S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15212

datum: 04.12.2021 11:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Diana Kratochvílová
Stanislav Dvořák

15210. BK Velké Meziříčí - BBK Blansko 04.12.2021 12:00 Friedl M., Kazda P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15210

datum: 04.12.2021 12:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Miroslav Friedl
Petr Kazda

žáci U15, nadregionální liga, skupina D
15275. SK Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 04.12.2021 09:00 Chlup A., Polák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15275

datum: 04.12.2021 09:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Aleš Chlup
Richard Polák

15276. SK Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 04.12.2021 11:00 Chlup A., Polák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15276

datum: 04.12.2021 11:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Aleš Chlup
Richard Polák

15273. Jiskra Kyjov - BK Vyškov 04.12.2021 14:00 Slouková D., Slouková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15273

datum: 04.12.2021 14:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Daniela Slouková
Sandra Slouková

15274. Jiskra Kyjov - BK Vyškov 04.12.2021 16:15 Slouková S., Slouková D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15274

datum: 04.12.2021 16:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Sandra Slouková
Daniela Slouková

15277. SK Žabovřesky - Basketbal Dubňany 05.12.2021 10:30 Křičková L., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15277

datum: 05.12.2021 10:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lenka Křičková
Michal Kult

15278. SK Žabovřesky - Basketbal Dubňany 05.12.2021 14:30 Olbort J., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 15278

datum: 05.12.2021 14:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Zdeněk Strmiska

žáci U15, nadregionální liga, skupina E
15148. Basketpoint Frýdek-Místek - Start Havířov B 04.12.2021 17:00 Pilch M., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 15148

datum: 04.12.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Marek Pilch
Aleš Jurda

15149. SK UP Olomouc - Basket Valmez 04.12.2021 18:15 Kapaňa L., Zatloukal O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 15149

datum: 04.12.2021 18:15

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal

15150. SK Bruntál - TJ Start Havířov 05.12.2021 10:00 Kmošek J., Jedličková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 15150

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková

mladší žáci U14, žákovská liga, skupina A
26. Jižní Supi - Lokomotiva Plzeň 04.12.2021 17:30 Kejklíček R., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 04.12.2021 17:30

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Miloslav Jon

27. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 10.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 10.12.2021 18:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



38. BK Klatovy - BA Sparta Praha 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



37. BK Jiskra Domažlice - Lokomotiva Plzeň 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



39. Sokol Písek - Jižní Supi 11.12.2021 13:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 11.12.2021 13:15

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



40. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 12.12.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



41. BK Jiskra Domažlice - BA Sparta Praha 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 12.12.2021 11:30

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



42. Sokol Písek - Sokol Vyšehrad 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina B
79. Sluneta Ústí n. L. - BK Levharti Chomutov 06.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 06.12.2021 17:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



80. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 06.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 06.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:



91. Válečníci Děčín - BA 2006´ Roudnice n.L. 07.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 07.12.2021 17:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



64. Sj. BK Litoměřice - Válečníci Děčín 08.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 08.12.2021 17:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



77. Kelti Nové Strašecí - BA 2006´ Roudnice n.L. 09.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 09.12.2021 18:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:



92. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 11.12.2021

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



94. BK Levharti Chomutov - Kelti Nové Strašecí 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 11.12.2021 09:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:



93. BA Tygři Louny - Tygři Praha 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



95. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 12.12.2021

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



97. BK Levharti Chomutov - Tygři Praha 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:



98. BA Tygři Louny - Kelti Nové Strašecí 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



96. Válečníci Děčín - Sj. BK Litoměřice 12.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 12.12.2021 12:30

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



76. Sluneta Ústí n. L. - BA Tygři Louny 15.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 15.12.2021

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina C
122. BA Nymburk - Slavoj Č. Brod 07.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 122

datum: 07.12.2021 17:30

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



137. USK Praha - BA Nymburk 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 137

datum: 11.12.2021

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



135. TJ Sokol Kbely - Pandy Čelákovice 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 135

datum: 11.12.2021 11:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



136. Sokol Pražský - Slavoj Č. Brod 11.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 136

datum: 11.12.2021 13:30

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



139. USK Praha - Slavoj Č. Brod 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 139

datum: 12.12.2021

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:



140. Sokol Pražský - BA Nymburk 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 140

datum: 12.12.2021 13:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina D
156. BC Kolín - BC Vysočina 03.12.2021 17:00 Billík D., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 156

datum: 03.12.2021 17:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Dennis Billík
Michal Dub

178. Královští Sokoli - BK Pelhřimov 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 178

datum: 11.12.2021 13:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



179. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Lions J. Hradec 11.12.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 179

datum: 11.12.2021 14:30

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



177. BK Vlci Žďár - BC Kolín 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 177

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



182. Královští Sokoli - Lions J. Hradec 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 182

datum: 12.12.2021 09:30

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



180. BC Vysočina - BC Kolín 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 180

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



181. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Pelhřimov 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 181

datum: 12.12.2021 13:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina E
237. BK Vyškov - Tygři Brno 06.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 237

datum: 06.12.2021 16:30

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:



193. SK Žabovřesky - BASKET Brno 09.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 193

datum: 09.12.2021 17:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



232. STRABAG Zlín - Jiskra Kyjov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 232

datum: 11.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



231. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 11.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 231

datum: 11.12.2021 13:30

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



234. BK Vyškov - BASKET Brno 11.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 234

datum: 11.12.2021 16:30

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:



233. BCM Orli Prostějov - Tygři Brno 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 233

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



235. STRABAG Zlín - SK Žabovřesky 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 235

datum: 12.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



236. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 236

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



238. BCM Orli Prostějov - BASKET Brno 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 238

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:



mladší žáci U14, žákovská liga, skupina F
273. BK Snakes Ostrava - NH Ostrava 02.12.2021 16:00 Opletal P., Kraina T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
9. kolo, zápas č. 273

datum: 02.12.2021 16:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Petr Opletal
Tomáš Kraina

267. Basketpoint Frýdek-Místek - BC Nový Jičín 08.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 267

datum: 08.12.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



276. SKUP-BCM Olomouc - Basketpoint Frýdek-Místek 09.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
10. kolo, zápas č. 276

datum: 09.12.2021 18:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



287. SKUP-BCM Olomouc - NH Ostrava 11.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 287

datum: 11.12.2021 09:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



290. BC Nový Jičín - BK Snakes Ostrava 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 290

datum: 11.12.2021 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



288. BK Opava - BK NH Ostrava B 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 288

datum: 11.12.2021 13:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



289. Basketpoint Frýdek-Místek - BK Snakes Orlová 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 289

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



292. SKUP-BCM Olomouc - BK NH Ostrava B 12.12.2021 08:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 292

datum: 12.12.2021 08:30

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



291. BK Opava - NH Ostrava 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 291

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



293. BC Nový Jičín - BK Snakes Orlová 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 293

datum: 12.12.2021 10:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



294. Basketpoint Frýdek-Místek - BK Snakes Ostrava 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 294

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



ženy, 1. liga, základní část
32. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 03.12.2021 17:00 Baudyš P., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.12.2021 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Petr Baudyš
Tomáš Mašek


38. B. Jablonec n. N. - USK Praha B 10.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 10.12.2021 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




1. KP Brno junior - Žabiny Brno B 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




3. BA Sparta - Aritma Praha 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.12.2021

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:




4. BC Benešov - Sokol Nusle 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:




2. BK Brandýs n.L. - B. Jablonec n. N. 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:




5. Studánka Pardubice - BK Havířov 11.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021 11:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




6. USK Praha B - Sokol Pečky 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 11.12.2021 13:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




67. Žabiny Brno B - KP Brno junior 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.12.2021

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




70. Sokol Nusle - BC Benešov 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2021

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:




69. Aritma Praha - BA Sparta 12.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.12.2021 10:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:




72. Sokol Pečky - USK Praha B 12.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2021 10:30

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:




71. BK Havířov - Studánka Pardubice 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2021 11:30

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:




68. B. Jablonec n. N. - BK Brandýs n.L. 12.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 12.12.2021 14:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




ženy, 2. liga, skupina A
57. Sluneta Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 10.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 57

datum: 10.12.2021 18:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



4. Lokomotiva Liberec - Ško-Energo MB 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



5. BK Klatovy - DBaK 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



2. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 11.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2021 09:30

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



1. BK Strakonice B - SKB Strakonice 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021 16:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



3. Levhartice Chomutov B - BC Slaný 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:



56. SKB Strakonice - BK Strakonice B 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 56

datum: 12.12.2021

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



59. Ško-Energo MB - Lokomotiva Liberec 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 59

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



60. DBaK - BK Klatovy 12.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 60

datum: 12.12.2021 11:30

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



58. BC Slaný - Levhartice Chomutov B 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 58

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



ženy, 2. liga, skupina B
141. Vlčice Žďár - Loko Krnov 03.12.2021 19:00 Veis M., Kubeš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 141

datum: 03.12.2021 19:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Martin Veis
Michal Kubeš

158. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 07.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 158

datum: 07.12.2021 19:30

místo: Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh, Ostrava-Zábřeh

rozhodčí:



113. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 09.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 113

datum: 09.12.2021 18:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



111. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 111

datum: 11.12.2021

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:



115. HB Basket - BS Český Brod 11.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 115

datum: 11.12.2021 11:30

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:



112. Basketball Nymburk - Basket Poděbrady 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 112

datum: 11.12.2021 17:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



114. SK UP Olomouc - Loko Krnov 11.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 114

datum: 11.12.2021 19:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:



157. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 157

datum: 12.12.2021 10:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



159. Loko Krnov - SK UP Olomouc 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 159

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



156. Vlčice Žďár - BK Litomyšl 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 156

datum: 12.12.2021 11:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



160. BS Český Brod - HB Basket 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 160

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



juniorky U19, extraliga, základní část
69. BA Sparta Praha - Sokol H. Králové 04.12.2021 11:00 Vondráček M., Vyhlídal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 69

datum: 04.12.2021 11:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Vyhlídal


68. KP Brno - BK Havířov 04.12.2021 12:45 Zatloukal O., Škaroupka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 68

datum: 04.12.2021 12:45

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Michal Škaroupka


70. B. Jablonec n. N. - Loko Trutnov 04.12.2021 17:00 Čížek D., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 70

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Daniel Čížek
Michal Horník


71. HB Basket - Levhartice Chomutov 04.12.2021 18:00 Peterková L., Reitzová P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 71

datum: 04.12.2021 18:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Lucie Peterková
Patricie-Anna Reitzová


67. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 04.12.2021 19:00 Mynarčík P., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 67

datum: 04.12.2021 19:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petr Mynarčík
Michal Kult


74. KP Brno - SBŠ Ostrava 05.12.2021 10:00 Zatloukal O., Škaroupka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 74

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Ondřej Zatloukal
Michal Škaroupka


75. BA Sparta Praha - Loko Trutnov 05.12.2021 11:00 Vondráček M., Vyhlídal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 75

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Marek Vondráček
Michal Vyhlídal


78. BK Strakonice - Levhartice Chomutov 05.12.2021 11:00 Jodl J., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 78

datum: 05.12.2021 11:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jiří Jodl
Lukáš Kalabza


73. Žabiny Brno - BK Havířov 05.12.2021 12:30 Křičková L., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 73

datum: 05.12.2021 12:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lenka Křičková
Michal Kult


76. B. Jablonec n. N. - Sokol H. Králové 05.12.2021 12:30 Čížek D., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 76

datum: 05.12.2021 12:30

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Daniel Čížek
Michal Horník


46. B. Jablonec n. N. - BK Strakonice 08.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 46

datum: 08.12.2021 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




juniorky U19, celostátní liga, skupina A
23. Sokol Kladno - Basket Slovanka B 04.12.2021 10:30 Lejčko J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 23

datum: 04.12.2021 10:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jan Lejčko
František Syrovátka

24. Tygři Praha - Sokol Nusle 04.12.2021 18:00 Scholzová M., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 24

datum: 04.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Michaela Scholzová
Petr Šmůla

26. Sokol Kladno - Sokol Nusle 05.12.2021 12:30 Lejčko J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 26

datum: 05.12.2021 12:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jan Lejčko
František Syrovátka

25. Tygři Praha - Basket Slovanka B 05.12.2021 15:00 Renc J., Jindřichová S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 25

datum: 05.12.2021 15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jan Renc
Simona Jindřichová

28. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Kladno 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 28

datum: 12.12.2021

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



29. Sluneta Ústí n.L. - Tygři Praha 15.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 29

datum: 15.12.2021

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:



juniorky U19, celostátní liga, skupina B
53. BK Brandýs n.L. - HB Basket B 04.12.2021 13:00 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 53

datum: 04.12.2021 13:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

54. Basket Pastelka MB - DBaK 04.12.2021 15:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 54

datum: 04.12.2021 15:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy

55. Basket Pastelka MB - HB Basket B 05.12.2021 11:00 Poživil J., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2021 11:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy

56. BK Brandýs n.L. - DBaK 05.12.2021 11:30 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2021 11:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

juniorky U19, celostátní liga, skupina C
65. K2 Prostějov - Basket Poděbrady 03.12.2021 18:00 Kapl A., Válek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2021 18:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Antonín Kapl
Jakub Válek

91. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Vysočina 04.12.2021 09:00 Kavan J., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 91

datum: 04.12.2021 09:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Michal Dub

93. K2 Prostějov - KP Brno B 04.12.2021 16:00 Nehoda P., Válek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 93

datum: 04.12.2021 16:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pavel Nehoda
Jakub Válek

92. Basket Ostrava - Žabiny Brno B 04.12.2021 17:00 Opletal P., Jurník V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 92

datum: 04.12.2021 17:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Petr Opletal
Vojtěch Jurník

94. Basket Poděbrady - BC Vysočina 05.12.2021 08:30 Hejduk J., Poláček V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 94

datum: 05.12.2021 08:30

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Vojtěch Poláček

95. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 05.12.2021 10:00 Nehoda P., Válek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2021 10:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Pavel Nehoda
Jakub Válek

96. Basket Ostrava - KP Brno B 05.12.2021 10:00 Opletal P., Bočková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 96

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Petr Opletal
Lenka Bočková

62. K2 Prostějov - Basket Ostrava 07.12.2021 19:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 62

datum: 07.12.2021 19:15

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:



83. Basket Ostrava - K2 Prostějov 16.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 83

datum: 16.12.2021 17:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, skupina A
74. Baník Most - Loko Karlovy Vary 04.12.2021 10:00 Šeferová N., Poliček P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 74

datum: 04.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nicole Šeferová
Pavel Poliček

73. BC Slaný - DBaK B 04.12.2021 11:00 Veselý J., Hackl F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 73

datum: 04.12.2021 11:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jiří Veselý
Filip Hackl

76. Loko Karlovy Vary - Tygřice Louny 07.12.2021 17:30 Hejná A., Ašenbrenerová I.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 76

datum: 07.12.2021 17:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová

75. Tygřice Louny - BŠ Tygři Praha B 08.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 75

datum: 08.12.2021 19:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, skupina B
17. BŠ Tygři Praha C - Loko Liberec 04.12.2021 10:00 Balog L., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 17

datum: 04.12.2021 10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lukáš Balog
Vladimír Vondraš

18. BK Brandýs n/L B - Válečnice Děčín 04.12.2021 11:00 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 18

datum: 04.12.2021 11:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

16. ASK Lovosice - TJ Sokol Stěžery 04.12.2021 16:00 Keslerová B. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 16

datum: 04.12.2021 16:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Barbora Keslerová


19. SLUNETA Ústí n. L. B - TJ Sokol Stěžery 05.12.2021 09:00 Šeferová N., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19

datum: 05.12.2021 09:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nicole Šeferová
Sabina Vondráčková

21. BK Brandýs n/L B - Loko Liberec 05.12.2021 09:30 Koudela M., Lysov F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 21

datum: 05.12.2021 09:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martin Koudela
Fedor Lysov

20. BŠ Tygři Praha C - Válečnice Děčín 05.12.2021 10:00 Balog L., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 20

datum: 05.12.2021 10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lukáš Balog
Radomír Kohout

juniorky U19, nadregionální liga, skupina C
25. BK Ústí n. O. - Renocar Podolí 04.12.2021 Němec K., Kolář J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.12.2021

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Karel Němec
Jaroslav Kolář

26. BK Ústí n. O. - Renocar Podolí 04.12.2021 Kolář J., Němec K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.12.2021

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Jaroslav Kolář
Karel Němec

29. Basket Vlamez - BK Příbor 04.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.12.2021 10:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



30. Basket Vlamez - BK Příbor 04.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.12.2021 12:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



kadetky U17, extraliga, základní část
66. HB Basket - Tygři Praha 07.12.2021 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 07.12.2021 17:45

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:




70. BA Sparta - Levhartice Chomutov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 70

datum: 11.12.2021

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:




69. ŠBK P-H Sadská - Basket Slovanka 11.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2021 12:30

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:




67. BK Strakonice - KP Brno 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2021 14:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




72. Sokol H. Králové - SBŠ Ostrava 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 72

datum: 11.12.2021 14:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




68. USK Praha - Žabiny Brno 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2021 15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




71. Loko Trutnov - Basket Ostrava 11.12.2021 16:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 71

datum: 11.12.2021 16:45

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




76. BA Sparta - Basket Slovanka 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 76

datum: 12.12.2021

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:




77. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 77

datum: 12.12.2021 09:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:




73. BK Strakonice - Žabiny Brno 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 73

datum: 12.12.2021 09:30

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:




75. ŠBK P-H Sadská - Levhartice Chomutov 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 75

datum: 12.12.2021 09:30

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:




74. USK Praha - KP Brno 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 74

datum: 12.12.2021 10:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:




78. Sokol H. Králové - Basket Ostrava 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 78

datum: 12.12.2021 11:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina A
41. Sokol Nusle - Bižuterie Jablonec n.N. 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:




44. HB Basket B - DBaK 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2021 14:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:




43. Loko Karlovy Vary - BK Klatovy 11.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021 16:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:




42. USK Praha B - Válečnice Děčín 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:




46. Sokol Nusle - Válečnice Děčín 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.12.2021

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:




48. Loko Karlovy Vary - DBaK 12.12.2021 11:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2021 11:45

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:




45. USK Praha B - Bižuterie Jablonec n.N. 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:




47. HB Basket B - BK Klatovy 12.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.12.2021 12:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:




50. Bižuterie Jablonec n.N. - Loko Karlovy Vary 14.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 14.12.2021 16:30

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina B
69. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice 03.12.2021 17:30 Hejnic J., Vyhlídal M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 03.12.2021 17:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jan Hejnic
Michal Vyhlídal


100. BSK TJ Jičín - Tygři Praha B 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:




97. BC Kolín - BK Brandýs n.L. 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 11.12.2021 09:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




98. Studánka Pardubice - Basket Slovanka B 11.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2021 09:30

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




99. Sokol H. Králové B - Sokol H. Počernice 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021 16:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




102. BC Kolín - Basket Slovanka B 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 12.12.2021

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:




103. BSK TJ Jičín - Sokol H. Počernice 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 12.12.2021

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:




101. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L. 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 12.12.2021 10:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:




104. Sokol H. Králové B - Tygři Praha B 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 12.12.2021 13:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:




kadetky U17, celostátní liga, skupina C
131. KP Brno B - Sojky Pelhřimov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 11.12.2021

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




153. STRABAG Zlín - SK Bruntál 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 11.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:




154. K2 Prostějov - BK Havířov 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 11.12.2021 16:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:




132. Žabiny Brno B - BC Benešov 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




127. KP Brno B - BC Benešov 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 12.12.2021

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:




158. STRABAG Zlín - BK Havířov 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 12.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:




157. K2 Prostějov - SK Bruntál 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 12.12.2021 10:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:




128. Žabiny Brno B - Sojky Pelhřimov 12.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 12.12.2021 15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:




kadetky U17, nadregionální liga, skupina A
226. Basket Říčany - BK Medvědi Tábor 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 226

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



227. BK Medvědi Tábor - Příbram 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 227

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina B
133. Slavoj BK Litoměřice - Loko Liberec 11.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 133

datum: 11.12.2021 11:30

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



134. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 134

datum: 11.12.2021 17:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



136. BK Teplice - Loko Liberec 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 136

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



135. TJ Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 12.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 135

datum: 12.12.2021 12:30

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



137. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 12.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 137

datum: 12.12.2021 14:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina C
33. Uherský Brod - Sokol Lanžhot 04.12.2021 13:00 Kryštof P., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021 13:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Pavel Kryštof
Břetislav Kraváček

34. Uherský Brod - Sokol Lanžhot 04.12.2021 15:00 Kraváček B., Kryštof P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Břetislav Kraváček
Pavel Kryštof

43. ADFORS Basket Litomyšl - Vlčice Žďár 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021

místo: ,

rozhodčí:



41. Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno C 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021 09:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:



45. SKB Tišnov - BK Blansko 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 45

datum: 11.12.2021 09:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



42. Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno C 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021 11:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:



46. SKB Tišnov - BK Blansko 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 46

datum: 11.12.2021 11:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



47. Uherský Brod - SKB Česká Třebová 11.12.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2021 14:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



48. Uherský Brod - SKB Česká Třebová 11.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2021 16:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



44. ADFORS Basket Litomyšl - Vlčice Žďár 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 44

datum: 12.12.2021

místo: ,

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina D
189. Basket Ostrava B - BK Lipník 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 189

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



188. BK Frýdek-Místek - Gepardi Rožnov p/R 11.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 188

datum: 11.12.2021 18:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



starší žákyně U15, žákovská liga, skupina A
29. BK Klatovy - HB Basket 03.12.2021 18:00 Salvetr R., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 29

datum: 03.12.2021 18:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský

27. BK Strakonice - HB Basket 04.12.2021 14:00 Jodl J., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 27

datum: 04.12.2021 14:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jiří Jodl
Lukáš Kalabza

28. BK Klatovy - Tygři Praha 04.12.2021 17:00 Billík D., Podhůrský P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 28

datum: 04.12.2021 17:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavel Podhůrský

30. BK Strakonice - Tygři Praha 05.12.2021 09:00 Jodl J., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 30

datum: 05.12.2021 09:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jiří Jodl
Lukáš Kalabza

4. BK Loko K. Vary - BK Klatovy 09.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 09.12.2021 16:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



starší žákyně U15, žákovská liga, skupina B
61. USK Praha - Basket Slovanka 03.12.2021 16:30 Šenk P., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2021 16:30

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Pavel Šenk
Miloslav Jon

67. Basket Slovanka - BK Levhartice Chomutov 04.12.2021 15:00 Kavan J., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 67

datum: 04.12.2021 15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Michal Dub

69. Slavoj BK Litoměřice - USK Praha 04.12.2021 15:00 Bohata P., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 69

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pavel Bohata
Tomáš Mašek

68. Sluneta Ústí n.L. - BA Sparta 04.12.2021 16:00 Kesler V., Hušek D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 68

datum: 04.12.2021 16:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vladimír Kesler
Daniel Hušek

70. Basket Slovanka - BC Slaný 05.12.2021 09:30 Kavan J., Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 70

datum: 05.12.2021 09:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Michal Dub

72. Sluneta Ústí n.L. - USK Praha 05.12.2021 11:15 Kesler V., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 72

datum: 05.12.2021 11:15

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vladimír Kesler
Michal Tesař

71. Slavoj BK Litoměřice - BA Sparta 05.12.2021 12:00 Bohata P., Mašek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 71

datum: 05.12.2021 12:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pavel Bohata
Tomáš Mašek

starší žákyně U15, žákovská liga, skupina C
81. Biž. Jablonec n. N. - BK Brandýs n. L. 02.12.2021 17:00 Dub M., Shumskyy V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 81

datum: 02.12.2021 17:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Michal Dub
Vitaliy Shumskyy

100. BSK TJ Jičín - Loko Trutnov 04.12.2021 09:30 Theodor P., Bubeníčková M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 100

datum: 04.12.2021 09:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Theodor
Michaela Bubeníčková

99. Biž. Jablonec n. N. - Sokol H. Králové 04.12.2021 14:30 Čížek D., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 99

datum: 04.12.2021 14:30

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Daniel Čížek
Michal Horník

94. BK Brandýs n. L. - Loko Trutnov 04.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 94

datum: 04.12.2021 15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



101. BSK TJ Jičín - Sokol H. Králové 05.12.2021 09:30 Theodor P., Vlach O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 101

datum: 05.12.2021 09:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Pavel Theodor
Ondřej Vlach

102. Biž. Jablonec n. N. - Loko Trutnov 05.12.2021 10:00 Čížek D., Horník M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 102

datum: 05.12.2021 10:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Daniel Čížek
Michal Horník

96. ŠBK P-H Sadská - Biž. Jablonec n. N. 07.12.2021 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 96

datum: 07.12.2021 17:15

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



98. BK Brandýs n. L. - Biž. Jablonec n. N. 10.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 98

datum: 10.12.2021 17:30

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



starší žákyně U15, žákovská liga, skupina D
141. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 04.12.2021 12:00 Kubeš M., Janík K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 141

datum: 04.12.2021 12:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Kubeš
Karel Janík

140. Studánka Pardubice - KP Brno 04.12.2021 13:00 Mareš R., Vlach O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 140

datum: 04.12.2021 13:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Roman Mareš
Ondřej Vlach

144. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov 05.12.2021 10:00 Kubeš M., Janík K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 144

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Kubeš
Karel Janík

142. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 05.12.2021 10:30 Reitzová P., Mareš R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 142

datum: 05.12.2021 10:30

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Patricie-Anna Reitzová
Roman Mareš

135. KP Brno - Jiskra Kyjov 14.12.2021 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 135

datum: 14.12.2021 17:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



starší žákyně U15, žákovská liga, skupina E
170. BK Havířov - TJ Loko Krnov 03.12.2021 16:30 Menšík J., Križanová J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 170

datum: 03.12.2021 16:30

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Jan Menšík
Johana Križanová

182. TJ Loko Krnov - BK START Ostrava 04.12.2021 12:00 Rusz O., Holaň D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 182

datum: 04.12.2021 12:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Ondřej Rusz
Dominik Holaň

181. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 04.12.2021 14:45 Petrák R., Sýkora V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 181

datum: 04.12.2021 14:45

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Robin Petrák
Václav Sýkora

183. SK Bruntál - Basket Ostrava 04.12.2021 17:30 Veselý O., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 183

datum: 04.12.2021 17:30

místo: ,

rozhodčí:
Ondřej Veselý
Ondřej Chodura

184. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 05.12.2021 09:00 Holubek T., Nevřela T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 184

datum: 05.12.2021 09:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela

186. TJ Loko Krnov - Basket Ostrava 05.12.2021 10:00 Rusz O., Holaň D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 186

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Ondřej Rusz
Dominik Holaň

166. TJ Loko Krnov - SK Bruntál 07.12.2021 17:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 166

datum: 07.12.2021 17:40

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina A
93. BK Česká Lípa - ASK Lovosice 04.12.2021 15:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 93

datum: 04.12.2021 15:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:



95. TJ Sokol Toužim - HB Basket B 04.12.2021 15:00 Pacelt J., Kinka R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 95

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Sportovní hala města, Toužim

rozhodčí:
Jan Pacelt
Roman Kinka

98. BK Beroun - HB Basket B 05.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 98

datum: 05.12.2021 10:00

místo: Sportovní hala Liteň, Liteň

rozhodčí:



96. BK Česká Lípa - BA Tygřice Louny 05.12.2021 11:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 96

datum: 05.12.2021 11:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:



89. BA Tygřice Louny - BK Beroun 06.12.2021 18:30 Anton K., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 89

datum: 06.12.2021 18:30

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Karel Anton
Sabina Vondráčková

84. BK Česká Lípa - TJ Sokol Toužim 12.12.2021 11:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 84

datum: 12.12.2021 11:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:



starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina B
43. TJ Sokol Pečky - AŠ Mladá Boleslav(ms) 04.12.2021 09:30 Buršík P., Mrzena L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021 09:30

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Petr Buršík
Lukáš Mrzena

44. BS Český Brod - Pastelka MB(ms) 04.12.2021 13:00 Vávra P., Kvíz L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021 13:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Petr Vávra
Leoš Kvíz

42. Basket Říčany - BC Benešov 04.12.2021 16:30 Vávra P., Kvíz L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021 16:30

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Petr Vávra
Leoš Kvíz

41. TJ Sokol Blatná - BC Vysočina 04.12.2021 17:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2021 17:40

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



46. TJ Sokol Blatná - BC Benešov 05.12.2021 10:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 05.12.2021 10:40

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



47. BS Český Brod - AŠ Mladá Boleslav(ms) 05.12.2021 11:30 Kvíz L., Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2021 11:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Leoš Kvíz
Jan Machálek

48. TJ Sokol Pečky - Pastelka MB(ms) 05.12.2021 13:00 Vávra P., Mrzena L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2021 13:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Petr Vávra
Lukáš Mrzena

45. Basket Říčany - BC Vysočina 05.12.2021 14:00 Kvíz L., Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2021 14:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Leoš Kvíz
Jan Machálek

starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina C1
115. TBS Přerov - Sokol Podolí 04.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
5. kolo, zápas č. 115

datum: 04.12.2021 09:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



116. TBS Přerov - Sokol Podolí 04.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
5. kolo, zápas č. 116

datum: 04.12.2021 11:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



117. KP Brno B - BK Blansko 04.12.2021 12:30 Josefus O., Foltýnová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
5. kolo, zápas č. 117

datum: 04.12.2021 12:30

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Ondřej Josefus
Andrea Foltýnová

118. KP Brno B - BK Blansko 04.12.2021 14:30 Josefus O., Foltýnová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
5. kolo, zápas č. 118

datum: 04.12.2021 14:30

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Ondřej Josefus
Andrea Foltýnová

113. TBS Přerov - KP Brno B 05.12.2021 09:00 Sokolovský L., Kaprál L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
4. kolo, zápas č. 113

datum: 05.12.2021 09:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Lukáš Kaprál

114. TBS Přerov - KP Brno B 05.12.2021 11:00 Sokolovský L., Kaprál L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C1
4. kolo, zápas č. 114

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Lukáš Kaprál

starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina C2
141. SKB Tišnov - SKB Zlín 05.12.2021 09:00 Chaloupka L., Adamcová M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C2
5. kolo, zápas č. 141

datum: 05.12.2021 09:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Libor Chaloupka
Michaela Adamcová

142. SKB Tišnov - SKB Zlín 05.12.2021 11:00 Chaloupka L., Adamcová M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C2
5. kolo, zápas č. 142

datum: 05.12.2021 11:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Libor Chaloupka
Michaela Adamcová

139. Žabiny Brno B - Basket Valmez 05.12.2021 16:30 Strmiska Z., Olbort J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C2
5. kolo, zápas č. 139

datum: 05.12.2021 16:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zdeněk Strmiska
Jan Olbort

140. Žabiny Brno B - Basket Valmez 05.12.2021 18:00 Olbort J., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C2
5. kolo, zápas č. 140

datum: 05.12.2021 18:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Zdeněk Strmiska

mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina A
27. Loko Karlovy Vary - BK Strakonice 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 27

datum: 11.12.2021 14:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



28. DBaK - USK Praha 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 28

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



29. DBaK - BK Strakonice 12.12.2021 09:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 29

datum: 12.12.2021 09:15

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



30. Loko Karlovy Vary - USK Praha 12.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 30

datum: 12.12.2021 09:30

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina B
50. BC Slaný - Slovan Litoměřice 04.12.2021 15:00 Veselý J., Hackl F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 50

datum: 04.12.2021 15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Jiří Veselý
Filip Hackl

55. Tygři Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 09.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021 16:30

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



69. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Levhartice Chomutov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 69

datum: 11.12.2021

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



68. Slovan Litoměřice - BC Slaný 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2021 10:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



71. SLUNETA Ústí nad Labem - BC Slaný 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2021

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:



72. Slovan Litoměřice - BK Levhartice Chomutov 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2021 10:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



70. Tygři Praha - HB Basket 12.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2021 13:30

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina C
96. Lokomotiva Liberec I - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 08.12.2021 17:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 96

datum: 08.12.2021 17:45

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



99. BSK Jičín - Lokomotiva Liberec I 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



100. Loko Trutnov - AŠ Mladá Boleslav 11.12.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021 14:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



102. BSK Jičín - AŠ Mladá Boleslav 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 102

datum: 12.12.2021

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



101. Loko Trutnov - Lokomotiva Liberec I 12.12.2021 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 101

datum: 12.12.2021 11:15

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



84. Lokomotiva Liberec I - Loko Trutnov 12.12.2021 14:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 84

datum: 12.12.2021 14:40

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina D
141. Sokol H. Králové - KP Brno 11.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 141

datum: 11.12.2021 12:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



140. BC Vysočina - BC Benešov 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 140

datum: 11.12.2021 13:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



139. BK VLČICE Žďár - BC Kolín 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 139

datum: 11.12.2021 14:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



143. BK VLČICE Žďár - BC Benešov 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 143

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:



144. Studánka Pardubice - KP Brno 12.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 144

datum: 12.12.2021 11:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



142. BC Vysočina - BC Kolín 12.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 142

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina E
146. K2 Prostějov - OSK Olomouc 03.12.2021 19:00 Hudec F., Vildová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 146

datum: 03.12.2021 19:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Filip Hudec
Linda Vildová

171. BK Mohelnice - OSK Olomouc 07.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 171

datum: 07.12.2021 17:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:



172. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno 07.12.2021 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 172

datum: 07.12.2021 17:15

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



181. STRABAG Zlín - K2 Prostějov 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 181

datum: 11.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



182. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 11.12.2021 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 182

datum: 11.12.2021 15:30

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



185. STRABAG Zlín - OSK Olomouc 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 185

datum: 12.12.2021

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



184. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 184

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



186. Žabiny Brno - BK Mohelnice 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 186

datum: 12.12.2021 09:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



183. Žabiny Brno B - BK Mohelnice 12.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 183

datum: 12.12.2021 13:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



167. OSK Olomouc - K2 Prostějov 14.12.2021 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 167

datum: 14.12.2021 17:30

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:



152. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 16.12.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 152

datum: 16.12.2021 19:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina F
199. SK Bruntál - BK Příbor 03.12.2021 17:15 Klapetek R., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
5. kolo, zápas č. 199

datum: 03.12.2021 17:15

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
René Klapetek
Ondřej Chodura

223. SK Bruntál - SBŠ Ostrava 11.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 223

datum: 11.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



224. BK START Ostrava - BK Frýdek-Místek 11.12.2021 15:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 224

datum: 11.12.2021 15:45

místo: SŠSP Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba

rozhodčí:



225. BK Havířov - BK Příbor 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 225

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



226. SK Bruntál - Basket Ostrava 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 226

datum: 12.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



228. BK START Ostrava - BK Příbor 12.12.2021 09:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 228

datum: 12.12.2021 09:45

místo: SŠSP Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba

rozhodčí:



227. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 12.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 227

datum: 12.12.2021 10:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí: