image
Období
muži, Přebor A, Základní fáze
54. BA Sparta A - TJ ČSA 01.12.2022 19:15 Vondráček M., Balog L., Kavan J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022 19:15

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Marek Vondráček
Lukáš Balog
Jonáš Kavan

51. Sokol Žižkov C - TESLA - Sokol Dolní Počernice A 01.12.2022 20:40 Kec J., Schaffner V., Svejkovský O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022 20:40

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jakub Kec
Vojta Schaffner
Ondřej Svejkovský

49. Žižkov Falcons B - Sokol Motol A 02.12.2022 20:35 Melichárek I., Jon M., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ivo Melichárek
Miloslav Jon
Lukáš Balog

59. TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov C - TESLA 06.12.2022 20:05 Syrovátka F., Musil J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2022 20:05

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
František Syrovátka
Jan Musil

57. TJ HÁJE - JM A - VŠTJ Medicina A 07.12.2022 20:40 Jeřáb J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022 20:40

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jan Jeřáb


55. Sokol Motol A - TJ ČSA 08.12.2022 20:10 Hejduk J., Šenk P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022 20:10

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Pavel Šenk

56. Fenix Modřany A - BA Sparta A 09.12.2022 18:30 Hošek J., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 09.12.2022 18:30

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Jan Hošek
František Syrovátka

58. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta A 09.12.2022 19:10 Jeřáb J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2022 19:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jan Jeřáb
Miloslav Jon

60. Žižkov Falcons B - TJ Košíře A 09.12.2022 20:35 , Vondráček M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2022 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:

Marek Vondráček

63. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 12.12.2022 19:00 Šenk P., Záruba M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2022 19:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Pavel Šenk
Matěj Záruba

64. VŠTJ Medicina A - Sokol Dolní Počernice A 13.12.2022 19:40 Sedláček J., Vávrová V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2022 19:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jan Sedláček
Veronika Vávrová

66. TJ ČSA - Fenix Modřany A 14.12.2022 18:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022 18:40

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



61. TJ Košíře A - Sokol Motol A 14.12.2022 20:15 Musil J., Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022 20:15

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Jan Musil
Lukáš Ulrych

65. BA Sparta A - TJ HÁJE - JM A 15.12.2022 19:15 Bohata P., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022 19:15

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pavel Bohata
Miloslav Jon

62. Sokol Žižkov C - TESLA - Žižkov Falcons B 15.12.2022 20:40 Týř P., Kec J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022 20:40

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pavel Týř
Jakub Kec

muži, Přebor B, Základní fáze
51. BK Meteor A - Danube Mavericks 01.12.2022 19:50 Bohata P., Hošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022 19:50

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Pavel Bohata
Jan Hošek

53. Aritma Praha - Sokol Kbely B 01.12.2022 20:40 Hejduk J., Šenk P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022 20:40

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Pavel Šenk

60. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 05.12.2022 19:30 Záruba M., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022 19:30

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Matěj Záruba
Miloslav Jon

59. Sokol Pražský B - BK Meteor A 05.12.2022 20:10 Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022 20:10

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lukáš Ulrych


57. BC Loudilové - Aritma Praha 07.12.2022 19:30 Jon M., Kavan J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022 19:30

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Miloslav Jon
Jonáš Kavan

55. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely C 08.12.2022 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022 19:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



56. Sokol Kbely B - Jižní Supi 08.12.2022 20:00 Jon M., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022 20:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Miloslav Jon
Pavel Bohata

58. Danube Mavericks - CTS Basket 08.12.2022 20:00 Balog L., Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2022 20:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Lukáš Balog
Pavel Týř

65. Jižní Supi - BC Loudilové 12.12.2022 20:15 Vondráček M., Vošahlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022 20:15

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Marek Vondráček
Marek Vošahlík

61. Meteor TLC A - Sokol Kbely C 12.12.2022 20:30 Balog L., Sedláček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022 20:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lukáš Balog
Jan Sedláček

40. BK Meteor A - Sokol Kbely B 13.12.2022 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2022 18:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



63. CTS Basket - Sokol Pražský B 14.12.2022 20:15 Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022 20:15

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pavel Týř


62. BK Meteor A - Slovan Bohnice A 15.12.2022 19:50 Hejduk J., Sedláček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022 19:50

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Jan Sedláček

64. Aritma Praha - Danube Mavericks 15.12.2022 20:40 Balog L., Svejkovský O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022 20:40

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lukáš Balog
Ondřej Svejkovský

muži, 1.třída , Základní fáze
56. VSK MFF UK A - Kačeři A 05.12.2022 18:40 Tvrdíková M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2022 18:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Michaela Tvrdíková


60. Sokol Motol B - VSK Iuridica B 05.12.2022 18:40 Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022 18:40

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Michal Dub


57. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad B 05.12.2022 19:00 Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2022 19:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Radomír Kohout


59. Technika Praha - VSK Iuridica C 05.12.2022 20:10 Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022 20:10

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Vampola


58. TJ Košíře B - VSK Iuridica A 06.12.2022 20:15 Kuděj D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2022 20:15

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
David Kuděj


55. Sršní D - Slovan Bohnice B 06.12.2022 20:40 Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2022 20:40

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák


62. VSK Iuridica C - Sokol Motol B 12.12.2022 19:10 Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022 19:10

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jakub Vampola


61. VSK Iuridica B - Sršní D 12.12.2022 20:15 Jilg A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022 20:15

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Albert Jilg


65. Kačeři A - Stavební fakulta B 12.12.2022 20:30 Hejduk J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022 20:30

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jakub Hejduk


66. Slovan Bohnice B - VSK MFF UK A 13.12.2022 19:30 Kuděj D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022 19:30

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
David Kuděj


63. VSK Iuridica A - Technika Praha 13.12.2022 19:40 Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022 19:40

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Jakub Petrák


64. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře B 13.12.2022 20:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2022 20:45

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



muži, 2.třída A, Základní fáze
53. VSK Chemie - TJ ÚVN 01.12.2022 19:55 Kejklíček R., Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022 19:55

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Radek Lochman

60. S.H.Počernice B - Radotínský SK A 05.12.2022 20:15 Petrák J., Jilg A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022 20:15

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Petrák
Albert Jilg

57. Porg Basket - VSK Chemie 06.12.2022 18:45 Kvoch J., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022 18:45

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Jan Kvoch
Dennis Billík

56. TJ ÚVN - SK Napůlhodu 06.12.2022 19:40 Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022 19:40

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Lukáš Kalabza


58. Jižní Tygři - TJ Háje - JM B 07.12.2022 19:40 Kvoch J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2022 19:40

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Jan Kvoch


55. BC Dejvice - BC Řepy Bulls 08.12.2022 20:10 Moravcová L., Pommer R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022 20:10

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lucie Moravcová
Roman Pommer

59. VSK PV A - BK Rotor Punkrác B 08.12.2022 20:10 Lejčko J., Križanský A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2022 20:10

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jan Lejčko
Adam Križanský

65. SK Napůlhodu - Porg Basket 12.12.2022 18:15 Matulka J., Križanský A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022 18:15

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Jan Matulka
Adam Križanský

61. Radotínský SK A - BC Dejvice 12.12.2022 20:40 Kohout R., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022 20:40

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Radomír Kohout
Luděk Svoboda

62. BK Rotor Punkrác B - S.H.Počernice B 13.12.2022 20:10 Kvoch J., Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2022 20:10

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Jan Kvoch
Pavel Matys

63. TJ Háje - JM B - VSK PV A 14.12.2022 20:40 Bakajsa M., Hendrich P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022 20:40

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Michal Bakajsa
Pavel Hendrich

66. BC Řepy Bulls - TJ ÚVN 15.12.2022 19:30 Moravcová L., Križanský A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 15.12.2022 19:30

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lucie Moravcová
Adam Križanský

64. VSK Chemie - Jižní Tygři 15.12.2022 19:55 Gottfried R., Kunc M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022 19:55

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Richard Gottfried
Martin Kunc

muži, 2.třída B , Základní fáze
52. BK Rotor Punkrác A - Sokol Kbely D 01.12.2022 19:10 Matys P., Šuláková P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2022 19:10

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Pavel Matys
Pavlína Šuláková

54. Velká Ohrada - S.H.Počernice A 01.12.2022 19:35 Matulka J., Križanský A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022 19:35

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Jan Matulka
Adam Križanský

59. Kačeři B - VSK MFF UK B 05.12.2022 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 05.12.2022 20:30

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



58. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 06.12.2022 19:45 Matulka J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2022 19:45

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Jan Matulka


57. Sokol Kbely D - VŠTJ Medicina B 06.12.2022 20:30 Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022 20:30

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Richard Gottfried


56. Sokol Žižkov E - Velká Ohrada 06.12.2022 20:35 Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ondřej Koc


60. Spoje Praha - BK Pirelli A 07.12.2022 20:15 Koc O., Pommer R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2022 20:15

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Ondřej Koc
Roman Pommer

55. TJ Podolí Praha 4 - S.H.Počernice A 08.12.2022 20:20 Lochman R., Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022 20:20

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Radek Lochman
Pavel Matys

62. VSK MFF UK B - Spoje Praha 12.12.2022 18:40 Kunc M., Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022 18:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Martin Kunc
Petr Šmůla

66. S.H.Počernice A - Sokol Žižkov E 13.12.2022 20:45 Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022 20:45

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Richard Gottfried


61. BK Pirelli A - TJ Podolí Praha 4 14.12.2022 19:40 Machálek J., Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022 19:40

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Jan Machálek
Radek Lochman

64. VŠTJ Medicina B - Sokol Košíře 14.12.2022 20:10 Billík D., Kvoch J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2022 20:10

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík
Jan Kvoch

63. BK Rotor Punkrác A - Kačeři B 15.12.2022 19:10 Billík D., Šuláková P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2022 19:10

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavlína Šuláková

65. Velká Ohrada - Sokol Kbely D 15.12.2022 19:35 Matulka J., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022 19:35

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Jan Matulka
Luděk Svoboda

muži, 2.třída C, Základní fáze
53. Sokol Dolní Počernice B - BK Meteor B 02.12.2022 19:10 Dub M., Bukovský M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2022 19:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Michal Bukovský

49. PRABAS - BK Dynamo 02.12.2022 20:40 Šuláková P., Schambergerová B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022 20:40

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Pavlína Šuláková
Barbora Schambergerová

56. BK Meteor B - SK Hradčany 06.12.2022 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022 18:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



55. BK Dynamo - Sokol Zlíchov A 06.12.2022 20:20 Lejčko J., Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2022 20:20

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jan Lejčko
Jaroslav Pazourek

59. BC Přírodní Vědy B - Baník Praha A 07.12.2022 17:50
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022 17:50

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



57. TJ Slavoj OS A - Sokol Dolní Počernice B 07.12.2022 18:30 Dub M., Beran Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2022 18:30

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Michal Dub
Štěpán Beran

58. Sokol Libeň - Slovan Advokacie Praha 09.12.2022 19:35 , Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2022 19:35

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:

Richard Gottfried

60. PRABAS - S. Královské Vinohrady 09.12.2022 20:40 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2022 20:40

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík


65. SK Hradčany - TJ Slavoj OS A 12.12.2022 18:35 Schambergerová B., Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2022 18:35

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Barbora Schambergerová
Richard Gottfried

62. Baník Praha A - PRABAS 12.12.2022 20:25 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022 20:25

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Dennis Billík


63. Slovan Advokacie Praha - BC Přírodní Vědy B 13.12.2022 20:00 Matulka J., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022 20:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Jan Matulka
Luděk Svoboda

66. Sokol Zlíchov A - BK Meteor B 14.12.2022 18:45 Svoboda L., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022 18:45

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda
Lukáš Kalabza

61. S. Královské Vinohrady - BK Dynamo 14.12.2022 19:40 Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022 19:40

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Jaroslav Pazourek


muži, 3.třída A, Základní fáze
51. PSK Union - Sokol Dolní Počernice C 01.12.2022 20:10 Kohout R., Lampa A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2022 20:10

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Radomír Kohout
Adam Lampa

49. BC Pštrosi - Meteor TLC B 02.12.2022 19:15 Syrovátka F., Samoylov V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2022 19:15

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
František Syrovátka
Vladimir Samoylov

54. Sokol Horní Počernice C - BK Pirelli B 02.12.2022 20:00 Vampola J., Beran Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.12.2022 20:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Vampola
Štěpán Beran

55. Meteor TLC B - BK Pirelli B 05.12.2022 19:10 Beran Š., Pommer R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022 19:10

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Štěpán Beran
Roman Pommer

57. Tygři Praha - Hugo Praha 06.12.2022 19:40 Svoboda L., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2022 19:40

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda
Radomír Kohout

59. Sokol Michle - PSK Union 07.12.2022 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022 20:15

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



58. Sokol Dolní Počernice C - TJ Ruzyně 08.12.2022 19:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2022 19:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



56. Baník Praha B - Revival - Sokol Horní Počernice C 08.12.2022 19:45 Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022 19:45

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Jan Machálek


60. BC Pštrosi - Sokol Kbely E 09.12.2022 19:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2022 19:15

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



61. Meteor TLC B - Sokol Kbely E 12.12.2022 19:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2022 19:10

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



63. TJ Ruzyně - Sokol Michle 13.12.2022 20:15 Moravcová L., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022 20:15

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lucie Moravcová
Radomír Kohout

64. Hugo Praha - Sokol Dolní Počernice C 14.12.2022 20:15 Ďurana A., Schambergerová B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2022 20:15

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Barbora Schambergerová

62. PSK Union - BC Pštrosi 15.12.2022 20:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022 20:10

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



muži, 3.třída B, Základní fáze
53. Spartak Hrdlořezy - Fenix Modřany B 01.12.2022 17:35 Pommer R., Schaffner V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022 17:35

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Roman Pommer
Vojta Schaffner

51. Basketbal Kunratice C - SK Rapid 02.12.2022 20:40 Schaffner V., Daňha J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2022 20:40

místo: Sportovní hala ZŠ Kunratice, Praha 4

rozhodčí:
Vojta Schaffner
Jiří Daňha

60. SK Start Praha - Sokol Hostivař 05.12.2022 19:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2022 19:10

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



55. Radotínský SK B - Sokol Zlíchov B 05.12.2022 20:40 Matulka J., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022 20:40

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Jan Matulka
Luděk Svoboda

56. Fenix Modřany B - SK Zbraslav 06.12.2022 20:45 Kejklíček R., Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022 20:45

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Pavel Matys

58. SK Rapid - TJ Slavoj OS B 07.12.2022 18:05 Kuděj D., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2022 18:05

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
David Kuděj
Jan Neubauer

59. BA Sparta B Revival - Basketbal Kunratice C 07.12.2022 20:10 Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2022 20:10

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda


57. Sokol Stodůlky - Spartak Hrdlořezy 08.12.2022 20:30 Matulka J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2022 20:30

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Jan Matulka


63. TJ Slavoj OS B - BA Sparta B Revival 12.12.2022 18:30 Pommer R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2022 18:30

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Roman Pommer


61. Sokol Hostivař - Radotínský SK B 13.12.2022 20:15 Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2022 20:15

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Jan Machálek


65. SK Zbraslav - Sokol Stodůlky 14.12.2022 20:10 Neubauer J., Matulka J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2022 20:10

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Jan Neubauer
Jan Matulka

66. Sokol Zlíchov B - Fenix Modřany B 14.12.2022 20:15 Svoboda L., Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022 20:15

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda
Lukáš Kalabza

64. Spartak Hrdlořezy - SK Rapid 15.12.2022 17:35
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2022 17:35

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



junioři U19, Přebor, Základní fáze
13. Sokol Kbely B - Sokol Dubeč 01.12.2022 18:35 Kuděj D., Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 13

datum: 01.12.2022 18:35

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
David Kuděj
Pavel Týř

15. Sokol Dubeč - Kačeři U19 08.12.2022 18:00 Kuděj D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 15

datum: 08.12.2022 18:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
David Kuděj


16. Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B 08.12.2022 18:35 Jon M., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 16

datum: 08.12.2022 18:35

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Miloslav Jon
Pavel Bohata

18. Kačeři U19 - Sokol Kbely B 13.12.2022 17:15 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 18

datum: 13.12.2022 17:15

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík


17. Sokol Vyšehrad B - Sokol Dubeč 13.12.2022 18:35 Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 17

datum: 13.12.2022 18:35

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Radek Lochman


kadeti U17, Přebor, Základní fáze
27. Porg Basket - SoDoPo Štíři 01.12.2022 16:40 Billík D., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 27

datum: 01.12.2022 16:40

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík
Luděk Svoboda

26. Fenix Modřany - Sokol Kbely B 01.12.2022 17:45 Kunc M., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 26

datum: 01.12.2022 17:45

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Martin Kunc
Miloslav Jon

30. S. Horní Počernice - SoDoPo Štíři 06.12.2022 18:30 Dub M., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 30

datum: 06.12.2022 18:30

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Jan Neubauer

31. Porg Basket - Sokol Kbely B 08.12.2022 16:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.12.2022 16:40

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



32. Fenix Modřany - Sokol Žižkov C 08.12.2022 17:45 Kunc M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 32

datum: 08.12.2022 17:45

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Martin Kunc


34. Sokol Žižkov C - Porg Basket 15.12.2022 17:35 Koc O., Lampa A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 34

datum: 15.12.2022 17:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ondřej Koc
Adam Lampa

36. SoDoPo Štíři - Radotínský SK 15.12.2022 17:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 15.12.2022 17:40

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



35. Sokol Kbely B - S. Horní Počernice 15.12.2022 18:35
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 35

datum: 15.12.2022 18:35

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



žáci U15, Přebor , Základní fáze
27. Kačeři U15 - Sokol Kbely B 01.12.2022 16:30 Lampa A., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 27

datum: 01.12.2022 16:30

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Adam Lampa
Radomír Kohout

30. PORG Basket - Sokol Kbely B 07.12.2022 17:00 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 30

datum: 07.12.2022 17:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík


32. USK Praha C - Sokol Žižkov 07.12.2022 17:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 32

datum: 07.12.2022 17:10

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



31. Kačeři U15 - Velká Ohrada 08.12.2022 16:30 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.12.2022 16:30

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík


34. Sokol Žižkov - Kačeři U15 14.12.2022 17:35 Koc O., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 34

datum: 14.12.2022 17:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Ondřej Koc
Jakub Vampola

36. Sokol Kbely B - USK Praha B 15.12.2022 18:35
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 15.12.2022 18:35

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



starší minižáci U13, Přebor , F1
40. BA Radotín - TJ Sokol Dubeč 03.12.2022
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
2. kolo, zápas č. 40

datum: 03.12.2022

místo: ,

rozhodčí:



44. Sokol Pražský - Tygři Praha A 03.12.2022 14:30 Hejduk J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
3. kolo, zápas č. 44

datum: 03.12.2022 14:30

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Miloslav Jon

41. USK Praha - Sokol Pražský 03.12.2022 16:00 Hejduk J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
2. kolo, zápas č. 41

datum: 03.12.2022 16:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Miloslav Jon

43. BA Sparta - BA Radotín 03.12.2022 16:00 Melzer O., Samoylov V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
3. kolo, zápas č. 43

datum: 03.12.2022 16:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Vladimir Samoylov

51. USK Praha - Tygři Praha A 03.12.2022 17:30 Hejduk J., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
5. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2022 17:30

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Miloslav Jon

37. Tygři Praha A - BA Radotín 04.12.2022 13:30 Hejduk J., Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
1. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2022 13:30

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Richard Gottfried

48. BA Sparta - Sokol Pražský 04.12.2022 15:00 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
4. kolo, zápas č. 48

datum: 04.12.2022 15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

56. Sokol Pražský - USK Praha 04.12.2022 16:30 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
7. kolo, zápas č. 56

datum: 04.12.2022 16:30

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

38. BA Sparta - USK Praha 04.12.2022 18:00 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
1. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2022 18:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

55. TJ Sokol Dubeč - BA Radotín 06.12.2022 18:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F1
7. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2022 18:15

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



starší minižáci U13, Přebor , F2
102. Sokol Kbely - Jižní Supi U13 03.12.2022 09:20 Kohout R., Kmošek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
2. kolo, zápas č. 102

datum: 03.12.2022 09:20

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Radomír Kohout
Martin Kmošek

110. BK Kralupy junior - Jižní Supi U13 03.12.2022 11:00 Kohout R., Kmošek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
5. kolo, zápas č. 110

datum: 03.12.2022 11:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Radomír Kohout
Martin Kmošek

107. Sokol Kbely - BK Kralupy junior 03.12.2022 12:40 Kohout R., Kmošek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
4. kolo, zápas č. 107

datum: 03.12.2022 12:40

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Radomír Kohout
Martin Kmošek

101. Sokol Vyšehrad - Tygři Praha B 03.12.2022 13:00 Melzer O., Samoylov V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
2. kolo, zápas č. 101

datum: 03.12.2022 13:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Vladimir Samoylov

116. Tygři Praha B - Sokol Vyšehrad 04.12.2022 08:45 Samoylov V., Škořepa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
7. kolo, zápas č. 116

datum: 04.12.2022 08:45

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vladimir Samoylov
Marek Škořepa

111. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 04.12.2022 10:20 Samoylov V., Škořepa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
5. kolo, zápas č. 111

datum: 04.12.2022 10:20

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vladimir Samoylov
Marek Škořepa

104. Tygři Praha B - Sokol Kbely 04.12.2022 11:55 Hejduk J., Gottfried R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
3. kolo, zápas č. 104

datum: 04.12.2022 11:55

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Hejduk
Richard Gottfried

125. Jižní Supi U13 - BK Kralupy junior 08.12.2022 17:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor F2
10. kolo, zápas č. 125

datum: 08.12.2022 17:15

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



mladší minižáci U12, Přebor , F1
50. PORG Basket - TJ Sokol Dubeč 10.12.2022 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
5. kolo, zápas č. 50

datum: 10.12.2022 09:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



51. BA Sparta - Tygři Praha 10.12.2022 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
5. kolo, zápas č. 51

datum: 10.12.2022 09:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



41. BA Sparta - USK Praha 10.12.2022 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
2. kolo, zápas č. 41

datum: 10.12.2022 10:30

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



40. TJ Sokol Pražský - PORG Basket 10.12.2022 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
2. kolo, zápas č. 40

datum: 10.12.2022 10:45

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



44. USK Praha - Tygři Praha 10.12.2022 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
3. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2022 12:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



43. TJ Sokol Dubeč - TJ Sokol Pražský 10.12.2022 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
3. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2022 12:30

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



48. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 11.12.2022 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
4. kolo, zápas č. 48

datum: 11.12.2022 09:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



55. PORG Basket - TJ Sokol Pražský 11.12.2022 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
7. kolo, zápas č. 55

datum: 11.12.2022 09:30

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



38. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 11.12.2022 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
1. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2022 10:30

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



47. Tygři Praha - PORG Basket 11.12.2022 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
4. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2022 11:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



56. USK Praha - BA Sparta 11.12.2022 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
7. kolo, zápas č. 56

datum: 11.12.2022 12:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



37. Tygři Praha - TJ Sokol Pražský 11.12.2022 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F1
1. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2022 12:30

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



mladší minižáci U12, Přebor , F2
111. Jižní Supi U12 - Sokol Kbely 10.12.2022 09:20
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
5. kolo, zápas č. 111

datum: 10.12.2022 09:20

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



101. Jižní Supi U12 - BA Radotín 10.12.2022 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
2. kolo, zápas č. 101

datum: 10.12.2022 11:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



104. BA Radotín - Sokol Kbely 10.12.2022 12:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
3. kolo, zápas č. 104

datum: 10.12.2022 12:40

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



110. Sokol Vyšehrad - Velká Ohrada 10.12.2022 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
5. kolo, zápas č. 110

datum: 10.12.2022 16:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



98. Velká Ohrada - Jižní Supi U12 11.12.2022 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
1. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2022 09:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



107. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 11.12.2022 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
4. kolo, zápas č. 107

datum: 11.12.2022 09:30

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



108. Velká Ohrada - BA Radotín 11.12.2022 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
4. kolo, zápas č. 108

datum: 11.12.2022 10:45

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



137. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 11.12.2022 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
14. kolo, zápas č. 137

datum: 11.12.2022 11:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



116. BA Radotín - Jižní Supi U12 11.12.2022 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Přebor F2
7. kolo, zápas č. 116

datum: 11.12.2022 12:30

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:



ženy, Přebor, Základní fáze
53. Sokol Dolní Počernice A - Babynec 01.12.2022 17:40 Dub M., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022 17:40

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Ondřej Koc

52. BLC Sparta - BC Libo 01.12.2022 18:05 Lampa A., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 01.12.2022 18:05

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Adam Lampa
Radomír Kohout

55. Aritma Praha B - BK Pirelli A 05.12.2022 19:45 Šmůla P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022 19:45

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Petr Šmůla


59. TJ ČZU Praha - Legendy Litoměřice B 06.12.2022 18:20 Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2022 18:20

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
František Syrovátka


60. Basket Říčany - Sokol Nusle B 06.12.2022 20:10 Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2022 20:10

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Michal Bakajsa


56. Babynec - DSK Basketball B 07.12.2022 19:00 Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2022 19:00

místo: Sportovní hala Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Jakub Vampola


57. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A 09.12.2022 19:10 Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 09.12.2022 19:10

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jakub Vampola


65. DSK Basketball B - BC Libo 13.12.2022 19:10 Pazourek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2022 19:10

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Jaroslav Pazourek


66. BK Pirelli A - Babynec 13.12.2022 19:15 Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022 19:15

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Michal Bakajsa


61. Sokol Nusle B - Aritma Praha B 14.12.2022 18:35
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2022 18:35

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



63. BLC Sparta - TJ ČZU Praha 15.12.2022 18:05 Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2022 18:05

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Michal Dub


62. Legendy Litoměřice B - Basket Říčany 15.12.2022 18:35 Kuděj D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2022 18:35

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
David Kuděj


ženy, 1.třída, Základní fáze
53. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica 01.12.2022 19:10 Dub M., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2022 19:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Ondřej Koc

54. TJ Sokol Jinonice - Sokol Michle 01.12.2022 20:00 Billík D., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 01.12.2022 20:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Dennis Billík
Luděk Svoboda

57. DDM Praha 10 - Sokol Dolní Počernice B 05.12.2022 20:10 Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2022 20:10

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík


56. VSK Iuridica - TJ Sokol Jinonice 06.12.2022 19:10 Melzer O., Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2022 19:10

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Radek Lochman

60. BK Pirelli B - BK Prosek A 07.12.2022 19:40 Hendrich P., Bakajsa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2022 19:40

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Pavel Hendrich
Michal Bakajsa

55. HB Basket - Sokol Michle 08.12.2022 19:15 Dub M., Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2022 19:15

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Michal Dub
Ondřej Koc

21. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek A 08.12.2022 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 08.12.2022 20:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



59. S.H.Počernice - BK Prosek B 09.12.2022 20:00 Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.12.2022 20:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Petrák


62. BK Prosek B - BK Pirelli B 12.12.2022 19:30 Dub M., Beran Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2022 19:30

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Štěpán Beran

66. Sokol Michle - VSK Iuridica 13.12.2022 18:35 Kejklíček R., Melzer O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2022 18:35

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Roman Kejklíček
Ondřej Melzer

63. Stavební fakulta - S.H.Počernice 13.12.2022 20:10 Koc O., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2022 20:10

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Ondřej Koc
Jan Neubauer

61. HB Basket - BK Prosek A 15.12.2022 19:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2022 19:15

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



65. TJ Sokol Jinonice - DDM Praha 10 15.12.2022 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2022 20:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



ženy, 2.třída, Základní fáze
50. TJ Podolí Praha 4 - BK Prosek C 01.12.2022 20:20 Kunc M., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2022 20:20

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Martin Kunc
Miloslav Jon

55. Porg Basket - Aritma Praha C 05.12.2022 18:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2022 18:15

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



56. VSK MFF UK Praha - BŠ Tygři Praha 08.12.2022 19:10 Kejklíček R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2022 19:10

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Roman Kejklíček


65. BŠ Tygři Praha - TJ Ruzyně 13.12.2022 20:10 Kalabza L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2022 20:10

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Lukáš Kalabza


63. Sokol Stodůlky - BK Prosek C 14.12.2022 19:40 Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2022 19:40

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Radomír Kohout


66. Aritma Praha C - VSK MFF UK Praha 14.12.2022 20:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2022 20:10

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



61. TJ Podolí Praha 4 - Porg Basket 15.12.2022 20:20 Machálek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2022 20:20

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Jan Machálek


starší minižákyně U13, Přebor , Základní fáze
40. BA Sparta - Sokol Nusle 10.12.2022 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 40

datum: 10.12.2022 11:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



42. Sokol Nusle - BK Studánka Pardubice 10.12.2022 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 42

datum: 10.12.2022 12:30

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



44. HB Basket - Tygři Praha 10.12.2022 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2022 13:30

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



48. BK Studánka Pardubice - BA Sparta 10.12.2022 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.12.2022 14:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



43. USK Praha - Basket Slovanka 10.12.2022 15:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 43

datum: 10.12.2022 15:15

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



46. Tygři Praha - USK Praha 10.12.2022 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 46

datum: 10.12.2022 17:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



38. Basket Slovanka - HB Basket 11.12.2022 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2022 09:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



36. Tygři Praha - Basket Slovanka 11.12.2022 10:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 11.12.2022 10:40

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



52. USK Praha - HB Basket 11.12.2022 12:20
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 52

datum: 11.12.2022 12:20

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



mladší minižákyně U12, Přebor , Základní fáze
40. BA Sparta - BC Wizards 03.12.2022 09:00 Daňha J., Škořepa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 40

datum: 03.12.2022 09:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Jiří Daňha
Marek Škořepa

46. USK Praha - HB Basket 03.12.2022 09:30 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 46

datum: 03.12.2022 09:30

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

48. BK Kralupy junior - BA Sparta 03.12.2022 10:30 Daňha J., Škořepa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 48

datum: 03.12.2022 10:30

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Jiří Daňha
Marek Škořepa

38. Tygři Praha - Basket Slovanka 03.12.2022 11:00 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2022 11:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

42. BC Wizards - BK Kralupy junior 03.12.2022 12:00 Daňha J., Škořepa M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 42

datum: 03.12.2022 12:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Jiří Daňha
Marek Škořepa

36. USK Praha - Tygři Praha 03.12.2022 12:30 Beran Š., Vondraš V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2022 12:30

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Štěpán Beran
Vladimír Vondraš

52. HB Basket - Basket Slovanka 04.12.2022 09:30 Melzer O., Novotný V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 52

datum: 04.12.2022 09:30

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný

44. Basket Slovanka - USK Praha 04.12.2022 11:00 Melzer O., Novotný V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2022 11:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný

43. HB Basket - Tygři Praha 04.12.2022 12:30 Melzer O., Novotný V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2022 12:30

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Vojtěch Novotný