image
Období
muži, Přebor A, Základní fáze
132. VŠTJ Medicina A - TJ ČZU Praha 29.09.2020 19:40 Ulrych L., Kohout R., Kejklíček R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 29.09.2020 19:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
Roman Kejklíček

127. Sokol Motol A - TJ Košíře 01.10.2020 20:10 Blahout P., Kec J., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 01.10.2020 20:10

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Petr Blahout
Jakub Kec
Pavel Bohata

129. BSK Fenix Modřany A - BA Sparta A 02.10.2020 18:30 Linhart T., Barták M., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 02.10.2020 18:30

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Tomáš Linhart
Matěj Barták
Lukáš Balog

130. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Vyšehrad B 02.10.2020 20:10 Blahout P., Jon M., Hošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 02.10.2020 20:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petr Blahout
Miloslav Jon
Jan Hošek

128. Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov B - TESLA 02.10.2020 20:35 Vošahlík M., Kohout R., Šenk P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 02.10.2020 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Pavel Šenk

2. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 05.10.2020 19:00 Linhart T., Jon M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020 19:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tomáš Linhart
Miloslav Jon

1. VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A 06.10.2020 19:40 Slanina V., Balog L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020 19:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Lukáš Balog

6. TJ Košíře - Sokol Žižkov B - TESLA 07.10.2020 20:15 Buršík M., Ulrych L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020 20:15

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Martin Buršík
Lukáš Ulrych

4. BSK Fenix Modřany A - Sokol Vyšehrad B 09.10.2020 18:30 Svejkovský  O., Vošahlík M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 09.10.2020 18:30

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Svejkovský
Marek Vošahlík

5. Žižkov Falcons C - BA Sparta A 09.10.2020 20:35 Blahout P., Hošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2020 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Petr Blahout
Jan Hošek

muži, Přebor B, Základní fáze
1. Sokol Pražský B - Sokol Kbely B 05.10.2020 20:10 Slanina V., Sedláček J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2020 20:10

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Jan Sedláček

3. Meteor TLC A - BK Meteor A 05.10.2020 20:30 Kotrbatá Z., Kovačovič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2020 20:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Matej Kovačovič

2. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice A 06.10.2020 20:15 Perlík M., Kec J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020 20:15

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Michal Perlík
Jakub Kec

5. VŠTJ Ekonom Praha - VSK MFF UK A 07.10.2020 20:35 Kovačovič M., Šenk P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2020 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matej Kovačovič
Pavel Šenk

4. CTS Basket - Aritma Praha 08.10.2020 20:15 Kejklíček R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020 20:15

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Roman Kejklíček


6. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 08.10.2020 20:15 Balog L., Bohata P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2020 20:15

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Lukáš Balog
Pavel Bohata

muži, 1.třída , Základní fáze
6. Kačeři Kunratice A - Sokol Motol B 05.10.2020 19:00 Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020 19:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jan Lejčko


4. Technika Praha - Danube Mavericks 05.10.2020 19:40 Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020 19:40

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pavel Týř


5. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 06.10.2020 19:30 Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020 19:30

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Radek Lochman


1. VSK Iuridica A - Sršní D 06.10.2020 19:40 Kucharič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020 19:40

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Milan Kucharič


3. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 06.10.2020 20:45 Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020 20:45

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Ondřej Koc


2. BC Loudilové - Sokol Žižkov D 07.10.2020 19:25 Kucharič M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020 19:25

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Milan Kucharič


muži, 2.třída A, Základní fáze
2. SK Napůlhodu - SK Správná Míra 05.10.2020 18:15 Vlach O., Dvořák P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020 18:15

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Ondřej Vlach
Petr Dvořák

6. Slovan Advokacie Praha - Sokol Dejvice 06.10.2020 20:00 Kopecký J., Križanský A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020 20:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Jáchym Kopecký
Adam Križanský

1. BK Rotor Punkrác B - BK Pirelli A 06.10.2020 20:10 Šuláková P., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020 20:10

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Pavlína Šuláková
Dennis Billík

4. TJ Podolí Praha 4 - VSK Chemie 08.10.2020 20:30 Šuláková P., Lochman R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020 20:30

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Pavlína Šuláková
Radek Lochman

3. PRABAS - BK Dynamo Praha 09.10.2020 20:40 Billík D., Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.10.2020 20:40

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Dennis Billík
Pavel Matys

muži, 2.třída B , Základní fáze
2. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 06.10.2020 19:45 Kvoch J., Svoboda L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020 19:45

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Jan Kvoch
Luděk Svoboda

1. Tourist Říčany - TJ Háje - JM B 06.10.2020 20:10
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020 20:10

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



6. SK Zbraslav - BC Dejvice 07.10.2020 20:10 Štelbacká K., Bendová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020 20:10

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Kristina Štelbacká
Linda Bendová

4. SK Velká Ohrada - SK Hradčany 08.10.2020 19:35 Svoboda L., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020 19:35

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda
Jan Neubauer

3. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica C 09.10.2020 18:40 Dub M., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.10.2020 18:40

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Jakub Vampola

muži, 2.třída C, Základní fáze
4. BK Meteor B - Spoje Praha A 06.10.2020 18:20 Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020 18:20

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Michal Dub


3. Sokol I. Smíchov - BK Ropáci 06.10.2020 19:30 Kmošek J., Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020 19:30

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Kmošek
Jakub Petrák

6. TJ ÚVN - VSK Iuridica B 06.10.2020 20:05 Ďurana A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020 20:05

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Antonín Ďurana


1. TJ Slavoj OS A - Baník Praha A 07.10.2020 18:30 Pommer R., Hejduk J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2020 18:30

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Roman Pommer
Jakub Hejduk

2. Hugo Praha - BC Řepy Bulls 07.10.2020 20:15 Bubeník J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020 20:15

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Jonáš Bubeník


5. VSK PV A - S.H.Počernice B 08.10.2020 20:10 Kopecký J., Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2020 20:10

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Jáchym Kopecký
Jan Lejčko

muži, 3.třída A, Základní fáze
2. VSK MFF UK B - VSK Elektro 05.10.2020 18:40 Kunc M., Strnad P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020 18:40

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Martin Kunc
Pavel Strnad

6. Kačeři Kunratice B - Sokol Michle 05.10.2020 20:30 Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020 20:30

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jan Lejčko


4. Sokol Žižkov E - Sokol Hostivař 06.10.2020 20:35 Beran Š., Jilg A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020 20:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Štěpán Beran
Albert Jilg

3. Sokol Dolní Počernice C - Radotínský SK C 08.10.2020 19:10 Beran Š., Řápková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2020 19:10

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Štěpán Beran
Karla Řápková

1. Sokol Libeň - BŠ Tygři Praha 09.10.2020 19:35 Petrák J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 09.10.2020 19:35

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Jakub Petrák
Klaudia Karwowska

muži, 3.třída B, Základní fáze
2. TJ Kobylisy - Radotínský SK B 06.10.2020 20:10 Nedbal L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020 20:10

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Lukáš Nedbal


4. BSK Fenix Modřany B - TJ Ruzyně 06.10.2020 20:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020 20:45

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



3. Jižní Tygři - S. Královské Vinohrady 07.10.2020 19:40 Bakajsa M., Strnad P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2020 19:40

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Michal Bakajsa
Pavel Strnad

1. VŠTJ Medicina B - BC Pštrosi 07.10.2020 20:10 Kavan J., Billík D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2020 20:10

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Jonáš Kavan
Dennis Billík

6. Baník Praha B - Revival - TJ Slavoj OS B 08.10.2020 20:45 Strnad P., Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2020 20:45

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Pavel Strnad
Pavel Týř

muži, 3.třída C, Základní fáze
1. Sokol Kbely D - BK Pirelli B 05.10.2020 20:25 Kmošek J., Řápková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2020 20:25

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Kmošek
Karla Řápková

6. SK Rapid - BC PV B 07.10.2020 18:05 Dub M., Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020 18:05

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub
Jakub Kmošek

3. Spoje Praha B - Sokol Stodůlky 07.10.2020 20:15 Kočovský D., Vampola J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2020 20:15

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Dominik Kočovský
Jakub Vampola

2. BA Sparta B - SK Start Praha 08.10.2020 19:30 Kvoch J., Siegfried J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2020 19:30

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jan Kvoch
Jiří Siegfried

4. PSK Union - Meteor TLC B 08.10.2020 20:40 Melzer O., Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020 20:40

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Melzer
Pavel Matys

muži, Pohár mužů PBS, 1.kolo
1. Porg Basket - Sokol Kbely C 30.09.2020 18:00 Slanina V., Jelínek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Pohár mužů PBS 1.kolo 1. kolo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 30.09.2020 18:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Vladimír Slanina
Jan Jelínek

4. VŠTJ Medicina B - Danube Mavericks 30.09.2020 20:05 Siegfried J., Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Pohár mužů PBS 1.kolo 1. kolo
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2020 20:05

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Jiří Siegfried
Pavel Týř

2. Sokol Horní Počernice C - Stavební fakulta B 02.10.2020 19:00 Petrák J., Karwowska K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Pohár mužů PBS 1.kolo 1. kolo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.10.2020 19:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Petrák
Klaudia Karwowska

junioři U19, Přebor, Základní fáze
2. Kačeři Kunratice - Jižní Supi B 05.10.2020 17:30 Kočovský D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020 17:30

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Dominik Kočovský


kadeti U17, Přebor, Základní fáze
19. Sokol Kbely B - Sokol Kbely A 06.10.2020 18:50
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2020 18:50

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



žáci U15, Přebor , Základní fáze
2. Kačeři Kunratice A U15 - BA Sparta B 07.10.2020 17:30 Toboláková B., Syrovátka F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020 17:30

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Barbora Toboláková
František Syrovátka

3. BC Wizards DDM P10 B - PORG Basket 08.10.2020 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2020 16:30

místo: Tělocvična Běchovice, Praha 9 - Běchovice

rozhodčí:



4. Sokol Žižkov - Sokol Kbely B 08.10.2020 17:35 Hejduk J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020 17:35

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jakub Hejduk


1. Radotínský SK - SoDoPo Štíři 08.10.2020 18:10 Tvrdíková M., Bendová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2020 18:10

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Michaela Tvrdíková
Linda Bendová

starší minižáci U13, Přebor , Kvalifikace A
5. TJ Sokol Dubeč - Žižkov Falcons 10.10.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
3. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2020 09:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



6. Sokol Kbely - Sokol Pražský 10.10.2020 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
3. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2020 10:45

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



2. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 10.10.2020 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2020 12:30

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



1. Sokol Pražský - Žižkov Falcons 11.10.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.10.2020 09:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



3. Žižkov Falcons - Sokol Kbely 11.10.2020 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
2. kolo, zápas č. 3

datum: 11.10.2020 10:45

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



4. Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 11.10.2020 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 11.10.2020 12:30

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



starší minižáci U13, Přebor , Kvalifikace B
13. USK Praha - Jižní Supi 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
1. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



14. BŠ Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
1. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



15. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
2. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



16. USK Praha - BŠ Tygři Praha 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
2. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



17. BŠ Tygři Praha - Jižní Supi 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
3. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



18. Sokol Vyšehrad - USK Praha 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
3. kolo, zápas č. 18

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



starší minižáci U13, Přebor , Kvalifikace C
26. Porg Basket - S.Královské Vinohrady 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
1. kolo, zápas č. 26

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



27. Pandy Čelákovice - SK Velká Ohrada 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
1. kolo, zápas č. 27

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



29. S.Královské Vinohrady - Pandy Čelákovice 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
2. kolo, zápas č. 29

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



30. BA Sparta - Porg Basket 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
2. kolo, zápas č. 30

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



35. BA Sparta - SK Velká Ohrada 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
4. kolo, zápas č. 35

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



32. Pandy Čelákovice - BA Sparta 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
3. kolo, zápas č. 32

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



33. SK Velká Ohrada - S.Královské Vinohrady 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
3. kolo, zápas č. 33

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



36. Porg Basket - Pandy Čelákovice 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
4. kolo, zápas č. 36

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



38. SK Velká Ohrada - Porg Basket 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
5. kolo, zápas č. 38

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



39. S.Královské Vinohrady - BA Sparta 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace C
5. kolo, zápas č. 39

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



nejmladší minižáci U11, U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky, Skupina A
1. BA Radotín 3x3 - BŠ Tygři Praha C mix 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



2. USK Praha 3x3 - Sokol Kbely 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



3. S.H.Počernice 3:3 - Basket Slovanka B 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



4. BŠ Tygři Praha C mix 3:3 - Basket Slovanka B 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



5. Sokol Kbely 3x3 - S.H.Počernice 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



6. BA Radotín 3x3 - USK Praha 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



7. USK Praha 3x3 - BŠ Tygři Praha C mix 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



nejmladší minižáci U11, U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky, Skupina B
16. TJ Sokol Dubeč 3x3 - Radotínský SK 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
1. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



17. TJ Sokol Pražský 3x3 - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
1. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



18. BŠ Tygři Praha B holky 3:3 - BA Sparta A kluci 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
1. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



19. Radotínský SK 3x3 - BA Sparta A kluci 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
2. kolo, zápas č. 19

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



20. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - BŠ Tygři Praha B holky 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
2. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



21. TJ Sokol Dubeč 3x3 - TJ Sokol Pražský 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
2. kolo, zápas č. 21

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



22. TJ Sokol Pražský 3x3 - Radotínský SK 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
3. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



23. BŠ Tygři Praha B holky 3:3 - TJ Sokol Dubeč 3x3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
3. kolo, zápas č. 23

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



24. BA Sparta A kluci 3x3 - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižáci U11, Oblasti
U11 3x3 společná soutěž hoši-dívky Skupina B
3. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



ženy, Přebor, Základní fáze
6. Aritma Praha B - Basket Říčany 05.10.2020 19:45 Petrák J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020 19:45

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jakub Petrák


4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 06.10.2020 18:40 Týř P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020 18:40

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Pavel Týř


3. BK Prosek A - Sokol Nusle B 06.10.2020 19:45 Toboláková B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020 19:45

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Barbora Toboláková


1. Babynec - BLC Sparta 07.10.2020 18:35 Hendrich P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2020 18:35

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Pavel Hendrich


2. TJ Radlice - DSK Basketball 07.10.2020 19:10 Koc O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020 19:10

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Ondřej Koc


5. BC Libo - Slovan Litoměřice B 09.10.2020 19:10 Lejčko J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2020 19:10

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jan Lejčko


ženy, 1.třída, Základní fáze
2. BK Prosek B - TJ ČZU Praha 05.10.2020 19:30 Dub M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020 19:30

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Michal Dub


3. DDM Praha 10 - BK Pirelli B 05.10.2020 20:10 Kucharič M., Melzerová J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2020 20:10

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Milan Kucharič
Johana Melzerová

1. Sokol Michle A - HB Basket B 06.10.2020 18:35 Matys P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020 18:35

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Pavel Matys


4. VSK Iuridica - Sokol Dolní Počernice B 06.10.2020 19:10 Kočovský D., Kavan J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020 19:10

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Dominik Kočovský
Jonáš Kavan

5. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 06.10.2020 20:10 Siegfried J., Neubauer J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020 20:10

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Jiří Siegfried
Jan Neubauer

ženy, 2.třída, Základní fáze
4. BK Prosek C - Sokol Dolní Počernice C 05.10.2020 19:40 Vampola J., Prokop K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020 19:40

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Jakub Vampola
Karel Prokop

3. TJ Ruzyně - TJ Podolí Praha 4 06.10.2020 18:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020 18:40

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



6. Sokol Stodůlky - Aritma Praha C 07.10.2020 19:40 Svoboda L., Vlach O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020 19:40

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Luděk Svoboda
Ondřej Vlach

2. S.H.Počernice - TJ Sokol Jinonice 09.10.2020 19:00 Pommer R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 09.10.2020 19:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Roman Pommer


starší minižákyně U13, Přebor , Základní fáze
8. BA Sparta - USK Praha 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



15. BA Sparta - BŠ Tygři Praha 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



16. USK Praha - HB Basket 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



24. HB Basket - BŠ Tygři Praha 10.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



14. Sokol Nusle - Basket Slovanka 10.10.2020 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2020 09:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



20. BC Slaný - Sokol Nusle 10.10.2020 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2020 10:30

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



12. Basket Slovanka - BC Slaný 10.10.2020 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2020 12:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



10. HB Basket - BA Sparta 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



18. BŠ Tygři Praha - USK Praha 11.10.2020
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižákyně U13, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.10.2020

místo: ,

rozhodčí:



HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC